» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
112 / 198
»»

PrihajaNodi ::

Miki N je izjavil:

Drugače v mojih... fantazijah band Cepljeni Psi res obstaja, zmaugi je pa Sid Vicious. (Vaxcious?) ;)

Pustmo stat!

Kaj sem pa jaz?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Miki N ::

Hja.. Rotten je Telebanc, keri so še bli?

Ma ne Nodi.. ti si bolj Tomaž Pengov vakserstva.

Na izi, zasanjan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

D3m ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Nimam pojma, vem da otroci lezejo po vseh stirih v startu. Njih je treba prvo pocepit


In točno to se počne.

Že od 3. meseca dalje

Davica, Tetanus, Oslovski kašelj, Hepatitis B, Otroška paraliza, Hib, ošpice, mumos, rdečke...


Narobe.

Po porodu dobi inekcijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

;-) ::

Pri porodu otrok ne dobi nobene inekcije.

Machete ::

A za covid? Predlagam, da se to spremeni in uvedemo cepljenje nosečnic, kar direktno v popkovino skozi trebuh.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

A za covid? Predlagam, da se to spremeni in uvedemo cepljenje nosečnic, kar direktno v popkovino skozi trebuh.

Dobra ideja. Pa saj mislim da z dojenjem se ze tudi otrok prekuzi. Mogoce bi bilo za nosecnice zdravo vzeti 4 doze
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Vecje bedarije kot da po porodu cepijo se nisem slisal, ce dobi kaj dobi K vitamin vsaj v Sloveniji.

Glede na raziskavo so najbolj pogosti simptomi pri tistih, ki se niso cepili:  - glavobol; - bolečine v grlu; - izcedek iz nosu; - povišana telesna temperatura; - kašelj.  Izguba vonja več ni med prvimi petimi najbolj pogostimi simptomi. Zapiranje sape je zdaj komaj na tridesetem mestu. 


V glavnem prehajamo v fazo ko covid 19 delta razlicica kaze svoje zobe, ni niso do gleznjev niti prehladu.

PrimoZ_ ::

CoolBits je izjavil:

Če kdo rad gleda zgodbice o dobrem pecivu.
https://1000covidstories.com/personal-s...


Tudi jaz lahko fejkam kako se tresem in slinim za fb/tiktok lajke.

DarwiN ::

Vaši ludi. :)


Okrožje z izredno majhnim odstotkom cepljenih, nobenih mask, distanciranja, okužbe strmo v porastu.. A ni fascinantno, ko pomisliš, da je domala zagotovljeno, da bo samo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi. Sicer trumptardov, najbrž, ampak še vedno so ljudje..

Mislim, zakaj tvegat življenje na tak način? Mi lahko kdo od vas, ki imate več skupnega s temi MAGAtsi, razloži to obnašanje? In če že moraš na shod, zakaj maksimizirat in ne minimizirat tveganje?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Conini ::

DarwiN je izjavil:

Vaši ludi. :)


Okrožje z izredno majhnim odstotkom cepljenih, nobenih mask, distanciranja, okužbe strmo v porastu.. A ni fascinantno, ko pomisliš, da je domala zagotovljeno, da bo samo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi. Sicer trumptardov, najbrž, ampak še vedno so ljudje..

Mislim, zakaj tvegat življenje na tak način? Mi lahko kdo od vas, ki imate več skupnega s temi MAGAtsi, razloži to obnašanje? In če že moraš na shod, zakaj maksimizirat in ne minimizirat tveganje?


Kako si ti obremenjen s t.i. "trumptardi". Ni posta, ko jih ne bi omenjal. Očitno imaš nek defekt v glavi, da ne vidiš kaj zganjajo libtardi.

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Vaši ludi. :)


Okrožje z izredno majhnim odstotkom cepljenih, nobenih mask, distanciranja, okužbe strmo v porastu.. A ni fascinantno, ko pomisliš, da je domala zagotovljeno, da bo samo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi. Sicer trumptardov, najbrž, ampak še vedno so ljudje..

Mislim, zakaj tvegat življenje na tak način? Mi lahko kdo od vas, ki imate več skupnega s temi MAGAtsi, razloži to obnašanje? In če že moraš na shod, zakaj maksimizirat in ne minimizirat tveganje?


Mislis da bolnice pokajo po sivih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

Pusti bolnice. Se strinjaš z oceno, da bo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi?

ah, never mind.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

PrihajaNodi ::



DarwiN je izjavil:

Pusti bolnice. Se strinjaš z oceno, da bo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi?


Ja, zrtve bodo…vedno je nekdo zrtev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

DarwiN je izjavil:

Vaši ludi. :)


Okrožje z izredno majhnim odstotkom cepljenih, nobenih mask, distanciranja, okužbe strmo v porastu.. A ni fascinantno, ko pomisliš, da je domala zagotovljeno, da bo samo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi. Sicer trumptardov, najbrž, ampak še vedno so ljudje..

