» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
87 / 198
»»

49106 ::

Kakšne pomisleke projiciraš? Sem ti že zgoraj napisal, da nismo del enoumja, pa še citiral si ta del.

PrimoZ_ je izjavil:

49106 je izjavil:

Niso vsi tisti, ki so skregani z vašim enoumjem, v nekem drugem enoumju, zato ne sodi drugih po sebi.


Vidim po tvojih postih v tej temi kaki biser si.





l0g1t3ch je izjavil:

49106 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

49106 je izjavil:

Kako da ne.
Zgorajje nekdo pisal, da ga skrbi da bo folk skrivnostno začel umirat čez 10 let. Potem nekateri drugi pišejo da bo cepivo povzročilo neplodnost.

A potem nobena od teh trditev ni res ?
Kako pa bodo potem naredili novi svetovni red in rešili problem prenaseljenosti.

Teoretiki zarot, mal se zmenite med sabo.



Najprej se boš moral naučiti pomena besed, ki uporabljaš, šele potem boš lahko solil pamet.


Ko se nekdo neko začne obešat na slovnico ali brez vezno napako v besedilo je to najboljši indikator, da nima ničesar pametnega za odgovorit.

Gre se za pomen besede. Vidiš, kakšen butec si.



To besedo je uporabil drug uporabnik.
Tudi toliko ne prebereš da bi videl komu odgovarjaš.

Ker pa se tako zapletaš v eno besedo je več kot očitno da ti manjka vsebine.


Odgovarjal sem tistemu, ki me je citiral in nekaj očital? Zakaj si me torej, če je to besedo uporabil drug uporabnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Machete ::

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrimoZ_ ::

dexterboy je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so enostavno izračunale da je ceneje cepit folk, kot pa so stroški hospitalizacij in upočasnjene potrošnje. To je vse.
Brez kakih posebnih teorij zarot. Samo nekaj bedakov tu ima preveč časa pa živi v nekih iluzijah lastne posebnosti in si potem slikajo zgodbice o skrivnih društvih in agendah kako bodo s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.

No, končno en normalen, pameten post. Da vlade nimajo pojma kako se soočati s tem problemom. In potem vstopijo v igro "oportunisti", politiki jim verjamejo na besedo in potem imamo takšno sceno, kot je danes. Pa tudi "bedaki" so potrebni, da povzročijo proces razmišljanja pri folku, katerim je edini vir informacij rtvslo in 24kur. Mogoče, ponavljam, mogoče, pa nekega dne le ujamemo skupen imenovalec :)
In zato mi gre tudi na organ, ko eni cepilci pritiskajo na necepilce, naj se cepimo... KAJ bo potelj drugače? Ne bo lockdowna? Ne bodite vendar tako naivni...


To je potem na nas da volimo vlado, ki ima manj fašistična nagnenja.
Trenutna vlada orgazmira kadar lahko grozi in žuga prebivalstvu. Pa Določeni radi hojsajo po LJ v spremstvu specialcev. To je tak egoboost. Direkt v žilo.

dexterboy ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kapitan Jack je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Glej vlade so ... s cepivi naredili XYZ zlobno stvar.
No ja .... ni prostora in resursev za vse.
To je en tak mit. Prebivalstvo se bo začelo manjšati samo od sebe v skladu z razvojem, trenutno raste samo še afrika pa tudi tam bo eventuelno nehalo.
Če bi hotu zmanjšat populacijo na enostaven način bi lahko že zadnjih 50 let zalagal revne države, ki jim prebivalstvo najbol raste in za katere celemu svetu visi dol, z cepivi ki povzročajo sterilizacijo ali pa kar pobijejo folk.

Glede števila populacije so nas že miške s svojo utopijo naučile, kako se stvari končajo... pa tudi antični Rim je lepa šola v delčku zgodovine ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

ripmork ::

PrimoZ_ je izjavil:

Evo tale je daleč najbolj verjetna teorija.

l0g1t3ch je izjavil:


Eno nova teorija zarote.
Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

Se strinjam.

Tiste teorije, kako naj bi hoteli razredčit svetovno prebivalstvo so mi najbolj smešne, ker globalni kapitalizem sloni na čim večji številčnosti trga. Če bi globalni zarotnikiTM hoteli več služit, bi kvečjemu podtikali sredstva za večjo rodnost, ne pa reducirali.

