» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
99 / 198
»»

dexterboy ::

PrimoZ_ je izjavil:

Ko sem še pred korono hodil na hematonko oddelek pediatrične si je vsak obiskovalec ali osebje pred vstopom nadelo masko in razkužilo roke, da zmanjša možnost raznosa virusa po oddelku kjer so predvsem otroci z levkemijo in unicenim imunskim sistemom... Nevem tam so vsi upoštevali to pa nihče se ni dusil. Zdej pa je polno skeptikov o maskah in takih ki jim manjka kisika.

Saj jaz sem tudi hodil za mojega sina v sobo polno inkubatorjev. Normalno, da sem imel masko in razkužene roke. Ampak, da moram nositi masko ZUNAJ V NARAVI... šus u glavo, mona! In to je tisto, kar gre folku na kurac; represija! Da o kaznih ne pišem...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Lonsarg ::

multivac je izjavil:

Je pa fascinantno gledat medije ki sredi julija, ko so ljudje v kratkih rokavih, pravijo kako uspešno je cepivo. "Poglejte, ljudje se svobodno gibajo! brez strahu pred vetilatorjem"

Smo sredi poletja...bedaki..

Res je bedake imas na obeh straneh. Se celo laznivce imas na obeh straneh.

Je pa obojih na eni strani bistveno vec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

multivac ::

Miki N je izjavil:

In seveda je moralo priti do tega, kot da smo na tračnicah:

https://www.telegraph.co.uk/politics/20...

Obstaja izraz "da ne smeš niti prdniti". Kako hitro se šale spreminjajo v realnost.


Mislim, da nas zarotniki sedaj zgolj trolajo.
Nasedli smo kot navečji bedaki, sedaj pa se malo smejejo tam zgoraj.

sbawe64 je izjavil:

multivac je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Počakajmo še kak odmere in kako zimo.


Eh, prav škoda. A potem si se hecal, ko si rekel, da nas bo hudič vzel in bo miljarde mrtvih od cepiv.

Mal se zresni.


Zaenkrat je še vse na mizi.

PrimoZ_ je izjavil:

Mamo vse obsegajoči svetovni red, ki zate vse in vsakogar.
Samo našega multvaca ne more utišat. Oni je edini glas razuma, nepodkuplivi, neutišljiv.

Svetilnik v temni in megleni noči!!!


Zakaj bi kabaliste skrbelo moje pisanje. Že dobro miljardo idjotov se je cepilo.

Infection of SARS2 in lab mice showed S protein breaking down the blood-brain barrier, infecting brain tissue and causing 95% to die from spongiosis (spongeform encephalopathy, as in Jacob-Creutzfeld or mad cow disease) within 2 weeks, which correlates to about 1.5 human years.

Macaques were seen to die from Lewy Body Disease, which is related to Parkinson's and Alzheimer's. Advanced prion disease will be a mid to long term concern for all vaccinated.



Kul. Saj pravijo. Magična letnica je nekje 2-3 leta.
To zimo bomo videli morda samo delček zgodbe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrimoZ_ ::

dexterboy je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Ko sem še pred korono hodil na hematonko oddelek pediatrične si je vsak obiskovalec ali osebje pred vstopom nadelo masko in razkužilo roke, da zmanjša možnost raznosa virusa po oddelku kjer so predvsem otroci z levkemijo in unicenim imunskim sistemom... Nevem tam so vsi upoštevali to pa nihče se ni dusil. Zdej pa je polno skeptikov o maskah in takih ki jim manjka kisika.

Saj jaz sem tudi hodil za mojega sina v sobo polno inkubatorjev. Normalno, da sem imel masko in razkužene roke. Ampak, da moram nositi masko ZUNAJ V NARAVI... šus u glavo, mona! In to je tisto, kar gre folku na kurac; represija! Da o kaznih ne pišem...


Jaz ne podpiram represije.
Redno pizdim čez vlado in pavšalne fašistične ukrepe.

multivac ::

Govori se, da tretji booste, to jesen bo vseboval celoten spike protein. Objavil pfizer.
Ali to pomeni, da bomo masovno uničevali membrano pri cepljenih?

