» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
116 / 198
»»

dexterboy ::

Včasih so temu rekli;
" Za domovino s Titom naprej! "
Danes pa lahko napišemo;
" Za Republiko s Cepivom naprej! "
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

l0g1t3ch ::

dexterboy je izjavil:

Nekateri pač ne morejo razumeti in doumeti, da na svetu obstajajo ljudje, ki jim za druge ni mar in če je cena za dosego njihovih ciljev par milijonov mrtvih, bog pomagi, pač je že tako... To me najbolj nasmeje pri današnji mladini, ko mu poveš kakšno verbalno izpred 30 let, pa se mu kar oči orosijo od šoka. Punce se pa sploh ne morejo potlej zbrati... To je pač družba, kjer ni več testosterona, kjer ni več borbe nasilja z nasiljem, ker se da vse pogovoriti... my ass. Zato pa lahko vladajoča elita zganja takšne, ker ve, da so današnji milenijci zabiti kot hlodi in ne vidijo dogajanja okoli sebe... Kot sem že napisal; cepljenje je šele začetek. Skregali bodo folk med seboj (kar jim tukaj na tem forumu že uspeva), nato pa samo še zaostrili razmere. Če pa človek omeni oboroženi upor, si pa takoj označen za nestrpneža in nasilneža. Nato pride tisto, da se odseli, če ti kaj ni všeč... Živimo v času, ko je domača žival več vredna od človeka. Ker žival ti daje mleko, jajca, hrano in ostalo, človek je pa samo balast. "Slepo crevo u razvoju", kot bi temu rekli Balkanci... Zdravniki in sestre pa itak ne smejo govoriti odkrito in to kar mislijo, ker kaj bi pa na to porekli ljudje... je JaJo že vedu, zakaj je vodil nekaj časa Zdravstveni resor.


Torej zlobna elita je najprej naredila virus v laboratoriju, da pobije 90% ljudi.
Ker so naredili beden virus, bodo pa sedaj teh 90% ljudi pobili s cepljenjem ?

Sej je bilo dobro rečeno. Svet je hiter in zapleten in za tiste s premalo mentalne kapacitete so teorije zarote udobno pribežališče.
Sej to ni nič novega, včasih ste bili taki pač vaški posebneži, vsaka vas jih je mela par.
Danes ste pa pač glasni na svetovnem nivoju, ker vam je FB dal krila.

;-) ::

PrimoZ_ je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; WTF je s tabo narobe? Si plačan za takšne objave ali kaj? Vidiš v vsakem, ki ni cepljen, sovražnika?


Težko sem tiho ob prebiranju takih neumnosti. Zgolj in samo to.

Potreben je en neodgovornez, ce sem neodgovoren zase ni vasa stvar ker ne sirim dalje.

l0g1t3ch ::

dexterboy je izjavil:

Nekateri pač ne morejo razumeti in doumeti, da na svetu obstajajo ljudje, ki jim za druge ni mar in če je cena za dosego njihovih ciljev par milijonov mrtvih, bog pomagi, pač je že tako... To me najbolj nasmeje pri današnji mladini, ko mu poveš kakšno verbalno izpred 30 let, pa se mu kar oči orosijo od šoka. Punce se pa sploh ne morejo potlej zbrati... To je pač družba, kjer ni več testosterona, kjer ni več borbe nasilja z nasiljem, ker se da vse pogovoriti... my ass. Zato pa lahko vladajoča elita zganja takšne, ker ve, da so današnji milenijci zabiti kot hlodi in ne vidijo dogajanja okoli sebe... Kot sem že napisal; cepljenje je šele začetek. Skregali bodo folk med seboj (kar jim tukaj na tem forumu že uspeva), nato pa samo še zaostrili razmere. Če pa človek omeni oboroženi upor, si pa takoj označen za nestrpneža in nasilneža. Nato pride tisto, da se odseli, če ti kaj ni všeč... Živimo v času, ko je domača žival več vredna od človeka. Ker žival ti daje mleko, jajca, hrano in ostalo, človek je pa samo balast. "Slepo crevo u razvoju", kot bi temu rekli Balkanci... Zdravniki in sestre pa itak ne smejo govoriti odkrito in to kar mislijo, ker kaj bi pa na to porekli ljudje... je JaJo že vedu, zakaj je vodil nekaj časa Zdravstveni resor.


Jaz imam boljšo teorijo :)

l0g1t3ch je izjavil:


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Nekateri pač ne morejo razumeti in doumeti, da na svetu obstajajo ljudje, ki jim za druge ni mar in če je cena za dosego njihovih ciljev par milijonov mrtvih, bog pomagi, pač je že tako... To me najbolj nasmeje pri današnji mladini, ko mu poveš kakšno verbalno izpred 30 let, pa se mu kar oči orosijo od šoka. Punce se pa sploh ne morejo potlej zbrati... To je pač družba, kjer ni več testosterona, kjer ni več borbe nasilja z nasiljem, ker se da vse pogovoriti... my ass. Zato pa lahko vladajoča elita zganja takšne, ker ve, da so današnji milenijci zabiti kot hlodi in ne vidijo dogajanja okoli sebe... Kot sem že napisal; cepljenje je šele začetek. Skregali bodo folk med seboj (kar jim tukaj na tem forumu že uspeva), nato pa samo še zaostrili razmere. Če pa človek omeni oboroženi upor, si pa takoj označen za nestrpneža in nasilneža. Nato pride tisto, da se odseli, če ti kaj ni všeč... Živimo v času, ko je domača žival več vredna od človeka. Ker žival ti daje mleko, jajca, hrano in ostalo, človek je pa samo balast. "Slepo crevo u razvoju", kot bi temu rekli Balkanci... Zdravniki in sestre pa itak ne smejo govoriti odkrito in to kar mislijo, ker kaj bi pa na to porekli ljudje... je JaJo že vedu, zakaj je vodil nekaj časa Zdravstveni resor.


