» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
110 / 198
»»

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.


A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???


Ti pozabljas da so bili v naci kampih tudi zonderkomandoti? Kaj ima to veze? Hitler je pobijal revne jude, bogati so ze prej odsli in so vedeli kaj se bo zgodilo. Dejansko so svoje pustili…
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Conini ::

TheBlueOne je izjavil:

Conini je izjavil:



A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???


Jaz mislim, da smo "On to something"!! :D Politiki cepljeni, Gates cepljen ...


Prej zgleda, da bodo odklopl necepljene.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.



Ko ostane brez odgovora je pa: "dejmo počakat".

Seveda s tem misli bom nekaj časa ignoriral vse skupaj da se malo pozabi, pa prišel nazaj čez 2 ali 3 strani z novo neumnostjo in bom na novo širil nore teorije.

Kot rečeno že večkrat, pazite se plačanih antivaxx trolov...
https://www.bbc.com/news/blogs-trending...

A mysterious marketing agency secretly offered to pay social media stars to spread disinformation about Covid-19 vaccines. Their plan failed when the influencers went public about the attempt to recruit them.

PrimoZ_ ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.


A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???


Pa ja ne tisti zionisti, ki vladajo iz ozadja celemu svetu ?

TheBlueOne ::

Conini je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Conini je izjavil:



A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???


Jaz mislim, da smo "On to something"!! :D Politiki cepljeni, Gates cepljen ...


Prej zgleda, da bodo odklopl necepljene.


To poskusam pokazati v jeziku teoretikov zarote.

l0g1t3ch ::

Ojej.
Verjetno so potem reptilijanci v ozadju, če se še na žide ne mormo več zanest.

Oni zaradi drugačne biologije niso podvrženi covidu in se ne rabijo cepit.

darkolord ::

l0g1t3ch je izjavil:

Ko ostane brez odgovora je pa: "dejmo počakat".

Seveda s tem misli bom nekaj časa ignoriral vse skupaj da se malo pozabi, pa prišel nazaj čez 2 ali 3 strani z novo neumnostjo in bom na novo širil nore teorije.
Pa tudi iste neumnosti reciklira.

TheBlueOne ::

Kaj @Multivacu ta nekoliko bolj logicna teorija ni vsec? Skoda, bi bilo zanimivo.

Ocitno so orozje proti teoretikom zarot druge teorije zarote in ne zdrava logika. :D Pravzaprav to niti ne preseneca...

Zgodovina sprememb…

zmist ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj @Multivacu ta nekoliko bolj logicna teorija ni vsec? Skoda, bi bilo zanimivo.

Ocitno so orozje proti teoretikom zarot druge teorije zarote in ne zdrava logika. :D Pravzaprav to niti ne preseneca...


:)) ... zdaj ste mi ga pa spodili, jaz sem mu pa hotel Tromostovje prodati... Nodi a mogoce ti? Poceni, bos lahko gor cestninsko postajo postavil in obogatel! Pa pesnil bos lahko na njem, ves kaksen navdih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrimoZ_ ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj @Multivacu ta nekoliko bolj logicna teorija ni vsec? Skoda, bi bilo zanimivo.

Ocitno so orozje proti teoretikom zarot druge teorije zarote in ne zdrava logika. :D Pravzaprav to niti ne preseneca...


Fight fire with fire.

P.S. Zdej lahko stavimo koliko strani se mora obrnit, da se multivac vrne.

Jaz pravim ene 3, recimo da bo na 113 njegov povpratek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

kamiKaZaA ::

Nova normalnost:

TheBlueOne ::

PrimoZ_ je izjavil:



Fight fire with fire.

P.S. Zdej lahko stavimo koliko strani se mora obrnit, da se multivac vrne.

Jaz pravim ene 3, recimo da bo na 113 njegov povpratek.


Upam ja. To je dosti bolj zabaven nacin demantiranja, kot pa z zdravo pametjo.

zmist ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz pravim ene 3, recimo da bo na 113 njegov povpratek.



Jaz pravim dve. Ali pa se bo pojavil cisto nov nick.

TheBlueOne ::

zmist je izjavil:



Jaz pravim dve. Ali pa se bo pojavil cisto nov nick.


Se mi zdi, da ko ima nick mlade jih ima vec.

zmist ::

TheBlueOne je izjavil:

kot pa z zdravo pametjo.


Z zdravo pametjo tukaj ne opravis nic, pogovarjamo se z dusevno motenimi osebki.

multivac ::

Uživajte momci, dok lahko.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

Uf... takoj je prisel nazaj, se na isti strani.

PrimoZ_ ::

Pizda nas je :D

TheBlueOne ::

PrimoZ_ je izjavil:



Jaz pravim ene 3, recimo da bo na 113 njegov povpratek.


