» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
95 / 198
»»

49106 ::

URL PLEASE

Od izobraženih se pričakuje konstruktivne debate podkrepljene z viri in ne s sklicevanjem na lastno avtoriteto. Prav tako se pričakuje nivo komuniciranja v katerem ni prostora za žaljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

Evo, cepljenje bo tudi za otroke med 5 in 11 letom
https://www.google.com/amp/s/www.nytime...
Vse bomo pospikali

49106 je izjavil:

URL PLEASE

Od izobraženih se pričakuje konstruktivne debate podkrepljene z viri in ne s sklicevanjem na lastno avtoriteto. Prav tako se pričakuje nivo komuniciranja v katerem ni prostora za žaljenje.


Avtoritativno vodenje se je pricelo. Navadi se

Medtem pa Davidove zvezde za necepljene:
https://www.24ur.com/novice/korona/evro...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Če sm onatančni se temu reče Kajnovo znamenje.

Curse and mark of Cain @ Wikipedia

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

imagodei ::

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

V Kranju bodo jutri cepili mladostnike od 12 leta, ti pa pravis da cepivo za otroke ni odobreno? Kaj je zdaj to? Se bomo pospikali ali ne?

Hehe... Še ti sam uporabiš v svojem odgovoru 2 različna termina ("mladostniki od 12. leta" ter "otroci") in potem bi mene rad prepričal, da se motim?

Ja, je odobreno za mladostnike od 12. leta. Ne pa za predšolske otroke oziroma za cca prvi dve triadi OŠ.


Kaj je tako drugačnega pri otrocih mlajših od 12. let, da se ti zdi cepljenje nepotrebno, da ne rečem tvegano.

Ne zdi se tvegano meni. Stroka še ni odobrila. A veš, to so tisti, ki so stvar študirali vrsto let, zato da jih potem lahko forumski imunologi in epidemiologi izobražujete.
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

Sem ga ze prosil za zaklep in nima smisla, da je tema se odprta. Zaljivke in groznje ne bodo obrodile sadov. Niti stevilke bolnih in hospitaliziranih ne. Svoje mnenje sem podal kaj bo najvec privabilo ljudi da se pospikajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

49106 ::

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

V Kranju bodo jutri cepili mladostnike od 12 leta, ti pa pravis da cepivo za otroke ni odobreno? Kaj je zdaj to? Se bomo pospikali ali ne?

Hehe... Še ti sam uporabiš v svojem odgovoru 2 različna termina ("mladostniki od 12. leta" ter "otroci") in potem bi mene rad prepričal, da se motim?

Ja, je odobreno za mladostnike od 12. leta. Ne pa za predšolske otroke oziroma za cca prvi dve triadi OŠ.


Kaj je tako drugačnega pri otrocih mlajših od 12. let, da se ti zdi cepljenje nepotrebno, da ne rečem tvegano.

Ne zdi se tvegano meni. Stroka še ni odobrila. A veš, to so tisti, ki so stvar študirali vrsto let, zato da jih potem lahko forumski imunologi in epidemiologi izobražujete.


Potemtakem je imel multivac prav. Ali zaupaš stroki ali pa sam preštudiraš. Poleg tega ti je kolega prilepil povezavo, ki pravi, da je cepivo za majše od 12. let pripravljeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::


Včeraj smo bili na 37% celotne populacije, danes pa na 51% polnoletne populacije. Pametni opazijo razliko, neumni skušajo z razliko manipulirati.

Ne, niti eno niti drugo ni res. Danes je 900,000 ljudi dobilo vsaj en odmerek, in to naj bi bilo 51% polnoletnih. 900,000 nikakor ne more bit 37% od ničesar, ker nas ni 2,7 mio. Bruhajo ven neke številke, odvisno od tega kaj bi radi dosegli. Če bi radi, da se ljudje cepijo in delali paniko, bojo dali ven število dvakrat cepljenih glede na 2,1 mio. Če bi radi dokazali kako so uspešni, so za to tudi enkrat cepljeni dovolj dobri, pa tudi prebolele se komot zraven prišteje.
Da Krek in ostali kot zdravniki še sodelujejo pri tem cirkusu, je pa itak sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrihajaNodi ::

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

49106 je izjavil:

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

V Kranju bodo jutri cepili mladostnike od 12 leta, ti pa pravis da cepivo za otroke ni odobreno? Kaj je zdaj to? Se bomo pospikali ali ne?