Povečini ponavljam samo to, da je bilo v 2020 3600+ presežnih smrti (17% povečanje).
Že to ti pove da je blejanje o tem da je Covid samo prehlad, zgolj in samo blejajnje.

Jasno sem tudi povedal, da sem mlad in ne spadam v ogroženo skupino a sem se cepil, ker verjamem da pripomorem en mali delček k ustavitvi širjenja virusa. Če bi bili cepljeni vsi ali vsaj res velik odstotek, potem virusu zmanja gostiteljev in eventuelno izumre. V preteklosti smo tudi že uspešno izkoreninili druge viruse.

Navajanje da si osebno prebolel covid lažje kot prehlad tudi nima zares neke znanstvene teže, ki bi povedala da je temu res tako. GMeni to, da osebno poznam ljudi, ki še po 6ih mesecih nimajo vonja in/ali okusa, da misliti da mogoče vse skupaj le ni tako nedolžno četudi si prebolel vse skupaj z levo roko.
Imamo kar precej virusov, ki ob okužbi ne povzročajo nekih simptomov ali pa so ti blagi. Na dolgi rok pa virus naredi veliko škode. Recimo HPV, kloni meningoencefalitis, ...


Saj tudi to da bo po cepljenju vse 100% ok nima nobene znanstvene teže ampak je to ENAKO kot je teza onega ki reče da ga je prebolel lažje kot prehlad... nobeno ni 100%...

No saj pravim, poznamo ljudi ki po 6tih mesecih nimajo vonja poznamo pa ljudi ki so zaradi cepljenja UMRLI... če moram izbirat raje nimam vonja in okusa 6 mesecev ali pa 6 let kot pa umrem zaradi cepiva ti ne?

Smrt je edino to kar je zaenkrat 100%... vse ostalo je spremenljivo. Strah pred smrtjo je neosnovana neumnost namreč noben se še ni rešil smrti in kot boš zdaj zagotovo omenil in privlekel ven podatke da je bolje 1 mrtva kot 4.600 od covida ti bom rekel pa jaz, bolje 4.600 mrtvih od covida kot pa lockdown za 2 milijona ali potenciraj na cel Svet... Takrat vam ta primerjava ni šla najbolje.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

eric_cartman ::

https://www.24ur.com/novice/korona/nove...

Epidemiolog Mario Fafangel je na Twitterju naznanil, da preliminarni podatki od marca 2021 naprej kažejo, da je od hospitaliziranih le en do dva odstotka cepljenih. To pomeni, da je med 98 in 99 odstotkov vseh v bolnišnicah necepljenih, kar pa potrjuje trditve, da je potek bolezni pri cepljenih osebah lažji. Fafangel je na Twitter zapisal še, da bodo novo analitiko o cepljenih oz. okuženih verjetno objavili danes.


Komu torej verjeti?

darkolord ::

@Mato989 Ampak imeli smo 4.600 mrtvih od covida IN lockdown. Kaj pa sedaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

dexterboy ::

" A nation of sheep will soon have a government of wolves. "
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

;-) ::


Povečini ponavljam samo to, da je bilo v 2020 3600+ presežnih smrti (17% povečanje).
Že to ti pove da je blejanje o tem da je Covid samo prehlad, zgolj in samo blejajnje.


Blejas eno in isto. Mogoce niso vse presezene smrti od kovida. In prav vsi so umrli v bolnisnicah, kjer ni bilo ustrezne oskrbe, dogajale so se razvratne zabave, pol zdravstva se je slo insta resitelje in se slikarlo itd.

Me zanima koliko mrtvih bi bilo ce bi zdravstvo delovalo na 100%

eric_cartman ::


Smrt je edino to kar je zaenkrat 100%... vse ostalo je spremenljivo. Strah pred smrtjo je neosnovana neumnost namreč noben se še ni rešil smrti in kot boš zdaj zagotovo omenil in privlekel ven podatke da je bolje 1 mrtva kot 4.600 od covida ti bom rekel pa jaz, bolje 4.600 mrtvih od covida kot pa lockdown za 2 milijona ali potenciraj na cel Svet... Takrat vam ta primerjava ni šla najbolje.


Statistika je jeba takrat, ko statistika postaneš ti. To me spominja na zdravnike, ko je nekaj narobe s tabo - nekaj v smislu - "Daj ne jokaj, saj ti samo pol noge stran visi". Ko pa sem tem istim zdravnikom kaj zgodi, so pa največji hipohondri.

Torej ne nimaš prav. Edina stvar, ki je bila zares problem pri tem je to, da so zanemarili vse druge bolezni - aka iskanje onkoloških obolenj ipd.

PrimoZ_ ::

;-) je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; WTF je s tabo narobe? Si plačan za takšne objave ali kaj? Vidiš v vsakem, ki ni cepljen, sovražnika?


Težko sem tiho ob prebiranju takih neumnosti. Zgolj in samo to.

Potreben je en neodgovornez, ce sem neodgovoren zase ni vasa stvar ker ne sirim dalje.


Če bi bil ti res tako odgovoren, te tisti drugi neodgovornež ne bi okužil.

Sicer pa si ti en fenomen, ki nikamor ne greš ampak se vseeno dvakrat ukužiš. Pa to zares niti ni važno, ker pač da družba normalno funkcionira ljudje vsaj občasno morajo iti kam.
In zato je za dobrobit vseh da se precepimo in izkoreninimo virus.

