» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
33 / 126
»»

Polda ::



LIDE, LDS, Pirati, SD, Levica, Desus, LMŠ in Vesna bi iz Slovenije naredili migrantski žep saj ne bi več vračali migrantov na Hrvaško.

Edino Dobra država je proti.

Beli_Zajcek ::

FireSnake je izjavil:

kuall je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Golob povozil Hojsa in druge. To bo top PV 8-)

A gledva isto oddajo?
Ravnokar gledam tarčo. Zaenkrat tak vtis:

Golob: populizem in laži. Hojsa je označil za "policijskega" ministra, sam je označeval podlo vlado za fašistično pol pa Hojsu očita, da seje sovraštvo, ko se brani te obtožbe.
7 jurjev plače my ass, toliko ima še moj sosed, ki je mala riba, ki še direktor nobene firme ni. 7 jurjev ima osnove, dodatke je pa spustil. pol pa ko ga bdo soočili (saj ga ne bodo, ker so mediji propaganda za levico) z lažjo bo rekel: nikoli nisem rekel, da ne dobim dodatkov, moja (osnovna) plača je 7 jurjev, dodatki so druga stvar.

Hojs: jezik mu fajn laufa. vse povedal pravilno. če bo pa kaj povedal bedasto bom pa dopisal tukaj, brez skrbi.


Jaz se politike ogibam, kot hudič križa! A sem malo pogledal (po naklučju naletel).

Hojs in Počivalšek sta goloba (je bil živčen kot strela, pa se še začelo ni) in serpentinška (primitivec, kot primitivec, ene pametne ne zine) peljala scat.


Slučajno je SDS trol naletel na Tarčo in videl, da je jecljajoči Hojsek peljal scat suverenega Goloba. Na močnih drogah si. Sej sicer je vseeno kaj si videl, tvoj problem je, da je večina Slovenije videla obratno in še več - večina Slovenije bo volila obratno - Goloba! Kar pa tvojemu gospodarju ni nič kaj povšeči. A glej, se bo moral sprijazniti s to grenko pilulo.

MrStein ::

Otroci, ne se prepirat kdo je komu luleka držal.
Če pa kdo meni, da je kateri tam kaj pametnega povedal, pa naj tule ponovi.
Za tiste, ki tega cirkusa nismo gledali.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

MrStein je izjavil:

Otroci, ne se prepirat kdo je komu luleka držal.
Če pa kdo meni, da je kateri tam kaj pametnega povedal, pa naj tule ponovi.
Za tiste, ki tega cirkusa nismo gledali.


Šlo je za osnovnošolsko podjebavanje, v katerem se je najbolj znašel Golob. Pametnega no, kdaj je pri nas kak politik no povedal kaj pametnega, sej se hecaš,ane? :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

jaz sem bil presenečen, kako kulturni so en do drugega. ne gledam dost teh političnih oddaj pa pol sklepaš, da so politiki že taki kot tu na slo techu, kjer je polomija. na srečo niso. pač višji iq unih v oddaji se le pozna.

Utk ::

Hojs je sigurno svojga dnarja vreden, ampak da je Golob nek presežek obnašanja ali dostojanstva...morda proti Serpetinšku. Ne proti Šarcu, ampak Serpetinšku.

redtech ::

Sedaj bi morali Janšo izvolit, da poje kar je skuhal, da vidimo kakšnega okusa bo :)

Kebo ::

redtech je izjavil:

Sedaj bi morali Janšo izvolit, da poje kar je skuhal, da vidimo kakšnega okusa bo :)

Janša bi požgal to državo do tal, da bi lahko bil kralj pogorišča.

FireSnake ::

Beli_Zajcek je izjavil:


Slučajno je SDS trol naletel na Tarčo in videl, da je jecljajoči Hojsek peljal scat suverenega Goloba. Na močnih drogah si. Sej sicer je vseeno kaj si videl, tvoj problem je, da je večina Slovenije videla obratno in še več - večina Slovenije bo volila obratno - Goloba! Kar pa tvojemu gospodarju ni nič kaj povšeči. A glej, se bo moral sprijazniti s to grenko pilulo.


Vsega skupaj sem gledal 10 mint (še to je preveč).

Glede mojega gospodarja: no, ko že ravno omenjaš (močne) droge :))

Bomo veseli, če boš ti lazložil, kaj je cela Slovenija videla? In sploh: od kje ti informacija kaj je cela slovenija videla? So ti povedali? Pa smo spet pri (močnih) drogah :))

Telbanc je izjavil:

MrStein je izjavil:

Otroci, ne se prepirat kdo je komu luleka držal.
Če pa kdo meni, da je kateri tam kaj pametnega povedal, pa naj tule ponovi.
Za tiste, ki tega cirkusa nismo gledali.


