» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
125 / 198
»»

multivac ::

3600 smrti najbrž ni bilo. Odjebi že enkrat logitech.


Sicer pa tisti CDC človek tam v članku nima pojma.
Kar naenkrat preskoči iz "rabimo ukrepe" na "moramo vse pocepiti".
Ko istočasno govori, da cepljeni širijo te različice.

Nobene doslednosti.

Bom poiskal, kdaj sem prvič omenil Geerta in tovarn sevov.
Mislim, da že zelo zgodaj v mojem udejstvovanju.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

3600 smrti najbrž ni bilo. Odjebi že enkrat logitech.



Imaš podatke na SURS. Srti je bilo še več kot 3600, pa malo zaokrožim na dol.
Zdej boš seveda trdil da SURS laže.


Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

multivac ::

Ok.



Sem našel:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Polovico novookuženih predstavljajo otroci. Tretjina tistih, pri katerih so potrdili okužbo, pa je že bila cepljenih proti covidu-19.



Moram sicer ponovno preštudirati Geert Vanden Bossche-ovo tezo, ampak ena od njegovih postavk je, da tovrstna ozka cepiva (sintetična mRNA/vektorska) naj bi privedla do selitve virusa na otroke.
Je morebiti to znak tega?

V tem primeru, ne samo, da so tovrstna cepiva akutno nevarna, ampak bi tudi dolgoročno katastrofalna za populacijo.

Zgodovina sprememb...

predlagal izbris: Lonsarg (22. jun 2021 ob 18:37)
predlagalo izbris: PgSurfer (22. jun 2021 ob 17:28)
predlagal izbris: Dimnik (22. jun 2021 ob 17:05)
ustvarilo: multivac (22. jun 2021 ob 16:17)


V bistvu eden izmed mojih prvih postov. Ki je bil za izbris, češ, da širim neresnice.

No. Saj tudi CNN širi neresnice mu pa vseeno vrjamete. Zato vas bom zbadal z njim dokler boste stokali.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Ok.



Sem našel:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Polovico novookuženih predstavljajo otroci. Tretjina tistih, pri katerih so potrdili okužbo, pa je že bila cepljenih proti covidu-19.



Moram sicer ponovno preštudirati Geert Vanden Bossche-ovo tezo, ampak ena od njegovih postavk je, da tovrstna ozka cepiva (sintetična mRNA/vektorska) naj bi privedla do selitve virusa na otroke.
Je morebiti to znak tega?

V tem primeru, ne samo, da so tovrstna cepiva akutno nevarna, ampak bi tudi dolgoročno katastrofalna za populacijo.

Zgodovina sprememb...

predlagal izbris: Lonsarg (22. jun 2021 ob 18:37)
predlagalo izbris: PgSurfer (22. jun 2021 ob 17:28)
predlagal izbris: Dimnik (22. jun 2021 ob 17:05)
ustvarilo: multivac (22. jun 2021 ob 16:17)


V bistvu eden izmed mojih prvih postov. Ki je bil za izbris, češ, da širim neresnice.

No. Saj tudi CNN širi neresnice mu pa vseeno vrjamete. Zato vas bom zbadal z njim dokler boste stokali.



Zanimiv bo razplet dogodkov ko bodo sli nad mamice in dojencke z besedami: nujno, preverjeno, potrebno…
Mislis da bo imagodei pristal na cepljenje svojih? Kaj pa ko bo potrebna tretja spika?

5 x bolj nevaren za nosecnice

Iz katere analne odprtine jih vlecejo, da ne omenjam da so to odsvetovali prejsnji val.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

CDC je uporabil NPC meme karakterja za opisat vas Vaxxerje/Covidiance




Dobesedno to si mislijo o vas. NPCji, ki poslušate vse kar vam servirajo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

PrihajaNodi ::

Tudi mrtve treba cepit pred pokopom, da ne nesejo kaj v onostranstvo. V egiptu so faraonom dali zaklade v grobnico, pri nas dobiš cepivo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Zakaj farmacoije in nasa drzava ne prevzamejo odgovornosti za stranske ucinke cepiva? Potem se pa sprasujejo da se ljudje nocejo cepiti. Poglejte si samo kaj je bilo med prasicjo/pticjo gripo. Ljudje so dobivali vec milijonske tozbe zaradi hudih ucinkov takratnih cepiv. Many such cases indeed. 8-O