Ampak ja, ti boš sedaj še enkrat ponovil da ti zagotovo nisi širil virusa :)

dexterboy ::

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrimoZ_ ::

;-) je izjavil:


Povečini ponavljam samo to, da je bilo v 2020 3600+ presežnih smrti (17% povečanje).
Že to ti pove da je blejanje o tem da je Covid samo prehlad, zgolj in samo blejajnje.


Blejas eno in isto. Mogoce niso vse presezene smrti od kovida. In prav vsi so umrli v bolnisnicah, kjer ni bilo ustrezne oskrbe, dogajale so se razvratne zabave, pol zdravstva se je slo insta resitelje in se slikarlo itd.

Me zanima koliko mrtvih bi bilo ce bi zdravstvo delovalo na 100%


Imaš prov, ker je bilo vse zaprto je bilo manj mrtvih v nesrečah.
Ljudje so z ukrepi manj prenašali tudi druge viruse tako da smo prišparali še smrti zaradi gripe, pljučnice in podobngea.

Ubistvu je bilo covid smrti še več.

Aja ne, medicinske sestre so s povštri dušile bolnike v posteljah...

eric_cartman ::

Predlagam, da se vsi nehamo cepit in ponovno vstopimo v srednji vek, kjer bomo umirali pri 30ih za stvarmi, ki smo jih S CEPLJENJEM že iztrebili.

l0g1t3ch ::

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?


Naredi tako kot jaz. Cepi se a zavrni cepilna potrdila. Poskrbi za zdravje, upri se fašizmu!

l0g1t3ch je izjavil:

Za vse ki nimate pomislekov proti cepljenju ampak proti fašističnim ukrepov vlade.

Potem narediš tako kot sem sam in sicer se cepiš a ne prevzameš digitalnega potrdila in cepilnega potnega lista in podobnih bedarij.
Pač ne bom šel v tujino na morje, ne bom hodil v gostilne, koncerte, muzeje, ...

S cepljenjem sem poskrbel za sodržavljane, da manj razširjam virus in mogoče tudi zase, ker sicer redko a vseeno kdaj položi tudi mladega. Pa vladi odvzamem izgovor da mora uvajati ukrepe, ker ni dovolj cepljenih.

Ne bom pa sodeloval v fašističnih ukrepih vlade.
Če bi tako ravnalo večina prebivalstva bi bil to jasen znak upora. Vlada ne bi imela argumenta za uvajanje ukrepov, hkrati pa jih še udari po žepu ker državljani ne trošimo ker se ne strinjamo s fašizmom.
In če velika večina cepljenih ignorira to bedarijo s potrdili bi to slej kot prej morali opustit, ker ne moreš več pogojevat česarkoli s tem potrdili ali pa se efektivno ustreliš v koleno.

Za cepljenje in proti fašizmu!

PrihajaNodi ::

l0g1t3ch je izjavil:

dexterboy je izjavil:

Nekateri pač ne morejo razumeti in doumeti, da na svetu obstajajo ljudje, ki jim za druge ni mar in če je cena za dosego njihovih ciljev par milijonov mrtvih, bog pomagi, pač je že tako... To me najbolj nasmeje pri današnji mladini, ko mu poveš kakšno verbalno izpred 30 let, pa se mu kar oči orosijo od šoka. Punce se pa sploh ne morejo potlej zbrati... To je pač družba, kjer ni več testosterona, kjer ni več borbe nasilja z nasiljem, ker se da vse pogovoriti... my ass. Zato pa lahko vladajoča elita zganja takšne, ker ve, da so današnji milenijci zabiti kot hlodi in ne vidijo dogajanja okoli sebe... Kot sem že napisal; cepljenje je šele začetek. Skregali bodo folk med seboj (kar jim tukaj na tem forumu že uspeva), nato pa samo še zaostrili razmere. Če pa človek omeni oboroženi upor, si pa takoj označen za nestrpneža in nasilneža. Nato pride tisto, da se odseli, če ti kaj ni všeč... Živimo v času, ko je domača žival več vredna od človeka. Ker žival ti daje mleko, jajca, hrano in ostalo, človek je pa samo balast. "Slepo crevo u razvoju", kot bi temu rekli Balkanci... Zdravniki in sestre pa itak ne smejo govoriti odkrito in to kar mislijo, ker kaj bi pa na to porekli ljudje... je JaJo že vedu, zakaj je vodil nekaj časa Zdravstveni resor.


Torej zlobna elita je najprej naredila virus v laboratoriju, da pobije 90% ljudi.
Ker so naredili beden virus, bodo pa sedaj teh 90% ljudi pobili s cepljenjem ?

Sej je bilo dobro rečeno. Svet je hiter in zapleten in za tiste s premalo mentalne kapacitete so teorije zarote udobno pribežališče.
Sej to ni nič novega, včasih ste bili taki pač vaški posebneži, vsaka vas jih je mela par.
Danes ste pa pač glasni na svetovnem nivoju, ker vam je FB dal krila.


Pa recimo, hipoteticno, karirikiram se zacnejo pojavljati rakava obolenja v roku 2 - 10 let. Kaj boste storili? Ali bolj razmisljate v smeri: "to se meni ne more zgoditi, gre samo za cepivo, ce je sosedov Janez cepljen in mu nic ni, potem je vse kul"? Pa sem na vasi strani in absolutno podpiram cepljenje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?


Kaj pa je drugače če se NE cepimo ? A potem pa misliš da bodo rekli ah, saj se ne želijo cepit, dajmo kar umaknit ukrepe ?
Če je zadaj zares agenda elit, te bodo cepili magari v spremstvu vojske ali specialcev. Razen če boš prej pognal sebi in družini kroglo v glavo.

