» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
107 / 198
»»

Utk ::

Morda samo, da je potreben poživitveni odmerek, drugega za cepljene sigurno ne bo

Seveda bo. Testiranje bo za vsako figo, bolj ali manj enako kot za necepljene. Če necepljeni enako širijo virus (če par % manj, to ni pomembno), ni razloga, da se ne bi enako testirali. Edini razlog je, zdaj poleti ko si to lahko privoščimo, da se tako spodbuja k cepljenju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)


Egoizem, je tudi da postaviš eno skupino pred vse ostale.

PrimoZ_ ::

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)



Zaščitiš sebe pred "težjim" potekom. Rizične skupine ne zaščitiš, ampak jih ogrožaš, ker mogoče nevede trosiš virus. To pa lahko preprečiš z rednim testiranjem.


Seveda zmanjšaš, ker cepivo zmanjša to trošenje virusa naokoli. Če si cepljen imunski sistem bolje prepozna virus in se hitreje in učinkoviteje aktivira proti njemu.
Manj virusa v telesu -> manj trošenja naokoli.

Pa še vedno se nosijo maske ne glede na to al si ceplje al ne.
In v primeru da smo vsi cepljeni, virusu zmanjka bazen potencialnih gostiteljen in počasi izgine. Smo izkoreninili že druge viruse.

Uglavnem gre za problem egoističnih pizd :)

FoxKnox ::

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Kriptobog

Zakaj bi se testiral če sem zdrav ?
Imam digitalno potrdilo, da sem popolnoma zdrav in ne potrebujem testiranja ter sem zaščiten pred virusom in to je popolnoma dovolj za prosto gibanje.Piše v Uradnem listu



Če zboliš asimptomatsko boš zdrav in širil virus naokoli. Kar po palčko v nos.


" In kamorkoli bom prišel, bom trosil kugo, strašno bolezen in umirali mi bodo pod nogami v strašnih mukah in z grozo bodo spremljali moj mimohod in tragedijo ki jo bom zapustil za seboj in še dolgo tam ne bo nič rastlo .......
Prosto po Mateju iz knjige Razodetja

PrimoZ_ ::

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)


Egoizem, je tudi da postaviš eno skupino pred vse ostale.


S čim že postavljam eno skupino pred vse ostale ?
A tudi ti misliš da je 40 > 3500 ?

kamiKaZaA ::

PrimoZ_ je izjavil:


Uglavnem gre za problem vaxxerskih egoističnih pizd :), kateri še niso cepili svojih otrok.


Fixed!

Miki N ::

Egoizem je tudi, da niso nekateri tukaj prispevali niti vrstice Cepilne himne.


Pizde egoistične, cep'te se,
da vrnete Družbi
bone turistične.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

PrimoZ_ ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:


Uglavnem gre za problem vaxxerskih egoističnih pizd :), kateri še niso cepili svojih otrok.


Fixed!


Stroka pravi da je cepivo za otroke nad 12 let, zaenkrat.

Tako, da žal še ta beden poskus ti je propadel.

kriptobog ::

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)



Zaščitiš sebe pred "težjim" potekom. Rizične skupine ne zaščitiš, ampak jih ogrožaš, ker mogoče nevede trosiš virus. To pa lahko preprečiš z rednim testiranjem.


Seveda zmanjšaš, ker cepivo zmanjša to trošenje virusa naokoli. Če si cepljen imunski sistem bolje prepozna virus in se hitreje in učinkoviteje aktivira proti njemu.
Manj virusa v telesu -> manj trošenja naokoli.

Pa še vedno se nosijo maske ne glede na to al si ceplje al ne.
In v primeru da smo vsi cepljeni, virusu zmanjka bazen potencialnih gostiteljen in počasi izgine. Smo izkoreninili že druge viruse.

Uglavnem gre za problem egoističnih pizd :)


Manj trošenja, trosiš gapa še vedno. Torej si večja egoistična pizda, kot tisti, ki se redno testiramo.

Lahko se pa zmenimo drugače. Se bomo cepili, ko bo katero izmed cepiv registrirano. Ampak še vedno neumnost se cepiti proti nečim, kar sem prebolel lažje kot prehlad.

pirat ::

Koga boste pa antivaxxerji volili drugo leto?
Pač glede na to, da so se liderji vseh strank cepili in so torej po vašem prodali dušo za 100 dolarjev, dva dni dopusta in hitrejši beg na Hrvaško...
Boste raje odpeljali kak krog s kolesom po Šubičevi in bojkotirali volitve?

