» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
52 / 198
»»

Conini ::

Cifix63 je izjavil:

Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


profesor je psihologije i psihopatologije

A to je tista sorta folka, ki doštudira psihologije etc, da potem sebi pomaga? :))

49106 ::

Tudi samael je mislim da ta sorta folka. Ve kar precej o tem, celo toliko, da druge popravi, ko se zmotijo.

Samael je izjavil:

Kaj ti je zdaj nerodno :D


Zakaj pa nerodno? Za gripico se v življenju še nisem cepil. In se ne bom vsaj do 65 leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Samael ::

49106 je izjavil:

Tudi samael je mislim da ta sorta folka.

Evo, to ti pa ne bi prisodil. Da misliš. Pohvalno.

Zdaj, ko misliš, pa še razmisli, kjer v tej sliki najdeš sebe. Pa nikar zdaj lažno skromno, da se ne. Saj vemo da se :)

Samael != Samuel

multivac ::

https://www.ladbible.com/news/news-nsw-...

V Avstraliji imajo par primerkov, komplet država v lockdown.
Tam premierka/predstavniki pravijo, da ne niti se pogovarjat s sosedi.

V kateri pandemiji je to bilo ok, da reče politik?

Dragi logitec...tu ni nobene inercije. Motor ima poln gas še vedno.

dexterboy ::

zmaugy je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

Enostavno. Prekličemo epidemijo in vse ukrepe naj se vrne vse v stare tire. Kdor se je mislil cepit se je, ostali pa tak pravijo da virus ni škodljiv. To mnenje upoštevajmo tudi ob morebitnih potrebah zdravljenja zaradi COVID, če nisi cepljen te pač pošlejo domov, saj tako verjameš da je to samo prehlad.
Hear hear! Takoj za to.
khm... a nisi pisal, da te boli kurac za folk, če se kdo cepi ali ne?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Goody ::

Cifix63 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

Goody je izjavil:

Aha, bravo, torej veš kaj ni rešitev-cepljenje, ne veš pa kaj je. Dober si.

Skrbijo da potencialni dolgoročni efekti cepiv (očitno dolgoročni dlje kot leto in pol? kolikor so cepiva v uporabi), ki jih ne poznamo. Medtem gladko ignorira dolgoročne posledice COVID, ki jih nekaj poznamo (in niso lepi), poleg še sploh be odkritih :).

Ne razumem od kje ta strah pred namišljenimi posledicami cepiva. Cepivo samo je mnogo preprostejše od virusa in tehnologijo cepiv poznamo bolje kot sam virus. Skrbijo naj te raje še ne znane dolgoročne posledice COVID. Počakaj da še malo mutira :).

Seveda strudel je prepameten za tole in on že ve bolje kot stroka.

Štrudl je prebolel zadevo. Zato ne teži ti meni kaj in zakaj se ne cepim. Imam svoje razloge ki so ravno toliko legitimni kot tvoji za cepljenje.
Jaz namreč pišem zase, v svojem imenu. Nobenemu drugemu ne pametujem ali naj se cepi ali ne. Odločitev posameznika. SVOBODNA odločitev posameznika. Bo šlo?
Ali si ti tudi naci-wannabe ki bi silil ljudi v to kaj morajo storiti?


Priporočam, da si preberete intervju na spodnji povezavi.
Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


Ti to resno? Psihologinja odgovarja na vprašanja o "nominalni oblasti", pa kako je Macrona izvolila big pharma, pa kaj želi dejanska oblast banke (;))... prebral dve vprašanji in en odgovor pa mi je jasno da je to intervju za multivaca in podobne looneye....pa seveda za fb frizerke.

49106 ::

Bolj resno kot Cizelj, to vsekakor.


multivac je izjavil:

https://www.ladbible.com/news/news-nsw-...

V Avstraliji imajo par primerkov, komplet država v lockdown.
Tam premierka/predstavniki pravijo, da ne niti se pogovarjat s sosedi.

V kateri pandemiji je to bilo ok, da reče politik?

Dragi logitec...tu ni nobene inercije. Motor ima poln gas še vedno.


Ta virus se izjemno hitro širi. Eksponentno baje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

apfelstrudl ::

Conini je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Problem je da je tvoja rešitev (cepljenje) v tem primeru nekako enako efektivna kot pizdakanje po forumu tako da... ja lahko. Saj razlike itak ne bo :)


Svašta majka rodi... teleta brez osnovne šole, ne komentirajte tukaj.


