» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
63 / 198
»»

dirtyhary ::

PrihajaNodi je izjavil:

Pravzaprav je bolje da se tema zaklene.

Hvala

L.p.
Nodi



Ja pa še multi žali Ihana,ki je Bigwhalew ljubljenček :O

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

kotanyi je izjavil:

Vaccinated Residents Make Up About 1% Of D.C.'s COVID-19 Infections Since January, City Says

Link



The CDC is no longer counting every COVID-19 infection among people who fell ill after being fully immunized with the vaccine
As of May, the agency will now only report on 'breakthrough' cases that lead to hospitalization or death


https://www.dailymail.co.uk/health/arti...

Gredo se kreativne/umetniške statistike. Zato bodo pokazali kar želijo, dokler so količine tako obvladljive.

Če pa vam bodo pozimi cepljeni sorodniki umirali po dolgem in po čez, naši necepljeni pa normalno živeli...bo to težko skrivati.


> V Israhelu je 70% cepljenih a se vedno vecina 70% vseh okuzenih je cepljenih!
V Veliki britaniji prav tako.
Torej?! Prevec medije gledas in skorumpirano literaturo, aka strokovnjake. Ze pticki civkajo, da pandemija nima nobene veze s cepljenjem in fasisticnimi ukrepi!

multivac ::

sparklyslo je izjavil:

multivac:: danes, 20:51


Tko, kot so tvoji otroci v 50' vrjeli, da so cigareti zdravi in taliodomit dober za nosečnice.
Mislim, da ti znanosti še od blizu nisi videl, ko trdiš take


Moji otroci so vsi vrhunski športniki. Pa tvoji?

Znanost = napredek. Znanost ti je omogocila, da svoje neumnosti preko spleta širis v svet.

V preteklosti smo že imeli primere, ko so nazadnjaki sezigali knjige in čarovnice.
Ti si sodobna inkvizicija.


Tako je. Dr. Fauci in Krek sta mi omogočila internet.
Bravo.
Naj bo vsaj roka močna, če že ne glava.

dirtyhary je izjavil:



Ja pa še multi žali Ihana,ki je Bigwhalew ljubljenček :O


Heh. Kaj vse človek zve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

Zanimiv komentar na rtvslo

Covid sem prebolel brez tezav in zdaj so mi birokratsko odstranili status prebolevnika.

Kaj res mislijo, da se bom šel zdaj šel cepit? Zakaj? Imam proti telesa. Bolezen sem ze prebolel in to brez tezav. Kje je tukaj logika?

Daj vzami še malo cepiva; da bos se bolj varen proti nečemu kar mi ze v prvi vrsti ni bilo nevarno... vejšde!


Tistim, ki so zboleli novembra/decembra so zaradi poteka starega pravila 6 mesecev od okužbe, odvzeli status prebolelega. A nova dognanja kažejo, da so preboleli najboljše imuni.

Dajte mi vaxxerji nekaj razložit.
Če je tako huda pandemija, čemu vlade ne izkoristijo vsako naravno boniteto,kot je recimo naravna prekuženost ali test za protitelesa?
To je podobno kot, da bi general namenoma pozicioniral čete na vznožju vzpetine, namesto na njej in si s tem pridobil konkretno defenzivno prednost pred sovražnikom. Kak malo bolj skeptičen legionar bi pomislil, ali morda hoče general, da namenoma izgubimo.

Skratka, ta pandemija ima več lukenj v zgodbi kot kak cenen holivudski filem.
Vi pa še vedno vstrajate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

kotanyi ::

multivac je izjavil:

Saj je rekel zakaj.
Ker imajo data.

Cizelj je predstavil svojih 850.000 bolnikov.

Pač data ane kotanyi?