Hehe... Še ti sam uporabiš v svojem odgovoru 2 različna termina ("mladostniki od 12. leta" ter "otroci") in potem bi mene rad prepričal, da se motim?

Ja, je odobreno za mladostnike od 12. leta. Ne pa za predšolske otroke oziroma za cca prvi dve triadi OŠ.


Kaj je tako drugačnega pri otrocih mlajših od 12. let, da se ti zdi cepljenje nepotrebno, da ne rečem tvegano.

Ne zdi se tvegano meni. Stroka še ni odobrila. A veš, to so tisti, ki so stvar študirali vrsto let, zato da jih potem lahko forumski imunologi in epidemiologi izobražujete.


Potemtakem je imel multivac prav. Ali zaupaš stroki ali pa sam preštudiraš.


Recimo ko gres na operacijo kolka ti bo ortoped ki izvaja non invzivno metodo svetoval da je njegova metoda najboljsa, klasicna metoda pa slaba. Kakorkoli te neinvazivne metode se ne obnesejo kot bi se morale ceprav si na nogah ze v 30 minutah po operaciji.
Gre pa jasno za odobrene metode in popolnoma ucinkovite, ce pa obisces samo enega ortopeda si ga pa lahko najebal. Se razume poanto?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

49106 ::

Ideje je treba prepovedati, saj so nalezljive, morebiti še bolj kot virus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Utk ::

Jaz bi pa še zmeraj rad videl pravno podlago, da izven epidemije in izrednega stanja ne smem kot zdrav it marsikam, kdo sem in če kaj od pct pa lahko preverja vsak kelnar. Tudi delodajalec nikoli ni smel vedet nič o tvojem zdravstvenem stanju, zdaj pa naenkrat "mora" vedet ali si cepljen ali ne.
Kdaj smo prišli v tak fašizem? Nič od tega ni bilo izglasovano niti v parlamentu, samo vlada razglaša stvari in grozi z astronomskimi kaznimi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

multivac ::

https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT...

Delajo vse tri faze naenkrat.
Darklord, si mi ti že linkal ene študije? Sem pozabil, kdo je že bil.

Utk je izjavil:

Jaz bi pa še zmeraj rad videl pravno podlago, da izven epidemije in izrednega stanja ne smem kot zdrav it marsikam, kdo sem in če kaj od pct pa lahko preverja vsak kelnar. Tudi delodajalec nikoli ni smel vedet nič o tvojem zdravstvenem stanju, zdaj pa naenkrat "mora" vedet ali si cepljen ali ne.
Kdaj smo prišli v tak fašizem?


V roku enega leta, so prepričali polovico prebivalstva, da mora sovražit drugo polovico prebivalstva.
Tako enostavno je to bilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Utk je izjavil:

Jaz bi pa še zmeraj rad videl pravno podlago, da izven epidemije in izrednega stanja ne smem kot zdrav it marsikam, kdo sem in če kaj od pct pa lahko preverja vsak kelnar. Tudi delodajalec nikoli ni smel vedet nič o tvojem zdravstvenem stanju, zdaj pa naenkrat "mora" vedet ali si cepljen ali ne.
Kdaj smo prišli v tak fašizem? Nič od tega ni bilo izglasovano niti v parlamentu, samo vlada razglaša stvari.


Pravna podlaga je “izredno stanje” “pandemija” tam lahko delajo kar zelijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Državi ne bi smeli dati pravice uvedbe izrednih razmer.

