» »

Parlamentarne volitve 2022

Parlamentarne volitve 2022

Temo vidijo: vsi
««
23 / 126
»»

TheBlueOne ::

Miki N je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Bodo strici iz ozadja pocasi imeli stranko. :)


Predlagam ime Ozad.Je

Je za razmisliti - če so res tako močni, kot pravite saj veš, da nisi glasu stran vrgel.


Verjetno jih mesajo z volilci. Jih je na tisoce, nikjer ne slisis zanje, nihce jih ne zna nasteti na pamet itn. Klasicen opis volilca. Imajo pa posreden vpliv kakor vsak drug polnoleten drzavljan. :)

Gregor P ::

ripmork je izjavil:

Odhod Dobovška se spomnim, to je bil prvi slab znak.
... samo da se razumemo, da je odšel zaradi tega8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

MrStein ::

Smrekar1 je izjavil:


Imamo sicer izbiro:
1. Državo prepustimo 55-80 in postanemo nova Madžarska, če ne kar Severna Koreja.
2. Državo damo v kremplje SD, ki ima podobne ambicije, samo demokracijo bi (zaenkrat?) pustili pri miru.
3. Državo damo v roke novincem in upamo na najboljše.

Izberi najmanj slabo opcijo. Če se komu zdi opcija 2. manjše zlo kot opcija 3. je to povsem razumljivo, ne moremo vedeti kateri odgovor je najmanj napačen.
Hkrati pa tudi vemo kateri odgovor je daleč najbolj napačen in da bo vsak, ki je kdaj imel funkcionalno možgansko celico, izbiral med opcijama 2. in 3.

Zakaj si izpustil "4. Ne SD(S), ne popolni začetniki, ki sploh ne vedo kaj počno?"

A je kaj narobe z možganskimi celicami?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

fikus_ je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Iskreno povedano Lukšič ima point, ko v intervjujih opozarja da one-man-band new-wonder stranke brez kadra, mreže, programov in izkušenj kako delovati, NE MOREJO furati države v vladi.


To se je zgodilo Šarcu+ni imel kilometrine v državni politiki, rezultat poznate. Verjamem pa da ima Golob več vodstvenih sposobnosti in če uspe na volitvah, je možno, da bo uspel sestavit vlado in brzdat koalicijo.

Verjameš ali veš? Za X je namreč tudi veliko ljudi "verjelo"...

X = Cerar, Jankovič, Šarec, itd...

TESKAn je izjavil:

No ja, Cerarju je uspelo dokaj dobro zvozit 4 leta. Na koncu je naredil harakiri z odstopom, ko so navalili sindikati pred volitvami, drugače mu je pa šlo...

Kaj točno je šlo? Nedelo? Iskanje rešitev?

Malidelničar je izjavil:


Jaz osebno kot tudi številni sodržavljani sem od Cerarja kljub vsemu pričakoval veliko (zaradi njegove predhodne fame).

Kakšne fame? Večina zanj ni slišala. Ko je prišel v medije, pa so vedeli da je "sin slavnega športnika".
Pa ne zdaj z 5% folka, ki ga je dejansko poznalo.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

Malidelničar ::

MrStein - v bistvu Cerar je bil kar veliko po medijih v predhodnih letih kot znan pravnik, velikokrat so ga spraševali za mnenja. Zato je tudi toliko dobil.
Tu z Golobom ni primerjave, veliko ljudi je celo pozabilo, da je bil podpredsednik Pozitivne Slovenije. Cerar je imel tako v štartu kar znatno prednost pred Golobom.
Sicer pa bo na levi očitno frčalo perje, res sem presenečen nad vsem tem preigravanjem ...
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Ok, Golob je saj preimenoval Z.dej ali karkoli je že bilo v malo manj totalno butasto ime. Korak po korak.

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

Sezona lova na Jajota je odprta!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Polda ::

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.