Ne pisat loterije.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

Uživajte momci, dok lahko.


...ominous background music playing...

Conini ::

PrimoZ_ je izjavil:


Pa ja ne tisti zionisti, ki vladajo iz ozadja celemu svetu ?


Pa baš oni, in to požegnano s strani Mossada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

PrimoZ_ ::

TheBlueOne je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:



Jaz pravim ene 3, recimo da bo na 113 njegov povpratek.


Ne pisat loterije.


Čeprav tole ne šteje, čist...
Ni bilo neke nove teorije, ali linka na senzacionalistično fake novico.

Ajde, sm zajebal ker sm slabo definiral. Sem pa ziher da bo pozno zvečer že prispeval kako modrost ali pa vsaj reickliral kak svoj prejšni post.

Kapitan Jack ::

Conini je izjavil:


A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???

Povej zakaj.
Jaz ti pa povem svojo razlicico.

Nihce oziroma samo pescica jih je bila naspikana s tapravo vakcino. Cilj je bil "zgledujmo se po Izraelcih", ces to je nebeski, elitni narod in ce njim pase fajzer, zakaj ne bi pasal tudi nam.

In tako so zaceli prihajat cekincki k fajzerji. Zdej bo pa spet isto dejmo boosteka prejet, ker nebeski narod bo tako storil.

LightBit ::

kriptobog je izjavil:

Če kdo potrebuje za PCT...
https://twitter.com/vladaRS/status/1408...

Kodo lahko dodate v ezvem aplikacijo ali pa v apple wallet... :))

Še njegovo osebno rabiš.

l0g1t3ch ::

;-) je izjavil:

Isto kot ze 108 strani ne izvem niti enega razloga za cepljenje.

Vrjetno ga ni.


V Sloveniji je umrlo v letu 2020, 3500 ljudi več kot prejšna leta, to je 17% povečanje.
S cepljenjem zmanjšaš, tveganje zase (tudi mladi nismo povsem imuni) in širjenje virusa (ščitenje drugih). Če bi bila prelepljenost zares velika, bi efektivno izkoreninili virus, ker bi mu zmanjkalo hostov.

Ubistvu hočeš samo povedati da si nevedna in ignorantska pizda :)

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D

PrihajaNodi ::

Fantje dajmo nadaljevati s cepilno himno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Akira_ ::

Pa ne da je proticepilcem zmanjkalo neumnosti za pisat.
Zgodovinski trenutek in čas za prelet lovcev.

PrihajaNodi ::

Akira_ je izjavil:

Pa ne da je proticepilcem zmanjkalo neumnosti za pisat.
Zgodovinski trenutek in čas za prelet lovcev.


Ja, nam pro cepljencem pa je ostala samo se cepilna himna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Incoming Vostok_1, aheem Multivac, in 3,2,1...

CoolBits ::

Kako zgledajo plačani troli?:





Tudi tukaj jih je polno.

zmist ::

CoolBits je izjavil:

Kako zgledajo plačani troli?:





Tudi tukaj jih je polno.


Ja, v bistvu jih SDS uporablja ze zelo dolgo, ce ste se kdaj sprasevali kaksni "bebci" tule na vse sile zagovarjajo SDS in njegovo politiko in seveda Ivana, pred casom (5+ let) sem jim sledil po celem slovenskem internetu in so namensko srali po slovenskih forumi od 24kur do delovega foruma, rtv slovenija in siola. Dejansko sem 100% dokazal, da vecina objav v propagando SDSu izvira od treh osebkov, ki so preko vec nickov (seveda so brisali cookije) bombandirali splet z UDBA/Strici iz ozadja/... bedarijami. Nacin bo ostal neimenovan, ker bom morda enkrat ponovil eksperiment, bi bili pa reklamarji zavistni.

In tudi tile razni multivaci niso nic drugacni in pravzaprav se ne bi cudil, ce so spet SDSovi, vladi je namrec v interesu, da je epidemija cim daljsa in da lahko sprejemajo krizne ukrepe, razen tega pa je odlicno, ce vsi gledajo v korono in krizne ukrepe, tacas, ko lahko nemoteno kradejo drugje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)



Ne moja logika meni pove da ce sem jaz med temi 40timi me bas briga za vse ostalo ampak sem izgubil vse tebi je pa vseeno ceprav me virus ne more fentat ker sem ga ze prebolel
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Kako zgledajo plačani troli?:





Tudi tukaj jih je polno.


