» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
24 / 126
»»

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Če bi se nekdo odločil napumpat Stevanoviča, bi izvedel anketo v četrtek po protestih, in bi tudi on dobil 10%. Ampak se ni. Se je pa nekdo odločil napumpat Goloba. Jaz nimam nič proti njemu, sigurno bi bil boljši od Janše, Šarca, Fajonove in vseh ostalih. Ampak to pumpanje...tega mi pa ne bojo prodali.


Ja s takim pumpanjem se zmaga volitve. Kaj pa bos? Se sel partizane in gverilsko skodil niti ne iz opozicije? Sploh pa je Resnica kolikor vem grajena na antivax histeriji, ki pa je ze mimo. Mene taka stranka niti malo ne zanime, ce je edino kar vem, da so proti cepljenjem. Lahko reces, da nisem poducen, jaz recem, da imajo napacno strategijo.

FireSnake ::

TheBlueOne je izjavil:

Sploh pa je Resnica kolikor vem grajena na antivax histeriji, ki pa je ze mimo.


Na srečo ta kriminalec niti notri ne bo prišel.
Ja, igra pa le na eno karto, ki pa je odzvenela.
Sploh pa: četudi bi imel možnost odločanja bi hitro začel kimati, ko b začele leteti podkupnine.
Človek je zapufan več kot pol milijona: zato samo slepcu ni jasno čemu sili v politiko (in kaj bi najprej naredil).
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Miki N ::

FireSnake je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sploh pa je Resnica kolikor vem grajena na antivax histeriji, ki pa je ze mimo.


Na srečo ta kriminalec niti notri ne bo prišel.


Saj če tako pomisliš, je politika samoreguliran organizem. Kriminalci notri ne omogočajo kar vsakemu zunaj, da pride notri. Stvar je teritorialne narave.

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Resnica je mobilizirala kar nekaj ljudi ob sredinih protestih. Zdrava družba ima kar nekaj članov, imajo srečanja po Sloveniji, niso pa tako militantni kot Resnica. Potem imaš še Dobro državo od Dobovška.
Za vsako lahko rečeš, da niso ne vem kaj. Ampak, zakaj bi pa Golob bil? Zakaj, če je kdo v Odmevih, niso vsaj 3 podobni?
Jaz bi Goloba sicer postavil za predsednika vlade že zdavnaj, prej ko si ti kdaj slišal za njega. Ampak zdaj ko si ne upam več odpret hladilnika, da ne bo ven skočil, pa ne vem. Če bo isti šmorn kot Cmerar in Šarec, ki so jih enako pumpali, potem bomo spet izgubili 3 leta, dobili pa nazaj Janšo.


Eno si nastel, poznas jih vsaj deset. Dobra drzava se je meni zdela dosti politicna in povrsna, sem imel obcutek, da nimajo ne vem koliko strokovnjakov.

Zakaj je Golob po medijih je meni kristalno jasno. Ker so mu ankete se preden je bil dobro v medijih takoj kazale visoko podporo. Clanek o nastanku katerekoli druge stranke, pa ni bil niti priblizno tako odmeven. Ne prides mimo tega, da ima dolocene kompetence in poznanost, kar pa zal potrebujes.




Golob je neparlamentarna stranka in bi moral imeti enako pozornsot kot druge neparlamentarne stranke ne glede na ankete, ki so narejene po naročilu naročnika.


Drugače pa če hočemo vedeti kdo ima kaj % to nam lahko pove samo vedeževalec Telebanc. če se je že zbudil naj vrže karte usode in nam pove kakšno stanje je danes na političnem paketu.

feryz ::

Bodoči mandatar ne more imeti enake pozornosti kot neki tretjerazredni pikzigmarji.
A vam, svečkarjem, to ni jasno? Saj ste sami tako želeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:



Golob je neparlamentarna stranka in bi moral imeti enako pozornsot kot druge neparlamentarne stranke ne glede na ankete, ki so narejene po naročilu naročnika.