Šlo je za osnovnošolsko podjebavanje, v katerem se je najbolj znašel Golob. Pametnega no, kdaj je pri nas kak politik no povedal kaj pametnega, sej se hecaš,ane? :D


Jaz sem videl zadnjih 10 minut. Verjetno je tole najbolj blizu resnice.

Kebo je izjavil:


Janša bi požgal to državo do tal, da bi lahko bil kralj pogorišča.


Kazalci v gospodarstvu (v primerjavi, kaj so naredile druge države) te postavijo na laž.
Pa meni pleško tudi ne sede.
Ni vse, kar je naredil, slabo.
Bolje rečeno: naredili, ker ni sam.
Vam, zagriženim levakom, ki priznavate samo sesanje državnih jasli, seveda, to smrdi.
In zato vam je prav užitek nastaviti ogledalo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

feryz ::

Kazalci v gospodarstvu nimajo popolnoma nobene veze s plešastim.
Edino obratna povezava je, zaradi dobrih gospodarskih kazalcev, je lahko požrl še več, kot je na začetku mislil. In se je lahko še bolj zadolžil.

fikus_ ::

SLO gospodarstvo je odvisno od izvoza in dokler gre DE dobro, potem je to dobro tudi za SLO.
In če mislite, da ijj vpliva pozitivno na DE, potem mu lahko pripišemo, da je naredil dobro tudi za SLO gospodarstvo.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Smrekar1 ::

AtaŠtumf je izjavil:

Golobček naj pokaže svojo dohodninsko napoved, ali pa naj neha lagati o svoji nizki plači.


Mene predvsem fascinira, kako desničarski skrajneži, ki zagovarjajo ekonomijo curljanja navzdol (angl.: "trickle down economics") popadete na visok osebni dohodek Goloba ko pes na kost in začnete zagovarjati domačo mantro "vsi imamo enake želodce".

FireSnake ::

feryz je izjavil:

Kazalci v gospodarstvu nimajo popolnoma nobene veze s plešastim.
Edino obratna povezava je, zaradi dobrih gospodarskih kazalcev, je lahko požrl še več, kot je na začetku mislil. In se je lahko še bolj zadolžil.


To, da si filjo žepe velja v splošnemn.
Na našo žalost se v politiko podjajo sami plenilci.

Smrekica: mene pa facinira kako ima lahko nekdo hrbtenico za plačilo smetiti po forumu.
Če bi jaz bil ti, bi me bilo sram kupiti kruh s tem denarjem.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

fikus_ je izjavil:

SLO gospodarstvo je odvisno od izvoza in dokler gre DE dobro, potem je to dobro tudi za SLO.
In če mislite, da ijj vpliva pozitivno na DE, potem mu lahko pripišemo, da je naredil dobro tudi za SLO gospodarstvo.


Nismo edini, ki smo odvisni od nemške avtoindustrije.
Pa vednsar smo jo "potegnili bolje" od drugih držav.
Kako to razložiš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Malidelničar ::

FireSnake - po mojem je bila odločilna hitra reakcija vlade ob izbruhu epidemije. Ter ob vsej 'zbrki' glede zapiranja ja/zapiranja ne, dejstvo, da se je industrijo pustilo kar najbolj odprto in pustilo da lepo izdelke liframo kolikor le lahko. Tako so podjetja ostala znotraj verig, tudi ko so se le-te rahljale in niso izgubila pridobljenih dobavnih pozicij. Storitveni SME-ji so doživeli udarec, ampak proizvodnjo smo uspeli ohraniti + boni za turizem so se vsaj v letu 2020 izkazali za zadetek v polno.

Tu je razlika z prepočasnim ukrepanjem Pahorjeve vlade, kjer je Križanič mislil - ah počakajmo, samo da Nemčija lepo uredi zadeve, no do takrat pa se je industrijska situacija pri nas zaradi čakanja sesula. Seveda rezultat je bilo "pajsanje" in "pacanje" v "zosu" praktično tri. štiri leta (jesen 2008-december 2011/januar 2012) in pokurjen denar za nič, namesto, da bi bila hitra reakcija, reforme in rast že v letu 2010. Ta primerjava Pahor 2008 in Janša 2020 je zelo čista in povedna. Prepričan sem, da bi Šarec 2020 reagiral isto kot Pahor tako da ... (no saj so govorili, smrkajte v rokav pa bo)

Torej praktično zelo omejen pristop do zapiranja - edina napaka je bilo zapiranje po občinah v prvem valu, morali bi iti na nivo regij - ter uvedba PCT in relativno milega odnosa do upoštevanja ukrepov (v primerjavi z Zahodom) je bila nato drugi faktor. Mislim, da ne glede na vlado, zapiranj v SLO ne bo več. Katerakoli vlada bo raje - če bo hipotetičen kakšen večji izbruh iz verzijo omideltakron12b45c - postavila mobilne bolnišnice, preuredila telovadnice itd in nekaj nujnih sredstev namenila za nakup ekstra ventilatorjev.
To je po mojem to, zato smo imeli tudi prilive v proračun in je zadeva šla boljše skozi.

