» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
12 / 126
»»

MrStein ::

A temo "vzeli bomo od premožnih" smo potem zaključili?
Ali bo jutri reset spomina in iste floskule spet?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

krempelj ::

Mato989 je izjavil:

Saj jih pobirajo... večina sposobnih dela v Avstriji, ... vsi sposobni so pa v Avstriji kjer delajo za 3k...


No tisti se bolj sposobni pa delajo za ta denar tukaj. Samo saj Ptuj pa ni prav dalec od Avstrije, se pravi, glede na tvoje razlage, si sirota, delas za drobiz, pa se nesposoben si.

MrStein je izjavil:

A temo "vzeli bomo od premožnih" smo potem zaključili?
Ali bo jutri reset spomina in iste floskule spet?


3.5 (https://www.dnevnik.si/1042859978 ) miljarde na stane korupcija. Se pravi ta denar ne izpuhti, ker se nekdo rad greje z njih ampak nekje je. Se ne strinjas?

Ne vem, jaz ga nimam, ga imas ti mogoce? Kdo drug na forumu? Mogoce tisti z minimalcem za tekocim trakom? Rekel bi, da gre za "premozne", kaj pravis?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krempelj ()

Mato989 ::

No tisti se bolj sposobni pa delajo za ta denar tukaj. Samo saj Ptuj pa ni prav dalec od Avstrije, se pravi, glede na tvoje razlage, si sirota, delas za drobiz, pa se nesposoben si.


Jaz sem predvsem len =) Več mi pomeni da delam v pižami, kot da delam v Avstriji za 2,8k =) Ampak to je moja stvar ne tvoja in tudi off topic je.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jnou ::

Ampak Mato od države ne zahteva, da mu plačuje vstopnice za njegove interese in mu daje zastonj nepremičnine. Če lahko sam zase poskrbi potem je lahko len kolikor hoče biti, če je na ta način zadovoljen. Popolnoma nikomur nič ne škodi.

Unilseptij ::

MrStein je izjavil:

A temo "vzeli bomo od premožnih" smo potem zaključili?
Ali bo jutri reset spomina in iste floskule spet?


Nic nismo zakljucili... Prosto po Smrekarju, lahko relativno enostavno pridobimo dodatnih 0.5% BDP-ja v obliki davscin... to je krepko cez 2 miljardi letno. Trdim, da dodatni 2 miljardi letno resita vecino problemov s proracunom za kar nekaj casa.

Glede 3% BDP-ja za znanost pa seveda nikjer ne pise, da ta denar v celoti priskrbi drzava... tega ni nikjer na svetu. Drzava mora s pravilno politiko in vlaganji, subvencijami in spodbudami omogociti razmere, ko bo denar v znanost investiral tudi privatni sektor. Vem, da se slisi kot znanstvena fantastika, ampak tako to deluje po svetu... pri nas pa je, kot kaze tudi ta debata, vse cesar ne moremo pozreti ali popiti dojeto kot nepotrebno zapravljanje denarja.

MrStein ::

Unilseptij je izjavil:


Nic nismo zakljucili... Prosto po Smrekarju, lahko relativno enostavno pridobimo dodatnih 0.5% BDP-ja v obliki davscin... to je krepko cez 2 miljardi letno.

Ja, prosto po Prešernu.
Kaj pa dejansko?
Kje so številke?
Vsaj na pol kredibilne.
So v programu Levice?
V programu Dobre države?
Piratov?

Ker drugače je to še vedno na nivoju "najeli bomo viteza, on bo ubil zlobnega zmaja, mi pa si razdelimo zlato tega zmaja, Vsi srečni do konca življenja. The end."

