» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
99 / 126
»»

Hypathia ::

cleanac je izjavil:

Hypathia je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Pa kaj potem, če ima nekdo račun v Romuniji. Več 10k Slovencev ima bančni račun v Berlinu. Lahko napravimo reportažo o tem.

Problem je v tem, da ta nekdo najprej sam od sebe razglasi, da nima nobenega računa v tujini, čeprav ga nihče sploh ni povprašal o tem, nakar se čez nekaj dni izkaže, da ga ima in potem naplete okoli tega eno dokaj neverjetno zgodbico o ukradeni identiteti. In potem se izkaže, da mu identitete niso ukradli samo v eni državi ampak očitno kar v parih.
Ta zgodba še nima epiloga in kolikor je meni znano je naveden neobstoječ naslov, prav tako ni bilo nikakršnih transakcij na računu, torej je zgodba o kraji identitete verjetna. Pričakujem pa, da bo po končani preiskavi, zadeva v celoti predstavljena. O računih v drugih državah pa prvič slišim.

In zakaj bi ti nekdo ukradel identiteto, z njo odprl bančni račun in ga potem pustil pri miru? Poanta kraj identitete je, da se z njo okoristiš, najemaš kredite, prodajaš avtomobile etc.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

p0f ::

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.


Ja, ampak ne mores drugace,

Lahko, samo nočeš. In potem fases SDS v vlado. In jamraš.


Ne, ti mislis da lahko drugace in potem gres volit resni.ca, ter nam nakopljes SDS v vlado. Ker ne ves kaj volis.

hendriks ::

p0f je izjavil:

Tako, da KUL je bil korak v pravo smer.


Je bil korak v pravo smer v smislu povezovanja levih strank. Ki pa so po 2 letih ugotovile (za kar se lahko v večji meri zahvalijo Levici in njihovem programu ki je norost), da ne pašejo skupaj in je vlada razpadla. Sedaj pa vam prodajajo isto zgodbo?! Pa ste vi nori? Še toliko niso bili pri pameti, da bi ustanovili skupno levičarsko stranko (aja, ne pašejo skupaj) po principu Povežimo Slovenijo. Dali bi skupaj točke programa, ki jih povezujejo in tako dostojno zastopali levi politični pol. Kar pa ste (smo) dobili je kalimerovstvo, po katerem je bil znan Jajo (ki je mimogrede to kampanijo speljal zopet premeteno in bo zihr dobil več % kot pa prejšnje volitve). Kar se pa tiče stranke Svoboda, so vas pa zopet peljali žejne čez vodo. Strankarska politika se ne more graditi ad-hoc, v 3 mesecih. Za to so potrebna leta. Vas, ki boste volili Goloba pa so vas zopet zapeljali. Če bo po nekem čudnem naključju dobil dovolj glasov in hotel sestaviti vlado z levimi strankami (s katerimi se zopet ne bodo razumeli), bo ta vlada po max 2 letih razpadla. In boste zopet fasali Jajota. Najbolje za Slovenijo bi bilo, da ta vlada dobi polni 4 letni mandat. Medtem pa se na levici spravijo k sebi in pripravijo dober in napreden liberalni program, ki bo nižal davke, spodbujal tržno ekonomijo in opravil s komunistično preteklostjo. To pa vse skupaj zapakirajo v stranko, za katero bo vseeno kdo jo bo vodil. Ker zmagujejo ideje in dejanja, ne pa kdo stranko predstavlja.

tilen03 ::

KUL je stabilnost. Stabilnost pa je kul.

gruntfürmich ::

tako ja, treba se znebiti jajota, da nam ostane globoka država s strani komunistov.

prihajajo na plano dokumenti in oddaje o komunističnih omrežjih in kako obvladujejo slovensko državo, vam pa je prvi cilj volitev SDNJ...

pravi idioti!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

pangro ::

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.


Jaz pa ne. Nad sodržavljani sem že zdavnaj obupal vsakič nam izvolijo eno in isto sranje ki jim ga seveda servirajo glavni mediji. Zadnje tri volitve je bila medijska podpora določenim podarjena medtem pa imaš stranke ki delajo na svojem imenu in programu leta, desetletja pa nimajo za burek da bi sploh prišli v parlament in bi se takega darila nedvomno razveselili. Za nameček ti pa še sistemski priviligiranec Golob potem ko mu je bila ta podpora šenkana prbije da če mu ne uspe zamenjat Janševe vlade da bo odstopil in to darilo vrgel v smeti to se prav hoče imeti takoj vse kot nek razvajen otrok saj navsezadnje to tudi je. Ma goni v kurac tak narod in njegove politike.

p0f ::

Utk je izjavil:

BuDi79 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Ponosen sem na sodržavljane.

Gnida prodana. Če bi Janša mu plačal, da govori, da treba na volitve priskakljat po eni nogi bi pa to govoru.


Kaj jedo influencerji? Kar jim sponzor da. Pac prodani bebec.

hendriks je izjavil:

p0f je izjavil:

Tako, da KUL je bil korak v pravo smer.