Ja, data. Dal sem vam čisto konkretne pomisleke zakaj je skrajno neverjetno da bi neko cepivo svoje stranske učinke pokazalo po npr. pol leta, in zakaj nekako ni bioloških mehanizmov za kaj takega, vi pa streljate butaste nepreverjene FB floskule ki jih v petih sekundah zminira vsak študent biologije. Tvoja data je bila do sedaj torej - crap.

multivac ::

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

kotanyi, pokažem ti koliko več vreden sem v tej debati kot ti. Se ne afnam, mi pa gre na kurac, da ponavljate ene in iste trike.
Poglej (zahvale rtvslo komentarjem, prekleto kvalitetni so včasih, bolj kot ST):

Ivermectin day, 24.7.

Zdravniška zbornica slovenije
https://online.pubhtml5.com/agha/lkug/#...


Kot rečeno. V tej temi sem za cel red bolj dosleden, konkretnejši in pravilen od tebe. Tako da prosim si zatolči te FB debilnosti nekam globoko v rit. Res mi greste na kurac z temi konstantnimi ad hominem napadi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

pirat ::

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?

Ne, pri tebi ni vec prav nobene moznosti, da bi imel kakrsnekoli informacije. Si zrtev Covid19, pa tega sploh ne ves. Ze zgolj obstoj virusa ti je popolnoma omracil um in razum. Ne locis vec resnicnosti od svojih projekcij, blodenj in pravljic… Tvoje razumevaje realnosti je na ravni islamskega skrajneza na dzihad-u.

PrihajaNodi ::

Prosim za zaklep. Ze petic.

Hvala

L.p. Nodi
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

pirat je izjavil:

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?

Ne, pri tebi ni vec prav nobene moznosti, da bi imel kakrsnekoli informacije. Si zrtev Covid19, pa tega sploh ne ves. Ze zgolj obstoj virusa ti je popolnoma omracil um in razum. Ne locis vec resnicnosti od svojih projekcij, blodenj in pravljic… Tvoje razumevaje realnosti je na ravni islamskega skrajneza na dzihad-u.


Predlagam, da taki kot ti, ki nimate nobenih novih informacij ali podatkov za dodati, enostavno odjebete od teme.
Vse kar delate je samo blatenje sogovornikov z ad hominem napadi.

Zgubljate dragoceni življenski čas pred novim lockdownom. Naredite meni in vam uslugo ter spizdite početi kaj boljšega.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

pirat ::

Kolega multivac, spi*dil bos dejansko ti. Spi*dil bos iz javnega zivljenja, iz vlakov, kinodvoran... In sploh te ne bomo pogresali.
Se na forumu bos verjetno kmalu rabil nov account. Jeba, ne? Saj pravijo, da je zajeban ce si butast. Ti tega ne ves in se imas fino, tezava pa za vse ostale, ki morajo prenasati tvojo butavost.

multivac ::

Najlepše je ko se fašistoidi sami outate.
Sicer pa lep dan pirat. Dokler ne bo kakih podatkov od tebe bom te gladko preskočil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

multivac je izjavil:

Ivermectin day, 24.7.

Zdravniška zbornica slovenije
https://online.pubhtml5.com/agha/lkug/#...
Fino je prebrati še "Pripis" na strani 45.

multivac je izjavil:

Zanimiv komentar na rtvslo

Covid sem prebolel brez tezav in zdaj so mi birokratsko odstranili status prebolevnika.

Kaj res mislijo, da se bom šel zdaj šel cepit? Zakaj? Imam proti telesa. Bolezen sem ze prebolel in to brez tezav. Kje je tukaj logika?

Daj vzami še malo cepiva; da bos se bolj varen proti nečemu kar mi ze v prvi vrsti ni bilo nevarno... vejšde!


Tistim, ki so zboleli novembra/decembra so zaradi poteka starega pravila 6 mesecev od okužbe, odvzeli status prebolelega. A nova dognanja kažejo, da so preboleli najboljše imuni.