Kdo pa so oni, da lahko diktirajo kdaj so izredne razmere?

Utk ::

PrihajaNodi je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz bi pa še zmeraj rad videl pravno podlago, da izven epidemije in izrednega stanja ne smem kot zdrav it marsikam, kdo sem in če kaj od pct pa lahko preverja vsak kelnar. Tudi delodajalec nikoli ni smel vedet nič o tvojem zdravstvenem stanju, zdaj pa naenkrat "mora" vedet ali si cepljen ali ne.
Kdaj smo prišli v tak fašizem? Nič od tega ni bilo izglasovano niti v parlamentu, samo vlada razglaša stvari.


Pravna podlaga je “izredno stanje” “pandemija” tam lahko delajo kar zelijo.

Nič od tega ni razglašeno. Če je 50 zbolelih na dan, od tega vsak drug dan kdo pride na intenzivno, tega niti ne morejo razglasit.

49106 ::

Pojma nimam, kaj lahko in kaj ne, vem samo, da so nam z represijo odvzeli cel kup pravic, ki so bile pred tem samoumevne. Najhuje je to, da imajo za takšno početje cel kup apologetov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Državi ne bi smeli dati pravice uvedbe izrednih razmer.

Kdo pa so oni, da lahko diktirajo kdaj so izredne razmere?


Vlada, oblast, ki bo izdala digitalna covid potrdila da se bodo pospikani lahko sprehajal

Utk je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Utk je izjavil:

Jaz bi pa še zmeraj rad videl pravno podlago, da izven epidemije in izrednega stanja ne smem kot zdrav it marsikam, kdo sem in če kaj od pct pa lahko preverja vsak kelnar. Tudi delodajalec nikoli ni smel vedet nič o tvojem zdravstvenem stanju, zdaj pa naenkrat "mora" vedet ali si cepljen ali ne.
Kdaj smo prišli v tak fašizem? Nič od tega ni bilo izglasovano niti v parlamentu, samo vlada razglaša stvari.


Pravna podlaga je “izredno stanje” “pandemija” tam lahko delajo kar zelijo.

Nič od tega ni razglašeno. Če je 50 zbolelih na dan, od tega vsak drug dan kdo pride na intenzivno, tega niti ne morejo razglasit.


Lahko. Virus je “izredno stanje”. Bodo pa cepili tudi mlajse od 12 let.

Imagodei se vprasanje zate, ce se cepim v Srbiji zakaj mi tega RS ne prizna? Moram se po dve dozi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

To je velik "loophole" v zakonodaji, da smo dodelili oblastnikom tako moč.
Še v vojni jo ne bi smeli imeti.



Sicer pa imam eno prošnjo. Je kak vaxer spektator v tej temi, ki ni stekel in je za neko dosledno diskusijo?
Edini vreden časa je zaenkrat darklord. Vsi ostali so troli, stekli fanatiki ali skorumpiranci, ki grozijo z zaklepom.
Pogrešam kaj nove krvi med vaxxerji.
Prisežem visok nivo spoštljivosti, če boste vi sami spoštljivi.

ajdov2 ::

https://caldronpool.com/more-than-200-a...

More than 200 Australians TAKEN To Quarantine Facilities Because They MIGHT Have Been Exposed to the Virus


A si predstavljate da vas dajo v taborišče samo zato, ker ste bili slučajno v istem prostoru z okuženim človekom?

To je velik "loophole" v zakonodaji, da smo dodelili oblastnikom tako moč.

Sami so si jo dodelili.

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

https://caldronpool.com/more-than-200-a...

More than 200 Australians TAKEN To Quarantine Facilities Because They MIGHT Have Been Exposed to the Virus


A si predstavljate da vas dajo v taborišče samo zato, ker ste bili slučajno v istem prostoru z okuženim človekom?

To je velik "loophole" v zakonodaji, da smo dodelili oblastnikom tako moč.

Sami so si jo dodelili.


