» »

Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu

««
7 / 18
»»

PrihajaNodi ::

Cepivo NE! deluje, ce je potrebno mesecno spikanje. Ampak hej, sej clovek se vsega navadi ane. Kljucnih je naslednjih 14 dni

Kar se DSO, mislim da mi ne bo hudega, se posebno ce bom zivel na tvoje stroske. Premozenja nimam, tako da je vseeno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Cepivo NE! deluje, ce je potrebno mesecno spikanje. Ampak hej, sej clovek se vsega navadi ane. Kljucnih je naslednjih 14 dni

Kar se DSO, mislim da mi ne bo hudega, se posebno ce bom zivel na tvoje stroske. Premozenja nimam, tako da je vseeno.

Ne boš na moje. :) na stroške mojih otrok.

Ni potrebno mesečno, ampak pol letno. Pri večini cepiv je potrebna poživitvena doza, razen pri tistih, kjer so bolezni pri nas že izkoreninjene. Otroška paraliza naprimer.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Maja. A bejz no. Cepivo tako ucinkovito da se Danci spet zapirajo. Matr lazate.

Ne boš na moje. :) na stroške mojih otrok.


Upam da se jil kaj ne zgodi in bodo zivi in zdravi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Maja. A bejz no. Cepivo tako ucinkovito da se Danci spet zapirajo. Matr lazate.

Ne boš na moje. :) na stroške mojih otrok.


Upam da se jil kaj ne zgodi in bodo zivi in zdravi.

Seveda zapirajo, če pa imajo še kar nekaj Nodijev.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

NMH ::

6 miljonska Danska ima ob odprti družbi brez ukrepov 33 ljudi na intenzivni. Mi ob polzaprti 220.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Maja. A bejz no. Cepivo tako ucinkovito da se Danci spet zapirajo. Matr lazate.

Ne boš na moje. :) na stroške mojih otrok.


Upam da se jil kaj ne zgodi in bodo zivi in zdravi.

Seveda zapirajo, če pa imajo še kar nekaj Nodijev.



Aja more bit 110% pospikanost. Pospikat je treba sploh ze nerejene otroke. Rekli so, glejte Dance, Nemce, Avstrijce… vedno se kaj najdete, konsistentnosti ni. Ko je denar v igri bo stroka vse rekla in gonila samo da ovce kupijo

NMH je izjavil:

6 miljonska Danska ima ob odprti družbi brez ukrepov 33 ljudi na intenzivni. Mi ob polzaprti 220.

Danci so uvedli green pass, nough said kaj, kje koliko zakaj…fakt je da ga imajo in ga bodo imeli
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Nodi, ti si bolan u glavo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

solatko je izjavil:

neMeDelat - Po teoriji zarot, mora bit cepljeno celotno svetovno prebivalstvo do 1.marec 2025, depopulacija se prične potem, z 2030 bo pa konec, zato so podpisali sporazum o začetku zdravljenja Zemlje.;(

25 marec 2025 vsaj tako je napisano na tistem reportu od World Bank. Koliko susov bo folk dobil do takrat…

Kaj, a ni več leta 2023? Supply chain issues? :))

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Je se kdo drug opazil da policija nima vec imen temvec samo stevilke. Zanimivo.
Bodo volitve tudi samo za nejude pardon necepljene al ne?

Zanimivo, da imaš tako veliko protekcijo pri adminih. :)

Je na plačilni listi kot provokator za povečanje prometa na portalu.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

111111111111 ::

NMH je izjavil:

6 miljonska Danska ima ob odprti družbi brez ukrepov 33 ljudi na intenzivni. Mi ob polzaprti 220.

Pejte še ob sredah malo lajat v Ljubljano pa bo prec 440.

PrihajaNodi je izjavil:


Aja more bit 110% pospikanost. Pospikat je treba sploh ze nerejene otroke. Rekli so, glejte Dance, Nemce, Avstrijce… vedno se kaj najdete, konsistentnosti ni. Ko je denar v igri bo stroka vse rekla in gonila samo da ovce kupijo


Ne 110%. VAžno da sedaj polovijo Nodije in solatkote. Vsi G5 v kri, da se vam lahko sledi.

Unchancy je izjavil:


Je na plačilni listi kot provokator za povečanje prometa na portalu.