49106 ::

Meni se zdi bolj smešna teorija, da bi globalni zarotnikiTM v nedogled furali globalni kapitalizem.


A Global Tragedy for Our Oceans and Sea Life

Plastic accumulating in our oceans and on our beaches has become a global crisis. Billions of pounds of plastic can be found in swirling convergences that make up about 40 percent of the world's ocean surfaces. At current rates plastic is expected to outweigh all the fish in the sea by 2050.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

dexterboy ::

Globalni kapitalisti ne potrebujejo veliko ljudi za svojo "srečo" v življenju ;)
Hrano lahko pridela peščica populacije, veliko je tukaj že avtomatizirano :)
Univerzitetni centri so gonilo napredka v znanosti.
Denar je samo skripta v računalniku na eni od bank.
Materialne dobrine so pa itak samo "materialne", ker jih ne moreš nesti s seboj v grob ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

PrimoZ_ ::

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.

Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.

49106 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.



Znanost je projcirala, da bomo imeli v Sloveniji 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Conini ::

49106 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.



Znanost je projcirala, da bomo imeli v Sloveniji 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida.


A s karatenami?

PrimoZ_ je izjavil:


Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.


Absurdno ja. Sploh ker vemo, da se virusi v telesu lahko potuhnejo in usekajo čez leta ven še huje. Folk pač prelaufa 5km vsak dan in gripca jim pa že ne bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

l0g1t3ch ::

49106 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.



Znanost je projcirala, da bomo imeli v Sloveniji 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida.


Bolje rečeno par populistov, ki so tulili v vladni rog, ker jim to politično ustreza in so zraven napolnili še žepe.


Sem sicer odprl že eno temo ravno glede tega, da se gremo ukrepe samo še zaradi inercije.
Na začetku so vlade delale paniko in strašile dobesedno s slikami trupel na cesti in kako ne morejo niti kurit sproti vseh umrlih. Danes pa greš v Bergamo in ni polovico praznih hiš in ljudem so v glavi ostale bolj vse omejitve kot pa da bi se spomnili kake množice mrtvih.

Pandemija je dobila politiko spuščenih hlač. zdej pa korakajo naprej goli in bosi.

ripmork ::

49106 je izjavil:


Znanost je projcirala, da bomo imeli v Sloveniji 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida.

Če ne bi imeli ukrepov in bi ves čas virus haral s polno močjo bi bili točno tam, da. V prenapolnjenih bolnicah bi pa zaradi neoskrbe umirali tudi bolniki, ki nimajo veze s covidom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

49106 ::

Če ne bi imeli ukrepov in bi ves čas virus haral s polno močjo bi bili točno tam, da. V prenapolnjenih bolnicah bi pa zaradi neoskrbe umirali tudi bolniki, ki nimajo veze s covidom.



Ne pribiji. V noben scenariju ne bi imeli 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida, niti če bi imeli vsak dan covid parti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Conini ::

49106 je izjavil:

V noben scenariju ne bi imeli 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida, niti če bi imeli vsak dan covid parti.


Vse je v inputu. Če je bil input informacij slab (kar je bil čisto na začetku epidemije) potem je output tudi slab.

ripmork ::

49106 je izjavil:

Ne pribiji. V noben scenariju ne bi imeli 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida, niti če bi imeli vsak dan covid parti.

Aja? Pozabil mal na Bergamo? Tut v Sloveniji povprečna starost prebivalca ni glih baš nizka... kako bi bilo brez ukrepov nikoli ne bomo vedel (hvalabogu, če mene vprašaš).

Zdaj, ko je cepivo vsem na voljo sem sicer tudi sam za odprtje vsega. Kdor bo nasrkal, si bo pač sam kriv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

49106 ::

Kakšen Bergamo, madona :D Zgodba za strašit otroke.

Conini je izjavil:

49106 je izjavil:

V noben scenariju ne bi imeli 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida, niti če bi imeli vsak dan covid parti.


Vse je v inputu. Če je bil input informacij slab (kar je bil čisto na začetku epidemije) potem je output tudi slab.