Ja to bi si sigurno zelele aktualne parlamentarne stranke, da negelde na popularnost nobene konkurenca ne bi dobila medijske pozornosti. Potem bi lepo menjali SDS in SD brez sankcij.

Realnost pa je taka, da ce pride za velik odstotek zanimiva opcija, velik odstotek to zahteva v medijih, drug pol, pravtako velik odstotek, predvsem taki, ki so priseski starih politik pa temu seveda nasprotujejo.

Miki N ::

No dejstvo je, da ima Golob bistveno širše zaledje kot večina izvenparlamentarnih sanjačev. Kdo ve, mogoče je v tem golobnjaku tudi kak golobič? V bistvu, če gledamo pragmatično... bi bilo škoda stran metati ta potencial - zdaj je prilika, zakaj je ne bi izkoristil, je povsem legalno in če se mu da ...

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Polda je izjavil:



Golob je neparlamentarna stranka in bi moral imeti enako pozornsot kot druge neparlamentarne stranke ne glede na ankete, ki so narejene po naročilu naročnika.


Ja to bi si sigurno zelele aktualne parlamentarne stranke, da negelde na popularnost nobene konkurenca ne bi dobila medijske pozornosti. Potem bi lepo menjali SDS in SD brez sankcij.

Realnost pa je taka, da ce pride za velik odstotek zanimiva opcija, velik odstotek to zahteva v medijih, drug pol, pravtako velik odstotek, predvsem taki, ki so priseski starih politik pa temu seveda nasprotujejo.



Gre se za enako zastopanost neparlamentarnih strank.

Odstotek od anket govoriš katerih anket od Nova 24 kjer forsirajo SDs ali od Večer/Dnevnik kjer forsirajo SD ali POPT Tv kjer so forsirali Šarca sedaj Goloba ali katere četrte nedovisne ankete ?

Gre se zato, da se iz neparlamentarnih strank dela prvorazredne in drugorazredne.

Lej če boš ti fino bolan boš šel k zdravniku ampak zdravniki se ti ne bodo posvečali, ker se bodo raje prvorazrednemu verjetno se bi ti to zdelo čisto OK.

Miki N je izjavil:

No dejstvo je, da ima Golob bistveno širše zaledje kot večina izvenparlamentarnih sanjačev. Kdo ve, mogoče je v tem golobnjaku tudi kak golobič? V bistvu, če gledamo pragmatično... bi bilo škoda stran metati ta potencial - zdaj je prilika, zakaj je ne bi izkoristil, je povsem legalno in če se mu da ...


Ja Golob je bistveno širši zato, ker so ga zato izbrali mediji. RTV vsi plačujemo pa ne zato,da bodo pumpali Goloba ampak,da bodo dali vsem enako priložnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:



Gre se za enako zastopanost neparlamentarnih strank.

Odstotek od anket govoriš katerih anket od Nova 24 kjer forsirajo SDs ali od Večer/Dnevnik kjer forsirajo SD ali POPT Tv kjer so forsirali Šarca sedaj Goloba ali katere četrte nedovisne ankete ?

Gre se zato, da se iz neparlamentarnih strank dela prvorazredne in drugorazredne.

Lej če boš ti fino bolan boš šel k zdravniku ampak zdravniki se ti ne bodo posvečali, ker se bodo raje prvorazrednemu verjetno se bi ti to zdelo čisto OK.


Jaz kar vidim razlike med neparlamentarnimi strankami. In tudi razumem zakaj je katera bolj medijsko zanimiva.

Ce grem jaz bolan k zdravniku, potem pa pride nekdo katerega zdravstvo obravnava prednostno, ker znajo presoditi kaj je bolj nujno, se seveda ne bom pritozeval. Tukaj pac mediji za moj okus pravilno presodijo kaj je perspektivno, kar kazejo tudi vse ankete, kjer sem zasledil neparlamentarne stranke ali pa samo Goloba brez stranke.

