» »

Delo vlade - PV Janez Janša

Delo vlade - PV Janez Janša

Temo vidijo: vsi
««
98 / 126
»»

Telbanc ::

Polda je izjavil:



Telebanc ti si res v damage control modu. Pred 3 meseci si govoril SDS ima 30% danes govoriš 10%. Saj razumem, da te je Janez razočaral sigurno nisi edini samo to ne upravičuje 20% bodi malo realen razen če si 3 mesece prej zavestno zavajal z 30% ?


No kak mesec zna bit več, medtem če nisi bil zaprt v kleti "pri Fritzlu", si sigurno opazil da se je marsikaj zgodilo. Poleg voženj z jahtami....

Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Levica ::

ANKETA za volitve

https://linkto.run/p/I7MA8HBI


1 teden časa.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:



Telebanc ti si res v damage control modu. Pred 3 meseci si govoril SDS ima 30% danes govoriš 10%. Saj razumem, da te je Janez razočaral sigurno nisi edini samo to ne upravičuje 20% bodi malo realen razen če si 3 mesece prej zavestno zavajal z 30% ?


No kak mesec zna bit več, medtem če nisi bil zaprt v kleti "pri Fritzlu", si sigurno opazil da se je marsikaj zgodilo. Poleg voženj z jahtami....




Kaj se je zgodilo ZDAJ pri Janši kar se prej ni v 30 letih ? Človek je velika afera na dveh nogah in sedaj mu bodo škodili zadnji trije meseci kjer je po tvojem izgubil 20% ? Resno misliš, da mu lahko škodi ena jahta ?

In kaj naj vidim v tem videu ? Mogoče 1% slovenske populacije, ki protestira ker se noče cepit ali nosit mask ? Ali kaj mi hočeš povedat z tem video posnetkom ? Ta video posnetek je razlog, da SDS izgubi 20% ? Kako ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Telbanc ::

Polda je izjavil:




Kaj se je zgodilo ZDAJ pri Janši kar se prej ni v 30 letih ? Človek je velika afera na dveh nogah in sedaj mu bodo škodili zadnji trije meseci kjer je po tvojem izgubil 20% ? Resno misliš, da mu lahko škodi ena jahta ?

In kaj naj vidim v tem videu ? Mogoče 1% slovenske populacije, ki protestira ker se noče cepit ali nosit mask ? Ali kaj mi hočeš povedat z tem video posnetkom ? Ta video posnetek je razlog, da SDS izgubi 20% ? Kako ?


Lej, počak do volitev, pa da vidmo, če bo tvoj Jajček prlezu do 10%.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Polda ::

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:




Kaj se je zgodilo ZDAJ pri Janši kar se prej ni v 30 letih ? Človek je velika afera na dveh nogah in sedaj mu bodo škodili zadnji trije meseci kjer je po tvojem izgubil 20% ? Resno misliš, da mu lahko škodi ena jahta ?

In kaj naj vidim v tem videu ? Mogoče 1% slovenske populacije, ki protestira ker se noče cepit ali nosit mask ? Ali kaj mi hočeš povedat z tem video posnetkom ? Ta video posnetek je razlog, da SDS izgubi 20% ? Kako ?


Lej, počak do volitev, pa da vidmo, če bo tvoj Jajček prlezu do 10%.


Čakam.

Medtem, ko čakamo daj še napoved koliko bo dobila tvoja Fajonova.

Telbanc ::

Polda je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Polda je izjavil:




Kaj se je zgodilo ZDAJ pri Janši kar se prej ni v 30 letih ? Človek je velika afera na dveh nogah in sedaj mu bodo škodili zadnji trije meseci kjer je po tvojem izgubil 20% ? Resno misliš, da mu lahko škodi ena jahta ?

In kaj naj vidim v tem videu ? Mogoče 1% slovenske populacije, ki protestira ker se noče cepit ali nosit mask ? Ali kaj mi hočeš povedat z tem video posnetkom ? Ta video posnetek je razlog, da SDS izgubi 20% ? Kako ?


