» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
32 / 126
»»

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:


Ja, samo pri 18 evrih na mesec ni bilo pred 3 meseci, ampak pred 5 leti.


Članek je iz leta 2020. Na odrezku je tudi viden datum nakazila. Kar dobro poglej koliko časa se je zadeva marinirala preden so jo pograbili 'novinarji'.

Toliko da ne bo kdo tule trdil, da gre za neko ažurno zadevo, ali dejansko novinarsko delo. Gre za neko laž, ki so jo potegnili iz predala, da bi manipulirali s puhloglavci. Trolom s Trstenjakove se niti slučajno ne sanja, da obstajamo tudi homo sapiensi, ki smo kanček inteligentnejši od avstralopitekov.

Edina laž tu je tvoja, da vsi zmeraj dobijo samo 18 evrov na mesec.

Smrekar1 ::

Utk je izjavil:


Edina laž tu je tvoja, da vsi zmeraj dobijo samo 18 evrov na mesec.


Osnovna trditev je tole:
Največji problem kar ga vidim: pride migrant, pravi azil, dobi zastonj nastanitev in od države 900 eur vsak mesec.

Utk ::

Smrekar1 je izjavil:

Utk je izjavil:


Edina laž tu je tvoja, da vsi zmeraj dobijo samo 18 evrov na mesec.


Osnovna trditev je tole:
Največji problem kar ga vidim: pride migrant, pravi azil, dobi zastonj nastanitev in od države 900 eur vsak mesec.

Pa si se moral zlagat še ti, da bi to izničil?

Malidelničar ::

No evo, kako se je razvila debata, sem rekel da bo to tema za prihodnje predvolilne cikluse.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

matevz1337 ::

Ljudje ki so nastanjeni v azilenm domu so upraviceni do zepnine: https://zakonodaja.com/zakon/zmz/79a-cl... ki
je visoka 18eur: http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

fikus_ ::

To je odgovor, kot se gre in ne gostilniško prepiranje.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

pirat ::

Smrekar1 je izjavil:

enemon je izjavil:


Vprašaj v Kranju, Velenju ali Celju. Po želji. Vprašaj v šolah in zdravstvenih domovih, ki iščejo zaposlene z znanjem albanščine.


Kranj:
https://zdravstvena.info/zaposlitev/zdr...

Celje:
https://www.careerjet.si/jobad/si108d44...

Velenje:
https://zdravstvena.info/zaposlitev/spe...

Nesposobni neonacist je nesposoben.


Kranj in Velenje - dal si linke na oglase iz leta 2010. Torej 12 let nazaj. In ti drugim o nesposobnosti :))

Utk ::

matevz1337 je izjavil:

Ljudje ki so nastanjeni v azilenm domu so upraviceni do zepnine: https://zakonodaja.com/zakon/zmz/79a-cl... ki
je visoka 18eur: http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPred...

Če so upravičeni do tega, ne pomeni, da niso do še česa drugega.

matevz1337 ::

Utk je izjavil:

Če so upravičeni do tega, ne pomeni, da niso do še česa drugega.

Prosim link do zakonov do cesa drugega so se upraviceni.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Če so upravičeni do tega, ne pomeni, da niso do še česa drugega.


Verjetno so, ampak menda se ne bi sekiral zaradi zadev katere morda obstajajo, ce pa obstajajo pa ne ves kako so kriticne.

Kaj je pogrevanje migrantov nov predvolilni poizkus? Ce ze, cigav naj bi bil? Kaj SDS volilci protestirajo proti dogajanju pod svojim orkiljem? Ali so deloma levi trenutno proti migracijam in jih desni podpirajo?

Smrekar1 ::

TheBlueOne je izjavil:


Kaj je pogrevanje migrantov nov predvolilni poizkus?


Argumentov pač nimajo. Tisti, ki nimamo spomina zlate ribice, se še vedno spominjamo brezkončne kolone migrantov, ki je leta 2018 stopala vedno bližje naši meji in je Nora24 imela poročila iz minute v minuto kako so bližje in kaj nam grozi.

4.6.2018 je nevarnost v trenutku prenehala in kolone ni bilo več. Verjetno se bo enkrat konec marca letos spet začela premikati naprej.