Gregor P ::

... tako pač je ... vsakič ...
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Malidelničar ::

Gregor P - pravil se ne držijo nikoli. Kako naj bi se ob tem počutili ostali neparlamentarci? Recimo 4 leta delaš na terenu kot neparlamentarec in se pripravljaš na volitve. en mesec pred volitvami nabildajo "nov obraz" in delo 4 let gre v nič.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

ripmork ::

Polda je izjavil:

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

To tudi mene zanima.
V preteklosti je bila zelo nepoštena obravnava. Enaka minutaža za vse sodelujoče stranke v volitvah bi morala bit nekaj najbolj osnovnega.
Medijske projekcije so pa tudi eno navadno sredstvo manipulacije. Zaradi katerih potem lep del ljudi ne voli tisto kar bi res želeli, ampak tisto, za kar so jim projekcije prikazale, da bi bilo najbolj taktično pametno. "Self-fulfilling prophecy" takorekoč. Vse v strahu, da ne bi bil oddan glas izgubljen.

Hypathia ::

Če gre verjeti zadnji anketi, ki jo je objavil planet tv https://twitter.com/pers_luka/status/14..., nas ne čaka ponovitev leta 2011, da bi Zoki lahko opravil popravni izpit, ampak leta 1996, ko bo nekdo moral izdati svoj blok. Glede na to, da bo tekoče posle vodila Janševa vlada, ki se ji zaradi tega ne bo nikamor mudilo, bo večji pritisk na levem polu, glavni kandidat za novega pucka pa pragmatični hospod Holob.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Telbanc ::

Hypathia je izjavil:

Če gre verjeti zadnji anketi, ki jo je objavil planet tv https://twitter.com/pers_luka/status/14..., nas ne čaka ponovitev leta 2011, da bi Zoki lahko opravil popravni izpit, ampak leta 1996, ko bo nekdo moral izdati svoj blok. Glede na to, da bo tekoče posle vodila Janševa vlada, ki se ji zaradi tega ne bo nikamor mudilo, bo večji pritisk na levem polu, glavni kandidat za novega pucka pa pragmatični hospod Holob.


Kot je tud teb jasno, tej anketi ne gre verjeti. Ker manjka en kup strank. V anketi. Tvoj jajo bo dobu max. 15 mandatov, ampak to pravim zaj, ker čet kak mesec jih bo deset.

Omenjaš tekoče posle, in da se vladi nikamor ne bo mudilo, to pa verjamem......ker ko bojo vidli rezultat volitev.....8-)

Lej mi sam še čakamo volitve, da bo pol za prvi maj žurka tko ko se spodobi, brez korone in brez te smotane vlade in Jajota.

Polda je izjavil:

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.



Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Hypathia ::

Ne korona ne Janša ne bosta nikamor šla, ampak uživaj v svoji iluziji, dokler lahko.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Raptor F16 ::

Hypathia je izjavil:

Ne korona ne Janša ne bosta nikamor šla, ampak uživaj v svoji iluziji, dokler lahko.


To se bere kot grožnja.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Hypathia ::

Snežinkec, z Nikico sta glih za skup.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Polda ::

Telbanc je izjavil:


Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.


Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.



Revež preveč si obseden s tvojim bivšim gospodarjem Janšo.

SDS ni neparlamentarna stranka.

Ganon ::

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.

Telbanc ::

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.


Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.



Revež preveč si obseden s tvojim bivšim gospodarjem Janšo.

SDS ni neparlamentarna stranka.


Ni, bo pa to postala, čim gre Jajček iz politike. Sej to se že dolgo ve. Ni bil on noben moj gospodar, to mi lah verjameš. Da ti ne dam primer iz prakse.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Polda ::

ripmork je izjavil:

Polda je izjavil:

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

To tudi mene zanima.
V preteklosti je bila zelo nepoštena obravnava. Enaka minutaža za vse sodelujoče stranke v volitvah bi morala bit nekaj najbolj osnovnega.
Medijske projekcije so pa tudi eno navadno sredstvo manipulacije. Zaradi katerih potem lep del ljudi ne voli tisto kar bi res želeli, ampak tisto, za kar so jim projekcije prikazale, da bi bilo najbolj taktično pametno. "Self-fulfilling prophecy" takorekoč. Vse v strahu, da ne bi bil oddan glas izgubljen.



