» »

Neonacizem in SDS?

Neonacizem in SDS?

1
2
»

zmist ::

multivac je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

multivac je izjavil:

SDS in neonacizem v istem stavku?

Ok:



Kaj točno ma to veze? Hitler se je tudi slikal s črnci in židi.


Čaki a neonacisti redno zahajajo nasmejani prejemat nagrade ortodoksnih rabinov, z jamako na glavi?

A neonacisti pogosto sklepajo posle z Judejo in pošiljajo dol svoje ministre?


A morda Izraelci furajo neonacizem nad Palestinci? Moram reci, da tole zgoraj predvsem potrjuje JJevo usmeritev.

Ampak vedno bolj se izkazuje, da sem imel prav, ko sem antivaxerje na forumu oznacil za SDSovce... smo presli iz antivax teme ze na branjenje SDSa in JJa. Zanimivo, izgleda, da bo res drzalo, da SDSovi propagandisti nalasc sirijo strah pred cepivi, da bi ustvarili izredne razmere zaradi okuzenosti prebivalstva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

Kdo tocno? Pa ce lahko dokazes da res. Izredne razmere imajo ponekod tudi z visoko precepljenostjo. Drugac pa obstaja tudi obratna slika, zelo malo cepljenosti in vec svobode, kot naprimer Bosna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

zmist ::

maldic je izjavil:

Kdo tocno? Pa ce lahko dokazes da res. Izredne razmere imajo ponekod tudi z visoko precepljenostjo. Drugac pa obstaja tudi obratna slika, zelo malo cepljenosti in vec svobode, kot naprimer Bosna.


Multivac, si uporabil drug account, da bos bolj relevanten? Se vedno si poln sranja... drug account ne spremeni nicesar, ce se vedno nabijas enak bullshit, kot prej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

Pravis, da antivaxerji branijo sds. Nastej kdo pa kje, komentarji, viri, karkoli. Ne mores kar obtozit brez vsakrsne osnove.

maldic ::

Ampak vedno bolj se izkazuje, da sem imel prav, ko sem antivaxerje na forumu oznacil za SDSovce... smo presli iz antivax teme ze na branjenje SDSa in JJa. Zanimivo, izgleda, da bo res drzalo, da SDSovi propagandisti nalasc sirijo strah pred cepivi, da bi ustvarili izredne razmere zaradi okuzenosti prebivalstva.


Preden si ustvaril svoj slotech racun, so tukaj na forumu obtozevali placane trole, da so s trstenjakove pa da pisejo propagando za cepljenje. Ali si ti ustvaril nov racun samo, da bi povedal da temu ni tako? Prav dokazi, da imas prav. Do takrat pa te vprasam, ce se posluzujes taktiko manipulacije, kateri so znacilni za sociopate?
1. kruto poneumljanje oz. zamegljevanje, pomeni, da vas želijo prepričati, da se to ni zgodilo, se motite in je z vami nekaj hudo narobe, naprimer poznate tisto ko pravijo si vzel tablete? Zelo pogosto to tukaj uporabljajo. Še huje, ob njih se tako tudi počutite, saj vaše misli in občutke namenoma razlagajo napačno. Vaše mnenje, legitimna čustva, doživete izkušnje in tako naprej prevedejo v vaše značajske napake in vam jih ponudijo kot dokaz vaše nerazumnosti. Ta zvijačna in zahrbtna manipulativna strategija deluje tako, da izkrivlja in načenja vaš občutek za realnost in samozaupanje ter vas onesposobi, da bi se čutili upravičeni grajati njihovo zlorabo ali trpinčenje. V borbi dveh resnic, vaše in njihove, se boste spraševali, če je z vami res nekaj narobe, saj so izjemno samozavestni v svojih lažeh in zaradi tega prehitro podvomite vase. Vzbudili vam bodo krivdo in prej ali slej boste mislili, da imajo tudi prav. Na tak način uspešno opravičujejo svoje ravnanje, se otresejo odgovornosti in izrabijo vaše zaupanje. Najpogostejši občutki, ki se ob tem pojavljajo, pa so strah, občutek dolžnosti in krivda.