Lej, počak do volitev, pa da vidmo, če bo tvoj Jajček prlezu do 10%.


Čakam.

Medtem, ko čakamo daj še napoved koliko bo dobila tvoja Fajonova.


Pravljice o domobrancih in partzanih, no, to smo menda že dali skoz. :D Pojavlo se je en kup novih strank no. Ne veš? 8-)
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kuall ::

telebanc mi zgleda kot podgana, ki je skočila iz ladje, ker je mislila, da se potaplja. podgana je potunkala v morju, ladje je plula dalje.:))

ADIJOOO1 ::

kuall je izjavil:

telebanc mi zgleda kot podgana, ki je skočila iz ladje, ker je mislila, da se potaplja. podgana je potunkala v morju, ladje je plula dalje.:))



Telebanc je pussy, ki se boji igle. Zdaj vidi heroja v Kranjskemu šerifu Stevanoviću. Še nedolgo nazaj bi pa deportiral vse južnake :))

nirburu ::

Siso je izjavil:

cče je še kej zdrave pameti v slo
https://www.rt.com/news/545177-israel-f...

??
Jaz ti tudi lahko 500x boostam protitelesa. Ampak kaj ti pomaga, če so to protitelesa za gripo in ne sars.
Boostat zastarela protitelesa je recimo tako učinkovito kot poslati 10x več viteške konjenice čez gosto minsko polje z utrjenimi brzostrelkami na drugi strani.
Medijsko se lepo sliši ampak to je tudi vse.

Telbanc ::

kuall je izjavil:

telebanc mi zgleda kot podgana, ki je skočila iz ladje, ker je mislila, da se potaplja. podgana je potunkala v morju, ladje je plula dalje.:))


Sploh mi ni jasno, kaj naj bi to pomenilo. Če nisi vido, ankete, kjer so ble tud nove stranke, je mela SDS okol 10%. Sicer se volitve bližajo, in pol bo Jajo letu. Tko da, jaz sem čist miren, sam čakam lepo volitve, ki bojo sigurno prišle. Evidentno je torej, da bo jajo ostal na oblasti le, če bo prej "konec sveta." :D

ADIJOOO1 je izjavil:

kuall je izjavil:

telebanc mi zgleda kot podgana, ki je skočila iz ladje, ker je mislila, da se potaplja. podgana je potunkala v morju, ladje je plula dalje.:))



Telebanc je pussy, ki se boji igle. Zdaj vidi heroja v Kranjskemu šerifu Stevanoviću. Še nedolgo nazaj bi pa deportiral vse južnake :))


Kljub temu, da sem bil simpatizer SDS sem imel ločenomnenje o izbrisanih, kar vse pove. Vidim tud da bom kmalu doživljal sinhronizirane napade SDS volilne baze. Dežurni sendvičarji... nekaj vam mešajo u tiste pingo sokove.....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

widj3098dj32 ::

Je Jansa ze zacel z gradnjo taborisc, ali bo to delo naslednje vlade?

https://fox26newshenry.com/2022/01/09/t...

Teorije zarote™

Siso ::

nirburu je izjavil:

Siso je izjavil:

cče je še kej zdrave pameti v slo
https://www.rt.com/news/545177-israel-f...

??
Jaz ti tudi lahko 500x boostam protitelesa. Ampak kaj ti pomaga, če so to protitelesa za gripo in ne sars.
Boostat zastarela protitelesa je recimo tako učinkovito kot poslati 10x več viteške konjenice čez gosto minsko polje z utrjenimi brzostrelkami na drugi strani.
Medijsko se lepo sliši ampak to je tudi vse.


