» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
109 / 198
»»

;-) ::

Aja izbrisali so ga ze...huh. Vir stroke!

CoolBits ::

Drugi vir, prej sem ga prilepil:
https://stop-laznivim-medijem.org/zdrav...

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kriptobog je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

2020 je umrlo 17% oz 3500 ljudi več kot leto poprej.
Od cepljenje s cepivom Janssen je umrla 1 oseba in 2 sta še sporočili večje težave, s točno tem cepivom je bilo cpljeni 50k slovencev (v času pisanja). Če to ekstrapoliramo na 2 mio bi bilo 40 smrti.

Ampak antivaxx logika bo še vedno trdila da 40 je več kot 3500 :)


Moja logika je, da se rizična skupina cepi, od ostalih pa kdor pač želi. Problem imaš, ker rizična ksupina ni precepljena.


Cepivo, tako kot vsako, ni 100%
Torej, če se cepimo še ostali še dodatno pomagamo zaščititi ogroženo skupino, ker zmanjšamo možnosti širjenja virusa.

Ampak povsem razumem da je koncept skupnega dobra, nerazumljiv za današnje egoistične pizde :)


CDC pravi da cepljeni širite isto ali več virusa.
Ne sprejemamo kar vsake konkokcije od big-pharme z nečednimi vezmi, za rešit niti procent populacije, ki je že tako ali tako na robu smrti.



Res ti ni nič jasno :)

Iz linkanega članka.

"Information on the Delta variant from several states and other countries indicates that, on rare occasions, SOME vaccinated people infected with the Delta variant after vaccination may be contagious and spread the virus to others," Walensky said during a press call on Tuesday. "This new science is worrisome and unfortunately warrants an update to our recommendations."



"The vast majority of transmission, the vast majority of severe disease, hospitalization, and death is almost exclusively happening among unvaccinated people," Walensky said.



Torej gre za bombastičen naslov, click bait ...

Tako, da to je vaš članek, ki domnevno potrjuje vaše antivaxx blodnje.

Zdej maš da se greš cepit :)


;-) je izjavil:

500 mrtvih v sloveniji zaradi cepiva, 700.000 v evropi. Noro. Smrti cepljenih bodo hitro prehitele smrti covid umrlih.


Seveda ne bo dat problem kakih linkov, ki to potrjujejo.
SURS ima črno na belem 3500 umrlih več v letu 2020 (oz. 17% povečanje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

multivac ::

sbawe64 je izjavil:


BOMBSHELL! Dr. Malone, Inventor of mRNA Tech, says (( ADE )) is likely, and it's a catastrophe.


Razmišljam, če je potem štos v tem, da dokler jemljejo boosterje, bodo ok. Ko leta 2023 nehajo, pa boom. Masovni pomor.

Prekleto, zakaj ne more tečti čas hitreje!
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


BOMBSHELL! Dr. Malone, Inventor of mRNA Tech, says (( ADE )) is likely, and it's a catastrophe.


Razmišljam, če je potem štos v tem, da dokler jemljejo boosterje, bodo ok. Ko leta 2023 nehajo, pa boom. Masovni pomor.

Prekleto, zakaj ne more tečti čas hitreje!


FALSE

DOUBLE FALSE

Ampak za vas je povsem dovolj, če nekdo sam sebe promovira kot največjega znanstvenika/izumitelja... Pogoj je samo, da izjavi alternativna dejstva, ki so vam všeč..:))


Še več MULTIVAC LAŽI :)

Zakaj naš MULTIVAC laže kot pač laže...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

LightBit ::

;-) je izjavil:

Aja izbrisali so ga ze...huh. Vir stroke!

:))

CoolBits je izjavil:

Drugi vir, prej sem ga prilepil:
https://stop-laznivim-medijem.org/zdrav...

:)):)) V primerjavi s temi še Beovičeva izpade strokovnjak. A je to v hlevu posneto?

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:



Še več MULTIVAC LAŽI :)

Zakaj naš MULTIVAC laže kot pač laže...