PO moje moraš bit plačan, da trosiš take neumnosti naokoli. Tako Nodi služi na daljavo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Slej, ko prej pričakujem prisilno cepljenje, do takrat bom pač noska nastavljal.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Slej, ko prej pričakujem prisilno cepljenje, do takrat bom pač noska nastavljal.

Jaz pa pričakujem, da bo ljudi srečala pamet in bodo nehali širiti laži in s tem posredno ubijati sodržavljane. Pričakujem preveč?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

Slej, ko prej pričakujem prisilno cepljenje, do takrat bom pač noska nastavljal.

Jaz pa pričakujem, da bo ljudi srečala pamet in bodo nehali širiti laži in s tem posredno ubijati sodržavljane. Pričakujem preveč?

Kljucnih je naslednjih 14 dni…samo 70% precepljenost…poglejte Dansko…cepivo je 100% ucinkovito#8230;laznjivi kljukci
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kljucnih je naslednjih 14 dni…samo 70% precepljenost…poglejte Dansko…cepivo je 100% ucinkovito#8230;laznjivi kljukci

Izzivam te. Najdi kjekoli na forumu, da je kdo napisal, da je cepivo 100% učinkovito. Prosim. Daj.

Ti seveda ne šteješ, ker vem da verjameš, da ostala cepiva s katerimi se cepimo, učinkujejo 100%. Ti si en neumen kljukec.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

111111111111 - Jaz tudi pričakujem, da se bojo ljudje streznili in začeli spoštovat tudi vsa ostala priporočila, če je že jasno, da rizičnih cepivo ne zaščiti v dovoljšni meri, da nebi končali na intenzivni. Nehajte dežati glavo v pesku, kot noj. Cepivo proti otroški paralizi učinkovito deluje, kar se je pokazalo v letih 1955, 1956, ko je za to boleznijo zbolelo v Sloveniji več deset tisoč otrok, od lažje do zelo hude, tudi smrti, potem pa s pričetkom cepljenja, nobenega primera več. Virus se je nahajal v od vojne, poškodovanih, vodovodih.
Cepivo covid za prvi sev pa dokazano ne deluje, niti v eni navedbi ob začetku cepljenja, niti eni samcati. Zato še vedno čakam, da mi podate vsaj eno dobro lastnost, če sem slučajno rizičen, ki mi bo koristila, če se cepim. Je ni, imam pa zaradi cepljenja, lahko (ni nujno) nepopravljive posledice, ki lahko pomenijo moj odhod s tega sveta.
Še vedno bolj zaupam lastnemu telesu, kot zvarku, ki dokazano ne deluje v zadosti velikem procentu (recimo vsaj 70).
Pa ne mi sedaj zopet z ocenami in kaj bi bilo, če bi bilo. Poglejte druge države.
Delo krepa človeka

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Kljucnih je naslednjih 14 dni…samo 70% precepljenost…poglejte Dansko…cepivo je 100% ucinkovito#8230;laznjivi kljukci

Izzivam te. Najdi kjekoli na forumu, da je kdo napisal, da je cepivo 100% učinkovito. Prosim. Daj.

Ti seveda ne šteješ, ker vem da verjameš, da ostala cepiva s katerimi se cepimo, učinkujejo 100%. Ti si en neumen kljukec.

Stroka je na zacetku rekla.

Poglejte druge države.


Rekli so: poglejte Dansko
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Evo kako Vas, nas jebe*** u glavo. Vam se zdi to narmalno

https://ibb.co/0mLSVjF
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

Slej, ko prej pričakujem prisilno cepljenje, do takrat bom pač noska nastavljal.

Jaz pa pričakujem, da bo ljudi srečala pamet in bodo nehali širiti laži in s tem posredno ubijati sodržavljane. Pričakujem preveč?

Kljucnih je naslednjih 14 dni…samo 70% precepljenost…poglejte Dansko…cepivo je 100% ucinkovito#8230;laznjivi kljukci


Tud Norveška zapira.>:D

PrihajaNodi je izjavil:

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Kljucnih je naslednjih 14 dni…samo 70% precepljenost…poglejte Dansko…cepivo je 100% ucinkovito#8230;laznjivi kljukci

Izzivam te. Najdi kjekoli na forumu, da je kdo napisal, da je cepivo 100% učinkovito. Prosim. Daj.

Ti seveda ne šteješ, ker vem da verjameš, da ostala cepiva s katerimi se cepimo, učinkujejo 100%. Ti si en neumen kljukec.