Floskule "potrebno je zmanjšati korupcijo", "potrebno je več financirati X in Y" poznamo že stoletja. Manjka ideja, kako bi to izvedli. (in potem dejanska izvedba)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

svecka ::

Če nobena dosedanja vlada/isti nesposobni kekci v ozadju vlad ne znajo premagati največje korupcije, ki je v zdravstvu, potem neko upanje, da bo kdaj to rešeno NI, saj so vsi povezani tesno v korupcijo in jim ni interes, kot z sladkimi besedami prelisičiti osle, da jih volijo pod lažnimi besedami "premagali bomo korupcijo". Ne se slepit no.

Unilseptij ::

MrStein je izjavil:

Unilseptij je izjavil:


Nic nismo zakljucili... Prosto po Smrekarju, lahko relativno enostavno pridobimo dodatnih 0.5% BDP-ja v obliki davscin... to je krepko cez 2 miljardi letno.

Ja, prosto po Prešernu.
Kaj pa dejansko?
Kje so številke?
Vsaj na pol kredibilne.
So v programu Levice?
V programu Dobre države?
Piratov?

Ker drugače je to še vedno na nivoju "najeli bomo viteza, on bo ubil zlobnega zmaja, mi pa si razdelimo zlato tega zmaja, Vsi srečni do konca življenja. The end."

Floskule "potrebno je zmanjšati korupcijo", "potrebno je več financirati X in Y" poznamo že stoletja. Manjka ideja, kako bi to izvedli. (in potem dejanska izvedba)

saj imas prav... ampak, ker nihce razen Levice sploh ne razmislja o tem, je seveda najlazje reci, kje so stevilke... Ja, kje so, kaj dela vlada, financno ministrstvo, konec koncev tudi razni instituti, univerza, itd. Mi trenutno zmanjsujemo davke in stevilke cisto jasno kazejo, da nas bo to pripeljalo do zloma, pa nikomur nic mar :).
Korupcija pa je trenutno institucionalizirana in jo izvaja vlada sama... odkrito in brez sramu, zato nek boj proti njej sploh ni mogoc... kdo pa naj se bori proti njej, ce je del vsakdanjega delovanja.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Problem je, da Levica tudi ne razmišlja o tem. Če bi, bi že imeli kaj več od ene floskule na to temo. In bi to vsaj en tule objavil. In potem ne bi imeli te debate.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

FireSnake ::

https://siol.net/novice/slovenija/na-us...

Le kaj bo gospoda porekla?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Utk ::

FireSnake je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/na-us...

Le kaj bo gospoda porekla?

LOL. Upam da jim uspe. Demokracije že zdavnaj ni več, naj imamo to še črno na belem.

FireSnake ::

Levaki sluzasto naprej:
https://siol.net/novice/slovenija/zahte...

Komaj čakam volitve! Da po ne vem koliko letih zopet grem tja in obkrožim N.Si.

Plačani levaki v slo-tech temah so odlično opravili svoj posel!
Bravo!

Edit: ob priliki bom poiskal povezave do trditev, ko so eni pajaci tukaj trdili, da RTV pa že ni levakarska.
Da se malo nakrohočemo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

ripmork ::

Ko Jankoviča vlečejo po Tarči vam je bilo nakaterim čist fajn. Ko se pa še desna lopovščina na plano potegne je pa problem, a?
Želim si, da bi tako SD kot Kangler ostala pred parlamentarnim pragom za vekomaj. Slednji in Ljubljanski Šerif bi pa že zdavnaj orglice špilala za rešetkami, če bi pravosodje delovalo kot treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Levica ::

Po mojih insajderskih informacijah bo Robert golob sodeloval z stranko SD in so že zelo blizu dogovora saj je rober Golob prepoznal potencial v stranki SD in predvsem v Tanji Fajon in z njegovo pomočjo lahko ciljajo na okoli 35% glasov na volitvah.