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

Zakaj farmacoije in nasa drzava ne prevzamejo odgovornosti za stranske ucinke cepiva? Potem se pa sprasujejo da se ljudje nocejo cepiti. Poglejte si samo kaj je bilo med prasicjo/pticjo gripo. Ljudje so dobivali vec milijonske tozbe zaradi hudih ucinkov takratnih cepiv. Many such cases indeed. 8-O


Ne dvomi, ne sprasuj, zaupaj v stroko cepi se in sodeluj v cepilni himni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi mrtve treba cepit pred pokopom, da ne nesejo kaj v onostranstvo. V egiptu so faraonom dali zaklade v grobnico, pri nas dobiš cepivo.


Tko bi loh AZ porabil do konca.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi mrtve treba cepit pred pokopom, da ne nesejo kaj v onostranstvo. V egiptu so faraonom dali zaklade v grobnico, pri nas dobiš cepivo.


Tko bi loh AZ porabil do konca.


Ma to bo se za Afriko. Ce jim konzerve s pretecenim rokom dajemo bomo pa se to. Itak pa sedaj tretja spika pride, tko da se bo vse ponucal.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Kayzon je izjavil:

Zakaj farmacoije in nasa drzava ne prevzamejo odgovornosti za stranske ucinke cepiva? Potem se pa sprasujejo da se ljudje nocejo cepiti. Poglejte si samo kaj je bilo med prasicjo/pticjo gripo. Ljudje so dobivali vec milijonske tozbe zaradi hudih ucinkov takratnih cepiv. Many such cases indeed. 8-O


Fake it til you make it. Rečejo tisti.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Kayzon ::

marelica7
# 30.07.2021 ob 15.58
141
Jaz sem bila cepljena med prvimi, ker delam v zdravstvu po avstrijskih zakonih. Do takrat nisem bila nikoli pozitivna na testu, kljub temu da delam z bolniki. Dne 16.7.2021 ko je cov-19 že izvenel v našem delovnem okolju, sem bila na testu pozitivna in tudi zbolela za cov-19. Kako se bo cepivo odrezalo v mojem telesu po več kot letu vakcine, bomo videli. Jaz sem razočarana nad trditvami strokovnjakov, da cepivo ščiti moje zdravje in zdravje drugih v moji bližini. V resnici sem kljub ceplenju prenašalka, kar zame ni združljivo z odloki in vso propagando po EU. Sprašujem se, ali bi zbolela tudi, če bi ne bila cepljena? Zame pojasnilo, da bom manj hudo zbolela, če bom cepljena, pač ne drži vode. Ko sem bila cepljena proti malariji, nisem zbolela, ko sem bila cepljena proti ostalim 28 bolezni, tudi nisem zbolela.Zakaj sem sedaj, po več kot letu po ceplenju za in proti cov-19? Se bo okužba lahko ponavljala ? Naj se javijo ljudje ki so v enakem položaju kot jaz!? Te odgovore pričakujemo ga.Beović in g.Krek ? Smo zaposleni v zdravstvu ki smo prekuženi vsak delovni dan,z vse mogočimi razkužili in naše nosnice so izgubile sleherno funkcijo vonja. Ogorčena sem do kraja. Ko bi to vedela,kar doživljam danes, bi zapustila delovno mesto v bolnišnici, po 32 letih požrtvovanega dežurstva in odklopila TV doma.


Kopirano iz RTV clanka - Komentar. Kej takega ne vidis na televiziji ali v novicah..

ajdov2 ::

Kayzon je izjavil:

Zakaj farmacoije in nasa drzava ne prevzamejo odgovornosti za stranske ucinke cepiva? Potem se pa sprasujejo da se ljudje nocejo cepiti. Poglejte si samo kaj je bilo med prasicjo/pticjo gripo. Ljudje so dobivali vec milijonske tozbe zaradi hudih ucinkov takratnih cepiv. Many such cases indeed. 8-O

Trdijo da so cepiva varna hkrati pa nihče noče prevzeti odgovornosti.