Seveda ne more imeti neka populisticna stranka, ki samo krici, da se ne cepit enake pozornosti. To je kakor, da bi zdravnik tri prehlajene sprejel prej kot tistega, ki pride z infarktom, ker so pac vsi ljudje.

Zgodovina sprememb…

MrStein ::

Ganon je izjavil:

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.

Za Jankovića si ga tudi imel?

Gregor P je izjavil:

... tako pač je ... vsakič ...

A pričakujejo drugačne rezultate...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Polda ::

TheBlueOne je izjavil:

Polda je izjavil:



Gre se za enako zastopanost neparlamentarnih strank.

Odstotek od anket govoriš katerih anket od Nova 24 kjer forsirajo SDs ali od Večer/Dnevnik kjer forsirajo SD ali POPT Tv kjer so forsirali Šarca sedaj Goloba ali katere četrte nedovisne ankete ?

Gre se zato, da se iz neparlamentarnih strank dela prvorazredne in drugorazredne.

Lej če boš ti fino bolan boš šel k zdravniku ampak zdravniki se ti ne bodo posvečali, ker se bodo raje prvorazrednemu verjetno se bi ti to zdelo čisto OK.


Jaz kar vidim razlike med neparlamentarnimi strankami. In tudi razumem zakaj je katera bolj medijsko zanimiva.

Ce grem jaz bolan k zdravniku, potem pa pride nekdo katerega zdravstvo obravnava prednostno, ker znajo presoditi kaj je bolj nujno, se seveda ne bom pritozeval. Tukaj pac mediji za moj okus pravilno presodijo kaj je perspektivno, kar kazejo tudi vse ankete, kjer sem zasledil neparlamentarne stranke ali pa samo Goloba brez stranke.

Seveda ne more imeti neka populisticna stranka, ki samo krici, da se ne cepit enake pozornosti. To je kakor, da bi zdravnik tri prehlajene sprejel prej kot tistega, ki pride z infarktom, ker so pac vsi ljudje.



ankete ankete ankete edina prava anketa so volitve ne pa ankete narejene po želji naročnika. Anketo lahko naredim tudi jaz ali ti.

TheBlueOne ::

Polda je izjavil:


ankete ankete ankete edina prava anketa so volitve ne pa ankete narejene po želji naročnika. Anketo lahko naredim tudi jaz ali ti.


Glej meni pac gredo na jetra aktualne stranke, zacensi z SDS prostaki in mi pase, da kdo dobi tako pozornost. Ce ankete niso popolnoma mimo, kar prakticno nikoli niso, kaze, da v tem nisem sam.

Volitve pa so seveda kar odloca, ne morejo pa biti edini faktor, da prides v medije, ker s tem podaris vecne mandate trenutnim, ki pa znatnem delu populacije gredo hudo na zivce.

Razumem pa, da kaksni SDS priseski ali SD priseski lobirate nedotaklivost svojega vira zadovoljstva in bi zaprli vrata za ostale. Ampak zal ne bo slo, vas je premalo in ste si preslabo podredili medije, ko ste imeli cas.

Miki N ::

Trik ni, če vi zaupate anketi, ampak koliko kandidat oceni, da je relevantna. Poleg tega so vsi kandidati do neke vrste "plastični" v svojih t.i. prepričanjih. Če bi recimo imel situacijo, da je ne vem antivakserjev 2x ("veliko") več bi bili vsi od Goloba do Jajota 7G, 1D flatearth hiper warp antivakserji. Ne se slepiti, da so za njihovimi "prepričanji" kakšni principi - to je pogostejše med volilci, ker ne razumejo/razumemo igre moči. Ni nič narobe in sramota, samo tako je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

MrStein ::

Utk je izjavil:


Za vsako lahko rečeš, da niso ne vem kaj. Ampak, zakaj bi pa Golob bil? Zakaj, če je kdo v Odmevih, niso vsaj 3 podobni?