Z zanesljivostjo pa lahko povem, da sta se stranka Sd in Robert Golob že srečala dvakrat 1x konec decembra in enkrat letos v začetku tedna. pogovori potekajo zelo konstruktivno.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Telbanc ::

Levica je izjavil:

Po mojih insajderskih informacijah bo Robert golob sodeloval z stranko SD in so že zelo blizu dogovora saj je rober Golob prepoznal potencial v stranki SD in predvsem v Tanji Fajon in z njegovo pomočjo lahko ciljajo na okoli 35% glasov na volitvah.

Z zanesljivostjo pa lahko povem, da sta se stranka Sd in Robert Golob že srečala dvakrat 1x konec decembra in enkrat letos v začetku tedna. pogovori potekajo zelo konstruktivno.


Po dolgih letih napišeš nekaj, kaj bi lah blo res. Vse je že itak domenjeno. Zdaavnaj prej, ker Golobček brez stranke ne velja nič. Procenti znajo bit res visoki, ampak je problem zaj, ker pride veliko novih strank in zna bit tam okoli 25% max, z Golobčkom seveda, kar bo omogočilo ugodno vladanje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

nirburu ::

Zakaj se to govno od SD sedaj sladka Golobu!?

Voss ::

Če ne bo Golob glavni obraz SD-ja, potem iz tega ne bo nič. Fajonke ne naram. Očitno bom obkrožil LMŠ na volitvah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

nirburu ::

Upam da je Golob res toliko priseben, kot mu pripisujejo, da se bo distanciral od tega SD sranja.

Telbanc ::

Voss je izjavil:

Če ne bo Golob glavni obraz SD-ja, potem iz tega ne bo nič. Fajonke ne naram. Očitno bom obkrožil LMŠ na volitvah.


LMŠ bo izpadla iz parlamenta. Sploh bo to jasno, ko bojo ankete enkrat kompletne z vsemi strankami.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

ripmork ::

Res ne vem, kako zaboga lahko še kdo podpira SD. Sej isti pomislek imam glede praktično vseh parlamentarnih strank, sam glede na to, kako visoko podporo imajo... (shrug)

nirburu ::

Koliko stavimo, da je SD vsaj posredno povezan z davosom?
Dam roko v ogenj, da je to stranka ki bo nadaljevala dosedanjo agendo.
LMŠ 50/50. Levica, no comment. Bog ne daj, da dobimo te spet gor.
Golob se še ni zjasnu. Stevanovič!?

harvey ::

Levica je izjavil:

Po mojih insajderskih informacijah bo Robert golob sodeloval z stranko SD in so že zelo blizu dogovora saj je rober Golob prepoznal potencial v stranki SD in predvsem v Tanji Fajon in z njegovo pomočjo lahko ciljajo na okoli 35% glasov na volitvah.

Z zanesljivostjo pa lahko povem, da sta se stranka Sd in Robert Golob že srečala dvakrat 1x konec decembra in enkrat letos v začetku tedna. pogovori potekajo zelo konstruktivno.

to bomo še videli, da ne bo golobe s streh preplašila Nika Kovač z Inštituta 8. marec, ker se vsi sukajo/muzajo okole nje zaradi mobilizacije Za vodo. Do aprila bodo še krofi vmes in tako se lahko zgodi marsikaj - ali bodo vzhajali ali pa padli skup, če prosto vnesem nekaj šarcizma :)

nirburu je izjavil:

Koliko stavimo, da je SD vsaj posredno povezan z davosom?
Golob se še ni zjasnu. Stevanovič!?

Kaj ima pa Davos in SD točno skupaj. Tam se družijo različni ljudje, recimo bivša direktorica SKB je bila večkrat tam, pa kaj. Če imaš čas in predvsem denar greš lahko tja smučat, ni poceni šport, ampak objave na IG pa potegnejo.

Voss je izjavil:

Če ne bo Golob glavni obraz SD-ja, potem iz tega ne bo nič. Fajonke ne naram. Očitno bom obkrožil LMŠ na volitvah.