Jeap res bo treba nazaj v šolo.
Govora je bilo o čakalnih vrstah in zdravljenju raka, kar bi gospod vedel, če bi se mu dalo prebrati debato od začetka. Dal sem zgolj repliko na Juretovo trditev da zdravniki ne pošiljajo ljudi na žale. Ja, res jih ne... smo pa blizu. Zakaj? Beri zgoraj lenoba. Sem dal lastno izkušnjo iz prve roke za primer.

Vse ostalo so totalno ven iz konteksta privlekli razni veleumi s te table, vključno s tabo.

Najprej se pa nauči vsaj kolikor toliko kulturno debatirat, potem pa lahko naprej...

Goody ::

49106 je izjavil:

Bolj resno kot Cizelj,


Se skoraj strinjam - enako neresno kot Cizelj in njegovi modeli. Tip redno povsem zgreši, verjetno računa na spomin zlate ribice javnosti. Saj ne vem kdo ga stalno daje v medije...

49106 ::

Pojma nimam, ampak ta človek, tudi če obdrži službo po vseh teh fiaskih, se nikakor ne bi smel pojavljati v medijih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Cifix63 ::

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


profesor je psihologije i psihopatologije

A to je tista sorta folka, ki doštudira psihologije etc, da potem sebi pomaga? :))


Glej kerlc, dovolj je že jasno in vsaki dan se ta sum le še poudarja, da bo krepnila vsa cepljena populacija in večina necepljene, ker je tako določeno v planu, ki ga trenutno poslušno izvajajo vse vlade sveta! To je jasno, kot najbolj beli dan in sploh nima smisla o tem, ok.
Pa si poišči intervju z dekanom medicinske fakultete Krešimirom Paveličem! Najbrž je dovolj avtoriteta in ima dovolj znanja v primerjavi s tvojo malenkostjo.

Goody ::

Na ijs če si redni zeloooo težko izgubiš službo.

49106 ::

Potem se sploh ne čudim, da se oglašajo takšni biseri.

Goody ::

Cifix63 je izjavil:

Conini je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


profesor je psihologije i psihopatologije

A to je tista sorta folka, ki doštudira psihologije etc, da potem sebi pomaga? :))


Glej kerlc, dovolj je že jasno in vsaki dan se ta sum le še poudarja, da bo krepnila vsa cepljena populacija in večina necepljene, ker je tako določeno v planu, ki ga trenutno poslušno izvajajo vse vlade sveta! To je jasno, kot najbolj beli dan in sploh nima smisla o tem, ok.
Pa si poišči intervju z dekanom medicinske fakultete Krešimirom Paveličem! Najbrž je dovolj avtoriteta in ima dovolj znanja v primerjavi s tvojo malenkostjo.


Jao, a tele medicinske fakultete:

https://faktograf.hr/2021/06/29/kresimi...

Kaj nasedate očitno nestabilnim osebkom. Pa v kaj verjamete, res zanimivo.

multivac ::

49106 je izjavil:

Pojma nimam, ampak ta človek, tudi če obdrži službo po vseh teh fiaskih, se nikakor ne bi smel pojavljati v medijih.


Jaz bi šel korak dlje. Popolno prenehanje financiranja IJS, ki napaja te pijavke.
Če že trdijo take blesavosti, naj se preizkusijo na trgu.
Pa nisem proti znanstvenim inštitucijam, ampak IJS zgleda, da je v fazi prestrukturiranja.

Cifix63 ::

Goody je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

Goody je izjavil:

Aha, bravo, torej veš kaj ni rešitev-cepljenje, ne veš pa kaj je. Dober si.

Skrbijo da potencialni dolgoročni efekti cepiv (očitno dolgoročni dlje kot leto in pol? kolikor so cepiva v uporabi), ki jih ne poznamo. Medtem gladko ignorira dolgoročne posledice COVID, ki jih nekaj poznamo (in niso lepi), poleg še sploh be odkritih :).

Ne razumem od kje ta strah pred namišljenimi posledicami cepiva. Cepivo samo je mnogo preprostejše od virusa in tehnologijo cepiv poznamo bolje kot sam virus. Skrbijo naj te raje še ne znane dolgoročne posledice COVID. Počakaj da še malo mutira :).

