» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
36 / 198
»»

PrihajaNodi ::

Bumbarji. Z denarjem namenjenem za covid bi lahko koncali svetovno lakoto. Narejeni so izracuni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Utk ::

RoccoC je izjavil:

Vostokovi, utkjevi, mahonijevi, messiahovi, nodijevi, feryzevi prijatelji iz usa ;)

https://gizmodo.com/pro-trump-group-fil...

Sej se jaz tudi lahko izmislim, da sem cepljen in da sem iz Urana, pa kaj pol, to pomeni, da si ti tudi idiot?

;-) ::

Conini je izjavil:

;-) je izjavil:

Kateri en sam?


Da se zaščitiš pred virusom, kokr se lahko. 8-O

Tega ne potrebujem, prebolel 2x. Če bi se lahko cepil proti alergiji na cvetni prah bi se takoj zaradi tega nahoda pa ne, kolikor berem v drugi temu so stranski ucinki hujsi od same bolezni.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

HappyPills ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bumbarji. Z denarjem namenjenem za covid bi lahko koncali svetovno lakoto. Narejeni so izracuni.


Lacen?

Massacra ::

"No fully vaccinated individuals under age 50 were in serious condition.

Meanwhile, among the unvaccinated, 14 people under age 50 were in serious condition, two of whom were younger than 40."

V absolutnih vrednostih pa so cifre tako nizke, da za zdr. sistem 11 milionske države 14 resneje zbolelih pod 50 let, ne pomeni dejansko nič
(pa če bi jih bilo 3x toliko, tudi nebi bilo nič huje za sistem).

imagodei ::

Pac-Man je izjavil:

Okužbe naraščajo zaradi mutiranih sevov (delta).
Virusi mutirajo med širjenjem.
Virusi se širijo med necepljeno populacijo.

Samo en razlog več za pospešitev cepljenja, zmanjšuje se možnost novih mutacij. Delta zaenkrat samo zmanjša učinkovitost cepiv, kriza bo, ko bo kak sev pobegnil.

A ti si zdaj naredil full circle? Od zagovornika cepljenja do glasnega antivaxxerja in spet nazaj do zagovornika cepljenja?
- Hoc est qui sumus -

HappyPills ::

Nic hudega gre eksponentno to.
Ta teden 11 ce 1 mesec pa 1000.

Massacra ::

HappyPills je izjavil:

Nic hudega gre eksponentno to.
Ta teden 11 ce 1 mesec pa 1000.


Razmerje št. okuženih in resno zbolelih? Je eksponentno razmerje?

ajdov2 ::

HappyPills je izjavil:

Nic hudega gre eksponentno to.
Ta teden 11 ce 1 mesec pa 1000.

čez koliko mesecev je dovolj okuženih da nastane črna luknja?

https://i.imgur.com/jHEaymE.jpeg

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ajdov2 ()

Kayzon ::

Conini je izjavil:

;-) je izjavil:

Kateri en sam?


Da se zaščitiš pred virusom, kokr se lahko. 8-O


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad. Cepi se zelis a daj mir drugim.

Reycis ::

Mnenje cepilcev je, da s tem zmanjšaš možnost, da bi prenesel okužbo na tiste bolj ranljive in da si tudi sebi s tem zmanjšaš možnost hudega poteka / smrti. Do neke mere imajo sicer prav je pa moje stališče, da je korist cepljenja še vedno premajhna, da bi opravičevala trenutno gonjo.
Diversity is our greatest strength

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Četudi so med necepljeni ti mlajši od 40 in med cepljeni starejši od 80? Kako to, da zdaj pa leta niso več važna?



Saj pri vasem resevanju ljudstva leta tudi niso igrala vloge pol pa dajmo ane

Samael je izjavil:

Telbanc je izjavil:

Samael je izjavil:





To sem spisal samo zato, da vas vrnem na pravo pot razmišljanja :))


Gre se za to, da če imamo dve skupini približno po 50% cepljeni in necepljenih, ki pristanejo v bolnici je učinkovitost cepiva enaka žegnani vodi.