To, da gre za ekstremno pretiravanje, je bilo jasno vsem, razen največjim vernikom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

belimato ::

Trenutno imamo v bolnicah 28 kovidnih bolnikov. Se da kje videti delež cepljenih? In tistih na intenzivni negi?

Machete ::

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.

Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.


Jaz osebno nisem pomemben, a vseeno, sem ga pa prebolel kot nič, 2 uri glavobola, dva dni prehlajen. Sem imel pa celo štalo leta nazaj, kar povezujem s cepljenjem in dovoj je zgolj strah in mikro možnost, da je to res. Sploh v primerjavi s tem, proti čemu je vs to, kar sem trpel več let. Če bi govorila pa o eboli ali čem pdobno pogubnem, pa se gotovo ne bi zmišljeval.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ripmork ::

Zgodbe za strašit otroke? Tako kot črne koze pa otroška paraliza, kajne? :)
Stare bajke, pa to... ker če ne doživiš na lastni koži, itak ne obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

49106 ::

Tako kot 200 zdravnikov, ki je v Bergamu podleglo covidu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Cifix63 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.

Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.


1. Vedno več ukrepov v smeri, da se bo podaljševalo potrdilo pri cepljenih, pri prebolelih pa ne, čeprav velika večina raziskav zadnjega časa kaže na to, da imajo preboleli boljšo stopnjo zaščite.
Že izjava, da se bo povečeval pritisk na necepljene in cepljeni da bodo dobili bonbončke, je definicija segregacije.

2. Promovira se le cepljenje in glede na to, da se želi cepiti vedno mlajše, med tem ko starejša populacija ni precepljena, govori le v pride teoriji, da je cilj le prodati čim več cepiva, ne zdravje.

3. Kdor se želi cepiti naj se cepi, ampak cepiti se samo zaradi tega, da bi se lahko šlo na dopust ali v lokal je bolano.
Poglejte samo Nemce, necepljeni iz rizičnih območij obvezno testiranje in karantena, cepljenim ni potrebno nič, čeprav so že večkrat priznali, da tudi cepljeni lahko zbolijo in širijo virus!
In kdo je potem tisti ki lažje širi virus?! Pa vi res mislite, da bo se ta zgodba končala z drugim ali tretjim odmerkom!? Kaj res?

4. Problem je, ker se to s cepljenjem ne bo nehalo. Kdor se je zaradi ljubega miru ali vsiljene odgovornosti cepil ima mir nekaj mesecev, vendar sledile bodo nove in nove doze.
A to je le začetek agende tega desetletja, požreti bo treba tudi UTD, razlastninjenje, digitalizacijo osebnosti in denarja...

5. Ker se nismo uprli takoj na začetku, bomo sedaj odpadali iz "javnega življenja" posamično, vsak glede na sebi lastno mejo. Ali kot je dejal Clapton: zelo uspešno so nam zapakirali staro sranje v nov ovoj! In s presenetljivo lahkoto!

l0g1t3ch ::

To so samo neke pavšalne trditve brez konkretnih podatkov.

Recimo...


Now, a new NIH-supported study shows that the answer to this question will vary based on how an individual's antibodies against SARS-CoV-2 were generated: over the course of a naturally acquired infection or from a COVID-19 vaccine. The new evidence shows that protective antibodies generated in response to an mRNA vaccine will target a broader range of SARS-CoV-2 variants carrying "single letter" changes in a key portion of their spike protein compared to antibodies acquired from an infection.


Ampak saj kaj bi se trudil. Itak bo vsak članek, ki se ne sklada s tvojim prepričanjem označen kot zaupanja nevreden.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: l0g1t3ch ()

PrimoZ_ ::

Odlična teorija, bi bilo škoda da ostane samo na prejšnih straneh.

l0g1t3ch je izjavil:


Antivaxx scena je podpihovana in plačana s strani Kitajske in Rusije (povsem mogoče tudi ZDA), ki jim ustreza skregana in razdeljena evropa. Ne samo da so sprte države med sabo, še prebivalci lastnih držav se zdej delijo ne cepilce in nasprotnike.
Lovimo lasten rep in se kregamo o virusu in cepivih, medtem ko Rusija in Kitajska mirno prehitevata po desni.
Obe državi imata še malo bolj trd in neposreden pristop k obravnavi ljudstva in cepljenje izvedeta ne glede na morebitne pomisleke prebivalstva. Kaki prostesti neki in referendumi. Al te cepimo ali pa ponikneš.
Oboji tudi dokaj lahko cenzurirajo novice iz zahoda torej, da se antivax propaganda ne odbije nazaj k njim. Malo je jezikovna prepreka in malo državna cenzura pa je.