Stroka je na zacetku rekla.

Poglejte druge države.


Rekli so: poglejte Dansko


Rekli so poglejte Dansko, Norveško.8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

NMH ::

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.

Telbanc ::

NMH je izjavil:

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.


Še ko je potekal govor ministra o zapiranju, so ble v Norveški že demonstracije. Le zakaj?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.


Še ko je potekal govor ministra o zapiranju, so ble v Norveški že demonstracije. Le zakaj?


A imaš kakšen drug plan, da se razbremeni intenzivna nega, kjer je cca 80% necepljenih?

Če nimaš, potem samo neproduktivno blejaš.

Telbanc ::

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.


Še ko je potekal govor ministra o zapiranju, so ble v Norveški že demonstracije. Le zakaj?


A imaš kakšen drug plan, da se razbremeni intenzivna nega, kjer je cca 80% necepljenih?

Če nimaš, potem samo neproduktivno blejaš.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ner...

"Neredi u Nizozemskoj, zemlja ide u djelomično zatvaranje na tri tjedna"

"NIZOZEMSKA policija i danas je upotrijebila vodene topove da bi rastjerala prosvjednike koji se protive uvođenju novoga djelomičnog 'lockdowna' usred rekordnog broja zaraženih koronavirusom i sve većeg broja pacijenata na odjelima za intenzivnu skrb."

"Broj cijepljenih stanovnika u Nizozemskoj je relativno visok. Objema dozama cijepljeno je 82.4 posto Nizozemaca starijih od 12 godina ili 73 posto ukupne populacije"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.


Še ko je potekal govor ministra o zapiranju, so ble v Norveški že demonstracije. Le zakaj?


A imaš kakšen drug plan, da se razbremeni intenzivna nega, kjer je cca 80% necepljenih?

Če nimaš, potem samo neproduktivno blejaš.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/ner...

"Neredi u Nizozemskoj, zemlja ide u djelomično zatvaranje na tri tjedna"

"NIZOZEMSKA policija i danas je upotrijebila vodene topove da bi rastjerala prosvjednike koji se protive uvođenju novoga djelomičnog 'lockdowna' usred rekordnog broja zaraženih koronavirusom i sve većeg broja pacijenata na odjelima za intenzivnu skrb."

"Broj cijepljenih stanovnika u Nizozemskoj je relativno visok. Objema dozama cijepljeno je 82.4 posto Nizozemaca starijih od 12 godina ili 73 posto ukupne populacije"


In kaj zdaj?

Vprašal sem te. Vržemo necepljene ven iz intenzivne in odpremo družbo?

Telbanc ::

NMH je izjavil:



In kaj zdaj?

Vprašal sem te. Vržemo necepljene ven iz intenzivne in odpremo družbo?


https://www.index.hr/vijesti/clanak/nje...

"DOK Njemačka ide ka vrhuncu četvrtog vala pandemije, a bolnički kreveti se pune, podaci pokazuju da je među oboljelima sve veći udio cijepljenih. Što se krije iza tih brojki?"

Ne postavljaj naci vprašanj.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



In kaj zdaj?

Vprašal sem te. Vržemo necepljene ven iz intenzivne in odpremo družbo?


https://www.index.hr/vijesti/clanak/nje...

"DOK Njemačka ide ka vrhuncu četvrtog vala pandemije, a bolnički kreveti se pune, podaci pokazuju da je među oboljelima sve veći udio cijepljenih. Što se krije iza tih brojki?"

Ne postavljaj naci vprašanj.


Oh ubošček. Naci ti je tvoja nefunkcionalna glava. Rešitev rabimo.
KAKŠNO REŠITEV IMAŠ TI?

Kaj delajo ljudje, ki ne verjamejo v znanost in medicino v bolnicah?
Vse to, kar je zdaj na intenzivni negi necepljeno, so zagriženi antivaxerji, ala solatko. KAJ ta človek zdaj dela v bolnici?

PS: kaj limaš to sranje v temo "Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti"

Telbanc ::

NMH je izjavil:



Oh ubošček. Naci ti je tvoja nefunkcionalna glava. Rešitev rabimo.
KAKŠNO REŠITEV IMAŠ TI?

Kaj delajo ljudje, ki ne verjamejo v znanost in medicino v bolnicah?
Vse to, kar je zdaj na intenzivni negi necepljeno, so zagriženi antivaxerji, ala solatko. KAJ ta človek zdaj dela v bolnici?