Izraelci se po tvoje kar malo počez cepijo brez nekih vidnih rezultatov,ti pa si videc ti

tomlin ::

Ampak tole pa je "Janševa" novica vikenda.
Tanja Fajon, Marjan Šarec, SAB Alenka Bratušek, sedite, neopravičen izostanek, UKOR pred izključitvijo!
:)):D;):P

tomlin ::

Kot kaže je CK res izvolil novega sekretarja:));)

tomlin je izjavil:

Ampak tole pa je "Janševa" novica vikenda.
Tanja Fajon, Marjan Šarec, SAB Alenka Bratušek, sedite, neopravičen izostanek, UKOR pred izključitvijo!
:)):D;):P

tomlin ::

To je alternativa sedanji vladi Nika Kovačeva & Co. PLAČKANJE LJUDI!

Zahtevajo, da ljudje in podjetja vrnejo korona pomoči, da bi bilo več denarja za razne kvazi inštitute.

https://twitter.com/LahovnikMatej/statu...

vaščan ::

Korona pomoč je bil naprintan dnar edino tole jim lahko vrnemo:) En korona pozdravček hvala za plačano karanteno

.

endelin ::

Pa kdo je ta nika kovač? Pripravlja neke imaginarne zakone. Samo na volitve pa ne gre. :)) že vidim kako bodo ti brezdelnezi iz 8 marec dnevno po medijih, da se bodo vsakemu normalnemu zagabili. Ampak ja, niso politična stranka:D

Truga ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Truga ()

endelin ::

Je pa meni osebno noro, da si lahko ena politična opcija preko nekega nevladnega proračunskega leecherja dobesedno financira volilno kampanjo.

Gre tudi za moj denar ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: endelin ()

Truga ::

od kje pa mislis da si SDSi vlecejo denar? aja sej res, njim je bog namenil fair share

Telbanc ::

endelin je izjavil:

Pa kdo je ta nika kovač? Pripravlja neke imaginarne zakone. Samo na volitve pa ne gre. :)) že vidim kako bodo ti brezdelnezi iz 8 marec dnevno po medijih, da se bodo vsakemu normalnemu zagabili. Ampak ja, niso politična stranka:D


Spravili bojo mladino na volišča in za to se gre. Matretirana mladina, sigurno nima Jajčkota v čislih in ga bojo povozili na volitvah. Geslo bo, "Sam Jajo ne".
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Voss ::

In prav je tako. Pivec in podobni bodo pa jeclat začeli, ko jih bodo na predvolilnih soočenjih spraševali, če bodo šli z Jajotom v koalicijo.

Kot je feryz že napisal v drugi temi, kjer ostaja večinoma samo še SDS propaganda - klet se že Nike Kovač boji :D

endelin je izjavil:

Je pa meni osebno noro, da si lahko ena politična opcija preko nekega nevladnega proračunskega leecherja dobesedno financira volilno kampanjo.

Gre tudi za moj denar ;)


Kako pa se financirajo preko Telekoma pri SDS?

Pa tole bo tudi zanimivo spremljati:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Erika bo na Tarči od konca aprila dalje imela ogromno gradiva, ko se bodo stvari začele vračati v normalo ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Malidelničar ::

Necenzurirano, kdo to bere ROFL? :):):)
A imate naročeno Delo še vedno? :)
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Voss ::

Malidelničar je izjavil:

Necenzurirano, kdo to bere ROFL? :):):)
A imate naročeno Delo še vedno? :)


Kaj pa bi moral brati? Novo? Domovino? ROFL

Telbanc ::

Voss je izjavil:

In prav je tako. Pivec in podobni bodo pa jeclat začeli, ko jih bodo na predvolilnih soočenjih spraševali, če bodo šli z Jajotom v koalicijo.

Kot je feryz že napisal v drugi temi, kjer ostaja večinoma samo še SDS propaganda - klet se že Nike Kovač boji :D

endelin je izjavil:

Je pa meni osebno noro, da si lahko ena politična opcija preko nekega nevladnega proračunskega leecherja dobesedno financira volilno kampanjo.

Gre tudi za moj denar ;)


Kako pa se financirajo preko Telekoma pri SDS?