Je bil korak v pravo smer v smislu povezovanja levih strank. Ki pa so po 2 letih ugotovile (za kar se lahko v večji meri zahvalijo Levici in njihovem programu ki je norost), da ne pašejo skupaj in je vlada razpadla. Sedaj pa vam prodajajo isto zgodbo?! Pa ste vi nori? Še toliko niso bili pri pameti, da bi ustanovili skupno levičarsko stranko (aja, ne pašejo skupaj) po principu Povežimo Slovenijo. Dali bi skupaj točke programa, ki jih povezujejo in tako dostojno zastopali levi politični pol. Kar pa ste (smo) dobili je kalimerovstvo, po katerem je bil znan Jajo (ki je mimogrede to kampanijo speljal zopet premeteno in bo zihr dobil več % kot pa prejšnje volitve). Kar se pa tiče stranke Svoboda, so vas pa zopet peljali žejne čez vodo. Strankarska politika se ne more graditi ad-hoc, v 3 mesecih. Za to so potrebna leta. Vas, ki boste volili Goloba pa so vas zopet zapeljali. Če bo po nekem čudnem naključju dobil dovolj glasov in hotel sestaviti vlado z levimi strankami (s katerimi se zopet ne bodo razumeli), bo ta vlada po max 2 letih razpadla. In boste zopet fasali Jajota. Najbolje za Slovenijo bi bilo, da ta vlada dobi polni 4 letni mandat. Medtem pa se na levici spravijo k sebi in pripravijo dober in napreden liberalni program, ki bo nižal davke, spodbujal tržno ekonomijo in opravil s komunistično preteklostjo. To pa vse skupaj zapakirajo v stranko, za katero bo vseeno kdo jo bo vodil. Ker zmagujejo ideje in dejanja, ne pa kdo stranko predstavlja.


Opisujes probleme, ki jih vsi poznamo, resitev pa nimas, zato ne trati besed, ker si na nivoju politikov - veliko za kritizirati, resitve pa nobene.

Ker povezovanja tipa KUL so edina resitev proti na pol blaznimi desnimi fanatiki (od SDSa do katolibanov - NSi).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Tatankas ::

pangro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.


Jaz pa ne. Nad sodržavljani sem že zdavnaj obupal vsakič nam izvolijo eno in isto sranje ki jim ga seveda servirajo glavni mediji. Zadnje tri volitve je bila medijska podpora določenim podarjena medtem pa imaš stranke ki delajo na svojem imenu in programu leta, desetletja pa nimajo za burek da bi sploh prišli v parlament in bi se takega darila nedvomno razveselili. Za nameček ti pa še sistemski priviligiranec Golob potem ko mu je bila ta podpora šenkana prbije da če mu ne uspe zamenjat Janševe vlade da bo odstopil in to darilo vrgel v smeti to se prav hoče imeti takoj vse kot nek razvajen otrok saj navsezadnje to tudi je. Ma goni v kurac tak narod in njegove politike.


v nulo povedano

hendriks ::

p0f je izjavil:


Opisujes probleme, ki jih vsi poznamo, resitev pa nimas, zato utihni. Ker povezovanja tipa KUL so edina resitev.


KUL ni rešitev. Imeli smo 2 leti KUL-a in kaj se je zgodilo? Rešitev je napredna liberalna stranka, ki bo imela v programu to, kar sem zapisal zgoraj.

p0f ::

Tatankas je izjavil:

pangro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.


Jaz pa ne. Nad sodržavljani sem že zdavnaj obupal vsakič nam izvolijo eno in isto sranje ki jim ga seveda servirajo glavni mediji. Zadnje tri volitve je bila medijska podpora določenim podarjena medtem pa imaš stranke ki delajo na svojem imenu in programu leta, desetletja pa nimajo za burek da bi sploh prišli v parlament in bi se takega darila nedvomno razveselili. Za nameček ti pa še sistemski priviligiranec Golob potem ko mu je bila ta podpora šenkana prbije da če mu ne uspe zamenjat Janševe vlade da bo odstopil in to darilo vrgel v smeti to se prav hoče imeti takoj vse kot nek razvajen otrok saj navsezadnje to tudi je. Ma goni v kurac tak narod in njegove politike.


v nulo povedano


Pozabil je samo omeniti, da so politiki najboljse kar lahko sproducira narod. Gnoj od ljudi, gnoj od politikov.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

link_up ::

p0f je izjavil:

Tatankas je izjavil:

pangro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.


Jaz pa ne. Nad sodržavljani sem že zdavnaj obupal vsakič nam izvolijo eno in isto sranje ki jim ga seveda servirajo glavni mediji. Zadnje tri volitve je bila medijska podpora določenim podarjena medtem pa imaš stranke ki delajo na svojem imenu in programu leta, desetletja pa nimajo za burek da bi sploh prišli v parlament in bi se takega darila nedvomno razveselili. Za nameček ti pa še sistemski priviligiranec Golob potem ko mu je bila ta podpora šenkana prbije da če mu ne uspe zamenjat Janševe vlade da bo odstopil in to darilo vrgel v smeti to se prav hoče imeti takoj vse kot nek razvajen otrok saj navsezadnje to tudi je. Ma goni v kurac tak narod in njegove politike.


v nulo povedano


Pozabil je samo omeniti, da so politiki najboljse kar lahko sproducira narod. Gnoj od ljudi, gnoj od politikov.