Seveda strudel je prepameten za tole in on že ve bolje kot stroka.

Štrudl je prebolel zadevo. Zato ne teži ti meni kaj in zakaj se ne cepim. Imam svoje razloge ki so ravno toliko legitimni kot tvoji za cepljenje.
Jaz namreč pišem zase, v svojem imenu. Nobenemu drugemu ne pametujem ali naj se cepi ali ne. Odločitev posameznika. SVOBODNA odločitev posameznika. Bo šlo?
Ali si ti tudi naci-wannabe ki bi silil ljudi v to kaj morajo storiti?




Priporočam, da si preberete intervju na spodnji povezavi.
Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


Ti to resno? Psihologinja odgovarja na vprašanja o "nominalni oblasti", pa kako je Macrona izvolila big pharma, pa kaj želi dejanska oblast banke (;))... prebral dve vprašanji in en odgovor pa mi je jasno da je to intervju za multivaca in podobne looneye....pa seveda za fb frizerke.


Jaz to zelo resno kakopak.
To o Makronu je stara stvar, se ve kdo ga je nastavil in zakaj že od njegove izvolitve ko je bilo do izbruha korona krize še nekaj let!

Glej jaz namesto vas stvari med seboj ne morem povezati, ok? To mora vsak sam, vsak pa tega ni sposoben, nič novega. Imam 15 povezav do podobnih intervjujev, ki so eden bolj zastrašujoč od drugega; sodelujoči so Dr. znanosti in imajo zaradi povedane resnice določene težave.

dexterboy ::

HappyPills je izjavil:

Tako ja. Zdaj pa se ne cepit, da bodo lahko zdravniki spet se ukvarjali s covid bolniki namesto z rakavimi in ostalimi. Moja soseda je kardiologinja in je namesto svojega primernega dela opravljala delo na intenzivnem oddelku za covid. Pol leta, ker pač ni dovolj kadra da bi te ljudi vse hendlal. Zelo redko smo jo vidli doma. Mati se zdravi za pljučnim rakom in vem kakšna je bila situacija na onkologiji, poznam tudi par ljudi ki tam delajo. So bili premeščeni na druge oddelke kjer so mogli pomagat. Covid je pač imel v nekem obdobju po 200 ljudi na intenzivki ter 1000+ hospitaliziranih. PLUS OSTALE BOLEZNI!. Ter plus že znane težave zdravstva. Evo iz prve roke zakaj bo zdaj nekdo najebal za neodkrito srčno bolezen ali pa neodkritega raka. To imamo za prihajajočo zimo možnost popravit. Pa se trudimo z budalaštenjem da nebi. Ko bo nasljednjič kak tvoj drug možakar na vrsti pa ti štrudl predlagam da ga pošlješ dr. Dexterju ali pa vsaj Dr Multivacu pa bo on porihtal. Glede na vso ekspertizo ki jo imajo te fantje pomoje ne bo problem. Edino na Matota nebi preveč računal ta ti bo itak rekel da je čas možakarju že davno pošel. Feryz pa ti bo povedal, da samo pičke dobijo raka. Potem se boš zamislil v kaki družbi si...

A zdej imaš pa že mamo bolno? Pa KAJ boš še potegnil ven iz tvoje možganske skorje? Živiš v Avstriji, žena ti je v farmaciji, si v civilni zaščiti, že eno leto nabijaš folku, da mora nositi maske, ostajati doma, hoditi na cepljenje... Ali ti SPLOH prebereš, kaj napišeš??? Tebi NAJ verjamemo za tvojo mamo, ko je pa par strani nazaj model pisal o svaku v Kobaridu pa posmeh??? Oprosti, ker bom grob, ampak do takšnih, kot si ti, človek NE SME imeti niti najmanjšega občutka empatije. Ker si egoist do konca in nazaj, ampak tusi nisi edini. Izživljaš se nad drugimi, ker imaš v sebi travme iz otroštva? Bomo necepljeni krivi za karcinom tvoje mame? Tako, kot so bili židje krivi za smrt mame Dolfija? No, oba sta v Avstriji, on sicer že pokojni, ampak zgodovina se ponavlja. Po Adolf je tudi imel kužija, tako kot ti ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

multivac ::

Hehe. Dobro si ga.
Zgleda, da je ta jure res nek plačan trol, ki prilagaja zgodbo primerno agendi.

