» »

Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu

««
18 / 18
»
»»

solatko ::

c01-a039 - Pa dej že vzem zdravila, se boš razpoču človk božji, veš, da bojo morali drugi protem čistit za teboj. Res se ti dogaja. Da zvarku lahko rečeš cepivo, mora imet dokazljiv visok učinek, ta genska terapija, ga vsaj proti covidu nima, krepko pa učinkuje na določene celice v glavi, nekatera koleščka, se vam vrtijo v drugo smer. Prijavi neželjen stranski učinek, poleg že prej naštetih še bes in slabo samoobvladovanje. Smilite se mi pa niste nič sami krivi. Imaš prav, kak persenček vzemi ali pa kaj močnejšega na recept.

Unchancy - Tisti, ki uporabljete dva prsta za tipkat, težko storite napako, jaz pišem 10 prstno slepo in na koncu na hitro preberem pa mi kakšna napakica uide, vem da je inekcija, oprostite gospod slavist, ne bom več grešil, nekateri h,k,s,z ne znate postavljat pa se ne delam norca iz vas. Novinarji imajo lektorje pa lahko prebereš vsak dan, cele naumnosti. Moj lektor ste pač vi, še enkrat hvala.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Unchancy ::

solatko je izjavil:

c01-a039 - Pa dej že vzem zdravila, se boš razpoču človk božji, veš, da bojo morali drugi protem čistit za teboj. Res se ti dogaja. Da zvarku lahko rečeš cepivo, mora imet dokazljiv visok učinek, ta genska terapija, ga vsaj proti covidu nima, krepko pa učinkuje na določene celice v glavi, nekatera koleščka, se vam vrtijo v drugo smer. Prijavi neželjen stranski učinek, poleg že prej naštetih še bes in slabo samoobvladovanje. Smilite se mi pa niste nič sami krivi. Imaš prav, kak persenček vzemi ali pa kaj močnejšega na recept.

Unchancy - Tisti, ki uporabljete dva prsta za tipkat, težko storite napako, jaz pišem 10 prstno slepo in na koncu na hitro preberem pa mi kakšna napakica uide, vem da je inekcija, oprostite gospod slavist, ne bom več grešil, nekateri h,k,s,z ne znate postavljat pa se ne delam norca iz vas. Novinarji imajo lektorje pa lahko prebereš vsak dan, cele naumnosti. Moj lektor ste pač vi, še enkrat hvala.

Dej začepi, vsepovsod dosledno pišeš “enekcija”, to ni nikakršen lapsus. Pač si tipični antivaxer. Tam nekje kot sarin protestniki.
In ne glede na tvoje očitne pomanjkljivosti te to ne ustavi, da ne bi delal bedaka iz sebe in se smešil z očitno neumnimi trditvami, ki začinjene z "enekcijami" in podobnimi ocvirki postanejo res očitno smešne.

PS: A samo 10 prstno pišeš? Noge pa nič? Slepo? Verjamem, očitno tudi brez veliko razmišljanja.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

krucymucy ::

solatko je izjavil:

... jaz pišem 10 prstno slepo in na koncu na hitro preberem pa mi kakšna napakica uide, vem da je inekcija, .

Ne ni inekcija.
Pa tudi ce si se zmotil sta i in e dalec narazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

Unchancy ::

Da vidimo, kako dolgo bo trajalo, da bo napisal pravilno. Morda bo poklical kakšnega slavnega soseda in ga vprašal.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

dsfsfawer235 ::

solatko je izjavil:

... jaz pišem 10 prstno slepo


Bravo, vsaj eno vrlino imas. Ce si ze zabit kot deska, si pa usposobljen vsaj za tajnico.

solatko je izjavil:

c01-a039 - Pa dej že vzem zdravila, se boš razpoču človk božji


Ne nisem bozji, pa tudi storklja me ni prinesla. Preglasen bedak.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

111111111111 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Mi je pa hecno, obsedenost s telesom, obsedenost z "bogastvom" (ki ga nimate), voljenje populistov, zganjanje sovrastva, fasisticne stranke, splosna nerazgledanost, patriotizem "na pamet", nerazumevanje delovanja drzave,...