No saj tudi tokrat ni za pričakovati kaj drugega kot nepošteno obravnavo neparlamentarnih strank. Golob je zdaj rockstar.
Tudi ne bo me čudilo, če bo na soočenjih Golob nastopal med parlamentarnimi strankami.

Kar se pa tiče debat pa bodo ostali parlamentarci pojedli Goloba saj človek, ko nastopa je naučen kaj mora rečti, ko pa gre za debato v živo pa mu velikokrat popustijo živci.

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.


Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.



Revež preveč si obseden s tvojim bivšim gospodarjem Janšo.

SDS ni neparlamentarna stranka.


Ni, bo pa to postala, čim gre Jajček iz politike. Sej to se že dolgo ve. Ni bil on noben moj gospodar, to mi lah verjameš. Da ti ne dam primer iz prakse.



Ja OK ovčka pred 5 meseci si govoril SDS 30% pred 1 tednom 10% danes bo že neparlamentarna stranka



Jutri boš že pisal, da SDS sploh ne obstaja :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Telbanc ::

Polda je izjavil:

ripmork je izjavil:

Polda je izjavil:

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

To tudi mene zanima.
V preteklosti je bila zelo nepoštena obravnava. Enaka minutaža za vse sodelujoče stranke v volitvah bi morala bit nekaj najbolj osnovnega.
Medijske projekcije so pa tudi eno navadno sredstvo manipulacije. Zaradi katerih potem lep del ljudi ne voli tisto kar bi res želeli, ampak tisto, za kar so jim projekcije prikazale, da bi bilo najbolj taktično pametno. "Self-fulfilling prophecy" takorekoč. Vse v strahu, da ne bi bil oddan glas izgubljen.



No saj tudi tokrat ni za pričakovati kaj drugega kot nepošteno obravnavo neparlamentarnih strank. Golob je zdaj rockstar.
Tudi ne bo me čudilo, če bo na soočenjih Golob nastopal med parlamentarnimi strankami.

Kar se pa tiče debat pa bodo ostali parlamentarci pojedli Goloba saj človek, ko nastopa je naučen kaj mora rečti, ko pa gre za debato v živo pa mu velikokrat popustijo živci.

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.


Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.



Revež preveč si obseden s tvojim bivšim gospodarjem Janšo.

SDS ni neparlamentarna stranka.


Ni, bo pa to postala, čim gre Jajček iz politike. Sej to se že dolgo ve. Ni bil on noben moj gospodar, to mi lah verjameš. Da ti ne dam primer iz prakse.



Ja OK ovčka pred 5 meseci si govoril SDS 30% pred 1 tednom 10% danes bo že neparlamentarna stranka



Jutri boš že pisal, da SDS sploh ne obstaja :))


Ajde spizdi.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.



Saj je vedno enako pred volitvami obljubljajo drugo Švico potem pa ni vse skupaj nič. Po volitvah bo vse enako levi proti desnim , Janša proti anti Janša, rdeči proti belim... čez 3-4 leta se bomo pogovarjali lahko že o novem obrazu, ki bo spet obljubljal drugo Švico.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

ripmork je izjavil:

Polda je izjavil:

Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

To tudi mene zanima.
V preteklosti je bila zelo nepoštena obravnava. Enaka minutaža za vse sodelujoče stranke v volitvah bi morala bit nekaj najbolj osnovnega.
Medijske projekcije so pa tudi eno navadno sredstvo manipulacije. Zaradi katerih potem lep del ljudi ne voli tisto kar bi res želeli, ampak tisto, za kar so jim projekcije prikazale, da bi bilo najbolj taktično pametno. "Self-fulfilling prophecy" takorekoč. Vse v strahu, da ne bi bil oddan glas izgubljen.



