» »

Združeno kraljestvo odobrilo prvo zdravilo proti covidu

««
3 / 18
»»

poweroff ::

MrStein je izjavil:


Ne, prejšnji so odleteli, ker:
- ne poznajo izraza (so)delovati

To je sicer res, ampak ravno zadnjič sem se spraševal, zakaj Janša vlada z odloki, ki mu na sodišču redno padajo? A ne more tip sprejeti zakonov, da bi bila zadeva pravno vzdržna?

Zakaj vztraja pri odlokih, za katere so mu že večkrat povedali, da z njimi ni mogoče izvajati COVID ukrepov in raje ne pripravi zakon, ki ga bo potem sprejel parlament?

A je tip glup?

In odgovor je seveda, da ni neumen. Sploh ne. Tudi "hudoben" ni, da bi hotel vladati sam, mimo parlamenta.

Problem je v tem, da v parlamentu tip preprosto nima večine. Zato ne more vladati drugače kot z odloki.

Navzven seveda daje vtis, da obvladuje vse in da je "najjači", ampak v resnici ima samo dve možnosti... da vlada z odloki, ki mu padajo (se pravi gasi požar od enega plamena do drugega), ali pa da odstopi.

Šarec je točno zaradi te pat pozicije odstopil. Janša pa pač ne, ker se boi očitkov, da je vrgel puško v koruzo. Mu pa hkrati to, da vlada na edini možen način škodi. Ampak v to pozicijo se je spravil sam.

Tako da ja, ne znajo sodelovati med sabo. Ampak to je že od nekdaj. Ni to nekaj novega. In ljudje v politiki bi se tega morali zavedati.
sudo poweroff

solatko ::

111111111111 - V zdravstvu se je v 30 letih premaknilo ogromno, na slabše. Na enakem nivoju sva, glede na tvoje večno ponavljanje trditev nesposobne vlada in njenih "strokovnih" služb. Vidiš, glede testiranja cepljenih, ne bo šlo, ker se jih je večina zato cepila, da jim ni potrebno stat v vrsti, da jim nekdo brska vsakih 48 ur po nosu. Dejte se zavedat, da pri vsem tem, ni važen denar, saj se sproti tiska, za potrebe covid propagande. Umrli in ostali dogodki pa so pač kolateralna škoda, ker ni uspela popolna cepitev po številnih mrtvih starostnikih, tudi to je bilo vkalkulirano.
Problem smo ostali necepljeni, Rusi in Kitajci, ki pljujejo po svojih smernicah, ne morejo pa izvest istega kot v Boliviji.
Edina razlika med sedaj in prej je doktrina bolečine, v prejšnjem sistemu, si moral prenašat kar veliko, da si dobil protibolečinsko terapijo, sedaj te filajo s protibolečinskimi tabletami ali enekcijami (če si na cevkah) preventivno v naprej, tudi, če te nič ne boli. Bekenbaur, eden najboljših zahodno nemških nogometašev, je bil operiran na VMA Beograd, pri doktor Nešoviču. Slovenski kardiologi so operirali kar nekaj znanih obrazov iz sveta. Pri operativnih posegih smo bili vzporedno z najrazvitejšimi sistemi, tudi oprema je bila na nivoju vseh boljših zdravstvenih sistemov v svetu, seveda tebi, kot zagrizenemu svečkarju, kaj takega ne gre skozi. Tudi feliko fakultet je bilo med 100 najuglednejših v Evropi in svetu, danes tam ni nobene.

jest10 - Išči izven Googla, pokaže več.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

Recimo o protibolečinski terpiji nimaš pojma. Ne gre se za to kakšen dec si, ampak zato ker se je izkazalo, da je bolje v času bolečine, bolečino lajšati oz. izničiti, kot pa so učinki bolečine na nadaljno regeneracijo. Ker če bolečine ne tretiraš, jo lahko pacient čuti še kasneje, ko je rana že dejansko zaceljena in rabi dejansko več tablet ali pa bit pravi dec in stisnit zobe in potrpet še nadaljnih 60 let z bolečino, ki bi jo lahko odpravil v parih tednih. :D

Za razliko od tebe priporočam v branje: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2603534...

To da imaš izkrivljeno sliko o bivši Jugi, nam je že jasno. Painkillerjev niste dobivali ker jih niso imeli.

IN ker so bili sami najboljši sistemi, se ljudje še danes bojijo jugoslovanskih bolnic.

Drugače pa je v UK zdravstvena oskrba bistveno slabša kot pri nas.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Unchancy ::

solatko je izjavil:

