» »

Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu

««
5 / 18
»»

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

si eno zagamano SDS govedo


+1


:D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Seveda, ker nas cepljeni bedaki okužite pa cepljene tudi. Ne, mi samo govna nenamerno mešamo, ko pridete v naš prostor.


In kako te jaz lahko okužim, če se ti držiš vseh ukrepov? Zabit si, ko kanta...

botatust43 ::

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:

NMH - Seveda, ker nas cepljeni bedaki okužite pa cepljene tudi. Ne, mi samo govna nenamerno mešamo, ko pridete v naš prostor.


In kako te jaz lahko okužim, če se ti držiš vseh ukrepov? Zabit si, ko kanta...


mimo njega greš pa sploh ne veš

NMH ::

botatust43 je izjavil:

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:

NMH - Seveda, ker nas cepljeni bedaki okužite pa cepljene tudi. Ne, mi samo govna nenamerno mešamo, ko pridete v naš prostor.


In kako te jaz lahko okužim, če se ti držiš vseh ukrepov? Zabit si, ko kanta...


mimo njega greš pa sploh ne veš


Ne, ne... ker on se drži vseh ukrepov. Jaz bi pa moral krehat v njega.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

solatko je izjavil:

NMH - Seveda, ker nas cepljeni bedaki okužite pa cepljene tudi. Ne, mi samo govna nenamerno mešamo, ko pridete v naš prostor.


In kako te jaz lahko okužim, če se ti držiš vseh ukrepov? Zabit si, ko kanta...

Se testiras?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

solatko je izjavil:


111111111111 - Agresivni?

Da agresivni:

solatko je izjavil:


Seveda, ker nas cepljeni bedaki okužite pa cepljene tudi. Ne, mi samo govna nenamerno mešamo, ko pridete v naš prostor.


solatko je izjavil:

Pithlit - A se gledaš v ogledalo? Če si ti realen človek, potem ne veš kaj je realnost, si eno zagamano SDS govedo, ki drugega, razen plešaste ikone niti ne vidiš.


solatko je izjavil:

Kakšni zarukani kreteni ste nekateri cepljeni.


In pazi to vse iz enega posta. Za češnjo na torti pa še tale izjava:

solatko je izjavil:

Meni je bil vedno bolj všeč Tito. Verjetno so tvoji jokal, ko je Stalinu potisnil prst v rit. Ti kar uživaj, saj so belčki tudi, dokler ni prišla ura resnice.

Očitno se naslajaš nad povojnimi poboji, saj si očitno vesel, da je za belčke prišla ura resnice, brez sodišč, brez pravice. In ti se imaš za neagresivnega?

Veš kje se je lepo videlo da ste anticepilci agresivni? Ko so policaji morali uporabiti solzivec, da so vas zgledne državljane razgnali, ko ste razgrajali po Ljubljani, neagresivno. :D

PrihajaNodi je izjavil:


Se testiras?

Normalno da se ne testiram. kaj ne veš, da je na tistih palčkah G5 čip, medicinske sestre so samo igralke, ki se ne spoznajo in mi lahko predrejo možgansko ovojnico in potem bom postal invalid, brez otrok , brez prihodnosti in bom živel v Romuniji, kjer bom moral nosit masko pa še špiknili me bojo, čeprav jim bom povedal da imam G5 že od testiranja. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

solatko je izjavil:

Za tetanus smo se cepili, ko je potrebno, za otroške bolezni smo cepljeni, ker tisto, kar povejo pri teh cepivih drži, za covid se ne cepimo, ker lažejo od samega začetka.

Ti si pa res en kekec. Če se boš urezal z zarjavelim kosom železa, boš dobil odmerek cepiva za tetanus takoj ko boš prišel na urgenco. Iz preventive. A ni čudno, da odmerek, ki si ga dobil kot otrok ne drži celo življenje? Jaz bi ga zavrnil, ker je nepreverjeno cepivo in dokler ne bo držalo celo življenje, ga ne boš pustil injecirati.

Cepivo za ošpice, ti ne zagotavlja, da ošpic ne moreš dobiti. Zagotavlja ti samo, da bo v veliki verjetnosti bolezen potekala bolj blago. Zakaj pa nimamo izbruhov in smrtnih žrtev? Ker je populacija PRECEPLJENA.