Dajmo cepljeni...pogumno, za znanost gre!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

bacho ::

CDC Director Rochelle Walensky said the changes were spurred by "worrisome" new data showing that vaccinated and unvaccinated people infected by the delta variant carry viral loads that "are actually quite similar."

https://www.washingtonpost.com/health/2...

cepljeni enako količino virusa nosite. se pravi je testiran bolj varen. lahko kdo to pošlje na nijz?

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Govori se, da tretji booste, to jesen bo vseboval celoten spike protein. Objavil pfizer.
Ali to pomeni, da bomo masovno uničevali membrano pri cepljenih?

Dajmo cepljeni...pogumno, za znanost gre!


Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!

l0g1t3ch je izjavil:


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

Mato989 ::

bacho je izjavil:

CDC Director Rochelle Walensky said the changes were spurred by "worrisome" new data showing that vaccinated and unvaccinated people infected by the delta variant carry viral loads that "are actually quite similar."

https://www.washingtonpost.com/health/2...

cepljeni enako količino virusa nosite. se pravi je testiran bolj varen. lahko kdo to pošlje na nijz?



HAHAHAHAAHAHA

Kake bruke, zdaj še Gibraltar ki je skoraj vse cepil ima nabijanje statistik z covid cases...

Pol še tole zgoraj in je mera perfektna.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

pirat ::

dexterboy je izjavil:

pirat je izjavil:

Ne. Cepljeni bodo sli lahko na volitve in izvolili primernejso vlado.
Necepljeni.... boste kolesarili?

OPA!, tale je pa že bila nizka pod pasom!
Ne bom več mogel voliti, praviš, a?
Khm... zanimivo....

Ne, ni zanimivo.
Meni se zdi kvecjemu zalostno in se s tem v bistvu sam ne strinjam. Razumem pa eno sirso tezavo - sranje, ki ga aktivni antivaxxerji povzrocate. In ker je tega sranja vse vec, bo enkrat pac treba reci, da je dost’.

multivac ::

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


V Kranju imas danes cepljenje za otroke do 12 let. Je brezplacno in prijava ni potrebna. Cepi se s Pfajzerckom. Samo v vednost.

Ne samo za otroke, ne samo v Kranju, ne samo danes, ne samo s Pfizerjem.... cepljenje je vsesplošno dostopno za vsakogar, ponekod pridejo celo na dom. Izgovorov ni več.

Me pa zanima, če kdo ve, kdaj lahko uveljaviš PCT po Pfizerju, takoj ko dobiš drugo dozo ali en teden po tem, ko naj bi se razvila polna zaščita?


Mislim da je en teden ko se razvije zascita. Kje pa so vsi ostali potovalni centri se? Kako mislis pridejo na dom? Samo poklices? Cepivo si izberes sam? Katerega naj vzamem?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Govori se, da tretji booste, to jesen bo vseboval celoten spike protein. Objavil pfizer.
Ali to pomeni, da bomo masovno uničevali membrano pri cepljenih?

Dajmo cepljeni...pogumno, za znanost gre!


Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!


Všeč mi je, da tudi če je res kar smo napisali...vi boste gladko spregledali iz lastne ošabnosti in se šli ponovno piknit.

2-3 leta prijatelj.

Ta zima bo aperitiv najbrž.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.


Ti bodi tiho. Se po kruh ne bos mogel iti, mi bomo pa imeli zelene prepustnice.

multivac je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Govori se, da tretji booste, to jesen bo vseboval celoten spike protein. Objavil pfizer.
Ali to pomeni, da bomo masovno uničevali membrano pri cepljenih?

Dajmo cepljeni...pogumno, za znanost gre!


Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.
Multivac je zagotovo agent tujih sovražnih sil!


Všeč mi je, da tudi če je res kar smo napisali...vi boste gladko spregledali iz lastne ošabnosti in se šli ponovno piknit.

2-3 leta prijatelj.

Ta zima bo aperitiv najbrž.


