» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
94 / 126
»»

111111111111 ::

Ganon je izjavil:

Golob je izgledal povsem normalno, odziv na laži pa je težko drugačen. Imaš to podlost prirojeno, ali si za zgled jemlješ Velikega vodjo?

Ti to resno? Golob je bil daleč od normalnega izgleda.

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!

In 4 leta. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Preizkušeno te zebe kot prasca. Če pa nočeš da te zebe, rabiš pa veliko IR panelov, kar pa ni poceni niti malo štroma

Osebno se strinjam. Zame isti občutek, kot pozno jesensko sonce. Na obsijani strani vroče, na senčni pa vsaj malo neprijetno, hladneje.
Ampak enim menda paše, ljudje smo različni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: floyd1 ()

Aramis ::

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!


Nesposobne vlade so že koliko krat odstopile?

Kje je Alenčica, Cerar... Šarec je že našel puško v koruzi?

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

sicer je res, mam pa sodelavca, ki je bil siv ze pri 30-ih. Posplosevanja seveda nihce ne mara ;)

Tudi sam sem čisto siv.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Polda ::

buttcrack je izjavil:

To lahko trdi samo zaplankan desnakar.


Ali pa levak, ki je čisti bedak.

111111111111 ::

Unchancy je izjavil:

Bo zdele čez vikend treba prebrati program Piratske stranke, se mi zdi da so še najbolj normalni od vseh.
Pa NSi - čeprav me pridih krščanarstva odbija - se mi zdijo precej normalni.
Odločitve, odločitve...

Jaz sem šel čez to njihovo krščanstvo. Imajo ostali toliko dreka, da je NsI zame edina neka korektna izbira v vsej tej driski pred volitvami.

floyd1 je izjavil:

Cvili samo še janezek. Bo šel kot kurba s plesa...:))

Ma Janez niti ne cvili. Cviljenje in zvonjenje smo poslušali zadnji 2 leti. Me res zanima če se bo še kolesarilo ko bodo pravi na oblasti. Verjetno bo že prvi dan vse urejeno in kolesarjem ne bo treba na bicikle. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Aramis je izjavil:

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!


Nesposobne vlade so že koliko krat odstopile?

Kje je Alenčica, Cerar... Šarec je že našel puško v koruzi?

Če nekdo odstopi, ker ne more več normalno delat, je to v demokraciji čisto normalno. Diktatorji seveda ne znajo odstopit. Ali se umakniti v penzijo.

111111111111 ::

floyd1 je izjavil:

Jelinčič jim je žal odslužil. Najprej enim, potem drugim. Po uporabi pač zavrzi.
Nazaj na bolj resne razlage - verjetno mu je takoj pomagal kdo od tehnikov in zato ni nihče priskočil.

Verjetno je res bilo tako.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Polda ::

Aramis je izjavil:

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!


Nesposobne vlade so že koliko krat odstopile?

Kje je Alenčica, Cerar... Šarec je že našel puško v koruzi?



Naslednje volitve bo od strašila Goloba stranka tam kjer je danes Šarec borili se bodo za prestop parlamentarnega praga kajti nov obraz ga bo povozil . Čeprav Golob ne bo dolgo vladal, ker MSM ne bodo več mogli dolgo skrivati golobovih kriminalnih dejanj kajti mendarodna preiskava ga bo povozila.

Sicer pa je gibanje svoboda kolesarksa stranak katero bo vodil Jenull in Jarc iz ozadnja pa botrca KOs iz bivšega Forum 21 in pokvarjena veja sodstva umetna Urška Kloovčar Zupančič in balkanski bojevnik Masleša.

111111111111 ::

floyd1 je izjavil:

Osebno se strinjam. Zame isti občutek, kot pozno jesensko sonce. Na obsijani strani vroče, na senčni pa vsaj malo neprijetno, hladneje.
Ampak enim menda paše, ljudje smo različni.

Kolega je dal panele montirati po izračunu in je jeseni montiral še 1x toliko površine, ker jih je na kavču zeblo. Do sedaj še nisem slišal navdušenja, razen nad ceno. Sam sem dal za talno gretje + toplotno 14.000€, kolega pa 4000€ za IR panele.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Polda ::

floyd1 je izjavil:

Aramis je izjavil:

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!


Nesposobne vlade so že koliko krat odstopile?

Kje je Alenčica, Cerar... Šarec je že našel puško v koruzi?

