» »

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

PCT - Bencinski servisi niso izjema ??

««
3 / 22
»»

Kroos ::

mojsterleo je izjavil:

Ganon je izjavil:

Testiraš se pri delodajalcu in ta test ni veljaven izven podjetja? Logika???

Ni veljaven če gre za samotestiranje. Pri samotestiranju ne dobiš dokazila o negativnem testu.
Če greš na HAGT ali PCR test sta veljavna 48 oz. 72 ur.

Veljajo pa vsi 3-je testi (samotestiranje, HAGT in PCR) 1 teden za delodajalca, kajne?

Torej, če grem na HAGT test jutri popoldne, ta test načeloma velja do (vključno) naslednjega torka popoldne za delodajalca, medtem ko po trgovskih centrih in bencinskih servisih lahko skačem le do četrtka popoldne. Si prav razlagam ali je še kje kakšna finta?

Skyman ::

Pravilno si razlagas,samo za delodejalca je dovolj samotestiranje katera odgovornost je potem na tvoji strani,zato da si delodejalec ocisti roke.

WizzardOfOZ ::

ampak delodajales pa plača test.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Oberyn ::

Tisti, ki izumljate brezkontaktne načina plačila na bencinskih servisih, okence za plačilo, pos terminal zunaj, mbills itd itd, zastonj se matrate. Bencinski servis brez preverjanja pct pogoja ne sme niti nuditi storitve. Razumete? Preverjanje bo treba izvajati na uvozu na območje servisa. Taka je tudi razlaga tako imenovane oblasti, kot je povzeto danes v dnevnih novicah po medijih.
Raje se začnite informirati o tem, koliko dodatnega goriva je dovoljeno prevažati v avtu v namenskih posodah. Za jutri, ko še imate to priložnost.

redtech ::

Oberyn je izjavil:

Tisti, ki izumljate brezkontaktne načina plačila na bencinskih servisih, okence za plačilo, pos terminal zunaj, mbills itd itd, zastonj se matrate. Bencinski servis brez preverjanja pct pogoja ne sme niti nuditi storitve. Razumete? Preverjanje bo treba izvajati na uvozu na območje servisa. Taka je tudi razlaga tako imenovane oblasti, kot je povzeto danes v dnevnih novicah po medijih.
Raje se začnite informirati o tem, koliko dodatnega goriva je dovoljeno prevažati v avtu v namenskih posodah. Za jutri, ko še imate to priložnost.


LOL upam, da se res to zgodi :D

;-) ::

Jaz tudi, najmanj mi je oba avta pri kmetu tankat. Pa še pol ceneje je.

WizzardOfOZ ::

Oberyn je izjavil:

Tisti, ki izumljate brezkontaktne načina plačila na bencinskih servisih, okence za plačilo, pos terminal zunaj, mbills itd itd, zastonj se matrate. Bencinski servis brez preverjanja pct pogoja ne sme niti nuditi storitve. Razumete? Preverjanje bo treba izvajati na uvozu na območje servisa. Taka je tudi razlaga tako imenovane oblasti, kot je povzeto danes v dnevnih novicah po medijih.
Raje se začnite informirati o tem, koliko dodatnega goriva je dovoljeno prevažati v avtu v namenskih posodah. Za jutri, ko še imate to priložnost.


Zelo zanimivo bo gledat delavce petrola na avtocestnem uvozu na pumpo, kako bodo ustavljali avte in preverjali PCT. :))

P.S. čez mejo lahko pelješ samo 20 litrov goriva. Ne vem pa koliko ga lahko po sloveniji s sabo voziš.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

bambam20 ::

Oberyn je izjavil:

Tisti, ki izumljate brezkontaktne načina plačila na bencinskih servisih, okence za plačilo, pos terminal zunaj, mbills itd itd, zastonj se matrate. Bencinski servis brez preverjanja pct pogoja ne sme niti nuditi storitve. Razumete?


Ni res. STvar je omejena zgolj na notranje prostore. Točilni aparati so zunaj na zraku.

BuDi79 ::

bambam20 je izjavil:

Ni res. STvar je omejena zgolj na notranje prostore. Točilni aparati so zunaj na zraku.
Od kdaj, glede na to da PCT velja tudi na terasah lokalov - ki so zunanji prostori.