No saj tudi tokrat ni za pričakovati kaj drugega kot nepošteno obravnavo neparlamentarnih strank. Golob je zdaj rockstar.
Tudi ne bo me čudilo, če bo na soočenjih Golob nastopal med parlamentarnimi strankami.

Kar se pa tiče debat pa bodo ostali parlamentarci pojedli Goloba saj človek, ko nastopa je naučen kaj mora rečti, ko pa gre za debato v živo pa mu velikokrat popustijo živci.

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Me zanima, če bodo glavne televizijske postaje in mediji vsem ne-parlamentarnim strankam posvečali enako pozornosti kot Golobu.

Verjetno bo 90% Golob in 10% ostalih ne parlamentarnih strank.


Sej Jajo ma svoj TV postaj, pa nej tam modruje.



Revež preveč si obseden s tvojim bivšim gospodarjem Janšo.

SDS ni neparlamentarna stranka.


Ni, bo pa to postala, čim gre Jajček iz politike. Sej to se že dolgo ve. Ni bil on noben moj gospodar, to mi lah verjameš. Da ti ne dam primer iz prakse.



Ja OK ovčka pred 5 meseci si govoril SDS 30% pred 1 tednom 10% danes bo že neparlamentarna stranka



Jutri boš že pisal, da SDS sploh ne obstaja :))


Ajde spizdi.



Kaj si tako živčen imaš razdraženo nosnico :)) cepi se da se malo pomiriš.

Hypathia ::

Ganon je izjavil:

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.


A res, s čim te je pa prepričal?

S floskulami o zelenem prehodu, ki jih čivkajo že vrabčki na vejah?
S priseganjem na sodelovanje in sredinskost medtem ko izključuje celoten desni pol politike?
Z zavzemanjem za spoštovanje, medtem ko drugače misleče zmerja s fašisti in diktatorji?
Z obljubami reform, za katere je potreben širok družbeni in političen konsenz, on pa v naprej izključuje legitimnost polovice volilnega telesa?
S kriljenjem z rokami? ..............

Takim pri nas rečemo, prodajalci megle.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

harvey ::

Ganon je izjavil:

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.

Dokler ni Janija Möderndorferja v stranki/gibanju stranka očitno še nima pravega potenciala :)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Hypathia ::

Podpredsednica Gibanja Svoboda Urška Klakočer Zupančič: "Gre za spoštovanje, svobodo, demokracijo, ponovno vzpostavitev vladavine prava, vključujočo družbo z jasno začrtanimi mejami kaj je dovoljeno in kaj ne."

Z ničemer bolje ne pokažeš spoštovanja do človeka kot tako, da ga označiš za dikatorja, kajne, Urška. Aja, oni imajo v mislih samo spoštovanje do tistih, s katerimi se strinjajo. Potem pa naj tako povedo, saj smo že vajeni levičarskega sprenevedanja, nategovanja in dvojnih vatlov.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

cleanac ::

Če diktatorju rečeš diktator, to ni nespoštovanje.

Hypathia ::

Če ne-diktatorju rečeš diktator, za kar je šlo v tem konkretnem primeru, pa je.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

kuall ::

besedo svoboda so levaki itak onesnažili, ima negativen prizvok.

Utk ::

Ganon je izjavil:

Ste gledali 24ur zvečer? Izredno dober občutek imam glede Goloba.

Dober občutek glede česa? Da bo zmagal? Sigurno... Ampak sem se počasi odločil, da ga ne bom volil. Pumpanje se je očitno začelo, izvenparlamentarnih strank je ogromno, kaj je on posebnega, da bi ga morali zdaj povsod vlečt. Rtv plačujemo zarad rtvja, ne pa da nam bo izbiral predsednika vlade. Če so MSM toliko za njega, že ne more bit kaj prida...

c3p0 ::

Spet bodo volitve tipa "volit grem, samo da ni jajo".