Dajte mi vaxxerji nekaj razložit.
Če je tako huda pandemija, čemu vlade ne izkoristijo vsako naravno boniteto,kot je recimo naravna prekuženost ali test za protitelesa?
To je podobno kot, da bi general namenoma pozicioniral čete na vznožju vzpetine, namesto na njej in si s tem pridobil konkretno defenzivno prednost pred sovražnikom. Kak malo bolj skeptičen legionar bi pomislil, ali morda hoče general, da namenoma izgubimo.
Kje so ta nova dognanja?

Study Suggests Lasting [up to one year] Immunity After COVID-19, With a Big Boost From Vaccination

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

LeQuack ::

In early 2020 Moderna was worth $5 billion. Fast forward to July 2021 and it is now worth over $100 billion thanks to the emergency approval of its Covid-19 mRNA vaccine in the USA, United Kingdom, and Europe.

Ampak ne, ni vse v denarju pravijo nekateri.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Telbanc ::

Zeeeh, v Angliji število okuženih padlo skor za polovico.

Pa vse majo odprto Res pa, da majo ogromno osamitev.

No, zaenkrat dobro kaže na prekuževanju. Lah bi se tud "slovenski pezdetki" spomnili kaj takega.

https://www.worldometers.info/coronavir...

Rdeči ščetinarji obvoz za komentarje.

:))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

multivac ::

darkolord je izjavil:

multivac je izjavil:

Ivermectin day, 24.7.

Zdravniška zbornica slovenije
https://online.pubhtml5.com/agha/lkug/#...
Fino je prebrati še "Pripis" na strani 45.

multivac je izjavil:

Zanimiv komentar na rtvslo

Covid sem prebolel brez tezav in zdaj so mi birokratsko odstranili status prebolevnika.

Kaj res mislijo, da se bom šel zdaj šel cepit? Zakaj? Imam proti telesa. Bolezen sem ze prebolel in to brez tezav. Kje je tukaj logika?

Daj vzami še malo cepiva; da bos se bolj varen proti nečemu kar mi ze v prvi vrsti ni bilo nevarno... vejšde!


Tistim, ki so zboleli novembra/decembra so zaradi poteka starega pravila 6 mesecev od okužbe, odvzeli status prebolelega. A nova dognanja kažejo, da so preboleli najboljše imuni.

Dajte mi vaxxerji nekaj razložit.
Če je tako huda pandemija, čemu vlade ne izkoristijo vsako naravno boniteto,kot je recimo naravna prekuženost ali test za protitelesa?
To je podobno kot, da bi general namenoma pozicioniral čete na vznožju vzpetine, namesto na njej in si s tem pridobil konkretno defenzivno prednost pred sovražnikom. Kak malo bolj skeptičen legionar bi pomislil, ali morda hoče general, da namenoma izgubimo.
Kje so ta nova dognanja?

Study Suggests Lasting [up to one year] Immunity After COVID-19, With a Big Boost From Vaccination


Ihanček itak najde eno študijo, ki podpre njegovo skorumpiranost. Pa še na FDA se nasloni za povrh vsega.
Žal, preveč je že v praksi zadeva, da ne bi delovala.
Ihanček pa si lahko kar v rit vtakne svoj doktorat. Približno toliko je postal vreden.


Te "boost in imunity" bomo še videli. Establišment bo ja poskrbel, da bo znanost sodelovala v njen prid.

darkolord ::

Pripis je dopisal avtor članka, ne Ihan.

Za "boost in immunity" že vidimo.

Antivex bo pa seveda poskrbel za ustrezno število FB postov in komentarjev na rtvslo, ki to demantirajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

LeQuack ::

Telbanc je izjavil:

Zeeeh, v Angliji število okuženih padlo skor za polovico.

Pa vse majo odprto Res pa, da majo ogromno osamitev.

No, zaenkrat dobro kaže na prekuževanju. Lah bi se tud "slovenski pezdetki" spomnili kaj takega.

https://www.worldometers.info/coronavir...