Ker je nekdo odločil, da je on letošnji antijajo.
In mu zrihtal večjo podporo, kot imajo ostale stranke skupaj.
In to je za večino volivcev dovolj. Da je vsak dan na prvi strani časnikov in ima okoli vratu plaketo "antijajo".
Saj to večina (recimo tule) tudi odkrito prizna.

TheBlueOne je izjavil:


Ja s takim pumpanjem se zmaga volitve. Kaj pa bos?

Se vprašal kdo drži ročaj pumpe.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Golob ::

V SD se strinjamo,da je nov obraz nova napaka.

MrStein ::

To pa si pod napačnim imenom poslal. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Miki N ::

Levica, si to ti ali imaš novega kolega v Kleti?

Golob ::

v LMŠ se strinjamo

Bolje Šarec v roki, kot Golob na strehi

Miki N ::

Jaz vam rečem, do jim daje nekaj v Pingota ... se bomo sploh kdaj rešili teh kletnih trolov?

Golob ::

Kampanija se je začela. Program stranke gibanje Svoboda

TheBlueOne ::

MrStein je izjavil:


TheBlueOne je izjavil:


Ja s takim pumpanjem se zmaga volitve. Kaj pa bos?

Se vprašal kdo drži ročaj pumpe.


Jaz si mislim, da Golob sam. Nimam obcutka, da potrebuje ne vem koga. Ima EGO, je poznan, tako, da ne verjamem, da se pusti ne vem kako vodit. Dalec ni neumen, ima dobre rezultate iz podjetnistva... Pac pri takem je sa najmanj sans, da potrebuje neko politicen suport. Kot drugo gre sigurno vsaj malo na jetra levi garnituri, ker jim iz pladnja jemlje oblast.

Recimo ce ga primerjas z bodocim SDS bogom, tistim antipaticnim Logarjem je jasno, da bi Logar bil brez SDSa "0". Nima znanja, nima karizme nima nic. ZJ ga je teptal kot malo puncko na vseh soocenjih, pa ga se vedno silijo naprej. Goloba ne verjamem, da bo kdo tako klofutal, kot politicne lutkice. Se mi ne zdi tako nesposobnen kot nas obicajen politik.

Meni je vsec ravno zato, ker lahko z njim zelo klofnes SDS in nekoliko klofnes KULovce.

Golob ::

Goloba bom volil, ker mi je obljubil, da bom imel tako plačo kot on . Jaz mu zaupam, da mi bo prinesel to plačo v roku 1 mandata.

Všeč mi je njegova zelena politika saj bo Slovenija rešila svet kdo rabi Kitajce da nehajo spuuščati pline v ozon, ko to lahko naredi Slovenija in ozon se bo takoj popravil za 34%

Robert Golob je Robin Hood nagrado bo razdelil med nevladne organizacije LEGENDA

inštitut 8 marec bo dobitnik pššššttttttt

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Utk ::

Mene taka stranka niti malo ne zanime, ce je edino kar vem, da so proti cepljenjem. Lahko reces, da nisem poducen, jaz recem, da imajo napacno strategijo.

Mater si neumen. Ne vidiš, da ne moreš "ti" določat kdo si zasluži pozornost in kdo ne, niti RTV niti Kučan niti Janković. Ne moreš rečt, da je čisto prav, da tistega pa premlatijo do krvi, ker je itak grd.
Ti res ne razumeš demokracije. Pa še marsičesa ne.