Pa saj ne more biti tako, da eni novodobni ptiči, prevzamejo celo jato. SD ni stranka novih obrazov in tovrstne logike.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

nirburu ::

harvey je izjavil:


Kaj ima pa Davos in SD točno skupaj. Tam se družijo različni ljudje, recimo bivša direktorica SKB je bila večkrat tam, pa kaj. Če imaš čas in predvsem denar greš lahko tja smučat, ni poceni šport, ampak objave na IG pa potegnejo.

Ne vem, če si razumel na kaj sem ciljal.

PersonaRuda ::

nirburu je izjavil:

harvey je izjavil:


Kaj ima pa Davos in SD točno skupaj. Tam se družijo različni ljudje, recimo bivša direktorica SKB je bila večkrat tam, pa kaj. Če imaš čas in predvsem denar greš lahko tja smučat, ni poceni šport, ampak objave na IG pa potegnejo.

Ne vem, če si razumel na kaj sem ciljal.

Jaz recimo sem razumel na kaj si ciljal:

nirburu ::

Ti že, ampak harvey je mislu, da Fajonka hodi tam zgolj smučat.
Poglej kdo vse še rad hodi tam smučat (med drugimi)





enemon ::

nirburu je izjavil:

Ti že, ampak harvey je mislu, da Fajonka hodi tam zgolj smučat.
Poglej kdo vse še rad hodi tam smučat (med drugimi)







Tale Herr Schwab pa kar malo zlovešče zgleda.

harvey ::

nirburu je izjavil:


Ne vem, če si razumel na kaj sem ciljal.

Vem, vem na kaj si ciljal, a sem ti plastično predstvil, da je tam marsikdo in se ne dogajo nič tako usodnega. Lahko Tanja Fajon recimo, ali pa marsikdo drug, če po smučanju spije kak obstler ali se sestane s kakšnimi možaki to ne more biti prav usodno, ali pač. Svet vendarle ni en Davos, pa čeprav bi mnogi to radi videli, ali še bolje si umišljali..
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

nirburu ::

Pa da ne izpadem iz rdeče niti
https://www.aldeparty.eu/alde_member_pa...
Lista Marjana Šarca
Stranka Alenke Bratušek

https://www.weforum.org/agenda/authors/...
is President of the Alliance of Liberals and Democrats for Europe Group (ALDE)

enemon ::

SDS zaradi Tarče o Kanglerju že protestira;

https://siol.net/novice/slovenija/zahte...

Voss ::

enemon je izjavil:

SDS zaradi Tarče o Kanglerju že protestira;

https://siol.net/novice/slovenija/zahte...


Haha, vse z namenom, da ukinejo oddajo. Ko so razkrili delovanje družine Janković, se niso pa nič pritoževali.

Buggy ::

Dokler ljudje dojemajo drzavo zgolj kot nogometno tekmo in nekaj imaginarnega, ne pa kot temelj svoje prihodnosti, bodo idioti tipa Kangler in SDS pokvarjenci se naprej zvesto zavaji maloumne ljudi!

FireSnake ::

ripmork je izjavil:

Ko Jankoviča vlečejo po Tarči vam je bilo nakaterim čist fajn. Ko se pa še desna lopovščina na plano potegne je pa problem, a?
Želim si, da bi tako SD kot Kangler ostala pred parlamentarnim pragom za vekomaj. Slednji in Ljubljanski Šerif bi pa že zdavnaj orglice špilala za rešetkami, če bi pravosodje delovalo kot treba.


Se strinjam!
Jaz oddaje sploh nisem gledal.
Ciljal sem zgolj na to, da fanatična novinarka nekaterim ni pustila do besede. Kar je nedopustno.
Mi pa to gnojnico plačujemo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

MrStein ::

ripmork je izjavil:

Ko Jankoviča vlečejo po Tarči vam je bilo nakaterim čist fajn. Ko se pa še desna lopovščina na plano potegne je pa problem, a?
Želim si, da bi tako SD kot Kangler ostala pred parlamentarnim pragom za vekomaj. Slednji in Ljubljanski Šerif bi pa že zdavnaj orglice špilala za rešetkami, če bi pravosodje delovalo kot treba.

