» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
64 / 198
»»

PrihajaNodi ::

Kdaj pa se bos cepil? V kartero skupino spadas ti? Tudi jaz delam od doma in me ne morejo prisiliti. Se bos cepil ko bos rabil zeleni potni list za trgovino? Nekateri vemo kaj pomeni zeleni potni list oz vemo da bomo tisti brez njega kot zidje z davidovo zvezdo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

Teorija zarote je, da obstaja neko covid antivax združenje, ki hoče lockdowne.
Da to cepivo ni preiskušeno in da Vsi lažejo o epidemiji, je pa dejstvo. Sami sebe negirajo vsake tolk časa. Zakaj lažejo, bi treba pa njih vprašat.
Tudi covid potni listi so bili lani teorija zarote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrihajaNodi ::

Mogoce pa Romunija postane prebivalisce, necepljenih. Je zivljenje tu dalec od slabega.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

Utk: nič od tega, kar si napisal, ne drži.

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Utk: nič od tega, kar si napisal, ne drži.


Kako da ne? Jaz sem omenjal zapestnice pa ste se mi smejali. Dobili smo potne liste. Izobrazba nima NIC s tem da butalci ne vidijo da je nekaji narobe. Se vec, izobrazba te integrira da razmisljas kot zelijo oni. V slo. si pa itak brez sihta po faksu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

Kdaj pa se bos cepil? V kartero skupino spadas ti? Tudi jaz delam od doma in me ne morejo prisiliti. Se bos cepil ko bos rabil zeleni potni list za trgovino? Nekateri vemo kaj pomeni zeleni potni list oz vemo da bomo tisti brez njega kot zidje z davidovo zvezdo.


Če se bom cepil to ne bo zaradi tega, ker me bo nekdo prisilil, temveč zaradi tega ker bom imel večjo verjetnost, da me Covid ne prizadane v takšni meri, kot bi me lahko. Ja, za večino je to lahko le manjša "gripica". Sam pa imam žal zaradi dednosti hipertenzijo. In če moram že zaradi tistega celo življenje jest tablete.. Kot da vem, kakšen je dolgoročni stranski učinek tistih tablet na mene? Ampak ja.. Če jih ne bom jedel, pa verjetno ne bom doživel 20. rojstnega dneva mojega otroka.. Torej ali imam izbiro? Spadam v tisto skupino ljudi, ki ima vedno nesrečo glede določenih stvari in se v mojem primeru dostikrat prikrade beseda "izjemoma". In ker sem tako izjemen primer, se mi lahko v primeru Covida zgodi, da pristanem na intenzivi.. Potem bom imel stranske učinke od Covida vprašanje koliko časa po samem obolenju.. In še cepit se bom moral jit zaradi strahu pred novim obolenjem.. Ker kje pa piše, da bi drugič virus bolje prenesel kot prvič?

Vidiš kam merim? Če se bom cepil bo to zgolj zato, ker bo bolj koristno za mene. Ne pa zato, da bom šel lahko v trgovino.
Saj ti ne ukinjajo testiranja.. In noben ni rekel, da ga bodo ukinili.

Teorija zarote je, da obstaja neko covid antivax združenje, ki hoče lockdowne.
Da to cepivo ni preiskušeno in da Vsi lažejo o epidemiji, je pa dejstvo. Sami sebe negirajo vsake tolk časa. Zakaj lažejo, bi treba pa njih vprašat.
Tudi covid potni listi so bili lani teorija zarote.


Delno sem odgovoril že v prejšnjem odgovoru. Marsikaj še ni preizkušeno.. In marsikdo od teh, ki so močno proti je maširal na marihuana maršu nekaj let nazaj.. Kar je samo po sebi smešno.. In marsikdo od teh kadi, ki so proti cepljenju.. Čeprav je stranski učinek kajenja znan vsem..

Jaz pa ti garantiram, da boš prej umrl od nesreče, naravne nesreče, kakšnega drugega obolenja (rak, kap), kot od cepiva.

Imam bližnjega, ki je šel čez proces kemoterapije in obsevanja. Da bi ti videl kaj to naredi telesu.. Ampak kaj pa lahko? Če bi ta oseba sprejela alternativno obliko zdravljenja je verjetnost, da je danes ne bi bilo več med nami 99%. Kemoterapija ji je vrnila kvalitetno življenje ne glede na to, da ji je za 1 leto totalno uničila življenje..