Gregor P ::

Tole pogrevanje stare zgodbe o bajnih socialnih zaslužkih migrantov pri nas so pa res bedne, pod vsakim nivojem.;( A si resnično kdo izmed nas želi biti na mestu migranta?!?;((

Morda ne bi bilo slabo, da bi uvedli pravila za TV soočenja (in tudi drugje), da prvi kvazi politik, ki to omeni v svoj naci zagovor, ga varnostniki takoj pospremijo iz studija in dobi enotedensko prepoved nastopanja v javnih medijih. V bistvu bi to lahko uvedli za vse javno dokazane laži. Omeni nekdo domnevno ponarejeno diplomo sodnika in že leti iz studia - gledalcem pa se seveda vedno predstavi, zakaj je bil takšen ukrep ustrezen.

Saj spisek teh ultimativnih in večkrat dokazanih laži najbrž ne bi bil tako dolg, tako da bi nam ti posamezniki, ki si nikakor ne zaslužijo mesta v politiki - kaj šele v parlamentu -, žal še vedno lahko prodajali polresnice na TV, ker vsega (vsake izrečene povsem nepreverjene in po možnosti izmišljene neumnosti) se žal ne da 100 % dokazati.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tilen03 ::

Torej, Gibanje Svoboda ima dejansko možnost zmagati na volitvah? Kako to, da je na prvem mestu? Meni se ne sanja kako je to mogoče.

Vse pa kaže, da bo Levica na 1. mestu izmed KUL strank. NSi pa podoben procent kot Levica, pomoje.

Smrekar1 ::

tilen03 je izjavil:

Torej, Gibanje Svoboda ima dejansko možnost zmagati na volitvah? Kako to, da je na prvem mestu? Meni se ne sanja kako je to mogoče.


Tapravi se je spravil nanj in zato ima podporo.

Vse pa kaže, da bo Levica na 1. mestu izmed KUL strank. NSi pa podoben procent kot Levica, pomoje.


Levica je po zadnjih raziskavah pod LMŠ, boljša od LMŠ je še SD, nato Levica, sledita oba težkokategornika.
NSi grozi izpad iz parlamenta :D

tilen03 ::

Da bi izpadli? To bi bilo pa pestro. Konkretno reklamirajo na veliko s populizmom. (marihuana, socialna pomoč, ...) Zna bit, da pridejo notri. Kakšnih novih desnosredinskih strank pa ni videti... Torej SDS čaka polom?

Gregor P ::

Ne bi bilo slabo, če bi tudi SDS izpadal iz parlamenta, skupaj s SD >:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

tilen03 ::

Gregor P je izjavil:

Ne bi bilo slabo, če bi tudi SDS izpadal iz parlamenta, skupaj s SD >:D

V slovenski politiki ne velja kot pri koronavirusu, da čim si starejši, si bolj nagnjen k polomu zdravja. :P

MrStein ::

Gregor P je izjavil:

Tole pogrevanje stare zgodbe o bajnih socialnih zaslužkih migrantov pri nas so pa res bedne, pod vsakim nivojem.;( A si resnično kdo izmed nas želi biti na mestu migranta?!?;((

Morda ne bi bilo slabo, da bi uvedli pravila za TV soočenja (in tudi drugje), da prvi kvazi politik, ki to omeni v svoj naci zagovor, ga varnostniki takoj pospremijo iz studija in dobi enotedensko prepoved nastopanja v javnih medijih. V bistvu bi to lahko uvedli za vse javno dokazane laži. Omeni nekdo domnevno ponarejeno diplomo sodnika in že leti iz studia - gledalcem pa se seveda vedno predstavi, zakaj je bil takšen ukrep ustrezen.

Na TV? Tudi RTV? Kjer so objavljali verižne članke o neobstoječi diplomi, ki je v resnici obstajala?
Ja, neki nivo bi prav prišel. Samo imam določene dvome...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Utk ::

matevz1337 je izjavil:

Utk je izjavil:

Če so upravičeni do tega, ne pomeni, da niso do še česa drugega.

Prosim link do zakonov do cesa drugega so se upraviceni.

To vprašaj kakšno NVO, oni imajo to naštudirano. Jaz sicer mislim, da imamo imigrantov še premalo, ampak bi jih pa morali malo bolje izbirat.