Antivaxxer na volitve gre, hojladri hojladro,
Kaj počne, že dolg' več ne ve, hojladrijo jo

kriptobog ::

pirat je izjavil:

Koga boste pa antivaxxerji volili drugo leto?
Pač glede na to, da so se liderji vseh strank cepili in so torej po vašem prodali dušo za 100 dolarjev, dva dni dopusta in hitrejši beg na Hrvaško...
Boste raje odpeljali kak krog s kolesom po Šubičevi in bojkotirali volitve?

Antivaxxer na volitve gre, hojladri hojladro,
Kaj počne, že dolg' več ne ve, hojladrijo jo


Kogarkoli. Kaj dosti drugače ne bo. Itak nimamo nobene pametne alternative.

FoxKnox ::

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

dild0idis ::

kriptobog je izjavil:



Lahko se pa zmenimo drugače. Se bomo cepili, ko bo katero izmed cepiv registrirano. Ampak še vedno neumnost se cepiti proti nečim, kar sem prebolel lažje kot prehlad.


Na žalost niso vsi taki "bad-assi" kakor si ti in zato je potrebno določene ljudi cepiti.

Tebe, ker si "bog" in "bad-ass", pa očitno ni treba!

Pa saj je logično, da preživiš lažje kot prehlad, ti si že vsega hudega navajen od bear marketa ...:D
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit


In, da lepo širijo virus naokoli.

dild0idis je izjavil:

kriptobog je izjavil:



Lahko se pa zmenimo drugače. Se bomo cepili, ko bo katero izmed cepiv registrirano. Ampak še vedno neumnost se cepiti proti nečim, kar sem prebolel lažje kot prehlad.


Na žalost niso vsi taki "bad-assi" kakor si ti in zato je potrebno določene ljudi cepiti.

Tebe, ker si "bog" in "bad-ass", pa očitno ni treba!

Pa saj je logično, da preživiš lažje kot prehlad, ti si že vsega hudega navajen od bear marketa ...:D


Je kaj narobe z bear marketom? Ne znaš stisnit sell orderja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)


Egoizem, je tudi da postaviš eno skupino pred vse ostale.


S čim že postavljam eno skupino pred vse ostale ?
A tudi ti misliš da je 40 > 3500 ?


Vsekakor je 36 < 64, žrtev pa se pričakuje predvsem od tistih v 64.

kriptobog ::

Aja, če kdo potrebuje QR kodo za PCT.... Poklukar je objavil svojo :))

dild0idis ::

kriptobog je izjavil:


Je kaj narobe z bear marketom? Ne znaš stisnit sell orderja?


Na Facebooku sem prebral, da to ni bear market, ampak zatišje pred bull marketom.

Zraven mi je pa dr. ekon. Potrč iz švedske pokazal še kaj se v resnici dogaja, da veliki uničujejo ta market in moramo biti solidarni z majhnim človekom in se upreti sell orderjem in hodlati ... :)):))

ps: Baje, če ne HODLaš Doge in Moon coina ti internet ne vleče dober več, sploh baje so neki problemi potem s 4G omrežjem.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

FoxKnox ::

Če ne bi bilo necepljenih, bi virus naredil en krog, potem pa endgame.Zaradi antivaxx pa opravlja kroženje. Covid ma vas rad

dild0idis ::

BTW, zaradi antiwaxerjev sem tukaj kupil masko in razkužilo.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

Če ne bi bilo necepljenih, bi virus naredil en krog, potem pa endgame.Zaradi antivaxx pa opravlja kroženje. Covid ma vas rad


Itak. Ker se okužimo tako kot se lahko tudi vi. S to rzaliko, da se eni testiramo, čeprav se ne bi potrebovali, ker imamo vlejaven PCT tudi brez tega, vi pa širite virus.

Utk ::

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

Morda so bolj inteligentni, so pa tudi še zmeraj naivni (bolj to zamerim fotru, ki ni nič boljši), če verjamejo politikom, da se bojo s cepljenjem rešili palčk.

IL_DIAVOLO ::

Nam tega ni treba, torej? :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FoxKnox ::

Utk je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

Morda so bolj inteligentni, so pa tudi še zmeraj naivni (bolj to zamerim fotru, ki ni nič boljši), če verjamejo politikom, da se bojo s cepljenjem rešili palčk.