Če pa so vlade še kolikor toliko legitimne bodo pa potem ko se neha to korona sranje prenehali tudi ukrepi.
Se zavedam da politike hitro zasrbijo prsti po več moči ampak to je dovžnost nas vseh da od svojih vlad zahtevamo, ukinitve ukrepov. To lahko narediš z teženjem stranki, ki si jo volil ali pa da na volitvah voliš druge.
Lahko se organizira civilna iniciativa, kot nazadnje za referendum o vodi in še mnoge druge opcije so.
S tem ko si cepljen vlai tudi odvzameš argument o ukrepih. Več nas bo cepljenih manj argumentov bodo imeli.

eric_cartman ::

Pa recimo, hipoteticno, karirikiram se zacnejo pojavljati rakava obolenja v roku 2 - 10 let. Kaj boste storili? Ali bolj razmisljate v smeri: "to se meni ne more zgoditi, gre samo za cepivo, ce je sosedov Janez cepljen in mu nic ni, potem je vse kul"?


Bučke. Rakava obolenja boš dobil zaradi pitja, kajenja, napačne prehrane, prekomernega sončenja, genetike prej, kot bi ga dobil zaradi cepiva - če ga sploh lahko dobiš zaradi cepiva. It didn't happen!

Preberi raziskavo onkološkega inštituta:
https://www.pmccdenver.com/cancer-treat...

Edit: Članek je napisan PRE-Covid. Torej, da ne bomo šli v kakšne tematike, da je tak članek nastal z namenom spodbujanja cepljenja za Covid.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?


Kaj pa je drugače če se NE cepimo ? A potem pa misliš da bodo rekli ah, saj se ne želijo cepit, dajmo kar umaknit ukrepe ?
Če je zadaj zares agenda elit, te bodo cepili magari v spremstvu vojske ali specialcev. Razen če boš prej pognal sebi in družini kroglo v glavo.

Če pa so vlade še kolikor toliko legitimne bodo pa potem ko se neha to korona sranje prenehali tudi ukrepi.
Se zavedam da politike hitro zasrbijo prsti po več moči ampak to je dovžnost nas vseh da od svojih vlad zahtevamo, ukinitve ukrepov. To lahko narediš z teženjem stranki, ki si jo volil ali pa da na volitvah voliš druge.
Lahko se organizira civilna iniciativa, kot nazadnje za referendum o vodi in še mnoge druge opcije so.
S tem ko si cepljen vlai tudi odvzameš argument o ukrepih. Več nas bo cepljenih manj argumentov bodo imeli.


Vladi vzameš moč tudi z onim zgoraj kar si napisal, cepljenje NI POGOJ... je le opcija... meni je bolj všeč ono zgoraj da z uporom vzamemo moč
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

eric_cartman je izjavil:

Pa recimo, hipoteticno, karirikiram se zacnejo pojavljati rakava obolenja v roku 2 - 10 let. Kaj boste storili? Ali bolj razmisljate v smeri: "to se meni ne more zgoditi, gre samo za cepivo, ce je sosedov Janez cepljen in mu nic ni, potem je vse kul"?


Bučke. Rakava obolenja boš dobil zaradi pitja, kajenja, napačne prehrane, prekomernega sončenja, genetike prej, kot bi ga dobil zaradi cepiva - če ga sploh lahko dobiš zaradi cepiva. It didn't happen!

Preberi raziskavo onkološkega inštituta:
https://www.pmccdenver.com/cancer-treat...


Postavil sem konkretno vprasanje. Kaj bos storil? Bos tozil drzavo? Bos tozil podjetje Fajzer? Lahko je samo vsak 10. Kaj kokakola in sonce povzrocata ni relevantno. Znanost je tako napreda da smo sposobni izdelovati cloveske chimere.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Mato989 je izjavil:



Vladi vzameš moč tudi z onim zgoraj kar si napisal, cepljenje NI POGOJ... je le opcija... meni je bolj všeč ono zgoraj da z uporom vzamemo moč


Daj nas hitro razsvetli kako se upiraš ? In kako to vladi zmanjša moč in legitimnost ?

Samo izgovor jim daješ da vlečejo ukrepe, češ saj ne dosegamo precepljenosti.

Dejansko je dobra opcija kar je napisal l0g1t3ch. Greš se cepit ampak odjebeš vse kar zahteva kakršna koli potrdila.
2 muhi na en mah.

PrihajaNodi je izjavil:



Postavil sem konkretno vprasanje. Kaj bos storil? Bos tozil drzavo? Bos tozil podjetje Fajzer? Lahko je samo vsak 10. Kaj kokakola in sonce povzrocata ni relevantno. Znanost je tako napreda da smo sposobni izdelovati cloveske chimere.


Kaj boš pa storil ti, če se izkaže da covid povzroča okvare živčevja, ki se pokažejo čez 10 let ?
Boš tožil državo, ker ti ni primerno predstavila nevarnosti in poskrbela za cepljenje do časa ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

Pa recimo, hipoteticno, karirikiram se zacnejo pojavljati rakava obolenja v roku 2 - 10 let. Kaj boste storili? Ali bolj razmisljate v smeri: "to se meni ne more zgoditi, gre samo za cepivo, ce je sosedov Janez cepljen in mu nic ni, potem je vse kul"?


Bučke. Rakava obolenja boš dobil zaradi pitja, kajenja, napačne prehrane, prekomernega sončenja, genetike prej, kot bi ga dobil zaradi cepiva - če ga sploh lahko dobiš zaradi cepiva. It didn't happen!

