» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
65 / 198
»»

vnetidebater ::

Utk je izjavil:


Da to cepivo ni preiskušeno in da Vsi lažejo o epidemiji, je pa dejstvo. Sami sebe negirajo vsake tolk časa. Zakaj lažejo, bi treba pa njih vprašat.


Vprašanje je ali lažejo in "sami sebe negirajo" ali pa pač niso dobri govorci in se samo vsake toliko časa zmotijo ker so nonstop obstreljevani s strani antivaxerjev, ki obračajo njihove stavke in čakajo na kak zajeb.

PrihajaNodi ::

Za to zdravilo se izvaja
dodatno
spremljanje varnosti. Tako bodo hitreje na voljo nove informacije o njegovi varnosti. Tudi sami lahko k temu prispevate tako, da
poročate o katerem koli neželenem
učinku zdravila, ki bi se utegnil pojaviti pri vas. Glejte na koncu poglavja 4,
kako poročati o neželenih učinkih
.


No, sir aint gonna be part of this experiment!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

No, vsaj priznate da ste poskusni eksperiment. Bravo. Tema se lahko zaklene.


Pa kaj pričakuješ od razvoja Nodi? Ne! Ni bilo 10 letnega testiranja na živalih in potem ljudeh. What's the point? Kaj bi sploh rad povedal? Da smo mi neumni in ti pameten, ker je cepivo fuj fuj? Takoj, ko mi dokažeš, da res poteka zarota vodilnih proti človeštvu, ti bom verjel. Do takrat pa, ko jih poimenuješ z "ONI" in ne veš na koga bi pokazal prst, pa nehaj kozle streljat.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kod da mi dajete vsebino samo da se borite za svoj prav, ceprav bumbarji niste niti prebrali kaksno vsebino mi dajete.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vnetidebater ::

eric_cartman je izjavil:

No, vsaj priznate da ste poskusni eksperiment. Bravo. Tema se lahko zaklene.


Pa kaj pričakuješ od razvoja Nodi? Ne! Ni bilo 10 letnega testiranja na živalih in potem ljudeh. What's the point? Kaj bi sploh rad povedal? Da smo mi neumni in ti pameten, ker je cepivo fuj fuj? Takoj, ko mi dokažeš, da res poteka zarota vodilnih proti človeštvu, ti bom verjel.


Silno enostavno je zavračat cepiva, trdit da vlada serje neumonsti vsakič ko odpre usta in biti pogumen ko si itak varen in itak ne moreš zbolet.

Finta je da smo nekateri priviligirani in lahko delamo od doma. Od doma je zelo enostavno biti pogumen ko iz Mercatorja naročiš za par tednov hrane vsake toliko nato pa na svojem vrtu dihaš svež zrak.

Vse poslat delat v podjetja, me zanima koliko bo antivaxerjev. :)

PrihajaNodi je izjavil:

Kod da mi dajete vsebino samo da se borite za svoj prav, ceprav bumbarji niste niti prebrali kaksno vsebino mi dajete.


eh daj nehaj, tud ti nisi prebral. Ne prebereš niti kar sam govoriš, samo spamaš neke informacije, linke in enovrstičnice.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Za to zdravilo se izvaja
dodatno
spremljanje varnosti. Tako bodo hitreje na voljo nove informacije o njegovi varnosti. Tudi sami lahko k temu prispevate tako, da
poročate o katerem koli neželenem
učinku zdravila, ki bi se utegnil pojaviti pri vas. Glejte na koncu poglavja 4,
kako poročati o neželenih učinkih
.


No, sir aint gonna be part of this experiment!
Tebi bi se zdelo bolje, če bi pisalo "ne spremljamo varnosti, o neželenih učinkih ni treba nikamor poročati"?

PrihajaNodi ::

eric_cartman je izjavil:

No, vsaj priznate da ste poskusni eksperiment. Bravo. Tema se lahko zaklene.