Saj sem ga že prej ignoriral, sedaj bo to bistveno legitimneje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Cifix63 ::

Vem kaj pišem, ta dani link je bil le skromen uvod v to kar sem nameraval povedati... vendar neke vrste hajke nekaterih tukaj si pa ne bom dovolil. Pika.
Za mene je debata tukaj končana! Škoda mojega časa in porabljene energije..

Pač ne verjamete in ne verjemite. Prepričani ste in to tako lahkotno prepričani v Prav tega kar se izvaja čeprav sploh ne veste kaj bo šele sledilo...v redu, mi je prav.
Pocepite se. Sledila bo nova doza, pa naslednja "poživitvena doza" itn.., Konca ne bo. Morda bo kdo začel takrat razmišljati, ampak to ni več moj problem. Vso srečo.

PrihajaNodi ::

Cifix63 je izjavil:

Vem kaj pišem, ta dani link je bil le skromen uvod v to kar sem nameraval povedati... vendar neke vrste hajke nekaterih tukaj si pa ne bom dovolil. Pika.
Za mene je debata tukaj končana! Škoda mojega časa in porabljene energije..

Pač ne verjamete in ne verjemite. Prepričani ste in to tako lahkotno prepričani v Prav tega kar se izvaja čeprav sploh ne veste kaj bo šele sledilo...v redu, mi je prav.
Pocepite se. Sledila bo nova doza, pa naslednja "poživitvena doza" itn.., Konca ne bo. Morda bo kdo začel takrat razmišljati, ampak to ni več moj problem. Vso srečo.


Ja, jst sm se cepil samo zaradi razloga da dobim se pozivitveni odmerek. Ta pa sciti dejansko pred vsem. Nekje sem prebral, da preprecuje tudi raka na kozi in odbija UV zarke, tako da lahko stojim brez skrbi na soncu kolikor hocem.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

mahoni ::

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

PrihajaNodi ::

mahoni je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.


Je normalno. Saj mine.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

mahoni je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.


Računam, da je to resnica.
To je nesprejemljivo od cepiva za masovno uporabo.

Če bo polovica teh čez kako leto pocrkalo, potem res cepivo ni primerno za uporabo.
Če se bo cepivo izkazalo kot neučinkovito, sploh ne vem kaj izguljamo čas.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je okuzli 80 ljudi. 5 intenzivka, 10 bolnica in 8 zelo slabih ze par tednov.

Torej to je normalno?
Umrla sta 2

Ce ze pribijamo zgodbice.

multivac ::

Serijskim lažnjivcem ne vrjamemo. Žal.



Sicer pa
https://www.delo.si/novice/slovenija/kr...

Pomnete tisto jokalico od doktorja, ki pravi da raje mirno spi kot prejema dodatek?
Gospod doktor, a če vam napol zgradimo novo bajto za par mesecev dela, boste tudi težko spali?

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je okuzli 80 ljudi. 5 intenzivka, 10 bolnica in 8 zelo slabih ze par tednov.

Torej to je normalno?
Umrla sta 2

Ce ze pribijamo zgodbice.


A so se cepeli? Ti ze mas pozivitveni odmerek? Jaz sem se cepil samo in samo na podlagi tvojih zapisov. Sedaj cakam pozivitveni odmerek ki varuje pred UV zarki tako da ne bo vec koznega raka. Go away sun, go away sun, you will not kill us anymore!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

mahoni je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.


Računam, da je to resnica.
To je nesprejemljivo od cepiva za masovno uporabo.

Če bo polovica teh čez kako leto pocrkalo, potem res cepivo ni primerno za uporabo.
Če se bo cepivo izkazalo kot neučinkovito, sploh ne vem kaj izguljamo čas.


Bivši glavni raziskovalec za kronične pljučne bolezni in astmo pri Pfizerju Mihael Yeadon je dejal, da bodo cepljeni živeli nekje 3 leta..