ZDA kot rečeno ima zagotovo tudi raje ne preveč močno EU, ne vem pa koliko se njim izplača delam antivaxx zdraho, ker njim se pa to laže vrne nazaj ko bumerang.

ripmork ::

Cifix63 je izjavil:

Ali kot je dejal Clapton: zelo uspešno so nam zapakirali staro sranje v nov ovoj! In s presenetljivo lahkoto!

Eric Clapton? Tip, ki je bil dolgo navlečen na belca in verjetno skozi nos potegnil svega in svašta od kemikalij, je zdaj zaskrbljen zaradi cepiva?
:))

PrimoZ_ ::

Ne bom se cepil, ker je v cepivih kup škodljivih kemikalj! Si prižge cigareto in globoko potegne dim...

widj3098dj32 ::

l0g1t3ch je izjavil:

To so samo neke pavšalne trditve brez konkretnih podatkov.

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

The future will be driven by technology. So we’re making the next 10 years Europe’s digital decade!

you will receive a digital identity (eID), making it easier to access online public services and giving you more control over your personal data


Pop quiz: kdo se misli da so ti plani napisani v smislu, da se vsi ukrepi in kontrola populacije z green pasom ukine letos? Ali v 2 letih? Kako slep mora biti ta osebek?

It's just two more weeks™.

belimato ::

Torej: Trenutno imamo v bolnicah 28 kovidnih bolnikov. Se da kje videti delež cepljenih? In delež cepljenih na intenzivni negi?

darkolord ::

widj3098dj32 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

To so samo neke pavšalne trditve brez konkretnih podatkov.

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

The future will be driven by technology. So we’re making the next 10 years Europe’s digital decade!

you will receive a digital identity (eID), making it easier to access online public services and giving you more control over your personal data


Pop quiz: kdo se misli da so ti plani napisani v smislu, da se vsi ukrepi in kontrola populacije z green pasom ukine letos? Ali v 2 letih? Kako slep mora biti ta osebek?

It's just two more weeks™.
Pavšalna trditev brez konkretnih podatkov.

sparklyslo ::