Mislim, zakaj tvegat življenje na tak način? Mi lahko kdo od vas, ki imate več skupnega s temi MAGAtsi, razloži to obnašanje? In če že moraš na shod, zakaj maksimizirat in ne minimizirat tveganje?


Rešitev je seveda, da ostanemo za vedno "socjalno distancirani".

musicfreak ::

Ce je interes in nujna velika precepljenost se naj naredi ena eksluzivna oddaja na tv, rtv slo in pa pop tv na temo cepljenje ob 20 uri v petek ali nedeljo zvecer, kjer se povejo vse prednosti cepljenja, razlozi vse lepo in pa kjer vsi vodilni politiki prosijo ljudi z verodostojnim govorom da se naj gredo ljudje cepit. To je edini nacin da bi ljudje kapirali da ne gre za leve in desne v Sloveniji. Tukaj v Nemciji je redkokdo proti cepljenju oz se redkoje problematizira kot pa je to nonstop slisat v medijih v SLO. Se vidi da je Slovenija se v puberteti.

Nisem zagovornik cepljenja, ampak ce je to edini nacin da se ohrani neka normalnost zal je tak. Boljse kot pa lockdowni, ki v Sloveniji zagotovo pridejo ob taki slabi precepljenosti.

PrihajaNodi ::

musicfreak je izjavil:

Ce je interes in nujna velika precepljenost se naj naredi ena eksluzivna oddaja na tv, rtv slo in pa pop tv na temo cepljenje ob 20 uri v petek ali nedeljo zvecer, kjer se povejo vse prednosti cepljenja, razlozi vse lepo in pa kjer vsi vodilni politiki prosijo ljudi z verodostojnim govorom da se naj gredo ljudje cepit. To je edini nacin da bi ljudje kapirali da ne gre za leve in desne v Sloveniji. Tukaj v Nemciji je redkokdo proti cepljenju oz se redkoje problematizira kot pa je to nonstop slisat v medijih v SLO. Se vidi da je Slovenija se v puberteti.

Nisem zagovornik cepljenja, ampak ce je to edini nacin da se ohrani neka normalnost zal je tak. Boljse kot pa lockdowni, ki v Sloveniji zagotovo pridejo ob taki slabi precepljenosti.


Nemci so bili pod Hitlerjem, imajo se danes komplekse. Dvakrat popusil vojno, hja in to pac privede do crednega nagona naroda in poslusnosti, ker ce se bodo upirali lahko pride do Adolf Hitler 2. Romuni pa Bolgari pa na repu po precepljenosti in brez omejitev. V lokalih ne duha in sluha po qr kodah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Logarjeva je danes bluzila vojakom v Lj a ve kdo kaki so bili rezultati, cepivo je bilo na destinaciji :)

Mato989 ::

DarwiN je izjavil:

Pusti bolnice. Se strinjaš z oceno, da bo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi?

ah, never mind.


Saj bo zaradi tega ker se ljudje zjutraj vsedejo za volan umrlo nekaj ljudi pa kaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Conini ::

DarwiN je izjavil:

Pusti bolnice. Se strinjaš z oceno, da bo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi?

ah, never mind.


A se spomniš lanskega divjanja libtardov po ameriških mestih pa "narrativa", da so shodi dovoljeni, ker gre za proteste.

Se strinjaš z oceno, da je zaradi teh shodov umrlo na stotine ljudi od covida??

ah, never mind.

sbawe64 ::

DarwiN je izjavil:

Vaši ludi. :)


Okrožje z izredno majhnim odstotkom cepljenih, nobenih mask, distanciranja, okužbe strmo v porastu.. A ni fascinantno, ko pomisliš, da je domala zagotovljeno, da bo samo zaradi tega shoda umrlo vsaj nekaj ljudi. Sicer trumptardov, najbrž, ampak še vedno so ljudje..

Mislim, zakaj tvegat življenje na tak način? Mi lahko kdo od vas, ki imate več skupnega s temi MAGAtsi, razloži to obnašanje? In če že moraš na shod, zakaj maksimizirat in ne minimizirat tveganje?

Pet primerov visoko cepljenih :
Izrael, Gibraltar, Islandija.

Grški otoki
Vsi turistični delavci so na grških otokih cepljeni. Oglaševali so covid free otoke, vsi turisti imajo qr kode, stanje se pa drastično slabša.
Krivci so po vaci-naci logiki tisti, ki se nočejo cepiti in so doma.

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/ecdc-...