Sicer pa še zmeraj ostaja dejstvo, da ograje na Kolpo ni postavil niti Janša 91. leta, niti Janša 2004-2008, niti Janša 2011, ampak Cerar. Tega mu ne bomo pozabili.

Malidelničar ::

Utk je izjavil:

matevz1337 je izjavil:

Utk je izjavil:

Če so upravičeni do tega, ne pomeni, da niso do še česa drugega.

Prosim link do zakonov do cesa drugega so se upraviceni.

To vprašaj kakšno NVO, oni imajo to naštudirano. Jaz sicer mislim, da imamo imigrantov še premalo, ampak bi jih pa morali malo bolje izbirat.

Sicer pa še zmeraj ostaja dejstvo, da ograje na Kolpo ni postavil niti Janša 91. leta, niti Janša 2004-2008, niti Janša 2011, ampak Cerar. Tega mu ne bomo pozabili.


Utk - to Cerarju štejem v velik plus.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Utk ::

Potem si pač zblojen. Ograja je ovira za nas, ne za njih.

Tolk o tem kako je Golob čisto slučajno priletu:
https://siol.net/novice/slovenija/pismo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Utk ::

O čem je sploh bila danes Tarča. Kolk jaz razumem, so pač hoteli eno uro kazat Goloba, čeprav nima veze z nobeno od tem, pa še par so jih za zraven našli, ki se radi kažejo, ker samo Golob eno uro, to bi bilo preveč očitno.

HitraSperma ::

Golob povozil Hojsa in druge. To bo top PV 8-)
fgdsfjk

jernejl ::

krempelj je izjavil:

jernejl je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Jaz si mislim, da bo neka pametna sredina pocasi udarila nazaj in se posvecala vaznim zadevam. Tile lovilci poceni politicnih pik ala Hypatia so roba od vceraj. To nikor vec ne zanima, razen SDSa in Levice.

Ajde moramo preziveti sa ta SDS mandat, potem pa upati na boljse.
Problem je, da se za naslednji mandat nakazujeta dve opciji: ena z SDS in druga z Levico. In potem ne bo nič nepričakovanega, če bo veliko normalnih volilnih upravičencev volilni dan raje izkoristilo za sprehod v naravo.


Seveda. Potem se bojo pa cudili, ko jih bo SDS zapufal se za nadaljnih 10.000 eurov v stirih letih. V sedanjem mandatu ste vsi dolzni 5.000 eurov vec.

Me veseli, da si spoznal, da so nas tudi prejšnji zadolževali, sicer bi bila besedica "vec" na koncu odveč. Pa ni.
Z zadolževanjem v kriznih razmerah in po nizkih ali negativnih obrestnih merah ni v osnovi nič narobe (če se denar smiselno porabi, denimo za investicije, kar se seveda ni zgodilo).
Levica na drugi strani se je celo upirala uvedbi fiskalnega pravila, tako da bi se lahko na veliko zadolževali tudi v času debelih krav, ne samo v izjemnih okoliščinah. To pa je še precej bolj problematično.

V sloveniji pač ne premoremo ene normalne politične desnice, tako kot jo recimo imajo v nemčiji, da bi poskrbeli za dolgoročno vzdržnost proračuna in ustvarjali presežke tedaj, ko ni krize.
Še najbolje se je glede tega pri nas obneslo "brezvladje" med Cerarjem in Šarcem. Tudi za naslednjih nekaj let bi bilo za slovenijo najbolje, če bi imeli politično krizo in brezvladje, da bi se vsaj za nekaj časa upočasnilo ropanje proračuna.

enemon ::

Gregor P je izjavil:

Tole pogrevanje stare zgodbe o bajnih socialnih zaslužkih migrantov pri nas so pa res bedne, pod vsakim nivojem.;( A si resnično kdo izmed nas želi biti na mestu migranta?!?;((

Morda ne bi bilo slabo, da bi uvedli pravila za TV soočenja (in tudi drugje), da prvi kvazi politik, ki to omeni v svoj naci zagovor, ga varnostniki takoj pospremijo iz studija in dobi enotedensko prepoved nastopanja v javnih medijih. V bistvu bi to lahko uvedli za vse javno dokazane laži. Omeni nekdo domnevno ponarejeno diplomo sodnika in že leti iz studia - gledalcem pa se seveda vedno predstavi, zakaj je bil takšen ukrep ustrezen.