Prosim vzdrzi se in ne opletaj z jezikom.
In and Out

p0f ::

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

Tatankas je izjavil:

pangro je izjavil:

Ganon je izjavil:

Nikoli do zdaj, pa vedno volim približno ob enaki uri, še nisem videl takšne vrste pred voliščem. Ponosen sem na sodržavljane.


Jaz pa ne. Nad sodržavljani sem že zdavnaj obupal vsakič nam izvolijo eno in isto sranje ki jim ga seveda servirajo glavni mediji. Zadnje tri volitve je bila medijska podpora določenim podarjena medtem pa imaš stranke ki delajo na svojem imenu in programu leta, desetletja pa nimajo za burek da bi sploh prišli v parlament in bi se takega darila nedvomno razveselili. Za nameček ti pa še sistemski priviligiranec Golob potem ko mu je bila ta podpora šenkana prbije da če mu ne uspe zamenjat Janševe vlade da bo odstopil in to darilo vrgel v smeti to se prav hoče imeti takoj vse kot nek razvajen otrok saj navsezadnje to tudi je. Ma goni v kurac tak narod in njegove politike.


v nulo povedano


Pozabil je samo omeniti, da so politiki najboljse kar lahko sproducira narod. Gnoj od ljudi, gnoj od politikov.


Prosim vzdrzi se in ne opletaj z jezikom.


Ah si spet konstruktiven, brez eksperimentov in poln vsebine. :)) Kakrsna stranka, taksen volilec :)

hendriks je izjavil:

p0f je izjavil:


Opisujes probleme, ki jih vsi poznamo, resitev pa nimas, zato utihni. Ker povezovanja tipa KUL so edina resitev.


KUL ni rešitev. Imeli smo 2 leti KUL-a in kaj se je zgodilo? Rešitev je napredna liberalna stranka, ki bo imela v programu to, kar sem zapisal zgoraj.


Dokler nimas alternative je resitev. Mogoce slaba ampak edina. Ko bos nasel drugo resitev, lahko reces, da KUL ni resitev :)

Tretutno sta samo dve opciji, KUL ali pa skrajno desnicarsko enoumje. Fasisti za vecino slovenije niso opcija, ruralni predeli pa tako ali tako prenasa klerikalen fasizem ze od nekdaj, tako, da SDS ni ravno neka huda nadgradnja.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Phantomeye ::

Polda je izjavil:

PersonaRuda je izjavil:

Ne morem verjeet kaj sem danes doživel na volišču.

Eni so prihajali, eni odhajali, ljudje so se pred voliščem objemali, pogovarjali, smejali, potem pa je sledil šok. Takšne vrste ne pomnim, da bi kdaj koli bila. Dobesedno je bilo ogromno ljudi in si moral kar konkretno čakati, da si prišel na vrsto.

Kot vse kaže bo visoka volilna udeležba poslala plešastega-puklastega-psihopata na smetišče zgodovine.

In prav je tak! Dovolj je bilo 2 leti terorja ifašizma, ter da smo vedno bolj drveli v totalitarni režim.

Smrt fašizmu, svoboda narodom!



Slišat je kot, da si bil na gej partiju.


Moraš imeti pa kar žalostno življenje, da ljudi, ki se veselijo, označiš za geje oz. hočeš prikazati kot da je biti gej neki slabega. Kar je slabo so takšni ljudje, kot si ti.

Hypathia ::

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Verjamem tistemu kar vidim in slišim. Tudi JJ je že odšel iz soočenja, ni pa prej eno uro buzeriral voditeljev, če bi jih, tako kot so si to privoščili kulovci, bi "stroka" že vpila o pritiskih na medije, zdaj pa obtožujejo voditelja. Pirkovič je heroj in ima potrpljenje svetnika.


Od kdaj je voditeljeva naloga, da drugim polaga besede v usta ?

To ni bilo za nikamor.


To ni bilo za nikamor za tiste, ki imajo možgane oprane z levo propagando, za vse ostale je bilo običajno soočenje z nekaj cirkuškimi točkami, za katere so poskrbeli udeleženci, ne voditelj.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

p0f ::

Hypathia je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Verjamem tistemu kar vidim in slišim. Tudi JJ je že odšel iz soočenja, ni pa prej eno uro buzeriral voditeljev, če bi jih, tako kot so si to privoščili kulovci, bi "stroka" že vpila o pritiskih na medije, zdaj pa obtožujejo voditelja. Pirkovič je heroj in ima potrpljenje svetnika.


Od kdaj je voditeljeva naloga, da drugim polaga besede v usta ?

To ni bilo za nikamor.


To ni bilo za nikamor za tiste, ki imajo možgane oprane z levo propagando, za vse ostale je bilo običajno soočenje z nekaj cirkuškimi točkami, za katere so poskrbeli udeleženci, ne voditelj.


Prav imas, za SDSovce je tak nacin komunikacije nekaj normalnega, vsakdanjega, da ne recemo normala. Drugi se pa malo "zgrazamo" nad tem, ker nismo vajeni enoumja. :)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Hypathia ::

wcpapir je izjavil:


Ni isti list. Mi na predcasnih nismo imeli zigov na glasovnicah zakaj ne nevem.