A niso to teoretiki zarot pred časem napovedovali, pa se je družba smejala?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Kayzon ::

Me veseli da eni znate se razmisljati z glavo,bravo.

PrihajaNodi ::

Zakaj je sedaj mesanje cepiv dovoljenje? Kaj se je spremenilo?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

multivac je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

https://caldronpool.com/more-than-200-a...

More than 200 Australians TAKEN To Quarantine Facilities Because They MIGHT Have Been Exposed to the Virus


A si predstavljate da vas dajo v taborišče samo zato, ker ste bili slučajno v istem prostoru z okuženim človekom?

To je velik "loophole" v zakonodaji, da smo dodelili oblastnikom tako moč.

Sami so si jo dodelili.


A niso to teoretiki zarot pred časem napovedovali, pa se je družba smejala?

Takrat si bil teoretik zarote, če si to napovedal.

Danes si teoretik zarote, če tega ne podpiraš.

Utk ::

ajdov2 je izjavil:

https://caldronpool.com/more-than-200-a...

More than 200 Australians TAKEN To Quarantine Facilities Because They MIGHT Have Been Exposed to the Virus


A si predstavljate da vas dajo v taborišče samo zato, ker ste bili slučajno v istem prostoru z okuženim človekom?

To je velik "loophole" v zakonodaji, da smo dodelili oblastnikom tako moč.

Sami so si jo dodelili.

Si predstavljate volitve 2022, en mesec pred njimi ima LMŠ skupni kongres SDjem, Janša tam pošlje enga okuženega, vse skupaj zaprejo nekam za 2 tedna. Ziher je ziher...

PrihajaNodi ::

Si predstavljate volitve 2022, en mesec pred njimi ima LMŠ skupni kongres SDjem, Janša tam pošlje enga okuženega, vse skupaj zaprejo nekam za 2 tedna. Ziher je ziher..


Narod jih sit obojih ker bi levi delali popolnoma enako. Je vseeno ali je JJ se na oblasti ali pa mesecnik.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

ajdov2 je izjavil:


Takrat si bil teoretik zarote, če si to napovedal.

Danes si teoretik zarote, če tega ne podpiraš.


+1

Vse kar so se nam smejali nekoč, sedaj dejansko podpirajo.
Predstavljajte si, da vas pride oboroženo osebje iskat ter odpeljat v neko "taborišče", ker ste mogoče bili izpostavljeni nekemu prehladu.

Zakaj se vaxxerji tega problema nočejo dodaknit?

Saj razumete vaxxerji, da boste tudi vi sami potencialno končali v taborišču, če boste kdaj pogrešili?

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

ajdov2 je izjavil:


Takrat si bil teoretik zarote, če si to napovedal.

Danes si teoretik zarote, če tega ne podpiraš.


+1

Vse kar so se nam smejali nekoč, sedaj dejansko podpirajo.
Predstavljajte si, da vas pride oboroženo osebje iskat ter odpeljat v neko "taborišče", ker ste mogoče bili izpostavljeni nekemu prehladu.

Zakaj se vaxxerji tega problema nočejo dodaknit?

Saj razumete vaxxerji, da boste tudi vi sami potencialno končali v taborišču, če boste kdaj pogrešili?


Prislo bo do faze, kjer te bo sosed prijavil v primeru da nisi bil cepljen. Lahko ti bodo izklopili elektriko, vodo vse to v imenu nacionalne varnosti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

imagodei ::

49106 je izjavil:

URL PLEASE

Od izobraženih se pričakuje konstruktivne debate podkrepljene z viri in ne s sklicevanjem na lastno avtoriteto. Prav tako se pričakuje nivo komuniciranja v katerem ni prostora za žaljenje.

Mhm. Tudi jaz sem tebe že danes prosil za URL, pa mislim da ga nisem dobil.