Če nekdo odstopi, ker ne more več normalno delat, je to v demokraciji čisto normalno. Diktatorji seveda ne znajo odstopit. Ali se umakniti v penzijo.



Se vidi, da nimaš pojma o parlamentarni demokraciji. V Sloveniji imamo volitve tvoje obljubljene diktature juge ni več zbudi se.

111111111111 ::

floyd1 je izjavil:


Če nekdo odstopi, ker ne more več normalno delat, je to v demokraciji čisto normalno. Diktatorji seveda ne znajo odstopit. Ali se umakniti v penzijo.

Škoda govorit da je normalno, da se odrasli spričkajo in državljane spet zvlečejo na volitve, ker se niso bili sposobni zmenit? Žal ne kupim, da je strankarsko pričkanje dovolj dober razlog za padec vlade.

ŠArca bi spoštoval, da bi fakiča pokazal levici že prvi dan, pa hajd na volitve. Tako pa je sestavil manjšinsko vlado, samo da ne bi Janša prišel na oblast.

In odstopil je s prepričanjem, da bo šel na volitve. Saj bo šel 24.4.2022. Ker lahko marsikaj rečemo o trenutni vladi, ampak pregural so do konca, s plusi in minusi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

ViperR ::

Gledam zdej pop tv ta soočenja, kok je toksičen JJ, res še mene je sram za njega. Kako lahko sploh kdo to podpira

Buggy ::

Se vidi, da nimaš pojma o parlamentarni demokraciji. V Sloveniji imamo volitve tvoje obljubljene diktature juge ni več zbudi se.


lekcije avtokracije, ki jih je arestant dobil na poti v Jajce pa ne vidis pri zakamufliranemu avtokratu, ki vas pelje zejne in "potrebne" cez vodo?

Volitve bojo, demokraticne vsekakor...nedemokraticno bo pa po volilni nedelji...mark my words!

floyd1 ::

Polda je izjavil:

floyd1 je izjavil:

Aramis je izjavil:

enemon je izjavil:

Do konca najbolj nesposobne vlade v zgodovini Slovenije še 47 ur in 12 minut!


Nesposobne vlade so že koliko krat odstopile?

Kje je Alenčica, Cerar... Šarec je že našel puško v koruzi?

Če nekdo odstopi, ker ne more več normalno delat, je to v demokraciji čisto normalno. Diktatorji seveda ne znajo odstopit. Ali se umakniti v penzijo.



Se vidi, da nimaš pojma o parlamentarni demokraciji. V Sloveniji imamo volitve tvoje obljubljene diktature juge ni več zbudi se.

Pojma o demokraciji torej nimajo niti angleži, italijani, avstrijci... Sami komunajzarji ti rečem. Dokler ne snameš plašnic.

floyd1 ::

ŠArca bi spoštoval, da bi fakiča pokazal levici že prvi dan, pa hajd na volitve. Tako pa je sestavil manjšinsko vlado, samo da ne bi Janša prišel na oblast.

Sreča, da je šarec to takrat naredil. Drugače bi 4 leta kupovali zanič respiratorje in vsak dan gledali na twitter, kateri odloki so sprejeti 8-)

V vsakem hecu pa je nekaj resnice

Buggy ::

Stvari so mislim da dokaj jasne! V nedeljo bomo obkrozili vsak svojo ikono na listicu in preprican sem, da bo to taksna, ki nam ni krojila usode dosedaj. Ce bi bilo realno zivljenje neka igrica ali simulacija v vzporednem vesolju, kjer lahko stisnes po dolocenemu casu "Star New Game", bi zanalasc obrkoszil SDS/NSI, predvsem zato, da jih vidim cvilit, kako nas utapljajo v lastenm dreku, ki so nam ga pripravili pa da to zacutijo tudi njihovi volivci, ki zdej mislijo da je SDS-u kakorkoli mar za njih >:D

...dvoletna katarza je bila menda dovolj, smo pa verjetno dost razumni, da vidimo kam nas to pelje...ali pac ne?

Po 24.4 se zacenja nova zgodovina tako ali drugace!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

floyd1 ::

V nedeljo bom samo užival, volila sva že.

Resetiramo lahko politiko vsaka 4 leta. Vsaj občutek nam dajo, da lahko. Realnost pa...

wcpapir ::

Kangler ze lima po pet volilnih listicev na eno sliko, zdaj je ze jasno, volitve bodo neveljavne.