Šment zdaj sem se spomnil, mogoče so anti-vaxx protestniki in Resni.Ca tu pripomogli, da hudih zapiranj ni bilo in smo zato pustili, da je biznis laufal. :)):)) Se pravi je zaslužen za rast tudi Stevanović :)) Sem vedel, da je Chad 8-)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

fikus_ ::

FireSnake je izjavil:


Nismo edini, ki smo odvisni od nemške avtoindustrije.
Pa vednsar smo jo "potegnili bolje" od drugih držav.
Kako to razložiš?


Saj ne boš verjel?! Ali pa?! Ni to zasluga ijj.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

TheBlueOne ::

FireSnake je izjavil:



Nismo edini, ki smo odvisni od nemške avtoindustrije.
Pa vednsar smo jo "potegnili bolje" od drugih držav.
Kako to razložiš?


Katerih drzav? Kaj pomeni bolje? Si primerjal take, ki imajo zelo podoben izvoz?

Morda mislis, da se drzava zadolzuje stratesko, ker menda se ne. Ce sem zadnjic prav razumel Hojsa se zadolzuje poceni ampak bolj za tekoco porabo. Ne razumem kaj naj bi ta vlada naredila dobro, kar jim ni v jasno korist. Samo poglej zakone, ki so hvala bogu pod pritiskom javnosti padli.

Pa ne verjeti SDSu, ko pokaze list papirja s stevilkami, ker jih se vedno potem posola kdo, ki dejanso ve za kaj se gre.

FireSnake ::

fikus_ je izjavil:

FireSnake je izjavil:


Nismo edini, ki smo odvisni od nemške avtoindustrije.
Pa vednsar smo jo "potegnili bolje" od drugih držav.
Kako to razložiš?


Saj ne boš verjel?! Ali pa?! Ni to zasluga ijj.


Razloži.
Zakaj se zdaj izmotavaš in mencaš?

TheBlueOne je izjavil:

FireSnake je izjavil:



Nismo edini, ki smo odvisni od nemške avtoindustrije.
Pa vednsar smo jo "potegnili bolje" od drugih držav.
Kako to razložiš?


Katerih drzav? Kaj pomeni bolje? Si primerjal take, ki imajo zelo podoben izvoz?

Morda mislis, da se drzava zadolzuje stratesko, ker menda se ne. Ce sem zadnjic prav razumel Hojsa se zadolzuje poceni ampak bolj za tekoco porabo. Ne razumem kaj naj bi ta vlada naredila dobro, kar jim ni v jasno korist. Samo poglej zakone, ki so hvala bogu pod pritiskom javnosti padli.

Pa ne verjeti SDSu, ko pokaze list papirja s stevilkami, ker jih se vedno potem posola kdo, ki dejanso ve za kaj se gre.


Zadnjič je bila lestvica, ki jo je objavil SIOL. Verjamem, da je bila objavljena tudi v tej temi. Se mi zdi, da jo je Hipatijec objavil.
Hitro googlanje je navrglo tole, kar pa je staro in neuporabno:
https://www.primorske.si/2020/09/03/kri...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Polda ::

Robert Golob napoveduje, da se bo pri pisanju programa oprl na iniciativo Glas ljudstva, ki združuje že več kot sto civilnodružbenih organizacij ter več tisoč posameznic in posameznikov.

Petkovi kolesarji bodo pomagali Golobu pisati program se pravi njegova stranka ne bo niti S od sredine. Glas ljudstva tam so levo od SD pa vse, do Levice.

Gregor P ::

Očitno si ne želi, da bi se mu po volitvah zgodila ulica. Ker nekateri analitiki pričakujejo namreč, da se bo zgodilo ravno to.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Hypathia ::

Ulica se bo zgodila samo v primeru, da desnica oblikuje vlado.