Pa kaj pričakuješ od razvoja Nodi? Ne! Ni bilo 10 letnega testiranja na živalih in potem ljudeh. What's the point? Kaj bi sploh rad povedal? Da smo mi neumni in ti pameten, ker je cepivo fuj fuj? Takoj, ko mi dokažeš, da res poteka zarota vodilnih proti človeštvu, ti bom verjel. Do takrat pa, ko jih poimenuješ z "ONI" in ne veš na koga bi pokazal prst, pa nehaj kozle streljat.


Ja ne, prisli smo da zakljucka da vsaj priznate da ste eksperiment!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

Žal si tudi ti del eksperimenta Nodi. Vprašanje je kdo ga bo preživel. Cepljeni ali necepljeni?

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

No, vsaj priznate da ste poskusni eksperiment. Bravo. Tema se lahko zaklene.


Pa kaj pričakuješ od razvoja Nodi? Ne! Ni bilo 10 letnega testiranja na živalih in potem ljudeh. What's the point? Kaj bi sploh rad povedal? Da smo mi neumni in ti pameten, ker je cepivo fuj fuj? Takoj, ko mi dokažeš, da res poteka zarota vodilnih proti človeštvu, ti bom verjel. Do takrat pa, ko jih poimenuješ z "ONI" in ne veš na koga bi pokazal prst, pa nehaj kozle streljat.


Ja ne, prisli smo da zakljucka da vsaj priznate da ste eksperiment!


So fucking what. Seveda je eksperiment, nekaj doktorjev znanosti je delalo noč in dan da so čimprej naredili cepivo da bi rešili svet (in da bi podjetje za katerega delalo čimveč zaslužilo).

PrihajaNodi ::

Vlada ali oni pravijo da so zadeve preverjene.
Ta ko je razvil cepivo ima sedaj najete varnostnike. Zagovarjal se je pred kongresom ali senatom!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vlada ali oni pravijo da so zadeve preverjene.


Tudi Nodi preverjeno pravi, da se gre za zaroto proti človeštvu.. Hm.. Who to believe?

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

Vlada ali oni pravijo da so zadeve preverjene.


Seveda, nekaj doktorjev znanosti se je trudilo narediti cepivo. Ljudje so, tako kot ti in jaz.

Upajo da so rešili svet, upajo da so prekinili epidemijo.

Ampak namesto doktorjev znanosti moramo zaupati naključnim ljudem na forumih, ki so pač tako faking zdolgočaseni da so se pripravljeni cele dneve prepirat in vsakogar prepričevati v svoj prav, samo zato da imajo kaj delat ko so zaprti doma med epidemijo. nice.




Kar tebe morda živcira so vlade tega sveta, ki so pač....nesposobne, ker tam pač ne delajo doktorji znanosti ampak politiki, ki so večinoma FDVjevci.

eric_cartman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Vlada ali oni pravijo da so zadeve preverjene.


Tudi Nodi preverjeno pravi, da se gre za zaroto proti človeštvu.. Hm.. Who to believe?


Mah karkoli reče nekdo iz filofaksa je vprašljivo. :D (malce heca, sej eni so čist fajn)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Sigurno:
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sigurno:


ne brigajo me tvoji videi. Povej kar imaš povedat ali bodi tiho.

PrihajaNodi ::

Fasisti ste postali agresivni ko sem Vam dokazal da ste eksperimentalni zajci.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vnetidebater ::

eh, meni nisi ničesar dokazal saj neveš na katero stran spadam.

Zagotovo pa spadam na stran konstruktivnih debaterjev, torej ljudi ki ne odgovarjajo z enovrstičnicam misleč da so stem izlili vso znanje sveta v svojo kratko izjavo.

Ne briga me ali si za cepiva ali proti cepivom.

Moti me način komuniciranja, ko zagovarjaš izključno samo svoje stališče in bevskaš z nekimi bedastimi slabšalnicami nad vsakomur ki je drugačnega mnenja kot ti.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

eh, meni nisi ničesar dokazal saj neveš na katero stran spadam.