2. Če vas ne morejo nadzorovati, pa bodo poskušali nadzorovati vsaj način, kako vas vidijo drugi. Z obrekovanjem, ki gre velikokrat prek vseh vaših mej dobrega okusa, a ne njihovih, želijo spodkopati vaš ugled in dobro ime. Nadlegujejo vse, ki jih imajo priložnost ogovoriti, v smislu, da bodo razodeli resnico, pri čemer vloge obrnejo, kot jim ustreza. Vso odgovornost projicirajo na vas in prikrijejo lastno vedenje. sociopati raje, kot da bi priznali svoje napake ali krivična dejanja, svoje lastnosti na boleč in izjemno okruten način odvržejo na svoje nič hudega sluteče obdolžence, saj želijo, da njihove žrtve prevzamejo odgovornost za njihovo vedenje. Na tak način narcis projicira sleherni toksični občutek lastne osramočenosti na drugega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

zmist ::

maldic je izjavil:

Ampak vedno bolj se izkazuje, da sem imel prav, ko sem antivaxerje na forumu oznacil za SDSovce... smo presli iz antivax teme ze na branjenje SDSa in JJa. Zanimivo, izgleda, da bo res drzalo, da SDSovi propagandisti nalasc sirijo strah pred cepivi, da bi ustvarili izredne razmere zaradi okuzenosti prebivalstva.


Preden si ustvaril svoj slotech racun, so tukaj na forumu obtozevali placane trole, da so s trstenjakove pa da pisejo propagando za cepljenje. Ali si ti ustvaril nov racun samo, da bi povedal da temu ni tako? Prav dokazi, da imas prav. Do takrat pa te vprasam, ce se posluzujes taktiko manipulacije, kateri so znacilni za sociopate?
1. kruto poneumljanje oz. zamegljevanje, pomeni, da vas želijo prepričati, da se to ni zgodilo, se motite in je z vami nekaj hudo narobe, naprimer poznate tisto ko pravijo si vzel tablete? Zelo pogosto to tukaj uporabljajo. Še huje, ob njih se tako tudi počutite, saj vaše misli in občutke namenoma razlagajo napačno. Vaše mnenje, legitimna čustva, doživete izkušnje in tako naprej prevedejo v vaše značajske napake in vam jih ponudijo kot dokaz vaše nerazumnosti. Ta zvijačna in zahrbtna manipulativna strategija deluje tako, da izkrivlja in načenja vaš občutek za realnost in samozaupanje ter vas onesposobi, da bi se čutili upravičeni grajati njihovo zlorabo ali trpinčenje. V borbi dveh resnic, vaše in njihove, se boste spraševali, če je z vami res nekaj narobe, saj so izjemno samozavestni v svojih lažeh in zaradi tega prehitro podvomite vase. Vzbudili vam bodo krivdo in prej ali slej boste mislili, da imajo tudi prav. Na tak način uspešno opravičujejo svoje ravnanje, se otresejo odgovornosti in izrabijo vaše zaupanje. Najpogostejši občutki, ki se ob tem pojavljajo, pa so strah, občutek dolžnosti in krivda.

2. Če vas ne morejo nadzorovati, pa bodo poskušali nadzorovati vsaj način, kako vas vidijo drugi. Z obrekovanjem, ki gre velikokrat prek vseh vaših mej dobrega okusa, a ne njihovih, želijo spodkopati vaš ugled in dobro ime. Nadlegujejo vse, ki jih imajo priložnost ogovoriti, v smislu, da bodo razodeli resnico, pri čemer vloge obrnejo, kot jim ustreza. Vso odgovornost projicirajo na vas in prikrijejo lastno vedenje. sociopati raje, kot da bi priznali svoje napake ali krivična dejanja, svoje lastnosti na boleč in izjemno okruten način odvržejo na svoje nič hudega sluteče obdolžence, saj želijo, da njihove žrtve prevzamejo odgovornost za njihovo vedenje. Na tak način narcis projicira sleherni toksični občutek lastne osramočenosti na drugega.