Cepivo za otroško paralizo. Isto.

Cepivo za COVID rešuje življenja pa če ti še tako agresivno vpiješ po forumih svoje budalaštine. Lepo sem ti v postu napisal zakaj ti sploh odgovarjam, ker naokoli govoriš idiotizme in ker smo oodgovorni državljani Slovenije bili predolgo tiho in vas pustili da brbljate lokalni norčki neumnosti in so vas začeli poslušati še drugi norčki. Tako da boš kar lepo navedel vire za svoje nebuloze, podal ime za imunologa od Harvarda, ki je proti cepivom. Potem pa se s tabo lahko pogovarjam, do takrat pa te bom utišal, ker si en lokalni blokovski šerif, ki vse ve in vse zna. V vsaki vasi imamo takega in v realnem svetu vas ignoriramo, da trosite svoje debilizme po vaških gostilnah, na internetu vas pa ne bomo, se boste pa morali lepo obnašat.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

There is no such thing as free lunch

https://ibb.co/3TZTYc2
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

feryz ::

To samo pove, za koliko imajo prevelike cene.
Ok, še mnogo več, ampak tole očitno z lahkoto odžagajo.

Pithlit ::

SDS govedo? Hvala za jutranji smeh solatko :))

In potem se vi upate pritoževati da nas oblast namenoma deli... Hkrati pa vi vse cepljene politično barvate ko vam kar naenkrat argumentov zmanjka. Patetika na višku.

Ampak ja, ok, ko Janeza naslednjič srečam ga lahko komot na kavo povabim. Pa še selfi nardim. A veš, za člansko izkaznico.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Lahko pa gresta skupaj na 5 poživitveni odmerek.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lahko pa gresta skupaj na 5 poživitveni odmerek.

A ti dejansko misliš da imam s tem probleme? Glih ene tolk kot jih imam s cepljenjem proti gripi dragi moj. Probleme si delate sam antivaxxerji. Taki ste k vsi anti kekci... Anti avti, anti elektrika, anti penicilin, anti 3g (4g, 5g).... Patetični ste do amena.

Pravzaprav ste hujši. Hinavska pezdeta ki zavračajo poceni cepiva (iz nekih zblojeno irracionalnih motivo kot je "evil big pharma aveš!") in onanirajo na draga zdravila (od popolnoma iste "evil big pharma aveš!").
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

PrihajaNodi ::

Od kje pa vlečeš te zaključke? A to te je Janševa SDS sekta naučila. Če nekdo ne mara mesa to pomeni da ne mara tudi judov?
Hčerki si že nabila QR kodo na nos?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Kako bi en solatko živel zdele na Danskem, ko nimajo nobenih ukrepov več?? :))

Unchancy ::

Pithlit - A se gledaš v ogledalo? Če si ti realen človek, potem ne veš kaj je realnost, si eno zagamano SDS govedo, ki drugega, razen plešaste ikone niti ne vidiš. Hebat ga, če so vam všeč komunisti tipa Stalin. Meni je bil vedno bolj všeč Tito. Verjetno so tvoji jokal, ko je Stalinu potisnil prst v rit. Ti kar uživaj, saj so belčki tudi, dokler ni prišla ura resnice.


Solatko, si bil kaj žalosten, ko so četnike spravili v Haag?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

NMH ::

čudn, da ne komentira izjave janšista Jankoviča


Janković za zakonsko uvedbo pogoja PC

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Od kje pa vlečeš te zaključke? A to te je Janševa SDS sekta naučila. Če nekdo ne maram mesa to pomeni da ne mara tudi judov?
Hčerki si že nabila QR kodo na nos?

Ne. Na čelo si jo je sama vtetovirala. Tetovatorka je, aveš! Neke kode jo učijo tetovirat v nekih taborih - se ne obremenjujem preveč.
Life is as complicated as we make it...

Unchancy ::

NMH je izjavil:

čudn, da ne komentira izjave janšista Jankoviča


Janković za zakonsko uvedbo pogoja PC

Slepa pega za Jankovića, ker “on se tut znajde, tko kot Solatko”.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hčerki si že nabila QR kodo na nos?


Pedofil že spet omenja otroke..