Jah, ni res. Če si pozorno bral moje pisanje, kjer sem se skušal vživeti v razmišljanje povprečnega forumskega antivakserja, je mogoče 50% necepljenih v bolnici zgolj zato, ker so za razliko cepljenih omejeni pri skakanju naokoli.
Da bi bila cifra necepljenih v bolnici mogoče teh bistveno večja, če bi imeli enake privilegije kot cepljeni. Saj veš, Izrael pa to ... ponavljam, če ti kot necepljenemu rečejo, da nimaš kaj iskati v kinu, gledališču, na tekmi ... boš pač doma pred TVjem, ane. Pa se okuži tako, če se moreš.


Torej hoces rect da cepljenje ni resitev kot blizijo in je resicev res in edino samo distanca in bit doma

Koncno je nekdo pogruntal
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Conini ::

Kayzon je izjavil:

Conini je izjavil:

;-) je izjavil:

Kateri en sam?


Da se zaščitiš pred virusom, kokr se lahko. 8-O


Mislis tistim virusom ki je isto nevaren kot malo hujsi prehlad?


To povej svojcem tistih 3600 presežnih smrti lansko leto, o kakšnem prehladu je šlo.

Zakaj bi se npr jaz,ki sem zdrav ze slabe dve leti,cepil s poskusnim zdravilom. In to za virus ki ubija samo 70+ stare in hudo kronicno bolane ljudi? S cepivom ki je se v testni fazi? S cepivom ko ima vec stranskih ucinlov kot pa sama okuzba covida?


Kako je možno, da ob vsem tem, kar do sedaj vemo o covidu, lahko kaj takega napišeš?

Sma pazim nase,sem v dorbi formi,fit in mlad.


Kje vi take jemljete? Al ste komplet ignorantski, al ste kompletno zabiti.

IL_DIAVOLO ::

PrihajaNodi je izjavil:

Bumbarji. Z denarjem namenjenem za covid bi lahko koncali svetovno lakoto. Narejeni so izracuni.


Upam, da ne od tebe :D
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Mato989 ::

Ta del pove vse

Ko so zloglasni novomeški dijaki prišli iz Španije, so starši okuženih bili tretirani v dve skupine. Cepljeni in necepljeni. Cepljeni starši so živeli normalno ( navodilo nijz-ja), necepljeni pa so morali ostati doma v karanteni. Po enem tednu sta dva cepljena starša dobila simptome, pri testiranju pa bila pozitivna. En teden sta v dveh veikih novomeških firmah trosila virus in to legalno, saj jim je nijz to dovolil, ker sta cepljena. Z malo kmečke logike prideš do rezultata, da bi moralo biti testiranje za vse enako, kot tudi samoizolacija in karantena. Na koncu cepljeni bolj ogrožajo ranljive skupine in ga tudi bolj širijo.
Kdo je tu nor.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

uvodV?? ::

Mato989 je izjavil:


Kdo je tu nor.

Maro989, strudl, digitalcek, multirac; še bi lahko našteval

Mato989 ::

Minister je izjavil tudi, da bodo v četrtem valu cepljeni delali v pisarnah, medtem ko bodo necepljeni spet lahko delali od doma. Marsikdo, ki se je cepil, bi se drugače odločil, če bi to prej vedel.


Krek je rekel, da so zdravi varni samo, če se izogibajo prostorov, kjer se nahjajo PCT osebki. Zanimivo.


V petek je premier Izraela Benett podal naslednjo izjavo: Učinkovitost cepiva Pfizer proti različici Delta je "šibkejša", kot so upali zdravstveni uradniki, je v petek dejal premier Naftali Bennett, saj je bilo več kot 1.000 ljudi pozitivno testiranih na koronavirus, več držav pa je bilo dodanih na seznam krajev, kamor bodo Izraelci prepovedana potovanja. "Ne vemo natančno, v kolikšni meri cepivo pomaga, vendar je bistveno manj," je dejal Bennett


Kakšen je potem smisel cepljenja s cepivom, ki je bistveno manj učinkovito proti različici delta? Dvomim, da bi se premier Izraela šalil. .
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

cesnja ::

Mato989 je izjavil:

Ta del pove vse

Ko so zloglasni novomeški dijaki prišli iz Španije, so starši okuženih bili tretirani v dve skupine. Cepljeni in necepljeni. Cepljeni starši so živeli normalno ( navodilo nijz-ja), necepljeni pa so morali ostati doma v karanteni. Po enem tednu sta dva cepljena starša dobila simptome, pri testiranju pa bila pozitivna. En teden sta v dveh veikih novomeških firmah trosila virus in to legalno, saj jim je nijz to dovolil, ker sta cepljena. Z malo kmečke logike prideš do rezultata, da bi moralo biti testiranje za vse enako, kot tudi samoizolacija in karantena. Na koncu cepljeni bolj ogrožajo ranljive skupine in ga tudi bolj širijo.
Kdo je tu nor.