Nakladaš oz. želiš načrtno vzbujati dvom v rezultate volitev. Sem bila na predčasnih in sem se morala podpisati v volilni imenik.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

GregiB ::

Hypathia je izjavil:

wcpapir je izjavil:


Ni isti list. Mi na predcasnih nismo imeli zigov na glasovnicah zakaj ne nevem.

Nakladaš oz. želiš načrtno vzbujati dvom v rezultate volitev. Sem bila na predčasnih in sem se morala podpisati v volilni imenik.

Ne morn verjet, da se le enkrat strinjam s hipokrizijo… Troll pač ni ornk razmislil, kakšen oxymoron je napisal…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Phantomeye ::

Hypathia je izjavil:

cleanac je izjavil:

Hypathia je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Pa kaj potem, če ima nekdo račun v Romuniji. Več 10k Slovencev ima bančni račun v Berlinu. Lahko napravimo reportažo o tem.

Problem je v tem, da ta nekdo najprej sam od sebe razglasi, da nima nobenega računa v tujini, čeprav ga nihče sploh ni povprašal o tem, nakar se čez nekaj dni izkaže, da ga ima in potem naplete okoli tega eno dokaj neverjetno zgodbico o ukradeni identiteti. In potem se izkaže, da mu identitete niso ukradli samo v eni državi ampak očitno kar v parih.
Ta zgodba še nima epiloga in kolikor je meni znano je naveden neobstoječ naslov, prav tako ni bilo nikakršnih transakcij na računu, torej je zgodba o kraji identitete verjetna. Pričakujem pa, da bo po končani preiskavi, zadeva v celoti predstavljena. O računih v drugih državah pa prvič slišim.

In zakaj bi ti nekdo ukradel identiteto, z njo odprl bančni račun in ga potem pustil pri miru? Poanta kraj identitete je, da se z njo okoristiš, najemaš kredite, prodajaš avtomobile etc.


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.

Zgodovina sprememb…

p0f ::

Phantomeye je izjavil:

Hypathia je izjavil:

cleanac je izjavil:

Hypathia je izjavil:

StarMafijec je izjavil:

Pa kaj potem, če ima nekdo račun v Romuniji. Več 10k Slovencev ima bančni račun v Berlinu. Lahko napravimo reportažo o tem.

Problem je v tem, da ta nekdo najprej sam od sebe razglasi, da nima nobenega računa v tujini, čeprav ga nihče sploh ni povprašal o tem, nakar se čez nekaj dni izkaže, da ga ima in potem naplete okoli tega eno dokaj neverjetno zgodbico o ukradeni identiteti. In potem se izkaže, da mu identitete niso ukradli samo v eni državi ampak očitno kar v parih.
Ta zgodba še nima epiloga in kolikor je meni znano je naveden neobstoječ naslov, prav tako ni bilo nikakršnih transakcij na računu, torej je zgodba o kraji identitete verjetna. Pričakujem pa, da bo po končani preiskavi, zadeva v celoti predstavljena. O računih v drugih državah pa prvič slišim.

In zakaj bi ti nekdo ukradel identiteto, z njo odprl bančni račun in ga potem pustil pri miru? Poanta kraj identitete je, da se z njo okoristiš, najemaš kredite, prodajaš avtomobile etc.


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.


Ali pa prosis enega svojega drona, da odpre bancni racun v imenu politicnega nasprotnika, ker ne zmores najti nic pametnega proti njemu, kot koliko je dobil place.

Dam mu dvojno, bom drugace rekel, vsakemu od poslancev dam miljon letno, legalno iz proracuna, pod pogojem, da unici korupcijo na vseh drugih nivojih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Hypathia ::

Phantomeye je izjavil:


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.


Torej je JJ že leta 2017 vedel, da mora diskreditirati Goloba? Pa ta tip, je ultra sposoben, tisti, ki še niste oddali glasu, volite za Janšo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

PrimoZ_ ::

pegasus je izjavil:

Tako, glasovnica je prispela danes dopoldne, na hitro sem jo pokracal in letel na kampus jo oddat (3.7 eur!!), držim pesti, da pride pravočasno.

Sem se pa zgrozil ob pogledu na imena na glasovnici ... same butale. Tako kot ta tema, butale butale butale. Ni čudno da je potem tudi volilna komisija iz butal in si privošči zamudo pri glasovnicah za v tujino ... To je dovoljšen lapsus, da se zna naslednji teden kdo obesti nanj in težit po sodiščih z njim še vsaj pol leta.

Sicer pa ... plebsi ste ful ponosni, da se lahko delite na naše-vaše, leve-desne, bele-črne-mavričaste ali karkoližepač ... samo da se lahko grizete med sabo. Powers-that-be so izredno ponosni, da vam lahko te delitve servirajo in da ste tako iz butal, da jih z veseljem ponotranjite in v njih uživate. Deli in vladaj v najboljšem pomenu, vsi so zadovoljni, vse je super, bog ne daj, da bi se kaj spremenilo ... in tako gre svet počasi v maloro.