Golob ::

Robert Golob je podal odličen itervju na N1

Hibanje Svoboda

Nit. Znanci, insajderji, kolegi nekaj šimfajo @MihaOresnik
, češ medel, mlačen, itd. Ampak včeraj dodana vrednost.
-Svetovalka robert Golob pozabila povedat, da prihaja v prijazno okolje, zato ves čas na meji konflikta.
-Vsaka 3ja beseda Robert Golob je spoštovanje, hkrati na polno nespoštljiv.
-Voditelja veš čas prekinjal: spet me ne razumete, pa sem vas imel za resen medij, morda vas moti moja plača, ne-ne-ne.
-Vsebina (kar sploh je) porazna: sem čakal, da me naredijo za žrtev. Si predstavljate, da to reče kdo drug?
-Ni stranke, ni ekipe, program je črka na papirju 2/
-Saj vseeno, kdo plača za pravna mnenja o moji plači, podjetje je plačalo. Spet, si predstavljate, da to reče kdo drug?
-Zame delajo najbolj ugledni pravni strokovnjaki.
-Vsi smo malo levi malo desni. Mi ne verjamete, da se da?
-Jaz, jaz, jaz.


N1 ni resen medij. Robert Golob

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Mene taka stranka niti malo ne zanime, ce je edino kar vem, da so proti cepljenjem. Lahko reces, da nisem poducen, jaz recem, da imajo napacno strategijo.

Mater si neumen. Ne vidiš, da ne moreš "ti" določat kdo si zasluži pozornost in kdo ne, niti RTV niti Kučan niti Janković. Ne moreš rečt, da je čisto prav, da tistega pa premlatijo do krvi, ker je itak grd.
Ti res ne razumeš demokracije. Pa še marsičesa ne.


Ja javno mnenja narekuje kdo si zasluzi pozornost. Volitve pa kdo bo vladal. Kucana vidi povsod samo SDS, Jankovic je zupan Ljubljane itn. Ce pa kdo od njiju koga javno podpre pa tudi ne pomeni, da so prej v njega ne vem kaj vlagali.

Kaj ti dejansko menis, da ima nek predsednik resnice enako magnitudo kot Golob? Mesas neprimerljive kalibre.

Kaj dejansko mislis, da je Golob 100% konstrukt drugih in to ni njegova ambicija? Kaj KUL so pa zapostavili Kucan in ZJ in so sedaj neki revezi brez stricev iz ozadja?

Utk ::

A ima res on 10x večjo podporo od Šarca, da mora rtv poročat vsakič ko se vserje? A res misliš, da je to naključje?

Nekdo se je odločil, da bi on moral bit zdaj nov obraz. In ta nekdo, ne vem kdo, je samo druga stran kovanca, ki ima na eni strani Janšo. To je treba vse skupaj sterat u mp3, potem bo pa morda kaj bolje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

A ima res on 10x večjo podporo od Šarca, da mora rtv poročat vsakič ko se vserje? A res misliš, da je to naključje?


Magnitudo tezko dolocis ima pa sigurno za nekoga, ki je pravkar prisel na sceno izjemno visoko podporo. In kaj pa je porocal RTV? Pride clanek, ko Pivceva naredi stranko, nikogar ne zanima, prakticno nobena nova stranka ni bila zaniva za diskusijo. Potem pa pride Golob in zadeve naenkrat zanimajo ogromno ljudi.

Jaz sem se za vsako stranko, ki ni popolnoma marginalna zaslediv kaj clankov, ki pa skoraj nikogar niso zanimali. Mediji pa dobo seveda reagirali na to, kar zanima ljudi. Vidis tudi direkten odziv na podobne clanke ...

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Aha, in spet si ti tist, ki nekako čudežno določi in vidi kateri članki o kateri stranki so zanimivi in kateri ne. Pa ti si faking bog.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Aha, in spet si ti tist, ki nekako čudežno določi in vidi kateri članki o kateri stranki so zanimivi in kateri ne. Pa ti si faking bog.


Sploh ne, samo vidis kje je 50 in kej 500 komentarjev ze naslednji dan. Potem vidim ze dlje ankete, kjer so samo navedli Goloba in je bil odstotek znanj, se preden je bil odlocen, da bo v politiki, zelo visok. Omenjajo ga tudi v opoziciji, ker se zavedajo kalibra itn. O njem se pravzaprav govori v vseh krogih na drugem nivoju kot nek antivax bullshit.