Mogoce vam ga pa spet uspe izvolit kaksno reinkarnacijo:

A nisi poslušal Šarca. V program je dal kdrovske čistke. To bo takoj na začetku. POln gobec imajo o sposobnih ljudeh, ampak prvo kar bodo naredili, ko pridejo na oblast, bodo kadrovske čistke. :D In to da v program. S tem da 3x na teden slišiš kako sedanja vlada dela čistke in kak je to neumno. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

dsfsfawer235 ::

111111111111 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Mi je pa hecno, obsedenost s telesom, obsedenost z "bogastvom" (ki ga nimate), voljenje populistov, zganjanje sovrastva, fasisticne stranke, splosna nerazgledanost, patriotizem "na pamet", nerazumevanje delovanja drzave,...

Mogoce vam ga pa spet uspe izvolit kaksno reinkarnacijo:

A nisi poslušal Šarca. V program je dal kdrovske čistke. To bo takoj na začetku. POln gobec imajo o sposobnih ljudeh, ampak prvo kar bodo naredili, ko pridejo na oblast, bodo kadrovske čistke. :D In to da v program. S tem da 3x na teden slišiš kako sedanja vlada dela čistke in kak je to neumno. :D


Dol mi visi. Samo, da se znebimo intelektualno deficiranih SDSovcev, pa mi je cisto vseeno. In zraven (to je tako ali tako enaka mnozica ljudi), anticepilcev. Drzave ne morejo voditi kmetavzarji in mentalni invalidi. Po tisocletjih razvoja nam spet diktirajo usodo opice, SDSovske, brez kakrsnekoli sposobnosti razmisljanja in z eno samo agendo - napolnit zepe. Stran z njimi.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

111111111111 ::

m0LN4r je izjavil:

Kaj pa imata tetanus in corona skupnega?

Trditev je bila, da je cepivo zanič, ker se je treba večkrat cepiti. Podal sem samo nekaj primerov sodobnih cepiv in zdravil, kjer varnost ni 100% in dosmrtna. Ker je to kao antivaxerski argument, da se bodo cepili ko bo cepivo nudilo 100% zaščito.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

FireSnack ::

Zdravilo iz GB trenutno okoli 69% prepreči hujši potek oz. hospitalizacijo in 95%+ smrt zaradi kovidne bolezni. Tole gre v pravo smer. Ivermektin je precej manj učinkovit, je pa 1000x cenejši.
Preprodajalec NFT umetnin

111111111111 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Dol mi visi. Samo, da se znebimo intelektualno deficiranih SDSovcev, pa mi je cisto vseeno. In zraven (to je tako ali tako enaka mnozica ljudi), anticepilcev. Drzave ne morejo voditi kmetavzarji in mentalni invalidi. Po tisocletjih razvoja nam spet diktirajo usodo opice. Stran z njimi.

He, he, he... Ti bi menjal majmuna za šimpanza. Res višek intelekta. :) Torej si ti zraven pri točki, naj bo na oblasti karkoli, sam da ni Janša. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

dsfsfawer235 ::

111111111111 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Dol mi visi. Samo, da se znebimo intelektualno deficiranih SDSovcev, pa mi je cisto vseeno. In zraven (to je tako ali tako enaka mnozica ljudi), anticepilcev. Drzave ne morejo voditi kmetavzarji in mentalni invalidi. Po tisocletjih razvoja nam spet diktirajo usodo opice. Stran z njimi.

He, he, he... Ti bi menjal majmuna za šimpanza. Res višek intelekta. :) Torej si ti zraven pri točki, naj bo na oblasti karkoli, sam da ni Janša. :D


Ne jaz bi menjal lemurja za simpanza. V vsakem momentu. Tudi, ce imas na voljo dve slabi moznosti bom izbral boljso. In to SDSovski lemurji niso. Pa preden nabijas, si vsaj pojme razjasni. Kreten.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

111111111111 ::

FireSnack je izjavil:

Zdravilo iz GB trenutno okoli 69% prepreči hujši potek oz. hospitalizacijo in 95%+ smrt zaradi kovidne bolezni. Tole gre v pravo smer. Ivermektin je precej manj učinkovit, je pa 1000x cenejši.