Ti si pa vzames casa za dve tocki bullshita, tacas, ko tvoj alter ego (oz. alter account) brani SDS in JJ-a povezave z neonacisti. Dajva tole tvoje sranje skrciti:

1) to pocnes ti, ves cas. Lazes, nakladas, lepis linke na fake novice in seveda, te je strah, da bos ob zasluzek kot "pomocnik" vlade. Dejansko si se opisal, da se bolje ne bi mogel, seveda pa vabim, da si vsi ogledajo tvoje poste po forumu in sami presodijo. Tule: https://slo-tech.com/forum/c124315
2) tocno tole pocnes v celotnem postu, ki si ga naklamfal. Rad bi prikazal mene v drugi luci, da bi prikril, da si SDSovska pizda. Tako, da morda, si kreten, ki se ne zaveda kaj pocne? Ali samo vladni
PRovec, ki proba obraniti cast, ki je nima? Pizda politikanska.

Mimogrede, v razmislek vsem ostalim. Imamo en bogi slo-tech z napihnjenim stevilom clanov (ki jih je vsaj 3x do 10x manj kot je prikazano) pa si SDSove PR sluzbe vzamejo cas, da jih naslavljajo. Ste morda pomislili, kaj zganjajo po Facebooku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

maldic ::

Vsak lahko preveri, iz komentarjev, ce sem kdaj bil za sds ali ne. Nisem politicno opredeljen. Tudi ne reklamiram nobene korporacije ali pa uporabo njihovih izdelkov. Glede cepljenja pa naj se vsak sam odloci, ne zelim vsiljevat mnenje drugim. Si pa dokazal, vsaj zame, da si izmislil kar nekaj neresnic. Zalitvam se mocno izogibam. Tudi ti bi se jih lahko. Skoraj ne mine dan, ko ne bi napisal kaksno. Drugac pa namesto, da priznas svoje napake, kot vedno projiciras odgovornost na druge in obracas vloge, kot se ti zljubi in kot ti koristi. Kar so tudi nekatere izmed znacilnost sociopatov. Ne trdim, da si ti en izmed njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

zmist ::

maldic je izjavil:

Vsak lahko preveri, iz komentarjev, ce sem kdaj bil za sds ali ne. Nisem politicno opredeljen. Tudi ne reklamiram nobene korporacije ali pa uporabo njihovih izdelkov. Glede cepljenja pa naj se vsak sam odloci, ne zelim vsiljevat mnenje drugim. Si pa dokazal, vsaj zame, da si izmislil kar nekaj neresnic. Zalitvam se mocno izogibam. Tudi ti bi se jih lahko. Skoraj ne mine dan, ko ne bi napisal kaksno. Drugac pa namesto, da priznas svoje napake, kot vedno projiciras odgovornost na druge in obracas vloge, kot se ti zljubi in kot ti koristi. Kar so tudi nekatere izmed znacilnost sociopatov. Ne trdim, da si ti en izmed njih.


Glede na to, da imas drugi account multivac, je vsako blebetanje odvec.

maldic ::

zmist iz komentarja v komentar prikazuje nove in nove znacilnosti, ki so znacilne za sociopate. Zdaj v novem komentarju je uspel prikazat novo znacilnost, karakteristicno za sociopate, tisto, ki je bila napisana pod tocko 2. in to je "Če vas ne morejo nadzorovati, pa bodo poskušali nadzorovati vsaj način, kako vas vidijo drugi." Vec v opisu zgoraj podnapisano pod tocko 2.
Drugac pa nimam cisto nic z multivacom. Se vedno pa cakamo dodatna pojasnila za tvoje obtozbe, ki si jih navedel zgoraj. Ne mores obtozevat necesa brez vsakrsne osnove. Tudi jaz tebe nisem obtozil, da si sociopat. Ampak obstaja utemeljen sum in sem tudi navedel razloge.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