Te factcheckerji so vas dobro naplahtali. A si ti kakega sploh prebral?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:



Še več MULTIVAC LAŽI :)

Zakaj naš MULTIVAC laže kot pač laže...





Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Pazite se plačanih trolov, ki delujejo proti interesom urejenih skupnosti.

multivac ::

V končni fazi se mi jebe za vas vaxx drone.

Naslednji 2-3 leta bodo najbrž ključne.
Če vas pomre lep delež, potem bomo vsaj nekaj časa imeli mir.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

kriptobog ::

Če kdo potrebuje za PCT...
https://twitter.com/vladaRS/status/1408...

Kodo lahko dodate v ezvem aplikacijo ali pa v apple wallet... :))

l0g1t3ch ::

Da ne boste mislili, da je MULTIVAC nek dobrotnik...

https://www.bbc.com/news/blogs-trending...

A mysterious marketing agency secretly offered to pay social media stars to spread disinformation about Covid-19 vaccines. Their plan failed when the influencers went public about the attempt to recruit them.



To se zagotovo dogaja tudi na manjših platformah. Seme dvoma se meče na široko vse naokoli, nekje se bo že prijelo.

multivac je izjavil:

V končni fazi se mi jebe za vas vaxx drone.

Naslednji 2-3 leta bodo najbrž ključne.
Če vas pomre lep delež, potem bomo vsaj nekaj časa imeli mir.



A si sprejel stavo ?
Če ne bomo vsi mrtvi ležali po cestah bom z veseljem poslušal tvoje priznanje da si bebec :) Gostilniški nakladač in akter sovražnih sil, ki za stotaka € zavaja sonarodnjake, da po nepotrebnem umirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

Slopek ::

l0g1t3ch je izjavil:

Da ne boste mislili, da je MULTIVAC nek dobrotnik...

https://www.bbc.com/news/blogs-trending...

A mysterious marketing agency secretly offered to pay social media stars to spread disinformation about Covid-19 vaccines. Their plan failed when the influencers went public about the attempt to recruit them.



To se zagotovo dogaja tudi na manjših platformah. Seme dvoma se meče na široko vse naokoli, nekje se bo že prijelo.

multivac je izjavil:

V končni fazi se mi jebe za vas vaxx drone.

Naslednji 2-3 leta bodo najbrž ključne.
Če vas pomre lep delež, potem bomo vsaj nekaj časa imeli mir.



A si sprejel stavo ?
Če ne bomo vsi mrtvi ležali po cestah bom z veseljem poslušal tvoje priznanje da si bebec :) Gostilniški nakladač in akter sovražnih sil, ki za stotaka € zavaja sonarodnjake, da po nepotrebnem umirajo.

Haha, ti nisi resen.

l0g1t3ch ::

Seveda sem resen.

Fight fire with fire.

multivac ::

l0g1t3ch je izjavil:


A si sprejel stavo ?
Če ne bomo vsi mrtvi ležali po cestah bom z veseljem poslušal tvoje priznanje da si bebec :) Gostilniški nakladač in akter sovražnih sil, ki za stotaka € zavaja sonarodnjake, da po nepotrebnem umirajo.


Gre za visoko stavo, da. Življenje naše družbe.

Covid je pobil minoren del nje. Prihajajo vn bojazni, da bo cepivo pobilo za nekaj redov več.

Če mi je kaj žal, je to, da se ne piše še leto 2023/24. Z veseljem priznam poraz.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

dexterboy ::

DarwiN je izjavil:

Trumptardi so/ste večinoma antivaxx? Šokantno razkritje. :))

Če se hočeš pohvaliti, da si Bidonarja, samo kažeš s tem neznanje in vzbujaš v človeku pomilovanje do tvoje boge duše...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sbawe64 ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

Zadeva je relativno preprosta, poznamo samo dva ukrepa (razen neeticnih prascev, ki bi pac pustili da umre kdor umre), lockdown in cepljenje.

Kdor je proti cepljenju, bi rad imel lockdown, saj tretja moznost ne obstaja (razen za neeticne pizde).


Lažeš, kot se spodobi zate že večino teme.