In potem naprej.. Kako veš, da ti ne bo Covid če ga dobiš na daljši rok povzročil chain reaction ala vnetje organov ali pa alzheimerjevo? Ne veš.. Ker ni podatkov..

Obstajata 2 strani tega.. Ali se bodo čez 10 let po glavi tolkli tisti, ki so se cepili in bodo takrat ugotovili, da bi bilo boljše, da se ne bi..

Ali pa bodo tisti, ki so bili proti, ugotovili da so pravzaprav zamudili eno in edino priložnost, da bi lahko živeli brez posledic..

A si res kdorkoli od vas cepljenih in necepljenih upa stavit na katero izmed teh možnosti? In spet.. Zakaj? Ni dokazov ne v eno ne v drugo smer kako nas bo ta virus zdesetkal na dolgi rok.. Ali prek cepiv, ali pa prek samega virusa v našem telesu.

Moj cent in pol.. In iskreno mi je vseeno kaj si kdo misli.. Če pa želi kdo zganjat anarhijo, ker ga kdorkoli v karkoli sili.. Pa pač naj.. Tudi to je njegova pravica.

Osebno se strinjam z zakonom, ki so ga uvedli v Nemčiji.. In to je, da necepljeni otroci ne smejo bit med cepljenimi. Z razlogom pri nas ni več otroške paralize in podobnih bolezni ter virusov. Prav tako na drugi strani stekline. To ni izginilo samo od sebe.. Pač pa so znanstveniki/zdravniki poskrbeli, da tega ni več med nami oz. v zelo zelo zelo majhnem procentu.

Torej 1:0 za znanstveno/doktorsko stroko proti facebook poročevalcem.. Če bi že moral izbirat, bi raje spet izbral stroko, kot tisto zadnje.

matter ::

Končno raziskava, kako cepljeni okužujejo dalje:

https://www.timesofisrael.com/80-of-vac...

Mnenja ?
Grem basket pa bom neloke metal

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jaz sem omenjal zapestnice pa ste se mi smejali. Dobili smo potne liste. Izobrazba nima NIC s tem da butalci ne vidijo da je nekaji narobe. Se vec, izobrazba te integrira da razmisljas kot zelijo oni. V slo. si pa itak brez sihta po faksu.
1. Ne razumeš, kaj je teorija zarote
2. Daj link

PrihajaNodi ::

Kaj pa je teorija zarote? Da nas hocejo vse istrebit? To ne vem. Nek pametnjakovic je predlagal: "zakaj potem ne zastrupijo, vode, hrane"? Hja, ker ce bi to delali bi bilo bolj na lokalni ravni, virus pa se prenasa po zraku in doseze vse. Kaj pa ce so teorije zarote resnicne? Kaj pa ce....? Zakaj sem cakal na operacijo 5 let? Kje je bila drzava takrat da bi poskrbela za moje zdravje? Se vec, moral sem v tujino. Tako da fuck off!

P.s. zaupam v medicino, imam redne preglede pri zdravnikih...tole je pa prevec.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je teorija zarote? Da nas hocejo vse istrebit? To ne vem. Nek pametnjakovic je predlagal: "zakaj potem ne zastrupijo, vode, hrane"? Hja, ker ce bi to delali bi bilo bolj na lokalni ravni, virus pa se prenasa po zraku in doseze vse. Kaj pa ce so teorije zarote resnicne? Kaj pa ce....? Zakaj sem cakal na operacijo 5 let? Kje je bila drzava takrat da bi poskrbela za moje zdravje? Se vec, moral sem v tujino. Tako da fuck off!


Zakaj pa si zaupal stroki v tujini? A tam pa ni zarot? A če bi se cepil pri istem zdravniku, ki te je pozdravil bi mu verjel?

PrihajaNodi ::

eric_cartman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa je teorija zarote? Da nas hocejo vse istrebit? To ne vem. Nek pametnjakovic je predlagal: "zakaj potem ne zastrupijo, vode, hrane"? Hja, ker ce bi to delali bi bilo bolj na lokalni ravni, virus pa se prenasa po zraku in doseze vse. Kaj pa ce so teorije zarote resnicne? Kaj pa ce....? Zakaj sem cakal na operacijo 5 let? Kje je bila drzava takrat da bi poskrbela za moje zdravje? Se vec, moral sem v tujino. Tako da fuck off!


Zakaj pa si zaupal stroki v tujini? A tam pa ni zarot? A če bi se cepil pri istem zdravniku, ki te je pozdravil bi mu verjel?