Zagotovo pa spadam na stran konstruktivnih debaterjev, torej ljudi ki ne odgovarjajo z enovrstičnicam misleč da so stem izlili vso znanje sveta v svojo kratko izjavo.


Narobe. Citiral sem vsebino “uporabniskih prirocnikov”. Name se je zlil kup gnojnice. Tole bi vzel ce bi imel raka in druge izbire nimam.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Sigurno:



Nodi.. Četudi je bil virus namerno ustvarjen.. Kot so namerno ustvarjeni virusi.. In mogoče celo ni dvoma o tem, da je bil virus namerno ustvarjen..

Še vedno to ne pove nič o samem cepivu! Kar naenkrat predvidevaš, da so vsi ljudje na svetu, ki imajo kakorkoli opravka z razvojem tega cepiva slabi ljudje? To je zelo zelo zelo huda posplošitev in metanje ljudi v isti koš. Lepo pa, da si ugotovil, da so nekateri ljudje/politiki/vodilni zlobni. Tega nihče ne zanika. Prav.. A zdaj je virus zunaj..

Če je bil namerno ustvarjen, je bil prav zagotovo ustvarjen zato, da počisti nekaj ljudi z obličja planeta. Torej se je še vedno boljše cepit in zaupat splošni populaciji zdravnikov in znanstvenikov, ker nimajo vsi iste agende a.k.a. destroy humanity!!

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

eh, meni nisi ničesar dokazal saj neveš na katero stran spadam.

Zagotovo pa spadam na stran konstruktivnih debaterjev, torej ljudi ki ne odgovarjajo z enovrstičnicam misleč da so stem izlili vso znanje sveta v svojo kratko izjavo.


Narobe. Citiral sem vsebino “uporabniskih prirocnikov”. Name se je zlil kup gnojnice. Tole bi vzel ce bi imel raka in druge izbire nimam.


Zakaj si moral reči da so eksperimentalni zajčki? Ja, vsak se faking zaveda kako preverjena so cepiva. Prav vsak. Nekateri se cepijo ker jih je strah, ker hočejo "normalno živet", ker "hočejo preživet".
Zakaj se moraš faking pizditi?

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

eh, meni nisi ničesar dokazal saj neveš na katero stran spadam.

Zagotovo pa spadam na stran konstruktivnih debaterjev, torej ljudi ki ne odgovarjajo z enovrstičnicam misleč da so stem izlili vso znanje sveta v svojo kratko izjavo.


Narobe. Citiral sem vsebino “uporabniskih prirocnikov”. Name se je zlil kup gnojnice. Tole bi vzel ce bi imel raka in druge izbire nimam.


Zakaj si moral reči da so eksperimentalni zajčki? Ja, vsak se faking zaveda kako preverjena so cepiva. Prav vsak. Nekateri se cepijo ker jih je strah, ker hočejo "normalno živet", ker "hočejo preživet".
Zakaj se moraš faking pizditi?


Zato ker tako pise! Sem samo parafraziral. Vsaj toliko so bili fer da so to izpostavili, kar jim dam roko za to. Jaz preberem uporabniske prirocnike, ceprav sem tele.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Narobe. Citiral sem vsebino “uporabniskih prirocnikov”. Name se je zlil kup gnojnice. Tole bi vzel ce bi imel raka in druge izbire nimam.
In nisi napisal, kaj naj bi bilo s tem narobe.

Ajd, da te vidimo, napiši, kako bi po tvoje moralo pisati, da bi glede tistega dela rekel, da je OK.

"Ta navodila so končna različica in jih ne bomo posodabljali, tudi če bodo na voljo nove informacije." ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

eh, meni nisi ničesar dokazal saj neveš na katero stran spadam.

Zagotovo pa spadam na stran konstruktivnih debaterjev, torej ljudi ki ne odgovarjajo z enovrstičnicam misleč da so stem izlili vso znanje sveta v svojo kratko izjavo.