HappyPills ::

dexterboy je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Tako ja. Zdaj pa se ne cepit, da bodo lahko zdravniki spet se ukvarjali s covid bolniki namesto z rakavimi in ostalimi. Moja soseda je kardiologinja in je namesto svojega primernega dela opravljala delo na intenzivnem oddelku za covid. Pol leta, ker pač ni dovolj kadra da bi te ljudi vse hendlal. Zelo redko smo jo vidli doma. Mati se zdravi za pljučnim rakom in vem kakšna je bila situacija na onkologiji, poznam tudi par ljudi ki tam delajo. So bili premeščeni na druge oddelke kjer so mogli pomagat. Covid je pač imel v nekem obdobju po 200 ljudi na intenzivki ter 1000+ hospitaliziranih. PLUS OSTALE BOLEZNI!. Ter plus že znane težave zdravstva. Evo iz prve roke zakaj bo zdaj nekdo najebal za neodkrito srčno bolezen ali pa neodkritega raka. To imamo za prihajajočo zimo možnost popravit. Pa se trudimo z budalaštenjem da nebi. Ko bo nasljednjič kak tvoj drug možakar na vrsti pa ti štrudl predlagam da ga pošlješ dr. Dexterju ali pa vsaj Dr Multivacu pa bo on porihtal. Glede na vso ekspertizo ki jo imajo te fantje pomoje ne bo problem. Edino na Matota nebi preveč računal ta ti bo itak rekel da je čas možakarju že davno pošel. Feryz pa ti bo povedal, da samo pičke dobijo raka. Potem se boš zamislil v kaki družbi si...

A zdej imaš pa že mamo bolno? Pa KAJ boš še potegnil ven iz tvoje možganske skorje? Živiš v Avstriji, žena ti je v farmaciji, si v civilni zaščiti, že eno leto nabijaš folku, da mora nositi maske, ostajati doma, hoditi na cepljenje... Ali ti SPLOH prebereš, kaj napišeš??? Tebi NAJ verjamemo za tvojo mamo, ko je pa par strani nazaj model pisal o svaku v Kobaridu pa posmeh??? Oprosti, ker bom grob, ampak do takšnih, kot si ti, človek NE SME imeti niti najmanjšega občutka empatije. Ker si egoist do konca in nazaj, ampak tusi nisi edini. Izživljaš se nad drugimi, ker imaš v sebi travme iz otroštva? Bomo necepljeni krivi za karcinom tvoje mame? Tako, kot so bili židje krivi za smrt mame Dolfija? No, oba sta v Avstriji, on sicer že pokojni, ampak zgodovina se ponavlja. Po Adolf je tudi imel kužija, tako kot ti ;)


Hmm to si ti neki zamesal. Ne zivim v avstriji in nisem porocen. Moja pa ne dela v farmaciji. Nisem se nikomur posmehoval sploh ne za resne stvari. To je vasa domena sploh ti rad posezes po posmehu in agresiji. Un drake me je hotu na kandelaber ti molotovko spet drug v jamo.

Ja imam pa mamo z rakom. Tako pac je. Niti nisem nikogar krivil da ga ima. 2 paketa cikov na dan 40 let pac naredi svoje.

Zdaj pa chill. In pa check your facts.

PrihajaNodi ::

A mama je cepljena?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

Seveda je cepljena. Tako kot vsi v druzini ter ves sirsi krog prijateljev. Od vseh ki jih osebno poznam ni cepljen samo en sodelavec ampak on je antivexx ze od prej.

PrihajaNodi ::

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Cifix63 je izjavil:

multivac je izjavil:

mahoni je izjavil:

Prejle sem se pogovarjal s kolegom in v njegovi firmi se je naspikalo 80 ljudi. 3 tromba in 5 zelo slabih stranskih ucinkih ze par tednov.

Torej to je normalno?

Nihce ni umrl - vsaj zaenkrat ne. Vecina je naspikanih z AZ.


Računam, da je to resnica.
To je nesprejemljivo od cepiva za masovno uporabo.

Če bo polovica teh čez kako leto pocrkalo, potem res cepivo ni primerno za uporabo.
Če se bo cepivo izkazalo kot neučinkovito, sploh ne vem kaj izguljamo čas.


Bivši glavni raziskovalec za kronične pljučne bolezni in astmo pri Pfizerju Mihael Yeadon je dejal, da bodo cepljeni živeli nekje 3 leta..


To je rekel tako malo pavšalno.
Najvrjetneje so si nekateri konkretno skrajšali življensko dobo.

Predkratkim se je izpričal licenciran doktor, ki je obrazložil kakšne poškodbe počnejo ta cepiva.
Povem v kratkem, če me ne kdo prehiti.
Vse kar pove je po mojih ocenah povsem skladno z dosedaj znanimi podatki o virusu in cepivu. Nič ne privleče vn iz etra in zastavlja svoje ime na ta račun.
Računam tudi, da je iskren, saj si je popolnoma brez profita uničil življenje.
Nihče tega ne počne kar brezveze.