Saj spisek teh ultimativnih in večkrat dokazanih laži najbrž ne bi bil tako dolg, tako da bi nam ti posamezniki, ki si nikakor ne zaslužijo mesta v politiki - kaj šele v parlamentu -, žal še vedno lahko prodajali polresnice na TV, ker vsega (vsake izrečene povsem nepreverjene in po možnosti izmišljene neumnosti) se žal ne da 100 % dokazati.


Sploh se ne gre za tistih par v azilnem domu. Problem je v tistih, ki jih je prijavljenih po sto v garsonjeri in izkoriščajo socialni sistem:

https://zurnal24.si/slovenija/obcine-ne...

Problem je v tistih, ki se nočejo prilagoditi naši kulturi in se integrirati v družbo. Vsi, ki so pridni in pridejo delat sem in se ne obešajo na socialo, pa dobrodošli! Pa pri teh zadnjih je treba res poskrbeti, da niso žrtve izkoriščanja kakšnih slovenskih gazd.

Torej nikakor apriori proti priseljencem. Tisti, ki pridejo sem iskat boljše življenje in so pridni in delovni, se pripravljeni integrirati v družbo, so še enkrat več kot dobrodošli! Socialni turisti pa naj ostanejo, kjer so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

AtaŠtumf ::

Vsak, ki zagovarja prihod migrantov, naj si prvo enega pripelje domov ali mu zrihta domovanje v svoji nepremičnini.

Po tej izkušnji mu z veseljem prisluhnimo, če pa samo pametuje o migracijah, sploh pa kak politik, ki bi jih vozil in živel v Sloveniji na račun davkoplačevalcev, pa naj samo utihne in se pobere iz debate!

MrStein ::

Dobro, se že kaj vidijo programi?
Več mesečne in celo letne čakalne dobe recimo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Gregor P ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vsak, ki zagovarja prihod migrantov, naj si prvo enega pripelje domov ali mu zrihta domovanje v svoji nepremičnini.

Po tej izkušnji mu z veseljem prisluhnimo, če pa samo pametuje o migracijah, sploh pa kak politik, ki bi jih vozil in živel v Sloveniji na račun davkoplačevalcev, pa naj samo utihne in se pobere iz debate!

Kakšen je to argument?!? A bomo vsako težavo/izziv, ki ga/jo imamo v državi vozili k tebi domov?!? Svetovne migracije so dejstvo (in ne samo negativno) in bo samo še huje; morda bomo morali tudi mi zopet kam migrirati npr. zaradi globalnega segrevanja. Migranti pa so/smo ljudje ne kar neka stvar, ki jo lahko postaviš na polico, ali pa zapreš v klet. In človeška bitja si zaslužijo človeško obravnavo. To so izjemno težka družbena vprašanja človeštva in ne, rešitev ni, da migrante zapremo v tvojo klet.:| Je pa res, da tudi EU - ki smo države članice - nimamo nobene dobre skupne humanitarne rešitve in je bilo ob zadnji krizi vse prepuščeno državam, ki so se pač znašle kot so se lahko. Ampak kot rečeno, mi smo EU in očitno si ne želimo močnejše EU, ki bi ta izziv lahko nagovorila celovito (nekaj povsem drugega je namreč, če države enotno s skupnimi humanitarnimi močmi pristopijo k temu). Zato EU običajno odpove v takšnih primerih - ker je maksimalna zmogljivost sodelovanje na področju ekonomije, financ. To je tudi razlog, zakaj globalno gledano zaostajamo za ostalimi velesilami - ker bi vsak rad egoistično urejal predvsem svoj vrtiček.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

TheBlueOne ::

AtaŠtumf je izjavil:

Vsak, ki zagovarja prihod migrantov, naj si prvo enega pripelje domov ali mu zrihta domovanje v svoji nepremičnini.

Po tej izkušnji mu z veseljem prisluhnimo, če pa samo pametuje o migracijah, sploh pa kak politik, ki bi jih vozil in živel v Sloveniji na račun davkoplačevalcev, pa naj samo utihne in se pobere iz debate!