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

...dvoletna katarza je bila menda dovolj, smo pa verjetno dost razumni, da vidimo kam nas to pelje...ali pac ne?

Mislim, da bi trenutna leva stran pahnila slovenijo v stagnacijo, saj bi šlo za 4 leta kadrovskih menjav, deljenja oblasti in polnjenje malhe, kjer sedaj vlada suša.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Buggy ::

wcpapir je izjavil:

Kangler ze lima po pet volilnih listicev na eno sliko, zdaj je ze jasno, volitve bodo neveljavne.


temu se rece demokracija po arestantovo :))
Dokler se se vedno najdete v njegovem lakomnem misljenju brez vizije in nasedate vsem lazem bo tako, ko enkrat presezemo te stvari, pa pomeni da smo dozoreli za izzive v prihodnosti.
Ce mene vprasas, ljudje ocitno rabijo dosti vecjo streznitev, kot so jo dobili ze dosedaj. Tako pac je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

buttcrack ::

Polda je izjavil:

buttcrack je izjavil:

To lahko trdi samo zaplankan desnakar.


Ali pa levak, ki je čisti bedak.

Takes one to konw one…

Vidim da je kletni trol polda na nočno smeno uletu, primitivec zaplankan.

Buggy ::

Mislim, da bi trenutna leva stran pahnila slovenijo v stagnacijo, saj bi šlo za 4 leta kadrovskih menjav,


...to mora biti prva higienicna stvar, ki jo bo nova vlada morala narediti. Nesposobnezi na polozajckih bodo pac odletel...fact!

#pirkorox

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Malidelničar ::

Me zanima kako bo z volilno udeležbo, sploh manjših krajih in podeželju, ki običajno abstinira.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Polda ::

buttcrack je izjavil:

Polda je izjavil:

buttcrack je izjavil:

To lahko trdi samo zaplankan desnakar.


Ali pa levak, ki je čisti bedak.

Takes one to konw one…

Vidim da je kletni trol polda na nočno smeno uletu, primitivec zaplankan.



Bolje trol iz kleti kot smrdeča levaška rit :))

Buggy ::

Malidelničar je izjavil:

Me zanima kako bo z volilno udeležbo, sploh manjših krajih in podeželju, ki običajno abstinira.


v nasi vukojebini je v zraku napetost, vsekakor udelezba bo :))

Polda ::

Malidelničar je izjavil:

Me zanima kako bo z volilno udeležbo, sploh manjših krajih in podeželju, ki običajno abstinira.


Skupna tam okoli 70%. Največja stranka bodo spet nevolilci.

111111111111 ::

Buggy je izjavil:

Mislim, da bi trenutna leva stran pahnila slovenijo v stagnacijo, saj bi šlo za 4 leta kadrovskih menjav,


...to mora biti prva higienicna stvar, ki jo bo nova vlada morala narediti. Nesposobnezi na polozajckih bodo pac odletel...fact!

#pirkorox

In se gor naštulili drugi nesposobneži, ki bodo prave barve. Fact.

Ko je isto higienično potezo naredila sedanja vlada si se pa zgražal. :)
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Malidelničar ::

Polda je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Me zanima kako bo z volilno udeležbo, sploh manjših krajih in podeželju, ki običajno abstinira.


Skupna tam okoli 70%. Največja stranka bodo spet nevolilci.


Polda: Ja možno. Pravim zato, ker recimo leta 2011 je levica predvsem postrgala vse rezerve v LJ, vedno pa je bila udeležba na podeželju in v manjših krajih ter tudi na vzhodu države, ki je tradicionalno bolj desen, relativno majhna, kar je zanimivo. Tako, da tam je še rezerva, ki bi utegnila premešati rezultate tudi v primeru višje udeležbe v LJ.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

floyd1 ::

Danes sem malo preletel komentarje glede včerajšnjega RTV soočenja in se spomnil, da je Andy Warhol enkrat izjavil, da bo vsak doživel svojih 15 minut slave.

Pirkovič jih včeraj očitno je. Podobno kot npr. D. Murko pred njim v glasbi, se je tudi on naravnost izstrelil kot novinar. Gledanost, ki jo je doslej lahko le sanjal.

Da le ne bi zdaj zatrli takšnih talentov, ker ugotavljam, da je veliko zavisti. Sploh pri stanovskih kolegih.