Sicer pa Golob v politiki deluje kot podjetnik, najel je oglaševalske agencije, da so mu nabildale ime, kupil je stranko, outsourcal pisanje programa in delo na terenu, govori se, da naj bi outsourcal tudi mandatarstvo. Tudi če postane premier, bo imel v koaliciji 5 strank, ki so enkrat že pokazale, da ne znajo sodelovati, se pravi nas čaka spet 2-4 leta stagnacije. Ampak vsaj alibi je že pripravljen, seveda je in bo kriv Janša.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

ripmork ::

Hypathia je izjavil:

Ulica se bo zgodila samo v primeru, da desnica oblikuje vlado.
Kakšna desnica? Če misliš preoblečeno komunajzarsko sekto, pod katero število zaposlenih v javni upravi (ter njihove plače) dosega nove rekorde, medtem ko je zadolženost na slovenskega prebivalca tako visoka kot še nikoli, imaš pa čudno definicijo desnice. Ništa od debirokratizacije in zniževanja davkov, sam razmetavanje z denarjem in škodoželjno zadolževanje - ker se zavedajo, da bodo pristali v opoziciji. Kjer bodo potem lagodno čivkali o problemih (ki so jih sami povzročili).

Hypathia ::

Torej jih zajebi in glasuj zanje :D
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

Sicer mi je pa zanimivo, kako levakom kar naenkrat ni več všeč kenjesijanski ekonomski pristop, pa bildanje javnega sektorja, za katerega se zavzemajo sindikati JS.... Janši so leta 2012 očitali zategovanje pasu, čeprav je to terjala situacija, danes mu očitajo deljenje bonbonier. Očitno je glavni problem v tem, da tega ne počnejo sami ampak desnica, očitno se bojijo, da bi jim kakšen volilec ušel.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

kuall je izjavil:

se še spomnite , kako so mediji potunkali arharja v začetku 2000 ravno z višino njegove plače?
enako bi lahko potunkali goloba, če bi hoteli, samo prva novica bi bila vsakič njegova plača in namigi, kako je to narobe. ampak ne bodo. tu se vidi moč medijev in propagande za debilčke.


Še dobra dva meseca pa bo tvoj Jajček, čao, pa, pa...doživu polom na volitvah. Upam, da boš to prenesu dostojanstveno "ko pravi desničar". :))

Hypathia je izjavil:

Sicer mi je pa zanimivo, kako levakom kar naenkrat ni več všeč kenjesijanski ekonomski pristop, pa bildanje javnega sektorja, za katerega se zavzemajo sindikati JS.... Janši so leta 2012 očitali zategovanje pasu, čeprav je to terjala situacija, danes mu očitajo deljenje bonbonier. Očitno je glavni problem v tem, da tega ne počnejo sami ampak desnica, očitno se bojijo, da bi jim kakšen volilec ušel.


Tvoj Jajček je za vitkodržavo, sam ko je v opoziciji, drgač zaposluje "manično".....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

LightBit ::

Zame sta samo SDS in Levica levi stranki. SDS sicer bolj negativna plat levih strank in zaradi kriminala in obnašanja odpade. Golobova stranka je trenutno čista uganka. Drugače je še precej odprto, dokler ne vidim liste kandidatov okraja. Odvisno tudi kaj bodo na moj volilni okraj podtaknili, ker imamo gnil volilni sistem.

no comment ::

Hypathia je izjavil:

Sicer mi je pa zanimivo, kako levakom kar naenkrat ni več všeč kenjesijanski ekonomski pristop...

V Janševem talanju denarja ni niti drobtinice Keynesa. Keynes bi zgradil elektrarno. Janša pa podari bone. In verjemi mi, ljudstvo za te bone ne bo zgradilo elektrarne.

Distinkcije med potencialnim pozitivnim učinkom in garantiranim failom pa ezdeesovec seveda ni sposoben narediti.

Telbanc ::

no comment je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sicer mi je pa zanimivo, kako levakom kar naenkrat ni več všeč kenjesijanski ekonomski pristop...

V Janševem talanju denarja ni niti drobtinice Keynesa. Keynes bi zgradil elektrarno. Janša pa podari bone. In verjemi mi, ljudstvo za te bone ne bo zgradilo elektrarne.

Distinkcije med potencialnim pozitivnim učinkom in garantiranim failom pa ezdeesovec seveda ni sposoben narediti.


Točno tko je, šlo je 10 milijard, pa nimamo kej pokazat. Vse je šlo v trošenje. Ne pa v izgradnjo kake bolnice ali bog ne daj, zagon kakega start upa, ali še bolj bogokletno, izgradnjo kakega obrata....