Iluzija je, da koga zanimajo ultimati s strani nepomembnih posameznikov. A si malo udaril po tipkovnici? :D

AtaŠtumf ::

Gregor P je izjavil:

AtaŠtumf je izjavil:

Vsak, ki zagovarja prihod migrantov, naj si prvo enega pripelje domov ali mu zrihta domovanje v svoji nepremičnini.

Po tej izkušnji mu z veseljem prisluhnimo, če pa samo pametuje o migracijah, sploh pa kak politik, ki bi jih vozil in živel v Sloveniji na račun davkoplačevalcev, pa naj samo utihne in se pobere iz debate!

Kakšen je to argument?!? A bomo vsako težavo/izziv, ki ga/jo imamo v državi vozili k tebi domov?!? Svetovne migracije so dejstvo (in ne samo negativno) in bo samo še huje; morda bomo morali tudi mi zopet kam migrirati npr. zaradi globalnega segrevanja. Migranti pa so/smo ljudje ne kar neka stvar, ki jo lahko postaviš na polico, ali pa zapreš v klet. In človeška bitja si zaslužijo človeško obravnavo. To so izjemno težka družbena vprašanja človeštva in ne, rešitev ni, da migrante zapremo v tvojo klet.:| Je pa res, da tudi EU - ki smo države članice - nimamo nobene dobre skupne humanitarne rešitve in je bilo ob zadnji krizi vse prepuščeno državam, ki so se pač znašle kot so se lahko. Ampak kot rečeno, mi smo EU in očitno si ne želimo močnejše EU, ki bi ta izziv lahko nagovorila celovito (nekaj povsem drugega je namreč, če države enotno s skupnimi humanitarnimi močmi pristopijo k temu). Zato EU običajno odpove v takšnih primerih - ker je maksimalna zmogljivost sodelovanje na področju ekonomije, financ. To je tudi razlog, zakaj globalno gledano zaostajamo za ostalimi velesilami - ker bi vsak rad egoistično urejal predvsem svoj vrtiček.


Kakšen je to argument sprašuješ?

Kontra argument temu, da jim je treba odpreti vrata.

Sedaj pa, če resno misliš, da je treba sprejeti migrante, mi prosim sporoči, koliko si jih pripravljen sprejeti, jim dati prebivališče in jim dajati žepnino.

Če pa tega nisi pripravljen, zakaj potem želiš vzeti denar iz mojega žepa in meni težiš, da jih moram sprejeti?

Ker moram biti humanitaren, dober, moralen, ...?

Imamo več kot dovolj socialnih problemov v Sloveniji, kateri rabijo pomoč.

Ko bomo enkrat vsem tem rešili probleme, pa lahko začnemo uvažati nove socialne probleme!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AtaŠtumf ()

MrStein ::

A bo kako soočenje z možnostjo vprašanj publike?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

tilen03 ::

MrStein je izjavil:

A bo kako soočenje z možnostjo vprašanj publike?

Je kdaj bilo?

fikus_ ::

Izzive z migracijami je potrebno reševat tam od koder ljudje prihajajo. In ni rešitev, da zapreš mejo, da ne morejo ven iz izvorne države oz. zapiraš meje na poti.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

feryz ::

Saj meje niso nikjer zaprte.
Niti v Severni Koreji ne. Btw, me zanima, kako bi tam množično šetali sem ter tja. Samo prvi dan. Potem pa noben več.

Gregor P ::

AtaŠtumf je izjavil:

Sedaj pa, če resno misliš, da je treba sprejeti migrante, mi prosim sporoči, koliko si jih pripravljen sprejeti, jim dati prebivališče in jim dajati žepnino.
Jih ne smem kar tako - je to z razlogom zakonsko omejeno in njihove pravice zaščitene; si predstavljaš, da bi jih jaz lahko kar sprejemal in bi lahko delali samo zame (oz. bi jih pošiljal ostalim somišljenikom po EU), jaz pa bi jim dajal žepnino8-O Verjemi ne želiš si imeti te nelojalne konkurence na trgu, ker boš v trenutku neuporaben.>:D Veliko boljše je, da jih sprejmemo (regulirano) skupaj kot država oz. EU in ustrezno uredimo ter človeško poskrbimo za njih (življenjski prostor, zdravstvo, izobraževanje, delo itd.) in tako niso recimo odvisno samo od mene ali tebe. Tudi jaz bi si želel takšne obravnave, če bi bil na njihovem mestu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

kuall ::

