» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
111 / 198
»»

Massacra ::

PrihajaNodi je izjavil:

Massacra je izjavil:

Glupi ukrepi (obenem nezakoniti in neustavni) vsekakekor niso zaradi "glupih ljudi".

Zaradi glupe politično-farmacevtske agende so glupi!


cepi se tudi ti in koncno dosezemo nas mir


Saj se najverjetneje bom naslednje leto!

Pandemija ima svoje naravne zakonitosti, ki so bile s strani stroke in medicine totalno povožene v primeru sars-cov-2 virusa!

ajdov2 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Pustite ljudi pri miru, če se nočejo cepit pomeni, da se ne počutijo ogrožene, kar je povsem legitimna osebna pravica. Kdo sem jaz, kdo je Krekhead? Kaj če se nek fašist odloči, da ste ogorženi od veveric in je edina rešitev za vas, da vas dajo v varovan 'tabor' v Kočevskem rogu?



Needs of the many outweigh the needs (whims) of the few.

Če bi res veljalo 'needs of the many outweigh the needs of the few' se ne bi milijarderji preseravali s poleti v vesolje medtem ko milijoni stradajo.

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

Kakšna je precepljenost na Malti, da je rdeča?

PrihajaNodi je izjavil:

Tale je Jansev placanec. Prekleti zarotniki

Stopimo skupaj in jih ustavimo



Pa dobro, Nodi, koliko časa boš še lepil teorije zarot?


P.S. Brb, grem v trgovino in da se primerno zavarujem, bom nosil 2 maski, kot predlaga Fauci.


v napacno drevo lajas, sem z vami
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Massacra ::

Ta pandemija bo šolski primer, kako se ne sme pristopati do "relativno močno kužnegq virusa" v tem času.

Petega (5) vala ne bo, oziroma ga nebi smelo biti (saj zgodovina pandemij bore malo pravi, da so bile).

Zaradi cepljenja že v začetni fazi (uh, napredek epidemiološke znanosti, a ne?), se zna zgoditi, da bomo še kakšni 2 leti zgolj šteli valove!

CoolBits ::

multivac je izjavil:

Necepljeni, ne obupajte.

Počakajmo, da vidimo kaj bo s cepljenčki.
Takrat plačajte kakšen test in malo manj hodite po restavracijah jesti.
2-3 leta bomo ja zdržali. WW2 je trajala 6 let.

Kar se mene tiče sem na vojnem pohodu. Covid igla je sovražnik, ki se kopiči na meji. Ali bo res napadel...ne vemo. Rizik je prevelik, da bi kar zaupali. Poglejte kaj se je zgodilo z ribbentrop-molotov.

Kakšen test? :D
Dokler obstaja 131. člen KZ bom še odškodnine služil na ta račun.

Kapitan Jack ::

CoolBits je izjavil:

multivac je izjavil:

Necepljeni, ne obupajte.

Počakajmo, da vidimo kaj bo s cepljenčki.
Takrat plačajte kakšen test in malo manj hodite po restavracijah jesti.
2-3 leta bomo ja zdržali. WW2 je trajala 6 let.

Kar se mene tiče sem na vojnem pohodu. Covid igla je sovražnik, ki se kopiči na meji. Ali bo res napadel...ne vemo. Rizik je prevelik, da bi kar zaupali. Poglejte kaj se je zgodilo z ribbentrop-molotov.

Kakšen test? :D
Dokler obstaja 131. člen KZ bom še odškodnine služil na ta račun.

Pa tud 132ti clen

Kdor koga s silo ali resno grožnjo prisili, da kaj stori ali opusti ali da kaj trpi, se kaznuje z zaporom do enega leta.

PrihajaNodi ::

Opa, v sydneyu so ze mobilizirali vojsko:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vcasih obljubljena dezela, danes samo se bleda senca
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

PrihajaNodi je izjavil:

Opa, v sydneyu so ze mobilizirali vojsko:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vcasih obljubljena dezela, danes samo se bleda senca

Če verjameš MSM ja. Znanci pravijo, da se nič ne dogaja posebnega tam.

Massacra ::

CoolBits je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Opa, v sydneyu so ze mobilizirali vojsko:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Vcasih obljubljena dezela, danes samo se bleda senca

Če verjameš MSM ja. Znanci pravijo, da se nič ne dogaja posebnega tam.