PS: kaj limaš to sranje v temo "Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti"


Zaj ti napišem, rešitev se dogaja zaj, u tem momentu, ko se vsak dan prekuži več kot 10.000. Vlada in ostali papki, ki jih drago plačujemo so za to tam, da zagotovijo pojsle. In Kader.

Če so bli prej pametni, ko je kader odhajal iz bolnic in intenzivne, in niso dvignili plač in okrepili ekipe naj bojo še zaj ppametni in naj grejo tišat kahle folku pod rit, če niso sposobni za kaj drugega.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Aston_11 ::

Skratka, blodnje dalje, brez rešitev.

Telbanc ::

Aston_11 je izjavil:

Skratka, blodnje dalje, brez rešitev.


Prekužili se bojo tako več al manj cepljeni kot necepljeni, na vladi je da zagotovi, da bo šlo to skoz.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



Oh ubošček. Naci ti je tvoja nefunkcionalna glava. Rešitev rabimo.
KAKŠNO REŠITEV IMAŠ TI?

Kaj delajo ljudje, ki ne verjamejo v znanost in medicino v bolnicah?
Vse to, kar je zdaj na intenzivni negi necepljeno, so zagriženi antivaxerji, ala solatko. KAJ ta človek zdaj dela v bolnici?

PS: kaj limaš to sranje v temo "Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti"


Zaj ti napišem, rešitev se dogaja zaj, u tem momentu, ko se vsak dan prekuži več kot 10.000. Vlada in ostali papki, ki jih drago plačujemo so za to tam, da zagotovijo pojsle. In Kader.

Če so bli prej pametni, ko je kader odhajal iz bolnic in intenzivne, in niso dvignili plač in okrepili ekipe naj bojo še zaj ppametni in naj grejo tišat kahle folku pod rit, če niso sposobni za kaj drugega.


Pa kakšne pojstle naj bi zagotavljali, če pa imamo cepivo (in kmalu zdravila)? Zakaj bi zapravljali miljone za nekaj, kar dejansko ne rabimo? Če bi imeli vse nad 50 let precepljene, bi zdaj imeli na intenzivni okoli 60 ljudi. In nihče ne bi nič govoril o kakšnikoli paniki.

Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!

Telbanc ::

NMH je izjavil:



Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!


Delež tistih ki se nikakor ne mislijo cepit je pri nas ocenjen na 30%. V Avstriji nekoliko manj. Naloga aparata je, da to pravočasno registrira in poskrbi da ne bo težav.

Je pa to splošno znan podatek, ki sem ga že velkrat ponovil na tem forumu. Da je teh 30% problematičnih, in če Jajo tega ne ve, naj si pride sem pozjat.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

Kar počnejo Norvežani, Danci ni niti z od zapiranja.

Ampak, saj se mi lahko hitro odpremo, pa nobenega PCTja....
Fuknemo vse necepljene iz intenzivne in zadeva je zaključena.

Ne rabimo počet nobenih preventivnih ukrepov, da zmanjšamo pritisk na intenzivno nego in imamo odprto družbo kot je bilo pred 2020.

Če se s tem ne strinjate, potem samo tulite v svojo luno. Brez efekta.


Bla bla bla…bi clovek verjel ce bi rekli: “Danish government abolished / prohibited green pass due to human rights violation. Vse ostalo je samo premetavanje prazne slame
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!


Delež tistih ki se nikakor ne mislijo cepit je pri nas ocenjen na 30%. V Avstriji nekoliko manj. Naloga aparata je, da to pravočasno registrira in poskrbi da ne bo težav.

Je pa to splošno znan podatek, ki sem ga že velkrat ponovil na tem forumu. Da je teh 30% problematičnih, in če Jajo tega ne ve, naj si pride sem pozjat.


Obvezno cepljenje, kot je rekel Jankovič. To je rešitev. Ne pa neke pojstle za gospoda antivaxerska.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



In kaj zdaj?

Vprašal sem te. Vržemo necepljene ven iz intenzivne in odpremo družbo?


https://www.index.hr/vijesti/clanak/nje...

"DOK Njemačka ide ka vrhuncu četvrtog vala pandemije, a bolnički kreveti se pune, podaci pokazuju da je među oboljelima sve veći udio cijepljenih. Što se krije iza tih brojki?"