Necepljeni:
Ne grem se cepit z brezplačnim cepivom, to smrdi, gre za zaroto ki jo financirajo elite.
Namenoma so nam dali brezplačno cepivo, da bi vsi pomrli od dolgoročnih posledic, za katere sicer nimamo dokazov,
ampak smo prepričani, da tako je, enkrat bojo že videli ti zlobni cepilci.
Vsak dan moramo zastraševati vse okoli sebe, kako so nam kršene pravice in kako nevarno je cepivo. To je naša dolžnost. Ne morem na hrvaško in nazaj brez potrdila.
Še v bife ne bomo morali več brez PCT potrdila. Ok, saj sicer imamo možnost se testirati, ampak zakaj bi za teste plačevali.
Morajo biti brezplačni. Ampak ne tako brezplačni kot cepivo, ker s tistim služijo elite in nas zastrupljajo. V bistvu se jim gre samo za denar.
Farmacevti do sedaj niso služili toliko denarja. Drugim firmam se ne gre samo za denar.
Pa še maske, da bi morali nositi. Te nič ne pomagajo, kar poglejte vse kirurge med operacijami; vsi so brez mask, tisti,
ki pa so jih nosili so dobili pljučne bolezni. Maske škodujejo. Ampak, če jih že moramo nositi, naj jih tudi cepljeni, ker drugače gre za diskriminacijo.
Zakaj bi cepljeni imeli kakšne ugodnosti. A samo zato, ker so se oni cepili ? Ha, to si upa vsak bedak, še babice in dedki v DSO.
Tudi jaz bi se lahko brezplačno cepil, ampak jaz nisem neumen.
Itak pa bo sedaj revolucija. En policaj je že položil čelado zadnjič na protestih v Franciji, sem videl na youtubu.
Stalno sem v pričakovanju, kdaj bodo horde prišle na ulice in poteptale cepilce.
Francoski predsednik si zaradi tega že ne bo upal podpisati zakona, da se morajo določene skupine pocepiti.
Ameriški tudi ne. Američani so itak elite in glavni v zaroti. Aja pa Kitajci tudi in Rusi. Avstralci so tudi čudni.
Pa Nemci, oni so še vedno potomci nacistov. Japonci - ha poglejte jih kako skrbno nosijo maske na Olimpijadi zaradi enega brezveznega prehlada.
Njim se pa res vidi, kako zaostala in neizobražena družba so.
V vseh drugih državah imajo več pravic kot pri nas. Samo poglejte Švedsko, Potrč je bil tam celo zimo brez maske zunaj!
V Sloveniji pa smo trpeli in zboleli, ker smo jo morali nositi - še celo gripe smo se rešili to zimo, ker smo se morali tako paziti.
Čeprav cepljenje še ni obvezno, bo to zagotovo. Za otroke sicer še niso povedali, ali bo cepljenje za njih obvezno, samo jaz sem prepričan, da hočejo že dojenčke špikati. Zato že v naprej stalno kričim - za otroke gre.
Mene in mojega otroka pa že ne. Me sploh ne briga, če ima kakšen drug otrok zaradi hude bolezni ali kemoterapije oslabljen imunski sistem.
Za odrasle, ki ležijo v bolnicah in imajo razne operacije, ki jim namišljeni covid lahko škoduje, pa itak ni važno. Itak pa so starejši že dovolj dolgo živeli.

Cepljeni: 2 x 5 minut mi je vzelo časa, tako da...

PrimoZ_ ::

Machete je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.

Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.


Jaz osebno nisem pomemben, a vseeno, sem ga pa prebolel kot nič, 2 uri glavobola, dva dni prehlajen. Sem imel pa celo štalo leta nazaj, kar povezujem s cepljenjem in dovoj je zgolj strah in mikro možnost, da je to res. Sploh v primerjavi s tem, proti čemu je vs to, kar sem trpel več let. Če bi govorila pa o eboli ali čem pdobno pogubnem, pa se gotovo ne bi zmišljeval.


Kot rečeno tudi jaz sem ga prebolel, da sploh ne bi vedel če ne bi bilo take medisjke pokritosti. Pa to še ne pomeni da zadaj ni kakih trajnih posledic, ki bodo izražene čez leta.
Recimo klopni meningoencefalitis se tudi ne pokaže takoj.
Ali pa recimo HPV virus, ki poveča tveganje za raka pri ženskah, ...
Pa tudi herpesi niso povsem nedolžni.

Te pa po svoje razumem, kogar piči kača se boji zvite vrvi, še kako drži.
Pa čeprvo je zelo verjetno da samo kriviš cepivo, ker je trenutno to moderno in je taka antivaxx kampanja.

Conini ::

Cifix63 je izjavil:


1. Vedno več ukrepov v smeri, da se bo podaljševalo potrdilo pri cepljenih, pri prebolelih pa ne, čeprav velika večina raziskav zadnjega časa kaže na to, da imajo preboleli boljšo stopnjo zaščite.
Že izjava, da se bo povečeval pritisk na necepljene in cepljeni da bodo dobili bonbončke, je definicija segregacije.


To je čista klobasarija. Bomo še videli ali imajo preboleli kakšno večjo zaščito, če v resnici nimajo manjše. En ali dva dokumenta ne pomenita ničesar. S segregacijo pa kakor hočeš. Cepivo je zastonj. Z zabitimi teleti se je težko pogovarjat.

2. Promovira se le cepljenje in glede na to, da se želi cepiti vedno mlajše, med tem ko starejša populacija ni precepljena, govori le v pride teoriji, da je cilj le prodati čim več cepiva, ne zdravje.


Skratka, starejše bi morali cepiti pod prisilo?