Tvoji znanci se zdijo neznanci!

CoolBits ::

Vseeno se ne dogaja nič.

PrihajaNodi ::

Starost za spikanje otrok se niza:


Izrael odobril cepljenje za rizične otroke
Izraelsko ministrstvo za zdravje je v sredo odobrilo cepljenje proti covidu-19 za otroke od petega do 11. leta, pri katerih obstaja resno tveganje za zdravstvene zaplete.


Tudi tole je zanimivo:

Obvezno cepljenje uvajajo tudi tehnološki velikani
Obvezno cepljenje uvajajo v več mestih in velikih podjetjih. Glavni izvršni direktor Googla Sundar Pichai je v sredo napovedal, da se bodo morali vsi zaposleni v ZDA, ki se bodo vrnili v pisarne, obvezno cepiti, čeprav je Google delo od doma podaljšal do 18. oktobra.

Podobno naj bi zahteval tudi Facebook, čeprav za zdaj še niso določili, kdaj se bodo zaposleni vračali v pisarne. Apple je preložil vrnitev na delovna mesta, obveznega cepljenja pa še ni uvedel. Sporočil je, da morajo v njihovih trgovinah zaščitne maske nositi vsi kupci in prodajalci.


#pospikajmoVSE
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Massacra je izjavil:

Ta pandemija bo šolski primer, kako se ne sme pristopati do "relativno močno kužnegq virusa" v tem času.

Petega (5) vala ne bo, oziroma ga nebi smelo biti (saj zgodovina pandemij bore malo pravi, da so bile).

Zaradi cepljenja že v začetni fazi (uh, napredek epidemiološke znanosti, a ne?), se zna zgoditi, da bomo še kakšni 2 leti zgolj šteli valove!


Bo, ker ga proizvajajo človeški ukrepi.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Massacra je izjavil:

Ta pandemija bo šolski primer, kako se ne sme pristopati do "relativno močno kužnegq virusa" v tem času.

Petega (5) vala ne bo, oziroma ga nebi smelo biti (saj zgodovina pandemij bore malo pravi, da so bile).

Zaradi cepljenja že v začetni fazi (uh, napredek epidemiološke znanosti, a ne?), se zna zgoditi, da bomo še kakšni 2 leti zgolj šteli valove!


Bo, ker ga proizvajajo človeški ukrepi.


Ti pa nehaj bemtit, zanimivo bo ko jim bodo zeleli dojencke pocepit. Marsikateri cepljenec bo proti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Jansevci so povsod:

Hypnotherapists have been noticing blatant hypnosis and NLP techniques being used by the government and state-controlled media:

? Fractionation:
You get them to do something not once, but again and again, increasing the level of intensity each time. Usually you do it 3 times. (At the first lockdown I said - watch out, there'll be a 2nd and a 3rd!) This increases compliance - you're much more likely to get them to do whatever you want.

? A 'Yes' set:
Get them to say 'Yes' to something small at first (just two weeks to "flatten the curve") then gradually increase (months of lockdown, Christmas cancelled, socially/economically coerced into vaccines). In this way they're much more likely to keep saying yes. (There would've been riots if they'd said in March lockdowns will carry on through Christmas.)

? Confusion:
Keep them in a constant state of uncertainty. The conscious mind responds to this by 'going offline' as it searches for the appropriate response for something it has no precedent for. Then it's much easier for the manipulator to gain access to the unconscious mind and change belief systems. For example, lockdown rules are changing on practically a day-to-day basis; we're living in a world we've never lived in before, everyone's stumbling about with no idea how to behave. We've no energy left to fight our oppressors.

? Repetition:
Repeat the same information over and over (see any newspaper / TV news for evidence of this!)

? Illusion of Choice
Make them believe they're in control by giving them 2 choices, both of which lead to the same result. For example, 'Do you want the Pfeizer or the Oxford?' or 'You can choose to be good or bad. Bad = more lockdown. Good = more lockdown.'

? "Social Proof"
"Look, all these great celebrities are backing it!"

? "Scarcity"
"You'll have to wait your turn for the vaccine... we might be running out!"

And so many more... All classic psychological control techniques. Once you see it, you can't un-see it!
Check out the book 'Influence', The Power of Persuasion' by Robert Cialdini - all the methods he talks about are being used daily in the news and other media.'