Ne postavljaj naci vprašanj.


Oh ubošček. Naci ti je tvoja nefunkcionalna glava. Rešitev rabimo.
KAKŠNO REŠITEV IMAŠ TI?

Kaj delajo ljudje, ki ne verjamejo v znanost in medicino v bolnicah?
Vse to, kar je zdaj na intenzivni negi necepljeno, so zagriženi antivaxerji, ala solatko. KAJ ta človek zdaj dela v bolnici?

PS: kaj limaš to sranje v temo "Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti"

Medicina in znanost sta na strani kapitala. Maske, cepiva, kovid prepustnice, testerji vsa tale masineraja je vojno dobickarstvo in medicinski eksperiment. Virus je, prizadane pa tocno doloceno skupino ljudi.

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!


Delež tistih ki se nikakor ne mislijo cepit je pri nas ocenjen na 30%. V Avstriji nekoliko manj. Naloga aparata je, da to pravočasno registrira in poskrbi da ne bo težav.

Je pa to splošno znan podatek, ki sem ga že velkrat ponovil na tem forumu. Da je teh 30% problematičnih, in če Jajo tega ne ve, naj si pride sem pozjat.


Obvezno cepljenje, kot je rekel Jankovič. To je rešitev. Ne pa neke pojstle za gospoda antivaxerska.


Ja, placanec bo drugim pamet solil. Se svojih otrok ne more zrihtat.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!


Delež tistih ki se nikakor ne mislijo cepit je pri nas ocenjen na 30%. V Avstriji nekoliko manj. Naloga aparata je, da to pravočasno registrira in poskrbi da ne bo težav.

Je pa to splošno znan podatek, ki sem ga že velkrat ponovil na tem forumu. Da je teh 30% problematičnih, in če Jajo tega ne ve, naj si pride sem pozjat.


Obvezno cepljenje, kot je rekel Jankovič. To je rešitev. Ne pa neke pojstle za gospoda antivaxerska.


https://reporter.si/clanek/izjava-dneva...

"Afera Jankovićeva farmacevtka priča, da Slovenija še vedno živi v »zlatih časih« Hollywooda"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:



Sicer pa, koliko novih intenzivnih pojstl so pa pridobili v občutno bogatejši in večji Avstriji?

NITI ENE!


Delež tistih ki se nikakor ne mislijo cepit je pri nas ocenjen na 30%. V Avstriji nekoliko manj. Naloga aparata je, da to pravočasno registrira in poskrbi da ne bo težav.

Je pa to splošno znan podatek, ki sem ga že velkrat ponovil na tem forumu. Da je teh 30% problematičnih, in če Jajo tega ne ve, naj si pride sem pozjat.


Obvezno cepljenje, kot je rekel Jankovič. To je rešitev. Ne pa neke pojstle za gospoda antivaxerska.


https://reporter.si/clanek/izjava-dneva...

"Afera Jankovićeva farmacevtka priča, da Slovenija še vedno živi v »zlatih časih« Hollywooda"


Kaj točno ima ta 4 leta star link kakršnoli vezo s to temo z naslovom "Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu"????

PrihajaNodi ::

Ti laznjivi idioti so kot Jelincic. Njegova prva izjava je bila da se cepil ne bo in da so mrna cepiva sranje. Potem pa clovek obrne plosco za 180 stopinj in zacne s promocijo:O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ti laznjivi idioti so kot Jelincic. Njegova prva izjava je bila da se cepil ne bo in da so mrna cepiva sranje. Potem pa clovek obrne plosco za 180 stopinj in zacne s promocijo:O


Seveda da obrneš ploščo, ko vidiš, da cepiva niso sranje.
Za to rabiš inteligenco, ki jo ti nimaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti laznjivi idioti so kot Jelincic. Njegova prva izjava je bila da se cepil ne bo in da so mrna cepiva sranje. Potem pa clovek obrne plosco za 180 stopinj in zacne s promocijo:O


Seveda da obrneš ploščo, ko vidiš, da cepiva niso sranje.
Za to rabiš inteligenco, ki jo ti nimaš.