Oberyn ::

bambam20 je izjavil:

Oberyn je izjavil:

Tisti, ki izumljate brezkontaktne načina plačila na bencinskih servisih, okence za plačilo, pos terminal zunaj, mbills itd itd, zastonj se matrate. Bencinski servis brez preverjanja pct pogoja ne sme niti nuditi storitve. Razumete?


Ni res. STvar je omejena zgolj na notranje prostore. Točilni aparati so zunaj na zraku.


Odlok pravi, da je prepovedano nuditi storitev. Ne glede na način plačila. Kako se bo to v praksi izvajalo, pa še nihče ne ve. Citat iz današnje novice na N1:

A na Petrolu nam na vprašanje, ali bodo pogoj PCT preverjali na dovozu na črpalko ali ob vstopu v prodajalno, danes še niso znali odgovoriti. “Če bomo preverjali pri vhodu v prodajalno, se postavlja vprašanje, kaj bo s kupcem, ki je že natočil gorivo, ne izpolnjuje pa pogoja PCT, kar pomeni, da ne more vstopiti in plačati,” nam je dejal predstavnik za odnose z javnostmi Aleksander Salkič.


Moje mnjenje je, da bo v roku 1 tedna spremenjen (kar je itak stalnica), ta teden se mu pa nihče normalen ne bo podrejal po dobesednem tolmačenju. Jaz recimo se mu ne bom, ker bi sicer v sredo moral nehati delati. Pa ne bom nehal.

LeQuack ::

Baja je izjavil:

v ukc mb je ze zmanjkalo jenssena. grem tudi sam guzvo delat ko pride zaloga. ampak država naj pozabi na družbeno odgovornost. sem bil leto in pol družbeno odgovoren, nisem staknil covida, v zahvalo pa praktično nikamor ne moreš. če se državi jebe in se jim gre samo za procente, pa naj bo, tudi meni se od danes jebe! pa naj ne mislijo, da se bom šel še testirat ob simptomih.


A ko dobiš J&J cepivo že isto sekundo izpolnjuješ PCT?
Quack !

IL_DIAVOLO ::

Ko se gremo testirat, rabimo pct? Samo vprasam :))
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

WizzardOfOZ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ko se gremo testirat, rabimo pct? Samo vprasam :))


Seveda. Pa kako nisi tega vedel. To je nenujno opravilo in kot tako moraš imeti PCT pogoj, da ga lahko izvedeš. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

;-) ::

LeQuack je izjavil:

Baja je izjavil:

v ukc mb je ze zmanjkalo jenssena. grem tudi sam guzvo delat ko pride zaloga. ampak država naj pozabi na družbeno odgovornost. sem bil leto in pol družbeno odgovoren, nisem staknil covida, v zahvalo pa praktično nikamor ne moreš. če se državi jebe in se jim gre samo za procente, pa naj bo, tudi meni se od danes jebe! pa naj ne mislijo, da se bom šel še testirat ob simptomih.


A ko dobiš J&J cepivo že isto sekundo izpolnjuješ PCT?


Da. Tudi PCT ne rabis da se cepis, sem danes klical na tocko za prijatelja.

WizzardOfOZ ::

Kaj se zgodi, če prideš okužen s kovidom na cepljenje in te cepijo?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

;-) ::

Nič tašča je dan po cepljenju s Pfizerjem bila pozitivna, prebolela in živi naprej. Sedaj ima tretji odmerek.

Kroos ::

Hvala za odgovore glede testov.

;-) je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Baja je izjavil:

v ukc mb je ze zmanjkalo jenssena. grem tudi sam guzvo delat ko pride zaloga. ampak država naj pozabi na družbeno odgovornost. sem bil leto in pol družbeno odgovoren, nisem staknil covida, v zahvalo pa praktično nikamor ne moreš. če se državi jebe in se jim gre samo za procente, pa naj bo, tudi meni se od danes jebe! pa naj ne mislijo, da se bom šel še testirat ob simptomih.


A ko dobiš J&J cepivo že isto sekundo izpolnjuješ PCT?


Da. Tudi PCT ne rabis da se cepis, sem danes klical na tocko za prijatelja.


To velja samo za J&J, ker ima 1 dozo, kajne? Kdaj pa začneš izpolnjevati PCT, če se cepiš s Pfizerjem? Šele po 2. odmerku?

IL_DIAVOLO ::

Niso se prešteli, kolko se imajo pozivitvenih odmerkov za v promet spravit.