The organisation to go and look at that's doing all this is The Behavioural Insights Team and SPI-B , these same techniques are being used all over the globe by their respective "Teams". The UK Column have done a lot of work exposing this and other dangerous fifth column organisations like Common Purpose, who are also global.
Behavioural Insights Team - Mindspace Doc. https://www.bi.team/publications/mindsp...

Article- The Psychological Attack On the UK, UK Column - https://www.ukcolumn.org/article/psycho...

Here is the literature that is given out by the NHS for convincing cohorts

https://www.local.gov.uk/sites/default/...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:


Nimam pojma, vem da otroci lezejo po vseh stirih v startu. Njih je treba prvo pocepit


In točno to se počne.

Že od 3. meseca dalje

Davica, Tetanus, Oslovski kašelj, Hepatitis B, Otroška paraliza, Hib, ošpice, mumos, rdečke...
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

49106 ::

Dajte se cepit, da čimprej pridemo v zeleno fazo in ukinemo nepotrebne ukrepe.

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Nimam pojma, vem da otroci lezejo po vseh stirih v startu. Njih je treba prvo pocepit


In točno to se počne.

Že od 3. meseca dalje

Davica, Tetanus, Oslovski kašelj, Hepatitis B, Otroška paraliza, Hib, ošpice, mumos, rdečke...

Nic hudega ce bo se cepivo za kovid. Pospikajmo se vsi

49106 je izjavil:

Dajte se cepit, da čimprej pridemo v zeleno fazo in ukinemo nepotrebne ukrepe.


Gdaj mas datum. Sam grem v kocevje na fajzerja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::



111. Strani teme se vedno niti enega razloga za cepljenje ne najdem pa se vsak dan vozim mimo cepilnih mest...grem iskat na google in evo...ne hvala zaenkrat.

49106 ::

PrihajaNodi je izjavil:




Gdaj mas datum. Sam grem v kocevje na fajzerja.


Raje bi videl koktajl. Začel bi s fajzerjem, drugi šus moderna, booster pa AZ in da je za ziher, bi vzel še sputnika.

CoolBits ::

Machete ::

;-) je izjavil:



111. Strani teme se vedno niti enega razloga za cepljenje ne najdem pa se vsak dan vozim mimo cepilnih mest...grem iskat na google in evo...ne hvala zaenkrat.

Lol, nekaj najbolj depresivnega danes. Strašna kuga je nad nami. Apčih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

;-) ::

Aha kihaš, čakaj da pogledam razpredelnico, aha ti nisi cepljen ni kovid :D

Nebom se cepil da bom kihal, kiham ze vso leto zaradi alergije, nocem se bolj.

kamiKaZaA ::

Jaz sem se recimo včeraj testiral, da lahko grem danes na tekmo. Negativen. Mi pa je s hitrim testom grdo štorala najprej po eni nosnici in še potem po drugi (testiral sem se v ZD). In kasneje, ko sem čakal na izvid (cca. par minut pozneje), sem dobil napad kihanja, ki je trajal dobrih 5 minut. Zvečer, pa še me je malo dušilo. Danes pa je bilo vse OK. Sem asmatik (toliko, da omenim).

V glavnem, to je prvič, da sem dobil takšno reakcijo po hitrem testu. Pred tem sem delal test v trgovskem centru in prav tako v ZD in pri prvem je samo malo pobožal po nosnici, pri tistem v ZD, pa bil dokaj nežen (nežna) kot pa tista včeraj, ko si je res vzela čas pri odvzemu brisa...

Machete ::

Jaz sem imel zoprn filing v nosu še en teden.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

;-) ::

Vidva sta staromodna to se resuje preko telefona in se ne dela guzve tam.

Cifix63 ::

Machete je izjavil:

;-) je izjavil:



111. Strani teme se vedno niti enega razloga za cepljenje ne najdem pa se vsak dan vozim mimo cepilnih mest...grem iskat na google in evo...ne hvala zaenkrat.

Lol, nekaj najbolj depresivnega danes. Strašna kuga je nad nami. Apčih.