Pa tole bo tudi zanimivo spremljati:

https://necenzurirano.si/clanek/aktualn...

Erika bo na Tarči od konca aprila dalje imela ogromno gradiva, ko se bodo stvari začele vračati v normalo ;)


Erika je pač politično onemogočila kanglerja, sploh je blo zanimivo tisto, ko noben ne zna povedat od kje jim keš in jim davčna upali ene 60.000 evrčkov za plačat.

Zaj je bil pokljukar na TV ju, in je pač povedal da obveznega cepljenja ne bo. Torej se bojijo tud antivaksijev, ne sam inštituta 8 marec. No, sam škoda je narejena in Jajo bo zaj vidu, kak je ko te volilci nazaj zajebejo na volitvah. Poleg tega bo inštitut 8 marec zgleda z veliko udeležbo spravil še NSI iz parlamenta. Nice, very nice.

Opazil sem tud, da se folku ne ljubi več kaj dost pisat u politične teme, sam še čaka volitve. :D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Mare2 ::

Truga je izjavil:

od kje pa mislis da si SDSi vlecejo denar? aja sej res, njim je bog namenil fair share

To plača pacient iz svojega žepa. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

nejcek74 ::

tomlin je izjavil:

https://twitter.com/LahovnikMatej/.....

Oooo, a obstaja nevarnost, da ogrozijo Frutkovo mešetarjenje z javnim premoženjem. Ko macki na rep stopis....

Malidelničar ::

Voss je izjavil:

Malidelničar je izjavil:

Necenzurirano, kdo to bere ROFL? :):):)
A imate naročeno Delo še vedno? :)


Kaj pa bi moral brati? Novo? Domovino? ROFL


Nova, misliš Novo24? V bistvu ne sledim (občasno Tomažiča, oddajo Beremo).
Domovina???? Aha našel, grem pogledat .........

Pač hotel sem povedati, da preko časopisov, ki se niso prilagodili novim medijskim razmeram (Delo - da od drugih ne govorim) in portalov z čudnim financiranjem in novinarskim ozadjem (Necenzurirano) ki jih isti MSM mediji forsirajo, hitro padeš v nekakšno medijsko povratno zanko. Kar se nato kaže v političnih debatah ko se folk sklicuje na ene in iste vire in kolumniste, kot da vmes novičarski svet ni šel 10, 15 let naprej.

In tako kot se absolutno strinjam, da nek average SDS-ovec zelo hitro pade v povratno zanko Nove24 (kar se IMHO hitro zgodi), lahko tudi levičar takoj pade v povratno zanko levih MSM (kar se tudi vseskozi dogaja).

V bistvu sam berem v bistvu bolj tuje medije (ameriške, britanske, nemške). Sam se informiram na podcastih veliko, Youtube ima izjemno kvalitetne dokumentarce in razprave (še levi Vice news pogledam, top program res). Če izzvzamem greznico na Twitterju mi še to omrežje pogosto sugerira kakšne ideje za dobre prispevke, notranjo politiko takoj izveš (Požar je top začetni vir).

Npr. pri meni je jutranji trend takšen da ob kavi najprej kliknem na Finance.si, nato dejansko grem na Rtvslo na https://www.rtvslo.si/sport to je edino od nacionalke kar aktivno spremljam zadnjih malo več kot 10 let, potem pa sledi bodisi Siol, bodisi Twitter bodisi moji priljubljeni tuji portali (politični, ekonomski - Seekingalpha). Seznanjen sem z vsem, nič mi ne uide, pa še živce si prihranim.

Tako da ne moreš potem priti do mene in mi ponujati Necenzurirano, to je res osebna žalitev 'par excellence'. In veliko nas je takih.
Don't invest like a Joe. Invest like a Simon.