Mi bomo umrli od cepiva ti pa od lakote. Btw bojda ti zdaj ze na dom pridejo, tako da je izgovorov konec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Mato989 je izjavil:

bacho je izjavil:

CDC Director Rochelle Walensky said the changes were spurred by "worrisome" new data showing that vaccinated and unvaccinated people infected by the delta variant carry viral loads that "are actually quite similar."

https://www.washingtonpost.com/health/2...

cepljeni enako količino virusa nosite. se pravi je testiran bolj varen. lahko kdo to pošlje na nijz?



HAHAHAHAAHAHA

Kake bruke, zdaj še Gibraltar ki je skoraj vse cepil ima nabijanje statistik z covid cases...

Pol še tole zgoraj in je mera perfektna.


Saj sem rekel cepljenčkom. To zimo bodo spinali 100 na uro.
Pa da je gripa, pa da cepivo ni učinkovito v določenih urah dneva, pa da kozmični žarki niso pravilno polarizirani in onemogočajo delovanje lipidnih nanodelcev itd.

Izven lockdowna in terrorja oblastnikov, komaj čakam zimo. Še bolj pa naslednji dve.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.



Torej, ko čez 2 leti ne bo nič narobe s cepljenimi. Boš priznal svojo zmoto in javno napisal da si bedak ?

belimato ::

stotka se bližaaaaaaaaaaaaa

PrihajaNodi ::

Ma tema bi se morala ze zaklenit. Prevec je sovrastva.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.



Torej, ko čez 2 leti ne bo nič narobe s cepljenimi. Boš priznal svojo zmoto in javno napisal da si bedak ?


Šel bom tam kamor vodijo preverljivi podatki.
Če vas bo kup imelo nevrološke probleme...hja...

Sam kot rečeno, nerealno bi bilo rečti, da bo 100% cepljenčkov imelo take težave. Biologija ne deluje tako.
Ampak že če 10% ima....to govorimo o sto miljonih.
Precej epično.

Ampak ne se ustrašit. Daj se vseeno pikni. Za znanost gre.

belimato ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.



Torej, ko čez 2 leti ne bo nič narobe s cepljenimi. Boš priznal svojo zmoto in javno napisal da si bedak ?


Čez 2 leti bo že za desetim accountom širil novico kako se na Marsu elita pripravlja na uničenja sveta.

Upam da se tema na 100ti strani avtomatsko pobriše. Fingers corssed :P

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: belimato ()

PrihajaNodi ::

belimato je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

še ena slaba novica

https://www.jpost.com/israel-news/covid...

izrael praktično v enem tednu povečal za 100 resnih pacientov

vsi, ki ste cepili januarja cepivo popušča in to orenk

https://www.timesofisrael.com/hmo-those...


Kul.

Kot rečeno. Cepljenčki si bodo najvrjetnjeje v roku 2-3 let tako zjebali telo, da bodo samo še za v hiralnice.



Torej, ko čez 2 leti ne bo nič narobe s cepljenimi. Boš priznal svojo zmoto in javno napisal da si bedak ?


Čez 2 leti bo že za desetim accountom širil novico kako se na Marsu elita pripravlja na uničenja sveta.


Ma ne samo elita, takrat bo ze prva postojanka tam. Reptili oz vesoljci bodo pa ugrabili svet.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Še malo in pade stotka. Ne sedaj popuščat, stisnite kot danes Roglič!

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


V Kranju imas danes cepljenje za otroke do 12 let. Je brezplacno in prijava ni potrebna. Cepi se s Pfajzerckom. Samo v vednost.

Ne samo za otroke, ne samo v Kranju, ne samo danes, ne samo s Pfizerjem.... cepljenje je vsesplošno dostopno za vsakogar, ponekod pridejo celo na dom. Izgovorov ni več.

Me pa zanima, če kdo ve, kdaj lahko uveljaviš PCT po Pfizerju, takoj ko dobiš drugo dozo ali en teden po tem, ko naj bi se razvila polna zaščita?


Mislim da je en teden ko se razvije zascita. Kje pa so vsi ostali potovalni centri se? Kako mislis pridejo na dom? Samo poklices? Cepivo si izberes sam? Katerega naj vzamem?