PrihajaNodi ::

Pravzaprav ste hujši. Hinavska pezdeta ki zavračajo poceni cepiva (iz nekih zblojeno irracionalnih motivo kot je "evil big pharma aveš!") in onanirajo na draga zdravila (od popolnoma iste "evil big pharma aveš!").


if something is free you are the product?
Daj no, vklopi že tistih 5 pik, ki ti jih je še ostalo na podstrešju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pravzaprav ste hujši. Hinavska pezdeta ki zavračajo poceni cepiva (iz nekih zblojeno irracionalnih motivo kot je "evil big pharma aveš!") in onanirajo na draga zdravila (od popolnoma iste "evil big pharma aveš!").


if something is free you are the product?
Daj no, vklopi že tistih 5 pik, ki ti jih je še ostalo na podstrešju.

Ja, socialčkom je vse “free”, ampak v resnici drugi plačamo zate.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

Kaj točno pa plačujete?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj točno pa plačujete?

Prispevke zate.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Pithlit ::

NMH je izjavil:

čudn, da ne komentira izjave janšista Jankoviča


Janković za zakonsko uvedbo pogoja PC

Aja točno. A Zoki je zdej tabor zamenjal? Sta z Janezom bestija zdej? Ne vem, sprašujem za prjatlco.

Mimogrede, nisem vedela da ma SDS stranka že skor 1300000 članov. Faaaaak, sam kako pol jim ne rata ene vsaj na pol pametne vlade skup spravit? Že res da so nesposobni, ampak tolk pa ne morejo bit.

PrihajaNodi je izjavil:

Pravzaprav ste hujši. Hinavska pezdeta ki zavračajo poceni cepiva (iz nekih zblojeno irracionalnih motivo kot je "evil big pharma aveš!") in onanirajo na draga zdravila (od popolnoma iste "evil big pharma aveš!").


if something is free you are the product?
Daj no, vklopi že tistih 5 pik, ki ti jih je še ostalo na podstrešju.

Od kdaj so pa cepiva free? Kolikor js vem so nekje 15€ na dozo. Torej skupaj 45... aja, Pardon 75 po tvoji računici.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

NMH je izjavil:

čudn, da ne komentira izjave janšista Jankoviča


Janković za zakonsko uvedbo pogoja PC

Aja točno. A Zoki je zdej tabor zamenjal? Sta z Janezom bestija zdej? Ne vem, sprašujem za prjatlco.

Mimogrede, nisem vedela da ma SDS stranka že skor 1300000 članov. Faaaaak, sam kako pol jim ne rata ene vsaj na pol pametne vlade skup spravit? Že res da so nesposobni, ampak tolk pa ne morejo bit.


Sej veš tko kot sta si kanal A in rtv slo za skupno oddajo zlizali riti. Ne zato, ker mladi nimajo stanovanj, pač pa za špikanje. Opicam pa še vedno ni jasna situacija.

Unchancy je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj točno pa plačujete?

Prispevke zate.

:D
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Če apliciramo Mato989 standarde nate, veš kaj bi ti sledilo...>:D
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::



Unchancy je izjavil:

Če apliciramo Mato989 standarde nate, veš kaj bi ti sledilo...>:D


Ti dvomim da karkoli za kogarkoli plačuješ, razen sedaj vse večjih dodatkov za zdravnike in policiste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

Niti enega konsistentnega posta ne spacaš skupaj in še vedno ti pustijo gnojiti na masovni ravni po ST. Koliko ti ST plačuje za tale tvoj scammerski gig? Dva pingota na teden?
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

PrihajaNodi ::

wait, what? Kaj konkretno je tvoj problem? To da Slovenija nima dost postelj? To da cepivo ne deluje? Korona debunked? To da ima Danska spet restrikcije? To da je ključnih naslednjih 14 dni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

Unchancy je izjavil:

Niti enega konsistentnega posta ne spacaš skupaj in še vedno ti pustijo gnojiti na masovni ravni po ST. Koliko ti ST plačuje za tale tvoj scammerski gig? Dva pingota na teden?

Men tud ni jasno kako je ta trol lahko še brez naziva ob vsem dreku ki ga je že namešal skupaj.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Telbanc ()

PrihajaNodi ::

The truth will set us free, pravjo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

The truth will set us free, pravjo.