111111111111 - V zdravstvu se je v 30 letih premaknilo ogromno, na slabše. Na enakem nivoju sva, glede na tvoje večno ponavljanje trditev nesposobne vlada in njenih "strokovnih" služb. Vidiš, glede testiranja cepljenih, ne bo šlo, ker se jih je večina zato cepila, da jim ni potrebno stat v vrsti, da jim nekdo brska vsakih 48 ur po nosu. Dejte se zavedat, da pri vsem tem, ni važen denar, saj se sproti tiska, za potrebe covid propagande. Umrli in ostali dogodki pa so pač kolateralna škoda, ker ni uspela popolna cepitev po številnih mrtvih starostnikih, tudi to je bilo vkalkulirano.
Problem smo ostali necepljeni, Rusi in Kitajci, ki pljujejo po svojih smernicah, ne morejo pa izvest istega kot v Boliviji.
Edina razlika med sedaj in prej je doktrina bolečine, v prejšnjem sistemu, si moral prenašat kar veliko, da si dobil protibolečinsko terapijo, sedaj te filajo s protibolečinskimi tabletami ali enekcijami (če si na cevkah) preventivno v naprej, tudi, če te nič ne boli. Bekenbaur, eden najboljših zahodno nemških nogometašev, je bil operiran na VMA Beograd, pri doktor Nešoviču. Slovenski kardiologi so operirali kar nekaj znanih obrazov iz sveta. Pri operativnih posegih smo bili vzporedno z najrazvitejšimi sistemi, tudi oprema je bila na nivoju vseh boljših zdravstvenih sistemov v svetu, seveda tebi, kot zagrizenemu svečkarju, kaj takega ne gre skozi. Tudi feliko fakultet je bilo med 100 najuglednejših v Evropi in svetu, danes tam ni nobene.

jest10 - Išči izven Googla, pokaže več.


Solatko, kaj je to “enekcija”?
Kdo je “Bekenbaur”?

Sprašujem za prijatelja, ki bi rad začel antivaxx kariero...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Unchancy ()

primoz4p ::

Za primerjavo
 ZK

ZK


 Avstrija

Avstrija


 Hrvaška

Hrvaška


 Madžarska

Madžarska


 Italija

Italija


 Slovenija

Slovenija

solatko ::

111111111111 - Pezda, hočeš bit na vsak način pameten, rekel sem ti kaj se je v zdravstvu, pri obravnavi bolnikov izboljšalo od propada yuge, ti bi pa rad zdaj razložil celotno zgodovino in ozadje protibolečinskih teorij.
Ti povem še eno sprembo, fizioterapevti, so v yugi razlagal, da mora bolet, sedaj rečejo do bolečine. Pričakujem zgodovino fizioterapije pa poseži v kitajsko zdravstvo, tam to prakticirajo cca 6-7k let.

Unchancy - Franz Beckenbauer @ Wikipedia
Jaz nisem antiwax, sem se samo odločil, da se ne pustim cepit s cepivom, ki ne deluje, nič drugega. Nikoli, nikomur nisem rekel naj se ne cepi pa tudi nikogar, ki se je cepil napadal ali mu dopovedoval slabo prihodnost. Če se bom urezal ali pičil s kakšno umazano ali rjavo stvarjo, bom šel rade voje po tetenus wax in to 3 odmerke.
Nisem zaslepljen, kot ste waxerji in tudi ne vsiljujem svojih mnenj pa tudi agresiven nisem, verjetno zato, ker nisem cepljen.
Delo krepa človeka

nekikr ::

Nehajte že s tem korona prepucavanjem in se cepite. Ko pridemo na 70% se vse odpre in sprosti, spet bomo lahko živeli kot smo prej. Samo poglejte Dansko na primer, kam so prišli z odgovornim ravnanjem in cepljenjem. Kaj? Samo malo, nekaj mi šepetajo. Kako to misliš? Aja, spet zapirajo vse? A pa niso vsi cepljeni in odgovorni? Koga zdaj kažemo kot ideal odgovornega cepljenja? Irske ne več? Islandije tudi ne? Izrael je passe? Na koga potem, nekaj rabimo, da si pokažemo kako slabi smo. Pridem potem nazaj, nekaj je vmes prišlo.

Unchancy ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Pezda, hočeš bit na vsak način pameten, rekel sem ti kaj se je v zdravstvu, pri obravnavi bolnikov izboljšalo od propada yuge, ti bi pa rad zdaj razložil celotno zgodovino in ozadje protibolečinskih teorij.
Ti povem še eno sprembo, fizioterapevti, so v yugi razlagal, da mora bolet, sedaj rečejo do bolečine. Pričakujem zgodovino fizioterapije pa poseži v kitajsko zdravstvo, tam to prakticirajo cca 6-7k let.

Unchancy - Franz Beckenbauer @ Wikipedia
Jaz nisem antiwax, sem se samo odločil, da se ne pustim cepit s cepivom, ki ne deluje, nič drugega. Nikoli, nikomur nisem rekel naj se ne cepi pa tudi nikogar, ki se je cepil napadal ali mu dopovedoval slabo prihodnost. Če se bom urezal ali pičil s kakšno umazano ali rjavo stvarjo, bom šel rade voje po tetenus wax in to 3 odmerke.
Nisem zaslepljen, kot ste waxerji in tudi ne vsiljujem svojih mnenj pa tudi agresiven nisem, verjetno zato, ker nisem cepljen.

Samo pismenost ti dela preglavice. Verjetno ne pišeš vedno s prilagojeno hitrostjo.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

solatko ::

nekikr - Takoj, ko mi bo nekdo podal 1 dobro lastnost cepiv proti covidu.

Unchancy - Eni pišemo 10 prstno slepo in, če je setavek predolg, se včasih zrine kakšne napaka, sej veš, če bi pisal še več, bi bilo tudi napak manj.
Pišem direktno iz glave in prsti so včasih hitrejši ali pa zamudijo.
Če bi pisal na dva prsta, bi bilo napak veliko več.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Unchancy ::

"enekcija"? Tega tudi tipkanje s prsti na nogah ne pojasni...
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Pezda, hočeš bit na vsak način pameten, rekel sem ti kaj se je v zdravstvu, pri obravnavi bolnikov izboljšalo od propada yuge, ti bi pa rad zdaj razložil celotno zgodovino in ozadje protibolečinskih teorij.
Ti povem še eno sprembo, fizioterapevti, so v yugi razlagal, da mora bolet, sedaj rečejo do bolečine. Pričakujem zgodovino fizioterapije pa poseži v kitajsko zdravstvo, tam to prakticirajo cca 6-7k let.