TheBlueOne ::

c3p0 je izjavil:

Spet bodo volitve tipa "volit grem, samo da ni jajo".


Ne vem ce, ker je Golob kar pametno postavil plan:

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

Kakor kaze je mantra, da je politike zamenjal s strokovnjaki in tudi drugace postavil kampanijo. Pravzaprav kar v linije s tem, kar lahko trdim, da pricakuje. Ima pravo drzo in lepo poklofuta SDSov dialog.

Miki N ::

TheBlueOne je izjavil:



Kakor kaze je mantra, da je politike zamenjal s strokovnjaki in tudi drugace postavil kampanijo.


Čeprav s temi strokovnjaki mislim, da bi zadnji dve leti tudi moralo postati jasno, da niso neka pot v raj. Sploh če so samo posredno izvoljeni kot kaki "eksperti". Krasti znajo pa ravno tako kot politiki, samo bolj strokovno.

Kar dejansko rabiš je politik, ki ga skrbi, da ne bo sam tako ali drugače najebal, če ga bo sral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Spet bodo volitve tipa "volit grem, samo da ni jajo".


Ne vem ce, ker je Golob kar pametno postavil plan:

https://www.rtvslo.si/slovenija/z-dej-p...

Kakor kaze je mantra, da je politike zamenjal s strokovnjaki in tudi drugace postavil kampanijo. Pravzaprav kar v linije s tem, kar lahko trdim, da pricakuje. Ima pravo drzo in lepo poklofuta SDSov dialog.

Isto govori še 10 drugih izvenparlamentarnih strank, pa še kakšna parlamentarna. Zakaj bi volil ravno njega? Ker ti ga servirajo na pladnju? Kako se je do zdaj to izkazalo? Mene samo to odvrača...

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Isto govori še 10 drugih izvenparlamentarnih strank, pa še kakšna parlamentarna. Zakaj bi volil ravno njega? Ker ti ga servirajo na pladnju? Kako se je do zdaj to izkazalo? Mene samo to odvrača...


Pac izbira ni neskoncna. Obljublja da bo delal kar je krvavo potrebno po JJ aranju. Sicer bomo videli kaj bodo rekli ostali, mi pa je ze vsec kako na lep uglajen nacin sola SDSovo vulgarnost. Ce ne kaj drugega je dobrodosel nekdo, ki je na izrazito visjim nivojem kot velika vecina politike, da ne govorimo v primerjavi s kaksnimi ultraprimitivci ala Vizjak, Hojs itd.

Skratka zame dobrodosel nacin in pozitiven vpliv. Verjamem pa, da te odvraca, ce si pristas SDSovega nacina, ker oni seveda promovirajo popolnoma kaj drugega.

Utk ::

Ne, odvrača me to, da imaš še 10 izvenparlamentarnih strank, ki isto govorijo, pa tudi že kaj delajo na tem, pa se nikoli niso znašle v Odmevih. Še v anketah jih izpuščajo.
Ampak verjamem, da tebi to ustreza, ker si pristaš tega, da ti nekdo servira kar bi naj ti mislil. Iz kod sem to potegnil? Iz riti, glih tako kot ti o meni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ne, odvrača me to, da imaš še 10 izvenparlamentarnih strank, ki isto govorijo, pa tudi že kaj delajo na tem, pa se nikoli niso znašle v Odmevih. Še v anketah jih izpuščajo.
Ampak verjamem, da tebi to ustreza, ker si pristaš tega, da ti nekdo servira kar bi naj ti mislil. Iz kod sem to potegnil? Iz riti, glih tako kot ti o meni...