Smiliš se mi, res.

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

Morda so bolj inteligentni, so pa tudi še zmeraj naivni (bolj to zamerim fotru, ki ni nič boljši), če verjamejo politikom, da se bojo s cepljenjem rešili palčk.

Smiliš se mi, res.


Ti se nam boš ko boš šel po palčko :)

dexterboy ::

gozdar1 je izjavil:

Odločevalcem (skupaj s tistimi, ki sebe imenujejo procepilci) je očitno težko razumet, da so si za nastalo situacijo sami krivi. Leto in pol terorja, potni listi,... vse to je povzročilo ne samo jezo ampak tudi veliko nezaupanja. Še marsikdo, ki je v preteklosti opravil vsa capljenja je se trenitno noče cepit in tako osebo bolj težko imenuješ anticepilec. Očitno imamo predvsem težavo odtujenih političnih in znanstvenih elit. Počasi ustvarjamo ne samo družbo, ki se deli na na cepljene in necepljene, ampak tudi na stare in mlade. Med tem, ko se s starimi že ves čas dela v rokovicah se mlade brez zadržkov meče pod vlak. Med tem, ko del dobiva vse mogoče dodatke, se delu uničuje eksistenca,.. Med tem, ko je raja zaprta, se elite gostijo tam, kjer raja nima vstopa,..

+1
Brawo, super post! Samo je hudič, ki ga mnogi ne bodo (ali pa ne želijo) razumeti. To je mogoče tisto, kar najbolj boli; da še prisluhniti NOČEJO. Zato tonemo globje in globje... ne, da smo zamudili zadnji vagon zadnjega vlaka na železniški postaji, ampak ob našem prihodi so vsi peroni prazni in nikjer nobenega vlaka... Na momente imam občutek, da bomo kot preživeli leta 46, ko so se obračali za 10 let nazaj in se spraševali; WTF??? Ker tole Covid norijo bomo DEBELO plačali, z računi, katerih cifer sploh ne bomo doumeli :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

FoxKnox ::

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

Morda so bolj inteligentni, so pa tudi še zmeraj naivni (bolj to zamerim fotru, ki ni nič boljši), če verjamejo politikom, da se bojo s cepljenjem rešili palčk.

Smiliš se mi, res.


Ti se nam boš ko boš šel po palčko :)

Ok, vdam se , ne morem več.Nisem več sposoben komunikacije na tako nizkem nivoju, dobivam glavobol.Over & out

kriptobog ::

FoxKnox je izjavil:

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Utk je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit

Morda so bolj inteligentni, so pa tudi še zmeraj naivni (bolj to zamerim fotru, ki ni nič boljši), če verjamejo politikom, da se bojo s cepljenjem rešili palčk.

Smiliš se mi, res.


Ti se nam boš ko boš šel po palčko :)

Ok, vdam se , ne morem več.Nisem več sposoben komunikacije na tako nizkem nivoju, dobivam glavobol.Over & out



Hvala bogu. Zdaj se ne rabimo več prilagajati tvojemu nivoju in lahko dvignemo nivo debate

Utk ::

Nisem več sposoben komunikacije, dobivam glavobol.Over & out

Hm, ravno včeraj je nekdo prilepil link, kjer piše, da je to lahko ena od posledic cepiva...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

k3k3tz ::

kriptobog je izjavil:

...


Hvala bogu. Zdaj se ne rabimo več prilagajati tvojemu nivoju in lahko dvignemo nivo debate

Po tvojih izjavah sodeč je edino, kar bi ti lahko dvignil, nivo izobrazbe o trenutni temi, ker trenutno se nahajaš v tistem rdečem krogcu.
 D&amp;K

D&amp;K

Invictus ::

FoxKnox je izjavil:

Če ne bi bilo necepljenih, bi virus naredil en krog, potem pa endgame.Zaradi antivaxx pa opravlja kroženje. Covid ma vas rad

Ne, to se zgodi zaradi cepljenih. Ker bluzijo okoli in širijo okužbo.