Stay tuned.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Nedasemiveč ::

;-) je izjavil:

Nič tašča je dan po cepljenju s Pfizerjem bila pozitivna, prebolela in živi naprej. Sedaj ima tretji odmerek.


Govoriš resno ali si izmišljuješ? Ker takšen primer me pa res zanima, stroka namreč opozarja, da v takšnih primerih cepljenje močno odsvetujejo.

hyuga ::

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

kaj je bistvo karantene?da si na svojem naslov ce pride inspekcija. to je vse?

Nedasemiveč ::

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

kaj je bistvo karantene?da si na svojem naslov ce pride inspekcija. to je vse?


Pač samoizolacija za 10 dni, kaj tu ni jasno? Če pride inšpekcija in te na naslovu ni dobiš kazen.

hyuga ::

Nedasemiveč je izjavil:

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

kaj je bistvo karantene?da si na svojem naslov ce pride inspekcija. to je vse?


Pač samoizolacija za 10 dni, kaj tu ni jasno? Če pride inšpekcija in te na naslovu ni dobiš kazen.



jah kaj pa če pride mimo druzinski clan ki ni v karanteni? :D

Nedasemiveč ::

hyuga je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

kaj je bistvo karantene?da si na svojem naslov ce pride inspekcija. to je vse?


Pač samoizolacija za 10 dni, kaj tu ni jasno? Če pride inšpekcija in te na naslovu ni dobiš kazen.



jah kaj pa če pride mimo druzinski clan ki ni v karanteni? :D


Je bil v stiku z okuženo osebo in mora v samoizolacijo. Nisem pa še slišal niti za en primer, ki bi ga poznal, da bi ga na dom hodili pregledovat.

Zgodovina sprememb…

hyuga ::

Nedasemiveč je izjavil:

hyuga je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

kaj je bistvo karantene?da si na svojem naslov ce pride inspekcija. to je vse?


Pač samoizolacija za 10 dni, kaj tu ni jasno? Če pride inšpekcija in te na naslovu ni dobiš kazen.



jah kaj pa če pride mimo druzinski clan ki ni v karanteni? :D


Je bil v stiku z okuženo osebo in mora v samoizolacijo.


kdo je bil v stiku z okuzeno osebo? mene so poslali v karanteno, ker sem mejo preckal brez testa:)
nisem kužen ker sem prakticno bil robinson crusoe
teste si pa naj v rit potisnejo
ne bom podpiral zaslužkarstva s testi katere preplacas 10x

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Blazz ::

Miki N je izjavil:

Bolj je vprašanje tehnično zanimivo - bencinski servisi, tehnično gledano, v večini prodajajo hrano, kot vsi vemo.

Oziroma, zakaj so sploh posebej navedeni, zaradi posebne vrste ne-prehrambnih artiklov? To nima smisla. Spet.

EDIT: saj ne vem, če so posebej navedeni, to je bolj glede na OPovo vprašanje.


tehnično gledano, kaj to sploh pomeni v tem primeru? se pravi potem lahko vsaka štacuna prodaja stekleničeno vodo in 1 sendvič pa že pade pod to zadevo... dejstvo je da se gleda za kaj je registrirana osnovna dejavnost, in benz servis je pač za benz ne za prehrano :)

WizzardOfOZ ::

Bolje je pri petrolu poanta, da se tisti brez PCT nebi vozili naokoli. Ampak tega preprečiti ne morejo.

Se bomo šli kopat malo na morje ta vikend, če bo lepo vreme. Vi pa kar uživajte v mali naši, jaz bom pa v lipi njihovi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Lonsarg ::

Jutri pa novica "ker ni imel PCT ostal sredi avtoceste", umrl bom od smeha.

WizzardOfOZ ::

Lonsarg je izjavil:

Jutri pa novica "ker ni imel PCT ostal sredi avtoceste", umrl bom od smeha.

Top. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

l0g1t3ch ::

Če kdo rabi it tankat, lahko jaz opravim namesto njega. Za ustrezno plačilo :)

Ali pa dostavim gorivo na želeno lokacijo.