Ja, v bistvu jih SDS uporablja ze zelo dolgo, ce ste se kdaj sprasevali kaksni "bebci" tule na vse sile zagovarjajo SDS in njegovo politiko in seveda Ivana, pred casom (5+ let) sem jim sledil po celem slovenskem internetu in so namensko srali po slovenskih forumi od 24kur do delovega foruma, rtv slovenija in siola. Dejansko sem 100% dokazal, da vecina objav v propagando SDSu izvira od treh osebkov, ki so preko vec nickov (seveda so brisali cookije) bombandirali splet z UDBA/Strici iz ozadja/... bedarijami. Nacin bo ostal neimenovan, ker bom morda enkrat ponovil eksperiment, bi bili pa reklamarji zavistni.

In tudi tile razni multivaci niso nic drugacni in pravzaprav se ne bi cudil, ce so spet SDSovi, vladi je namrec v interesu, da je epidemija cim daljsa in da lahko sprejemajo krizne ukrepe, razen tega pa je odlicno, ce vsi gledajo v korono in krizne ukrepe, tacas, ko lahko nemoteno kradejo drugje.


Jst mislim da je to kampanija tistih zensk iz neprofitne organizacije, ki so dale na plakate materino znamenje in ocetovo znamenje. Preklete feministke

Necepljenim pa prepovedat istop iz hise in jim dati zapestnice o omejitvi gibanja. Se pravi vsako nedeljo samo za 30 min do vrta pa nazaj. Se bodo norca delali...cepivo pa stoji in se kvari.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)


Egoizem, je tudi da postaviš eno skupino pred vse ostale.


S čim že postavljam eno skupino pred vse ostale ?
A tudi ti misliš da je 40 > 3500 ?



Ne mislimo pa da niso 60 plus letniki vec vredni od mladih to je egoizem da mormo zaradi slabotnih starcev trpet ukrepe in se spikat

Naj se zaprejo in izolirajo pa bo na koncu starci mlajse rabijo bolj kot obratno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Mato ne bit tak jeben egoist pa se pojdi cepit. Sej po Mariboru se tudi vozi spikalna ekipa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

Mato989 je izjavil:


Ne mislimo pa da niso 60 plus letniki vec vredni od mladih to je egoizem da mormo zaradi slabotnih starcev trpet ukrepe in se spikat

Naj se zaprejo in izolirajo pa bo na koncu starci mlajse rabijo bolj kot obratno


Kar privzgajaj bebavim mladim generacijam (kateri verjetno tudi sam pripadas) taksno logiko, tudi ti bos enkrat star 60.

multivac ::

Jaz mislim, da bom te 2-3 leta samo na testih, da vidim kaj bo s cepljenčki.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje dajmo nadaljevati s cepilno himno

Kdor cepivu se upira,
mu pamet mutira,
kdor pa se špikat pusti,
si um razbistri.

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje dajmo nadaljevati s cepilno himno

Kdor cepivu se upira,
mu pamet mutira,
kdor pa se špikat pusti,
si um razbistri.

Izjema je le Nodi,
on nekdaj zgolj blodi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

49106 ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Dam roko v ogenj da se zgodi omenjeni scenarij bi bil ti prvi ki bi zaklenil temo in to oznacil s teorijo zarote.

Zagotovo, če bi šlo za prazno natolcevanje. Snowden je objavil dokaze, Manningova tudi.

Tako se to dela - z dokazi.


Potemtakem tudi končaš podobno kot Snowden, Manningova ali Assange.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

Tale je Jansev placanec. Prekleti zarotniki

Stopimo skupaj in jih ustavimo

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje dajmo nadaljevati s cepilno himno

Kdor cepivu se upira,
mu pamet mutira,
kdor pa se špikat pusti,
si um razbistri.

pirat je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fantje dajmo nadaljevati s cepilno himno

Kdor cepivu se upira,
mu pamet mutira,
kdor pa se špikat pusti,
si um razbistri.

Izjema je le Nodi,
on nekdaj zgolj blodi.


Zelo lepo. Jaz kot drugi clan za izbiro cepilne himne odobrim srebrno kolajno. Mas talent
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

l0g1t3ch je izjavil:

Ojej.
Verjetno so potem reptilijanci v ozadju, če se še na žide ne mormo več zanest.

Oni zaradi drugačne biologije niso podvrženi covidu in se ne rabijo cepit.


Res prav zanimivo, da so pred tisočletji potovali desetletja čez pošcave (do Palestine), smatra se, da so kot prvi uvedli karanteno (na tem dolgem potovanju)...

...in danes so, tisočletja oddaljeni od potovanja čez puščavo, absolutni poskusni zajčki te najnovejše pandemije.

(pa bi res morali biti najprej zajci, nato gvineja pujceki itd., da bi dobili ustrezno cepivo čez par let).