Ah daj no, krivosodje?

Voss je izjavil:

enemon je izjavil:

SDS zaradi Tarče o Kanglerju že protestira;

https://siol.net/novice/slovenija/zahte...


Haha, vse z namenom, da ukinejo oddajo. Ko so razkrili delovanje družine Janković, se niso pa nič pritoževali.

Kaj pa so razkrili o Kanglerju? (nisem gledal oddaje)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

TESKAn ::

FireSnake je izjavil:

Jaz oddaje sploh nisem gledal.
Ciljal sem zgolj na to, da fanatična novinarka nekaterim ni pustila do besede. Kar je nedopustno.
Mi pa to gnojnico plačujemo.

Če nisi gledal, kako veš, da je 'konstantno skakala v besedo'? Se zanašaš na izjave SDS kopriv, za katere je vse, kar ni 'pustimo jih, da celo oddajo bluzijo' že 'skakanje v besedo'?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Voss ::

TESKAn je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz oddaje sploh nisem gledal.
Ciljal sem zgolj na to, da fanatična novinarka nekaterim ni pustila do besede. Kar je nedopustno.
Mi pa to gnojnico plačujemo.

Če nisi gledal, kako veš, da je 'konstantno skakala v besedo'? Se zanašaš na izjave SDS kopriv, za katere je vse, kar ni 'pustimo jih, da celo oddajo bluzijo' že 'skakanje v besedo'?


Na Novi24 so mu tako povedali.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/d...

Erika bo šla na dopust za 4 mesce.

https://necenzurirano.si/clanek/mnenja/...

Janša pa začel s svojo nedemokratično retoriko.

FireSnake komentar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

FireSnake ::

TESKAn je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Jaz oddaje sploh nisem gledal.
Ciljal sem zgolj na to, da fanatična novinarka nekaterim ni pustila do besede. Kar je nedopustno.
Mi pa to gnojnico plačujemo.

Če nisi gledal, kako veš, da je 'konstantno skakala v besedo'? Se zanašaš na izjave SDS kopriv, za katere je vse, kar ni 'pustimo jih, da celo oddajo bluzijo' že 'skakanje v besedo'?


Ker tako piše tukaj.

Iz vira:

voditeljica pa je Kanglerju z zanjo značilnim prekinjanjem tudi onemogočala, da bi se lahko branil pred številnimi podtikanji, ki so v sodnih postopkih propadla, je sprožila precej vroče krvi na javni RTVS. Član programskega sveta Slavko Kmetič od predsednika programskega sveta Cirila Baškoviča zahteva celo, naj skliče izredno sejo programskega sveta


Voss je izjavil:


Na Novi24 so mu tako povedali.


Nora TV spremlajš samo ti. Neverjetno, kako na tekočem si kaj se tam objavlja.
Vsakemu svoje, jaz pravim (samo ne posiljevati drugih, pa bo OK).
Enako velja za necenzurirano. Beri, a nas s tem ne posiljuj.

Edino pravilno bi bilo, da bi jo odpustili, ker to ni novinarstvo.
Prav tako odpustiti še koga, če je delala po nareku.

Kakšen dopust? Pa 4 mesece? Kdo ima 4 mesece dopusta?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Erika gre v politiko.
Public relations pri Fajonovi.

LightBit ::

Siol je SDS-ovo trobilo. RTV pa v prehodu v SDS trobilo.

TESKAn ::

FireSnake je izjavil:

Ker tako piše tukaj.

