» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
19 / 22
»»

WizzardOfOZ ::

Pithlit je izjavil:

Moj današnji pogovor:

Jaz: "Prebolevnost velja 6 mesecev. Cepljenje pa neomejeno... ampak nekaj se omenja da bo veljalo 9 mesecev."
Kolegica: "Jaz se sigurno ne bom šla še enkrat cepit! Se bom šla raje nalašč okužit!"
Jaz: "Zakaj pa ne cepit? A si imela še kake druge stranske učinke razen boleče roke?"
Kolegica: "Ne. Ampak sem prebolela!"
Jaz: "Ja in? Kje je problem?"
Kolegica: "Zato ker sem prebolela in sem cepljena je statistično skrajno malo verjetno da se še enkrat okužim."
Jaz: "In kako se boš potem okužila ko ti pct poteče?"
Kolegica: "Jaz... Hmmm..." *in jezno odvihra stran*

Ljudje smo čudni. Jaz se že skoraj en mesec trudim da bi se nalezla tega. Pa zgleda je cepivo precej učinkovito. Ne gre in ne gre... Je pa res da mi telefon hudo dobro lovi internet.


In kako pade imunost po 6 do 9 mesecev? Kr tko kt človek s klifa?
Dej nehite že s temi bedarijami. Človeški imunski sistem si po cepljenju ali pa prebolelosti zapomne za dolgo časa kako se braniti pred virusom.

Odgovor priznane zdravnice:
What other misconceptions about immunity do you want to clear up?

I want people to understand that vaccination-induced immunity, like natural immunity, doesn't necessarily protect you from getting infected with COVID-19. The purpose of vaccinations is to prevent severe illness and death. So, yes, we're seeing some breakthrough infections among vaccinated people and will continue to, but that's expected and doesn't mean the vaccines are failing.

Also, this topic of booster shots I think is a bit of a distraction right now. There's this idea out there that your immunity suddenly falls off a cliff at six or eight months. That's not what's happening. You still have that memory immune response, and that's why we're still seeing effectiveness against the delta variant.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Protest je bil miren, dokler niso prisli policisti brez PCT on okužili množico, številke bodo znane v nekaj dneh.

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

NMH je izjavil:

Kdo preprečuje 50-60+ letnikom, da se cepijo?
Antivaxerjska familija pa negativna propaganda sta daleč spredaj. Ta forum je s kopico antivax laži ubil najmanj 50 ljudi v Sloveniji.


Nihče nam ne preprečuje, da bi se cepili. To so izmišljotine s strani goveda kot si ti.

Jaz tudi nikomur ne oporekam cepljenja. Cepi se in se zaščiti. Tvoja odločitev. Enako nikomur ne bom nasprotoval, če se noče cepit. Spet njegova odločitev.

Bolje se je cepit in s tem zmanjšat možnost hujšega poteka. Če seveda nisi prebolel. Ker če si prebolel, ti cepljenje ne bo nič pomagalo, ker je tvoje telo že naredilo boljša protitelesa, kot jih pa dobiš s cepljenjem. In to se kaže že nekaj časa, ko ugotavljajo, da je naravna imunost po preboletju kovida veliko boljša zaščita kot pa cepljenje.

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.
Life is as complicated as we make it...

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

NMH je izjavil:

Kdo preprečuje 50-60+ letnikom, da se cepijo?
Antivaxerjska familija pa negativna propaganda sta daleč spredaj. Ta forum je s kopico antivax laži ubil najmanj 50 ljudi v Sloveniji.


Nihče nam ne preprečuje, da bi se cepili. To so izmišljotine s strani goveda kot si ti.

Jaz tudi nikomur ne oporekam cepljenja. Cepi se in se zaščiti. Tvoja odločitev. Enako nikomur ne bom nasprotoval, če se noče cepit. Spet njegova odločitev.