Črno beli v vseh svojih barvah.

lockdown je kul, če si Ccp in svetuješ butasti zahodnjakom, kako se lahko učinkovito samouničijo.
2020 is new 1984
Corona World order

TheBlueOne ::

Morda pa imajo vsi prav. Recimo imamo podatke oz zanesljivih teoretikov zarote:
- Ljudje bodo umirali
- Covid je zarota
- Covid je iz laboratorija
- Zelijo zmanjsati stevilo prebivalstva

Potem na drugi strani se trdi:
- Pojavljajo se agencije, ki sirijo dezinformacije o cepljenjih.

Edino logicno je, da bi vlada rade, da pomre dolocen odstotek ljudi. Sedaj je cepljenih ze prevec, zato placujejo dezimformacije.

Vsi, ki niso cepljeni bodo pomrli, to pa so vecinoma neinteligentni, katerih zaradi avtomatizacije pocasi ne potrebujejo. Necepljeni ostajajo tudi v drzavah v razvoju, njih pa se posebej ne potrebujejo ker samo onesnazujejo. Seveda se je cepilo politike, prisilno tudi zdravstvo, ker to nujno potrebujemo.

"IT ALL MAKES SENSE NOW!!!!"

Tako da teoretiki zarot, pojdite se cim prej cepit.

Zgodovina sprememb…

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


A si sprejel stavo ?
Če ne bomo vsi mrtvi ležali po cestah bom z veseljem poslušal tvoje priznanje da si bebec :) Gostilniški nakladač in akter sovražnih sil, ki za stotaka € zavaja sonarodnjake, da po nepotrebnem umirajo.


Gre za visoko stavo, da. Življenje naše družbe.

Covid je pobil minoren del nje. Prihajajo vn bojazni, da bo cepivo pobilo za nekaj redov več.

Če mi je kaj žal, je to, da se ne piše še leto 2023/24. Z veseljem priznam poraz.


Uuuuu kakšna dramatičnost....
Čez 2 ali 3 leta ne bo nič. Samo ti boš nabijal pod novim nickom in še enkrat dokazal da si navaden bebc ali pizda ali pa kar oboje.

Anede Vostok_1 :)
Si moral nick zamenjat, ker so starega vsi dali na mentalni ignore.

Kapitan Jack ::

l0g1t3ch je izjavil:


Če ne bomo vsi mrtvi ležali po cestah bom z veseljem poslušal tvoje priznanje da si bebec :) Gostilniški nakladač in akter sovražnih sil, ki za stotaka € zavaja sonarodnjake, da po nepotrebnem umirajo.

Za stotaka bodo nekateri v USA se naspikal rade volje. Bojo naredili lep naraven purge.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

Morda pa imajo vsi prav. Recimo imamo podatke oz zanesljivih teoretikov zarote:
- Ljudje bodo umirali
- Covid je zarota
- Covid je iz laboratorija
- Zelijo zmanjsati stevilo prebivalstva

Potem na drugi strani se trdi:
- Pojavljajo se agencije, ki sirijo dezinformacije o cepljenjih.

Edino logicno je, da bi vlada rade, da pomre dolocen odstotek ljudi. Sedaj je cepljenih ze prevec, zato placujejo dezimformacije.

Vsi, ki niso cepljeni bodo pomrli, to pa so vecinoma neinteligentni, katerih zaradi avtomatizacije pocasi ne potrebujejo. Necepljeni ostajajo tudi v drzavah v razvoju, njih pa se posebej ne potrebujejo ker samo onesnazujejo. Seveda se je cepilo politike, prisilno tudi zdravstvo, ker to nujno potrebujemo.

"IT ALL MAKES SENSE NOW!!!!"

Tako da teoretiki zarot, pojdite se cim prej cepit.