Narobe. Citiral sem vsebino “uporabniskih prirocnikov”. Name se je zlil kup gnojnice. Tole bi vzel ce bi imel raka in druge izbire nimam.


Zakaj si moral reči da so eksperimentalni zajčki? Ja, vsak se faking zaveda kako preverjena so cepiva. Prav vsak. Nekateri se cepijo ker jih je strah, ker hočejo "normalno živet", ker "hočejo preživet".
Zakaj se moraš faking pizditi?


Zato ker tako pise! Sem samo parafraziral. Vsaj toliko so bili fer da so ti izpostavili, kar jim dam roko za to. Jaz preberem uporabniske prirocnike, ceprav sem tele.


Prav, svoje si povedal. Zakaj imaš zdaj sveto misijo to ponavljat že 65 strani?
Ali se je debata že kam premaknila v teh 65 straneh? Od začetka je eno in isto.

65 strani en in isti šmorn. Antivaxerji bluzijo neke neumnosti, vaxerji pa se pizdijo nazaj. Moj boh.

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

V četrtek je za posledicami infarkta umrl moj znanec, star cca 45 let. Teden dni prej se je cepil proti Covid-u. Sem slučajno danes izvedel, ne vem pa s katerim cepivom. Glede na njegovo pragmatičnost bi rekel da z J&J.

Tole ni nič namišljeno, je res. Zdaj povezave povežite sami.
I’m out.
:3

vnetidebater ::

PacificBlue je izjavil:

V četrtek je za posledicami infarkta umrl moj znanec, star cca 45 let. Teden dni prej se je cepil proti Covid-u. Sem slučajno danes izvedel, ne vem pa s katerim cepivom. Glede na njegovo pragmatičnost bi rekel da z J&J.

Tole ni nič namišljeno, je res. Zdaj povezave povežite sami.


Evo. To. Hvala.

Kaj če bi nehali pisat to trapasto debato in raje začeli evidentirati resne posledice covid19 obolenj in jih primerjati z resnimi posledicami cepiva?

PrihajaNodi ::

Tole je pravi user manual:
https://www.krka.si/media/products/si/r...

Pise vse do potankosti
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

Posvetujte se tudi, če opazite katere koli neželene učinke, ki niso navedeni v tem navodilu. Glejte poglavje 4.

S tem, ko poročate o neželenih učinkih, lahko prispevate k zagotovitvi več informacij o varnosti tega zdravila


Verzija: 1.3.1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Posvetujte se tudi, če opazite katere koli neželene učinke, ki niso navedeni v tem navodilu. Glejte poglavje 4.


S tem, ko poročate o neželenih učinkih, lahko prispevate k zagotovitvi več informacij o varnosti tega zdravila


Ja kje so pa v cepivih, sploh so navedeni?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

A si slep



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je pravi user manual:
https://www.krka.si/media/products/si/r...

Pise vse do potankosti


nehaj googlat neumonsti in raje začni pisat o dejanskih posledicah covid-19 virusa in dejanskih posledicah različnih cepiv. Glede na to koliko volje imaš lahko pripraviš neko razpredelnico kjer bo jasno vidno glede na koliko obolelih je bilo reportiranih xy različnih stranskih učinkov. Enako tudi za cepiva.

Debata bo boljša.

PacificBlue ::

Še ena druga stvar, sem organiziral cepljenje za večjo skupino ljudi, v okviru lokalne skupnosti.

Svobodna izbira, kdor se odloči.

In zdaj, da se scenarij s strdkom zgodi še pri kom in celo nastopi smrt.

Kako bi se vi počutili na mojem mestu?

To niso več heci.
I’m out.
:3

vnetidebater ::

PacificBlue je izjavil:

Še ena druga stvar, sem organiziral cepljenje za večjo skupino ljudi, v okviru lokalne skupnosti.

Svobodna izbira, kdor se odloči.

In zdaj, da se scenarij s strdkom zgodi še pri kom in celo nastopi smrt.

Kako bi se vi počutili na mojem mestu?