In pol se duvajo, kaka gospodarska rast da je to. Bolno. Sploh na tem testiranju, ki ga eni že opuščajo grejo milijoni ....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

no comment je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Sicer mi je pa zanimivo, kako levakom kar naenkrat ni več všeč kenjesijanski ekonomski pristop...

V Janševem talanju denarja ni niti drobtinice Keynesa. Keynes bi zgradil elektrarno. Janša pa podari bone. In verjemi mi, ljudstvo za te bone ne bo zgradilo elektrarne.

Distinkcije med potencialnim pozitivnim učinkom in garantiranim failom pa ezdeesovec seveda ni sposoben narediti.

BS, pod to vlado se je premaknilo naprej ali začelo graditi veliko infrastrukturnih projektov, 3. razvojna os, 2. tir ...., začele so se priprave na NEK 2, še več se bo gradilo v prihodnjih letih, na podlagi sredstev, ki so jih izpogajali v Bruslju ampak seveda se bodo s tem po prsih trkali levaki, ki v 10 letih debelih krav niso naredili nič. To vaše manipuliranje, da je vse šlo v bone, je naravnost degutantno, v veliki meri se je sofinanciralo čakanje na delo, da mnoge "elektrarne" niso šle v stečaj ali odpuščale delavcev, kar bi pomenilo katastrofo za gospodarstvo. To, da je Slovenija v vrhu držav, ki so covid krizo v ekonomskem smislu dobro zvozile, je NEIZPODBITNO DEJSTVO, ne glede na to koliko salt in prevalov na trepalnicah boste še izvedli in k temu je v znantni meri pripomogla trenutna vlada, medtem ko so opozicija, mediji in razne druge inštitucije histerizirali in metali polena pod noge.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

feryz ::

Aha, baje je šlo nekih 300 milijonov v gospodarstvo od desetih milijard.
Ostalo je šlo za ležanje in dodatke. Kogarkoli.

mRhcPf ::

hyp, preverljive številke in primerjave so edina reč, ki lahko tvoje navedbe potrdi, vse ostalo je *pffft* pozabljeno v manj kot minuti, četudi mineštra lepo diši.

Hypathia ::

Številke je pa The Economist priskrbel, srebrna medalja, ne samo za skakalce, tudi za vlado v kategoriji kovid ekonomija.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

MrStein ::

Gregor P je izjavil:

Očitno si ne želi, da bi se mu po volitvah zgodila ulica. Ker nekateri analitiki pričakujejo namreč, da se bo zgodilo ravno to.

Kateri analitiki?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Telbanc ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

"Dejan Židan iz SD-ja je na vlado naslovil poslansko pobudo za ukinitev pogoja PCT povsod, razen v zdravstvu in socialnem varstvu. Prav tako predlaga ukinitev karantene ob tveganih stikih v sedanji obliki in prostovoljno nošenje mask in samotestiranje."

Naenkrat so postali kooperativni, no sicer jih ni blo nikjer ko je Jajček posiljeval z PC jem. "Tole sigurno niso predlagali, ker se bližajo volitve"....:D Mater, kok sluzavo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

no comment ::

Hypathia je izjavil:

BS, pod to vlado se je premaknilo naprej ali začelo graditi veliko infrastrukturnih projektov, 3. razvojna os, 2. tir...

A tisti 2. tir, ki so ga prej 3 leta minirali? Sedaj so pa Veliki graditelji projektov, ki so jih podedovali.

Hypathia ::

Torej gradijo, čeprav si še en post nazaj trdil, da ne.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Hypathia ::

Sicer je pa imela Aleksandra danes vrhunski nastop v Studio Šiti https://365.rtvslo.si/arhiv/studio-city...

Že dolgo sem njena fenica, ampak vedno so me malo skrbele njene retorične spretnosti, očitno si je našla dobre svetovalce ker danes je blestela, voditelj je ni uspel speljati na led, distancirala se je od trenutne koalicije a ne zaprla vrat za sodelovanje, uspelo se ji je pozicionirati naravnost v sredino, tja kjer je največ prostora, pa še ful fotogenična je izpadla. Golob samo govori malo levo, malo desno, Pivčeva to prakticira, zato verjamem, da bo na volitvah lepo presenetila. Je pa tudi res, da ob počasnem, dolgočasnem, najbolj bedne floskule bruhajočem potato face Zorčiču, ni težko briljirati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Sicer je pa imela Aleksandra danes vrhunski nastop v Studio Šiti https://365.rtvslo.si/arhiv/studio-city...