Buggy ::

za razliko od te klike, verjamem na strokovjake iz foha, ne pa govna s knjizico na polozajih, kjer zradirajo obremenilne dokaze proti njim samim ROFL

#MarjanDikaučič

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

feryz ::

111111111111 je izjavil:

Kolega je dal panele montirati po izračunu in je jeseni montiral še 1x toliko površine, ker jih je na kavču zeblo. Do sedaj še nisem slišal navdušenja, razen nad ceno. Sam sem dal za talno gretje + toplotno 14.000€, kolega pa 4000€ za IR panele.
Blagor vama.
Mene je pa talno prišlo okrog dveh jurjev in pol, toplotna z inštalacijo pa okrog jurja. Če pretiravam s cenami navzgor. In sem še kar zadovoljen.
Je pa res, da za take cifre rabiš eno levo in eno desno roko ter nekaj, vsaj malo delujočega, med ušesi.

floyd1 ::

feryz je izjavil:

111111111111 je izjavil:

Kolega je dal panele montirati po izračunu in je jeseni montiral še 1x toliko površine, ker jih je na kavču zeblo. Do sedaj še nisem slišal navdušenja, razen nad ceno. Sam sem dal za talno gretje + toplotno 14.000€, kolega pa 4000€ za IR panele.
Blagor vama.
Mene je pa talno prišlo okrog dveh jurjev in pol, toplotna z inštalacijo pa okrog jurja. Če pretiravam s cenami navzgor. In sem še kar zadovoljen.
Je pa res, da za take cifre rabiš eno levo in eno desno roko ter nekaj, vsaj malo delujočega, med ušesi.

On si je dal panele montirat. "Na ključ". Verjetno celo kake pregrešno drage (kar je sploh prvovrstna oslarija). Ti si talno delal sam, pri toplotni pa si poleg tega še kar precej tvegal pri nakupu, vsaj pri tisti tvoji v "prvi rundi" nakupa.
Tisti "še kar zadovoljen" seveda razumem kot sarkazem.

Malidelničar ::

Polda je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Me zanima kako bo z volilno udeležbo, sploh manjših krajih in podeželju, ki običajno abstinira.


Skupna tam okoli 70%. Največja stranka bodo spet nevolilci.


Jaz iskreno neudeležbe RES ne razumem. Sploh ker izjemoma z res majhnimi zaselki na podeželju ali oddaljenimi kmetijami, je volišče na splošno res blizu - kratek sprehod. Recimo zanimivo mi je, da vseeno oddaš neveljavno glasovnico in s tem vplivaš vsaj na kvorum (kar ni nezanemarljivo). Folk ne ve (levi in desni) da z neudeležbo nasprotniku daš dvakratno moč njegovega glasu. Spominjam se, da jih je bilo neveljavnih na prvih Pahorjevih predsedniških veliko, ko so Türkovi volilci iz frustracije nad dejstvom, da je bil drugi krog Pahor, ki je prišel not z desnimi glasovi vs. levi Türk in ne desni Zver vs levi Türk. In teh glasovnic je bilo kar nekaj.

Ampak, da ne voliš, 1,2,3,4, volitev zaporedoma in to da vse izpustiš, DZ volitve, lokalne, predsedniške, evropske. Jaz sem volil na čisto vseh volitveh razen, če smo čisto tehnični, sem na zadnje 2018 zamudil 3 min. in je bilo volišče zaprto in so se striktno držali ure tako da nisem mogel oddati glasu. Od referendumov pa sem izpustil referendum o pokrajinah (če se še kdo spominja :))). Ampak čisto vse ostalo pa grem, če je treba tudi z uporabo OMNIA volišča. In nikoli nisem oddal neveljavne glasovnice, vedno sem glasoval ZA nekaj, torej sem imel jasno stališče.