Preberi raziskavo onkološkega inštituta:
https://www.pmccdenver.com/cancer-treat...


Postavil sem konkretno vprasanje. Kaj bos storil? Bos tozil drzavo? Bos tozil podjetje Fajzer? Lahko je samo vsak 10. Kaj kokakola in sonce povzrocata ni relevantno. Znanost je tako napreda da smo sposobni izdelovati cloveske chimere.


Koga boš tožil, če zaradi Covida dobiš raka v nekaj letih? Kaj če se izkaže, da je procent necepljenih in prebolelih za Covid virusom povezan s povečanim tveganjem za raka - to bi znal prej verjet, kot da se cepivo izkaže za razlog povečanega obsega raka.

Kakorkoli.. Da ti točno odgovorim na tvoje vprašanje.. V tistem momentu če in ko izvem, da imam raka - ponovno zaupam stroki, ker se je izkazalo, da je ravno zaradi stroke nekdo od mojih bližnjih premagal vsaj začasno to zahrbtno bolezen.

A bi koga tožil? Ne! Ker nikoli ne boš imel dokaza, da cepljenje povzroča raka. A bi zahteval odškodnino? Če že sumim, da bom zaradi cepiva dobil raka, se zelo zelo zelo dobro zavarujem za vse bolezni oz. 50+ bolezni in sklenem en supr dupr paket, ki mi bo na koncu že sam po sebi prinesel odškodnino.

LightBit ::

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?

Dokazali da je zarota resnična.

PrihajaNodi ::

Kaj boš pa storil ti, če se izkaže da covid povzroča okvare živčevja, ki se pokažejo čez 10 let ?
Boš tožil državo, ker ti ni primerno predstavila nevarnosti in poskrbela za cepljenje do časa ?


Drzava mi ze prej ni pomagala, hkrati prevzemam popolno odgovornost zase v kolikor bi prislo do tega.

Kakorkoli.. Da ti točno odgovorim na tvoje vprašanje.. V tistem momentu če in ko izvem, da imam raka - ponovno zaupam stroki, ker se je izkazalo, da je ravno zaradi stroke nekdo od mojih bližnjih premagal vsaj začasno to zahrbtno bolezen.


Dam spoiler alert. Onkoloski institu je poln pacientov, kaj sedaj?

A bi koga tožil? Ne! Ker nikoli ne boš imel dokaza, da cepljenje povzroča raka. A bi zahteval odškodnino? Če že sumim, da bom zaradi cepiva dobil raka, se zelo zelo zelo dobro zavarujem za vse bolezni oz. 50+ bolezni in sklenem en supr dupr paket, ki mi bo na koncu že sam po sebi prinesel odškodnino.


Prvo ni konsistentno z drugim, ampak hvala za odgovore.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Prvo ni konsistencno z drugim, ampak hvala za odgovore.


Je čisto konsistenčno s tem, da ne bodo mogli dokazat ali raka povzroča Covid ali raka povzroča cepljenje. Samo stran moraš izbrati. Kot sem že konsistenčno večkrat povedal. I choose real science over facebook science.

Drzava mi ze prej ni pomagala, hkrati prevzemam popolno odgovornost zase v kolikor bi prislo do tega.

Naše zdravstvo ni popolno, a daleč od slabega na svetu. In definivno si ne bi izbral Romunije kot go-to place za pomoč.

Dam spoiler alert. Onkoloski institu je poln pacientov, kaj sedaj?

Osebna izkušnja - oz. iz druge roke. Onkološki inštitut je edini v Sloveniji po mojem, kjer so zdravniki in ostalo osebje res res res prijazni in predvsem normalni/človeški. In guess what.. Kljub ogromno obolelim z rakom so se vsaj trudili pomagati. Žal znanost nima vseh odgovorov, tako kot jih ni imela tudi za najbogatejše posameznike, ki so zaradi te bolezni predčasno zapustili ta svet.

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

darkolord je izjavil:

@Mato989 Ampak imeli smo 4.600 mrtvih od covida IN lockdown. Kaj pa sedaj?


To ni bil noben lockdown...

PrihajaNodi ::

Je čisto konsistenčno s tem, da ne bodo mogli dokazat ali raka povzroča Covid ali raka povzroča cepljenje. Samo stran moraš izbrati. Kot sem že konsistenčno večkrat povedal. I choose real science over facebook science.


Kovid ne povzroca raka.

Naše zdravstvo ni popolno, a daleč od slabega na svetu. In definivno si ne bi izbral Romunije kot go-to place za pomoč.


Hej ne me napadat, sem na vasi strani.

Osebna izkušnja - oz. iz druge roke. Onkološki inštitut je edini v Sloveniji po mojem, kjer so zdravniki in ostalo osebje res res res prijazni in predvsem normalni/človeški. In guess what.. Kljub ogromno obolelim z rakom so se vsaj trudili pomagati. Žal znanost nima vseh odgovorov, tako kot jih ni imela tudi za najbogatejše posameznike, ki so zaradi te bolezni predčasno zapustili ta svet.

Odvisno, ce dobis napotnico in poznas prave ljudi ter je dovolj placa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

kriptobog je izjavil:

darkolord je izjavil:

@Mato989 Ampak imeli smo 4.600 mrtvih od covida IN lockdown. Kaj pa sedaj?


To ni bil noben lockdown...


Kako da ne ?
Seveda je bil daleč od popolnega ampak vseeno je bilo veliko manj stikov, manj druženj, več skrbi za higieno rok, uporaba mask...

kriptobog ::

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

darkolord je izjavil:

@Mato989 Ampak imeli smo 4.600 mrtvih od covida IN lockdown. Kaj pa sedaj?