Smrekar1 ::

Malidelničar je izjavil:


Npr. pri meni je jutranji trend takšen da ob kavi najprej kliknem na Finance.si, nato dejansko grem na Rtvslo na https://www.rtvslo.si/sport to je edino od nacionalke kar aktivno spremljam zadnjih malo več kot 10 let, potem pa sledi bodisi Siol, bodisi Twitter bodisi moji priljubljeni tuji portali (politični, ekonomski - Seekingalpha). Seznanjen sem z vsem, nič mi ne uide, pa še živce si prihranim.

Tako da ne moreš potem priti do mene in mi ponujati Necenzurirano, to je res osebna žalitev 'par excellence'. In veliko nas je takih.


Siolu slediš, medtem ko ti je Necenzurirano žalitev?

Poglej okoli sebe, na tvoji levi, za ekranom visi dokument 1.1.3. Zavezniški mediji, verzija 7 (November 2020). Kateri medij je naveden pod točko 4?

Trstenjakovci niti lastnih navodil ne znate več brati. Seesh!

Levica ::

Po mojih insajderskih novicah je Robert Golob že zelo blizu da se priključi bojevnici Tanji Fajon kar pomeni tudi močno zmago na volitvah a tudi določena trenja v KUL koaliciji saj bi SD bila z naskokom največja stranka. Ali bi potem sploh potrebovali vse KUL stranke v vladi ?
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

feryz ::

Tvoje insajderske novice iz kleti so vredne točno nič.
Očitno imaš slab spomin, pa pozabljaš, kaj vse si že narobe napovedal.

Voss ::

Golob bi se moral združiti skupaj s Šarcem in LMŠ, pa je verjetno drugi preveč trmast, da bi prepustil vladanje v stranki komu drugemu. Na volitvah bi na ta način dobil ugodnih najmanj 20%. Sedaj pa obstaja nevarnost, da bo LMŠ ostal celo pred vrati parlamenta in na ta način lahko leva-sredina izgubi pomembnega partnerja v novi koalciji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Telbanc ::

Levica je izjavil:

Po mojih insajderskih novicah je Robert Golob že zelo blizu da se priključi bojevnici Tanji Fajon kar pomeni tudi močno zmago na volitvah a tudi določena trenja v KUL koaliciji saj bi SD bila z naskokom največja stranka. Ali bi potem sploh potrebovali vse KUL stranke v vladi ?


V bistvu nekako logično. Ona bo zaj njemu nekako prepustila lepo upeljano SD, in nato jo čakajo še 4 leta u Bruslju. Ob pomoči Goloba. SD postane stranka z največ poslanci, Jajo nima za burek.


Ker bojo šli volilci na ziher, tako SAB in LMŠ ostaneta pred vrati parlamenta, kar niti ni tko slabo. Kula ne bo več, Levica dobi 10%, verjetno bo dobla več ko Jajček. in .....
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Smrekar1 ::

Telbanc je izjavil:


V bistvu nekako logično. Ona bo zaj njemu nekako prepustila lepo upeljano SD, in nato jo čakajo še 4 leta u Bruslju. Ob pomoči Goloba. SD postane stranka z največ poslanci, PTTM nima za burek.


Vsekakor bi bilo logično. Težava je v tem, da je SD v navezi s 55-80 in eni drugega večvidel pustijo pri miru. Če pride na oblast SD zato ni pričakovati lustracije. Potrebovali bi pa tole:

Telbanc ::

Smrekar1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:


V bistvu nekako logično. Ona bo zaj njemu nekako prepustila lepo upeljano SD, in nato jo čakajo še 4 leta u Bruslju. Ob pomoči Goloba. SD postane stranka z največ poslanci, PTTM nima za burek.


Vsekakor bi bilo logično. Težava je v tem, da je SD v navezi s 55-80 in eni drugega večvidel pustijo pri miru. Če pride na oblast SD zato ni pričakovati lustracije. Potrebovali bi pa tole:



Ker bo KUL razpadel, bo moral Golob nato iskati manjko do 51%. Kdo bo zaj pršel zraven, je pa zaj vprašanje. Vesna, Naša dežela,....????
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Levica ::

Telbanc je izjavil:

Levica je izjavil:

Po mojih insajderskih novicah je Robert Golob že zelo blizu da se priključi bojevnici Tanji Fajon kar pomeni tudi močno zmago na volitvah a tudi določena trenja v KUL koaliciji saj bi SD bila z naskokom največja stranka. Ali bi potem sploh potrebovali vse KUL stranke v vladi ?