Že dolgo sem njena fenica, ampak vedno so me malo skrbele njene retorične spretnosti, očitno si je našla dobre svetovalce ker danes je blestela, voditelj je ni uspel speljati na led, distancirala se je od trenutne koalicije a ne zaprla vrat za sodelovanje, uspelo se ji je pozicionirati naravnost v sredino, tja kjer je največ prostora, pa še ful fotogenična je izpadla. Golob samo govori malo levo, malo desno, Pivčeva to prakticira, zato verjamem, da bo na volitvah lepo presenetila. Je pa tudi res, da ob počasnem, dolgočasnem, najbolj bedne floskule bruhajočem potato face Zorčiču, ni težko briljirati.


No sej vemo kaka je ta sredina, sej nismo blesavi. Sredina bo do volitev, po volitvah pa bo Jajčkov žeton. To pomeni, da normaen antivax sigurno ne bo glasoval za obvezno cepljenje in policijsko nasilje. Poleg tega bo velika volilna udeležba, veliko strank, veliko fotogeničnh mladenk....bo treba precej praskat, za v parlament. Pivčeva ma še nekej ceglov v nahrbtniku, ki bojo sigurno padli vun pred volitvami.

Vsak cajt bo tle tud en kup ukrajink ki so tud zlo fotogenične. Če se navežemo na svetovno Ukrajinsko krizo. Čudno da tvoj Jajo še ni napovedal vojno Rusiji. Ste mu odklopli net, pametno.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Hypathia ::

Si salty, ane, ker bodo do aprila odpravljeni vsi ukrepi in bo folk pozabil na tvojega chada Zokija, ki bo ostal izven parlamenta?

Aleksandra in njena stranka so pa here to stay, ne novoobrazniki, ki jih menjajo vsaka 4 leta. In ja, sredina je točno to, da lahko po volitvah sodeluješ tako z Janšo kot z Židanom, Aleksandra je to že dokazala, Golob in ostali levi ptiči pa imajo sodelovanje, inkluzivnost, strpnost... samo na jeziku, še nikoli pa je niso v praksi pokazali.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Si salty, ane, ker bodo do aprila odpravljeni vsi ukrepi in bo folk pozabil na tvojega chada Zokija, ki bo ostal izven parlamenta?

Aleksandra in njena stranka so pa here to stay, ne novoobrazniki, ki jih menjajo vsaka 4 leta. In ja, sredina je točno to, da lahko po volitvah sodeluješ tako z Janšo kot z Židanom, Aleksandra je to že dokazala, Golob in ostali levi ptiči pa imajo sodelovanje, inkluzivnost, strpnost... samo na jeziku, še nikoli pa je niso v praksi pokazali.


No, no. Jaz nisem zaj niti za Tvojga Jajota niti za te na levi, ker jih "močno sumim":D, da so nekak isti. Aleksandra je v redu ženska, sam zaj je tko. Da gravitira mal na desno in to me moti. Poleg tega me moti, da je KPK nekej našu, pa ni blo pravega odgovora.....:D

Golob no, je že tko al tko mandatar. Zaj se je treba sam izborit za svoj prostor pod soncem - mislim na ostale male stranke, med katere bo lih zaj spadala tud SDS. Evidentno je, da mediji strašijo, da naj bi mela kar 15% podporo, kar je po moje prej zraslo na zelnjiku kakega ki ma občasne psihotične privide, kot neke resne agencije, ki izvaja ankete... Kaj bom volil? Verjetno Vesno, sam me skrbi, ker majo mal podpore. To da bo treba rezervno opcijo. Morda Pirate, Ne vem...
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

no comment ::

Hypathia je izjavil:

Torej gradijo, čeprav si še en post nazaj trdil, da ne.

Če je treba gradit, da lahko kradejo, bodo delali tudi to, seveda. Mimogrede, jaz sem trdil, da z 10 mld ekstra, ki smo jih vrgli v peč v zadnjih dveh letih, nismo zgradili ničesar. Zaprli smo par bolnic in šol, to je pa tut vse. Dobr, pa polna skladišča ventilatorjev imamo, to tudi nekaj šteje.

Smrekar1 ::

Malidelničar je izjavil:

Ta primerjava Pahor 2008 in PTTM 2020 je zelo čista in povedna.


Daj me spomni, kdo je v času gospodarske krize, ko bi nujno potrebovali povečanje državne porabe za reševanje gospodarstva, najprej krčil javno porabo (ZUJF) in potem, ko je pušnil na konstruktivni nezaupnici, novi vladi metal polena pod noge in našim posojilodajalcem obljubljal skorajšnji bankrot države?

Da ne bo pretežko je tu zakon:
http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...

In tu vlada, ki ga je sprejela:
10th Government of Slovenia @ Wikipedia

Primerjava Pahor in PTTM je dejansko na mestu.