Tako da vas prosim, preden obkrožite številko na glasovnici, stopite korak nazaj, poskusite pogledati na stvari iz širše prespektive in se vprašajte, kaj je zares ključno za našo eksistenco, nato pa obkrožite številko, na katero lahko projicirate svoje upanje na boljšo prihodnost. Hvala.


Vostok_1, kje si hodil?

p0f ::

Hypathia je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.


Torej je JJ že leta 2017 vedel, da mora diskreditirati Goloba? Pa ta tip, je ultra sposoben, tisti, ki še niste oddali glasu, volite za Janšo.


Jansa je ultrasposoben. Brez dvoma. Zagotov eden najboljsih slovenskih politikov, ce ne najboljsi. Tudi odlicen strateg.

Enako kot je bil tudi Goebbels, Hitler, Goering, Stalin,... zal odtehta pokvarjenost vso sposobnost.

In iztirjenec se je odlocil, da bo svoje sposobnosti uporabljal Sloveniji v skodo. Namesto, da bi si ga zapolnili kot Drnovska, se je odlocil, da bo raje odsel v zgodovino kot eden najvecjih pokvarjencev v samostojni Sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

tilen03 ::

p0f je izjavil:


Jansa je ultrasposoben. Brez dvoma. Zagotov eden najboljsih slovenskih politikov, ce ne najboljsi. Tudi odlicen strateg.

Ne, ni. Ni ravno zaradi tega, ker nadaljujemo trditev "je sposoben" z "ampak,". Zaradi "ampak" ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

karafeka ::

A je bil slo-tech že od nekdaj tako levičarski? Je že malo moteče postalo.

p0f ::

tilen03 je izjavil:

p0f je izjavil:


Jansa je ultrasposoben. Brez dvoma. Zagotov eden najboljsih slovenskih politikov, ce ne najboljsi. Tudi odlicen strateg.

Ne, ni.


Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

karafeka je izjavil:

A je bil slo-tech že od nekdaj tako levičarski? Je že malo moteče postalo.


Ja, znacilnost levicarjev je, da so normalni, da imajo IQ cez 85. Ker gre za tehnicni forum, je jasno, da je tistih desnih z IQ pod 50 malo ali pa izpadejo bebcki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

tilen03 ::

p0f je izjavil:

Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

Če ne bi bil član komunistične partije, on ne bi nikoli uspel v politiki. Imel je srečo. In kot vsi veliki lopovi v Sloveniji, je ironično obogatel zaradi sistema proti kateremu se bori. Biti lopov, ko uspeš v politiki pa je itak lahko vsak. Biti pošten, pa je težko.

p0f ::

tilen03 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

Če ne bi bil član komunistične partije, on ne bi nikoli uspel v politiki. Imel je srečo. In kot vsi veliki lopovi v Sloveniji, je ironično obogatel zaradi sistema proti kateremu se bori. Biti lopov, ko uspeš v politiki pa je itak lahko vsak. Biti pošten, pa je težko.


Ampak on je ultrasposoben lopov. Dejansko bi lahko rekel, da je najbolj sposoben lopov, vseh casov, v Sloveniji tudi, ce zraven gledas se gospodarstvenike.

Tudi tak bastard je tezko biti, ker je konkurenca velika. Vsi parlamentarci se zadnjih 30 let poskusajo biti take barabe, pazi, to je 675 ljudi v stiriletnih mandatih.

Pa mu nihce ne seze niti do kolen. Ce ne bi bil tak narcis s kompleksom Tita (cela njegova generacija ga ima), in hlepel po dosmrtni diktaturi, bi dejansko delal za ljudi, sem preprican, da bi bil sposoben narediti veliko dobrega.

Raje se je odlocil biti princ teme.

Zato je pa edina resitev, da se JJa in SDSa znebimo iz polozajev, kjer bi lahko delali skodo. Cim dlje od vlade, idealno parlamenta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

pegasus ::

karafeka je izjavil:

A je bil slo-tech že od nekdaj tako levičarski? Je že malo moteče postalo.
Od kar ste bumbarji začeli normalnost definirati kot levičarstvo. Ja, verjamem, normalnost je mnogim moteča.

HitraSperma ::

Sekta se še kar pozicionira desno :))
fgdsfjk

Phantomeye ::

Hypathia je izjavil:

Phantomeye je izjavil:


To je nekaj razlogov za krajo identitete. Finančna korist.

Obstajajo še drugi razlogi. Eden od njih je diskreditacija. Nekomu ukradeš Facebook račun ali ustvariš lažnega in z njim nadleguješ ljudi ali pa jih skušaš ogoljufati. In s tem škodovati dobremu imenu osebe.


Torej je JJ že leta 2017 vedel, da mora diskreditirati Goloba? Pa ta tip, je ultra sposoben, tisti, ki še niste oddali glasu, volite za Janšo.


Jaz sem zgolj napisal, kakšni so razlogi za krajo identitete. Zakaj obtožuješ Janšo zdaj? A maš dokaze?