Vire sicer navaja tisti, ki postavlja trditev. V tem primeru je bil to multivac. Ampak ja, se strinjam, tudi jaz postavljam trditev. Zadeva je sicer trivialno preverljiva s parimi kliki in minimalno tipkanja po Googlu, ampak, naj vam bo, če ste tako sklerozni, da ste pozabili, kako pozorno smo spremljali, v kateri fazi so cepiva.

Pfizer, 18.11.2020, Pfizer and BioNTech Conclude Phase 3 Study of COVID-19 Vaccine Candidate, Meeting All Primary Efficacy Endpoints

AstraZeneca, 8.12.2020, Phase 3 trials show AstraZeneca COVID vaccine has up to 90% efficacy


In še glede "booster shota": AstraZeneca testira varianto za cepljenje proti Beta različici virusa, ki pa je dejansko še v fazi II/III:
The University of Oxford in partnership with AstraZeneca began vaccinations on 27 June 2021 for a new phase in human trials to test a COVID-19 vaccine ‘AZD2816’ in volunteers against the B.1.351 variant of concern – commonly known as the Beta variant.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

Preživeli smo "najhujše" obdobje prvega in drugega vala. Povsem nezaščiteni, z bolj smrtno različico, z ukrepi ki ne delujejo in oblastniki, ki niso poskrbeli za kapacitete.
Šli smo skozi dokaj v izi.

Sedaj, ko razsaja prehlad, imamo kup cepljenih in prebolelih, medicino, ki pozna virus, oblastnike, ki bi morali biti pripravljeni...a zapiramo ljudi v taborišča.


Kdo mi lahko to razloži?

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Preživeli smo "najhujše" obdobje prvega in drugega vala. Povsem nezaščiteni, z bolj smrtno različico, z ukrepi ki ne delujejo in oblastniki, ki niso poskrbeli za kapacitete.
Šli smo skozi dokaj v izi.

Sedaj, ko razsaja prehlad, imamo kup cepljenih in prebolelih, medicino, ki pozna virus, oblastnike, ki bi morali biti pripravljeni...a zapiramo ljudi v taborišča.


Kdo mi lahko to razloži?


Ej pojma nimam samo je grozljivo. Zgoraj pa ze lepi linke o boosterjih. In pazi to od AstraZenice ki so ga nekatere drzave prepovedale. Zakaj pa sputnika niso odobrili v EU? Znanost v Rusiji ni dovolj dobra za EU.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Lepit pamflete proizvajalca, kako cepiva dosegajo zastavljene cilje...je kot lepiti benchmarke proizvajalca grafičnih, kako so bolši od konkurenta.

Dejstvo ostaja, da klinične študije so "running".
Pa še te izvajamo povsem neregularno. Vse tri faze naenkrat? Čemu...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Lepit pamflete proizvajalca, kako cepiva dosegajo zastavljene cilje...je kot lepiti benchmarke proizvajalca grafičnih, kako so bolši od konkurenta.

Dejstvo ostaja, pa da klinične študije so "running".
Pa še te izvajamo povsem neregularno. Vse tri faze naenkrat? Čemu...


Vprasanje je tudi zakaj so nekatere drzave benale dolocena cepiva, v Sloveniji pa je vse sprejemljivo? Tile cepilni pasusi ne bodo izginili.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Neznank je veliko. A kljub temu smo prešli na cepljenje otrok.
Populacijo, ki pri vseh ostalih zdravilih ščitimo najdlje.

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Preživeli smo "najhujše" obdobje prvega in drugega vala. Povsem nezaščiteni, z bolj smrtno različico, z ukrepi ki ne delujejo in oblastniki, ki niso poskrbeli za kapacitete.
Šli smo skozi dokaj v izi.

Sedaj, ko razsaja prehlad, imamo kup cepljenih in prebolelih, medicino, ki pozna virus, oblastnike, ki bi morali biti pripravljeni...a zapiramo ljudi v taborišča.


Kdo mi lahko to razloži?


Ej pojma nimam samo je grozljivo. Zgoraj pa ze lepi linke o boosterjih.