IL_DIAVOLO ::

Bomo ze našli kako zakotno pumpo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Oberyn ::

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

Kolikor jaz razumem odlok, od srede naprej kot zaposlen ali samozaposlen ne smeš več delati, če ne izpolnjuješ pct pogoja. Ne glede na to, od kje delaš, doma ali kje drugje. Meni danes nihče ni znal povedati, kako lahko kot samozaposlen pravilno preverjaš pct pogoj. Računovodkinja mi je poslala navodila, po katerih bi moral sprejeti vsaj en interni pravilnik (morda dva), ki se mora skladati z GDPR in je zato kompliciran, tedensko voditi evidenco testiranja, ni pa jasno, ali je potrebno nastalo bazo (osebnih) podatkov registrirati. Vprašal sem jo, če še šali. Ni vedela. Po moje bo ta teden kar zanimiv. Zdaj, nisem spremljal, ali je kritika njihovih visokosti že kazniva s 1000 eur ali še ne. Če še ni kazniva, potem pravim, da je tole popolnoma poblaznelo. Če je že kazniva, pa seveda tega ne trdim. V teh časih je potrebno biti predvsem praktičen. Trdiš tisto, kar je z odloki dovoljneo ali zapovedano trditi, kar je z odloki prepovedano trditi, pa ne trdiš. Saj je enostavno.

pirat ::

Dobro jutro!

Cepiva je zmanjkal
testov več ni,
rad avto bi tankal,
mu lučka gori.
Marija, pomagaj mu!

Se Krek je odloču,
pogoj PCT dal,
antivaxxu živec je poču,
ne bo se predal...
Marija, pomagaj mu!

Prpelji že dizel,
ae antivaxxu mudi,
cepit se neče,
mu pod nogami gori..

Reycis ::

Itak vsi vemo, da ukrepi nimajo medicinskega pomena ampak jim je glavni name, da spravijo ljudi na cepljenje. Na to temo obstaja že kar nekaj leakov, ki to potrjujejo. Tako da ni treba iskat smisla tam kjer ga ni. Cel ta teror je že od začetka voden tako, da se ljudi spravi na cepiva in po mojem mnenju še pomembnejše, da se jih spravi na zelene prepustnice.
Diversity is our greatest strength

Utk ::

Bodite malo realni. Zakaj ne bi smel na petrol in plačat z aplikacijo. Potem je tudi vedeževanje po telefonu prepovedano brez pct, al kako.

Pithlit ::

Utk je izjavil:

Bodite malo realni. Zakaj ne bi smel na petrol in plačat z aplikacijo. Potem je tudi vedeževanje po telefonu prepovedano brez pct, al kako.

Zato ker boš ročko okužil!

Da ne bo pomote, to je bil sarkazem. Vse skupaj se mi zdi že tragikomično... ampak nastalo situacijo si kot dosežek lahko zacahnejo razni antivaxxerji. Še posebej tisti ki sedaj trumoma drvijo na cepilne centre. Too little, too late.
Life is as complicated as we make it...

r3dkv1c4 ::

To je vir, ki ga vi vaxerji nikoli ne boste sprejeli.......ker ste tu na ST-ju zato, da nas skušate zatret, ker mislite da ste več vredni, v bistvu ste pa navadna goveda.

https://banned.video/watch?id=611fef49a...
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Netrunner ::

Oberyn je izjavil:

Ne glede na to, od kje delaš, doma ali kje drugje.


Neglede od kje delaš? Opravljaš delo od doma in zato rabiš PCT? Dvomim, PCT rabiš če hodiš drugam.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Pithlit ::

r3dkv1c4 je izjavil:

To je vir, ki ga vi vaxerji nikoli ne boste sprejeli.......ker ste tu na ST-ju zato, da nas skušate zatret, ker mislite da ste več vredni, v bistvu ste pa navadna goveda.

https://banned.video/watch?id=611fef49a...

Sprejeli ga ne bomo zato ker je glih ene tolk kvalificiran za o tem okol govorit kot ti:

"Dr. Cole is a board-certified dermatopathologist (AP & CP) and the CEO/Medical Director of Cole Diagnostics. He has worked as an independent pathologist since 2004."

Netrunner je izjavil:

Oberyn je izjavil:

Ne glede na to, od kje delaš, doma ali kje drugje.


Neglede od kje delaš? Opravljaš delo od doma in zato rabiš PCT? Dvomim, PCT rabiš če hodiš drugam.