Unchancy - Franz Beckenbauer @ Wikipedia
Jaz nisem antiwax, sem se samo odločil, da se ne pustim cepit s cepivom, ki ne deluje, nič drugega. Nikoli, nikomur nisem rekel naj se ne cepi pa tudi nikogar, ki se je cepil napadal ali mu dopovedoval slabo prihodnost. Če se bom urezal ali pičil s kakšno umazano ali rjavo stvarjo, bom šel rade voje po tetenus wax in to 3 odmerke.
Nisem zaslepljen, kot ste waxerji in tudi ne vsiljujem svojih mnenj pa tudi agresiven nisem, verjetno zato, ker nisem cepljen.

Lepo vidim da nisi agresiven. Stavek začneš z žalitvami. :) Saj sem ti razložil kaj se je izboljšalo v zdravstvu. Podaljšana življenjska doba. NA račun današnjega zdravstva si ti še živ. V bivši jugi ne bi več migal. :D

Pameten sem pa zato, ker sem v kali ztrl tvoje nebuloze, da mora pravi dec zdržati bolečino in ti postregel z relevantno raziskavo, ki to trditev potrjuje in dokazuje, ti pa se s svojimi žalitvami in vpletanjem kitajcev samo smešiš.

solatko je izjavil:

nekikr - Takoj, ko mi bo nekdo podal 1 dobro lastnost cepiv proti covidu.


manj cepljenih na intenzivnem oddelku kovida. Evo ti eno dobro lastnost cepiv. Bolje se cepit kot dobiti COVID.

Jaz pa še vedno čakam na tvojega imunologa iz Harvarda, da mi pošlješ, kjer demantira cepiva proti COVID-u.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Govorilo se je 0, potem se je govorilo nekaj rizičnih, tam kjer je cepljenost dovolj visoka, jih je pa večina. Torej, če sem zdrav, bo šel covid po lahkem postopku, če sem rizičen, bom na intenzivi, tako ali tako. Kaj je potem dobra lastnost cepiva?
Manj takih in takih bo na intenzivi manj, ker rizične kar dobro klati.
Kaj bo pa s tistimi tisoči, ki so se cepili mimo, bo šel tudi 3-ji odmerek enako.
Tista prva beseda ni žaljivka, svečkica, temveč začudenje, ker si mi razlagal nekaj, česar sploh nisem hotel. Da sem še živ, se lahko zahvalim prav yugo zdravstvu, v podrobnosti se ne bom spuščal, Vrst ni bilo, uporabljela pa se je vsa tehnologija, ki je bila znana v svetu, UKC pa je bil pri nekaterih segmentih pionir v medicini - mikrokirurgija.
Marko Godina @ Wikipedia
Na žalost se je ubil v prometni nesreči, ko se je vračal iz zagrebškega letališča v LJ v poljskem Fiat-u 126.
Če bi se spomnil imena ali priimka bi ti podal link, zaradi tebe pa ne bom pregledoval na storine strani, da bom našel izjavo imaš pa na drugi strani kar nekaj Nobelovcev, ki niso enakega mnenja kot Pfhazerjevi. Samo ti itak gledaš Kmetijo in uradne "strokovnjake" z občasnim ministrom za zdravje, dr.Twitkom.

Glede na to, kakšno srečo imam pri igrah na srečo, bom ravno v tisti skupini - manj in je brez veze, da zapravljajo cepivo zame.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

A, torej pezde, svečka to niso žalitve ampak ljubkovalnice. Ti ubogi, ubogi senilni starček. Vse bo OK. Te bomo prišli cepit na dom.

Saj vidim da ti bom moral razložit, tako kot sem ti moral protibolečinsko terapijo. Moram ti razložit, da ne boš kvasil neumnosti.

Ker jih preveč razmišlja neumno kot ti, da se njim intenziva ne more zgoditi, boste necepljeni zavzeli postelje na intenzivi in potem bomo mi dobrosrčni ljudje, ki smo se cepili in smo odgovorni, se morali zaradi vas kretenčičev (žalitev je namerna), odločati, koga bomo pustili živeti in koga bomo odklopili.

govorilo se je, kar se je govorilo, sedaj pa je statiska povedala svoje. Seveda boš rekel da je prirejeno, zgoljufano, ampak naj ti prilepim en zanimiv link, če ga sploh lahko prebereš, ker se mi zdi, da ti že twiti tvojega maršala predstavljajo dolgo besedilo.

https://apps.lusy.fri.uni-lj.si/~janezz...

Ko preberš zgornjo analizo bi bil zelo vesel menenja in dokazov, kje se profesor moti. Priznam, pa da še nisem uspel prebrati v celoti, ampak do jutri bom že naštudiral in se kosal stabo v kakršnihkoli realnih argumentih, ki jih boš imel. Če boš sposoben kakšnega relevantnega sproducirat.

solatko je izjavil:


Glede na to, kakšno srečo imam pri igrah na srečo, bom ravno v tisti skupini - manj in je brez veze, da zapravljajo cepivo zame.