Večinoma sem bil poraženec :)) Edine moje velike zmage pa so bile 2004, oba družinska referenduma pa predvsem prve predsedniške s Pahorjem.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Buggy ::

@Malidelničar: edino pravilno! Sploh ni vazno kaj si volil...opravil si svoj del. Imas vso pravico zdej in potem pizditi cez vlado, se bolj korektno od nas pa, ce je to tista, ki smo jo volil. Nenazadnje volimo ljudi, ki naj bi zastopali nase interese in imamo vso pravico, da od njih pricakujemo konkretne odgovore zakaj svojih obljub niso drzali, ter jih v nasprotnem primeru spluvamo glede tega.
Dejmo enkrat ta privilegij (in dolznost) volitev vzet malce bolj resno, ker drzavo gradimo predvsem tako - na volitvah, ceprav je demokracija v tej drzavi se mlada in nevesca...res da stara 30 let vseen pa IMO se junfer >:D

mtosev ::

Nič še dober dan in pol sledijo volitve. Me zanima kaj bodo prvi rezultati po 19.00h pokazali. Kdo bo v parlamentu in kdo je izpado. Jaz sn odločen, da glasujem za Šarca.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

tomlin ::

To sem čakal point ali bob dneva, thx, še 1x:
Vsaj še naslednja štiri leta, da Mesec do konca posivi, če bo prišel v parlament. :D;)

111111111111 je izjavil:

SmolWhale je izjavil:

JANŠA ZA DOSMRTNEGA PREDSEDNIKA VLADE!!!!

Živela SDS!!!

Vsaj še naslednja štiri leta, da Mesec do konca posivi, če bo prišel v parlament. :D

Buggy ::

...torej volil bi iz vzgibov, da nekomu kobajagi skodujes, ne zaradi tega, ker bi si zelel boljse druzbe?

makes sense v kleti brez kisika ROFL :))

...na zrak naj vas spustijo, pa boste tudi vi spregledal ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

12c0 ::

Poslanka SDS Suzana Lep Šimenko: “Kar se tiče demokracije, smo zelo na dnu glede na to, kar se zadnje čase dogaja. Na eni strani se referendumi preprečujejo, na drugi strani se ne upošteva volja ljudstva. Kaj dejansko v državi še imamo? Celotna trenutna koalicija se obnaša kot – država, to sem jaz!

Vir https://nova24tv.si/slovenija/video-drz...


"Na njihovih medijih pogledamo kaj pišejo o drugih, pa vemo kaj sami delajo"
-Luka Mesec




Misliš, Buggy, da bodo spregledali? Ne vem...

Buggy ::


Misliš, Buggy, da bodo spregledali? Ne vem...


sam sem nepoboljslijv optimist in idealist to je dalec od tega, da bi mi pa realnost delala problem, ravno nasprotno.

arestantova baza je in bo vecna to je dejstvo. Zelim si zgolj, da drzava in drzavljani zadihamo brez ideoloskih razdvajanj, ki se jih gremo sedaj in zelim nek higienski in strokoven minimum pri tem, kako se nastavlja ljudi na za drzavljane strasteske pozicije in da se operira z dejstvi, ne pa z nekimi za lase privlecenimi aferami.
Jaz osebno od politike in nase drzave ne rabim in ne pricakujem nic, ker moja drzava dobi od mene dohodnino od mojih prihodkov s tujine in davke na nepremicnine, zelim pa si prihodnosti in opcije za moje otroke, ki se trenutno sele formirajo.

Mladina je trenutno brez prihodnosti in za njih me skrbi, kar se dogaja s to drzavo pod arestantom in pokvarjenimi SDS minjoni!

To, da jo spremenijo v drugo Orbanijo/Putlerijo ne bom dopustil oz. vsaj svoj delcek pri tem bom vedno dodal!

mirator ::

Nikoli nisem bil zavezan katerikoli zaobljubi pripadnosti kakršnikoli skupnosti. Če pa sem že kaj obljubil, sem obljubo izpolnil, ne glede ali je izpolnitev obljube, name vplivala pozitivno ali negativno. Seveda tega od politikov tako rigoroznega spoštovanja predvolilnih obljub, ne morem pričakovati. Ne skrivam, da se nazorsko nagibam bolj proti levi kot desni politični opciji.
- SDS z Janšo na čelu me zaradi tendence ideoloških spreminjan in mešanice deloma sovražnega, deloma žaljivega komuniciranja, odbija.
- NSi bi v določeni meri lahko tudi bila moja izbira, vendar me vseeno moti prevelika odvisnost od SDS in tudi nekosistentnost pri trditvah, da kar rečejo tudi naredijo (zadnji primer je npr. minister Podgoršek ali npr. afera Vizjak itd)
- Stranka Povežimo Slovenijo mi kljub zanimivemu imenu, zaradi svojih ustanovnih članov posameznih strank, ne vliva zaupanja.
Torej mi ostane samo levi del naše politične usmeritve. Pa tudi njim ne zaupam. V bistvu mi je še najbližje LMŠ, pa ne zaradi Šarca ampak nekaterih članov v njegovi stranki. Tako ali tako ni v nobeni stranki predsednika, za katerega bi dal roko v ogenj.
Verjetno se bom dokončno odločil kar na volišču.