Dajmo par informacij:
vse je izmišljeno, tako korona, kot cepiva, ki to sploh niso...vse je en velik bla bla.
Pomembni politiki, predsedniki vlad, prvaki političnih strank itn.., ki so se tako radi pustili cepiti pred TV kamerami in se tolkli po prsih niso celjeni z istimi cepivi, kot raja. Zato takšno "junaštvo". Cepljeni so s placebom! Oni to vedo saj so jim prej naročniki to povedali.

Smrtnost zaradi korone, samo taradi korone je v resnici 0.0002%. Ker so metali pod korona smrt popolnoma vse umrle je seveda veliko višja.
Po 3-10 letih bo več kot 30% cepljenih dobilo rak tipa C4591001. Samo za tiste bedne palčke za testiranje so prejeli (zdrav. domovi, bolnišnice,..) po 15 €/kos. Vse je samo en nepredstavljivo velikanski biznis za katerim stoji svetovna (in lokalne) narko mafija!

Massacra ::

Machete je izjavil:

Jaz sem imel zoprn filing v nosu še en teden.


Me prav zanima, kaj bo, ko bodo v imenu razvoja medicine, obvezni testi na blato!?

Zjutraj bomo šli srat, z žličko vzeli vzorec blata, ga dali v posodico, in še pred službo drek dostavili v laboratorij.

Saj res, kaj stroki še vedno ni nič kaj dosti jasno po skoraj 2 letih tega virusa?
Jaz sem zaprepaden... (AI bi bolje speljala to pandemijo)

trancer01 ::

Pozabijo pa omeniti, da 95% dvakrat cepljenih nima nobenih simptomov tudi, če pride do okužbe s COVID-19, preostalih 5% pa ima enake kot necepljeni.

kamiKaZaA ::

;-) je izjavil:

Vidva sta staromodna to se resuje preko telefona in se ne dela guzve tam.

Povej kaj več, lahko tudi na ZS. Preden so zahtevali QR kode, sem se tudi posluževal preposlanih sms-ov in se nisem hodil testirat. A s to QR kodo je problem. Torej se, da to tudi preko sms-ja zaobiti?

PrihajaNodi ::

Machete je izjavil:

;-) je izjavil:



111. Strani teme se vedno niti enega razloga za cepljenje ne najdem pa se vsak dan vozim mimo cepilnih mest...grem iskat na google in evo...ne hvala zaenkrat.

Lol, nekaj najbolj depresivnega danes. Strašna kuga je nad nami. Apčih.

A lahko zamenjamo besedno zvezo teoriha zarote s spoiler alert?

kamiKaZaA je izjavil:

Jaz sem se recimo včeraj testiral, da lahko grem danes na tekmo. Negativen. Mi pa je s hitrim testom grdo štorala najprej po eni nosnici in še potem po drugi (testiral sem se v ZD). In kasneje, ko sem čakal na izvid (cca. par minut pozneje), sem dobil napad kihanja, ki je trajal dobrih 5 minut. Zvečer, pa še me je malo dušilo. Danes pa je bilo vse OK. Sem asmatik (toliko, da omenim).

V glavnem, to je prvič, da sem dobil takšno reakcijo po hitrem testu. Pred tem sem delal test v trgovskem centru in prav tako v ZD in pri prvem je samo malo pobožal po nosnici, pri tistem v ZD, pa bil dokaj nežen (nežna) kot pa tista včeraj, ko si je res vzela čas pri odvzemu brisa...

Caki, caki a vsi testi so ti rufkajo po nosu? S slino ne gre?

Cifix63 je izjavil:

Machete je izjavil:

;-) je izjavil:



111. Strani teme se vedno niti enega razloga za cepljenje ne najdem pa se vsak dan vozim mimo cepilnih mest...grem iskat na google in evo...ne hvala zaenkrat.

Lol, nekaj najbolj depresivnega danes. Strašna kuga je nad nami. Apčih.


Ne okol govort. Spoiler alert je to.
Dajmo par informacij:
vse je izmišljeno, tako korona, kot cepiva, ki to sploh niso...vse je en velik bla bla.
Pomembni politiki, predsedniki vlad, prvaki političnih strank itn.., ki so se tako radi pustili cepiti pred TV kamerami in se tolkli po prsih niso celjeni z istimi cepivi, kot raja. Zato takšno "junaštvo". Cepljeni so s placebom! Oni to vedo saj so jim prej naročniki to povedali.