Torej boš prosil za nov odobren koktelj protiteles in državo raje oskubil za 700€ namesto za 20. :D Lepa.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

LeQuack je izjavil:

Karamelo je izjavil:


ampak večina trdi, da cepiva pomagajo, in da zemlja ni ravna, in večina se jih je cepila


A zato je zdaj povsod po svetu epidemije konec?


Opa. Nekaterim cepljenim je lajtunga posvetla. Sicer prepozno...a veste tist posnetek na 24 ur ko so najel profesionalno igralko in je pikce vidle ko ji je pršlo, pardon so ji dal kisik. Kar hitro so jo umaknli iz 24 ur sam internet nič ne pozabi...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

111111111111 - Če imaš pokvarjene misli, je lahko vsaka beseda žaljiva, če pa upoštevaš, kaj je pisec hotel napisat, boš pa vedel, da je to moj nje, ko me kak tvoj umotvor spravi v dobro voljo.
Zopet razlagaš nekaj, misleč pri tem nase, nič ne mislim, da se mi kaj ne more zgodit, tako sem se odločil, s polnim zavedanjem, da se lahko, me pa druga opcija ne prepriča, da je kaj boljša, torej, če me bo prva zahebala, me bi druga tudi. To sem se prepričal pri vseh plusih in minusih, ki so na voljo na medmrežju pa niti slučajno na socialnih omrežjih, ker jim ne sledim. Statistika je največja laž, vedno potrdi tisto, kar naročnik hoče. Če si zaposlen v triaži, se moraš vedno odločat, kdo lahko počaka in kdo gre naprej, tudi žlahtovec pri HMNP se mora odločat po katerega morajo najprej, če gre za več nesreč v istem času. Nič takega, logika, leta, teža poškodbe.
Ker sem star 67 necepljen, se bo verjetno odločil, da gre pred mano 70 cepljen, če bo pa ravno tako necepljen, bom pa jaz pred njim. Enostavno, je pa žalostno, da ob polnem gobcu, kaj vse delamo, nimamo za en potres intenzive in, da smo z dobro politiko uspeli zhebat celotno zdravstvo, dobro, da so vsaj ljudje tam na nivoji Hipokratove prisege in ne gledajo samo na denar, saj nebi bilo nobenega več v zdravstvu.
Poglej, lahko debatirava še en mesec, na eno tvojo nebulozo, bom jaz podal dve, bolj pametni nebulozi. Ti bom izdal še eno skrivnost, o dogajanju v bolnišnicah, zaposleni ne smejo dajati nobenih izjav, tudi neformalnih žlahti ne. Informacije izključno lahko posredujejo samo tisti, ki imajo za to pooblastila.
Jeba, ne? Tebi žena kaj pove izven uradne resnice?
Ja možakar ima čisto prav, povedal je tisto, kar sme, kar so mu pripravili, analize ni delal sam.
Misliš, da ve čisto vse ali, da lahko pove čisto vse? Tisti, ki so povedali malo več ali kakšno stvar hoteli narediti malo drugače, morda boje, so morali odit, tudi strokovnjake, se je tako, kot drugod menjavalo, ker niso bili poslušni.
Realni podatki so verjetno precej drugačni ampak gospod tega ne sme povedat, saj ima ravno tako položnice za plačat, kot vsi tisti, ki so se šli cepit prostovoljno-prisilno, da so lahko obdržali zaposlitve.
Pokaži mi tako študijo, analizo what ever iz kakšne druge države, kjer je bila propaganda za cepljenje, bolj uspešna in sedanje realno stanje, potem bova pa naprej.
Saj sem dovolj uplačal in zelo malo koristil, ja, mirne vesti, še za več, če bo treba, saj je vmes tudi moj denar. Žena je 42 let vplačevala, koristila pa tole leto in pol in 4 leta penzije. Je kar dost rezerve, še za kakšno hudo operacijo.
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - Če imaš pokvarjene misli, je lahko vsaka beseda žaljiva, če pa upoštevaš, kaj je pisec hotel napisat, boš pa vedel, da je to moj nje, ko me kak tvoj umotvor spravi v dobro voljo.
... Je kar dost rezerve, še za kakšno hudo operacijo.


MAlo balasta sem pobrisal. Aha, torej če te prav razumem. Ljudem, ki prirejajo stastiko v korist cepiv ne verjameš, ljudem ki jo prirejajo v korist necepljenja pa verjemš. Ker če ne verjameš statstikam potem verjameš pač pravljicam. Nazadnje mi boš še v cerkev začel hodit, ker verjameš v pravljice. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

primoz4p ::

111111111111 je izjavil:

A, torej pezde, svečka to niso žalitve ampak ljubkovalnice. Ti ubogi, ubogi senilni starček. Vse bo OK. Te bomo prišli cepit na dom.

Saj vidim da ti bom moral razložit, tako kot sem ti moral protibolečinsko terapijo. Moram ti razložit, da ne boš kvasil neumnosti.

Ker jih preveč razmišlja neumno kot ti, da se njim intenziva ne more zgoditi, boste necepljeni zavzeli postelje na intenzivi in potem bomo mi dobrosrčni ljudje, ki smo se cepili in smo odgovorni, se morali zaradi vas kretenčičev (žalitev je namerna), odločati, koga bomo pustili živeti in koga bomo odklopili.

govorilo se je, kar se je govorilo, sedaj pa je statiska povedala svoje. Seveda boš rekel da je prirejeno, zgoljufano, ampak naj ti prilepim en zanimiv link, če ga sploh lahko prebereš, ker se mi zdi, da ti že twiti tvojega maršala predstavljajo dolgo besedilo.

https://apps.lusy.fri.uni-lj.si/~janezz...