Ti kr dvomi. Sam dok ti en sosed ne pošlje inšpekcije. Pol bomo pa spet po forumih jokal kolk se ti krivica dogaja.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

r3dkv1c4 ::

To je absolutni odgovor na vprašanje, zakaj nočejo naravne imunosti.
Zakaj imajo prebolevniki potrdilo za x mesecev, ker vas in nas, vse, hočejo odstranit. Ker vas hočejo uničit, ker vas hočejo cepit.....ker za elito smo vsi navadne smeti.
Kdaj zaboga boste skapirali?
Razni Pithliti in ostali pripadniki vaxerjev, ki slepo sledite vaši "stroki", nisem pa nikjer zasledil kdo so ti vaši strokovnjaki. Ej, medijski strokovnjaki, FB stroka, twitter stroka, itd....

V Ameriki bo kmalu pokalo, ker imajo ljudje veliko orožja, pri nas smo ovce, tudi vi, samooklicani nastopači in žaljivci......ampak za vas je še slabše, ker ste se že cepili, mi pa imamo še možnost......in jo bomo poizkušali tudi izkoristiti, da se izognemu največjemu umoru ćloveštva.
Prav ste prebrali.

P.s.: Pithlit, spet si me citirala, ccccc boga reva
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Utk ::

Pithlit je izjavil:

Utk je izjavil:

Bodite malo realni. Zakaj ne bi smel na petrol in plačat z aplikacijo. Potem je tudi vedeževanje po telefonu prepovedano brez pct, al kako.

Zato ker boš ročko okužil!

Da ne bo pomote, to je bil sarkazem. Vse skupaj se mi zdi že tragikomično... ampak nastalo situacijo si kot dosežek lahko zacahnejo razni antivaxxerji. Še posebej tisti ki sedaj trumoma drvijo na cepilne centre. Too little, too late.

Morda to deluje na neke mehkužce, jaz sem se pa sicer sprijaznil, da se bom slej ko prej moral, ampak bom iz principa zavlečeval, da vidim kako daleč bo šla ta norost. Če hočejo, da je obvezno, naj sprejmejo da je obvezno, če ne, pa naj bojo ukrepi sorazmerni.

Pithlit ::

r3dkv1c4 je izjavil:

To je absolutni odgovor na vprašanje, zakaj nočejo naravne imunosti.
Zakaj imajo prebolevniki potrdilo za x mesecev, ker vas in nas, vse, hočejo odstranit. Ker vas hočejo uničit, ker vas hočejo cepit.....ker za elito smo vsi navadne smeti.
Kdaj zaboga boste skapirali?
Razni Pithliti in ostali pripadniki vaxerjev, ki slepo sledite vaši "stroki", nisem pa nikjer zasledil kdo so ti vaši strokovnjaki. Ej, medijski strokovnjaki, FB stroka, twitter stroka, itd....

V Ameriki bo kmalu pokalo, ker imajo ljudje veliko orožja, pri nas smo ovce, tudi vi, samooklicani nastopači in žaljivci......ampak za vas je še slabše, ker ste se že cepili, mi pa imamo še možnost......in jo bomo poizkušali tudi izkoristiti, da se izognemu največjemu umoru ćloveštva.
Prav ste prebrali.

P.s.: Pithlit, spet si me citirala, ccccc boga reva

Če ne bi vedno znova dokazoval da je imel Einstein prav, te nebi niti povohala.

Utk je izjavil:

Če hočejo, da je obvezno, naj sprejmejo da je obvezno, če ne, pa naj bojo ukrepi sorazmerni.

To se absolutno strinjam. Ampak oba veva da nobena vlada nima jajc za kaj takega.
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

HappyPills ::

Oberyn je izjavil:

hyuga je izjavil:

danes so me poslali v karanteno. kot s.p. lahko delam doma, ce je druzinsko podjetje? :D mislim clovek se vec s tega ven ne razume.

Kolikor jaz razumem odlok, od srede naprej kot zaposlen ali samozaposlen ne smeš več delati, če ne izpolnjuješ pct pogoja. Ne glede na to, od kje delaš, doma ali kje drugje. Meni danes nihče ni znal povedati, kako lahko kot samozaposlen pravilno preverjaš pct pogoj. Računovodkinja mi je poslala navodila, po katerih bi moral sprejeti vsaj en interni pravilnik (morda dva), ki se mora skladati z GDPR in je zato kompliciran, tedensko voditi evidenco testiranja, ni pa jasno, ali je potrebno nastalo bazo (osebnih) podatkov registrirati. Vprašal sem jo, če še šali. Ni vedela. Po moje bo ta teden kar zanimiv. Zdaj, nisem spremljal, ali je kritika njihovih visokosti že kazniva s 1000 eur ali še ne. Če še ni kazniva, potem pravim, da je tole popolnoma poblaznelo. Če je že kazniva, pa seveda tega ne trdim. V teh časih je potrebno biti predvsem praktičen. Trdiš tisto, kar je z odloki dovoljneo ali zapovedano trditi, kar je z odloki prepovedano trditi, pa ne trdiš. Saj je enostavno.