Bolje se je cepit in s tem zmanjšat možnost hujšega poteka. Če seveda nisi prebolel. Ker če si prebolel, ti cepljenje ne bo nič pomagalo, ker je tvoje telo že naredilo boljša protitelesa, kot jih pa dobiš s cepljenjem. In to se kaže že nekaj časa, ko ugotavljajo, da je naravna imunost po preboletju kovida veliko boljša zaščita kot pa cepljenje.

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.



Kje mas vir da so vsa protitelesa identicna 100 procentno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nedasemiveč ::

Jansa "@vladaRS ne bo popuščala nobenim pritiskom."

Brez skrbi Janez, tudi narod bo vztrajal ;)

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Pithlit je izjavil:

No no... Protitelesa so popolnoma enaka. Ne morejo biti boljša ali slabša. Stvar debate je le njih število. Glede tega pa jaz ne bi kar pavšalno opletala okoli da jih imajo prebolevniki po defaultu več. Bi se strinjala s tem da ima večina prebolevnikov več protiteles kot večina cepljenih. Kar vsi več kot vsi pa nikakor ne. Tako da cepljenje koristi tudi prebolevnikom... spet ne kar vsem.


Niso enaka. To so dognali zdaj v Izraelu. Zato pa tudi sedaj pri njih testirajo protitelesa in gledajo, kdaj si prebolel kovid.
Človeško telo po preboletju seva alfa naredi ena protitelesa, po preboletju seva delte pa drugačna, po cepljenju s pfizerjem pa spet tretja. Zato v izraelu tiste, ki so preboleli delto, 2x cepijo, ker so ugotovili, da je telo naredilo veliko slabšo zaščito kot jo recimo imajo tisti, ki so preboleli alfa sev.

To je tudi razlog, da so pri nas za prebolevnike veljavnost potrdila spet zmanjšali nazaj na 6 mesecev, ker ne morejo ugotoviti, kateri sev je kdo prebolel.

In to je recimo razlog, da se jaz, kot prebolevnik alfa seva, ne bom šel cepit. Bom raje od daleč gledal, kako se eni druge žrete za brezveze, namesto, da bi skupaj stopili pa rešili zadevo tako kot je treba.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

NMH ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Nihče nam ne preprečuje, da bi se cepili.

Kdo si ti, da boš govoril za vse 50-60+ letnike???

To so izmišljotine s strani goveda kot si ti.

Ma goveda ste vi. Samo mukate eno in isto vsaki dan.

Jaz tudi nikomur ne oporekam cepljenja.

V nobenem primeru ne moreš govoriti za vso populacijo.

WizzardOfOZ ::

Pometi prvo pred svojim pragom. Ker kdo pa si ti, da ti lahko govoriš za vse 50-60+ letnike? Pokovc, nisi niti dost star, ker ti še vedno mleko teče iz gobca, ko te je mama dojila. Govedo!
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Colt1911 ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Moj današnji pogovor:

Jaz: "Prebolevnost velja 6 mesecev. Cepljenje pa neomejeno... ampak nekaj se omenja da bo veljalo 9 mesecev."
Kolegica: "Jaz se sigurno ne bom šla še enkrat cepit! Se bom šla raje nalašč okužit!"
Jaz: "Zakaj pa ne cepit? A si imela še kake druge stranske učinke razen boleče roke?"
Kolegica: "Ne. Ampak sem prebolela!"
Jaz: "Ja in? Kje je problem?"
Kolegica: "Zato ker sem prebolela in sem cepljena je statistično skrajno malo verjetno da se še enkrat okužim."
Jaz: "In kako se boš potem okužila ko ti pct poteče?"
Kolegica: "Jaz... Hmmm..." *in jezno odvihra stran*

Ljudje smo čudni. Jaz se že skoraj en mesec trudim da bi se nalezla tega. Pa zgleda je cepivo precej učinkovito. Ne gre in ne gre... Je pa res da mi telefon hudo dobro lovi internet.


In kako pade imunost po 6 do 9 mesecev? Kr tko kt človek s klifa?
Dej nehite že s temi bedarijami. Človeški imunski sistem si po cepljenju ali pa prebolelosti zapomne za dolgo časa kako se braniti pred virusom.