Aramis ::

p0f je izjavil:

tilen03 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

Če ne bi bil član komunistične partije, on ne bi nikoli uspel v politiki. Imel je srečo. In kot vsi veliki lopovi v Sloveniji, je ironično obogatel zaradi sistema proti kateremu se bori. Biti lopov, ko uspeš v politiki pa je itak lahko vsak. Biti pošten, pa je težko.


Ampak on je ultrasposoben lopov. Dejansko bi lahko rekel, da je najbolj sposoben lopov tudi, ce zraven gledas se gospodarstvenike.

Tudi tak bastard je tezko biti, ker je konkurenca velika. Vsi parlamentarci se zadnjih 30 let poskusajo biti take barabe, pazi, to je 675 ljudi v stiriletnih mandatih.

Pa mu nihce ne seze niti do kolen. Ce ne bi bil tak narcis, in hlepel po dosmrtni diktaturi, bi dejansko delal za ljudi, sem preprican, da bi bil sposoben narediti veliko dobrega.

Raje se je odlocil biti princ teme.

Zato je pa edina resitev, da se JJa in SDSa znebimo iz polozajev, kjer bi lahko delali skodo. Cim dlje od vlade, idealno parlamenta.


Lopov, kot so lopovi levi levičarji... nesposobni, ne morejo niti 4 leta mandata spelat.
Šarec je že našel puško? A ni izjavil,da z njegoo vlado ne more zadovoljiti ljudi, ne more upravičiti visokih pričakovajn in odstopil. A zdaj pa spet kandidira? Zakaj že?
" KUL" ja. Enkrat nesposobni, vedno nesposobni. Mesec, ko nima dneva delovne dobe, Bratuškova je tudi že odstopila? Mater sami sposobni

p0f ::

Aramis je izjavil:

p0f je izjavil:

tilen03 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

Če ne bi bil član komunistične partije, on ne bi nikoli uspel v politiki. Imel je srečo. In kot vsi veliki lopovi v Sloveniji, je ironično obogatel zaradi sistema proti kateremu se bori. Biti lopov, ko uspeš v politiki pa je itak lahko vsak. Biti pošten, pa je težko.


Ampak on je ultrasposoben lopov. Dejansko bi lahko rekel, da je najbolj sposoben lopov tudi, ce zraven gledas se gospodarstvenike.

Tudi tak bastard je tezko biti, ker je konkurenca velika. Vsi parlamentarci se zadnjih 30 let poskusajo biti take barabe, pazi, to je 675 ljudi v stiriletnih mandatih.

Pa mu nihce ne seze niti do kolen. Ce ne bi bil tak narcis, in hlepel po dosmrtni diktaturi, bi dejansko delal za ljudi, sem preprican, da bi bil sposoben narediti veliko dobrega.

Raje se je odlocil biti princ teme.

Zato je pa edina resitev, da se JJa in SDSa znebimo iz polozajev, kjer bi lahko delali skodo. Cim dlje od vlade, idealno parlamenta.


Lopov, kot so lopovi levi levičarji... nesposobni, ne morejo niti 4 leta mandata spelat.
Šarec je že našel puško? A ni izjavil,da z njegoo vlado ne more zadovoljiti ljudi, ne more upravičiti visokih pričakovajn in odstopil. A zdaj pa spet kandidira? Zakaj že?
" KUL" ja. Enkrat nesposobni, vedno nesposobni. Mesec, ko nima dneva delovne dobe, Bratuškova je tudi že odstopila? Mater sami sposobni


Jah kot sem rekel, mentalno ste omejeni.

Saj sem rekel, da je JJ bolj sposoben, pa je zal namenil vso svojo sposobnost skodovati Sloveniji. In kaj naj zdaj volim super lopova in kriminalca, za katerega vem, da bo ves cas delal skodo vsem ali povprecneze, ki jim vecino casa ne bo uspelo.

Briga me za delovno dobo Meseca, briga me za pusko Sarca, na take fore padajo kreteni. Mene zanima samo kdo mi bo manj skodoval in izbrati kriminalca, preprodajalca orozja in vojnega zasluzkarja, cloveka, ki je poskusal narediti vojaski udar.

Ni sans. Raje poslusam nebuloze ostalih manj nevarnih subjektov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

Aramis ::

Škodoval, kje že? Levi ste še bolj omejeni
A nesposobn banda pa je kul?

Phantomeye ::

Aramis je izjavil:

p0f je izjavil:

tilen03 je izjavil:

p0f je izjavil:

Ja je. Samo uporablja svoje sposobnosti za delanje stale sebi v korist, pazi to ~25% Slovenije je preprical, da je dobrodelnez, ceprav je koruptivna pokvarjena baraba, ki gre se slovensko luzo prodajati Hrvaski, po tem, ko je 10 let svercal orozje v BiH. Probaj narediti enako. Da te vidim. Vsi ostali papki v parlamentu se lahko skrijejo.

Če ne bi bil član komunistične partije, on ne bi nikoli uspel v politiki. Imel je srečo. In kot vsi veliki lopovi v Sloveniji, je ironično obogatel zaradi sistema proti kateremu se bori. Biti lopov, ko uspeš v politiki pa je itak lahko vsak. Biti pošten, pa je težko.


