» »

Sken osebnega dokumenta - meja

Sken osebnega dokumenta - meja

paraboŁa ::

Ob prehodu meje mi je na misel prišlo, kaj se policistom na meji prikaže na zaslonu, ko skenirajo osebni dokument. Imamo tu kakšnega obmejnega policista, da razloži? Gre zgolj za radovednost, me zanima kako izgleda.

harvey ::

paraboŁa je izjavil:

Ob prehodu meje mi je na misel prišlo, kaj se policistom na meji prikaže na zaslonu, ko skenirajo osebni dokument. Imamo tu kakšnega obmejnega policista, da razloži? Gre zgolj za radovednost, me zanima kako izgleda.

Tvoji podatki ne, pa še eventuelno kakšna tiralica poleg:)
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mjaa ::

BadgerSkin ::

Kolikor sem jaz na mejnih prehodih videl, se slika obraza mislim, da naj bi videla. Za ostalo ne vem iz glave. (Je pa lahko še to Mandela effect)

Tomas 33 ::

Potni listi in v kratkem tudi osebne imajo preko NFC dosegljive podatke o lastniku, sliko ter prstni odtis (ta je zaščiten). Vsi podatki so digitalno podpisani s strani izdajatelja (država).

Z Android imaš recimo ReadID app, ki ti poskenira kodo za dostop ter prikaže podatke.

Tidule ::

Ja, se vidi. Skupqj z kopijo dokumenta i tudi oposom morebitnih jasno vidnih posebnosti, pa prstni odtisi in osnovni podatki.

V primeru da je razpisana tiralica pa seveda tudi kqj je razlog in kaksna so navodila za ravnanje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

tehnični pregled vidijo tudi na državni meji

Oddelek: Na cesti
322069 (1286) Likalnik
»

Nadzor na meji z Avstrijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7019478 (15865) SimplyMiha
»

Pristojnosti policistov na mejnih prehodih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821165 (18152) Tomi

Več podobnih tem