Odgovor priznane zdravnice:
What other misconceptions about immunity do you want to clear up?

I want people to understand that vaccination-induced immunity, like natural immunity, doesn't necessarily protect you from getting infected with COVID-19. The purpose of vaccinations is to prevent severe illness and death. So, yes, we're seeing some breakthrough infections among vaccinated people and will continue to, but that's expected and doesn't mean the vaccines are failing.

Also, this topic of booster shots I think is a bit of a distraction right now. There's this idea out there that your immunity suddenly falls off a cliff at six or eight months. That's not what's happening. You still have that memory immune response, and that's why we're still seeing effectiveness against the delta variant.


Ne trudi se , to tako nikogar ne zanima ! Hočejo le cifre cepljenja. Za vsako ceno !

NMH ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Pometi prvo pred svojim pragom. Ker kdo pa si ti, da ti lahko govoriš za vse 50-60+ letnike? Pokovc, nisi niti dost star, ker ti še vedno mleko teče iz gobca, ko te je mama dojila. Govedo!


Stari, ne brblaj, da te ne bo infarkt. Raje začepi gobec, ker si samo del problema, ne pa rešitve.
Mladina terorizira starino v modernih familijah, če pa ne, pa marsikateri sterjši vpraša mlajše za nasvet.
In kakšen nasvet dobijo od enega Zlatkota ali ostalih opic, ki so bili na tem shodu (večinoma je bila mlajših nerizičnihi)? A ti je treba napisat?

Goody ::

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...

NMH ::

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Sami intelektualci. lol

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

gozdar1 ::

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Dehumanizacija neprijatelja, kot iz kakšnega udbaškega priročnika. Zanimivoi, da je splet danes pol takšnih komentarjev, je orban spet dokapitlaiziral?

Colt1911 ::

NMH je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Sami intelektualci. lol


Vakserji ,sami genijalci. Evo tvoja familija.

dexterboy ::

Utk je izjavil:

Jaz sem bil. Lepo da smo se prešteli in da vemo kdo so fašisti. Sem zmeraj vedel, da ste janševci in antijanševci samo druga stran istega kovanca. Danes se je tam jebalo folku za Janšo, Šarca in vse ostale. Janša je trenuten problem, ampak opozicija ni rešitev. Vse bomo vun odnesli.

Sej naslednjič ne bom službeno zaseden pa se tudi jaz pridružim na trgu ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

NMH je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Pometi prvo pred svojim pragom. Ker kdo pa si ti, da ti lahko govoriš za vse 50-60+ letnike? Pokovc, nisi niti dost star, ker ti še vedno mleko teče iz gobca, ko te je mama dojila. Govedo!


Stari, ne brblaj, da te ne bo infarkt. Raje začepi gobec, ker si samo del problema, ne pa rešitve.
Mladina terorizira starino v modernih familijah, če pa ne, pa marsikateri sterjši vpraša mlajše za nasvet.
In kakšen nasvet dobijo od enega Zlatkota ali ostalih opic, ki so bili na tem shodu (večinoma je bila mlajših nerizičnihi)? A ti je treba napisat?


Prdolgo že živiš v kleti, pa si izmišljuješ bedatrije. Pokukaj malo iz kleti v svet. Ni vse tako črno, kot hočeš prikazat.

Vsak je sam odgovoren za svoje zdravje. Če je nekemu starcu pomembno mnenje mladine, pred mnenjem njegovega zdravnika, potem si je sam kriv. In ti nisi mati tereza, da boš za take skrbel. Zato nehaj težit.

ČE je pa človek tako neumen, da ne zna vprašat svojega zdravnika za mnenje, pa posluša nekega idiota, ki se dere pred parlamentom, je pa itak vseeno, kje konča.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

https://www.logicno.com/politika/janez-...