Ko preberš zgornjo analizo bi bil zelo vesel menenja in dokazov, kje se profesor moti. Priznam, pa da še nisem uspel prebrati v celoti, ampak do jutri bom že naštudiral in se kosal stabo v kakršnihkoli realnih argumentih, ki jih boš imel. Če boš sposoben kakšnega relevantnega sproducirat.

solatko je izjavil:


Glede na to, kakšno srečo imam pri igrah na srečo, bom ravno v tisti skupini - manj in je brez veze, da zapravljajo cepivo zame.

Torej boš prosil za nov odobren koktelj protiteles in državo raje oskubil za 700EUR namesto za 20. :D Lepa.


Pri raznih simulacijah, kjer je več neznank kot podatkov, se določene vrednosti pač predpostavi.
V analizi, ki jo opisuje članek, je ena izmed predpostavljenih vrednosti
"stopnja kužnja cepljenih določena kot stopnja kuženja necepljenih zmanjšana za faktor fIV" (fIV=5).
Ta zadeva praviloma ne sem biti konstantna, ker je odvisna tudi od razmerja med deležem neprebolelih cepljenih in neprebolelih necepljenih.
Mogoče to ni najbolj razvidno iz mojega komentarja v sosednji temi,

je pa to lepo razvidno iz https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...
"Učinek cepljenja" "Potrjeni primeri" "2m" "Relativno na 100.000 oseb v skupini".

Vidi se padanje razmerja okuženih necepljeni:cepljeni od 74%:26% = 2.84 do 65.5:34.5 = 1.90.

Kakor koli analiza dobro opisuje trend vpliva cepljenja ("Osnovni namen raziskave je bil preučiti vpliv cepljenja na potek ključnih epidemioloških krivulij v Sloveniji." ).
Pri napovedi pa je zaradi previsokega in konstantnega razmerja kužnosti necepljeni:cepljeni malenkost preoptimistična; vpliv cepljenja pa malo potenciran.

Je pa zanimiva še ta predpostavka "1/wfV - povprečni čas za možnost okužbe po cepljenju - 730 (50% učinkovitost cepiva čez 1 leto)". Kuži ampak se ne okuži (wtf)?
To pa stvar še močneje poslabša. Predpostavljam, da to velja samo za del cepljenih v modelu. Kakšen pa iz sheme in opisa modela ni razvidno. Sklepam, da to model preračunava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: primoz4p ()

xxxul ::

tegale strica je ze kdo prilepu? primerjava novega pfizer zdravila ter iverke:

solatko ::

111111111111 - Kje sem trdil, da se statistika prireja, v osnovi se ugotovi rezultate, ki so naročeni. Če bi bilo rečeno, hočemo poleg okuženosti, tudi vse blond, bi statistika to vključila. Vse možne količine in dosega pa veš v kateri knjigi svetovnih rekordov najdeš. Še link

http://felix.si/poucne-za-mladino/17188...
Delo krepa človeka

111111111111 ::

Kar vleči se ven.

DEJSTVO: Trosiš naokoli nebuloze in lastna verska prepričanja in jih predstavljaš kot dejstva. Ko te demantiramo pa se zatečeš k besnenju in žaljenju.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

A veste da se bosterje priporoča že na 4 tedne?

Slovenske igralce v bolnicah ste vidl?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

3p ::

PrihajaNodi je izjavil:

A veste da se bosterje priporoča že na 4 tedne?

Slovenske igralce v bolnicah ste vidl?


Si šmarnico boostnil?

Ko bo na voljo učinkovito zdravilo in še delujoča zaščita zaradi cepljenja, in ko bojo bolnišnice normalno delovale, in ne bo rekordnega števila okužb, bi booster služil čemu že?

No, za mene tam nekje za halloween naslednje leto, če se mi bo zdelo potrebno.

Pithlit ::

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.

V bivsi jugi bi placane igralce ki se pretvarjajo da so bolni novinarji jih pa snemajo odvlekli na goli otok.

https://twitter.com/mgajver/status/1457...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

NMH ::

Bravo:



Senilni starček pa še vedno lajna svoje...

PrihajaNodi ::

Bravo:

Cepljenje je 100% ucinkovito, da le dosezemo 85% precepljenosti, 3 odmerek bo pomagal...ovce

P.s. Danska brez ukrepov, so lajnali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.


Tole niso črne koze. Menda je jasno. Tud smo zaj u demokraciji, pa vidim, da se enim še kolca po Titoju in Joklnu. :)):)):))

Leta 88 je Udba sam še poslušala po oštarijah, gate so meli pa vsi polne. Lustracije pa pr nas ni blo, k na konc so bli več al manj skor vsi komunisti, skrivni sodelavci udbe.........., ni da ni blo.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

NMH ::

PrihajaNodi je izjavil:


Cepljenje je 100% ucinkovito, da le dosezemo 85% precepljenosti, 3 odmerek bo pomagal...ovce
P.s. Danska brez ukrepov, so lajnali


Začepi pedofil.
Imamo 23% necepljenih starejših od 50 let, ki nam zafilajo vse postelje intenzivne.