3. Kdor se želi cepiti naj se cepi, ampak cepiti se samo zaradi tega, da bi se lahko šlo na dopust ali v lokal je bolano. Poglejte samo Nemce, necepljeni iz rizičnih območij obvezno testiranje in karantena, cepljenim ni potrebno nič, čeprav so že večkrat priznali, da tudi cepljeni lahko zbolijo in širijo virus!


In? Lej, direktno ti bom povedal. JEBI SE. Ti je jasno. Imaš bistveno višjo zaščito s cepivom z občutno manjšim obsegom okužbe naprej. ČE tega ne razumeš, se pač jebi.

4. Problem je, ker se to s cepljenjem ne bo nehalo. Kdor se je zaradi ljubega miru ali vsiljene odgovornosti cepil ima mir nekaj mesecev, vendar sledile bodo nove in nove doze.


In kaj pol? Saj tudi za covidom lahko zboliš jovo na novo, tako kot za prehladom.

5. Ker se nismo uprli takoj na začetku, bomo sedaj odpadali iz "javnega življenja" posamično, vsak glede na sebi lastno mejo. Ali kot je dejal Clapton: zelo uspešno so nam zapakirali staro sranje v nov ovoj! In s presenetljivo lahkoto!


Bla bla bla bla bla. Če bodo polnice polne, boš ti in tvoji začepili.

PrihajaNodi ::

widj3098dj32 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

To so samo neke pavšalne trditve brez konkretnih podatkov.

https://europa.eu/next-generation-eu/in...

The future will be driven by technology. So we’re making the next 10 years Europe’s digital decade!

you will receive a digital identity (eID), making it easier to access online public services and giving you more control over your personal data


Pop quiz: kdo se misli da so ti plani napisani v smislu, da se vsi ukrepi in kontrola populacije z green pasom ukine letos? Ali v 2 letih? Kako slep mora biti ta osebek?

It's just two more weeks™.


Japajade. Potrebujemo nov resor. Vladna sluzba za spikanje.
Zdaj, zdaj je potrebno cepljenje, jutri ste lahko na kisiku
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

Dej nodi pejt raje jokat v temo o kriptovalutah. Bodi zguba samo tam.

49106 ::

Conini je izjavil:




2. Promovira se le cepljenje in glede na to, da se želi cepiti vedno mlajše, med tem ko starejša populacija ni precepljena, govori le v pride teoriji, da je cilj le prodati čim več cepiva, ne zdravje.


Skratka, starejše bi morali cepiti pod prisilo



Zakaj pa? Naj se cepijo, če želijo, če ne, pa ne.


3. Kdor se želi cepiti naj se cepi, ampak cepiti se samo zaradi tega, da bi se lahko šlo na dopust ali v lokal je bolano. Poglejte samo Nemce, necepljeni iz rizičnih območij obvezno testiranje in karantena, cepljenim ni potrebno nič, čeprav so že večkrat priznali, da tudi cepljeni lahko zbolijo in širijo virus!


In? Lej, direktno ti bom povedal. JEBI SE. Ti je jasno. Imaš bistveno višjo zaščito s cepivom z občutno manjšim obsegom okužbe naprej. ČE tega ne razumeš, se pač jebi.


Kar ti se daj, zanj pa ne skrbi. Ta zaščita ni dovolj, da ne bi virusa trosil okoli, in če uporabim tvoje besede:
ČE tega ne razumeš, se pač jebi.


Cepljeni si ne zaslužite nobenih privilegijev, saj ste se cepili v vaše dobro in v dobro družbe, ne pa zato, da bi imeli privilegije, poleg tega pa niste imuni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Miki N ::

sparklyslo je izjavil:


Cepljeni: 2 x 5 minut mi je vzelo časa, tako da...


Glede na to da sestavljaš take dolge duhovite sezname ti očitno vse skupaj le ne da miru - daj raje sestavi predlog Cepilne himne in vrni uslugo družbi. Saj si dober v pisanju.

Bom podaljšal natečaj, da ne bo ostalo pri Fukni Nodija po štengah od Haložana. To mi je res mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

HitraSperma ::

Zivjo kolegi cepljeni, kako je biti prvorazreden - meni je top8-).
fgdsfjk

pirat ::

Ja, če so vsi cepljeni, saj potem ni problem če virus trosiš okoli.
Trosiš ga odpornim na ta virus. In kaj kmalu tega virusa ni več, ker se ne razmožuje.