"Janez Janša uveo Sloveniju u totalitarizam - Slovenski narod izašao na ulice i traži nove izbore"

Evo, smo že tle. Lepa slikica, je res dost folka.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

zobnik ::

Izgrede, nasilje itd ne podpiram pa četud so strogi ukrepi, s tem smo ogroženi vsi. Pravniki so rekli PCT je nezakonit, torej kdo ima potem prav, pravniki ali prodajalci.

mr_chai ::

Colt1911 je izjavil:

NMH je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Sami intelektualci. lol


Vakserji ,sami genijalci. Evo tvoja familija.


temu so vbrizgal kredit, da bo lahko kupu tisto luknjo v šentvidu, ki seprodaja za 6k/m2

IL_DIAVOLO ::

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Goody ::

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Dehumanizacija neprijatelja, kot iz kakšnega udbaškega priročnika. Zanimivoi, da je splet danes pol takšnih komentarjev, je orban spet dokapitlaiziral?


Me čudi da nisi bil tam, bi se kot nepismen odlično vklopil.

crniangeo ::

NMH je izjavil:

Utk je izjavil:

Popolno zaprtje vseh politikov.


Popolno zaprtje ubijalcev ljudi - antivaxerjev.

zakaj? oni so zdravi, ti si 2x cepljen, se nas bojiš ? :D
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

gozdar1 ::

Goody je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Dehumanizacija neprijatelja, kot iz kakšnega udbaškega priročnika. Zanimivoi, da je splet danes pol takšnih komentarjev, je orban spet dokapitlaiziral?


Me čudi da nisi bil tam, bi se kot nepismen odlično vklopil.


Katera točka na plonkceglcu je to?

Telbanc ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Pač ko se nekdo vtakne v eksistenčne stvari je lah vse mogoče. Gorivo je recimo nuja, hrana tudi, ni to gledališče ali fuzbal tekma...in tako naprej.

Torej prvi dan uvedbe PTC "Jajo" pravi da vlada ne bo popustila pristiskom. Naši mediji še molčijo, medtem ko tuji že govorijo tud o nekaj ranjenih policajih.

Kaj bo naprej se dogajalo je težko rečt, ker zgleda da vlada ni dojela sporočila. Problem zna bit, če bo drugič prišlo enkrat več ljudi, to zna bit problem.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Goody ::

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Dehumanizacija neprijatelja, kot iz kakšnega udbaškega priročnika. Zanimivoi, da je splet danes pol takšnih komentarjev, je orban spet dokapitlaiziral?


Me čudi da nisi bil tam, bi se kot nepismen odlično vklopil.


Katera točka na plonkceglcu je to?


Vidiš kako so pametni tile thinkthankovci, so v naprej vedeli da se boš nepismen tule vsajal.

gozdar1 ::

Goody je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Goody je izjavil:

Ko gledam slike s tegale Anica, major, Zlatko, Hypo, Saška, dragons, viiole protesta, se že na slikah vidi da noben od protestnikov nima iq več kot 110...


Dehumanizacija neprijatelja, kot iz kakšnega udbaškega priročnika. Zanimivoi, da je splet danes pol takšnih komentarjev, je orban spet dokapitlaiziral?


Me čudi da nisi bil tam, bi se kot nepismen odlično vklopil.


Katera točka na plonkceglcu je to?


Vidiš kako so pametni tile thinkthankovci, so v naprej vedeli da se boš nepismen tule vsajal.


Bilo kuda udba svuda.

;-) ::

Nekaj mora biti hudo narobe s cepivom, da se vsi cepljeni tako bojijo necepljenih. Je v dozi strah? Ste ugotovili da cepivo ne deluje?

Goody ::

Telbanc je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Pač ko se nekdo vtakne v eksistenčne stvari je lah vse mogoče. Gorivo je recimo nuja, hrana tudi, ni to gledališče ali fuzbal tekma...in tako naprej.

Torej prvi dan uvedbe PTC "Jajo" pravi da vlada ne bo popustila pristiskom. Naši mediji še molčijo, medtem ko tuji že govorijo tud o nekaj ranjenih policajih.

Kaj bo naprej se dogajalo je težko rečt, ker zgleda da vlada ni dojela sporočila. Problem zna bit, če bo drugič prišlo enkrat več ljudi, to zna bit problem.