Ampak ja...stojim ob hipotezi, da so si cepljeni konkretno skrajšali življensko dobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

HappyPills ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?


Te zabava rak moje mati. No nisem prsenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa...

multivac ::

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?


Te zabava rak moje mati. No nisem prsenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa...


Od koga pa bi umrla oktobra/novembra 2020?

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?


Te zabava rak moje mati. No nisem prsenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa...


Torej cepili so osebo, kateri zjebe se do konca imunski sistem kar ga je se ostalo. Hmm
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:


Torej cepili so osebo, kateri zjebe se do konca imunski sistem kar ga je se ostalo. Hmm


A to so ti povedali, da naredijo cepiva? Zjebejo imunski sistem?

HappyPills ::

Nodi. Za plucnega raka ni resitve. Samo sprejemanje. Vsaj za 1x. No mNRA to lahko ze spremeni. Morda bo od nekoga drugega mama to nekoc za voljo epidemije covid celo prezivela. Upajmo.

PrihajaNodi ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Torej cepili so osebo, kateri zjebe se do konca imunski sistem kar ga je se ostalo. Hmm


A to so ti povedali, da naredijo cepiva? Zjebejo imunski sistem?


Jan nevem, ce ne bi poznal primerov z rakom, cepljenjem in smrtjo mesec dni kasneje, me ne bi zanimalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Torej cepili so osebo, kateri zjebe se do konca imunski sistem kar ga je se ostalo. Hmm


A to so ti povedali, da naredijo cepiva? Zjebejo imunski sistem?


Tako je. Strokovnjaki bistveno večji od tebe so izrazili skrb, da ta cepiva lahko neugodno vplivajo na delovanje imunskega sistema.

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

Nodi. Za plucnega raka ni resitve. Samo sprejemanje. Vsaj za 1x. No mNRA to lahko ze spremeni. Morda bo od nekoga drugega mama to nekoc za voljo epidemije covid celo prezivela. Upajmo.


Saj pa je imela lepo zivljenje. Bodi pozitiven. Neves kaksen uzitek kajenje je.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

HappyPills ::

multivac je izjavil:

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?


Te zabava rak moje mati. No nisem prsenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa...


Od koga pa bi umrla oktobra/novembra 2020?

Od covida absolutno ce bi ga dobila. Vsi na onkoloskom so nas zelo opozarjali da covid lahko vzame teh nekaj let ki so ostala. Lahko bi tudi od gripe npr in tudi za tega so jo cepli. Cepli smo se tudi vsi ostali pa ne samo lansko leto...

PrihajaNodi ::

HappyPills je izjavil:

multivac je izjavil:

HappyPills je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj pa ce mama sedaj umre? Ali umre zaradi korone, raka ali zaradi cepiva? Gdaj je bila cepljena, koliko casa nazaj in s cim?


Te zabava rak moje mati. No nisem prsenecen. Umrla bo od raka to vemo ze nekaj casa...


Od koga pa bi umrla oktobra/novembra 2020?

Od covida absolutno ce bi ga dobila. Vsi na onkoloskom so nas zelo opozarjali da covid lahko vzame teh nekaj let ki so ostala. Lahko bi tudi od gripe npr in tudi za tega so jo cepli. Cepli smo se tudi vsi ostali pa ne samo lansko leto...


Gdaj je bila cepljena in s cim???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Dobro bi bilo dodati še, da je Leon Cizelj bivši mož Romane Jordan (prej Jordan Cizelj), evroposlanke EPP/SDS (2004 - 2014) in članice izvršilnega odbora SDS (2009 - 2016)


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Interesantno.

IJS je torej še eno leglo koritnikov. Pokličite dezinsekcijo.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

Dobro bi bilo dodati še, da je Leon Cizelj bivši mož Romane Jordan (prej Jordan Cizelj), evroposlanke EPP/SDS (2004 - 2014) in članice izvršilnega odbora SDS (2009 - 2016)


https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Interesantno.

IJS je torej še eno leglo koritnikov. Pokličite dezinsekcijo.