Kaj pa potem pricakujes? Poleg tega ljudje lacno cakajo nekoga vsaj z manirami. Sicer bomo videli kako bo, ampak meni se zdi, da je on to, kar isce povprasevanje na trgu strank.

https://www.rtvslo.si/slovenija/stranka...

104 komentarji od 15.12

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

588 ta trenutek od vceraj

Zgodovina sprememb…

HitraSperma ::

Haha komoniste je strah Goloba, ueee zakaj se sedaj tako o njem govori in poroča.

Golobu priporočam da naredi svojo TV in časopise/web strani, ki se napajajo iz našega denarja, tako bo bodo potem komonisti zadovoljni.

8-)
fgdsfjk

energetik ::

Če ne drugega je Golob inženir, poleg tega da je podjetnik. Glede na to, da sem ga 1 leto poslušal na faksu, mi je približno znan njegov mindset. Pretekle visoke plače in nagrade so meni kvečjemu plus, ker očitno zaradi denarja ne gre v tole, ker ga ne rabi, kvečjemu zaradi izziva. Seveda pa nimam pojma, kako bi deloval na dejanski poziciji PV. Tole povezovanje s KUL mi ni ravno spodbudno. Preden bi mu dal glas, bi moral še kaj več vedeti. Predvsem če ni trojanski konj.

Utk ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/stranka...

104 komentarji od 15.12

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

588 ta trenutek od vceraj

Če bi še prebral kakšen komentar, bi videl, da Pivčevo stranko kurcajo 104 komentarji, Goloba pa 588 komentarjev.

poleg tega da je podjetnik.

A podjetnik je? To pa nisem vedel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/stranka...

104 komentarji od 15.12

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

588 ta trenutek od vceraj

Če bi še prebral kakšen komentar, bi videl, da Pivčevo stranko kurcajo 104 komentarji, Goloba pa 588 komentarjev.


In? Seveda dviga vec prahu, ker ni irelevanten kakor vecina novih strank. Se lahko tolazis kolikor hoces, ne prides mimo dejstva, da je ze dlje jasno, da zna ravno on prevetriti politiko. Medijsko zanimiv, zanimiv v anketah itn. Nudi pa kar se krvavo potrebuje.

Tega se pac ne da ignorirati. Ce bi mediji dali enako pozornosti nekomu, ki samo krici "Antivax je inteligenca, vsi ostali beee" in nekomu, ki izzove ogromen odziv, pa bi res bilo nekaj narobe.

Utk ::

samo krici "Antivax je inteligenca, vsi ostali beee"

Ti vsaj nekaj kričijo s čimer se lahko strinjaš ali pa ne. Ker se ti ne strinjaš, si pač proti tem.
Kaj točno pa Golob zaenkrat kriči? "Janša beee"? Jaz ne vidim bistvene razlike med njimi. Z enim ali drugim se lahko strinjaš ali pa ne, vsak vsaj napol pameten pa ve, da to ne more bit kriterij kolk se kdo pojavlja po tv. Jaz se z marsičem ne strinjam, pa nisem zato proti, da pridejo na tv. Ti pa si. Naj naredijo soočenje izvenparlamentarnih strank. Ali pa še parlamentarne zraven.
Proti pa sem, da pridejo na tv, ker jih je nekdo poslal tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

feryz ::

Golob je izjavil:

V SD se strinjamo,da je nov obraz nova napaka.

A za tole skropucalo si se šel registrirati na forum?
A si to ti, hipatijec? Poldi? Kuall?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: fikus_ ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

samo krici "Antivax je inteligenca, vsi ostali beee"

Ti vsaj nekaj kričijo s čimer se lahko strinjaš ali pa ne. Ker se ti ne strinjaš, si pač proti tem.
Kaj točno pa Golob zaenkrat kriči? "Janša beee"?


Ravno ta del je meni posebej vsec. Se kar spretno izogiba kregancij, ceprav novinarji nonstop pritiskajo na tale gumb. Ko so ga soocali z zalitvami JJ v njegovem polnem stilu, je samo razlozil kako on vidi janezove ocitke in dodal, da je JJ ostal nekje v 2012. Ocitke je prav fletno demantiral.