Glede na to, da si najbrž že stavil življenje na to. Boš že videl kaj in kako.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

dexterboy ::

Soon je izjavil:

Pozdrav! Še ena krvodajalska: Včeraj sem se vrnil iz Hrvaške s hitrim testom, ker sem necepljen. Danes dobim sms od rdečega križa, da primankuje moj tip krvi O- in, da me vabijo da dam kri. Pokličem, da se dogovorim za termin in jim povem, da imam še veljaven hitri test. Kljub veljavnemu testu me zavrnejo, ker bi moral opraviti PCA test, oz. moram počakat vsaj dva tedna, da lahko darujem kri. Lp, M

Jaz imam A negativno. Letos so mi že dvakrat pisali SMS. Sedaj pa sem začel razmišljati, da bi jaz tole storitev začel ZARAČUNAVATI. Če je dobila Policija po 500€ na mesec covid dodatkov za pisarniško delo pa če so dobili doktorji po 20k plače, potlej jest lahak komot zaračunam 1500 za pol litrčka. Baje, da cepljenih ne smejo sprejemati (nisem preverjal) in da jim sedaj že primanjkuje krvi, je to z moje strani storitev še pod ceno ... ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Morda pa imajo vsi prav. Recimo imamo podatke oz zanesljivih teoretikov zarote:
- Ljudje bodo umirali
- Covid je zarota
- Covid je iz laboratorija
- Zelijo zmanjsati stevilo prebivalstva

Potem na drugi strani se trdi:
- Pojavljajo se agencije, ki sirijo dezinformacije o cepljenjih.

Edino logicno je, da bi vlada rade, da pomre dolocen odstotek ljudi. Sedaj je cepljenih ze prevec, zato placujejo dezimformacije.

Vsi, ki niso cepljeni bodo pomrli, to pa so vecinoma neinteligentni, katerih zaradi avtomatizacije pocasi ne potrebujejo. Necepljeni ostajajo tudi v drzavah v razvoju, njih pa se posebej ne potrebujejo ker samo onesnazujejo. Seveda se je cepilo politike, prisilno tudi zdravstvo, ker to nujno potrebujemo.

"IT ALL MAKES SENSE NOW!!!!"

Tako da teoretiki zarot, pojdite se cim prej cepit.


Glede na to, da si najbrž že stavil življenje na to. Boš že videl kaj in kako.


Lej tale se ni cepil...

Da izenačimo kvaliteto anitvaxx virov.

Lost my big brother yesterday to covid.38 years old,strong as an ox..Gone. As kids we argued at times but mostly we loved each other no matter what...he was my big brother.


https://9gag.com/gag/a27A9n1

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Morda pa imajo vsi prav. Recimo imamo podatke oz zanesljivih teoretikov zarote:
- Ljudje bodo umirali
- Covid je zarota
- Covid je iz laboratorija
- Zelijo zmanjsati stevilo prebivalstva

Potem na drugi strani se trdi:
- Pojavljajo se agencije, ki sirijo dezinformacije o cepljenjih.

Edino logicno je, da bi vlada rade, da pomre dolocen odstotek ljudi. Sedaj je cepljenih ze prevec, zato placujejo dezimformacije.

Vsi, ki niso cepljeni bodo pomrli, to pa so vecinoma neinteligentni, katerih zaradi avtomatizacije pocasi ne potrebujejo. Necepljeni ostajajo tudi v drzavah v razvoju, njih pa se posebej ne potrebujejo ker samo onesnazujejo. Seveda se je cepilo politike, prisilno tudi zdravstvo, ker to nujno potrebujemo.

"IT ALL MAKES SENSE NOW!!!!"

Tako da teoretiki zarot, pojdite se cim prej cepit.


Glede na to, da si najbrž že stavil življenje na to. Boš že videl kaj in kako.


Ampak glej, to je v vasem jeziku, naceloma glede na argumente enakopravno. Lahko jih se dodajam.

Farmacija bo sluzila se vec, ker bodo od takrat naprej b.p. prodajali cepiva, ker bo strah pred necepljenostjo. Poleg tega ne bo vec takih kot ti, da bi nas opozarjali.

Resijo se skeptikov, teoretikov zarote itn., ki jim greste tako ali tako na zivce.

Conini ::

multivac je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


BOMBSHELL! Dr. Malone, Inventor of mRNA Tech, says (( ADE )) is likely, and it's a catastrophe.