Ojej sam tole je pa res komplikacija. Se dobrr da sem cepljen in se mi ni treba s tem bedarijam ukvarjat. Bi pa popizdil ja.

r3dkv1c4 ::

@Pithlit
again & again & again......vedno znova dokazuješ, da ne razumeš, kar napišeš......preklemansko prav je imel ja:))
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Netrunner ::

Pithlit je izjavil:


Ti kr dvomi. Sam dok ti en sosed ne pošlje inšpekcije. Pol bomo pa spet po forumih jokal kolk se ti krivica dogaja.


Imaš kakšen vir kjer to navajajo?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

MadMax ::

r3dkv1c4 je izjavil:

... ker mislite da ste več vredni, v bistvu ste pa navadna goveda.

Hm, nisem še zasledil, da bi waxerji okarakterizirali antiwaxerje za goveda.
K sreči ne predstavljaš vseh antiwaxerjev, si pa vseeno pomenljivo izkazal svojo inteligenco...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Netrunner ::

Netrunner je izjavil:


Ti kr dvomi. Sam dok ti en sosed ne pošlje inšpekcije. Pol bomo pa spet po forumih jokal kolk se ti krivica dogaja.


Imaš kakšen vir kjer to navajajo? Res je da "PCT za vse zaposlene" zajema VSE zaposlene, vendar to se mi zdi absurd da si doma in rabiš PCT.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

WizzardOfOZ ::

MadMax je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

... ker mislite da ste več vredni, v bistvu ste pa navadna goveda.

Hm, nisem še zasledil, da bi waxerji okarakterizirali antiwaxerje za goveda.
K sreči ne predstavljaš vseh antiwaxerjev, si pa vseeno pomenljivo izkazal svojo inteligenco...


Potem pa malo premalo bereš forum. V vseh temah se cepljeni in necepljeni obkladajo z žaljivkami.

Ne se sekirat, tale PCT za vse, bo še kaka 2 tedna, potem bo pa še kakšna zaostritev, ker ne bo učinka. Oziroma je ravno obraten učinek. Tisti, ki se do sedaj niso cepili, se pod prisilo bodo še manj hoteli.

V končni fazi pa boste morali vsi preboleti, če bomo hoteli na višji nivo priti. Drugega izhoda ni. Tako da kr pripravite se na prebolevanje tega virusa.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Hemi426 ::

Mogoče malenkost off-topic, ampak se pravi, da trenutno si manejo roke bencinski servisi z POS na črpalki in samostoječe trgovine?

Ali bo v teh trgovinah sedaj spet pokrit tehnični in tekstilni del?

Ker saj veste, v prvem valu se je najbolj širil virusn ko si nakupil zapakirano škatlo Polzela nogavic>:D

HappyPills ::

Včeraj je bil naval na cepilna mesta enako se pričakuje danes. Tudi pri moji v službi so tiste 3 ki se do zdaj niso cepile vse odločle it cepit.
Pomoje bo namen dosežen.

PRav hardcore antivexxerjev se ocenjuje da je nekje max 12%. Pomoje lahko dosežemo vredu stopnjo precepljenosti da bo za teh 12% pol plac na intenzivkah.

Pithlit ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Oziroma je ravno obraten učinek. Tisti, ki se do sedaj niso cepili, se pod prisilo bodo še manj hoteli.

A zato praktično vsi cepilni centri poročajo o 2-3x več strankah v enem dnevu kot prej v celem tednu?
Life is as complicated as we make it...
««
3 / 22
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako (teoretično) ponarejati PCT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19923093 (18301) Neon87

Gneča v cepilnih centrih po Sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10312709 (9979) BigWhale

Odlok vlade: PCT-pogoj obvezen za vse zaposlene in uporabnike storitev

Oddelek: Loža
383630 (3217) musicfreak

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830998 (23988) matevz1337

Več podobnih tem