Smrtnost zaradi korone, samo taradi korone je v resnici 0.0002%. Ker so metali pod korona smrt popolnoma vse umrle je seveda veliko višja.
Po 3-10 letih bo več kot 30% cepljenih dobilo rak tipa C4591001. Samo za tiste bedne palčke za testiranje so prejeli (zdrav. domovi, bolnišnice,..) po 15 €/kos. Vse je samo en nepredstavljivo velikanski biznis za katerim stoji svetovna (in lokalne) narko mafija!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Jaz sem se recimo včeraj testiral, da lahko grem danes na tekmo. Negativen. Mi pa je s hitrim testom grdo štorala najprej po eni nosnici in še potem po drugi (testiral sem se v ZD). In kasneje, ko sem čakal na izvid (cca. par minut pozneje), sem dobil napad kihanja, ki je trajal dobrih 5 minut. Zvečer, pa še me je malo dušilo. Danes pa je bilo vse OK. Sem asmatik (toliko, da omenim).

V glavnem, to je prvič, da sem dobil takšno reakcijo po hitrem testu. Pred tem sem delal test v trgovskem centru in prav tako v ZD in pri prvem je samo malo pobožal po nosnici, pri tistem v ZD, pa bil dokaj nežen (nežna) kot pa tista včeraj, ko si je res vzela čas pri odvzemu brisa...

testiranje je dejansko hujše kot cepljenje, ker imaš ob vsakem testu možnost da te zaradi njega zaprejo

sbawe64 ::

49106 je izjavil:

Dajte se cepit, da čimprej pridemo v zeleno fazo in ukinemo nepotrebne ukrepe.

V zeleni fazi smo že po Slo in ecdc semaforju.
Samo ju vlada več ne upošteva.
Ups ?
2020 is new 1984
Corona World order

CoolBits ::

Če kdo rad gleda zgodbice o dobrem pecivu.
https://1000covidstories.com/personal-s...

PrihajaNodi ::

sbawe64 je izjavil:

49106 je izjavil:

Dajte se cepit, da čimprej pridemo v zeleno fazo in ukinemo nepotrebne ukrepe.

V zeleni fazi smo že po Slo in ecdc semaforju.
Samo ju vlada več ne upošteva.
Ups ?

Kdo jim placuje za te zgodbe? Soros ali Janez Jansa. Dobili vas bomo in pospikali
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

LightBit ::

CoolBits je izjavil:

Če kdo rad gleda zgodbice o dobrem pecivu.
https://1000covidstories.com/personal-s...

Ah, samo 1000.
Sem gledal Eric Claptona. Imam občutek da, če bi dobil korono, verjetno ne bi mogel povedati kakšne reakcije je imel.

PrihajaNodi ::

Zakaj nekateri raje verjamejo v teorije zarot?
"Ker je to veliko, veliko preprosteje. Živimo v hiperpotrošniški družbi, ki je hitrejša od same sebe, hočemo hitre instantne odgovore, ki ne zadovoljijo našega uma, ampak našo dušo. Ko se začnemo pogovarjati o resnih strokovnih temah in vprašanjih, izgubimo 70 odstotkov ljudi, potreben je jasen, preprost, poljuden, tudi zabaven način povedati, zakaj se je dobro cepiti," je odgovoril psiholog Zadel.


Je bral slotech in opazil spikalno, pardon cepilno himno?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Poglej, se strinjam. Treba je razloziti poljudno, tako da razume vsaka preprosta duša.
Kaj hoče Sloven'c? Hoče roštiljat!
In vsakemu je jasno, da je špikan čevap boljši od navadnega! Enako je z ljudmi. Špikan (oz. cepljen) je mnogo bolje kot navaden!

Conini ::

Cifix63 je izjavil:


Smrtnost zaradi korone, samo taradi korone je v resnici 0.0002%.


0.0002% je 1 na pol miljona... a imeli smo 3648 presežnih mrtvih
Matr moraš bit zabit, da kaj takega napišeš...

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:


Smrtnost zaradi korone, samo taradi korone je v resnici 0.0002%.


0.0002% je 1 na pol miljona... a imeli smo 3648 presežnih mrtvih
Matr moraš bit zabit, da kaj takega napišeš...

Daj mir s temi brojkami ze. Samo ustrahujes ljudi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

trancer01 je izjavil:

Pozabijo pa omeniti, da 95% dvakrat cepljenih nima nobenih simptomov tudi, če pride do okužbe s COVID-19, preostalih 5% pa ima enake kot necepljeni.