Telbanc ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Cepljenje je 100% ucinkovito, da le dosezemo 85% precepljenosti, 3 odmerek bo pomagal...ovce
P.s. Danska brez ukrepov, so lajnali


Začepi pedofil.
Imamo 23% necepljenih starejših od 50 let, ki nam zafilajo vse postelje intenzivne.


Kaj ti veš sine, vidim da ti grejo pene na usta. Počas, pa dihej. :)):D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Cepljenje je 100% ucinkovito, da le dosezemo 85% precepljenosti, 3 odmerek bo pomagal...ovce
P.s. Danska brez ukrepov, so lajnali


Začepi pedofil.
Imamo 23% necepljenih starejših od 50 let, ki nam zafilajo vse postelje intenzivne.

A to mislis tiste igralce, kjer pridejo reporterji od 24 pa jih snemajo ko orgazmirajo ob kisiku?

Telbanc je izjavil:

NMH je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Cepljenje je 100% ucinkovito, da le dosezemo 85% precepljenosti, 3 odmerek bo pomagal...ovce
P.s. Danska brez ukrepov, so lajnali


Začepi pedofil.
Imamo 23% necepljenih starejših od 50 let, ki nam zafilajo vse postelje intenzivne.


Kaj ti veš sine, vidim da ti grejo pene na usta. Počas, pa dihej. :)):D


Saj ves da caka booster…pa je nervozen
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

NMH ::

Telbanc je izjavil:

Kaj ti veš sine, vidim da ti grejo pene na usta. Počas, pa dihej. :)):D


Oh sploh ne, ampak nekdo ki uporablja ime iz otroške risanke, vsepovsod fantazira o otrocih in špikanju (fukanju) njih, prebira otroške knjige, srednjih let... je lahko samo eno. Pedofil. Vprašanje je samo kako pestro zbirko pedofilije ima doma.

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da caka booster…pa je nervozen


A se ti bo uresničla želja, pa ti bodo zbrisali tvoje poste? Al ne znaš dat zahtevka. Je prekompliciran zate?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Telbanc ::

NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kaj ti veš sine, vidim da ti grejo pene na usta. Počas, pa dihej. :)):D


Oh sploh ne, ampak nekdo ki uporablja ime iz otroške risanke, vsepovsod fantazira o otrocih in špikanju (fukanju) njih, prebira otroške knjige, srednjih let... je lahko samo eno. Pedofil. Vprašanje je samo kako pestro zbirko pedofilije ima doma.

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da caka booster…pa je nervozen


A se ti bo uresničla želja, pa ti bodo zbrisali tvoje poste? Al ne znaš dat zahtevka. Je prekompliciran zate?



Ne moreš tko pisat na forum, no. Pol bo spet prplavala smotana riba in zaklenila temo. :))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

NMH ::

Telbanc je izjavil:

Ne moreš tko pisat na forum, no. Pol bo spet prplavala smotana riba in zaklenila temo. :))


:D

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

A veste da se bosterje priporoča že na 4 tedne?

Slovenske igralce v bolnicah ste vidl?

Pridi Nodi, ti zrihtam vstopnico za COVID oddelek. :)

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.

V bivši jugi bi se postavil za direktorja in korakal v vrsti za cepljenje.

PrihajaNodi je izjavil:


A to mislis tiste igralce, kjer pridejo reporterji od 24 pa jih snemajo ko orgazmirajo ob kisiku?

A ni tako, da vas zaradi teh igralcev streljajo če pomolite glavo ven v Romuniji.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.

V bivsi jugi bi placane igralce ki se pretvarjajo da so bolni novinarji jih pa snemajo odvlekli na goli otok.

https://twitter.com/mgajver/status/1457...

Ter
https://twitter.com/djcarlosfm/status/1...


NMH je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Kaj ti veš sine, vidim da ti grejo pene na usta. Počas, pa dihej. :)):D


Oh sploh ne, ampak nekdo ki uporablja ime iz otroške risanke, vsepovsod fantazira o otrocih in špikanju (fukanju) njih, prebira otroške knjige, srednjih let... je lahko samo eno. Pedofil. Vprašanje je samo kako pestro zbirko pedofilije ima doma.

PrihajaNodi je izjavil:

Saj ves da caka booster…pa je nervozen


A se ti bo uresničla želja, pa ti bodo zbrisali tvoje poste? Al ne znaš dat zahtevka. Je prekompliciran zate?


Joe je nekam sumljiv ?
https://twitter.com/i/events/9301207424...
2020 is new 1984
Corona World order

PrihajaNodi ::

Ker dump na mini....lol
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Unchancy ::

PrihajaNodi je izjavil:

A veste da se bosterje priporoča že na 4 tedne?

Slovenske igralce v bolnicah ste vidl?


Klop pod klopjo. Izgovori na glas hitro 20 krat.
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

PrihajaNodi ::

https://m.facebook.com/story.php?story_...