Ja seveda mi pase, ce mi kdo servira kar zelim. Manire kot prvo in pac ne gre zlagati. Kaj pa bos? Volil tiste, ki ne servirajo tega kar hoces zato, da potem nisi razocaran?

Kaj ti bi bil najbolj vesel, ce pride kdo in rece "Kradel bom, vulgaren bom, ce ti kaj ne pase te bom pospravil", ti pa odvrnes "Ma kaksna iskrenost, kaksen pogum, ti si mojmojmojmoj...".

Gregor P ::

kuall je izjavil:

besedo svoboda so levaki itak onesnažili, ima negativen prizvok.

... a veste, kdo je bil npr. še zelo znan svobodnjak?

Tale ... :P

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Utk ::

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Ne, odvrača me to, da imaš še 10 izvenparlamentarnih strank, ki isto govorijo, pa tudi že kaj delajo na tem, pa se nikoli niso znašle v Odmevih. Še v anketah jih izpuščajo.
Ampak verjamem, da tebi to ustreza, ker si pristaš tega, da ti nekdo servira kar bi naj ti mislil. Iz kod sem to potegnil? Iz riti, glih tako kot ti o meni...


Ja seveda mi pase, ce mi kdo servira kar zelim. Manire kot prvo in pac ne gre zlagati. Kaj pa bos? Volil tiste, ki ne servirajo tega kar hoces zato, da potem nisi razocaran?

Kaj ti bi bil najbolj vesel, ce pride kdo in rece "Kradel bom, vulgaren bom, ce ti kaj ne pase te bom pospravil", ti pa odvrnes "Ma kaksna iskrenost, kaksen pogum, ti si mojmojmojmoj...".

Ti si pa res bolj počasen. Dej še eno 5x preberi kar sem tu napisal, morda boš potem razumel. Dvomim, ampak poskusi.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Ti si pa res bolj počasen. Dej še eno 5x preberi kar sem tu napisal, morda boš potem razumel. Dvomim, ampak poskusi.


Ja kaj pa bi rad povedal? Jokcal kako je vse grozno in nemogoce.

Jaz sem pac bolj optimist in v mlaki poznanega sranja vidim nek potencial. Zacel je z manirami, tako da ima naskok. Ja tako lahko je biti neverjetne magnitude boljsi kot recimo SDSovi primitivci in konkurencen vsakomur.

Ti pac vidis v vsem neko grozo, ker si menda nonstop razocaran. Kaj pa bi potem priporocal?

Utk ::

Ne komentiraj me več, dokler tistega 5x ne prebereš oz. tolikokrat, da boš razumel. Nismo v mlinu, da bi 3x ponavljali.

feryz ::

Miki N je izjavil:

Kar dejansko rabiš je politik, ki ga skrbi, da ne bo sam tako ali drugače najebal, če ga bo sral.
Vse kar rabiš, je pošten človek. Lahko tudi kmetavzar, samo da je pošten.
Golob to ni, ne eno, ne drugo.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ne komentiraj me več, dokler tistega 5x ne prebereš oz. tolikokrat, da boš razumel. Nismo v mlinu, da bi 3x ponavljali.


Bodi konkreten in nastej recimo 3. Da vidim o cem govoris. Potem bom lahko pogledal njihov program in vedel zakaj se gre. Ampak ce niso sposobne mobilizirati ljudi, potem ne vem zakaj bi bile relevantne.

Utk ::