Jaz se absolutno strinjam, da je grozljivo, da je na oblasti Janša in da je glavni epidemiolog v deželi dr. Crack. Odločitve, ki jih sprejemajo, niso strokovno utemeljene.

Ampak to ne pomeni, da je cepljenje zanič, odveč in škodljivo. Problem je, ker ste upor/odpor proti cepljenju izenačili z uporom/odporom proti oblasti in njihovim zlorabam.

Do neke mere razumljivo. Ampak samo do neke mere.
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

Preživeli smo "najhujše" obdobje prvega in drugega vala. Povsem nezaščiteni, z bolj smrtno različico, z ukrepi ki ne delujejo in oblastniki, ki niso poskrbeli za kapacitete.
Šli smo skozi dokaj v izi.

Sedaj, ko razsaja prehlad, imamo kup cepljenih in prebolelih, medicino, ki pozna virus, oblastnike, ki bi morali biti pripravljeni...a zapiramo ljudi v taborišča.


Kdo mi lahko to razloži?


Ej pojma nimam samo je grozljivo. Zgoraj pa ze lepi linke o boosterjih.

Jaz se absolutno strinjam, da je grozljivo, da je na oblasti Janša in da je glavni epidemiolog v deželi dr. Crack. Odločitve, ki jih sprejemajo, niso strokovno utemeljene.

Ampak to ne pomeni, da je cepljenje zanič, odveč in škodljivo. Problem je, ker ste upor/odpor proti cepljenju izenačili z uporom/odporom proti oblasti in njihovim zlorabam.

Do neke mere razumljivo. Ampak samo do neke mere.


Lazes. Kdorkoli bi bil na oblasti bi sprejemal enake odlocitve in deloval popolnoma enako. Slovenija tako ali tako nima vec suverenosti v EU. Poleg tega je pa cel kup neznank, ki nimajo veze z znanostjo pac pa se laze in manipulira.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Jz vidim scenarij nekako tako:

Virus smo prebrodili povsem nepripravljeni...in ni bilo hudega.

Sedaj ko se je virus že nekako razblinil smo začeli z uporabo nekih "eksperimentalnih" cepiv, za katere ne moremo jamčit dolgoročno.

Če gre kaj narobe smo povsem zafukali našo populacijo.
Če pa bi šli naprej brez cepljenja, vemo kaj bi. Blažja variacija novembra/decembra. Vsakič blažja.


Če bi jaz bil na oblasti, bi definitivno izbral bolj konzervativno smer. Manj rizična.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

imagodei ::

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.
- Hoc est qui sumus -

Nedasemiveč ::

imagodei je izjavil:

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.


Ma je res potrebno cepljenje otrok starih od 5 do 12 let? Dvomim. Morda določeni po presoji zdravnika, ne pa kar vsepovprek.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.


Ja dojencke in mladostnike cepimo proti resnim zadevam. Zdej da pa ti nalimas clanke par otrok po svetu ki so zboleli in je treba globalno pospikat vse je pa nekaj narobe s teboj.

Nedasemiveč je izjavil:

imagodei je izjavil:

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.


Ma je res potrebno cepljenje otrok starih od 5 do 12 let? Dvomim.


Ja, ker oni so tudi prenasalci. Bodo zaceli s tem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

Proti gripi se otroke cepi samo, če si tako želijo starši. Obvezno ni. Covid jim je pa manj nevaren od gripe.

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

Lazes.

Nikakor. Navajam informirano mnenje.

PrihajaNodi je izjavil:

Kdorkoli bi bil na oblasti bi sprejemal enake odlocitve in deloval popolnoma enako.

Nikakor. Dokaz za to je odziv Slovenije v prvem valu, ko je politika poslušala stroko in ko je bila na vrhu NIJZ dejansko strokovnjakinja epidemiologinja.

Žrtvuj, no, teh 13 minut časa in poslušaj Nino Pirnat, dr. med., ko je pred nekaj meseci govorila v državnem zboru ravno na to temo:
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Jz vidim scenarij nekako tako:

Virus smo prebrodili povsem nepripravljeni...in ni bilo hudega.