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

Nedasemiveč ::

Kayzon je izjavil:

marelica7
# 30.07.2021 ob 15.58
141
Jaz sem bila cepljena med prvimi, ker delam v zdravstvu po avstrijskih zakonih. Do takrat nisem bila nikoli pozitivna na testu, kljub temu da delam z bolniki. Dne 16.7.2021 ko je cov-19 že izvenel v našem delovnem okolju, sem bila na testu pozitivna in tudi zbolela za cov-19. Kako se bo cepivo odrezalo v mojem telesu po več kot letu vakcine, bomo videli. Jaz sem razočarana nad trditvami strokovnjakov, da cepivo ščiti moje zdravje in zdravje drugih v moji bližini. V resnici sem kljub ceplenju prenašalka, kar zame ni združljivo z odloki in vso propagando po EU. Sprašujem se, ali bi zbolela tudi, če bi ne bila cepljena? Zame pojasnilo, da bom manj hudo zbolela, če bom cepljena, pač ne drži vode. Ko sem bila cepljena proti malariji, nisem zbolela, ko sem bila cepljena proti ostalim 28 bolezni, tudi nisem zbolela.Zakaj sem sedaj, po več kot letu po ceplenju za in proti cov-19? Se bo okužba lahko ponavljala ? Naj se javijo ljudje ki so v enakem položaju kot jaz!? Te odgovore pričakujemo ga.Beović in g.Krek ? Smo zaposleni v zdravstvu ki smo prekuženi vsak delovni dan,z vse mogočimi razkužili in naše nosnice so izgubile sleherno funkcijo vonja. Ogorčena sem do kraja. Ko bi to vedela,kar doživljam danes, bi zapustila delovno mesto v bolnišnici, po 32 letih požrtvovanega dežurstva in odklopila TV doma.


Kopirano iz RTV clanka - Komentar. Kej takega ne vidis na televiziji ali v novicah..


Zakaj se potem ni podpisala z imenom in priimkom? Jaz si tudi lahko ustvarim račun na rtv-ju in pišem, kar mi paše.

Namesto marelica bom pač jabolko.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Sprašujem se, ali bi zbolela tudi, če bi ne bila cepljena?


Ne, sploh ne bi zbolela, ker magnetki iz cepiva ne bi tako privlačili virusnih delcev.
Pa ne me jebat s takšnimi!
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

multivac ::

BOMBSHELL

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Documents published by the Scientific Advisory Group for Emergencies (SAGE) today warned a future strain could be as deadly as MERS -- which which has a case fatality rate of 35 per cent -- could be on the way.


Cepljenčki.
Pripravljajo vas, na vaše zadnje zime v življenju.

Kriv bo seveda nek uber strain iz bogsivedi kje. A v resnici je zgolj cepivo tisto, ki je pripravilo teren.

Kot rečeno. Cepljenčki. Najvrjetneje je to vaših nekaj zadnjih zim. Izkoristite jih preudarno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Nedasemiveč ::

https://www.europe1.fr/sante/covid-19-e...

85% hospitaliziranih ljudi je necepljenih.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

BOMBSHELL

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

Documents published by the Scientific Advisory Group for Emergencies (SAGE) today warned a future strain could be as deadly as MERS -- which which has a case fatality rate of 35 per cent -- could be on the way.


Cepljenčki.
Pripravljajo vas, na vaše zadnje zime v življenju.

Kriv bo seveda nek uber strain iz bogsivedi kje. A v resnici je zgolj cepivo tisto, ki je pripravilo teren.

Kot rečeno. Cepljenčki. Najvrjetneje je to vaših nekaj zadnjih zim. Izkoristite jih preudarno.


10 strani nazaj si pisal da je to naša zadnja zima.

Lažnivi kljukec!!

multivac ::

Kot rečeno.
Cepiti moramo vse, ker ko pride "super mutat ninđa turtle" sev ne sme ostati zdravih prič.
Zato pa propagirajo 90% precepljenost.

Čimveč jih skušajo strpati na titanik.