Prepričan sem, da bi Šarec 2020 reagiral isto kot Pahor tako da ... (no saj so govorili, smrkajte v rokav pa bo)


Šarec je državo zaprl pravočasno, da smo imeli v prvem valu eno najmanjših stopenj okužb in smrti v Evropi in na svetu. Kako je reagiral PTTM je jasno od drugega vala dalje: med najslabšimi na svetu.

Katerakoli vlada bo raje - če bo hipotetičen kakšen večji izbruh iz verzijo omideltakron12b45c - postavila mobilne bolnišnice, preuredila telovadnice itd in nekaj nujnih sredstev namenila za nakup ekstra ventilatorjev.


Katerakoli vlada, ki ima vsaj en delujoč nevron, ne bo kupila več ventilatorjev kot ima osebja zanje.

No, zdaj imamo še enkrat več ventilatorjev, kot imamo osebja, ki zna delati z njimi. Eno leto po nakupu. Programa urjenja novega osebja ni btw, čeprav je bilo dovolj časa za to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smrekar1 ()

Wrop ::

Lide in Desus bosta stupaj nastopila na volitvah. :)) Komedija.
No, saj v resnici to ni boneno presenečenje. Kvazi liberalec, ki naj bi se zavzemal za liberalizacijo trga, izstop države iz gospodarstva, bo šel na volitve skupaj z svojim nasprotjem.
Bo kateri liberalec - morebitni volilec LIDE, to sploh kupil?

Smo pa v tem skoraj najboljši Samo še Malta je pred nami. Glejte zadnji in predzadnji stolpec.
Ko se vse stranke zavzemajo za pravno državo, sploh pa SD, ki je že v tako skrbeh, da se sodniki kar na strankarske piknike javljajo in izražajo svojo skrb. Nič ne de. Bomo še kakšnega sodnika in tihega podpornika inštalirali na sodniška mesta. Če ima vsaj tri različne diplome za pokazat, toliko bolje.
Smo in bomo ostali komedija od države.

feryz ::

Telbanc je izjavil:

No sej vemo kaka je ta sredina, sej nismo blesavi. Sredina bo do volitev, po volitvah pa bo Jajčkov žeton. To pomeni, da normaen antivax sigurno ne bo glasoval za obvezno cepljenje in policijsko nasilje. Poleg tega bo velika volilna udeležba, veliko strank, veliko fotogeničnh mladenk....bo treba precej praskat, za v parlament. Pivčeva ma še nekej ceglov v nahrbtniku, ki bojo sigurno padli vun pred volitvami.
Sredina pomeni, da ukradeš 60 jurjev in se še naprej delaš poštenega.
Jajčeglavega material, ja. Kradejo itak vsi, ampak samo javno obdolženi dobijo funkcijo pri plešastem. Brez referenc pri njem ne gre.

Hypathia ::

Wrop je izjavil:


Kvazi liberalec, ki naj bi se zavzemal za liberalizacijo trga, izstop države iz gospodarstva, bo šel na volitve skupaj z svojim nasprotjem.
Bo kateri liberalec - morebitni volilec LIDE, to sploh kupil?

To so nepomembne podrobnosti, važno, da se oba zavzemata za "vrnitev sedeža vlade iz Budimpešete v Ljubljano", pa za nacionalni interes futranja tajkunskih špekulantov iz sklada York, strici znajo to ceniti, ko je treba deliti funkcije, h katerim gresta službeni avto in šofer. Je pa res, da bo letos konkurenca izjemna, toliko sestradanih praset, ki so bila 2 leti odstavljena od korita, bo težko nafutrati.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Hypathia ::

no comment je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Torej gradijo, čeprav si še en post nazaj trdil, da ne.

Če je treba gradit, da lahko kradejo, bodo delali tudi to, seveda. Mimogrede, jaz sem trdil, da z 10 mld ekstra, ki smo jih vrgli v peč v zadnjih dveh letih, nismo zgradili ničesar. Zaprli smo par bolnic in šol, to je pa tut vse. Dobr, pa polna skladišča ventilatorjev imamo, to tudi nekaj šteje.