Reče trol katerega vsak 4 post mogoče vsebuje nekaj resnice.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

The truth will set us free, pravjo.

Reče trol katerega vsak 4 post mogoče vsebuje nekaj resnice.

Naslednjih 14 dni je kljucnih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Niti enega konsistentnega posta ne spacaš skupaj in še vedno ti pustijo gnojiti na masovni ravni po ST. Koliko ti ST plačuje za tale tvoj scammerski gig? Dva pingota na teden?

Men tud ni jasno kako je ta trol lahko še brez naziva ob vsem dreku ki ga je že namešal skupaj.

Služi ST interesu po povečanju prometa, tudi če je vse objavljeno eno samo sranje. Denar jim ne smrdi.
Zaradi tega se nima preveč smisla ukvarjati z njim - zgolj za zabavo vsake toliko.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

Wait, what?

https://ibb.co/5x7hKBR


Definiraj svobodo.

---

Drugače pa, bolj kot teče čas od začetka pandemije, bolj se kaže, kako krhko je duševno zdravje. Delujemo, koliko toliko dobro, po ustaljenih tirnicah, ziza, vrtec, šola, kuča-poso-kuča-poso-fudbal, penzija, dom, ciprese. Vzorec se malo spremeni, ena navadna pravzaprav nič posebnega pandemija, kot se pač dogajajo redno skozi zgodovino, pa se v kokoški tam 20%+ naroda čisto vse podre v glavah. Očitno smo predolgo živeli povsem brez pretresov v isti dnevni in letni rutini.

D3m ::

Malo za hec.

:D

|HP EliteBook|R5 6650U|

kopriwa ::

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Niti enega konsistentnega posta ne spacaš skupaj in še vedno ti pustijo gnojiti na masovni ravni po ST. Koliko ti ST plačuje za tale tvoj scammerski gig? Dva pingota na teden?

Men tud ni jasno kako je ta trol lahko še brez naziva ob vsem dreku ki ga je že namešal skupaj.

(Dobri) Troli so ponavadi brihtni. Ta model (PrihajaNodi) je brez dvoma nekaj najbolj bizarnega in nesmiselnega na slo-techu. Neopisljiv, odvraten ter neprimeren za nadaljno diskusijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

if something is free you are the product?
Daj no, vklopi že tistih 5 pik, ki ti jih je še ostalo na podstrešju.

He, he, he... Torej si ti produkt. :D

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj točno pa plačujete?

Zdravljenje tvoje necepljene riti, ko boš pristal na COVID oddelku in se zažrl v naš cepljeni kruh.

PrihajaNodi je izjavil:


Sej veš tko kot sta si kanal A in rtv slo za skupno oddajo zlizali riti. Ne zato, ker mladi nimajo stanovanj, pač pa za špikanje. Opicam pa še vedno ni jasna situacija.

Pa vam bo kdaj jasna situacija?

PrihajaNodi je izjavil:

Ti dvomim da karkoli za kogarkoli plačuješ, razen sedaj vse večjih dodatkov za zdravnike in policiste.

Plačujem z veseljem. Komaj čakam, da te bo policist od mojega denarja odpeljal na cepljenje.

D3m je izjavil:

Malo za hec.

:D


He, he, he... Nodi na cepljenju.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

kopriwa je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Unchancy je izjavil:

Niti enega konsistentnega posta ne spacaš skupaj in še vedno ti pustijo gnojiti na masovni ravni po ST. Koliko ti ST plačuje za tale tvoj scammerski gig? Dva pingota na teden?

Men tud ni jasno kako je ta trol lahko še brez naziva ob vsem dreku ki ga je že namešal skupaj.

(Dobri) Troli so ponavadi brihtni. Ta model (PrihajaNodi) je brez dvoma nekaj najbolj bizarnega in nesmiselnega na slo-techu. Neopisljiv, odvraten ter neprimeren za nadaljno diskusijo.

Ja, slotech me plačuje. Kako že gre? "Ključnih je naslednjih 14 dni, cepivo je 100% učinkovito"...je rekla stroka. Katjini starši bodo dobili odškodnino? Kdo ve kaj o tem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Ja, slotech me plačuje. Kako že gre? "Ključnih je naslednjih 14 dni, cepivo je 100% učinkovito"...je rekla stroka. Katjini starši bodo dobili odškodnino? Kdo ve kaj o tem?