Včeraj je bil prispevek iz Kočevskega, kjer se cepilni avtodom vozi iz vasi do vasi, podobne mobilne enote so že dlje na Štajerskem, Pomurju.... vsi razporedi so za najmanj en teden vnaprej znani in objavljeni na cepimo.se

Cepivo se seveda lahko izbira, najboljši imho je Pfizer, razen če si mlad moški, tam je bilo nekaj primerov vnetja srčne mišice, nudi 95% zaščito in to prej kot Moderna, kjer moraš čakat 4 tedne na drugi odmerek, potem pa še 14 dni, da se razvije polna zaščita.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

multivac ::

Trajektorijo vidim nekako tako.

Ta zima bo pokazala (ne)učinkovitost cepiv.
In najbrž konkreten delež mrtvih iz (kao) neznanih razlogov.

Naslednje leto in dlje dobite samo-ojačitvena cepiva in podobno, ki vam bodo na veliko producirale spike proteine.
2023 pa masovne nevrološke in kardiovaskularne težave populacije.

Istočasno pa bodo dodobra stestirali vse tehnologije cpiv na vas, ter videli kaj deluje in kaj ne. Za preostale, ki ne bomo editirani.

Kakorokoli že. Mislim, da naslednje 2-3 leta bo epohalno.
In kot rečeno...upajte, da se motim.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


V Kranju imas danes cepljenje za otroke do 12 let. Je brezplacno in prijava ni potrebna. Cepi se s Pfajzerckom. Samo v vednost.

Ne samo za otroke, ne samo v Kranju, ne samo danes, ne samo s Pfizerjem.... cepljenje je vsesplošno dostopno za vsakogar, ponekod pridejo celo na dom. Izgovorov ni več.

Me pa zanima, če kdo ve, kdaj lahko uveljaviš PCT po Pfizerju, takoj ko dobiš drugo dozo ali en teden po tem, ko naj bi se razvila polna zaščita?


Mislim da je en teden ko se razvije zascita. Kje pa so vsi ostali potovalni centri se? Kako mislis pridejo na dom? Samo poklices? Cepivo si izberes sam? Katerega naj vzamem?

Včeraj je bil prispevek iz Kočevskega, kjer se cepilni avtodom vozi iz vasi do vasi, podobne mobilne enote so že dlje na Štajerskem, Pomurju.... vsi razporedi so za najmanj en teden vnaprej znani in objavljeni na cepimo.se

Cepivo se seveda lahko izbira, najboljši imho je Pfizer, razen če si mlad moški, tam je bilo nekaj primerov vnetja srčne mišice, nudi 95% zaščito in to prej kot Moderna, kjer moraš čakat 4 tedne na drugi odmerek, potem pa še 14 dni, da se razvije polna zaščita.


Hvala. Vidim da si zadeve nastudirala do potankosti. Kdaj mas ti torej drugo dozo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

Hypathia se je že trikrat baje cepil. Je iz moškega kar ženska postal.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Saj sem rekel, da nočem Conchitinih cepiv.
Bolj me je strah tega kot spike proteina.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Trajektorijo vidim nekako tako.

Ta zima bo pokazala (ne)učinkovitost cepiv.
In najbrž konkreten delež mrtvih iz (kao) neznanih razlogov.

Naslednje leto in dlje dobite samo-ojačitvena cepiva in podobno, ki vam bodo na veliko producirale spike proteine.
2023 pa masovne nevrološke in kardiovaskularne težave populacije.

Istočasno pa bodo dodobra stestirali vse tehnologije cpiv na vas, ter videli kaj deluje in kaj ne. Za preostale, ki ne bomo editirani.

Kakorokoli že. Mislim, da naslednje 2-3 leta bo epohalno.
In kot rečeno...upajte, da se motim.


Bla bla bla. Si pac egoist ki misli samo nase. Glej, jaz sem se tudi odlocil za cepljenje. Ni sans da dovolim da mi mama pristane na kisikovi bombi in hlasta za zrakom.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Hypathia ::

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

PrimoZ_ ::

multivac je izjavil:

Trajektorijo vidim nekako tako.

Ta zima bo pokazala (ne)učinkovitost cepiv.
In najbrž konkreten delež mrtvih iz (kao) neznanih razlogov.