Težka bo, boste vseeno težko kaj dosti več debilov skupaj zbobnal. Jih le ni toliko v to smer mahnjenih. Mogoče vam pomagajo južni bratje ko jih tako rad citiraš. So bili danes tudi množično prisotni po slikah sodeč.

Scaramouche ::

Sej bi lahko zdaj en naredil servis, kjer bi ljudje morali ostati v avtu, napisati koliko bencina hočejo in plačajo preko škatle.
Nič ni direktno..

WizzardOfOZ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Premalokrat.

Problematično se mi tukaj zdi, da je opozicija preveč tiho. So dobili kuverte pod mizo, da bo jajoslav lahko še naprej delal kar bo hotel, oni bodo pa tiho še naprej.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

HappyPills ::

TBolnice so se spraznile zdaj ko je bil protest? Virusa vec ni?

Goody ::

WizzardOfOZ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Premalokrat.

Problematično se mi tukaj zdi, da je opozicija preveč tiho. So dobili kuverte pod mizo, da bo jajoslav lahko še naprej delal kar bo hotel, oni bodo pa tiho še naprej.


V opoziciji niso totalni idioti, predobro vedo, da bi na oblasti morali početi glede covida povsem isto kot počne Ivan...

Nedasemiveč ::

HappyPills je izjavil:

TBolnice so se spraznile zdaj ko je bil protest? Virusa vec ni?


Danes je bilo na trgu tam okoli 15.000 ljudi, torej previdevam, da bo čez 2 tedna naval na bolnice?

Zgodovina sprememb…

WizzardOfOZ ::

Goody je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Premalokrat.

Problematično se mi tukaj zdi, da je opozicija preveč tiho. So dobili kuverte pod mizo, da bo jajoslav lahko še naprej delal kar bo hotel, oni bodo pa tiho še naprej.


V opoziciji niso totalni idioti, predobro vedo, da bi na oblasti morali početi glede covida povsem isto kot počne Ivan...


Glede na to kako so eni in drugi nesposobni, se sprašujem, če bi sploh prišli do tega dela. Če se nebi že med potjo do tega pojedli med sabo in razpadli.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Premalokrat.

Problematično se mi tukaj zdi, da je opozicija preveč tiho. So dobili kuverte pod mizo, da bo jajoslav lahko še naprej delal kar bo hotel, oni bodo pa tiho še naprej.


V opoziciji niso totalni idioti, predobro vedo, da bi na oblasti morali početi glede covida povsem isto kot počne Ivan...


Sem 100% prepričan, da nebi imeli PCT pogoja. Morda znotraj lokalov, nočni klubu, športni dogodki ipd., absolutno pa nebi bili tako nori, da bi jih uvedli v zdrastvo, črpalke, pošte, banke itd. To je totalno idiotski odlok. Kaj se zgodi, ko sprejmeš idiotski odlok, pa smo bili priča danes in bomo priča v naslednjih dneh.

Zgodovina sprememb…

Goody ::

Kar smo bili priča danes je bil idiotski zbor možganskega trusta Anic, majorjev, dragonsov, viol, zlatka, saške, wernerja, hypota in podobnih kapacitet...

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

Kar smo bili priča danes je bil idiotski zbor možganskega trusta Anic, majorjev, dragonsov, viol, zlatka, saške, wernerja, hypota in podobnih kapacitet...


Janšist bo branil vlado do konca, zaradi vas trpijo zaposleni, ki morajo upoštevati vaš idiotski odlok. Kri je na vaših rokah. Še bo zanimivo v prihodnjih dneh :D

Ampak dobro, Petrol že popušča hehe

gozdar1 ::

Vsi iteligentnejši od podpornikov pct, kar ni ravno težko. PCT je pač birokratska izmišljotina, tam pa niso pomembni dosežki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

slotech5 ::

Od danes ne tankam več na Petrolu!