Ja, a še niso objavili na facebooku?
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Ja, slotech me plačuje. Kako že gre? "Ključnih je naslednjih 14 dni, cepivo je 100% učinkovito"...je rekla stroka. Katjini starši bodo dobili odškodnino? Kdo ve kaj o tem?

Ja, a še niso objavili na facebooku?


Nimam pojma. Vem pa da 24 ur najema (mogoce vlada) igralke da hlinijo za kovidom v bolnicah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nimam pojma. Vem pa da 24 ur najema (mogoce vlada) igralke da hlinijo za kovidom v bolnicah.

Tole v črnem si moram zapisat. Menda je to prva pametna stvar, ki sem jo slišal od tebe. :D Počasi se boš šel tudi cepit. Še obstaja upanje za Nodija.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Zakaj pa bi se cepil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Pithlit ::

111111111111 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nimam pojma. Vem pa da 24 ur najema (mogoce vlada) igralke da hlinijo za kovidom v bolnicah.

Tole v črnem si moram zapisat. Menda je to prva pametna stvar, ki sem jo slišal od tebe. :D Počasi se boš šel tudi cepit. Še obstaja upanje za Nodija.

Po mojem se je že. Ampak, sej veš, težko je breg zamenjat ko se že do vratu v drek zakoplješ.
Life is as complicated as we make it...

solatko ::

NMH - Tako, da mi dihaš za ovratnik, da prijemlješ v nzaščiteno roko vse kar ti je na voljo, da nihče več, nikjer ne uporablja razkužila, virus pa je dejaven vsaj 48 ut, tele zmedeno. Samo tako. Ne morem sadja, zelenjave, mleka,.... dat dva dni v nek prostor, da virus cekne. Tako me okužiš in zaradi tega te ne bo pekla vest. Dovolj je, da špricneš iz tiste male vlaške na vhodu malo na rokice, da pri sadju natakneš rokavičko in, da mi ne hodiš na pol metra, da kašljaš v rokavček ali daš roko pred gobček,... boš naredil zame več, kot s tem, da se greš vsake 3 mesece pikat. Tudi kakšno testiranje nebi škodilo in, če pokaže pozitiven, da preveriš na PCR in ostaneš lepo nekaj dni doma, ča tudi ta pokaže pozitiven. Seveda je to preveč, saj ste se cepili, da lahko nemoteno počnete kar hočete, egoisti zagamani. Kaj boste govorili, ko bojo na inzenzivni samo cepljeni?

111111111111 - Ko je DeGaulle prišel iz Afrike, je brez sojenja dal pobiti vse francoske župane in razen LePenove noben v Franciji ne omenja pobojev, ki so jih storili vojaki proti kolaborantom tam. Če bi se šli v F samo partizani pod komunisti odpor in bi bil on komunist, bi Francija šla po yugo poti. Povsod so kolaboracijo pospravili preko hitrih vojaških sodišč, brez kakšnih hudih obramb advokatov. Če bi zmagal Hitler, bi na osvojenih področjih tudi pospravil vse pomagače, ker so izdali lasten narod, bi slej ko prej tudi njega. Tako je v vojnah in po njih skozi celo zgodovino, drugo pa je potem revolucija, ki pa se nebi zgodila, če vse druge stranke nebi dajale podporo okupatorju. Če bi takrat zmagal Hitler, bi se midva danes pogovarjala nemško. Zakaj so zavezniki vse begunce vrnili iz avstrijske meje? Danes je borba proti covid teroristom, katerim denar ne pomeni nič, saj ga imajo več kot preveč, pomembna je moč in oblast istočasno pa nas je na zemlji veliko preveč. Ekonomski resursi so taki, da se lahko z delom preživi največ 1/3 prebivalstva zemlje, vsi drugi smo za globaliste direktna izguba pa še terorizem se gremo, vojnice, nemire,.....
Začni razmišljat. Tudi jaz bom slej, ko prej cepljen do 1.marca 2025 ali pokojni, brez, da me cepilci preganjate vsak dan, ker do tega datuma MORAJO bit cepljeni vsi zemljani in to s cepivom za prvi sev. Teorija zarote? Morda, kaj pa, če ni? Odcepljenje ni možno. Cepivo za covid ne rešuje življenja, umirajo cepljeni starostniki s pridruženimi boleznimi, ki so bili cepljeni najprej pa po svetu, kar lepo umirajo, pri nas ne, ker to tako trdijo covid agitprop-ovci. Ne zmanjšuje možnosti okužbe, sicer nebi imeli več okuženih, kot pred cepivi, ne zagotovi manjše kužnosti, kaj potem sploh počne. Ne mi zdaj dajat pravljice, da je manj ljudi na ventilatorjih, seveda jih je manj, če je večino pobral prvi in drugi val. Jih po defaultu ne more bit več. Seveda k temu v največji meri pripomore cepivo, ovce.