Razmišljam, če je potem štos v tem, da dokler jemljejo boosterje, bodo ok. Ko leta 2023 nehajo, pa boom. Masovni pomor.

Prekleto, zakaj ne more tečti čas hitreje!


8-O

Čez 50 let bodo vsi cepljeni 70-letniki z mRNA zihr mrtvi.

bacho ::

Massacra je izjavil:

"The CDC has tracked serious infections requiring hospitalization and deaths among fully vaccinated people. But it's not publishing that data in a timely manner, and it has stopped national tracking of mild and asymptomatic infections. | Analysis by Maggie Fox

https://edition.cnn.com/2021/07/28/heal...


da je cnn obrnu ploščo, pol bo vroče. naslednji tedni bodo vroči. zgleda je mal več skritga.

videc ::

dexterboy je izjavil:

Soon je izjavil:

Pozdrav! Še ena krvodajalska: Včeraj sem se vrnil iz Hrvaške s hitrim testom, ker sem necepljen. Danes dobim sms od rdečega križa, da primankuje moj tip krvi O- in, da me vabijo da dam kri. Pokličem, da se dogovorim za termin in jim povem, da imam še veljaven hitri test. Kljub veljavnemu testu me zavrnejo, ker bi moral opraviti PCA test, oz. moram počakat vsaj dva tedna, da lahko darujem kri. Lp, M

Jaz imam A negativno. Letos so mi že dvakrat pisali SMS. Sedaj pa sem začel razmišljati, da bi jaz tole storitev začel ZARAČUNAVATI. Če je dobila Policija po 500€ na mesec covid dodatkov za pisarniško delo pa če so dobili doktorji po 20k plače, potlej jest lahak komot zaračunam 1500 za pol litrčka. Baje, da cepljenih ne smejo sprejemati (nisem preverjal) in da jim sedaj že primanjkuje krvi, je to z moje strani storitev še pod ceno ... ;)
V Avstriji plačajo.

zmaugy ::

multivac je izjavil:

sbawe64 je izjavil:


BOMBSHELL! Dr. Malone, Inventor of mRNA Tech, says (( ADE )) is likely, and it's a catastrophe.


Razmišljam, če je potem štos v tem, da dokler jemljejo boosterje, bodo ok. Ko leta 2023 nehajo, pa boom. Masovni pomor.

Prekleto, zakaj ne more tečti čas hitreje!

"Lažem, kradem, bolhe jem, noge mi smrdijo" :))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Slopek ::

Zmaugy, bo Bojana vse povedala, ona ve.

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:


Ampak glej, to je v vasem jeziku, naceloma glede na argumente enakopravno. Lahko jih se dodajam.

Farmacija bo sluzila se vec, ker bodo od takrat naprej b.p. prodajali cepiva, ker bo strah pred necepljenostjo. Poleg tega ne bo vec takih kot ti, da bi nas opozarjali.

Resijo se skeptikov, teoretikov zarote itn., ki jim greste tako ali tako na zivce.


Težko se je rešit necepilcev in ne pomoriti še kup ključnih oseb med zarotniki.
Rešiti se cepilcev pa je zelo enostavno. Enostavno jih špikaš s "toksinom" ter jih prepričaš, da je kriv nek virus, tako, da te ne bodo morali soditi v zgodovini.

Doba kapitalizma se zaključuje, to so že vsi ekonomisti rekli leta nazaj. Profit ne bo glavno vodilo več.


Nestrpno čakam, da se zgodba razvije naprej. Ta zima bo pomojem nekakšen indikator.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Massacra ::

bacho je izjavil:

Massacra je izjavil:

"The CDC has tracked serious infections requiring hospitalization and deaths among fully vaccinated people. But it's not publishing that data in a timely manner, and it has stopped national tracking of mild and asymptomatic infections. | Analysis by Maggie Fox

https://edition.cnn.com/2021/07/28/heal...


da je cnn obrnu ploščo, pol bo vroče. naslednji tedni bodo vroči. zgleda je mal več skritga.