Ampak on je ultrasposoben lopov. Dejansko bi lahko rekel, da je najbolj sposoben lopov tudi, ce zraven gledas se gospodarstvenike.

Tudi tak bastard je tezko biti, ker je konkurenca velika. Vsi parlamentarci se zadnjih 30 let poskusajo biti take barabe, pazi, to je 675 ljudi v stiriletnih mandatih.

Pa mu nihce ne seze niti do kolen. Ce ne bi bil tak narcis, in hlepel po dosmrtni diktaturi, bi dejansko delal za ljudi, sem preprican, da bi bil sposoben narediti veliko dobrega.

Raje se je odlocil biti princ teme.

Zato je pa edina resitev, da se JJa in SDSa znebimo iz polozajev, kjer bi lahko delali skodo. Cim dlje od vlade, idealno parlamenta.


Lopov, kot so lopovi levi levičarji... nesposobni, ne morejo niti 4 leta mandata spelat.
Šarec je že našel puško? A ni izjavil,da z njegoo vlado ne more zadovoljiti ljudi, ne more upravičiti visokih pričakovajn in odstopil. A zdaj pa spet kandidira? Zakaj že?
" KUL" ja. Enkrat nesposobni, vedno nesposobni. Mesec, ko nima dneva delovne dobe, Bratuškova je tudi že odstopila? Mater sami sposobni


"Druga Janševa vlada 2012-13"

Linko ::

LEVI? Definicija nesposobnosti.
- Bratuškova 2013 -2014
Jankovič????
- Cerar 2014-2018
- Šarec-2018-2020 on je že v petek vedel da bo odstopil


Golob? Nov obraz - nova napaka

Utk ::

Ko levi jokajo da desni kradejo nekateri zmotno mislijo, da leve moti kraja denarja Slovencem. Ne, leve moti, da ta denar kradejo njim, ker bi ga sicer ukradli oni. Zato treba vržt to nesnago iz parlamenta, levo in desno.

link_up ::

pegasus je izjavil:

karafeka je izjavil:

A je bil slo-tech že od nekdaj tako levičarski? Je že malo moteče postalo.
Od kar ste bumbarji začeli normalnost definirati kot levičarstvo. Ja, verjamem, normalnost je mnogim moteča.


Verjamem, da se ne identificiras z lajezem nekaterih tukaj. Sicer pa je danes vse mogoce.
In and Out

Hypathia ::

Do rezultatov volitev nas loči še par ur, vseeno pa lahko že naredimo seznam pozitivnih stvari, ki jih bodo prinesle:

- znebili se bomo lenega, položaja s službenim šoferjem oklepajočega Zorčiča
- na zadnjo pot bomo pospremili Desus, verjamem, da veliko osebno zadoščenje tudi za Aleksandro zaradi načina kako so jo tretirali
- svojo zadnjo točko bo odplesal baletnik Zmago
- zelo verjetno se bomo znebili LMŠ in enega kupa zoprnih poslancev: Divljak Mirnik, Korče, Pavšič, Golubovič, Medved, Heferle... in seveda zimzelenega Janija, ki ga je tokrat instinkt za politično preživetje pustil na cedilu, kar se tiče Šarca, pa upam, da razmisli o povratku v šovbiznis, ker nam dobrih komikov primanjkuje enako kot dobrih politikov, ampak on lahko več pripomore k reševanju prvega problema.
- če bi se znebili SAB bande, bi bilo pa že kičasto
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

p0f ::

Aramis je izjavil:

Škodoval, kje že? Levi ste še bolj omejeni
A nesposobn banda pa je kul?



Kot receno, med dvema slabima moznostima izbiram manj slabo. Ta mi vsaj po glavi ne serje s svojimi kadrovskimi cistkami, privatizacijo zdravstva, medijev itd., pa tudi solzilec mi ne vdira v stanovanje in krade zmerno ali vsaj dovolj inteligentno, da ne bode v oci. Ce pa Hojsa nikoli vec ne vidim, ali pa tistega "leaderfaca" Matoza pa, kot pravi Hypathia, bo pa ze kicasto.

Utk je izjavil:

Ko levi jokajo da desni kradejo nekateri zmotno mislijo, da leve moti kraja denarja Slovencem. Ne, leve moti, da ta denar kradejo njim, ker bi ga sicer ukradli oni. Zato treba vržt to nesnago iz parlamenta, levo in desno.


In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

MrStein ::

p0f je izjavil:

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:

karafeka je izjavil:

p0f je izjavil:



In pa ne volis strank, ki nimajo sans, da pridejo v parlament, ker si s tem vrgel glas direktno v smeti.


No, in zato imamo zadnjih 30 let eno in isto sranje.


Ja, ampak ne mores drugace,

Lahko, samo nočeš. In potem fases SDS v vlado. In jamraš.


Ne, ti mislis da lahko drugace in potem gres volit resni.ca, ter nam nakopljes SDS v vlado. Ker ne ves kaj volis.

Ne mislim, ampak vem. Ostalo pa so tvoje blodnje, ker SDS ste nakopali ravno KUL-ovce, z metalcem puške.

tilen03 je izjavil:

KUL je stabilnost. Stabilnost pa je kul.