V bistvu nekako logično. Ona bo zaj njemu nekako prepustila lepo upeljano SD, in nato jo čakajo še 4 leta u Bruslju. Ob pomoči Goloba. SD postane stranka z največ poslanci, Jajo nima za burek.


Ker bojo šli volilci na ziher, tako SAB in LMŠ ostaneta pred vrati parlamenta, kar niti ni tko slabo. Kula ne bo več, Levica dobi 10%, verjetno bo dobla več ko Jajček. in .....



Ne bo prepustila ničesar, ker SD ne bo pustil. SD vstraja, da Fajon postane PV.

Golob bi kvecjemu bil lahko PV Kula ampak PV brez lastne stranke nima prave moči . Golob bo podprl SD in Fajon kot PV.
Konec meseca bo tudi ueadno napovedano.

Voss je izjavil:

Golob bi se moral združiti skupaj s Šarcem in LMŠ, pa je verjetno drugi preveč trmast, da bi prepustil vladanje v stranki komu drugemu. Na volitvah bi na ta način dobil ugodnih najmanj 20%. Sedaj pa obstaja nevarnost, da bo LMŠ ostal celo pred vrati parlamenta in na ta način lahko leva-sredina izgubi pomembnega partnerja v novi koalciji.



Šarec je v politicnem zatonu gre po stopinjah Cerarja. Bivši volilci LDS iščejo nov obraz. To bo Golob čeprav bo podprl SD levo stranko ga bodo sredinski volilci še vedno podprli in glasovali za SD.

Telbanc je izjavil:

Smrekar1 je izjavil:

Telbanc je izjavil:


V bistvu nekako logično. Ona bo zaj njemu nekako prepustila lepo upeljano SD, in nato jo čakajo še 4 leta u Bruslju. Ob pomoči Goloba. SD postane stranka z največ poslanci, PTTM nima za burek.


Vsekakor bi bilo logično. Težava je v tem, da je SD v navezi s 55-80 in eni drugega večvidel pustijo pri miru. Če pride na oblast SD zato ni pričakovati lustracije. Potrebovali bi pa tole:



Ker bo KUL razpadel, bo moral Golob nato iskati manjko do 51%. Kdo bo zaj pršel zraven, je pa zaj vprašanje. Vesna, Naša dežela,....????



Kul ne bo razpadel se bodo pa karte moči močno premešale. SD in Levica bosta najmočnejši stranki skulno bosta imeli okoli 40 poslancev. Za udobno vladanje bodo potrebovali tudi LMŠ in SAB katera dva pa bista šibka ampak skupno bodo bendarle premogli okoli 50 ali kaksnega poslanca več.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Levica ()

Levica ::

Vščeč mi je kako Tanja Fajon dvigne pritisk desnjakom




Všeč mi je, da vošči božič manjšini masam pa ne tukaj je dokaz, da je ona pripravljena delati za malega človeka.
Sram me je,da sem bel moški, Black Life maters Slovenija
Vpis SFRJ manjšin v ustavo 64.a člen. Refugees Welcome Slovenija

LightBit ::

Malidelničar je izjavil:

Požar je top začetni vir

:))
Pa že tolikokrat so ga dobili na laži. On objavi vse kar mu plačajo.

Telbanc ::

Levica je izjavil:

Vščeč mi je kako Tanja Fajon dvigne pritisk desnjakom




Všeč mi je, da vošči božič manjšini masam pa ne tukaj je dokaz, da je ona pripravljena delati za malega človeka.