Je sel stroko prasat kak je lahko ena palcka negativna druga pa pozivna...stroka pa prav ne si tega u nos tisat....hahaha ker scam je take kovid. Zdravniki, farmacija pa prodajalci palck so pa vojni dobickarji....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

111111111111 ::

Kako fino. Spet relevantna referenca iz facebooka od dežurnega socialnega mrežarja Nodija. :D
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

PrihajaNodi ::

Joj oprosti mi, ti ki gledaš igralke, ki rabijo kisik v bolnicah na 24 ur, bile pa bi lahko porno igralke. Sveta preproščina....
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

solatko ::

Pithlit - Kaj imaš od tega, če pretiravaš? V yugi tako bedastih ukrepov nebi sprejel nihče, bi pa sigurno za agitprop covida, na mesto svetovalne skupine, postavili strokovnjake, ne pa strankarske bebčke, katerim komandira paranoični, revanšistični schizofrenik.
Situacija bi bila podobna, kot na Švedskem, strokovnjaki bi priporočili, folk bi pa mirno ubogal, vsaj v SLO.
V Biogradu, v Gradisovem počitniškem domu, sem pri zajtrku prejel 500 l bonov za bencin, v SLO pa 45 l/mesec na prometno dovoljenje. Vedno smo se hlapci držal vsega, kar se je spomnil v zgodovini Dunaj, potem pa Beograd. Istočasno pa obvozil vse ovire, ki so nam jih nastavili pa država za to sploh ni vedela.
Hebat ga, Slovenci smo en čuden mali narod, ki se je ohranil, kljub več naporom velikih v zgodovini in pomoči domačih izdajalcev, da nas uničijo pa jim ni uspelo, morda jim niti pri covidu ne bo, če prav imamo zelo veliko takih, ki se trudijo delat v korist tega, da končno izginemo iz obličja zemlje.
Delo krepa človeka

m0LN4r ::

Tak mimgrede, madzari ne nosijo mask in nimajo radikalnih ukrepov ze od zacetka poletja.

A je tam stanje 10x hujse zaradi tega, so ze vsi pomrli?
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

m0LN4r ::

NMH je izjavil:

Bravo:



Senilni starček pa še vedno lajna svoje...

Ja bravo po dveh letih, nimamo vsaj 1000 intenzivnih postelj v celi drzavi, pa kdo je tu nor.
https://ref.trade.re/38mvdvxm
Trade Republic 38MVDVXM

Pithlit ::

solatko je izjavil:

Pithlit - Kaj imaš od tega, če pretiravaš? V yugi tako bedastih ukrepov nebi sprejel nihče, bi pa sigurno za agitprop covida, na mesto svetovalne skupine, postavili strokovnjake, ne pa strankarske bebčke, katerim komandira paranoični, revanšistični schizofrenik.
Situacija bi bila podobna, kot na Švedskem, strokovnjaki bi priporočili, folk bi pa mirno ubogal, vsaj v SLO.
V Biogradu, v Gradisovem počitniškem domu, sem pri zajtrku prejel 500 l bonov za bencin, v SLO pa 45 l/mesec na prometno dovoljenje. Vedno smo se hlapci držal vsega, kar se je spomnil v zgodovini Dunaj, potem pa Beograd. Istočasno pa obvozil vse ovire, ki so nam jih nastavili pa država za to sploh ni vedela.
Hebat ga, Slovenci smo en čuden mali narod, ki se je ohranil, kljub več naporom velikih v zgodovini in pomoči domačih izdajalcev, da nas uničijo pa jim ni uspelo, morda jim niti pri covidu ne bo, če prav imamo zelo veliko takih, ki se trudijo delat v korist tega, da končno izginemo iz obličja zemlje.

Pretiravam? Jaz se ne spomnim nikogar da bi na glas piskal ko so nas množično cepili po fabrikah, šolah, vojašnicah. Nihče se ni upiral. Ne prvič, ne drugič, ne tretjič. Nihče ni nikogar nič spraševal... prišli, cepili, odšli.

Mogoče si pa ti živel v kakšni drugi jugi? Al si že takrat bil supersolatko in si imel vedno prav? Pa so te zato izpustili?

Aja točno... Takrat so bila vsa cepiva zelo, zelo preverjena. Takrat je bilo vse transparentno. Takrat je stroki bilo za zaupat ker ni bila pod vplivom politike (Pardon, partije). Takrat stranskih učinkov sploh ni bilo!

Da na rit padeš ej. Tiho si bil takrat. Kot miš ki se pred mačko skriva. Tudi pisknil nisi sam ramo si nastavil. Tko kot vsi ostali. In takrat dejansko res niti pol pojma nisi imel kaj ti not špricajo. Zdej se pa heroja delaš. Gnoj hinavski.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

PrihajaNodi ::

m0LN4r je izjavil:

Tak mimgrede, madzari ne nosijo mask in nimajo radikalnih ukrepov ze od zacetka poletja.

A je tam stanje 10x hujse zaradi tega, so ze vsi pomrli?

Precepljenost je visja, kar pa ne pomeni da jih se ne caka booster in ukrepi. Poglej svede, sam da grejo po tretji sus

Pithlit je izjavil:

solatko je izjavil:

Pithlit - Kaj imaš od tega, če pretiravaš? V yugi tako bedastih ukrepov nebi sprejel nihče, bi pa sigurno za agitprop covida, na mesto svetovalne skupine, postavili strokovnjake, ne pa strankarske bebčke, katerim komandira paranoični, revanšistični schizofrenik.
Situacija bi bila podobna, kot na Švedskem, strokovnjaki bi priporočili, folk bi pa mirno ubogal, vsaj v SLO.
V Biogradu, v Gradisovem počitniškem domu, sem pri zajtrku prejel 500 l bonov za bencin, v SLO pa 45 l/mesec na prometno dovoljenje. Vedno smo se hlapci držal vsega, kar se je spomnil v zgodovini Dunaj, potem pa Beograd. Istočasno pa obvozil vse ovire, ki so nam jih nastavili pa država za to sploh ni vedela.
Hebat ga, Slovenci smo en čuden mali narod, ki se je ohranil, kljub več naporom velikih v zgodovini in pomoči domačih izdajalcev, da nas uničijo pa jim ni uspelo, morda jim niti pri covidu ne bo, če prav imamo zelo veliko takih, ki se trudijo delat v korist tega, da končno izginemo iz obličja zemlje.