To niso več heci.


to je vprašanje, ki se ga sprašuje vsak od nas. Peljat družino na cepljenje in tvegat da se komu kaj zgodi (umre ali ima hujše posledice) ali prepovedat cepljenje in tvegat da se okužba s covid19 zakomplicira (umre ali ima hujše posledice).

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je pravi user manual:
https://www.krka.si/media/products/si/r...

Pise vse do potankosti


nehaj googlat neumonsti in raje začni pisat o dejanskih posledicah covid-19 virusa in dejanskih posledicah različnih cepiv. Glede na to koliko volje imaš lahko pripraviš neko razpredelnico kjer bo jasno vidno glede na koliko obolelih je bilo reportiranih xy različnih stranskih učinkov. Enako tudi za cepiva.

Debata bo boljša.


Ce jih nimamo! Kolegica je oslepela po cepljenju, so priznali to? Kaj mislis? Ne bomo ignorirali dejstev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Fasisti ste postali agresivni ko sem Vam dokazal da ste eksperimentalni zajci.


Bebec, tebe naj raje zanimajo stranski učinki eksperimentalnega virusa SARS-Cov2 iz kitajskih laboratorijev. Fasal ga boš prej ali slej. Trenutno so stranski učinki tega virusa vsaj 10x hujši od mRNA cepiv.

darkolord ::

Igra za predšolske otroke - najdi razlike:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je pravi user manual:
https://www.krka.si/media/products/si/r...

Pise vse do potankosti


nehaj googlat neumonsti in raje začni pisat o dejanskih posledicah covid-19 virusa in dejanskih posledicah različnih cepiv. Glede na to koliko volje imaš lahko pripraviš neko razpredelnico kjer bo jasno vidno glede na koliko obolelih je bilo reportiranih xy različnih stranskih učinkov. Enako tudi za cepiva.

Debata bo boljša.


Ce jih nimamo! Kolegica je oslepela po cepljenju, so priznali to? Kaj mislis? Ne bomo ignorirali dejstev.


To kar si zdaj napisal je prva dobra informacija. Hvala.

Jaz naprimer vem za nekoga, ki se je cepil in ga od takrat že nekaj mesecev bolijo sklepi.
Pa za neko starejšo osebo, ki je bila zelo vitalna, po cepljenju pa se je postarala za kar nekaj let (enostavno je začela delovati starejša).


Vem pa tudi za najstnika, ki je bil izjemnega zdravja, pa se mu je okužba s covid19 hudo zakomplicirala (tako informacijo sem dobil) in so mu morali odstraniti debelo črevo. Nekakšno avtoimunsko reakcijo naj bi doživel.
V evidenci covid19 piše da je ozdravel. V novicah o ozdravelih covid19 bolnikih nikjer niso omenjali hudih kompliciranj po "ozdravitvi", niti tega da je v bolnici ležal nekaj mesecev.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fasisti ste postali agresivni ko sem Vam dokazal da ste eksperimentalni zajci.


Bebec, tebe naj raje zanimajo stranski učinki eksperimentalnega virusa SARS-Cov2 iz kitajskih laboratorijev. Fasal ga boš prej ali slej. Trenutno so stranski učinki tega virusa vsaj 10x hujši od mRNA cepiv.

Ja, umrl bom svobodno in sem sam odgovoren. Podpisem da krijem zdravljenje sam, pa mi naj dajo zeleni potni list. Se vec, kje lahko dobim covid. Tam bom se cik prizgal. Namesto kisikove bombe vzamem ogljikov dioksid
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Kakšen je sedaj razultat? Kje povsod po cepljenju že živijo po starem?

vnetidebater ::

gozdar1 je izjavil:

Kakšen je sedaj razultat? Kje povsod po cepljenju že živijo po starem?


UK bo zdaj začela eksperiment brez kakršnikoli omejitev. Neko aplikacijo imajo ki ti pove da si bil v stiku z okuženim in se pač sam odločiš ali boš doma ali ne.