Vsak tretji (cepljenček) bo najbrž umru, če upoštevamo njihove modele.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

Kayzon je izjavil:

marelica7
# 30.07.2021 ob 15.58
141
Jaz sem bila cepljena med prvimi, ker delam v zdravstvu po avstrijskih zakonih. Do takrat nisem bila nikoli pozitivna na testu, kljub temu da delam z bolniki. Dne 16.7.2021 ko je cov-19 že izvenel v našem delovnem okolju, sem bila na testu pozitivna in tudi zbolela za cov-19. Kako se bo cepivo odrezalo v mojem telesu po več kot letu vakcine, bomo videli. Jaz sem razočarana nad trditvami strokovnjakov, da cepivo ščiti moje zdravje in zdravje drugih v moji bližini. V resnici sem kljub ceplenju prenašalka, kar zame ni združljivo z odloki in vso propagando po EU. Sprašujem se, ali bi zbolela tudi, če bi ne bila cepljena? Zame pojasnilo, da bom manj hudo zbolela, če bom cepljena, pač ne drži vode. Ko sem bila cepljena proti malariji, nisem zbolela, ko sem bila cepljena proti ostalim 28 bolezni, tudi nisem zbolela.Zakaj sem sedaj, po več kot letu po ceplenju za in proti cov-19? Se bo okužba lahko ponavljala ? Naj se javijo ljudje ki so v enakem položaju kot jaz!? Te odgovore pričakujemo ga.Beović in g.Krek ? Smo zaposleni v zdravstvu ki smo prekuženi vsak delovni dan,z vse mogočimi razkužili in naše nosnice so izgubile sleherno funkcijo vonja. Ogorčena sem do kraja. Ko bi to vedela,kar doživljam danes, bi zapustila delovno mesto v bolnišnici, po 32 letih požrtvovanega dežurstva in odklopila TV doma.


Kopirano iz RTV clanka - Komentar. Kej takega ne vidis na televiziji ali v novicah..


Zakaj se potem ni podpisala z imenom in priimkom? Jaz si tudi lahko ustvarim račun na rtv-ju in pišem, kar mi paše.

Namesto marelica bom pač jabolko.


Za imena in priimke sem dal video. Vse je do potankosti pisalo kdo je, starost, poklic ni da ni. Je bil pa tiktok video. Ce hoces v anale drezat pa sam razisci in se dokoplji do dejstvev. Kdor se je spikal sam prevzame odgovornost. Casa, nazaj ne boste zavrteli!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Dr Philippa Whitford, vice-chair of the All-Party Parliamentary Group on Coronavirus, said: 'This report, which should have sent shock waves through the UK Government, was instead quietly snuck out among a glut of reports during parliamentary recess.


A ni zabavno ko enkrat uradni strokovnjaki govorijo o 33% smrtnosti, v času sumljive epidemije z sumljivimi cepivi?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

l0g1t3ch ::

Med neceplejenimi.

PrihajaNodi ::

l0g1t3ch je izjavil:

Med neceplejenimi.


V Bosni in Avstraliji tudi. V eni drzavi je vojska na cesti v eni pa ga zurajo:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:

Med neceplejenimi.


Težko. Teh bo bolj malo po željah oblastnikov. 10% mogoče.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Nedasemiveč ::

To vam bo pa res bedn lajf. Necepljenčke vas bojo itak lovil ko srnce.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

https://www.imdb.com/title/tt12592252/
"Covid-23 has mutated"


https://abcnews.go.com/Health/wireStory...
The European Union's executive arm has signed a third vaccine contract with Pfizer and BioNTech through 2023 for an additional 1.8 billion doses of their COVID-19 shots



:D
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

To vam bo pa res bedn lajf. Necepljenčke vas bojo itak lovil ko srnce.


Jah, ce bojo cepljenci preziveli tretjo rundo. Pocakajmo da pocepijo nosecnice. To bo sele veselo

multivac je izjavil:

https://www.imdb.com/title/tt12592252/
"Covid-23 has mutated"


https://abcnews.go.com/Health/wireStory...
The European Union's executive arm has signed a third vaccine contract with Pfizer and BioNTech through 2023 for an additional 1.8 billion doses of their COVID-19 shots



:D


Lol. Glih sem pisal. Dam roko v ogenj da bodo izredne razmere in vojska na cesti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

Nedasemiveč ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

To vam bo pa res bedn lajf. Necepljenčke vas bojo itak lovil ko srnce.