ZDA okrožje z cca 719k prebivalcev, so 89% cepljeni, takisto nič ne pomaga.
https://www.newsweek.com/mask-mandate-i...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

enemon ::

musicfreak je izjavil:

Ce je interes in nujna velika precepljenost se naj naredi ena eksluzivna oddaja na tv, rtv slo in pa pop tv na temo cepljenje ob 20 uri v petek ali nedeljo zvecer, kjer se povejo vse prednosti cepljenja, razlozi vse lepo in pa kjer vsi vodilni politiki prosijo ljudi z verodostojnim govorom da se naj gredo ljudje cepit. To je edini nacin da bi ljudje kapirali da ne gre za leve in desne v Sloveniji. Tukaj v Nemciji je redkokdo proti cepljenju oz se redkoje problematizira kot pa je to nonstop slisat v medijih v SLO. Se vidi da je Slovenija se v puberteti.

Nisem zagovornik cepljenja, ampak ce je to edini nacin da se ohrani neka normalnost zal je tak. Boljse kot pa lockdowni, ki v Sloveniji zagotovo pridejo ob taki slabi precepljenosti.


Na TV Slovenija 1 je bila ravno danes oddaja Premagajmo kovid s promocijo cepljenja s strani Poklukarja in Fafangela. Mislim, da je oddaja kontaktnega značaja, s klici v studio. Na sporedu dvakrat tedensko se mi zdi, od lanske jeseni naprej.

PrihajaNodi ::

Butale
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

sbawe64 je izjavil:


ZDA okrožje z cca 719k prebivalcev, so 89% cepljeni, takisto nič ne pomaga.
https://www.newsweek.com/mask-mandate-i...


Ko vidiš "A county in California", ti je takoj jasno, da imajo libtardi možganski defekt. A ne bi probal raje tole kar se grejo v VB (pa imajo nižjo precepljenost)?

sbawe64 ::

Nehaj šmarnico pit.

Bosna 7% cepljenih, jim gre bolje kot nam.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


ZDA okrožje z cca 719k prebivalcev, so 89% cepljeni, takisto nič ne pomaga.
https://www.newsweek.com/mask-mandate-i...


Ko vidiš "A county in California", ti je takoj jasno, da imajo libtardi možganski defekt. A ne bi probal raje tole kar se grejo v VB (pa imajo nižjo precepljenost)?


Teorija zarote! Kovid moramo ustaviti. Cepivo in maske!

sbawe64 je izjavil:

Nehaj šmarnico pit.

Bosna 7% cepljenih, jim gre bolje kot nam.

Romunija, bolgarija isto na repu. Vse kul
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bacho ::

New report shows vaccine effectiveness dropping over half a year

pišuka mi smo pa vse najstarejše cepili januarja, februarja..

https://www.israelnationalnews.com/News...

Cifix63 ::

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


Smrtnost zaradi korone, samo taradi korone je v resnici 0.0002%.


0.0002% je 1 na pol miljona... a imeli smo 3648 presežnih mrtvih
Matr moraš bit zabit, da kaj takega napišeš...


Glej zabitemu in zelo površnemu človeku ne morem dopovedat zato se ne trudi razumeti, nisi sposoben! Mar nisem napisal, da so vse, vse in še enkrat vse zmetali v postavko korona umrli, hej???!

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


ZDA okrožje z cca 719k prebivalcev, so 89% cepljeni, takisto nič ne pomaga.
https://www.newsweek.com/mask-mandate-i...


Ko vidiš "A county in California", ti je takoj jasno, da imajo libtardi možganski defekt. A ne bi probal raje tole kar se grejo v VB (pa imajo nižjo precepljenost)?


Teorija zarote! Kovid moramo ustaviti. Cepivo in maske!

sbawe64 je izjavil:

Nehaj šmarnico pit.

Bosna 7% cepljenih, jim gre bolje kot nam.

Romunija, bolgarija isto na repu. Vse kul


https://www.bitchute.com/video/C2oBDuQI...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Kayzon ::

Na ljubljanskem mestnem avtobusu pise (Na zaslonu znotraj),nekaj v smislu "Ce si zelite nazaj normalno zivljenje,se cepite". A medtem iz vsepovsod dobivamo podatke da se cepljeni okuzuejo isto tako kot necepeljeni,ter da sirijo se huje virus,ki je tako mocan kot fakin gripa. Bolan svet kam drvi,bolan.

PrihajaNodi ::

Ma smisel kar govori.

https://www.bitchute.com/video/C2oBDuQI...

Kaj vam pise na kartonckih so cifre ali je samo 1?
Pametna zenska.

Vas je kaj strah ali je tale gospa Janseva placanka, ki siri teorijo zarote?

#SpikajmoSEfsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

bacho je izjavil:

New report shows vaccine effectiveness dropping over half a year

pišuka mi smo pa vse najstarejše cepili januarja, februarja..

https://www.israelnationalnews.com/News...
The report emphasizes that these findings are strictly regarding the levels of infection; serious symptoms and hospitalization are still reduced by over 90% even well after the vaccine.

bigbada ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma smisel kar govori.

https://www.bitchute.com/video/C2oBDuQI...