Pithlit - Politično barvam samo tiste, ki lažete, kako hudi je bilo v yugi, kjer je 80%-ov ljudi ževelo lažje, kot v demokraciji in tiste, ki, kot papagaje ponavljate agitprop covid propagando, ne naredite pa nič, da nebi širili okužbe. Cepili ste se pa v glavnem zaradi greenpass-a in zaradi tega se boste še nx, če bo treba. Zbolevate ravno tako, zdravi v nesimptomatski obliki, rizični težko, kljub x odmerkom čudežne pikice. Jebite se vsi skupaj in upam, da vas ne bo doletelo kaj hudega. Pustite necepljene pri miru pa tudi mi ne bomo drezali v vas in širili fakenews in teorij zarot.
Od 1,3 mio Slovencev odštej vse, ki so jih prostovoljno-prisilno cepili v DSO-jih, odštej tiste, ki se cepijo zaradi fašizma po firmah, odštej tiste, ki so se cepili, da so lahko hodili na hrvaško in fuzbal tekme pa dobiš sledilce SDS, je pa res, da ste tečni in glasni, kot, da bi vas bilo 5 miljonov. Imate po 10 nickov, da serjete po vseh slovenskih forumih.
Ko bosta šla z Janezom na kavico, ga pelji še na test protiteles, potem pa poročaj! Pa vprašaj ga kako se lahko tako prisrčno zabava s politiki vsega sveta, rokuje, objema, skupaj kosijo, pogovarjajo brez distance, ko pa pridejo novinarji pa vsi natikajo nagobčnike?
Delo krepa človeka

m0LN4r ::


Mater, ce bi se 3 mesce pocakal, bi bil na istem, kot nekateri cepljeni.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Dimnik ::

tole solatkojovo sranje je za izbris, upam da čimprej

NMH ::

solatko je izjavil:

NMH - Tako, da mi dihaš za ovratnik, da prijemlješ v nzaščiteno roko vse kar ti je na voljo, da nihče več, nikjer ne uporablja razkužila, virus pa je dejaven vsaj 48 ut, tele zmedeno. Samo tako. Ne morem sadja, zelenjave, mleka,.... dat dva dni v nek prostor, da virus cekne. Tako me okužiš in zaradi tega te ne bo pekla vest. Dovolj je, da špricneš iz tiste male vlaške na vhodu malo na rokice, da pri sadju natakneš rokavičko in, da mi ne hodiš na pol metra, da kašljaš v rokavček ali daš roko pred gobček,... boš naredil zame več, kot s tem, da se greš vsake 3 mesece pikat. Tudi kakšno testiranje nebi škodilo in, če pokaže pozitiven, da preveriš na PCR in ostaneš lepo nekaj dni doma, ča tudi ta pokaže pozitiven. Seveda je to preveč, saj ste se cepili, da lahko nemoteno počnete kar hočete, egoisti zagamani. Kaj boste govorili, ko bojo na inzenzivni samo cepljeni?


ehehe, glej necepljeni ponarejejo PCT potrdila in se ne držijo ničesar (med necepljenimi so tudi taki, ki zanikajo obstoj virusa, torej zakaj bi se že ti držali kakršnihkoli ukrepov?). Poleg tega so med necepljeni tudi takšni, ki enačijo covid s prehladom al pa gripco. Torej ponovno, zakaj bi se tak držal kakršnihkoli ukrepov??