Jaz sem drugace vesel, da ne bo sodeloval z JJ, ker se mi njegov nacin in politika gabijo. Morda pa nisem edini...

fikus_ ::

feryz je izjavil:

Golob je izjavil:

V SD se strinjamo,da je nov obraz nova napaka.

A za tole skropucalo si se šel registrirati na forum?
A si to ti, hipatijec? Poldi? Kuall?


Feryz, se opravičujem za izbris. :D

Jaz bi rekel da je novoregistrirani uporabnik Golob sdsovski levičar.
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Golob ::

Zakaj jaz podpiram Goloba in tudi SD ?

Goloba podpiram, ker mi je obljubil tako plačo kot jo ima on dobrih 6000 ojrov.

SD podpiram zato, ker bomo delelai samo še 4 dni na teden.


ALI JE TO IZVEDLJIVO ????


Seveda je in imam dokaze za to.


Robert Golob ima več kot 6000 eur plače zakaj je ne bi imeli še mi se pravi je možno.

Tanja Fajon v EU dela samo 4 dni na teden torej se pravi je možno.


32 ur na teden to je 128 ur dela na mesec za 6000 ojrov ma mislim ali je lahko še boljše ?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: jest10 ()

Miki N ::

fikus_ je izjavil:




Jaz bi rekel da je novoregistrirani uporabnik Golob sdsovski levičar.


Po stilu prispevkov sicer bolj spominja na Levico, če ga ni Jajo že promoviral na višji kletni položaj in je to zdaj nov pripravnik. :))

Zdaj bo trolal na polno, ker pripravniki dobijo samo Pingota - za sendvič se je treba izkazati!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

ginekk ::

Za Holoba še čakam kak intervju, da ne bi sploh omenil njegovega izjemnega dela v Hen-iju.

Kot sekretar je nekoč nardil izjemno potezo, prepovedal uvoz elektrike iz Avstrije - kot odgovor na avstrijsko potezo, ko so izsiljevali glede NEK in prepovedali uvoz slovenske elektrike. Tko je potem postal kar znan v političnem prostoru.

Golob ::

ginekk je izjavil:

Za Holoba še čakam kak intervju, da ne bi sploh omenil njegovega izjemnega dela v Hen-iju.

Kot sekretar je nekoč nardil izjemno potezo, prepovedal uvoz elektrike iz Avstrije - kot odgovor na avstrijsko potezo, ko so izsiljevali glede NEK in prepovedali uvoz slovenske elektrike. Tko je potem postal kar znan v političnem prostoru.



Tudi jaz čaham kakšen njegov ne skriptiran intervju, da čujem njehov ne skriptiran intervju, ker tahrat je menda najblj odhrit. Malčk me sanima čeprav ga bom volil, ker mi je obljubil 6000 euro plačo.

Šefu sem danes že omenil, da nam bo vsem moral povišati plače 6000 eur, ker nam je tako obljubil bodoči mandatar in je rekel, da bo volil Holoba velikega energetika, ki je uspel z nič med samimi monopolisti.

Češko ni prav rehel, da je holob monopolist, ker ni on je mali človek in nas rasume.

6000 eur hell yeah.

feryz ::

To naj bi bil sarkazem? Ali nominacija za dnevno dozo pingo soka?
Drugega ne znam razbrati. Razen pomanjkljive izobrazbe in polpismenosti.

ginekk ::

Valjda sarkazem. Povezan z Golobovo govorno napako in pa izjave oz. gradove v oblakih, ki jih obljublja.

Včeraj je razlagal, da ni problem dobit kandidatov za skupno vladanje, kajti teh se mora že otepat. Da bo dejansko velik problem iz te silne množice izluščit zgolj najboljše.