RedDrake ::

Danes na eni pumpi na Koroškem. Pripeljem, odprem tank, hočem tankat, ne dela - obvestilo, da najprej notri pokazat papir. OK. Grem notri, pripravim QR kodo, kažem študentki (saj bi rekel, da je bila blond, ampak je bila črna kot noč v lase), me še vpraša, če je prava številka pumpe, ok, bo delalo.
Nazaj ven, skušam točit. Ne dela.
Sosedu isto ne deluje (pa je bil pred mano notri z enim a4 listom).
Greva oba nazaj noter, ravno vkorači ena ženska, ki _NI_ nič pokazala, in je bila tipična "zahtevna" stranka (aka, tri verzije čikov, loterija, pa pol, k že skor plača, se spomne še neki). Druga študentka na kasi, tokrat pofarbana na blond. "kolega" že kar malo živčen, če lahko prosim vklopi pumpo.
Ja, kaj nisi rekel po koroško zapoje ženska (papirja ji niti ni kazal).
Potem še jaz maham s telefonom, za mojo številko. Ok, bo naredila.
Končno pumpa dela.
Se gledava s tipom ko točiva, in mi reče - "Če zdaj ne bo vojna ne bo nikol".
Se mu samo nasmehnem.
Jep, breaking point prihaja.
Zarad bencina ...

dexterboy ::

Telbanc je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme". Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!
Pač ko se nekdo vtakne v eksistenčne stvari je lah vse mogoče. Gorivo je recimo nuja, hrana tudi, ni to gledališče ali fuzbal tekma...in tako naprej. Torej prvi dan uvedbe PTC "Jajo" pravi da vlada ne bo popustila pristiskom. Naši mediji še molčijo, medtem ko tuji že govorijo tud o nekaj ranjenih policajih. Kaj bo naprej se dogajalo je težko rečt, ker zgleda da vlada ni dojela sporočila. Problem zna bit, če bo drugič prišlo enkrat več ljudi, to zna bit problem.

Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

WizzardOfOZ ::

Goody je izjavil:

Kar smo bili priča danes je bil idiotski zbor možganskega trusta Anic, majorjev, dragonsov, viol, zlatka, saške, wernerja, hypota in podobnih kapacitet...


Jaz bolj mislim, da so na ta zbor prišli ljudje, ki imajo počasi dosti vsega. In tisti so veliko bolj nevarni od zborčka, ki ga opevaš. Tvoj opevani zborček je na tv-ju bil pokazan, ker so pač "znani". Problem bodo pa tisti manj znani, ki jim počasi mrak pada na oči zaradi bedarij idiota na oblasti. Ko se bo tistih nabrala kritična masa, bo pa orenk zapokal.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

Telbanc je izjavil:


Pač ko se nekdo vtakne v eksistenčne stvari je lah vse mogoče. Gorivo je recimo nuja, hrana tudi, ni to gledališče ali fuzbal tekma...in tako naprej.

Torej prvi dan uvedbe PTC "Jajo" pravi da vlada ne bo popustila pristiskom. Naši mediji še molčijo, medtem ko tuji že govorijo tud o nekaj ranjenih policajih.

Kaj bo naprej se dogajalo je težko rečt, ker zgleda da vlada ni dojela sporočila. Problem zna bit, če bo drugič prišlo enkrat več ljudi, to zna bit problem.

Ah, ne brini, lako ćemo to.
Naslednjič bo samo še par sto norcev s Troho na čelu in bo konec te pravljice o uporu.
Pol se bojo pa v petek še s kult-kolesarji udarl, pa bo konec obeh.
Ivan bo pa vladal še sladko leto.

Goody ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Goody je izjavil:

Kar smo bili priča danes je bil idiotski zbor možganskega trusta Anic, majorjev, dragonsov, viol, zlatka, saške, wernerja, hypota in podobnih kapacitet...