Če se ne bi cepili, bi se vsi naravno imunizirali, tako pa dobimo cepljene egoiste, ki širijo virus okoli. Tudi vsi cepljeni niso varni, kar kažejo Izrael, Gibraltar in Islandija z največjim številom precepljenih...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Raptor F16 ::

kriptobog je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Meni so moji otroci, očitno bolj inteligentni in razgledani od večine vas tukaj sami zatrdili, da si ne bodo tlačili palčke vsak teden v nos in da se gredo cepit


In, da lepo širijo virus naokoli.



Medtem ko se vi "nedolžni" bioreaktorji samo javno kažete kot da "se pazite" in gledate na higieno bla bla :P

Tudi vas čaka pikica >:D
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Raptor F16 ::

Invictus je izjavil:


Če se ne bi cepili, bi se vsi naravno imunizirali, tako pa dobimo cepljene egoiste, ki širijo virus okoli. Tudi vsi cepljeni niso varni, kar kažejo Izrael, Gibraltar in Islandija z največjim številom precepljenih...


Oh, ko bi bilo res tako preprosto. Stari, čudno da ti iz WHO še niso poslali ponudbe za delo koordinatorja.

Egoist je tisti ki se ne misli cepit. Vsi veste, da je upoštevanje ukrepov odvisno od civiliziranosti ljudi samih. Sicer pa mamo glupe ukrepe za glupe ljudi. Raje ste se zapovrh vsega odločili biti bioreaktor, ki virusu sploh ne predstavlja nobene ovire pri množenju.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Invictus je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Če ne bi bilo necepljenih, bi virus naredil en krog, potem pa endgame.Zaradi antivaxx pa opravlja kroženje. Covid ma vas rad

Ne, to se zgodi zaradi cepljenih. Ker bluzijo okoli in širijo okužbo.



Kera zboljena logika.
Necepljeni so pa samo doma ? Pa tisti moment ko so se ukužili vedo, da so se in izvedejo samo izolacijo ? Zagotovo nihče ki je necepljen in okužen ne hodi naokoli ko že trosi viruas ampak še nimam izraženih simptomov ?

Lahko še 100x napišete te debne izgovore pa bodo še vedno samo bedni izgovori.
Sebične pizde.

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)

Če bi leta 2020 živeli kot smo leta 2019, 2018, 2017... ne bi imeli preseženih smrti. Z ukrepi in z nedelujočim zdravstvom smo ustvarili vse te presežene smrti.


Ja ja zdravniki pa medicinske sestre so z povštri dušili paciente v bolnicah.

Z neprimerno obravnavo so jih ogromno ubili. Isto kot v Bergamo. Preveč ljudi so metali na ventilator...

Na kateri medicinski fakulteti si zaključil študij?
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Machete ::

Zakaj ni povsod testov s pljunki? Kje je finta, da samo vrtajo?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Invictus ::

Če ne bi vrtali tam v sinuse, ki so zbirališče mrtvih virusov, preden jih usekneš, pandemije sploh ne bi bilo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

but but vojaški kamion s krstami??
(sicer pa jaz sem resno vprašal)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

LightBit ::

kriptobog je izjavil:

LightBit je izjavil:

kriptobog je izjavil:

LightBit je izjavil:

kriptobog je izjavil:

LightBit je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Prej cepljene. Necepljeni se testiramo, vi pa širite virus.

Hitri testi so pa za razliko cepiv zelo zanesljivi, a ne?


Če je pozitiven greš itak še na PCR, kjer potrdijo/ovržejo okužbo. Še vedno bolj zanesljivo, kot pa da se cepljeni prosto gibljejo. S testiranjem bi našli vsaj nekaj prenašalcev.

Kaj pa lažno negativen?


Verjetno jih je manj, kot pa prenašalcev med cepljenimi.

"verjetno" :))


Ok. Popravim. Sigurno jih je manj

Katera Tarot karta ti je to povedala?
Med asimptomatskimi naj bi bila zanesljivost hitrih testov okrog 44%. S tem da te testi ne ščitijo.
Če se ti ni problem testirati vsak teden/dan, zakaj je problem potencialnega cepljenja vsako leto ("sigurno" ne bo potrebno).

PrimoZ_ ::

Jaz sem moram cepit proti klopnemu meningoencefalitisu vsake 3 leta.

Ohhh groza.

Verjetno zato, da updejtajo nanobote z novim firmwareom.
No mogoče bo sedaj s 5G kaj bolje pa bo updejtanje preko OTA.

dild0idis ::

LightBit je izjavil:


Če se ti ni problem testirati vsak teden/dan, zakaj je problem potencialnega cepljenja vsako leto ("sigurno" ne bo potrebno).