Rdeči ščetinarji obvoz za komentarje.

:))


A potem so premagali corono?
Quack !

multivac ::

darkolord je izjavil:

Pripis je dopisal avtor članka, ne Ihan.

Za "boost in immunity" že vidimo.

Antivex bo pa seveda poskrbel za ustrezno število FB postov in komentarjev na rtvslo, ki to demantirajo.


Kaj napoveduješ za zimo?

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

DarwiN ::

Od cepiva ne moreš zbolet za covidom.. In če je tip umrl zgolj nekaj dni po cepljenju, človek še ni imel prave zaščite od cepiva.

Predpostavljam, da je tip že nekaj časa "čutil bolezen" in da se smu stanje slabša, se ustrašil in kot last ditch effort privolil v cepljenje v upanju, da bi mu pomagalo.. You know, tako kot klasika z alternativnimi metodami zdravljenja za rakom.. Ljudje imajo poln gobec, hodijo v Mehiko v neke dodgy klinike, stavijo na alternativno dieto in vse živo, potem preden krepnejo pa se tolčejo po glavi in molijo, da bi jih rešila kemoterapija oz. konvencionalna medicina. Neracionalni butalci tipa Steve Jobs. Imaš poln youtube takšnih pokojnih pacientov.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

PrihajaNodi ::

Seveda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Se pravi ce nekdo umre po cepljenju,so tezave drugje. Ko pa oseba umre ki je bila mimogrede covid pozitivna,je pa vzrok covid. Aha,ok. ok.

DarwiN ::

Če človek nekaj dni po cepljenju umre za covidom!!!

Povej mi, od kod je prišel covid, smartass?

Cepivo je sprožilo shapeshift funkcijo in se transformiralo v virus covida-19, ta je nato v pičlih par dneh preplavil njegovo telo in si pokoril njegov imunski sistem, nakar je sledila smrt? To je najbolj verjetna razlaga v tvoji glavi?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

multivac ::

DarwiN je izjavil:

Od cepiva ne moreš zbolet za covidom.. In če je tip umrl zgolj nekaj dni po cepljenju, človek še ni imel prave zaščite od cepiva.

Predpostavljam, da je tip že nekaj časa "čutil bolezen" in da se smu stanje slabša, se ustrašil in kot last ditch effort privolil v cepljenje v upanju, da bi mu pomagalo.. You know, tako kot klasika z alternativnimi metodami zdravljenja za rakom.. Ljudje imajo poln gobec, hodijo v Mehiko v neke dodgy klinike, stavijo na alternativno dieto in vse živo, potem preden krepnejo pa se tolčejo po glavi in molijo, da bi jih rešila kemoterapija oz. konvencionalna medicina. Neracionalni butalci tipa Steve Jobs. Imaš poln youtube takšnih pokojnih pacientov.


To je tvoja želja, da je tako. V resnici tega ne veš. Po zapisu je ravno obratno.
Težave z dihanjem so se mu pojavile po cepljenju.
To, da si pozitiven na virus, še ne pomeni da ga imaš.
Testi ne odkrivajo stanje okužbe v telesu, ampak prisotnost molekul virusa v telesu. Tega očitno ti ne veš.

Skratka, komot lahko pripišemo to smrt cepivu, dokler ni neizpodbitno dokazano obratno.
Vsaj za covid smrti niste tako komplicirali. Takrat ste že če je enkrat čihnu, je že bila covid smrt.

DarwiN je izjavil:

Če človek nekaj dni po cepljenju umre za covidom!!!

Povej mi, od kod je prišel covid, smartass?

Cepivo je sprožilo shapeshift funkcijo in se transformiralo v virus covida-19, ta je nato v pičlih par dneh preplavil njegovo telo in si pokoril njegov imunski sistem, nakar je sledila smrt? To je najbolj verjetna razlaga v tvoji glavi?