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

eric_cartman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Pripasani ljudje tudi umirajo v prometnih nesrečah.

Zakaj potem obvezni pasovi?

Pa zakaj na kratijo pravice z nekimi omejitvami hitrosti na cestah, ko pa so tudi tisti "počasni" udeleženi v nesrečah?

Če jaz hočem furat 200kmh po mestu, zakaj mi kratijo to pravico? Sej če tebe to moti, lahko komot ostaneš doma na varnem!


Butasta analogija. Raje takole: pasovi so preverjena razlicica varnosti, tole cepivo je bolj v stilu lahko te ubije lahko te ne, eh well…


Pri nakupu avtomobila dobis uporabniski prirocnik, ko se iz skatle vzame astra zenico je tam en velik prazen list. Samo idiotom ni jasno

Nodi daj nehaj a temi idioti. Totalni blackbox je tudi covid na dolgi rok.

Gre se le zato kaj je manjse zlo od tega. In tehtnica se v tem momentu prevesi na cepivo.

biofašizem je večja grožnja od covida

49106 ::

gozdar1 je izjavil:

Kakšen je sedaj razultat? Kje povsod po cepljenju že živijo po starem?



Na Islandiji in v Izraelu :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Conini ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Tole je pravi user manual:
https://www.krka.si/media/products/si/r...

Pise vse do potankosti


nehaj googlat neumonsti in raje začni pisat o dejanskih posledicah covid-19 virusa in dejanskih posledicah različnih cepiv. Glede na to koliko volje imaš lahko pripraviš neko razpredelnico kjer bo jasno vidno glede na koliko obolelih je bilo reportiranih xy različnih stranskih učinkov. Enako tudi za cepiva.

Debata bo boljša.


Ej, Nodi si že celo temo izmišljuje stvari. Kokr vidim, sedaj piše kot da je v Romuniji. Ne ni. Je doma v Sloveniji in vleče socialo. Ne se preveč ubadat z internetnimi troli te vrste.

DarwiN ::

PacificBlue je izjavil:

V četrtek je za posledicami infarkta umrl moj znanec, star cca 45 let. Teden dni prej se je cepil proti Covid-u. Sem slučajno danes izvedel, ne vem pa s katerim cepivom. Glede na njegovo pragmatičnost bi rekel da z J&J.

Tole ni nič namišljeno, je res. Zdaj povezave povežite sami.

Problem je, ker ne smeš predpostavit korelacijo.

Na svetu vsak dan umre ogromno ljudi za infarkti, tudi mladi do 50 let.. In zdaj lahko samo špekuliraš.

Doslej so uporabili 4 milijarde odmerkov cepiva.. 4 milijarde primerov torej, ko je svet spremljal, kaj se bo v naslednjih tednih po cepljenju zgodilo z njimi.. In kaj misliš se zgodi, če 2 tedna opazuješ skoraj polovico sveta? Koliko jih bo krepnilo? Koliko njih bo umrlo od infarkta? Na tisoče, a ne?

In potem ljudje to povežejo, krivec pa takoj brez dvoma cepivo.

A v resnici ostaja velik dvom. Ja, cepiva niso 100% varna. Ko cepiš pol sveta, bo zaradi cepiva umrlo stotine ali celo tisoče ljudi.. Ampak point je, da si se cepivom še vedno "100-krat na boljšem" kot z direktono okužbo..

Razumem pa, da te je stisnilo v srcu in si dobil pomisleke. To je čist normalno.. Nenazadnje je dejansko možnost, da je ta znanec umrl zaradi cepiva. Random.. Kot bi na loteriji zadel 50 milijonov, le da je tukaj obratna "sreča" in je človek izgubil 50 milijonov na loteriji.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

vnetidebater ::

Conini je izjavil:


Ej, Nodi si že celo temo izmišljuje stvari. Kokr vidim, sedaj piše kot da je v Romuniji. Ne ni. Je doma v Sloveniji in vleče socialo. Ne se preveč ubadat z internetnimi troli te vrste.