Kako stabilni so smo videli predlani. (No, eni niso videli.)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Utk ::

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Dokler tudi levi kradejo bo vsake tolko časa tudi Janša prišel na vrsto, to je ziher.

p0f ::

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.

Utk je izjavil:

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Dokler tudi levi kradejo bo vsake tolko časa tudi Janša prišel na vrsto, to je ziher.


Ja, kakrsen narod taki politiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

link_up ::

p0f je izjavil:

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.

Utk je izjavil:

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Dokler tudi levi kradejo bo vsake tolko časa tudi Janša prišel na vrsto, to je ziher.


Me veseli, da si omilil retoriko.
Ja, kakrsen narod taki politiki.


link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.

Utk je izjavil:

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Dokler tudi levi kradejo bo vsake tolko časa tudi Janša prišel na vrsto, to je ziher.



Ja, kakrsen narod taki politiki.


Me veseli, da si omilil retoriko.
In and Out

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: link_up ()

p0f ::

link_up je izjavil:

p0f je izjavil:

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.

Utk je izjavil:

In ustoliciti tebe za dosmrnega vladarja? To bi rad ze JJ, pa mu k sreci ne ratuje.

Dokler tudi levi kradejo bo vsake tolko časa tudi Janša prišel na vrsto, to je ziher.


Me veseli, da si omilil retoriko.
Ja, kakrsen narod taki politiki.


Ah joj, ves kaj mi je pa najbolj vsec pri celotni volilni zgagi? Da ne bo vec vladala opcija pokvarjencev, kot si ti, razni Steini, ipd.

Saj bojo tudi barabe, samo ne bo se mi vec zdelo za malo, da so tako zelo neumni.

MrStein ::

p0f je izjavil:

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.


brez skrbi, od "levaka" več kot tak odziv noben ne pričakuje

Ja, kakrsen narod taki politiki.

Ja, večina vas je takih, tu pa tam imaš celo prav.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

p0f ::

MrStein je izjavil:

p0f je izjavil:

Stein sorry, ampak imam te za enega bolj neumnih sogovornikov, tako, da ne bi hvala. Najdi si drugega za debato.


brez skrbi, od "levaka" več kot tak odziv noben ne pričakuje

Ja, kakrsen narod taki politiki.

Ja, večina vas je takih, tu pa tam imaš celo prav.


Seveda, kot bi clovek pricakoval, da pri teh letih ze obvladas vecstavne povedi, pa si pac na nivoju toti landa. :)

Menjamo stajersko za istro bi morala biti agenda na volitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: p0f ()

harvey ::

tilen03 je izjavil:

KUL je stabilnost. Stabilnost pa je kul.

Kako po to paše v kontekst, da se po dveh letih spreš in sesuješ svojo vlado 8-O
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

p0f ::

harvey je izjavil:

tilen03 je izjavil:

KUL je stabilnost. Stabilnost pa je kul.

Kako po to paše v kontekst, da se po dveh letih spreš in sesuješ svojo vlado 8-O


Iz napak se ucijo :) Saj je imel SDS moznost imeti normalno politiko dve leti in se ne zameriti vecini volilcev. Pa bi lahko vladali se malo dlje, zdaj pa Levica dobiva na priljubljenosti, fasali smo se en "nov fris", JJ gre pa nazaj na poslansko klop. Za rezervo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Levica ()

harvey ::

Hypathia je izjavil:

Do rezultatov volitev nas loči še par ur, vseeno pa lahko že naredimo seznam pozitivnih stvari, ki jih bodo prinesle:

- znebili se bomo lenega, položaja s službenim šoferjem oklepajočega Zorčiča
- na zadnjo pot bomo pospremili Desus, verjamem, da veliko osebno zadoščenje tudi za Aleksandro zaradi načina kako so jo tretirali
- svojo zadnjo točko bo odplesal baletnik Zmago
- zelo verjetno se bomo znebili LMŠ in enega kupa zoprnih poslancev: Divljak Mirnik, Korče, Pavšič, Golubovič, Medved, Heferle... in seveda zimzelenega Janija, ki ga je tokrat instinkt za politično preživetje pustil na cedilu, kar se tiče Šarca, pa upam, da razmisli o povratku v šovbiznis, ker nam dobrih komikov primanjkuje enako kot dobrih politikov, ampak on lahko več pripomore k reševanju prvega problema.
- če bi se znebili SAB bande, bi bilo pa že kičasto

Zorčič zna vstati kot ptič feniks jeseni v svoji občini kot kandidat za župansko mesto.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

MrStein ::

p0f je izjavil:


Dokler nimas alternative je resitev. Mogoce slaba ampak edina. Ko bos nasel drugo resitev, lahko reces, da KUL ni resitev :)

Tretutno sta samo dve opciji, KUL ali pa skrajno desnicarsko enoumje. Fasisti za vecino slovenije niso opcija, ruralni predeli pa tako ali tako prenasa klerikalen fasizem ze od nekdaj, tako, da SDS ni ravno neka huda nadgradnja.


Kar pogosto ponavljaš to laž, da ni opcij. Le kje smo to že slišali...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
99 / 126
»»