Naslednje leto in dlje dobite samo-ojačitvena cepiva in podobno, ki vam bodo na veliko producirale spike proteine.
2023 pa masovne nevrološke in kardiovaskularne težave populacije.

Istočasno pa bodo dodobra stestirali vse tehnologije cpiv na vas, ter videli kaj deluje in kaj ne. Za preostale, ki ne bomo editirani.

Kakorokoli že. Mislim, da naslednje 2-3 leta bo epohalno.
In kot rečeno...upajte, da se motim.


The end is nigh...

Uglavnem izmikaš se odgovoru.
Pričakujem da boš mož beseda in če ne bo masovnih žrtev cepiv, da boš priznal da si navaden gostilniški nabijač in bedak.

Jaz sm pa cepljen in stavim s svojim zdravjem :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.


A zeleni pasus dobis takoj?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

snezak21 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Tole poudarjeno je en tak mitski primerek antivaxxerja :D
Vsi govorijo zase da oni so taki odgovorni :D

Za ostale ne mislim govoriti, ampak glede na to, da se mi v letu in pol ni uspelo okuziti (pa zivim normalno zivljenje kot sem ga prej z vsemi potovanji itd., je pa res da za razliko od prej nosim masko po trgovinah), potem se lahko dokaj upraviceno smatram krepko bolj odgovornega kot nekdo, ki se mu je uspelo okuziti in je okuzil se bog vedi koliko oseb zraven, sedaj pa je najvecji car, ker je pac P od pct, jaz pa najvecji bedak, ker nisem ne P ne C.

PrihajaNodi ::

snezak21 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole poudarjeno je en tak mitski primerek antivaxxerja :D
Vsi govorijo zase da oni so taki odgovorni :D

Za ostale ne mislim govoriti, ampak glede na to, da se mi v letu in pol ni uspelo okuziti (pa zivim normalno zivljenje kot sem ga prej z vsemi potovanji itd., je pa res da za razliko od prej nosim masko po trgovinah), potem se lahko dokaj upraviceno smatram krepko bolj odgovornega kot nekdo, ki se mu je uspelo okuziti in je okuzil se bog vedi koliko oseb zraven, sedaj pa je najvecji car, ker je pac P od pct, jaz pa najvecji bedak, ker nisem ne P ne C.

Cepi se in prevzemi odgovornost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Nedasemiveč ::

A za Brezje 15. avgusta bodo veljala pravila ali se bo spet 3.000 ljudi brez mask stiskalo skupaj?

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

multivac je izjavil:

Trajektorijo vidim nekako tako.

Ta zima bo pokazala (ne)učinkovitost cepiv.
In najbrž konkreten delež mrtvih iz (kao) neznanih razlogov.

Naslednje leto in dlje dobite samo-ojačitvena cepiva in podobno, ki vam bodo na veliko producirale spike proteine.
2023 pa masovne nevrološke in kardiovaskularne težave populacije.

Istočasno pa bodo dodobra stestirali vse tehnologije cpiv na vas, ter videli kaj deluje in kaj ne. Za preostale, ki ne bomo editirani.

Kakorokoli že. Mislim, da naslednje 2-3 leta bo epohalno.
In kot rečeno...upajte, da se motim.


The end is nigh...

Uglavnem izmikaš se odgovoru.
Pričakujem da boš mož beseda in če ne bo masovnih žrtev cepiv, da boš priznal da si navaden gostilniški nabijač in bedak.

Jaz sm pa cepljen in stavim s svojim zdravjem :)


Glede na to, da imam cepljene ljudi v svojem krogu. Nisem preveč navdušen hodit na množične pogrebe naslednjih par let.
Tko da ja. Upam, da je zgolj pretiravanje.

Vseeno pa so že sedaj cepiva precej nevarna. Govorimo o 10k-20k mrtvih in dobrega pol miljona resno poškodovanih.

Če upoštevamo, da jih kuha Conchita...pa strand od tega.

Prej si vbrizgam Leonidas-ovo cepivo z 10% možnosti stranskih učinkov kot Conchitino, kjer četudi je 0.01% možnosti, da mi zrasejo joške.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.


A zeleni pasus dobis takoj?