Zato, ker je jebena Slovenija ze takrat pokala po sivih! Datum sem dobil ko sem bil ze dve leti v tujini! Fuck off
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

Kaj ima tvoja operacija veze s čimerkoli?

Teorija zarote bi bila ta, da so se te strici iz ozadja ustrašili, in so nalašč blokirali tvojo operacijo (mogoče celo namenoma pohabili precej drugih, da so jih lahko vrinili pred tabo v vrsto, da bi izgledalo manj sumljivo), da si se preselil v tujino, kjer te imajo sedaj lahko pod nadzorom in ne moreš delati škode.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Kaj ima tvoja operacija veze s čimerkoli?

Teorija zarote bi bila ta, da so se te strici iz ozadja ustrašili, in so nalašč blokirali tvojo operacijo (mogoče celo namenoma pohabili precej drugih, da so jih lahko vrinili pred tabo v vrsto), da si se preselil v tujino, kjer te imajo sedaj lahko pod nadzorom in ne moreš delati škode.


Kaj ima veze moja operacija s cimerkoli? To da jih boli kurac za vase zdravje. Dali so vam maske na gobc da utihnete.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

eric_cartman je izjavil:

Če se bom cepil to ne bo zaradi tega, ker me bo nekdo prisilil, temveč zaradi tega ker bom imel večjo verjetnost, da me Covid ne prizadane v takšni meri, kot bi me lahko. Ja, za večino je to lahko le manjša "gripica". Sam pa imam žal zaradi dednosti hipertenzijo. In če moram že zaradi tistega celo življenje jest tablete.. Kot da vem, kakšen je dolgoročni stranski učinek tistih tablet na mene? Ampak ja.. Če jih ne bom jedel, pa verjetno ne bom doživel 20. rojstnega dneva mojega otroka.. Torej ali imam izbiro? Spadam v tisto skupino ljudi, ki ima vedno nesrečo glede določenih stvari in se v mojem primeru dostikrat prikrade beseda "izjemoma". In ker sem tako izjemen primer, se mi lahko v primeru Covida zgodi, da pristanem na intenzivi.. Potem bom imel stranske učinke od Covida vprašanje koliko časa po samem obolenju.. In še cepit se bom moral jit zaradi strahu pred novim obolenjem.. Ker kje pa piše, da bi drugič virus bolje prenesel kot prvič?

Vidiš kam merim? Če se bom cepil bo to zgolj zato, ker bo bolj koristno za mene. Ne pa zato, da bom šel lahko v trgovino.

Stvar je čist simple. Zdaj je takorekoč zagotovljeno, da bomo prej ko slej vsi fasali covid, po možnosti ne le 1x. Virus bo ostal z nami še vsaj nekaj let v takšni in drugačni obliki.

In če predpostaviš, da boš virus z ~99% gotovostjo prej ko slej staknil, potem ostaja samo eno vprašanje: imaš lepše možnosti s cepivom ali direkt z okužbo? In tu je odgovor seveda jasen. No, kako ti odgovarjaš na to vprašanje?

Meni osebno je bilo edino vprašanje, kdaj se it cepit.. Po eni strani bi rad počakal, da optimizirajo cepivo za delto, ampak potem lahko pa morebiti čakaš na gamo ali lambdo, ker verjetno bo tako ali tako priporočeno se cepit vsaj še 1x ali še parkrat v naslednjih letih, preden se ta covid zgodba konča.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj ima veze moja operacija s cimerkoli? To da jih boli kurac za vase zdravje. Dali so vam maske na gobc da utihnete.
Koga? Kdo so to "oni"?

PS. z masko se da še vedno govoriti.

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj ima veze moja operacija s cimerkoli? To da jih boli kurac za vase zdravje. Dali so vam maske na gobc da utihnete.
Koga? Kdo so to "oni"?

PS. z masko se da še vedno govoriti.


Oni? Tisti, ki ti bodo dali zeleni potni list!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

eric_cartman ::

Nodi tocno to sem ti želel povedat.. če bi šel zdaj v tvojo psiho lahko bi verjetno ugotovil, da je to pri tebi zgolj upor do same države.. razumem.. nekaj na varianto dont hate the player, hate the game.. ampak če bi se ti šlo tebi za življenje, bi še vedno zaupal stroki.