Pretiravam? Jaz se ne spomnim nikogar da bi na glas piskal ko so nas množično cepili po fabrikah, šolah, vojašnicah. Nihče se ni upiral. Ne prvič, ne drugič, ne tretjič. Nihče ni nikogar nič spraševal... prišli, cepili, odšli.

Mogoče si pa ti živel v kakšni drugi jugi? Al si že takrat bil supersolatko in si imel vedno prav? Pa so te zato izpustili?

Aja točno... Takrat so bila vsa cepiva zelo, zelo preverjena. Takrat je bilo vse transparentno. Takrat je stroki bilo za zaupat ker ni bila pod vplivom politike (Pardon, partije). Takrat stranskih učinkov sploh ni bilo!

Da na rit padeš ej. Tiho si bil takrat. Kot miš ki se pred mačko skriva. Tudi pisknil nisi sam ramo si nastavil. Tko kot vsi ostali. In takrat dejansko res niti pol pojma nisi imel kaj ti not špricajo. Zdej se pa heroja delaš. Gnoj hinavski.


Sej oblast je tudi trdila da je Pribjat v Cernobilu varen.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sej oblast je tudi trdila da je Pribjat v Cernobilu varen.

Ja in? Dejstvo ostaja: solatko je bil tiho ko rit. In bi brez ugovora šel tja če bi ga tja nagnali.

In ti tudi, da smo si na jasnem. Lahko je gobec opletat v demokraciji (pa še vedno sem 100% da bi oba hitro stisnila rep med noge če bi se vama nekdo s pristojnostimi na vratih narisal).
Life is as complicated as we make it...

PrihajaNodi ::

Pithlit je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Sej oblast je tudi trdila da je Pribjat v Cernobilu varen.

Ja in? Dejstvo ostaja: solatko je bil tiho ko rit. In bi brez ugovora šel tja če bi ga tja nagnali.

In ti tudi, da smo si na jasnem. Lahko je gobec opletat v demokraciji (pa še vedno sem 100% da bi oba hitro stisnila rep med noge če bi se vama nekdo s pristojnostimi na vratih narisal).

Thats not the point…ah well

https://ibb.co/yqf8wT1

Vse pravice, ki smo jih dobili so v 2 lettih so izginile. Rekli so bodimo kot danci, samo se 14 dni, samo 3 odmerek se...sick
Ljudje kot si ti so nas pahnili v nek crni srednji vek
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

111111111111 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Joj oprosti mi, ti ki gledaš igralke, ki rabijo kisik v bolnicah na 24 ur, bile pa bi lahko porno igralke. Sveta preproščina....

Torej vas antivaxerje en video vrže iz tira? Torej Nodi koga bomo odklapljali najstarejše ali necepljenje?

m0LN4r je izjavil:


Ja bravo po dveh letih, nimamo vsaj 1000 intenzivnih postelj v celi drzavi, pa kdo je tu nor.

Verjetno ti, ki se ne zavedaš kaj pomeni imeti intenzivno posteljo. Še eden ki misli, da vržeš armaflex na tla in je intenzivna postelja.

Pithlit je izjavil:

In ti tudi, da smo si na jasnem. Lahko je gobec opletat v demokraciji (pa še vedno sem 100% da bi oba hitro stisnila rep med noge če bi se vama nekdo s pristojnostimi na vratih narisal).

Definitivno bi se solatko in Nodi usrala, solatko pa bi verjetno po UDBOVSKO izdal še svoje kolege, ki se niso cepili.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

Telbanc je izjavil:

Pithlit je izjavil:

111111111111 je izjavil:

V bivši jugi ne bi več migal.

V biši yugi bi bil do zdaj že 5x cepljen pa na kraj pameti mu ne bi padlo da bi karkoli glumil. Ne v vaški gostilni, ne na šihtu še manj pa online. Doma bi mogoče nekaj čisto po tihem ženi jokal, pa še tam bi se non stop čez ramo oziral.


Tole niso črne koze. Menda je jasno. Tud smo zaj u demokraciji, pa vidim, da se enim še kolca po Titoju in Joklnu. :)):)):))

Leta 88 je Udba sam še poslušala po oštarijah, gate so meli pa vsi polne. Lustracije pa pr nas ni blo, k na konc so bli več al manj skor vsi komunisti, skrivni sodelavci udbe.........., ni da ni blo.

In to najbolj desničarjem.

Desničarji so peta kolona demoikracije...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Pithlit ::

Res je, desničarka sem. Z levo nisem sposobna ene besede napisat da bi jo lahko kdo za mano prebral. Right is right! Left is wrong!
Life is as complicated as we make it...
««
3 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11222959 (18505) BlaY0
»

V Veliki Britaniji odobrili izredno uporabo Pfizerjevega cepiva proti covidu-19 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9016561 (13001) antonija
»

V ZDA odobrili še drugi koktajl monoklonskih protiteles proti covidu-19, v EU še nobe

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
215484 (4258) antonija

Več podobnih tem