Cepljeni se seveda ukrepov v velikim meri držimo.

Sicer pa, kako bi se pa ti obnašal na Danskem, kjer so ukinili praktično vse ukrepe? Mask ne rabijo nosit.
Pa saj to ti je jasno, da virus fasal boš, ker je postal endemičen. Če ne letos, pa drugo leto al pa leta 2025.

PrihajaNodi ::

Mike Yeadon, ex-Pfizer head scientist sent this out Thursday.

We are approaching Stage 5:

Phase 5: Establish chaos and Martial law. (November 2021-March 2022) and most people
still think we are going back to normal!?

"The pathway to new world order ...

By Mike Yeadon
(henrymakow.com)

Phase 1: Simulate a threat and create fear. (December 2019-March 2020)

- Mount a pandemic in China.
- Kill tens of thousands of elderly people.
- Increase the number of cases and deaths
- Position vaccination as the only solution from the beginning.
- Focus all attention on Covid-19.
- Result, (almost) general panic

Phase 2: Sow the tares and division. (March 2020-December 2020)
- Impose multiple unnecessary, liberticidal and unconstitutional coercive measures.
- Paralyse trade and the economy.
- Observe the submission of a majority and the resistance of a rebellious minority.
- Stigmatise the rebels and create a horizontal division.
- Censoring dissident leaders.
- Punish disobedience.
- Generalise PCR tests.
- Create confusion between cases, infected, sick, hospitalized and dead.
- Disqualify all effective treatments.
- Hope for a rescue vaccine.
Result, (almost) general panic.

Phase 3: Bring a treacherous and deadly solution. (December 2020-June 2021)
- Offer a free vaccine for everyone.
- Promise protection and return to normality.
- Establish a herd immunization target.
- Simulate a partial recovery of the economy.
- Hide statistics of side effects and deaths from injections.
- Passing off the side effects of the injections as "natural" effects of the virus and the disease.
- Recover the notion of a variant as a natural mutation of the virus.
- Justify the maintenance of coercive measures by not applying the herd immunity threshold.
- Punish health professionals for the illegal exercise of care and healing.
Result, doubts and feelings of betrayal among the vaxx, discouragement among opponents.

Phase 4: Install Apartheid and the QR code. (June 2021-October 2021)
- Voluntarily plan for shortages.
- Impose the vaccination pass (QR code) to reward the vaccinated, punish the resistant.
- Create an Apartheid of the privileged against the others.
- Take away the right to work or study from non-vaxx.
- Withdraw basic services to the non-vaxx.
- Impose PCR payment tests on non-vaxx.
Result, First stage of digital control, impoverishment of opponents

Phase 5: Establish chaos and Martial law. (November 2021-March 2022)
- Exploit the shortage of goods and food.
- Cause the paralysis of the real economy and the closure of factories and shops.
- Let unemployment explode.
- Apply a third dose to the vaxx (boosters).
- Take up the murder of the living old men.
- Impose compulsory vaccination for all.
- Amplify the myth of variants, the efficacy of the vaccine and the immunity of the herd.
- Demonise the anti-vaxx and hold them responsible for the dead.
- Arrest opposition leaders.
- Impose digital identity on everyone (QR code): Birth certificate, identity document, passport, driving license, health insurance card ...
- Establish martial law to defeat the opposition.
Result, Second stage of digital control. Imprisonment or removal of opponents.

Phase 6: Cancel the debts and dematerialize the money. (March 2022-September 2022)
- Trigger the economic, financial and stock market collapse, the bankruptcy of the banks.
- To rescue the losses of the banks in the accounts of their clients.
- Activate the Great Reset
- De-materialize money.
- Cancel debts and loans.
- Impose the digital portfolio. (Digital Wallet)
- Seize properties and land.
- Ban all global medicines.
- Confirm the obligation to vaccinate semi-annually or annually.
- Impose food rationing and a diet based on the Codex Alimentarius.
- Extend the measures to emerging countries.
Result, Third stage of digital control. Extension of the N.O.M. to the whole planet.

(Novus Ordo Mass, translated it means New Order.)"
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
5 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11222959 (18505) BlaY0
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9016562 (13002) antonija
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215484 (4258) antonija

Več podobnih tem