Članek piše, da je umr za virusem, ampak to samo zato ker je pokazal test pozitivnost.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

V več državah, masovni protesti proti covid distopiji.
Dajmo MSM, saj bo šlo, ni tako težko linkat en video.

darkolord ::

Članek piše, da je umr za virusem, ampak to samo zato ker je pokazal test pozitivnost.
In za to, da ljudje umirajo za rakom, rečejo samo zato, ker so jim odkrili raka.
Pa da so umrli v prometni nesreči, samo zato, ker so imeli prometno nesrečo.

multivac ::

Kot rečeno. Novembra niste imeli nikakršnih težav z določanjem covid smrti, karkoli je pokazalo pozitivno pred 28 dnevi...covid smrt. Kakšni podli dvoličneži.
Tako pro-pandemija ste, da je že na meji kulta.


Aja, glede PCR testov:

https://www.cdc.gov/csels/dls/locs/2021...
After December 31, 2021, CDC will withdraw the request to the U.S. Food and Drug Administration (FDA) for Emergency Use Authorization (EUA) of the CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) Real-Time RT-PCR Diagnostic Panel, the assay first introduced in February 2020 for detection of SARS-CoV-2 only. CDC is providing this advance notice for clinical laboratories to have adequate time to select and implement one of the many FDA-authorized alternatives.


CDC bo opustil "gold standard" test, ki nam je tako super služil dve leti?
Kaj, so se mašine obrabile pa ni več zanesljiv? :))

Dobesedno vas vlečejo žejne čez reko. Tako patetično naivni ste vaxxerji.


Aja, zanimivo ta gripa spet v akciji:
CDC encourages laboratories to consider adoption of a multiplexed method that can facilitate detection and differentiation of SARS-CoV-2 and influenza viruses.


Že UK establišment nam je rekel, da bo letos gripa huda.
Kaj spet planirajo?


Covid-Kultisti, kolikšna količina bikovega gnoja je limit pri vas?
A ko bodo cepljeni ljudje čudno cepali od neke "hude gripe" boste spet vrjeli?
Ko bodo Februarja ponujali covid+gripa mRNA cepivo, boste spet špricali?

Kaj praviš darklord, koliko sranja še misliš pojesti preden se boš naveličal?

Smo dejansko na neki točki, da če res kdo tam zgoraj planira masovni genocid...ga izpelje kot za šalo.
Darklordi, kotanyi, jureti itd. popolnoma nekritično špricajo kar jim predpiše establišment.

Popolnoma nekritično. Garantiram, da če pride Bo Jo pred kamere in reče, da naslednje cepivo je smrtna doza...
...tej se bodo vseeno pošpikali. Stavim. Njihova vera v sistem je neomajana.

Pozivam vse skrite globalne kabale. Če želite eksterminirati lep del populacije...sedaj je čas. Tej ljudje vam jedo iz roke kot pridni cucki.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

Glede bodočih številk:

CDC je sicer rekel, da naj ne bi bieležli nekritičnih cepljenih primerov
Ne morem jamčit za pristnost tega tweeta, ampak se prekleto sklada z zgornjim

https://twitter.com/RebeccaDene/status/...
https://pbs.twimg.com/media/E7BlAqrXMAA...

Potem sploh me ne bi čudilo, če se izkaže "cepivo zelo učinkovito".

Prva pandemija, kjer morajo oblasti delati neke mahinacije, da prepričajo ljudstvo.

Zgolj nekateri se ne pustimo prelisičiti tako zlahka. Vaxxerji v tej temi pa goltajo vse kar pade. So vsejedi kot kaže.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

darkolord ::

Popolnoma nekritično.
Glih tapravi se je oglasu.

Prebereš po en stavek, ki ga ne razumeš, in iz tega izluščiš nekaj svojega, potem pa to trobiš. "BREAKING NEWS fantje"

Daj si še enkrat preberi glede PCR testov.