Večina antivaxerjev si izmišlje stvari kakor opažam. Enega antivaxerja še nisem videl ki bi bil zmožen podati bilokakšne pametne argumente.

PrihajaNodi ::

Nop sem v Romuniji. Razen mask nimamo nobenih omejitev, ker je res mali provent cepljenih. Narodu se sfuka, ce bi zaceli s srati s testi po lokalih in gostilnah in drugih dejavnostih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Nodi, čakam rešitev moje slikovne uganke ...

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

Conini je izjavil:


Ej, Nodi si že celo temo izmišljuje stvari. Kokr vidim, sedaj piše kot da je v Romuniji. Ne ni. Je doma v Sloveniji in vleče socialo. Ne se preveč ubadat z internetnimi troli te vrste.


Večina antivaxerjev si izmišlje stvari kakor opažam. Enega antivaxerja še nisem videl ki bi bil zmožen podati bilokakšne pametne argumente.


Vas je strah, ker ste eksperimentalni zajcki kar tudi pise!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

vnetidebater ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nop sem v Romuniji. Razen mask nimamo nobenih omejitev, ker je res mali provent cepljenih. Narodu se sfuka, ce bi zaceli s srati s testi po lokalih in gostilnah in drugih dejavnostih.


dej ne laži no. Še romuni nočejo živet v Romuniji.

pirat ::

PrihajaNodi je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Fasisti ste postali agresivni ko sem Vam dokazal da ste eksperimentalni zajci.


Bebec, tebe naj raje zanimajo stranski učinki eksperimentalnega virusa SARS-Cov2 iz kitajskih laboratorijev. Fasal ga boš prej ali slej. Trenutno so stranski učinki tega virusa vsaj 10x hujši od mRNA cepiv.

Ja, umrl bom svobodno in sem sam odgovoren. Podpisem da krijem zdravljenje sam, pa mi naj dajo zeleni potni list. Se vec, kje lahko dobim covid. Tam bom se cik prizgal.

Ocitno si postal opravilno nesposoben. Kaj naj zdaj druzba s teboj? A ti razumes, da te evtanazirat ne moremo, ampak da s svojimi glupostmi ze prav prosis za to.
Clovek, virus se siri po zraku, zato hocemo narediti vse, da se sirjenje cim bolj omeji ter da je potem bolezni v primeru okuzbe cim blazji. Razumemo, da tega 100% prepreciti ne moremo, ti pa idiot nabijas, da ce ni 100% je potem vse brez veze. Otrokom si tudi prepovedal telovadbo v soli, ker ne morejo odlaufati svetovnega rekorda? Seksati si tudi nehal, ker partnerki ne pride? Nohte si nehal strici, ker itak zrastejo nazaj? Mleka tudi ne pijes, ker so nekateri posamezniki alergicni na laktozo?
Ma, brez veze se trudit, idioti ste idioti…. Se hvala bogu za slo-tech in facebook, vas imamo vsaj zbrane na kupu.

PrihajaNodi ::

vnetidebater je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Nop sem v Romuniji. Razen mask nimamo nobenih omejitev, ker je res mali provent cepljenih. Narodu se sfuka, ce bi zaceli s srati s testi po lokalih in gostilnah in drugih dejavnostih.


dej ne laži no. Še romuni nočejo živet v Romuniji.


Hja, njihov problem:). Jaz si druge drzave za zivljenje ne predstavljam. Lepo mi je in sem srecen tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

gozdar1 ::

49106 je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Kakšen je sedaj razultat? Kje povsod po cepljenju že živijo po starem?



Na Islandiji in v Izraelu :))


Nak.
Islandija "Regulation on restrictions on gatherings due the pandemic shall apply as of 25 of July and remain in force up to and including 13 of August 2021.".
Izrael "Israel reinstates Green Pass system for indoor events with over 100 attendees; fines come into effect for businesses that don’t enforce rules, including that customers wear masks".

To je kvečjemu nova normala.
««
65 / 198
»»