To ni bil noben lockdown...


Kako da ne ?
Seveda je bil daleč od popolnega ampak vseeno je bilo veliko manj stikov, manj druženj, več skrbi za higieno rok, uporaba mask...


Res?

Namesto v gostilnah in zunaj so se ljudje družili po stanovanjih. Proizvodnje so delale na polno kljub okužbam. Največ koristi je bilo od dela od doma, tam kjer so to uvedli. Lockdown kot tak je bil pa popolnoma nekoristen. Nekaj sektorjev je utrpelo ogromno škodo, to je bilo pa to. Higiena rok bi morala biti samoumevna že prej, maske pa vemo kako jih večina nosi. Pod nosom in par mesecev isto masko...

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Vladi vzameš moč tudi z onim zgoraj kar si napisal, cepljenje NI POGOJ... je le opcija... meni je bolj všeč ono zgoraj da z uporom vzamemo moč


Daj nas hitro razsvetli kako se upiraš ? In kako to vladi zmanjša moč in legitimnost ?

Samo izgovor jim daješ da vlečejo ukrepe, češ saj ne dosegamo precepljenosti.

Dejansko je dobra opcija kar je napisal l0g1t3ch. Greš se cepit ampak odjebeš vse kar zahteva kakršna koli potrdila.
2 muhi na en mah.

PrihajaNodi je izjavil:



Postavil sem konkretno vprasanje. Kaj bos storil? Bos tozil drzavo? Bos tozil podjetje Fajzer? Lahko je samo vsak 10. Kaj kokakola in sonce povzrocata ni relevantno. Znanost je tako napreda da smo sposobni izdelovati cloveske chimere.


Kaj boš pa storil ti, če se izkaže da covid povzroča okvare živčevja, ki se pokažejo čez 10 let ?
Boš tožil državo, ker ti ni primerno predstavila nevarnosti in poskrbela za cepljenje do časa ?



Poglej upiraš se državi najbolj tako da

1. ne pustiš da te ukrepi omejujejo, torej najdeš načine kako se vseeno družit, potovat itd...
2. ne porabljaš denarja doma ampak v tujini in tako država ne dobi DDVja (ja pri denarju najbolj boli!)
3. spremeniš miselnost da gostiln ipd. sploh ne rabiš in na koncu je škoda predvsem na drugih ne na sebi ker ne občutiš te škode se upirajo drugi ki imajo škodo...

Recimo jaz od Covid19 šparam dosti več kot prej... predčasno bom odplačal kredit itd... in na koncu bom na boljšem, gostiln več ne pogrešam, ko pa je potreba smo se pa družli pa lockdown gor ali dol... bi rad videl heroja od inšpektorja kako bo v neki lokalni oštariji stopil not pa 20 pijancem pisal kazni... beri: GA NI!

Na koncu so kratko potegnili drugi ne jaz, ker sem prilagodljiv... ampak da bi se pa šel cepit potem pa moral dalje iemt ukrepe je pa kr nekaj... sploh zdaj ko je vedno več indicev da so vsi kontradiktorni.

Po eni strani hočejo da se cepimo da se rešimo VIRUSA po drugi strani priznavajo da bo virus ostal tudi če bomo 100% cepljeni ker se še zmeraj prenaša... vbidimo tudi da cepivo vedno SLABŠE deluje torej ni enkratno cepljenje ampak letno itd... vse to pomeni da je bolje pustit da virus gre svojo pot in se naj neprilagojeni umaknejo virusu, ne pa da ga probamo skenslat ker to ne bo šlo.

Narava je NAD človekom, z vrsto virusi sobivamo.

Kar te ne ubije te okrepi je bilo pravilo ki ga je zmeraj ponavljal moj dedek glede virusov, in res je tako, ali umreš ali pa si po prebolevnosti močnejši.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

CoolBits ::

Kolko bulšita boste še prenesli? :))

RedDrake ::

PrimoZ_ je izjavil:


Povečini ponavljam samo to, da je bilo v 2020 3600+ presežnih smrti (17% povečanje).
Že to ti pove da je blejanje o tem da je Covid samo prehlad, zgolj in samo blejajnje.

Ne pozabit tudi da je okoli 700 od vse presežnih smrti nepovezanih s samo boleznijo, ampak so posledica samomorov ter slabšega (ne)delovanja zdravstva.

PrimoZ_ je izjavil:


Če bi bili cepljeni vsi ali vsaj res velik odstotek, potem virusu zmanja gostiteljev in eventuelno izumre. V preteklosti smo tudi že uspešno izkoreninili druge viruse.

Nope. Cepiva proti COVID-u virusa ne ustavijo, le manjšajo simptome. Kam lahko peljejo takšna cepiva, si lahko prebereš na primeru "Marekove bolezni", ki se pojavlja pri perutnini.
Long story short, če danes piščanca ne cepijo že v jajcu, je smrtnost takorekoč 100%, ker je virus popolnoma endemičen. Cepljeni piščanci resnejših simptomov nimajo, necepljeni pa so instakill.
Cepivo, ki blaži simptome virusa ne bo ustavilo, ampak bo zagotovilo, da bo postajal čedalje bolj nevaren za necepljene.
Končni rezultat bo, da boš leta 2030 moral na letni/polletni booster (ker coronavirusi relativno hitro mutirajo, in bodo cepiva delovala le malo časa, podobno kot za gripo), ali pa boš imel 50% možnost smrti oziroma resne posledice če preživiš.
In potem pride slučajno spet na oblast že ostareli Jajo, in reče, joj, ravno za novinarje STA in RTV bo cepiv zmanjkalo. "Kakšna škoda".
In ... ?