zmist ::

maldic je izjavil:

zmist iz komentarja v komentar prikazuje nove in nove znacilnosti, ki so znacilne za sociopate. Zdaj v novem komentarju je uspel prikazat novo znacilnost, karakteristicno za sociopate, tisto, ki je bila napisana pod tocko 2. in to je "Če vas ne morejo nadzorovati, pa bodo poskušali nadzorovati vsaj način, kako vas vidijo drugi." Vec v opisu zgoraj podnapisano pod tocko 2.
Drugac pa nimam cisto nic z multivacom. Se vedno pa cakamo dodatna pojasnila za tvoje obtozbe, ki si jih navedel zgoraj. Ne mores obtozevat necesa brez vsakrsne osnove. Tudi jaz tebe nisem obtozil, da si sociopat. Ampak obstaja utemeljen sum in sem tudi navedel razloge.


In SDSovec spet nadaljuje svoje ad-homineme ker je bil ujet red-handed (pa se pod drugim accountom). Zanimivo je, da v inicialnem postu niti omenjen ni bil, ampak se je nanasal na multivaca, manipulator pa se je od nekje vmesal in zacel braniti svoj drugi nick. Zmesan do amena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

kuall ::

Smrekar1 je izjavil:

Pot v Venezuelo? Check.

Kordiš z Levico nas bo pripeljal tja, če jih boste neinteligentni ljudje še naprej volili. Nehajte s tem.

maldic ::

Za razliko od tvojih obtozb imam jaz vsaj utemeljen sum, podkrepljen s pojasnili, opisanimi na dolgo in siroko. Ti pa imas obtozbe podkrepljene z nicemer. Obtozis kar tako brez vsega. Ti pa moram cestitat, ker si zdaj spet z dodatnim komentarjem uspel prikazat novo karakteristiko, znacilno za sociopate. To najdete tudi na wikipediji, sicer hrvaski wiki za sociopate. Znacilnost, ki si jo zdaj dodatno prikazal pa je, da sociopati pogosto vzamejo tuje ideje ali stalisca in jih pogosto uporabijo in prikazejo kot svoje. seveda jih nekoliko moderirajo po svoje, obrnejo vloge kot se jim zljubi ali koristi. Drugac pa karakteristike kazes tudi v drugih temah, ki se jih lepo lahko prebere, ce kliknes na tvojo zgodovino komentarjev v tvojem profilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maldic ()

maldic ::

Pa da ne bo izpadlo, da zelim samo kritizirat. Ne. Rad bi pomagal vsem vkljucno zmistu ali komurkoli drugem. Zmist, ce slucajno imas tezave, naj ti povem, da se vse da pozdravit. Dost ljudi sploh ne ve, da imajo kaksne karakteristike in ne poiscejo pomoc. Tudi na internetu imas ogromno nasvetov, lahko si tudi sam pomagas, vsaj malo. verjamem pa da lahko si veliko pomagas. Ampak to je tvoja odlocitev. Ce potrebujes kaksen nasvet, mi pisi na zs.

multivac ::

zmist je izjavil:



A morda Izraelci furajo neonacizem nad Palestinci? Moram reci, da tole zgoraj predvsem potrjuje JJevo usmeritev.

Ampak vedno bolj se izkazuje, da sem imel prav, ko sem antivaxerje na forumu oznacil za SDSovce... smo presli iz antivax teme ze na branjenje SDSa in JJa. Zanimivo, izgleda, da bo res drzalo, da SDSovi propagandisti nalasc sirijo strah pred cepivi, da bi ustvarili izredne razmere zaradi okuzenosti prebivalstva.


Ti si že lahko jih označil. Ne spremeni pa dejstva, da imaš povsem narobe. Samoevidentno narobe.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SDS pošta danes zjutraj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
828402 (4063) b3D_950

Več podobnih tem