Če boš oziroma si imel srečo, da si Covid prebolel na lažji način, potem bo to še naprej tvoje mišljenje.. sicer pa se bo verjetno spremenilo.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce bi se mi slo toliko za zdravje, ne bi kadil. Je to upor? Ljudje po vecini stari umirajo, s pridruzenimi boleznimi!
Vas je sedaj strah da niste naredili napake. Avstralijo so zaprli zaradi par ljudi okuzenih niti ne bolnih. Razumem, da so taksne sankcije izvedli v Moskvi ko so bili nemci par km pred gl. mestom...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce bi se mi slo toliko za zdravje, ne bi kadil. Je to upor? Ljudje po vecini stari umirajo, s pridruzenimi boleznimi!
Vas je sedaj strah da niste naredili napake. Avstralijo so zaprli zaradi par ljudi okuzenih niti ne bolnih. Razumem, da so taksne sankcije izvedli v Moskvi ko so bili nemci par km pred gl. mestom...


Mene je strah zgolj budal, ki nam vladajo in vse kaže na to, da se iz preteklosti nismo nič naučili. Ni me pa strah cepiva samega.

darkolord ::

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj ima veze moja operacija s cimerkoli? To da jih boli kurac za vase zdravje. Dali so vam maske na gobc da utihnete.
Koga? Kdo so to "oni"?

PS. z masko se da še vedno govoriti.


Oni? Tisti, ki ti bodo dali zeleni potni list!
Kdo točno? NIJZ? "Puklasti"? Zdravstveni domovi? Dohtarji? EU birokrati? IT izvajalec portala eZdrav? Kar vsi skupaj?

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj ima veze moja operacija s cimerkoli? To da jih boli kurac za vase zdravje. Dali so vam maske na gobc da utihnete.
Koga? Kdo so to "oni"?

PS. z masko se da še vedno govoriti.


Oni? Tisti, ki ti bodo dali zeleni potni list!
Kdo točno? NIJZ? "Puklasti"? Zdravstveni domovi? Dohtarji? EU birokrati? IT izvajalec portala eZdrav? Kar vsi skupaj?

Nevem, poguglaj kdo necepljenim zapira trgovine.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

Pri nas še nihče, kolikor vem.

Torej, things are getting deeper ... Tisti, ki so blokirali tvojo operacijo, so tisti, ki ljudem natikajo maske; which in turn so tisti, ki dajejo potrdila o cepljenjue; which in turn so tisti, ki zapirajo trgovine. Sam ne vemo, kdo so to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

eric_cartman ::

Kdo pa komu zapira trgovine?

Folka v btcju kukr češ..
Ali je prav ne glede na politično opcijo da to pogojujejo s PCR ali cepljenostjo? DA.

Če nekdo ne verjame v virus še ne pomeni, da ga ne bo širil naprej.. good riddance takšnim.. jih ne rabimo na javnih površinah..

In če ti maska omejuje svobodo potem pa še dobro, da nisi dohtar, ker so jim kratene pravice. Še dobro da vem, da jih nosijo zato da so tiho.

darkolord ::

Mogoče so tisti v BTCju samo plačani igralci, da izgleda, da je vse OK. V resnici so pa trgovine zaprte.

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Pri nas še nihče, kolikor vem.

Torej, things are getting deeper ... Tisti, ki so blokirali tvojo operacijo, so tisti, ki ljudem natikajo maske; which in turn so tisti, ki dajejo potrdila o cepljenjue; which in turn so tisti, ki zapirajo trgovine. Sam ne vemo, kdo so to.

Tocno. Samo izobrazeni lahko to razberete.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

darkolord ::

To si ti napisal ...

eric_cartman ::

Če lepše in bolj realno napišem. Nodi jaz te ne poznam in iskreno mi je vseeno ali te pobere ali ne. Ne glede na to kako nesramno se to sliši, je res. Nekaj v stilu.. a res? Ni ga več? Oh well.. kaj bomo dans jedli??...

Ni mi pa vseeno za del ljudi, ki ne verjame v viruse pač pa zgolj v globalne konstrukte, ker žal širijo ta virus naprej.. in ni čisto za vse, ki jih okužijo srečnega konca. Če misliš, da je maska konstukt proti človeštvu, potem je žal edini način, da koga ne nalezeš naprej zgrda. Torej da te prisiljo ostat doma oz prepovedat vstop v trgovino v kolikor ne nosiš maske in si naredil test ali pa se cepiš.

ajdov2 ::

ampak cepljeni ga tudi širijo

virus se bo širil v vsakem primeru, da se ne bi širil ni možno

še nobenega prehlada nismo ustavili, tudi tega ne bomo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

eric_cartman ::

ampak cepljeni ga tudi širijo


Fully vaccinated people have a reduced risk of transmitting SARS-CoV-2 to unvaccinated people. Fully vaccinated people should still get tested if experiencing COVID-19 symptoms.