Izgleda hoče strateško okoli sebe naresti tudi žensko ekipo, včeraj je že imel ob sebi sogovornico. Da ne bo samo eko mantra, ampak tudi sodobna uravnotežena vlada mantra.

FireSnake ::

Miki N je izjavil:

FireSnake je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Sploh pa je Resnica kolikor vem grajena na antivax histeriji, ki pa je ze mimo.


Na srečo ta kriminalec niti notri ne bo prišel.


Saj če tako pomisliš, je politika samoreguliran organizem. Kriminalci notri ne omogočajo kar vsakemu zunaj, da pride notri. Stvar je teritorialne narave.


:))
Dobra! Zelo dobra!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

telexdell ::

Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš.

IL_DIAVOLO ::

energetik je izjavil:

Če ne drugega je Golob inženir, poleg tega da je podjetnik. Glede na to, da sem ga 1 leto poslušal na faksu, mi je približno znan njegov mindset. Pretekle visoke plače in nagrade so meni kvečjemu plus, ker očitno zaradi denarja ne gre v tole, ker ga ne rabi, kvečjemu zaradi izziva. Seveda pa nimam pojma, kako bi deloval na dejanski poziciji PV. Tole povezovanje s KUL mi ni ravno spodbudno. Preden bi mu dal glas, bi moral še kaj več vedeti. Predvsem če ni trojanski konj.


Uspešen podjetnik ne izpostavlja svojih uspehov in denarja, kvečjemu ga skriva. Ta Golob je en prepotenten narcisek. Popolno nasprotje človeka ki bi ga navadna raja podprla.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

ginekk ::

energetik je izjavil:

Če ne drugega je Golob inženir, poleg tega da je podjetnik. Glede na to, da sem ga 1 leto poslušal na faksu, mi je približno znan njegov mindset. Pretekle visoke plače in nagrade so meni kvečjemu plus, ker očitno zaradi denarja ne gre v tole, ker ga ne rabi, kvečjemu zaradi izziva. Seveda pa nimam pojma, kako bi deloval na dejanski poziciji PV. Tole povezovanje s KUL mi ni ravno spodbudno. Preden bi mu dal glas, bi moral še kaj več vedeti. Predvsem če ni trojanski konj.


Men je tud všeč da je inženir, samo kako je on resen podjetnik no? Lomastil je v državni energetiki. Največja konkurenčna prednost Gen-Ija je bil deal z NEKom. Še Jankovič je mnogo večji podjetnik (pa ne zarad Mercatorja, ampak zaradi vseh ostalih mahinacij ki jih počne odkar je šel od tam).

FireSnake ::

Eno zagotovo drži: sito vrano je lažje fojtrtai kot lačno (zato ić-ek takoj odleti kot knof iz gat).
Vse ostalo, kar ste napisali: se strinjam.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

nejcek74 ::

Hypathia je izjavil:

Z ničemer bolje ne pokažeš spoštovanja do človeka kot tako, da ga označiš za dikatorja, kajne, Urška. Aja, oni imajo v mislih samo spoštovanje do tistih, s katerimi se strinjajo. Potem pa naj tako povedo, saj smo že vajeni levičarskega sprenevedanja, nategovanja in dvojnih vatlov.

hehe, pripadnica kulta: "označimo vse nase nasprotnike za prostitutke in pozvizgajmo se na spoštovanje", tvoje besedičenje je poceni in ničvredno, pojdi spucat naprej svojo gnojno jamo tam bos našla vzroke. SDS se je sam odrekel spodobnosti, državljanska dolžnost je, da se vas postavlja na pravo mesto. Ni tezko zavohat smrduhov, ki druge obmetavajo z drekom, po 30 letih ste ze cisto namočeni.

MrStein ::

TheBlueOne je izjavil:

Potem vidim ze dlje ankete, kjer so samo navedli Goloba in je bil odstotek znanj, se preden je bil odlocen, da bo v politiki, zelo visok.

Bil je "naslednji PV" preden se je odločil iti v politiko?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!
««
24 / 126
»»