Nadomestil ga je/bo PCR test, ki poleg SARS-nCOV-2 zazna še in loči med influenzo A in B. Torej se bo v enem koraku lahko testiralo za kovid in gripco. Pa to samo od CDC - ostali bodo še vedno lahko uporabljali svoje komplete testov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

multivac ::

darkolord je izjavil:

Popolnoma nekritično.
Glih tapravi se je oglasu.

Prebereš po en stavek, ki ga ne razumeš, in iz tega izluščiš nekaj svojega, potem pa to trobiš. "BREAKING NEWS fantje"

Daj si še enkrat preberi glede PCR testov.

Nadomestil ga je/bo PCR test, ki poleg SARS-nCOV-2 zazna še in loči med influenzo A in B. Torej se bo v enem koraku lahko testiralo za kovid in gripco.


Saj nisem rekel, da bo prenehal z PCR.
Ampak gold standard. Zelo natančen, oh in sploh itd.
Dobro leto in pol v uporabi.
Govorim o obstoječem testu seveda, ki ni več dober (ko je prva faza agende mimo).

Brez skrbi darklord, v prihajajočih mesecih ti bodo še toliko bulšita pripravili za papati.
Kot rečeno. Če bo kdaj "killshot" pripravljen...ti boš stal prvi v vrsti za ga dobit.
Vrjameš praktično vsemu kar ti sistem ponuja. Vrjameš tudi, da sistem te hoče obvarovati.


Me pa firbec zakaj so sedaj kar naenkrat začeli s to gripo.
Bo interesantno videti za sezono.

Kaj praviš darklord? Cepiva kosila cepljence, krivi covid necepljeni, potrebno booster shot mRNA+gripa?
Zavrtimo kolo covida in pogledamo kaj nam bodo pozimi prodali?

Nekje mora biti tvoja točka prevoja. Kdaj ti bo dovolj kolega?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

multivac ::

Kaj praviš kolega darklord

https://www.mirror.co.uk/news/politics/...

Socialne kreditne točke do 2030 v evropi ali državo zgolj skrbi, da ješ zdravo hrano?

multivac ::

Kaj praviš darklord:



Dr. Fauci in 2017: President Trump Will Be Challenged By a "Surprise Global Disease Outbreak"


Je Fauci bral Dannyjeve Zvezde?
Dobro je to zadel leta 2017.
Tako dobro je napovedal pravzaprav, da je preventivno vložil denarce v Wuhanski laboratorij za odkritje zdravila.


Temu ti vrjameš. Moraš vrjeti darklord.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

darkolord ::

Gold standard je PCR, ne pa točno CDC-jev assay. Ker je dovolj drugih, ni potrebe, da oni nadaljujejo s tem. Ni se nič poslabšal ali da ni dovolj dober ali karkoli takšnega. So pa razvili boljšega.

To je bil povsem logičen in smiseln korak.

Za zimo in naprej ne bom nič napovedoval. Zakaj bi?

Kaj ima Borisov fat tax veze s zaščito cepiv, veš samo ti.

Glede zadnjega linka je pa že skoraj priceless ta ironija. Ti poskušaš (sicer bolj neuspešno) početi ravno to, kar so počeli vsi tile, ki jih obtožuješ zarot. :))

DarwiN ::

Jaz pa napovem, da bo en hud potres v prihodnjih letih.. In hudi požari + tsunami. Pa da vidimo, če sem Nostradamus. Me lahko citiraš čez par let, Shirlock..

No, da še razblinim to tvojo teorijo zarote.

Najprej si v citat lažno podtaknil besedo "global", ker je kar precejšnja razlika med globalnim izbruhom in lokalnim izbruhom. Globalnega je precej težje predvidet in so precej redkejši.