Najbrž gre za določen pritisk na regulatorja, FDA (ki 3. Pfizerjevega cepiva v ZDA ni odobril), obenem pa še za pritisk na CDC, da se zadeve razjasnjijo.

Kaj je treba razjasniti? Med drugim to, ali cepljeni s cepivom zoper sev alpha res izkazujejo "defektno" obrambo zoper sev delta!?

Vsekakor, že jeseni bodo nova cepiva (ne samo boosterji).

PrihajaNodi ::

Takole pa maltretirajo protestnike v Avstraliji:
https://vm.tiktok.com/ZMdvmxoGP/

Policija pride, jih pridrzi in zaseze telefone.
Pravzaprav detektiv in specialci. Noro

#spikajmoSEvsi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Naše vlade so postale naši sovražniki. O tem ni več dvoma.
Nihče ne pritiska na ljudstvo tako podlo in da ni sovražnik.


Kdor jim še vedno želi zaupati življenje...pa naj se špikne.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Ampak glej, to je v vasem jeziku, naceloma glede na argumente enakopravno. Lahko jih se dodajam.

Farmacija bo sluzila se vec, ker bodo od takrat naprej b.p. prodajali cepiva, ker bo strah pred necepljenostjo. Poleg tega ne bo vec takih kot ti, da bi nas opozarjali.

Resijo se skeptikov, teoretikov zarote itn., ki jim greste tako ali tako na zivce.


Težko se je rešit necepilcev in ne pomoriti še kup ključnih oseb med zarotniki.
Rešiti se cepilcev pa je zelo enostavno. Enostavno jih špikaš s "toksinom" ter jih prepričaš, da je kriv nek virus, tako, da te ne bodo morali soditi v zgodovini.

Doba kapitalizma se zaključuje, to so že vsi ekonomisti rekli leta nazaj. Profit ne bo glavno vodilo več.


Nestrpno čakam, da se zgodba razvije naprej. Ta zima bo pomojem nekakšen indikator.


Drama narašča.
Plačan agitator piše zaskrbljene poste.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Težko se je rešit necepilcev in ne pomoriti še kup ključnih oseb med zarotniki.
Rešiti se cepilcev pa je zelo enostavno. Enostavno jih špikaš s "toksinom" ter jih prepričaš, da je kriv nek virus, tako, da te ne bodo morali soditi v zgodovini.

Doba kapitalizma se zaključuje, to so že vsi ekonomisti rekli leta nazaj. Profit ne bo glavno vodilo več.


Nestrpno čakam, da se zgodba razvije naprej. Ta zima bo pomojem nekakšen indikator.


Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate. Ostali pa samo ubogamo, ker take nas imajo radi. Cipirane in ubogljive.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

109 strani... ajde eno resno vprašanje;
pri običajni virozi je tako, da si najbolj kužen, ko imaš vročino in se telo bori proti virusu. Seveda si ostali čas tudi kužen, ampak ne na način, da se samo sprehodiš mimo enega, on pa pol skup pade. Ali moraš kašljati, krehati, kihati... Skratka, če nekdo sedi na klopci, je kužen z virusom gripe, se folk ne bo kar nalezel od njega, razen, če ni kakšno od dejanj, ki je prej omenjeno.
No, pri Covidu pa sem dobil občutek, da si kužen NON-STOP, da je nevarno že samo, če greš po Čopovi gor pa dol pa folk kar skupaj pade in zmanjka rešilcev... Zanima me, ZAKAJ takšna gonija proti necepljenim?
( če kdo misli, da sem tisto na začetku napisal kot nevednež, je to bilo v pogovoru s Pediatrinjo, ki je pred penzijo, torej ima kilometrino za seboj... )
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

Naše vlade so postale naši sovražniki. O tem ni več dvoma.
Nihče ne pritiska na ljudstvo tako podlo in da ni sovražnik.


Kdor jim še vedno želi zaupati življenje...pa naj se špikne.


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.


Pazite se plačanih trolov, ki delujejo proti interesom urejenih skupnosti.