Resnica je mobilizirala kar nekaj ljudi ob sredinih protestih. Zdrava družba ima kar nekaj članov, imajo srečanja po Sloveniji, niso pa tako militantni kot Resnica. Potem imaš še Dobro državo od Dobovška.
Za vsako lahko rečeš, da niso ne vem kaj. Ampak, zakaj bi pa Golob bil? Zakaj, če je kdo v Odmevih, niso vsaj 3 podobni?
Jaz bi Goloba sicer postavil za predsednika vlade že zdavnaj, prej ko si ti kdaj slišal za njega. Ampak zdaj ko si ne upam več odpret hladilnika, da ne bo ven skočil, pa ne vem. Če bo isti šmorn kot Cmerar in Šarec, ki so jih enako pumpali, potem bomo spet izgubili 3 leta, dobili pa nazaj Janšo.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Resnica je mobilizirala kar nekaj ljudi ob sredinih protestih. Zdrava družba ima kar nekaj članov, imajo srečanja po Sloveniji, niso pa tako militantni kot Resnica. Potem imaš še Dobro državo od Dobovška.
Za vsako lahko rečeš, da niso ne vem kaj. Ampak, zakaj bi pa Golob bil? Zakaj, če je kdo v Odmevih, niso vsaj 3 podobni?
Jaz bi Goloba sicer postavil za predsednika vlade že zdavnaj, prej ko si ti kdaj slišal za njega. Ampak zdaj ko si ne upam več odpret hladilnika, da ne bo ven skočil, pa ne vem. Če bo isti šmorn kot Cmerar in Šarec, ki so jih enako pumpali, potem bomo spet izgubili 3 leta, dobili pa nazaj Janšo.


Eno si nastel, poznas jih vsaj deset. Dobra drzava se je meni zdela dosti politicna in povrsna, sem imel obcutek, da nimajo ne vem koliko strokovnjakov.

Zakaj je Golob po medijih je meni kristalno jasno. Ker so mu ankete se preden je bil dobro v medijih takoj kazale visoko podporo. Clanek o nastanku katerekoli druge stranke, pa ni bil niti priblizno tako odmeven. Ne prides mimo tega, da ima dolocene kompetence in poznanost, kar pa zal potrebujes.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Pismo, pa ti si resno omejen. 3 sem naštel, ker si hotel 3, ti praviš eno. Je vse v redu s tabo?
Ima kompentence, ampak kdo se je odločil, da jih ima, in da so ravno njegove potrebne? RTV? Kučan? Janković? Zakaj se Resni.ca ne pojavlja v anketah, niti ko je zasedla pol Ljubljane? Zato, ker se ti ne strinjaš z njimi, je to dovolj dober razlog? Nekdo drug odloča zame, kaj je dobro in kaj ne, jaz pa naj grem na volitve to samo potrdit...sori, ne bo šlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Pismo, pa ti si resno omejen. 3 sem naštel, ker si hotel 3, ti praviš eno. Je vse v redu s tabo?


Sorry slabo prebral. Sem pozabil na tisti resnica stranko, bral na hitro in bolj kot besedo. Enako za naslednjo... Kolikor se spomnem so imele nastete stranke v anketah kjer sem katero zasledil minimalno podporo. Golobova pa je preden so jo sploh lahko imenovali ze konkurirala najvecjim.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Golobova pa je preden so jo sploh lahko imenovali ze konkurirala najvecjim.

Si pa res naiven.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Golobova pa je preden so jo sploh lahko imenovali ze konkurirala najvecjim.

Si pa res naiven.


Kaj je fake kar tebi ni vsec? Kaj potem imajo tvoje tri naskok prej Golobovo, ki formalno obstaja od menda vceraj? Je bil dovolj clanek o ustanovitvi stranke?

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Če bi se nekdo odločil napumpat Stevanoviča, bi izvedel anketo v četrtek po protestih, in bi tudi on dobil 10%. Ampak se ni. Se je pa nekdo odločil napumpat Goloba. Jaz nimam nič proti njemu, sigurno bi bil boljši od Janše, Šarca, Fajonove in vseh ostalih. Ampak to pumpanje...tega mi pa ne bojo prodali.

feryz ::

Čudno se mi zdi, da puklasti sam sebe ne lansira na čelo Gen-i.
Ampak verjetno je razlog enak temu, kar imamo sedaj. Ni jih zamenjal dovolj, zato nima podpore. Niti rajkota ne more postaviti tja. Beda.
««
23 / 126
»»