Lokalni se zgodijo praktično vsako leto. In jasno, ker so ZDA vodilne v svetu virologije in nalezljivih bolezni, sodelujejo praktično pri vseh izbruhih po svetu, tko da je administracija ZDA redno na preizkušnji.

Zato lahko praktično garantiraš, da se bo tudi naslednik Bidena moral soočit s "presenetljivim" izbruhom bolezni.

2014 je bila denimo Ebola, 2016 Zika, 2018 akutni mielitis, 2019 ošpice in še precej manj opaznih izbruhov vmes med temi letnicami.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

pirat ::

Dobro jutro, anticepilci!
Danes je kar lep dan za iskanje zarot - zalaufajte svoje facebooke, twitterje, tik-toke, youtube epidemiologe, Terška in Potrča, ter veselo na delo!

uvodV?? ::

Dobro jutro multirac in ostala bolna banda! Še vedno čakam dolgoročne posledice cepiva.

Tudi na referendumu sem volil proti, tako da izgleda mind-control elit tudi ŠE ne deluje name.

So mi namesto cepiva vbrizgali sladkano vodo? Druge razlage sam nimam.

Conini ::

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?


In kaj pravijo šivilje, peki, kelnarji in trgovke o bioloških mehanizmih??

Utk ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?


In kaj pravijo šivilje, peki, kelnarji in trgovke o bioloških mehanizmih??

Dajata vprašanja o stvareh, ki jih nihče ne trdi, odgovarjate na vprašanja, ki jih ni nihče postavil. Jasno, ker na tista, ki so postavljena, odgovorov nimate. Tako da dokler ne odgovorite na pol tistega, kar smo vprašali, škoda da kaj komentirate.

Conini ::

Utk je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?


In kaj pravijo šivilje, peki, kelnarji in trgovke o bioloških mehanizmih??

Dajata vprašanja o stvareh, ki jih nihče ne trdi, odgovarjate na vprašanja, ki jih ni nihče postavil. Jasno, ker na tista, ki so postavljena, odgovorov nimate. Tako da dokler ne odgovorite na pol tistega, kar smo vprašali, škoda da kaj komentirate.


Nihče od vas ni strokovnjak iz tega področja in samo blebetate neumnosti. Zapravljate svoj in naš čas.

mahoni ::

pirat je izjavil:

Dobro jutro, anticepilci!
Danes je kar lep dan za iskanje zarot - zalaufajte svoje facebooke, twitterje, tik-toke, youtube epidemiologe, Terška in Potrča, ter veselo na delo!

Dobro jutro.

Zacnimo s tem - https://www.zurnal24.si/forum/thread/de...

Torej kdaj gre tretja spikica?
Bo sedaj fajzer?
Bo Moderna?
AstraZeneca?
Mogoce pa djoni?
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Telbanc ::

mahoni je izjavil:

pirat je izjavil:

Dobro jutro, anticepilci!
Danes je kar lep dan za iskanje zarot - zalaufajte svoje facebooke, twitterje, tik-toke, youtube epidemiologe, Terška in Potrča, ter veselo na delo!

Dobro jutro.

Zacnimo s tem - https://www.zurnal24.si/forum/thread/de...

Torej kdaj gre tretja spikica?
Bo sedaj fajzer?
Bo Moderna?
AstraZeneca?
Mogoce pa djoni?


Ne vem zakaj kompliciraš. "Cepiva so kot pravi uni z tega linka "neverjeten čudež"...

Se bojo pač cepili vsak mesec, lahko tud vsak teden.:)):)):))

Tako da bojo ostali "zdravi in vitalni.":)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Utk ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

To pa zato ker bereš samo to kar hočeš brat.

Dopuščaš možnost, da imam informacije, ki tvojo trditev anulirajo?


In kaj pravijo šivilje, peki, kelnarji in trgovke o bioloških mehanizmih??