Se pravi, pri 95% je enako kot pri necepljenih, pri ostalih 5% je pa tudi enako kot pri necepljenih.

Telbanc ::

Ne vem kako bi povedal.

Včeraj sem se ga napil in nato tik pred 22 uro se cepil od samega ljubega mira u MB UKC.

Zaj vidite kaj dela alkohol. :)):D
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

Ne vem kako bi povedal.

Včeraj sem se ga napil in nato tik pred 22 uro se cepil od samega ljubega mira u MB UKC.

Zaj vidite kaj dela alkohol. :)):D

Cestitamo. Je cepilna himna kaj pomagala?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Telbanc ::

PrihajaNodi je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Ne vem kako bi povedal.

Včeraj sem se ga napil in nato tik pred 22 uro se cepil od samega ljubega mira u MB UKC.

Zaj vidite kaj dela alkohol. :)):D

Cestitamo. Je cepilna himna kaj pomagala?


Ti ne vem, neko čudno domoljublje me je zagrabilo, ali je bla cepilna himna kriva pa ne vem?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

grobijan ::

Ma nevem no. Vaxxerji in antivaxxerji imamo isti cilj? Da bi se to sranje že končalo, in bi lahko živeli brez tega med nami. Pogoj za to je, da ob prihajajočih valovih ne poklekne zdravstvo zaradi prenatrpanosti in posledično vse ostale bolezni čakajo v vrsti. Cepljeni smo dodali svojih 5 centov k skupnemu trudu, in večini ne bo treba v bolnico na ventilator odžirati mesta nekomu, ki ni tam po lastni krivdi. Pa dajmo se že enkrat kot zemljani združit in s skupnimi močmi nekaj prispevati k boljšemu jutri. A je tolk težko?

GabrieLeo ::

Identificiram se kot cepljena oseba.

Miki N ::

Včasih smo imeli pankerje - borili so se proti Establišmentu.

Danes?

Danes bi verjetno imeli band, z imenom Cepljeni psi njihov najbolj znan komad pa bi se imenoval Pizde:



-- Cepljeni Psi - Pizde
--
1-2-3-4!!!
Egoistične pizde,
antivakserske,
nehite pobijat naše babice! (Oi, oi oi!)

Egoistične pizde,
kva vam je?
Vrnte državi vavčerje!!!

Egoistične pizde
CEPTE SE
pa da mi pridete nazaj po busterje!!! (oi oi oi)

Vaaaaaaaaaa [oi oi oi]




Pač danes se besni skupaj s strojem, "uporniki" pa nosijo badže Pfizerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrihajaNodi ::

:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

Miki N - ampak to je v podporo establishmentu, ne boj proti njemu. Drugace pa super, kaki Finci bi znali to ponucat za drzavno himno po kovidoluciji naslednje leto.

Telbanc ::

Miki N je izjavil:

Včasih smo imeli pankerje - borili so se proti Establišmentu.

Danes?

Danes bi verjetno imeli band, z imenom Cepljeni psi njihov najbolj znan komad pa bi se imenoval Pizde:



-- Cepljeni Psi - Pizde
--
1-2-3-4!!!
Egoistične pizde,
antivakserske,
nehite pobijat naše babice! (Oi, oi oi!)

Egoistične pizde,
kva vam je?
Vrnte državi vavčerje!!!

Egoistične pizde
CEPTE SE
pa da mi pridete nazaj po busterje!!! (oi oi oi)

Vaaaaaaaaaa [oi oi oi]




Pač danes se besni skupaj s strojem, "uporniki" pa nosijo badže Pfizerja.


Ne bit tko strog, pride razodetje in se cepiš. Vidiš kak sem se jaz naenkrat cepil, prej pa ne in ne...Sicer no, če sem odkrit, po tem kar se tlele piše zadnje čase, res bi prisegel da velja tista "Dost nas je notr, še več nas je zunej". Mislim da gre za en grafit, u bližini postaje Ljubljana Polje. :)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Miki N ::

Drugače v mojih... fantazijah band Cepljeni Psi res obstaja, zmaugi je pa Sid Vicious. (Vaxcious?) ;)

Pustmo stat!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()
««
111 / 198
»»