Ne trosi neumnosti. Ivermektin ni po nobeni od trenutnih raziskav ki so se izvedle, zdravilo za COVID-19. FB zdravnik.

dsfsfawer235 je izjavil:

Ne jaz bi menjal lemurja za simpanza. V vsakem momentu. Pa preden nabijas, si vsaj pojme razjasni. Kreten.

Saj sem si. Če pride levica na oblast bo COVID izginil, protestniki pa tudi. :) Če bi bili protestniki kaj vredni, bi v Ljubljani zahtevali tudi Jankovičevo glavo. Pa niste. Ste samo ene vodljive snežinkice, ki boste glave poskrili, takoj ko bodo vaši na oblasti.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

dsfsfawer235 ::

111111111111 je izjavil:

Če pride levica na oblast bo COVID izginil, protestniki pa tudi.


Verjetno, kar je razmisljanje mentalnih bolnikov, ki epidemijo enacijo s politiko. Edini hujsi debili kot anticepilci so tocno ta skupina. Navijaski bedaki.

Vcasih sem ta izraz uporabljal samo za SDSovce, danes pa se je ob vsesplosni idiokraciji ta izraz preselil tudi na vse ostale idiote. Od levih, do desnih.

Zombiji nesposobni razmisljanja in/ali kriticne presoje.
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

Dimnik ::

111111111111 je izjavil:

FireSnack je izjavil:

Zdravilo iz GB trenutno okoli 69% prepreči hujši potek oz. hospitalizacijo in 95%+ smrt zaradi kovidne bolezni. Tole gre v pravo smer. Ivermektin je precej manj učinkovit, je pa 1000x cenejši.

Ne trosi neumnosti. Ivermektin ni po nobeni od trenutnih raziskav ki so se izvedle, zdravilo za COVID-19. FB zdravnik.

dsfsfawer235 je izjavil:

Ne jaz bi menjal lemurja za simpanza. V vsakem momentu. Pa preden nabijas, si vsaj pojme razjasni. Kreten.

Saj sem si. Če pride levica na oblast bo COVID izginil, protestniki pa tudi. :) Če bi bili protestniki kaj vredni, bi v Ljubljani zahtevali tudi Jankovičevo glavo. Pa niste. Ste samo ene vodljive snežinkice, ki boste glave poskrili, takoj ko bodo vaši na oblasti.


Elfer +1

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: solatko ()

dsfsfawer235 ::

111111111111 je izjavil:

Če pride levica na oblast bo COVID izginil, protestniki pa tudi. :) Če bi bili protestniki kaj vredni, bi v Ljubljani zahtevali tudi Jankovičevo glavo. Pa niste. Ste samo ene vodljive snežinkice, ki boste glave poskrili, takoj ko bodo vaši na oblasti.


Prva zadeva, jaz ne protestiram proti covidu, protestiram proti kretenom, ki se niso cepili. In, ce mislis, da je covid posledica politike, si pac zabit kot desk...solatko. Posledica politike je predvsem tvoje razmisljanje.

Glede protestov in Jankovica. Bo treba malo zgodovine Ljubljane poznati. Imeli smo zupane/zupanje, ki so samo ropali obcinski proracun, naredili pa niso nicesar.

Jankovic je prvi, ki je seveda se vedno kradel (brez tega v drzavi lopovov, goljufov, laznjivcev,... ocitno ne gre), ampak je tudi naredil ogromno. Zato se ne protestira proti Jankovicu, ker so vse alternative slabse.

Po drugi strani pa imamo JJ/SDSu, ki pa je najslabsa alternativa od slabih. Pa to ne bi bilo dovolj, da pridejo ljudje iz kavcev. Pridejo pa, ko fasejo tako pokvarjeno in zabito vlado, da so uzalili njihov intelekt. Ja, potem pa pride do demonstracij, petkovih.

Sredine so pa pac zbor kretenov, ki hocejo biti malo moderni. Poznam nekoga, ki sicer voli SDS, poslusa slovenske narodne, na protest je pa sel, da kaksno "bejbo ujaga" (njegove besede).
If you don't work in a sweatshop, thank a Union.
If you do work in a sweatshop, start a Union.
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fe/Rb-star.svg

Zgodovina sprememb…

««
18 / 18
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11220551 (16097) BlaY0
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9014549 (10989) antonija
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215120 (3894) antonija

Več podobnih tem