HitraSperma je izjavil:

Golob povozil Hojsa in druge. To bo top PV 8-)

A gledva isto oddajo?
Ravnokar gledam tarčo. Zaenkrat tak vtis:

Golob: populizem in laži. Hojsa je označil za "policijskega" ministra, sam je označeval podlo vlado za fašistično pol pa Hojsu očita, da seje sovraštvo, ko se brani te obtožbe.
7 jurjev plače my ass, toliko ima še moj sosed, ki je mala riba, ki še direktor nobene firme ni. 7 jurjev ima osnove, dodatke je pa spustil. pol pa ko ga bdo soočili (saj ga ne bodo, ker so mediji propaganda za levico) z lažjo bo rekel: nikoli nisem rekel, da ne dobim dodatkov, moja (osnovna) plača je 7 jurjev, dodatki so druga stvar.

Hojs: jezik mu fajn laufa. vse povedal pravilno. če bo pa kaj povedal bedasto bom pa dopisal tukaj, brez skrbi.

kuall ::

se še spomnite , kako so mediji potunkali arharja v začetku 2000 ravno z višino njegove plače?
enako bi lahko potunkali goloba, če bi hoteli, samo prva novica bi bila vsakič njegova plača in namigi, kako je to narobe. ampak ne bodo. tu se vidi moč medijev in propagande za debilčke.

kuall ::

največji gnoj oddaje je izpadel serpentinšek, ki je na stopnji luke meseca. pravi, da je janša kriv zato, ker je sns človek pošiljal metke. za debile je za vse janša kriv. golob je vsaj izpostavil stvar, ko policija ni pustila svobode govora, tako da golob je vseeno boljši kot serpentinšek.

Beli_Zajcek ::

kuall je izjavil:

največji gnoj oddaje je izpadel serpentinšek, ki je na stopnji luke meseca. pravi, da je janša kriv zato, ker je sns človek pošiljal metke. za debile je za vse janša kriv. golob je vsaj izpostavil stvar, ko policija ni pustila svobode govora, tako da golob je vseeno boljši kot serpentinšek.



Ahhahahaha, jokaj kolikor hočeš. Zmagal bo Golob. Si je JJ zabil avtogol z zadnjima dvema nastopoma debilnega Hojsa. Pa glede na zgodovino si jih bo v teh 70 dneh do volitev še zabijal.

Lonsarg ::

Sicer vprasanje koliko so SDSu sploh vazne te volitve.

To da ima le en mandat naenkrat lahko je itak done deal ze dolgo. Njegov cilj je zgolj ko je v opoziciji nabirat politicne tocne, da potem izmenicno naslednji mandat spet dobi. Kar mu ponavadi rata ravno zaradu glupe leve vlade ki dela sranja oziroma ne naredi nic in potem doloceni volilci spet presiftajo na SDS po 4 letih.

No sj glede na to da bo koalicija spet imela Levico v vladi se bo ta scenarij ponovil ker se bodo spet med samo kregal ker so nekompatibilni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

kuall ::

Beli_Zajcek je izjavil:

Ahhahahaha, jokaj kolikor hočeš. Zmagal bo Golob. Si je JJ zabil avtogol z zadnjima dvema nastopoma debilnega Hojsa. Pa glede na zgodovino si jih bo v teh 70 dneh do volitev še zabijal.

Janša bo na soočenjih pridobival glasove, ker je dober retorik. Zakaj pa misliš, da mu je uspel tak uspeh v politiki? Zdej če se bosta SDS in golob tako močno tepla na soočenjih kot sta se tu hojs in golob je to samo dobro za sds, ker to volilcem prikaže sliko, da imata 2 izbiri: sds ali golob. na ta način bo sds še pridobivala glasove, kar je itak njen cilj, nahuje za stranko je pozaba kot se je zgodilo z sls itd. tako bo sds pridobila marsikoga, ki mu golob ni všeč, ki bo volil sds izključno zato, da golob ne zmaga. ne gre to samo v eno smer :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

AtaŠtumf ::

Golobček naj pokaže svojo dohodninsko napoved, ali pa naj neha lagati o svoji nizki plači.