Nič nede. Židje so se precepil, se jim pa dogaja trenutno to, kar si niso predstavljali.

(pa so v zadnjem letu imeli ene 3 totalne lockdowne 2-3 tedne).

Cepiva zoper alfa sev se enostavno ne obnesejo! Big-pharma je Žide nategnil, se pa že veselim vseh tožbenih/odškodninskih ppstopkov v naslednjih letih!

Raptor F16 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D



Kje ste vsi zagovorniki lockdownov?


Lahko poiščeš tu po S-T pa boš videl da pizdim nad to fašistično vlado ki nas zapira v občine in uvaja policijsko uro in marsikatere podobne bedastoče.


Moraš se zavedat da glupi ukrepi obstajajo zarad glupih ljudi. Oz. so pisani predvsem za njih. Veš, da si baje večkot polovica ljudi ne umije rok ko zapusti sekret ? Ye... baffling.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D



Kje ste vsi zagovorniki lockdownov?


Lahko poiščeš tu po S-T pa boš videl da pizdim nad to fašistično vlado ki nas zapira v občine in uvaja policijsko uro in marsikatere podobne bedastoče.


Moraš se zavedat da glupi ukrepi obstajajo zarad glupih ljudi. Oz. so pisani predvsem za njih. Veš, da si baje večkot polovica ljudi ne umije rok ko zapusti sekret ? Ye... baffling.

Sej to. Otroci so pa najvecji packi. Z rokam po tleh potem pa u usta. To je treba pospikat ob rojstvu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Raptor F16 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D



Kje ste vsi zagovorniki lockdownov?


Lahko poiščeš tu po S-T pa boš videl da pizdim nad to fašistično vlado ki nas zapira v občine in uvaja policijsko uro in marsikatere podobne bedastoče.


Moraš se zavedat da glupi ukrepi obstajajo zarad glupih ljudi. Oz. so pisani predvsem za njih. Veš, da si baje večkot polovica ljudi ne umije rok ko zapusti sekret ? Ye... baffling.

Sej to. Otroci so pa najvecji packi. Z rokam po tleh potem pa u usta. To je treba pospikat ob rojstvu.


Zate ne vem ampak mene so doma že rano naučili, da si po lulanju roke umijem pa preden se gre za mizo tudi.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

multivac ::

Necepljeni, ne obupajte.

Počakajmo, da vidimo kaj bo s cepljenčki.
Takrat plačajte kakšen test in malo manj hodite po restavracijah jesti.
2-3 leta bomo ja zdržali. WW2 je trajala 6 let.

Kar se mene tiče sem na vojnem pohodu. Covid igla je sovražnik, ki se kopiči na meji. Ali bo res napadel...ne vemo. Rizik je prevelik, da bi kar zaupali. Poglejte kaj se je zgodilo z ribbentrop-molotov.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

Raptor F16 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D



Kje ste vsi zagovorniki lockdownov?


Lahko poiščeš tu po S-T pa boš videl da pizdim nad to fašistično vlado ki nas zapira v občine in uvaja policijsko uro in marsikatere podobne bedastoče.


Moraš se zavedat da glupi ukrepi obstajajo zarad glupih ljudi. Oz. so pisani predvsem za njih. Veš, da si baje večkot polovica ljudi ne umije rok ko zapusti sekret ? Ye... baffling.

Sej to. Otroci so pa najvecji packi. Z rokam po tleh potem pa u usta. To je treba pospikat ob rojstvu.


Zate ne vem ampak mene so doma že rano naučili, da si po lulanju roke umijem pa preden se gre za mizo tudi.


Nimam pojma, vem da otroci lezejo po vseh stirih v startu. Njih je treba prvo pocepit
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Glupi ukrepi (obenem nezakoniti in neustavni) vsekakor niso zaradi "glupih ljudi".

Zaradi glupe politično-farmacevtske agende so glupi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

PrihajaNodi ::

Massacra je izjavil:

Glupi ukrepi (obenem nezakoniti in neustavni) vsekakekor niso zaradi "glupih ljudi".

Zaradi glupe politično-farmacevtske agende so glupi!


cepi se tudi ti in koncno dosezemo nas mir
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

Glupe politično-farmacevtsko-medicinske agende so glupi! Ne zaradi ljudi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

49106 ::

Kakšna je precepljenost na Malti, da je rdeča?

PrihajaNodi je izjavil:

Tale je Jansev placanec. Prekleti zarotniki

Stopimo skupaj in jih ustavimo



Pa dobro, Nodi, koliko časa boš še lepil teorije zarot?


P.S. Brb, grem v trgovino in da se primerno zavarujem, bom nosil 2 maski, kot predlaga Fauci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()
««
110 / 198
»»