;-) ::

Sicer pa si ti en fenomen, ki nikamor ne greš ampak se vseeno dvakrat ukužiš. Pa to zares niti ni važno, ker pač da družba normalno funkcionira ljudje vsaj občasno morajo iti kam.
In zato je za dobrobit vseh da se precepimo in izkoreninimo virus.

Ampak ja, ti boš sedaj še enkrat ponovil da ti zagotovo nisi širil virusa :)


Jaz sem bil doma. Četrtič. Nisem ga dal niti svoji soprogi s katero sem spal. Pač sma se obnašala odgovorno en do drugega. Tebi kot neodgovornežu je to znanstvena fantastika koliko vidim, pač si neodgovoren, tak si se rodil, tega neboš spremenil.

In takrat po tvoji teoriji nismo bili normalna družba, veljalo je #ostanidoma in tega smo se držali. Kam pa bi moral iti ?

Delal sem od doma, moja je bila v bolniški zaradi nosečnosti, stika s svetom nisem imel. Vrjetno mi ga je poštar prinesel na kuverti.

PrimoZ_ ::

Dvakrat si covid dobil s pošto. Pejt hitr srečko vplačt, ker boš zagotovo zadel na lotu s tako srečo.

;-) ::

Spremljaj Rogliča v živo, policist v množici ne nosi maske, morilec.

PrihajaNodi ::

Evo, nekako takole si jaz predstavljam razvoj in potek dogodkov s cepivo:

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-ameri...

Saj zaupamo znanosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::



Hojseki in varnostniki ne rabijo mask, s cim so oni cepljeni?

#prvorazredni

bacho ::

New study estimates odds of vaccinated person getting 'long COVID' from breakthrough infection

https://www.sfgate.com/coronavirus/arti...

Kapitan Jack ::

RedDrake je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Povečini ponavljam samo to, da je bilo v 2020 3600+ presežnih smrti (17% povečanje).
Že to ti pove da je blejanje o tem da je Covid samo prehlad, zgolj in samo blejajnje.

Ne pozabit tudi da je okoli 700 od vse presežnih smrti nepovezanih s samo boleznijo, ampak so posledica samomorov ter slabšega (ne)delovanja zdravstva.

PrimoZ_ je izjavil:


Če bi bili cepljeni vsi ali vsaj res velik odstotek, potem virusu zmanja gostiteljev in eventuelno izumre. V preteklosti smo tudi že uspešno izkoreninili druge viruse.

Nope. Cepiva proti COVID-u virusa ne ustavijo, le manjšajo simptome. Kam lahko peljejo takšna cepiva, si lahko prebereš na primeru "Marekove bolezni", ki se pojavlja pri perutnini.
Long story short, če danes piščanca ne cepijo že v jajcu, je smrtnost takorekoč 100%, ker je virus popolnoma endemičen. Cepljeni piščanci resnejših simptomov nimajo, necepljeni pa so instakill.
Cepivo, ki blaži simptome virusa ne bo ustavilo, ampak bo zagotovilo, da bo postajal čedalje bolj nevaren za necepljene.
Končni rezultat bo, da boš leta 2030 moral na letni/polletni booster (ker coronavirusi relativno hitro mutirajo, in bodo cepiva delovala le malo časa, podobno kot za gripo), ali pa boš imel 50% možnost smrti oziroma resne posledice če preživiš.
In potem pride slučajno spet na oblast že ostareli Jajo, in reče, joj, ravno za novinarje STA in RTV bo cepiv zmanjkalo. "Kakšna škoda".
In ... ?

Aha in zadnjih 50 let smo ziveli kako ze?

RedDrake ::

S cepivi, ki blažijo simptome (specifično proti gripi), se cepi samo in zgolj ogrožena populacija.
Tako smo živeli zadnjih 50 let.
Lahko pa najdeš cepivo za ljudi, ki deluje podobno (ponovno cepljenje na relativno kratek rok), ki je za virus, ki se širi med ljudmi (in ne recimo žival->človek), in ki je za virus, ki je podobno mutagen kot prehlad.
Ker saj veš, če bi bilo tako preprosto, potem bi že zdavnaj izkoreninili prehlad.
Pa ne samo da ga nismo, tudi poskusili nismo, z dobrim razlogom.

CoolBits ::

Zadnjih 50 let se je farmacija razbohotila, dobili smo ogromno novih bolezni in seveda zdravila zanje.
Pred 100 leti z virusi nismo imeli težava, ker jih ni bilo.

HappyPills ::

Hmm tale pa ni v iniciativi slovenski zdravniko očitno :))
Neznosna norost proticepilstva
Proti neumnosti, še posebno pa neumnosti, ki ustvarja nevarne posledice za vso družbo, se je treba boriti.
https://www.delo.si/mnenja/gostujoce-pe...

RedDrake ::

Virusi so bili, ljudje so pač umirali precej bolj mladi.
Ampak tu se namenoma delajo zavajujoče primerjave med cepivi proti otroškim boleznim, kjer načeloma cepljenje v otroštvu varuje celotno življenje ter med cepivi, kjer če se ne cepiš vsake N-mesecev boš slej kot prej fasal zadevo.

Še enkrat, smiselno je, da se cepijo (in tako izboljšajo možnosti za dober potek bolezni za vsaj kak velikostni razred), vsi, ki so ogroženi ali pa se čutijo ogrožene.
Če je verjetnost slabega poteka 1:10.000 ali 1:100.000 potem je to ekvivalentno temu, da se vsedem v avto in se peljem 200km. Dajmo še to prepovedati, je nevarnost prevelika!