REDUCED RISK je ključnega pomena.

darkolord ::

Širijo ga, ampak PRECEJ manj kot necepljeni.

Možnost je (bila?) da bi ga ustavili, ker imamo sedaj boljša orodja kot kadarkoli prej.

DarwiN ::

Pripasani ljudje tudi umirajo v prometnih nesrečah.

Zakaj potem obvezni pasovi?

Pa zakaj na kratijo pravice z nekimi omejitvami hitrosti na cestah, ko pa so tudi tisti "počasni" udeleženi v nesrečah?

Če jaz hočem furat 200kmh po mestu, zakaj mi kratijo to pravico? Sej če tebe to moti, lahko komot ostaneš doma na varnem!
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

Utk ::

Cianid zmanjša možnost prenašanja covid-19 za 99 procentov. Zdaj mi pa dajte nobelovo...

eric_cartman ::

Utk je izjavil:

Cianid zmanjša možnost prenašanja covid-19 za 99 procentov. Zdaj mi pa dajte nobelovo...


In Nobelovo nagrado dobiš. Konec koncev je večina, ki je dobila Nobelovo ubijala po vzhodu in drugje.

PrihajaNodi ::

DarwiN je izjavil:

Pripasani ljudje tudi umirajo v prometnih nesrečah.

Zakaj potem obvezni pasovi?

Pa zakaj na kratijo pravice z nekimi omejitvami hitrosti na cestah, ko pa so tudi tisti "počasni" udeleženi v nesrečah?

Če jaz hočem furat 200kmh po mestu, zakaj mi kratijo to pravico? Sej če tebe to moti, lahko komot ostaneš doma na varnem!


Butasta analogija. Raje takole: pasovi so preverjena razlicica varnosti, tole cepivo je bolj v stilu lahko te ubije lahko te ne, eh well…


Pri nakupu avtomobila dobis uporabniski prirocnik, ko se iz skatle vzame astra zenico je tam en velik prazen list. Samo idiotom ni jasno
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

A110 ::

tudi pas marsikoga poškoduje (tudi ubije) v situacijah ko bi morda nepripasan jo odnesel veliko bolje. Ampak to še ne pomeni da je v splošnem tako

tudi pas marsikoga poškoduje (tudi ubije) v situacijah ko bi morda nepripasan jo odnesel veliko bolje. Ampak to še ne pomeni da je v splošnem tako. Kakšen uporabniški prirčnik bi pa imel ob cepljenju? saj cepiva ne vbrizgaš sam vase :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

DarwiN je izjavil:

Pripasani ljudje tudi umirajo v prometnih nesrečah.

Zakaj potem obvezni pasovi?

Pa zakaj na kratijo pravice z nekimi omejitvami hitrosti na cestah, ko pa so tudi tisti "počasni" udeleženi v nesrečah?

Če jaz hočem furat 200kmh po mestu, zakaj mi kratijo to pravico? Sej če tebe to moti, lahko komot ostaneš doma na varnem!


Butasta analogija. Raje takole: pasovi so preverjena razlicica varnosti, tole cepivo je bolj v stilu lahko te ubije lahko te ne, eh well…


Pri nakupu avtomobila dobis uporabniski prirocnik, ko se iz skatle vzame astra zenico je tam en velik prazen list. Samo idiotom ni jasno

Nodi daj nehaj a temi idioti. Totalni blackbox je tudi covid na dolgi rok.

Gre se le zato kaj je manjse zlo od tega. In tehtnica se v tem momentu prevesi na cepivo.

PrihajaNodi ::

Kakšen uporabniški prirčnik bi pa imel ob cepljenju? saj cepiva ne vbrizgaš sam vase :))


Stranski efekti, odgovornost, podatki ce pride do posledic...saj ves, ko gre za serijske napake avtomobilov ves kaj narest ane...tepckom marsikaj ni jasno.
Seveda ga ne vbrizgas sam, saj tudi avtomobila ne pripeljes sam direktno iz fabrike.

Gre se le zato kaj je manjse zlo od tega. In tehtnica se v tem momentu prevesi na cepivo.