Jaz bolj mislim, da so na ta zbor prišli ljudje, ki imajo počasi dosti vsega. In tisti so veliko bolj nevarni od zborčka, ki ga opevaš. Tvoj opevani zborček je na tv-ju bil pokazan, ker so pač "znani". Problem bodo pa tisti manj znani, ki jim počasi mrak pada na oči zaradi bedarij idiota na oblasti. Ko se bo tistih nabrala kritična masa, bo pa orenk zapokal.


Ne nabijaj, pokal je od idiotov viol in dragonsov ki kot pravi strahopetci uživajo v pretepih kjer se lahko skrijejo v masi in se spravljajo masovno na poaameznike.

Nedasemiveč ::

RedDrake je izjavil:

Telbanc je izjavil:


Pač ko se nekdo vtakne v eksistenčne stvari je lah vse mogoče. Gorivo je recimo nuja, hrana tudi, ni to gledališče ali fuzbal tekma...in tako naprej.

Torej prvi dan uvedbe PTC "Jajo" pravi da vlada ne bo popustila pristiskom. Naši mediji še molčijo, medtem ko tuji že govorijo tud o nekaj ranjenih policajih.

Kaj bo naprej se dogajalo je težko rečt, ker zgleda da vlada ni dojela sporočila. Problem zna bit, če bo drugič prišlo enkrat več ljudi, to zna bit problem.

Ah, ne brini, lako ćemo to.
Naslednjič bo samo še par sto norcev s Troho na čelu in bo konec te pravljice o uporu.
Pol se bojo pa v petek še s kult-kolesarji udarl, pa bo konec obeh.
Ivan bo pa vladal še sladko leto.


To se bo zgodilo, če bodo podjetja trgovinskih centrov, uradov itd. prenehali pošiljati študente miriti razjarjen narod in zahtevat PCT pogoj, da si nabavijo življenske potrebščine. Varnostnikov in policije je bistveno premalo za takšen nadzor. Morda v kakšnih večjih trgovinskih centrov, ostali si pa tega itak ne morejo privoščiti.

Tule mi več ne govorimo o koruptivnih poslih Janše. Narod to pozabi po enem tednu, takšnih stvari kot je tale odlok, se pa lahko kvečjemu stopnjuje, potem pa Kacin prilije še olje na ogenj in omenja obvezno cepljenje.

Colt1911 ::

Nedasemiveč je izjavil:

Goody je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Treba je priznati, da smo Slovenci se zadnja peščica ljudstva, ki reagira kot zivo bitje z razvito čustveno inteligenco, ki niso sprogramirani aka "tega se pa ze ne sme".

Se enkrat poklon Slovenci. Legende!!!


Premalokrat.

Problematično se mi tukaj zdi, da je opozicija preveč tiho. So dobili kuverte pod mizo, da bo jajoslav lahko še naprej delal kar bo hotel, oni bodo pa tiho še naprej.


V opoziciji niso totalni idioti, predobro vedo, da bi na oblasti morali početi glede covida povsem isto kot počne Ivan...


Sem 100% prepričan, da nebi imeli PCT pogoja. Morda znotraj lokalov, nočni klubu, športni dogodki ipd., absolutno pa nebi bili tako nori, da bi jih uvedli v zdrastvo, črpalke, pošte, banke itd. To je totalno idiotski odlok. Kaj se zgodi, ko sprejmeš idiotski odlok, pa smo bili priča danes in bomo priča v naslednjih dneh.

Kaj pravi opozicija o antifašističnih protestih ? Jih podpira in zakaj ne ?
Se bodo naslednjič pridružili ali jih celo oni organizirali ?
Le kje je KUL ko jih potrebujemo !!

Nedasemiveč ::

Goody je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Goody je izjavil:

Kar smo bili priča danes je bil idiotski zbor možganskega trusta Anic, majorjev, dragonsov, viol, zlatka, saške, wernerja, hypota in podobnih kapacitet...


Jaz bolj mislim, da so na ta zbor prišli ljudje, ki imajo počasi dosti vsega. In tisti so veliko bolj nevarni od zborčka, ki ga opevaš. Tvoj opevani zborček je na tv-ju bil pokazan, ker so pač "znani". Problem bodo pa tisti manj znani, ki jim počasi mrak pada na oči zaradi bedarij idiota na oblasti. Ko se bo tistih nabrala kritična masa, bo pa orenk zapokal.