Jah, ce bojo cepljenci preziveli tretjo rundo. Pocakajmo da pocepijo nosecnice. To bo sele veselo


To bo multivac prenašal v živo, ko bodo neke genetske aliene rodile.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Švedska - zgodba o uspehu in kar se tiče milega lockdowna, kot tudi cepljenja.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

@0:28


"And then the 'final solution' which is a year to two years off..."

Vs čas vam že sporočajo dragi covid NPCji.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Nedasemiveč ::

Aja to nam prav hinte dajejo. Smo očitno v eni računalniški igrici. Kje hacke vklopim?

multivac ::

"Don't shoot the messenger if you don't like the message".
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

To vam bo pa res bedn lajf. Necepljenčke vas bojo itak lovil ko srnce.


Jah, ce bojo cepljenci preziveli tretjo rundo. Pocakajmo da pocepijo nosecnice. To bo sele veselo


To bo multivac prenašal v živo, ko bodo neke genetske aliene rodile.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Švedska - zgodba o uspehu in kar se tiče milega lockdowna, kot tudi cepljenja.


Ja in? Avstralija ma vojsko na cesti z razlogom. To bos videl tudi v Sloveniji.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

Nedasemiveč je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nedasemiveč je izjavil:

To vam bo pa res bedn lajf. Necepljenčke vas bojo itak lovil ko srnce.


Jah, ce bojo cepljenci preziveli tretjo rundo. Pocakajmo da pocepijo nosecnice. To bo sele veselo


To bo multivac prenašal v živo, ko bodo neke genetske aliene rodile.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx...

Švedska - zgodba o uspehu in kar se tiče milega lockdowna, kot tudi cepljenja.


Smrti na milijon:

Švedska - blagi ukrepi 1438
Norveška - strogi ukrepi. 146

Faktor 10.

A sami fdvjevci pišejo te članke?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Nedasemiveč ::

Zdaj šele razumem, zakaj smo oklepnike kupili, Hrvati pa milijardo za lovce vrgli.

multivac ::

Ne bom te pogrešal zmaugy :)
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

"Don't shoot the messenger if you don't like the message".


Zakaj nas strasis. Ce Fafagel pravi da je spikanje ok je ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Vem. Ko si mrtev, ti ni težko, ker ne veš da si mrtev. Težko je drugim.
Enako je, če si zabit.;)
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Mislis da bo sel po tretjo dozo? Kaj bo izbral tokrat? Astra zenica - zdenka ali Jansen - mali Janez?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Vem. Ko si mrtev, ti ni težko, ker ne veš da si mrtev. Težko je drugim.
Enako je, če si zabit.;)


Tega nevemo.

PrihajaNodi ::

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Vem. Ko si mrtev, ti ni težko, ker ne veš da si mrtev. Težko je drugim.
Enako je, če si zabit.;)


Zabiti po navadi prezivijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmaugy ::

Nedasemiveč je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Vem. Ko si mrtev, ti ni težko, ker ne veš da si mrtev. Težko je drugim.
Enako je, če si zabit.;)


Tega nevemo.

Vemo vemo. A nisi gledal Sopranote zadnji del?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

l0g1t3ch ::

Lani je multivac tedaj še znan kot Vostok_1, promoviral cepivo kot našo edino možnost.

Virus je bil izdelek kitajske da zjebe zahod, medtem ko se bodo sami precepili.

Sedaj je seveda obrnil plato, ker bi bilo sicer življenje preveč dolgočasno.

Ali je plačan agitator ali pa umski bolnik, ki si izmišlja zgodbe. Izberite opcijo.

Nedasemiveč ::

Nisem, žal.

zmaugy ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:

Ne bom te pogrešal zmaugy :)

Vem. Ko si mrtev, ti ni težko, ker ne veš da si mrtev. Težko je drugim.
Enako je, če si zabit.;)


Zabiti po navadi prezivijo.

Evolucija se ne strinja.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

PrihajaNodi ::

Zmaugy gres po tretji osvezitveni odmerek? Kaj bos izbral?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
125 / 198
»»