Dajata vprašanja o stvareh, ki jih nihče ne trdi, odgovarjate na vprašanja, ki jih ni nihče postavil. Jasno, ker na tista, ki so postavljena, odgovorov nimate. Tako da dokler ne odgovorite na pol tistega, kar smo vprašali, škoda da kaj komentirate.


Nihče od vas ni strokovnjak iz tega področja in samo blebetate neumnosti. Zapravljate svoj in naš čas.

Strokovnjak katerega področja moraš bit, da veš, da če testiraš cepljene in necepljene na drugačen način, je podatek, da je v bolnci x procentov (ne)cepljenih sicer lahko resničen, je pa čisto nepomemben, ker se ne primerja jabolk z jabolki. In takih primerov zavajanj je nebroj.

Telbanc ::

https://novice.svet24.si/clanek/novice/...

"Tanzanija je včeraj prejela prvi milijon odmerkov cepiva Janssen. Po smrti predsednika so ubrali drugačno strategijo."

Po Haitiju in nasilni smrti predsednika, tud tle zaj "po naravni smrti predsednika" začenjajo cepljenje.

https://www.logicno.com/politika/tanzan...

"Tanzanija, Burundi, Haiti - sve 3 zemlje odbile cjepivo, sva 3 predsjednika mrtva"

Čakamo še zadnjo državo, od prej naštetih, v katerih je prišlo do nenadne smrti predsednikov, da začnejo besno cepiti.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

sbawe64 ::

Naključja se kar vrstijo.


https://www.24ur.com/novice/tujina/na-t...
v Nemčiji cepljenim več svobode

Kako hitro bo to padlo na US :)).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

FireSnake ::

PrihajaNodi je izjavil:

Prosim za zaklep. Ze petic.

Hvala

L.p. Nodi


Kdo pa si ti, da zahtevaš zaklep?
Problematične uporabnike se iz te teme odstrani in je zadeva rešena.

Ostali pa lahko nadaljujemo z debato, ker nas ta tema zanima.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

IL_DIAVOLO ::

Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

PrihajaNodi ::

Slovenci so od vedno hlapci. Samo da se resi preobremenjene bolnice, ki spet lahko pokajo po sivih.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

Ce to naredijo v Romuniji bo pokalo. Zelo majhen procent cepljencev. Mi smo zaenkrat se brez kakrsnih koli omejitev. Romuni bodo zadnji padli, ce sploh.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

eric_cartman ::

Mene samo zanimata 2 stvari..

1. Zakaj so teorije zarote nekaterim tako privlačne in kaj imajo od tega?

2. Ali je protest proti cepljenju zgolj zato, ker imamo Jajota za PV? In bi bilo drugače sicer če bi imeli nasprotni pol? Sam sem sicer absolutno proti SDS - ampak glede cepljenja se mi totalno fučka kaj si misli SDS in ostali. In ni razlike pri tem katera politična opcija je trenutno v koaliciji.

Sam se nisem še cepil, ampak ne zato ker se ne bi želel, pač pa zato ker sem stalno delal od doma.. In nisem imel neke hude potrebe po tem..

So pa cepljeni vsi okoli mene. Tudi na firmi, kjer je 200 zaposlenih jih je cepljenih več kot polovica oziroma že tam proti 70%. Pa če koga zanima se gre po strukturi izobrazbe za 6. stopnjo in naprej.

Verjamem, da je vsak od njih pretehtal kaj je boljše za posameznika in zakaj so se odločili za cepljenje..

Tudi v firmi imamo nekaj glasnih zagovornikov proti cepljenju.. Ampak ne samo proti Covidu, temveč tudi ostalim cepljenjem - še posebej pri otrocih. Najsi bo to za otroško paralizo ali pa za kaj drugega (rotavirusi in podobno). Pa mi ni jasno zakaj?

V katero skupino sodite vi ala multivac in ostali? Zgolj proti Covid? Ali na splošno proti cepljenju? In zakaj?
««
63 / 198
»»