Kaj vam pise na kartonckih so cifre ali je samo 1?
Pametna zenska.

Vas je kaj strah ali je tale gospa Janseva placanka, ki siri teorijo zarote?

#SpikajmoSEfsi


Jaz mam črke

PrihajaNodi ::

bigbada je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ma smisel kar govori.

https://www.bitchute.com/video/C2oBDuQI...

Kaj vam pise na kartonckih so cifre ali je samo 1?
Pametna zenska.

Vas je kaj strah ali je tale gospa Janseva placanka, ki siri teorijo zarote?

#SpikajmoSEfsi


Jaz mam črke


Ne verjamem. Dajmo malo zivljenja od sebe pa povejte kako so vas oznacevali. Naj vas ne bo sedaj strah, ne smemo odnehati. Je kdo dobil enko?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

dve vrsti sta zunaj bili:
1 naročeni
2 nenaročeni

potem so klicali noter

na listeku pa piše FXXXXX Pfizer pri čemer so xxxx številke

PrihajaNodi ::

Je kdo dobil samo 1? Se je kdo od parlamentarnih opic cepil 2x?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

da na listeku piše samo številka "1" ? sem videl kar nekaj teh listekov pa še nisem videl samo ene številke gor

vse so bile v stilu črka+random številke

PrihajaNodi ::

https://www.dailymail.co.uk/home/index....

Mogoce bo Anglija odjebala pasuse
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Nekaj so danes se silili s cepivi po manjsih krajih. Me zanima ce je bilo kaj efekta.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

bigbada je izjavil:

da na listeku piše samo številka "1" ? sem videl kar nekaj teh listekov pa še nisem videl samo ene številke gor

vse so bile v stilu črka+random številke


Mislis da gospa v videju laze?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bigbada ::

Tiste videjo je meni osebni bulšit, ampak to je pač moje mnenje. Še dramatično glasbo imajo v ozadju lmao.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bigbada ()

PrihajaNodi ::

bigbada je izjavil:

Tiste videjo je meni osebni bulšit, ampak to je pač moje mnenje. Še dramatično glasbo imajo v ozadju lmao.


Ker si cepljen in si biased? Kje se moti? V Bosni se je zuralo brez ukrepov medtem ste bili v Sloveniji zasvasani in presrani v bajtah. Mislis da v Bosni se kdo diha?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

Niti ne, v bistvu mi je vseeno kdo je cepljen in kdo ni.
Jaz sem se vsako leto do sedaj cepil proti gripi že 10 let.
Bom se sedaj še pač proti covidu.

PrihajaNodi ::

bigbada je izjavil:

Niti ne, v bistvu mi je vseeno kdo je cepljen in kdo ni.
Jaz sem se vsako leto do sedaj cepil proti gripi že 10 let.
Bom se sedaj še pač proti covidu.


A potem si se letos cepil za navadno gripo in kovid?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bigbada ::

Za gripo se cepim vsako jesen, takrat še ni bilo covid cepiv.

PrihajaNodi ::

Potem bos letos cepljen ze 3x oziroma ze 4x ce dajo decembra ven pozivitveni odmerek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

bigbada ::

cepil sem se par dni nazaj, tako da boosterja ne bom zagotovo dobil do aprila naslednje leto, potem pa bomo videli.

PrihajaNodi ::

Zakaj pa sele zdaj? Je bil orvi odmerek?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

bigbada je izjavil:

Za gripo se cepim vsako jesen, takrat še ni bilo covid cepiv.


Cemu vsakoletno cepljenje za gripo? Mas kaksno bolezen zaradi katere se bojis?

PrihajaNodi ::

Kayzon je izjavil:

bigbada je izjavil:

Za gripo se cepim vsako jesen, takrat še ni bilo covid cepiv.


Cemu vsakoletno cepljenje za gripo? Mas kaksno bolezen zaradi katere se bojis?


Se pravi bo letos imel ze 3 cepljenja. Jeseni za gripo, poleti za gripo v2.0 in cez teden dni druga doza za gripo v2.0.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

bigbada ::

Drugi. Rama me je konkretno bolela po drugem odmerku. Po cepljenju proti gripi me nikoli ni, mogoče tam prvič ko sem se 10 let nazaj.

Ne nimam nobene bolezni. Pač cepim se že od srednješolskih let, tako sem se navadil. Ko sem bil mali sem imel nonstop angine in gripe, zadnjih 10 let nič več.

Za gripo se bom cepil tam oktobra, takrat se ponavadi.

darkolord ::

3 cepljenja letno, wau. Sem bil tudi že trikrat cepljen v enem dnevu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()
««
112 / 198
»»