@jureflux, a potem scenarij Marekove bolezni ni mogoč? Bi naredila kako stavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

CoolBits ::

Nobenega dokaza ni za obstoj patogenih virusev, vse temelji na domnevah.
Medtem pa takole:

PrihajaNodi ::

CoolBits je izjavil:

Zadnjih 50 let se je farmacija razbohotila, dobili smo ogromno novih bolezni in seveda zdravila zanje.
Pred 100 leti z virusi nismo imeli težava, ker jih ni bilo.


Tako kot danes ni vec bolezni razen, kovida.

No pa prihajamo zadevi do dna. Sedaj pa v temo vabim spet poete da malo razsirimo cepilno himno in zopet pozovemo slovence k narodnostni enotnosti in cepljenju!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

pirat ::

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?

Odgovor na tvoje vprašanje, kdo tudi koga fu*a v zdravi mozak je:
Anticepilci (ki imate zblojen mozak) je*ete cepljene v zdravi mozak.
As simple as that.

Ko vas bodo cepljeni zares imeli dovolj, boste pa grounded.
Tudi as simple as that.
A mi je tak scenarij osebno všeč? Ne.
A mislim, da so take metode rahlo fašistične? Ja.
A bi si želel, da bi bilo drugače? Ja.
A pa je to vseeno nujno potrebno? Ja, na žalost je. Ker ste anticepilci idioti brez primere v vsej zgodovini. Razumeš to? Res ste posebni. Takšnih idiotov še ni bilo, pa če gremo gledat nazaj vse do kamene dobe.

Kapitan Jack ::

Torej pozivas v drzavljansko vojno? Mi smo ze zdavnaj ready. Cako na prvi napad, ampak nam bo zal se it vojne z napol hendikepiranimi gensko spremenjenimi ljudmi.

kriptobog ::

pirat je izjavil:

dexterboy je izjavil:

@PrimoZ_; sem že pisal;
VSI, DO ZADNJEGA SE PRECEPIMO.
Ampak me potlej zanima ena stvar; Kdo bo potem ODGOVARJAL, če NE umaknemo omejitev?
KOJI KURAC smo potem dosegli?!?!?! Nihče nam ne garantira, da se bodo omejitve umaknile?
Pa kdo tuki koga fuka v zdravi mozak?
So tvoji otroci v vrtcu ali že šoloobvezni?

Odgovor na tvoje vprašanje, kdo tudi koga fu*a v zdravi mozak je:
Anticepilci (ki imate zblojen mozak) je*ete cepljene v zdravi mozak.
As simple as that.

Ko vas bodo cepljeni zares imeli dovolj, boste pa grounded.
Tudi as simple as that.
A mi je tak scenarij osebno všeč? Ne.
A mislim, da so take metode rahlo fašistične? Ja.
A bi si želel, da bi bilo drugače? Ja.
A pa je to vseeno nujno potrebno? Ja, na žalost je. Ker ste anticepilci idioti brez primere v vsej zgodovini. Razumeš to? Res ste posebni. Takšnih idiotov še ni bilo, pa če gremo gledat nazaj vse do kamene dobe.


Vbistvu vax fanatiki jebete nas, ki se ne mislimo epiti v mozak. Pač pustite nas pri miru. Raje se ukvarjajte s čim koristnim.
Kot sem že večkrat povedal, prebolel sem lažje kot prehlad, nosim masko, držim razdaljo, redno se testiram. Glede na to, da cepljeni tudi lahko prenašate virus je mogoče še bolje biti redno testiran, kot pa cepljen. V jeseni nam pa testi za vse itak ne uidejo.

PrihajaNodi ::

Kapitan Jack je izjavil:

Torej pozivas v drzavljansko vojno? Mi smo ze zdavnaj ready. Cako na prvi napad, ampak nam bo zal se it vojne z napol hendikepiranimi gensko spremenjenimi ljudmi.



PROSIM ZA ZAKLEP/ PRAVILA FORUMA SO JASNA. POZIVANJE K VOJNI IN NESTRPNOST NE SPADATA NA TA FORUM.

HAVALA

l.p.

Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

RedDrake ::

pirat je izjavil:


Odgovor na tvoje vprašanje, kdo tudi koga fu*a v zdravi mozak je:
Anticepilci (ki imate zblojen mozak) je*ete cepljene v zdravi mozak.
As simple as that.

Ko vas bodo cepljeni zares imeli dovolj, boste pa grounded.
Tudi as simple as that.
A mi je tak scenarij osebno všeč? Ne.
A mislim, da so take metode rahlo fašistične? Ja.
A bi si želel, da bi bilo drugače? Ja.
A pa je to vseeno nujno potrebno? Ja, na žalost je. Ker ste anticepilci idioti brez primere v vsej zgodovini. Razumeš to? Res ste posebni. Takšnih idiotov še ni bilo, pa če gremo gledat nazaj vse do kamene dobe.

To se sliši zelo znano ...
Odgovor na tvoje vprašanje, kdo tudi koga fu*a v zdravi mozak je:
Židi (ki imate pohlepen mozak) je*ete poštene delavce za zadnji cent.
As simple as that.

Ko vas bodo pošteni delavci zares imeli dovolj, boste pa grounded.
Tudi as simple as that.
A mi je tak scenarij osebno všeč? Ne.
A mislim, da so take metode rahlo fašistične? Ja.
A bi si želel, da bi bilo drugače? Ja.
A pa je to vseeno nujno potrebno? Ja, na žalost je. Ker ste Židi pohlepni idioti brez primere v vsej zgodovini. Razumeš to? Res ste posebni. Takšnih idiotov še ni bilo, pa če gremo gledat nazaj vse do kamene dobe.

There, I fixed it for ya!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()
««
116 / 198
»»