Ja tud jaz se strinjam da je Fajonova za malega človeka. smrk, snmrk...:D

No zaj ko bo šel Golob u SD je lah velikodušna, ker bo treba mandatarstvo sam pobrat ker je na dosegu roke. Jajo pa v jok.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Invictus ::

Levica je izjavil:

Vščeč mi je kako Tanja Fajon dvigne pritisk desnjakom




Všeč mi je, da vošči božič manjšini masam pa ne tukaj je dokaz, da je ona pripravljena delati za malega človeka.

Ona dela za migrante, za poštenega Slovenca ziher ne.

Albanska mafija press...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Telbanc ::

Invictus je izjavil:

Levica je izjavil:

Vščeč mi je kako Tanja Fajon dvigne pritisk desnjakom




Všeč mi je, da vošči božič manjšini masam pa ne tukaj je dokaz, da je ona pripravljena delati za malega človeka.

Ona dela za migrante, za poštenega Slovenca ziher ne.

Albanska mafija press...


Pravoslavci so srbi. Če ne veš.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

fikus_ ::

Invictus je izjavil:

Levica je izjavil:

Vščeč mi je kako Tanja Fajon dvigne pritisk desnjakom




Všeč mi je, da vošči božič manjšini masam pa ne tukaj je dokaz, da je ona pripravljena delati za malega človeka.

Ona dela za migrante, za poštenega Slovenca ziher ne.

Albanska mafija press...


Potrem bi pa morala biti za Pristin fakultet Dr.jajo
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

shmandi ::

Dobra tale od fajonke. Omenjati katoliški božič je pa politično nekorektno in ksenofobno...

mirator ::

Nekateri pa res še živite v letih po II. SV. Ja, poraz res boli. In te bolečine niti čas ne pozdravi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mirator ()

HitraSperma ::

Vsi vemo kdo je odpustke talal šiptarjem, da so lahko kostanj pekli decembra, medtem ko je slovence kaznoval :))

Vedno je potrebno vedeti, kar SDS očita drugim - sami največ delajo.
8-)
fgdsfjk

Voss ::

Invictus, reči šiptarju, da je pravoslavc, preden naročiš kebab, če si upaš. Bo dodatek k omaki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

widj3098dj32 ::

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Telbanc je izjavil:



Zaj je bil pokljukar na TV ju, in je pač povedal da obveznega cepljenja ne bo. Torej se bojijo tud antivaksijev, ne sam inštituta 8 marec. No, sam škoda je narejena in Jajo bo zaj vidu, kak je ko te volilci nazaj zajebejo na volitvah. :D


Torej. Pokljukec je včeraj, kot sem že omenil "odpovedal" obvezno cepljenje", no,in ja, zaj preberem, še tole...

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

""V UKC Ljubljana dnevno prihaja tudi do 30 elektronskih sporočil in telefonskih klicev, v katerih ljudje žalijo zaposlene in jim grozijo, "da jih bodo pokončali, ker silijo ljudi v zdravljenje, cepljenje," je pojasnil Tavčar.""

Zgleda da je "postal teren preveč vroč"..za obvezno cepljenje........in pol uni naklada po RTV ju o kulturnih razlikah, med evropskimi narodi, boji se pa seveda za svojo rit.

"Še anketa od Levice"...Zaj Jajo vodi, če lah kdo poprav ta slab vtis s slo techa, (beri glasuje).

https://linkto.run/p/I7MA8HBI
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Voss ::

Ema: Pandemija prehaja v endemijo. Poživitveni odmerki "nevzdržna strategija".

Očitno se res počasi končuje.

Telbanc ::



Gledam danes demonstracije v Bolgariji. Policaji brez panike, nobenega sranja s strani policije. Brez zalivanja folka z solzilcem. Pa so prišli do vrat parlamenta. Zaj se vidi, da je naša vladajoča struktura sama iskala konflikt z ljudmi, policija pa je bla v tem primeru zlorabljena.

Policija v Bolgariji reagira umirjeno, in ne zlorablja sile proti svojim prebivalcem.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()
««
98 / 126
»»