Jaz sem ti pa povedala, da je to BS, sploh ker se v Sloveniji nič ne da zgraditi na hitro, če pa kakšen minister želi poenostaviti postopke, pa "civilna družba" zažene histerijo. Ustvarili so podlago, da se bo gradilo, poleg tega so preprečili, da bi se kaj podrlo, kar se generalom po bitki seveda zdi samoumevno. Ampak kot rečeno, številke ne lažejo, Slovenija je covid krizo po ekonomski plati zelo dobro zvozila in vlada je bila pri tem pomemben faktor, to ji priznavajo celo levi ekonomisti, ki jih moti samo to, da so v drugem delu začeli talati bonboniere in to navadnemu folku, ne izbrancem, kot to večinoma počno leve vlade.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Wrop ::

Hypathia je izjavil:


To so nepomembne podrobnosti, važno, da se oba zavzemata za "vrnitev sedeža vlade iz Budimpešete v Ljubljano", pa za nacionalni interes futranja tajkunskih špekulantov iz sklada York, strici znajo to ceniti, ko je treba deliti funkcije, h katerim gresta službeni avto in šofer. Je pa res, da bo letos konkurenca izjemna, toliko sestradanih praset, ki so bila 2 leti odstavljena od korita, bo težko nafutrati.


Ljubljana je samo vmesna postaja za morebitne volilce. Sedež vlade se bo nato vrnil v Beograd.
York bo lepo zaslužil v vsakem primeru ali proda nekemu skladu na Madžarsko ali pa če preostali delež kupi država. Seveda navijajo za državo, ker bo dala več. Za podjetje z dolgovi in potrebnimi investicijami, ki jih bo moral pokriti narod. Hotelov je veliko, funkcij tudi in politiki na levi ima veliko strokovnega kadra za tja nastavit, da prekanalizira kak milijonček iz firm. Ljudctvo bo to vse pozlatilo. Tudi na račun ne višanja neto plač, če bo tako potrebno. Ko liberalka iz ALDE reče, da se zaradi (novih) davkov ljudje počutijo varne, veš, da smo globoko zabredli. Je vsaj prodala nekaj državne "srebrnine", sedaj je pa kar tiho.

TopNews.si
Stric iz ozadja med ljudctvom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wrop ()

feryz ::

Hipatijec samo še sam sebe prepričuje.
Drugače je janez že odločen, da gre v opozicijo. Samo še državo razjebe do kraja in zaključi za nekaj časa.

no comment ::

Hypathia je izjavil:


Jaz sem ti pa povedala, da je to BS, sploh ker se v Sloveniji nič ne da zgraditi na hitro, če pa kakšen minister želi poenostaviti postopke, pa "civilna družba" zažene histerijo. Ustvarili so podlago, da se bo gradilo, poleg tega so preprečili, da bi se kaj podrlo, kar se generalom po bitki seveda zdi samoumevno. Ampak kot rečeno, številke ne lažejo, Slovenija je covid krizo po ekonomski plati zelo dobro zvozila in vlada je bila pri tem pomemben faktor, to ji priznavajo celo levi ekonomisti, ki jih moti samo to, da so v drugem delu začeli talati bonboniere in to navadnemu folku, ne izbrancem, kot to večinoma počno leve vlade.

Odloči še, ali gradijo elektrarne ali talajo bone.

Aja, gre za SDS, torej oboje. In vse to je zastonj (verjetno bo ona filantropistka Đuđić častila).

Sicer se pa strinjam, vržen denar je vsekakor uspel ohranit delovna mesta in močno povečat domače povpraševanje. Že večkrat videno. Če bi Janša bil v opoziciji, bi se twitter vžgal od klicanja po trojki. Tako pa se z libertarcem, v njuni socialistični maniri, zgolj zgražata nad ogromno plačo nekega menedžera. Treba ostat zvest svojim načelom (obračaj se po vetru)!

Telbanc ::

Wrop je izjavil:

Lide in Desus bosta stupaj nastopila na volitvah. :)) Komedija.
No, saj v resnici to ni boneno presenečenje. Kvazi liberalec, ki naj bi se zavzemal za liberalizacijo trga, izstop države iz gospodarstva, bo šel na volitve skupaj z svojim nasprotjem.
Bo kateri liberalec - morebitni volilec LIDE, to sploh kupil?

Smo pa v tem skoraj najboljši Samo še Malta je pred nami. Glejte zadnji in predzadnji stolpec.
Ko se vse stranke zavzemajo za pravno državo, sploh pa SD, ki je že v tako skrbeh, da se sodniki kar na strankarske piknike javljajo in izražajo svojo skrb. Nič ne de. Bomo še kakšnega sodnika in tihega podpornika inštalirali na sodniška mesta. Če ima vsaj tri različne diplome za pokazat, toliko bolje.
Smo in bomo ostali komedija od države.


Kakšna komedija fant? To je idealen razplet, da se rešimo dveh blesavih strank. Menda ja no, ne misli kdo da bo tole prlezlo v parlament, no. ???
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

««
33 / 126
»»