Ne nabijaj, pokal je od idiotov viol in dragonsov ki kot pravi strahopetci uživajo v pretepih kjer se lahko skrijejo v masi in se spravljajo masovno na poaameznike.


95% ljudi na protestu je bilo danes navadnih državljanov, ki ne želijo ustrahovanja vlade in so proti neustavnemu odloku. Zgolj 5% je bilo političnih aktivistov, navijaških skupin itn.

Navijaške skupine pa vedno pozdravljam, je vsaj pestro pa še vzdušje je tisto pravo, če že na stadionih ni 8-)

PrihajaNodi ::

RedDrake je izjavil:

Danes na eni pumpi na Koroškem. Pripeljem, odprem tank, hočem tankat, ne dela - obvestilo, da najprej notri pokazat papir. OK. Grem notri, pripravim QR kodo, kažem študentki (saj bi rekel, da je bila blond, ampak je bila črna kot noč v lase), me še vpraša, če je prava številka pumpe, ok, bo delalo.
Nazaj ven, skušam točit. Ne dela.
Sosedu isto ne deluje (pa je bil pred mano notri z enim a4 listom).
Greva oba nazaj noter, ravno vkorači ena ženska, ki _NI_ nič pokazala, in je bila tipična "zahtevna" stranka (aka, tri verzije čikov, loterija, pa pol, k že skor plača, se spomne še neki). Druga študentka na kasi, tokrat pofarbana na blond. "kolega" že kar malo živčen, če lahko prosim vklopi pumpo.
Ja, kaj nisi rekel po koroško zapoje ženska (papirja ji niti ni kazal).
Potem še jaz maham s telefonom, za mojo številko. Ok, bo naredila.
Končno pumpa dela.
Se gledava s tipom ko točiva, in mi reče - "Če zdaj ne bo vojna ne bo nikol".
Se mu samo nasmehnem.
Jep, breaking point prihaja.
Zarad bencina ...

Dobra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

RedDrake ::

@HypoHypo
Sark detektor crknu?

Saj sem nekje drugje napisal. Nihče res ne preverja teh PCT pogojev. Največ kar naredijo je, da vprašajo, in ko vidijo QR kodo so srečni. Lahko bi bila tudi QR koda za DL-jat nek random porno z darkweba, pa ne bi nobenemu potegnilo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

dexterboy ::

RedDrake je izjavil:

Danes na eni pumpi na Koroškem. Pripeljem, odprem tank, hočem tankat, ne dela - obvestilo, da najprej notri pokazat papir. OK. Grem notri, pripravim QR kodo, kažem študentki (saj bi rekel, da je bila blond, ampak je bila črna kot noč v lase), me še vpraša, če je prava številka pumpe, ok, bo delalo. Nazaj ven, skušam točit. Ne dela. Sosedu isto ne deluje (pa je bil pred mano notri z enim a4 listom). Greva oba nazaj noter, ravno vkorači ena ženska, ki _NI_ nič pokazala, in je bila tipična "zahtevna" stranka (aka, tri verzije čikov, loterija, pa pol, k že skor plača, se spomne še neki). Druga študentka na kasi, tokrat pofarbana na blond. "kolega" že kar malo živčen, če lahko prosim vklopi pumpo. Ja, kaj nisi rekel po koroško zapoje ženska (papirja ji niti ni kazal). Potem še jaz maham s telefonom, za mojo številko. Ok, bo naredila. Končno pumpa dela. Se gledava s tipom ko točiva, in mi reče - "Če zdaj ne bo vojna ne bo nikol". Se mu samo nasmehnem. Jep, breaking point prihaja.
Zarad bencina ...

Ne želim, da vas plašim, ali radnja filma se dešava 2021 godine :D
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.
««
19 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923095 (18303) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312709 (9979) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383632 (3219) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830998 (23988) matevz1337

Več podobnih tem