Aja, potem ste še antizdravapamet, ki se potem kot praviš še vedno bojite tega virusa? Ja, to je pa zoprno ja.
Ampak obstaja rešitev - cepite se. Aja, a to pa spet ne, ker virus ni tolko nevaren... Hm, zakaj te pa potem skrbi, če ga cepljeni trosijo okrog?

Lud zbunjenog ste, nič drugega.

Cifix63 ::

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Machete je izjavil:

Edini resnični rizik je neka reakcija, sprožitev avtoimune bolezni, paraliza živčevja itd.. Telo je kompleksen organizem, ni +1+1. Ostalo so bučke, a vi vse necepljene mečete v isti koš. Ker ste drobni.


Ampak kaka je verjetnost tega ?
Znanost pravi da je verjetnost težav pri kovidu večja od verjetnost težav pri cepljenju.

Tule ste pa vsi prepričani da vam kovid ne more nič (Ne moze nam niko nista jaci smo od sudbine) cepiva bodo pa zagotovo (z zelo veliko verjetnostjo) povzročila nek zaplet s trajnimi poslediami.

Meni covid ni naredil nič, pa sem ga verjetno prebolel, ker je bil pozitiven en izmed otrok.
Ampak poznam nekaj ljudi starih okoli 30, ki po pol leta praktično ne vohajo in/ali okušajo. Meni se recimo to zagotovo ne zdi dober znak, da ni stvar pustila kakih posledic, ki se bodo pokazale čez X let.


Jaz osebno nisem pomemben, a vseeno, sem ga pa prebolel kot nič, 2 uri glavobola, dva dni prehlajen. Sem imel pa celo štalo leta nazaj, kar povezujem s cepljenjem in dovoj je zgolj strah in mikro možnost, da je to res. Sploh v primerjavi s tem, proti čemu je vs to, kar sem trpel več let. Če bi govorila pa o eboli ali čem pdobno pogubnem, pa se gotovo ne bi zmišljeval.


Kot rečeno tudi jaz sem ga prebolel, da sploh ne bi vedel če ne bi bilo take medisjke pokritosti. Pa to še ne pomeni da zadaj ni kakih trajnih posledic, ki bodo izražene čez leta.
Recimo klopni meningoencefalitis se tudi ne pokaže takoj.
Ali pa recimo HPV virus, ki poveča tveganje za raka pri ženskah, ...
Pa tudi herpesi niso povsem nedolžni.

Te pa po svoje razumem, kogar piči kača se boji zvite vrvi, še kako drži.
Pa čeprvo je zelo verjetno da samo kriviš cepivo, ker je trenutno to moderno in je taka antivaxx kampanja.


Kamerad, da ne bom izgubljal dragocenega časa za odvečno brbljanje...

Cepiva narejena za korona cepljenje NISO PRIMERLJIVA Z NOBENIM DRUGIM CEPIVOM DO SEDAJ. Poudarek na z nobenim! Gre za povsem drugi in drugačen projekt katerega srčika ni zdravljenje ampak nekaj drugega. Samo to je treba vedeti in nositi s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

pirat ::

HitraSperma je izjavil:

Zivjo kolegi cepljeni, kako je biti prvorazreden - meni je top8-).

Prvorazreden je samo Türk. Hm, je kaj znano, se je cepil?

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

HitraSperma je izjavil:

Zivjo kolegi cepljeni, kako je biti prvorazreden - meni je top8-).

Prvorazreden je samo Türk. Hm, je kaj znano, se je cepil?


Ja. Moderno je vzel
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Uff, danes pa je sporočil.

Sicer imam kar nekaj sočnih novic za pokazat. Recimo kako so v UK cirka polovico covid bolnikov, designirali kot covid bolnike šele par dni po sprejemu v bolnico zaradi drugih reči.



Imam pa eno vprašanje.
Ali to temo spemlja kak malo bolj normalen vaxxer, ali so predstavniki vaxxerjev razni stekli sociopati tipa zmist, zmaugy, conini, kotanyi, uvodV itd.?