Jančiču, izpričanemu janšistu, ki nima žal besedice za velikega vodjo, verjameš na besedo? Prav. In ti praviš, da nisi za SDS? Aja, provociraš in čakaš, da boš lahko reku, da smo te 'prepričali, da boš za SDS'. V resnici žalostno, da si ne upaš priznat sam sebi da si janšist in iščeš neke zunanje izgovore.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

MrStein ::

ripmork je izjavil:

Res ne vem, kako zaboga lahko še kdo podpira SD. Sej isti pomislek imam glede praktično vseh parlamentarnih strank, sam glede na to, kako visoko podporo imajo... (shrug)

Doing the same thing and expecting... (kot je že bilo večkrat omenjeno)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Polda ::

TESKAn je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ker tako piše tukaj.

Jančiču, izpričanemu janšistu, ki nima žal besedice za velikega vodjo, verjameš na besedo? Prav. In ti praviš, da nisi za SDS? Aja, provociraš in čakaš, da boš lahko reku, da smo te 'prepričali, da boš za SDS'. V resnici žalostno, da si ne upaš priznat sam sebi da si janšist in iščeš neke zunanje izgovore.



Povej kateri novinarji in mediji so zaupanja vredni in, da ne poročajo pristransko. Hvala za odogovr že v naprej.

Levica ::

ANKETA KOGA BI VOLILI

https://linkto.run/p/I7MA8HBI
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

TESKAn ::

Povej kateri novinarji in mediji so zaupanja vredni in, da ne poročajo pristransko. Hvala za odogovr že v naprej.

Kaj ma to veze s čimerkoli? A če so drug pristranski je OK, da se reče 'nisem gledal, ampak obsojam (ker je režimski novinar napisal, da tako je)'?
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

nirburu ::

Ej, a se sam meni zdi nenavadno, da še ni nihče skušal narediti atentata na JJ?
Glede na to, kako je zminiral svoje nasprotnike, malo čudno, da ni še kak jezen odpuščen policaj ipd. storil kaj.
Še njegov bojda največji politični rival, Murgeljski Palček, ni nič organiziral.
Je možno, da so vsi že zmenjeni?

pegasus ::

Bog nam pomagaj, samo še to se manjka, da iz jajota naredijo mučenika ...
Potem nam pa res ne preostane nič drugega kot selitev na Mars ...

nirburu ::

Če 17% geriatrikov ga ima za mučenika to niti ne bi bilo tako slabo. Itak se mu bodo v roku 5 let večinoma pridružli v onostranstvu. :D

kuall ::

nirburu je izjavil:

Ej, a se sam meni zdi nenavadno, da še ni nihče skušal narediti atentata na JJ?

saj so bili neki poskusi, groženj sigurno veliko, tudi ti jo tukaj prikrito delaš, kar je dokaj nagravžno, ampak mediji ne poročajo o tem, ker so pač levičarska trobila, sodišča tudi nič ne naredijo, ker so ravno tako levičarska.

nirburu ::

Kaki poskusi? Ne pomnem.
Vem pa da so njegove tolpe retardirancev vandalizirale politične nasprotnike.

Polda ::

TESKAn je izjavil:

Povej kateri novinarji in mediji so zaupanja vredni in, da ne poročajo pristransko. Hvala za odogovr že v naprej.

Kaj ma to veze s čimerkoli? A če so drug pristranski je OK, da se reče 'nisem gledal, ampak obsojam (ker je režimski novinar napisal, da tako je)'?


Seveda ima veze. Povej kateri so nepristranski ali te motijo samo tisti na desnici ?

kuall ::

poskusih takih, da bi nekdo streljal in zgrešil seveda ni bilo. groženj pa kolikor hočeš in so čist sprejemljive med levaki, kar ni dobro, ker to ustvarja vzdušje, da je ok, če se politične nasprotnike pobija, s tem pa imate levičarji zelo problematično zgodovino. saj ravno zaradi svoje zgodovine - tradicije tako radi grozite s smrtjo političnim nasprotnikom po moje. navade težko umirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()
««
12 / 126
»»