Sedaj ko se je virus že nekako razblinil smo začeli z uporabo nekih "eksperimentalnih" cepiv, za katere ne moremo jamčit dolgoročno.

Če gre kaj narobe smo povsem zafukali našo populacijo.
Če pa bi šli naprej brez cepljenja, vemo kaj bi. Blažja variacija novembra/decembra. Vsakič blažja.


Če bi jaz bil na oblasti, bi definitivno izbral bolj konzervativno smer. Manj rizična.


Ti definitivno ne bos na oblasti ker bi ze prvi dan zbolel za kovidom. Se bos pa boril za kruh brez kovidnega potrdila. Mark my words
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

imagodei ::

PrihajaNodi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.


Ja dojencke in mladostnike cepimo proti resnim zadevam. Zdej da pa ti nalimas clanke par otrok po svetu ki so zboleli in je treba globalno pospikat vse je pa nekaj narobe s teboj.

Proti resnim zadevam cepimo? Saj ob stiku z ošpicami umrejo samo 3 otroci na 1000! To je pa res šala mala!
- Hoc est qui sumus -

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

imagodei je izjavil:

Mladostniki niso otroci.

Dojenčke dejansko cepimo že mnogo desetletij. Kljub pomislekom anticepilcev v zadnjih 20 letih, je resnih stranskih učinkov, ki jih izzove cepljenje (in jih ne bi izzval tudi stik z "divjim" virusom) za mnogo magnitud manj kot bi bilo posledic zaradi okužb.


Ja dojencke in mladostnike cepimo proti resnim zadevam. Zdej da pa ti nalimas clanke par otrok po svetu ki so zboleli in je treba globalno pospikat vse je pa nekaj narobe s teboj.

Proti resnim zadevam cepimo? Saj ob stiku z ošpicami umrejo samo 3 otroci na 1000! To je pa res šala mala!


Ej ne. Prvi zadetek na googlu:

Is Coronavirus (COVID-19) Dangerous to Children? Experts are still learning about COVID-19. Far fewer cases have been reported in children. Usually, the virus seems to cause a milder infection in children than in adults or older people.


Ce to ne vlece na eksperiment. Vsi se ucijo in delajo studije. Bomo pa globalno pospikali vse otroke. Drzi, nisem pa posurfal celotnega spleta, zakar se opravicujem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Covid je po dinamiki podoben gripi. Za gripo ne "silimo" otrok v cepljenje.

imagodei ::

Gripa je tudi ene 4x manj nalezljiva od Covida. Mi pa nočemo imeti polnih bolnišnic ljudi nad 50., 60. in 70. letom starosti.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

Vsa trenutna cepiva za gripo so potrjena po regularnem postopku že mnogo let. Pa še klasična cepiva so in ne genska terapija.

PrihajaNodi ::

imagodei je izjavil:

Gripa je tudi ene 4x manj nalezljiva od Covida. Mi pa nočemo imeti polnih bolnišnic ljudi nad 50., 60. in 70. letom starosti.


Pa vseeno prisilno globalno cepimo populacijo mlajso od 50!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

imagodei ::

Ko je prišlo ven cepivo proti prašičji gripi, je bil forum poln strahov, kako so ga lahko izdelali tako hitro. Evidentirano na forumu, v posebni temi.
- Hoc est qui sumus -

multivac ::

Čeprav razumem CDC jevo odjavo PCR "gold standard" testa, ki ni ločeval gripe od covida.
Potem je deklariran R0 covida...napačen, če že ne lažen.

Še ena znanstvena pomankljivost te plandemije.

ajdov2 ::

imagodei je izjavil:

Gripa je tudi ene 4x manj nalezljiva od Covida. Mi pa nočemo imeti polnih bolnišnic ljudi nad 50., 60. in 70. letom starosti.

torej naj se cepijo 50+
««
95 / 198
»»