Dokler pa tega ne naredi, pa je na isti ravni, kot obljube Levice o poslancih na minimalce, Erjavčevim obljubam o 1000 eur pokojnine, ali pa Nova24 zgodbicah o večkilomerskih kolonah migrantov, ki bodo zdaj, zdaj v Sloveniji.

HitraSperma ::

Jaz upam da zasluži vsak 60k€ na mesec, rabimo končno enega sposobnega na čelu vlade, ki se zna spogajati
fgdsfjk

kuall ::

to rečeš samo zato, ker je vaš. če bi bil janša s plačo 60 jurjev bi vpil do neba, kako krade.

HitraSperma ::

SDS so sami nesposobni, seveda si noben ne zasluzi toliko denarja

8-)
fgdsfjk

kuall ::

isto je hitler rekel za žide. lahko je nasprotnike označit za nesposobne, ki si ne zaslužijo denarja. klasičen trik za bleferske zgube, da tako sami sebi odrežejo večji kos pogače, ko druge potunkajo. tudi na tem forumu mene levaki označujejo za nesposobnega, ker sem desni.celo muska levaki označujejo za nesposobnega, ker pač ni levak. smešno.

puginho ::

kuall je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Golob povozil Hojsa in druge. To bo top PV 8-)

A gledva isto oddajo?
Ravnokar gledam tarčo. Zaenkrat tak vtis:

Golob: populizem in laži. Hojsa je označil za "policijskega" ministra, sam je označeval podlo vlado za fašistično pol pa Hojsu očita, da seje sovraštvo, ko se brani te obtožbe.
7 jurjev plače my ass, toliko ima še moj sosed, ki je mala riba, ki še direktor nobene firme ni. 7 jurjev ima osnove, dodatke je pa spustil. pol pa ko ga bdo soočili (saj ga ne bodo, ker so mediji propaganda za levico) z lažjo bo rekel: nikoli nisem rekel, da ne dobim dodatkov, moja (osnovna) plača je 7 jurjev, dodatki so druga stvar.

Hojs: jezik mu fajn laufa. vse povedal pravilno. če bo pa kaj povedal bedasto bom pa dopisal tukaj, brez skrbi.


Toliko laži kot v tem postu najdeš lahko samo še pri sds diletantu Hojsu

nejcek74 ::

kuall je izjavil:

...lahko je nasprotnike označit za nesposobne, ki si ne zaslužijo denarja....

čaki, čaki, a ma Twito 60.000 jurjev plače? nima a ne. Se pravi je nesposoben. Ne zdaj neke brezzvezne zgodbe vleč, naj pokaže svojo dohodninsko napoved naš Jajčnoglavec.

HitraSperma ::

Seveda je nesposoben JJ, če je pa komonist :8)
fgdsfjk

FireSnake ::

kuall je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Golob povozil Hojsa in druge. To bo top PV 8-)

A gledva isto oddajo?
Ravnokar gledam tarčo. Zaenkrat tak vtis:

Golob: populizem in laži. Hojsa je označil za "policijskega" ministra, sam je označeval podlo vlado za fašistično pol pa Hojsu očita, da seje sovraštvo, ko se brani te obtožbe.
7 jurjev plače my ass, toliko ima še moj sosed, ki je mala riba, ki še direktor nobene firme ni. 7 jurjev ima osnove, dodatke je pa spustil. pol pa ko ga bdo soočili (saj ga ne bodo, ker so mediji propaganda za levico) z lažjo bo rekel: nikoli nisem rekel, da ne dobim dodatkov, moja (osnovna) plača je 7 jurjev, dodatki so druga stvar.

Hojs: jezik mu fajn laufa. vse povedal pravilno. če bo pa kaj povedal bedasto bom pa dopisal tukaj, brez skrbi.


Jaz se politike ogibam, kot hudič križa! A sem malo pogledal (po naklučju naletel).

Hojs in Počivalšek sta goloba (je bil živčen kot strela, pa se še začelo ni) in serpentinška (primitivec, kot primitivec, ene pametne ne zine) peljala scat.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
««
32 / 126
»»