Seveda da ne. Tisti, ki so bili na drugem odmerku so dobili potrdilo s kodo, mi pa kartonček z datumom na drugo cepljenje.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

multivac ::

snezak21 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Tole poudarjeno je en tak mitski primerek antivaxxerja :D
Vsi govorijo zase da oni so taki odgovorni :D

Za ostale ne mislim govoriti, ampak glede na to, da se mi v letu in pol ni uspelo okuziti (pa zivim normalno zivljenje kot sem ga prej z vsemi potovanji itd., je pa res da za razliko od prej nosim masko po trgovinah), potem se lahko dokaj upraviceno smatram krepko bolj odgovornega kot nekdo, ki se mu je uspelo okuziti in je okuzil se bog vedi koliko oseb zraven, sedaj pa je najvecji car, ker je pac P od pct, jaz pa najvecji bedak, ker nisem ne P ne C.


Resnica je bolj ta, da smo že povečini prekuženi.

Pomnete tovarne, kjer so naredili prostovoljni test krvi in se je izkazalo, da večina že ima protitelesa? No...isto je v splošni populaciji.

PrimoZ_ ::

The end is nigh!!!

multivac ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.


A zeleni pasus dobis takoj?

Seveda da ne. Tisti, ki so bili na drugem odmerku so dobili potrdilo s kodo, mi pa kartonček z datumom na drugo cepljenje.


Všeč mi je, ko s ponosem gradite lasten zapor.

CoolBits ::

Kdo bo prvi junak, ki me vpraša za PCT? :))

multivac ::

PrimoZ_ je izjavil:

The end is nigh!!!


Maybe this time it actually is.


(Tudi jaz znam takole)

PrihajaNodi ::

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.


A zeleni pasus dobis takoj?

Seveda da ne. Tisti, ki so bili na drugem odmerku so dobili potrdilo s kodo, mi pa kartonček z datumom na drugo cepljenje.


Ok. Kdaj pa dobim zeleni potni list?

CoolBits je izjavil:

Kdo bo prvi junak, ki me vpraša za PCT? :))



V casu pandemije to ne velja, ker ogrozas druge.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Pandemuja je že davno preklicana.

Mato989 ::

Mene zanima sledeče

Bluzijo da je Delta prišla z vrnitvami dopustnikov ampak KAKO, necepljeni so morali pokazat SVEŽ negativen test, torej so bili zdravi, cepljeni pa bi naj bili zdravi, torej kdo je prinesel Delto?

Kaka pandemija, če je končana pandemija po besedah vlade
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

PrihajaNodi ::

CoolBits je izjavil:

Pandemuja je že davno preklicana.

Ok potem pa izredne razmere
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CoolBits ::

Tega pa sploh imeli nismo.

Mato989 ::

PrihajaNodi je izjavil:

CoolBits je izjavil:

Pandemuja je že davno preklicana.

Ok potem pa izredne razmere


Izredne razmere nikol niso ble razglašene, ker če v SLO razglasiš izredne razmere dobi vse v roke predsednik ne več državni zbor
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

multivac ::

Pandemija ni zares nikoli bila sklicana.

WHO je razglasil Public Health Emergency of International Concern


PHEIC



Ne pandemije. PHEIC po definiciji ne more biti pandemija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Jp. Vemo kako umirajo ja.

Hypathia ::

PrihajaNodi je izjavil:



Ok. Kdaj pa dobim zeleni potni list?

Jah, to sem jaz spraševala. Verjetno torej 1 mesec po 1. odmerku Pfizerja.

multivac je izjavil:

Hypathia je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hypathia je izjavil:

Čakam na drugo dozo, po prvi me je samo malo rama bolela, vboda pa niti ne čutiš, če se bojiš injekcij, Nodi.


A zeleni pasus dobis takoj?

Seveda da ne. Tisti, ki so bili na drugem odmerku so dobili potrdilo s kodo, mi pa kartonček z datumom na drugo cepljenje.


Všeč mi je, ko s ponosem gradite lasten zapor.

Don't worry vostoče, ko ti bo gospa Korona dihala za vrat in boš trkal na naša vrata, ti jih bomo odprli, seveda če se boš pokesal in nastavil ramo.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hypathia ()
««
99 / 198
»»