A nobenemu od vaxxerjev celotna situacija ne smrdi vsaj malo?
Pasuši, apartheid, sinhrona organizacija vseh držav, ki se običajno niso uspeli zmenit za nič? A res večina vaxxerjev slepo vrjame v uradno narativo?
Težko vrjamem, da so prejšnji karakterji cvet vaxx sfere.

;-) ::

ripmork je izjavil:

49106 je izjavil:


Znanost je projcirala, da bomo imeli v Sloveniji 80.000 smrtnih žrtev zaradi covida.

Če ne bi imeli ukrepov in bi ves čas virus haral s polno močjo bi bili točno tam, da. V prenapolnjenih bolnicah bi pa zaradi neoskrbe umirali tudi bolniki, ki nimajo veze s covidom.

Če če če, a vedno če smo popustili ukrepe so zacele okužbe padati.

49106 ::

pirat je izjavil:

Ja, če so vsi cepljeni, saj potem ni problem če virus trosiš okoli.
Trosiš ga odpornim na ta virus. In kaj kmalu tega virusa ni več, ker se ne razmožuje.

Aja, potem ste še antizdravapamet, ki se potem kot praviš še vedno bojite tega virusa? Ja, to je pa zoprno ja.
Ampak obstaja rešitev - cepite se. Aja, a to pa spet ne, ker virus ni tolko nevaren... Hm, zakaj te pa potem skrbi, če ga cepljeni trosijo okrog?

Lud zbunjenog ste, nič drugega.


Skrbi nas neenakost in kratenje pravic, dumbass.

To, kar si napisal nima smisla. Fraza je sicer "jebe lud zbunjenog" in s tem se strinjam, da norci jebete zmedene, ampak hej, zmedenih je vsak danj manj.

In ne, niste odporni na virus, še zdaleč ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

widj3098dj32 ::

pirat je izjavil:

Ja, če so vsi cepljeni, saj potem ni problem če virus trosiš okoli.
Trosiš ga odpornim na ta virus. In kaj kmalu tega virusa ni več, ker se ne razmožuje.

Ne, ampak mutira. Cisto slucajno nismo imeli od januarja 2020 do decembra 2020 nobenih "sEvOv".

https://www.bbc.com/news/uk-55227325

SARS-CoV-2 Alpha variant @ Wikipedia

s51as ::

Covid sem prebolel oktobra lani, sedaj se na 2 meseca testiram na protitelesa rezultati so trenutno 3 x minimalna vrednost, ki še pomeni zaščito.
Zanima me, ali kdo ve ali so ta protitelesa uporabna tudi pred okužbo z mutiranimi covidi ali samo za covid, ki sem ga prebolel oktobra.
It's just me myself and I

;-) ::

Mutira pa vedno v blažjo različico. Delta praktično novenemu nič ne naredi 250 dijakov sploh ni vedelo da jo ima.

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:

Mutira pa vedno v blažjo različico. Delta praktično novenemu nič ne naredi 250 dijakov sploh ni vedelo da jo ima.

Good to know, ampak medijska sponzorirana psihoza ni istega mnenja.

;-) ::

s51as je izjavil:

Covid sem prebolel oktobra lani, sedaj se na 2 meseca testiram na protitelesa rezultati so trenutno 3 x minimalna vrednost, ki še pomeni zaščito.
Zanima me, ali kdo ve ali so ta protitelesa uporabna tudi pred okužbo z mutiranimi covidi ali samo za covid, ki sem ga prebolel oktobra.

Koliko plačuješ te teste?

49106 ::

Cepi se, če te skrbi.

multivac ::

widj3098dj32 je izjavil:

;-) je izjavil:

Mutira pa vedno v blažjo različico. Delta praktično novenemu nič ne naredi 250 dijakov sploh ni vedelo da jo ima.

Good to know, ampak medijska sponzorirana psihoza ni istega mnenja.


Če bi oblast resno jemala pandemijo, bi potrdila krvne teste.
Ampak jih namenoma noče.

To ti je dovolj dokaza, da gre za čisti nateg. Cepljeni nekega odgovora nimajo. Češ, kao da ne vedo kdaj si prebolel ali neko sranje.
Pač, bullšit.

Važno je samo cepljenje.
««
87 / 198
»»