Ker še niso na facebooku prebrali, da ti s palčko dajo strup v nos in še 5G čip.

Ko bodo to prebrali, bo tudi testiranje problematično.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

belimato ::

Updam da že dajete na stran denarce za testiranje

gozdar1 ::

dild0idis je izjavil:

LightBit je izjavil:


Če se ti ni problem testirati vsak teden/dan, zakaj je problem potencialnega cepljenja vsako leto ("sigurno" ne bo potrebno).


Ker še niso na facebooku prebrali, da ti s palčko dajo strup v nos in še 5G čip.

Ko bodo to prebrali, bo tudi testiranje problematično.


Bolj so problematični tisti, ki so na twitterju prebrali, da lockdowni delujejo.

LightBit ::

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)

Poleg tega se rizična skupina ne cepi morda tudi zato, ker antivaxerji govorijo bedarije naokrog.
Sami sebi v skledo pljuvajo, lahko bi bili tiho (ali celo zagovarjali cepljenje) in upali da se doseže kvota.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

22 letni francoz/inja, mrtva kmalu po cepljenju.
Oče uploadal žalostinko, baje trendalo na twitterju

https://twitter.com/LE_GENERAL_0FFL/sta...



Da izenačimo kvaliteto anitvaxx virov.

Lost my big brother yesterday to covid.38 years old,strong as an ox..Gone. As kids we argued at times but mostly we loved each other no matter what...he was my big brother.


https://9gag.com/gag/a27A9n1

c3p0 ::

Tukaj je petek,
tukaj je svetek,
cepljen še nisi?
Zdaj čaka te metek!

PrimoZ_ ::

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D

widj3098dj32 ::

It's just 14 days:

https://globalnews.ca/video/7784341/tru... (april 2021)

Zgodovina sprememb…

Gambino ::

Cepiti se ali ne cepiti se, to je eno najbolj vročih vprašanj letošnjega leta, med nasprotniki in zagovorniki pa se vnemajo prave vojne. Številni nasprotniki cepljenja so prepričani, da covid-19 sploh ne obstaja, mednje je spadal tudi Britanec Matthew Keenan.

Štiriintridesetletni trener nogometa je mnenje spremenil, ko je sam staknil trenutno najbolj aktualno bolezen. Za nameček se je ta še zapletla, zaradi česar je pristal v bolnišnici na respiratorju. Tik pred odhodom v bolnišnico je na družabnih omrežjih objavil fotografijo pozitivnega testa na covid-19 ter poleg zapisal, da se počuti, kot da bi ga zadel tovornjak. Pritoževal se je nad mrzlico, ki da ga trese, ter oznanil, da ima visoko vročino. Dodal je, da se počuti huje kot kadar koli v življenju in da čuti, da se vse skupaj še slabša, tiste, ki so ga dobro poznali, pa presenetil z izjavo, da je bolezen resnična.

widj3098dj32 ::

Gambino je izjavil:

Cepiti se ali ne cepiti se, to je eno najbolj vročih vprašanj letošnjega leta, med nasprotniki in zagovorniki pa se vnemajo prave vojne. Številni nasprotniki cepljenja so prepričani, da covid-19 sploh ne obstaja, mednje je spadal tudi Britanec Matthew Keenan.

Štiriintridesetletni trener nogometa je mnenje spremenil, ko je sam staknil trenutno najbolj aktualno bolezen. Za nameček se je ta še zapletla, zaradi česar je pristal v bolnišnici na respiratorju. Tik pred odhodom v bolnišnico je na družabnih omrežjih objavil fotografijo pozitivnega testa na covid-19 ter poleg zapisal, da se počuti, kot da bi ga zadel tovornjak. Pritoževal se je nad mrzlico, ki da ga trese, ter oznanil, da ima visoko vročino. Dodal je, da se počuti huje kot kadar koli v življenju in da čuti, da se vse skupaj še slabša, tiste, ki so ga dobro poznali, pa presenetil z izjavo, da je bolezen resnična.

Joj ne, staknil je hujso verzijo gripe.

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tole razloži marsikaj. Kje ste vsi glasni antivaxx prebolevniki :D



Kje ste vsi zagovorniki lockdownov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()
««
107 / 198
»»