Glej ce si cepljen in sedaj malo dvomis je to dobro. Dvomiti je dobro, samo tako gre lahko civilizacija naprej. Casa pa ne bos obrnil nazaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Smešno, konec 30letih prejšnega stoletja so pervitin prodajali po lekarnah. Lahko si ga kupil kot tablete ali cepivo. Na škatlici za cepivo je celo pisalo- vbrizgajte počasi.
I’m out.
:3

Utk ::

eric_cartman je izjavil:



Gre se le zato kaj je manjse zlo od tega. In tehtnica se v tem momentu prevesi na cepivo.

Tehtnica goljufivega mesarja. Če bi se tudi poštena tehtnica tam prevesila pa ne vemo. Vi pa samo mislite, da veste. Mi dvomimo. Če bi se poštena tam prevesila, ne bi treba lagat.

darkolord ::

Vse to dobiš ob cepljenju.

Klik in klik, na primer za fajzerja.
Klik in klik, na primer za astro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Vse to dobiš ob cepljenju.

Klik in klik, na primer za fajzerja.
Klik in klik, na primer za astro.


Jaz sem ti dal link na prejsnjih straneh kjer je prazen list. Oz je video kjer odprejo cepivo in je prazen list.
A to je vse kar dobis? Saj imas na zvecilnih gumijh vec napisano
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Vsak cepljeni dobi kartonček s povezavami, ki sem jih prilepil.

Imaš tudi menije, lahko klikaš okoli. Klik klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

eric_cartman ::

Utk je izjavil:

eric_cartman je izjavil:



Gre se le zato kaj je manjse zlo od tega. In tehtnica se v tem momentu prevesi na cepivo.

Tehtnica goljufivega mesarja. Če bi se tudi poštena tehtnica tam prevesila pa ne vemo. Vi pa samo mislite, da veste. Mi dvomimo. Če bi se poštena tam prevesila, ne bi treba lagat.


Ni res. Ti ne dvomiš. Dvom je koristen prav tako kakor je koristna samokritičnost in kritičnost do ostalih.

Vi ste prepričani, da se gre za zaroto proti človeštvu, da Covid ne obstaja kot tak in da cepivo zgolj škodi in ne koristi. To ni dvom!!

Jaz dvomim! Ti veš! Bistvena razlika. Dvom v cepivo ne pomeni, da se ne boš cepil. Zgolj kolebaš ali je zate pri cepivu več benefitov kot če fašeš Covid.

Imaš dvom tudi v letalske družbe, ampak se vseeno pelješ z letalom. Čeprav se gre vsem za dobiček.

PrihajaNodi ::

Ok, se enkrat za redardirance kako si pljuvate v obraz, prvi klik:
Cepivo Vaxzevria je pridobilo tako imenovano ,,pogojno dovoljenje za promet". To pomeni, da se pričakujejo dodatni dokazi o cepivu. Evropska agencija za zdravila bo vsaj enkrat letno ponovno pregledala nove podatke o tem cepivu. Če bo potrebno, bo posodobljeno tudi navodilo za uporabo.


Vlada pa pravi vse ok in vse je testirano. Nevem, samo nepismene budale ne vidijo vsega!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Nepismene budale ne razumejo, kaj pomeni pogojno dovoljenje.

PrihajaNodi ::

Ja, na kratko in grdo receno da Vam tocno napisejo da ste vi poskusni zajci. Navodila za uporabo se bodo pa posodabljala, ka si ti fukjen..
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Ne. Sedi 1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

eric_cartman ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, na kratko in grdo receno da Vam tocno napisejo da ste vi poskusni zajci.


Vsakič si poskusni zajček, ne samo pri zdravilih.. Kaj porečeš na verzijo Boeinga 737 MAX?

PrihajaNodi ::

darkolord je izjavil:

Ne.


Ja tako pise. Tocno do crke, nic nisem spreminjal. Navodil za uporabo NI oz se jih lahko “posodobi”.

eric_cartman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ja, na kratko in grdo receno da Vam tocno napisejo da ste vi poskusni zajci.


Vsakič si poskusni zajček, ne samo pri zdravilih.. Kaj porečeš na verzijo Boeinga 737 MAX?


No, vsaj priznate da ste poskusni eksperiment. Bravo. Tema se lahko zaklene.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Navodilo za uporabo, navodilo za uporabo 2

Mogoče cepivo sproža še privide.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()
««
64 / 198
»»