To se bere ze kot Cernobil…mama mia
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

IL_DIAVOLO ::

Kapo dol folku, ki se drži nacel in se ne cepi. Zelo močne osebnosti.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

multivac ::

Ni lahka, ampak oblast je tako gnila, da nam drugega ne preostane.

Če sedaj popustimo, bomo živeli v mnogo slabšem svetu. Ljudje mislijo, da bodo tej zeleni pasuši šli stran.
V resnici so zgolj formalizacija vsega kar se je dosedaj dogajalo.

dild0idis ::

multivac je izjavil:

Ni lahka, ampak oblast je tako gnila, da nam drugega ne preostane.

Če sedaj popustimo, bomo živeli v mnogo slabšem svetu. Ljudje mislijo, da bodo tej zeleni pasuši šli stran.
V resnici so zgolj formalizacija vsega kar se je dosedaj dogajalo.


multivac in kaj ta zeleni pasoš doda, česar se danes z obstoječimi pasoši oz. zdravstvenimi karticami še ne da?
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

okoduha ::

Cifix63 je izjavil:


Priporočam, da si preberete intervju na spodnji povezavi.
Ničesar ne bom rekel, na nikogar vplival, samo preberite si ga in si ustvarite lastno mnenje ter vtis.

https://www.logicno.com/politika/prof-d...


Hvala za ta link.

dexterboy ::

Iz teme, ki je blokirana, ker sem iskal odgovor jurefluxu, pa se mi ne da ukvarjat z njim... civilna zaščita na polno? Skratka;
DexterBoy:: 22. okt 2020, 09:29
Par dni nazaj je en fantek s prstom pokazal name in govoril: mami, mami, tisti stric tam pa nima maske!
Bil sem sam na svoji strani ceste, nikjer nikogar na pločniku... Na dolgi rok se nam ne piše nič dobrega, če postajamo takšna družba.

Lani nismo nosili mask, letos se ne bomo cepili. Kdaj dobim svoj trak z Davidovo zvezdo za nošnjo na roki?
Še en prispevek;
DexterBoy:: 21. okt 2020, 23:18
Me sploh ne gane če me noben ne jebe. Zase vem, da nisem korona vernik in sem ponosen na to.
Kam se drugi vidijo, je njihov problem, vsak fura svoj lajf. Sem se postavil na stran Vostoka, ker ima določene stvari res potrjene, ne bom izgubljal časa da se poglobim v vse kar on objavi...
Po odzivih vidim, da ne znate NIČ drugega, kot na prvo brco poslati žogo nazaj v nasprotnikovo polovico, pol pa bo, kar bo...
Sem že dovolj pisal in se ponavljal iz teme v temo, se mi več ne da. Včeraj in danes doživel kazanje s prstom na ulici, ko sem bil sam na svoji polovici ceste, pa me je folk gledal kot da sem oropal banko... Pač, dovolj je, če gledaš in poslušaš medije, pa si že notri...
Skrbi me, ker se to ne bo dobro končalo. Čeprav nas bo Jure vse rešil s svojo ekipo Civilne Zaščite in reševalnim psom...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Kaj jureflux je sedaj še v civilni zaščiti??
Mater, ta ma veze vsepovsot. Sigurno tudi na IJS, oddelek za metafiziko najbrž.

dild0idis je izjavil:

multivac je izjavil:

Ni lahka, ampak oblast je tako gnila, da nam drugega ne preostane.

Če sedaj popustimo, bomo živeli v mnogo slabšem svetu. Ljudje mislijo, da bodo tej zeleni pasuši šli stran.
V resnici so zgolj formalizacija vsega kar se je dosedaj dogajalo.


multivac in kaj ta zeleni pasoš doda, česar se danes z obstoječimi pasoši oz. zdravstvenimi karticami še ne da?


Doda to, da bo to nova infrastruktura, na katero bodo prenesli vse ostalo.
Na obstoječe ni mogoče. Niso ne hardversko ustrezne za to in niso niti dovolj interaktivni za te namene.
Glej Kitajsko, če te zanima kako bo. Brez pametnega telefona ne obstajaš in nič ne moreš v razvitih delih. Morda na njivah, a ne več dolgo.

Covid green pass bo čez 2 ali 3 leta postal zgolj še green pass.
Praktično stavim.
Če je kaj garantiranega od vse te pandemije, je to infrastruktura nadzora in upravljanja raje.
««
52 / 198
»»