PrihajaNodi ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Težko se je rešit necepilcev in ne pomoriti še kup ključnih oseb med zarotniki.
Rešiti se cepilcev pa je zelo enostavno. Enostavno jih špikaš s "toksinom" ter jih prepričaš, da je kriv nek virus, tako, da te ne bodo morali soditi v zgodovini.

Doba kapitalizma se zaključuje, to so že vsi ekonomisti rekli leta nazaj. Profit ne bo glavno vodilo več.
Zakaj? Zato, ker so zabite in neuporabne
It happened before

Nestrpno čakam, da se zgodba razvije naprej. Ta zima bo pomojem nekakšen indikator.


Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Ker ste zabiti. Dogajalo se je ze prej:
https://www.nature.com/scitable/forums/...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrimoZ_ ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:



Težko se je rešit necepilcev in ne pomoriti še kup ključnih oseb med zarotniki.
Rešiti se cepilcev pa je zelo enostavno. Enostavno jih špikaš s "toksinom" ter jih prepričaš, da je kriv nek virus, tako, da te ne bodo morali soditi v zgodovini.

Doba kapitalizma se zaključuje, to so že vsi ekonomisti rekli leta nazaj. Profit ne bo glavno vodilo več.


Nestrpno čakam, da se zgodba razvije naprej. Ta zima bo pomojem nekakšen indikator.


Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Hahaha.
Ne pisat takih zadev, bo še kratek stik doživel :D

Slopek ::

Na kakšen plačan trol? Ne se smešit.

zmist ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Multivac, tromostovje imam za prodati. Kupis?

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.

l0g1t3ch ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Elita želi v miru vladati.
Zato bo pustila vas mislece, skeptike in nasprotnike vlade in elit pri miru....

LOOOOOOOOOOOOOOOOL

multivac ::

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Multivac, tromostovje imam za prodati. Kupis?


The US eugenics movement began to lose power in the 1940s and was completely discredited following the horrors of Nazi Germany. With modern advances in genetic testing, it is important to keep America’s eugenics history in mind. Yet, can we avoid repeating this dark chapter, if so many in our country don't know about it?


Malo spremenis letnice. Nic posebnega. Sedaj pa nazaj h cepilni himni.

zmist ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.


Ne bo dovolj ne. Pac sel bos svoj bullshit prodajat drugam, namesto, da bi se oglasil pri zdravniku, da ti predpise kaksno zdravilo proti paranoji.

TheBlueOne ::

multivac je izjavil:



Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.


Dej jaz se bojim za vas. Kdo nas bo razsvetljeval v prihodnosti. Koliko kesa moram dati na stran za cepiva, ker sigurno jih bo vedno vec, ko vlade brez milosti pokazejo kaj se zgodi, ce ne ubogas.

Conini ::

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

multivac je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Ne to pa nima nobenega smisla. Zakaj bi se resil svojih pridnih ubogljivih mravljic, pustil pa take svobodomiselne posameznike kot si ti? Dej misli malo logicno. Potem pa se kaksen minus bi delala farmacija, ce bi umirali cepljeni? Seveda morajo umirati necepljeni, da biznis tece dalje. Verjetno vam aktivno dajejo lazne podatke, samo, da se malo pocakate.


Sem že mnogokorat povedal, ti pa ne bereš.

Zato ker droni ste najhujši. Saj elita najbrž ne želi naredit puščave iz planeta.


Zakaj bi pobili nas, pustili pa take kot si ti? Tudi, ce zelijo puscavo? Oprosti ampak to nima smisla.


Bo dovolj zaenkrat. Počakajmo na razplet.


A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???

PrihajaNodi ::

Dajmo raje poeticno spet naprej nadaljevati temo!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

Conini je izjavil:



A se spomniš, kako so se Izraelci, ki so pri koritu vsega - elita vseh elit, zagrebli za cepiva.

Le zakaj, le zakaj???


Jaz mislim, da smo "On to something"!! :D Politiki cepljeni, Gates cepljen ...

Zgodovina sprememb…

««
109 / 198
»»