Ja ne, ce bi delovala, Danska ne bi potrebovala nikakrsnih ukrepov! Pa ne mi sedaj z butastimi izjavami tipa: “nobeno cepivo ni 100%, preprecuje tezji potek” bla bla bla. Tecni ste ze

Pa ne me narobe razumet, bi bil na vasi strani samo s taksnimi rezultati in ukrepi ste pac nekonsistentni. Kot da prvosolcku govoris da bo nekoc genij tipa Nikola Tesla domov pa nosi enke pa dvojke iz matematike in fizike.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ti laznjivi idioti so kot Jelincic. Njegova prva izjava je bila da se cepil ne bo in da so mrna cepiva sranje. Potem pa clovek obrne plosco za 180 stopinj in zacne s promocijo:O


Seveda da obrneš ploščo, ko vidiš, da cepiva niso sranje.
Za to rabiš inteligenco, ki jo ti nimaš.

Ja ne, ce bi delovala, Danska ne bi potrebovala nikakrsnih ukrepov! Pa ne mi sedaj z butastimi izjavami tipa: “nobeno cepivo ni 100%, preprecuje tezji potek” bla bla bla. Tecni ste ze

Pa ne me narobe razumet, bi bil na vasi strani samo s taksnimi rezultati in ukrepi ste pac nekonsistentni. Kot da prvosolcku govoris da bo nekoc genij tipa Nikola Tesla domov pa nosi enke pa dvojke iz matematike in fizike.


Nodi, pička zabita. 80% jih imamo necepljenih na intenzivni, ob tem da je samo 23% necepljenih starih nad 50 let.

feryz ::

Zakaj so cepljeni na intenzivni?
Vprašam za prijatelja. Ki je cepljen.

Aston_11 ::

Kje pa naj bi bili? Pred komunalo v vrsti?

NMH ::

feryz je izjavil:

Zakaj so cepljeni na intenzivni?
Vprašam za prijatelja. Ki je cepljen.


Zakaj so mrtvi v avtih, čeprav so bili privezani?
A si res tako neveden, al samo zajebavaš?

PS: Tvoj kolega ni na intenzivni. Lažnivec si in lažnivec boš.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

feryz je izjavil:

Zakaj so cepljeni na intenzivni?
Vprašam za prijatelja. Ki je cepljen.


Zakaj so mrtvi v avtih, čeprav so bili privezani?
A si res tako neveden, al samo zajebavaš?

PS: Tvoj kolega ni na intenzivni. Lažnivec si in lažnivec boš.

Danska 85% precepljenost, pa se vedno restrikcije! Zakaj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Danska 85% precepljenost, pa se vedno restrikcije! Zakaj?
Ti si verjetno v top 5 glupe populacije ali kaj imate tam v Romuniji, ste sami nepismeni in cigani?

PrihajaNodi ::

Kaj a resnica boli? Se precipimo na 110% in kaj potem? Kdo vam se verjame, ostrzki!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj a resnica boli? Se precipimo na 110% in kaj potem? Kdo vam se verjame, ostrzki!


Niti številke nisi sposoben prepisat.



Izguba cajta si.

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj a resnica boli? Se precipimo na 110% in kaj potem? Kdo vam se verjame, ostrzki!

Boš menda ja vedel, koliko boli, če si glup, kaj mene sprašuješ,....? Jp dokazano glup si.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj a resnica boli? Se precipimo na 110% in kaj potem? Kdo vam se verjame, ostrzki!


Niti številke nisi sposoben prepisat.



Izguba cajta si.

A zdj se bos ob to spotikal? Rekli so: “ko bomo Danska”!

Fake?
https://gpmaljevac.com/austrija-do-sada...

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj a resnica boli? Se precipimo na 110% in kaj potem? Kdo vam se verjame, ostrzki!

Boš menda ja vedel, koliko boli, če si glup, kaj mene sprašuješ,....? Jp dokazano glup si.

Vidis, tako grdo ste cepljeni vzgojeni!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vidis, tako grdo ste cepljeni vzgojeni!
ž
Fact: tudi če se cepiš, boš še vedno glup.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vidis, tako grdo ste cepljeni vzgojeni!
ž
Fact: tudi če se cepiš, boš še vedno glup.

Zakaj nimas naziva? Prosim te ce se odstranis s teme. Hvala
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prosim te ce se odstranis s teme. Hvala

Pozabil si vejico in šumnik + napačna uporaba predloga. Še več dokazov, da si....

Zgodovina sprememb…

««
7 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11222960 (18506) BlaY0
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9016562 (13002) antonija
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215484 (4258) antonija

Več podobnih tem