Buggy ::

tudi moj glas gre k LMS, priznam da predvsem takticno, mandatarja si pa zelim Goloba!

SAB bo IMO dobil parlametrni prag, zaradi manjka Desusa..mocna koalicija je vazna v teh casih!

Nocemo "konstruktivnega" in "povezovalnega" arestanta spet v opoziciji, da bo rusil vlado!

...naj prodaja te lazi komu bolj "pocasnemu", repriza ko bo v opoziciji je pac jasna.. Boli njega kurec za drzavo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

Buggy ::

Dejansko upam da bo NSi in ND dobila najvec glasov z desne, ker potem je za opozicijo in za drzavo celo neko upanje!

forplan ::

Je kdo spremljal srečanje na Planet TV?

Čista milina!

Brez levice, SD, LMŠ, SAB, Holoba... je svet veliko normalnejši.

Komaj čakam volitve v nedeljo da lahko oddam glas!
da se strinjam

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Buggy ::

Je kdo spremljal srečanje na Planet TV?

Čista milina!

Brez levice, SD, LMŠ, SAB, Holoba... je svet veliko normalnejši.


Holob je pa kdo? Predsednik GS stranke z doktoratom elekto znanosti, ki je podjetje pod svojim okriljem postavil med najuspesnejse?

Lahko bi bili zgolj srecni, da dobite "po tekom slucaja" top managarja pripravljenga, da se spravi v to nehvalezno politiko in ima voljo in motivacijo s te drzave celo nekaj narest. Vzgibe in motivacijo za te rabote lahko pa vsak pri sebi oceni!

Ja "vase televizije" znajo narediti soocenja brezkompromisna...milina enooumja, problemcek je zgolj v vas samih, ker ne veste zakaj je temu tako :(

Kako je rekel ze Gale..Revseti :D

jernejl ::

GregiB je izjavil:

Se mi je zdel, da sem zadevo že nekje videl...



Plagijat? Po Blairu... Adenauer?

No ja, tudi SVOBODA smo že nekje videli, kajneda. Ni ravno čisto originalna ideja.

Phantomeye ::

Najboljša stvar, ki jo Janša doseže v času svoje vladavine je visoka udeležba na volitvah :D

nagobčnik ::

jernejl je izjavil:

GregiB je izjavil:

Se mi je zdel, da sem zadevo že nekje videl...



Plagijat? Po Blairu... Adenauer?

No ja, tudi SVOBODA smo že nekje videli, kajneda. Ni ravno čisto originalna ideja.



Nice word. Too bad it was plagiarized from the dictionary

Zgodovina sprememb…

harvey ::

floyd1 je izjavil:

Danes sem malo preletel komentarje glede včerajšnjega RTV soočenja in se spomnil, da je Andy Warhol enkrat izjavil, da bo vsak doživel svojih 15 minut slave.

Pirkovič jih včeraj očitno je. Podobno kot npr. D. Murko pred njim v glasbi, se je tudi on naravnost izstrelil kot novinar. Gledanost, ki jo je doslej lahko le sanjal.

Da le ne bi zdaj zatrli takšnih talentov, ker ugotavljam, da je veliko zavisti. Sploh pri stanovskih kolegih.

Si morda k tej analizi dodal informacije, ki jih je posredoval včeraj v javnost predsednik programskega sveta RTV o dogajanju na omenjeni hiši in to bolj kaže v smer, da žal ni bil Igor Pirkovič režiser svojega 15 minutnega uspeha temveč v veliki meri protagoniski v naprej dogovorjenega odhoda, a jim je šov ukradel Zmago. Tako da je stavka v nedeljo zgolj odraz tiste Marcelove ugotovitve, jebeno malo jih je...bo pa to priložnost za 15 minutno slavo na drugih platformah in kanalih.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Miki N ::

Ena taka lahkotnejša za predvolilni dan:

- Kršiš volilni molk, če rečeš, da so VSI isti? Verjetno ne, ker ne zganjaš strankarske promocije, prej obratno.

- Kaj pa če rečeš, da NISO? Hja to je pa že vprašanje - ker koga imaš pa v mislih, a? :))
««
94 / 126
»»