Prirocno ignoriras ostalih nekih 60 cepljenih starsev, ki se jih virus ni prijel.

Pa konsistentnost zgodbe ti tudi manjka, a nisi bil se do pred kratkim proti kakrsnikolim ukrepom? Zdaj bi pa kar pavsalno zapiral vse, ki so bili v stiku z maturanti?

Mato989 ::

cesnja je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ta del pove vse

Ko so zloglasni novomeški dijaki prišli iz Španije, so starši okuženih bili tretirani v dve skupine. Cepljeni in necepljeni. Cepljeni starši so živeli normalno ( navodilo nijz-ja), necepljeni pa so morali ostati doma v karanteni. Po enem tednu sta dva cepljena starša dobila simptome, pri testiranju pa bila pozitivna. En teden sta v dveh veikih novomeških firmah trosila virus in to legalno, saj jim je nijz to dovolil, ker sta cepljena. Z malo kmečke logike prideš do rezultata, da bi moralo biti testiranje za vse enako, kot tudi samoizolacija in karantena. Na koncu cepljeni bolj ogrožajo ranljive skupine in ga tudi bolj širijo.
Kdo je tu nor.

Prirocno ignoriras ostalih nekih 60 cepljenih starsev, ki se jih virus ni prijel.

Pa konsistentnost zgodbe ti tudi manjka, a nisi bil se do pred kratkim proti kakrsnikolim ukrepom? Zdaj bi pa kar pavsalno zapiral vse, ki so bili v stiku z maturanti?


Ta citat hoče pokazat predvsem na to, da so problem cepljeni ki mislijo da je z njimi vse ok, čeprav so za večino raznašanja okužb krivi prej oni kot necepljeni ki so morali bit v karanteni.

Seveda sem za nič omejitev nisem pa za omejitve za ene ja, za druge pa ne, pol pa ti drugi raznašajo krivi se pa prve =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

Ma virus ni prijel ni prijel.. polno nas je bilo okuženih pred cepivi in ni nihče zbolel doma ne v pisarni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

cesnja ::

Mato989 je izjavil:



Ta citat hoče pokazat predvsem na to, da so problem cepljeni ki mislijo da je z njimi vse ok, čeprav so za večino raznašanja okužb krivi prej oni kot necepljeni ki so morali bit v karanteni.

Seveda sem za nič omejitev nisem pa za omejitve za ene ja, za druge pa ne, pol pa ti drugi raznašajo krivi se pa prve =)

Veliko vecino okuzb povzrocite necepljeni, kar je povsem normalno, zato tega glede vsakega posameznega primera ne beres v casopisu.

HappyPills ::

Machete je izjavil:

Ma virus ni prijel ni prijel.. polno nas je bilo okuženih pred cepivi in ni nihče zbolel doma ne v pisarni.


Sej veš kaj praviš. Če si dolgo želiš. Mogoče zboliš za čim drugim npr. Kak Rak al pa kej.
Nič bat tudi tebe še najde Matilda.

Mato989 ::

cesnja je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Ta citat hoče pokazat predvsem na to, da so problem cepljeni ki mislijo da je z njimi vse ok, čeprav so za večino raznašanja okužb krivi prej oni kot necepljeni ki so morali bit v karanteni.

Seveda sem za nič omejitev nisem pa za omejitve za ene ja, za druge pa ne, pol pa ti drugi raznašajo krivi se pa prve =)

Veliko vecino okuzb povzrocite necepljeni, kar je povsem normalno, zato tega glede vsakega posameznega primera ne beres v casopisu.


En cepljen ki povzroči okužbe je dovolj da invalidira bistvo cepljenosti ker če bomo vsi cepljeni in vsi trosili kaj pa pol? Pol bo pa ok?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Massacra je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Nic hudega gre eksponentno to.
Ta teden 11 ce 1 mesec pa 1000.


Razmerje št. okuženih in resno zbolelih? Je eksponentno razmerje?


Točno veš kaj sem mislil...
Eksponenta rast okuženih bo prinesla eksponetno rast tudi v bolnišnicah. Trend je že viden. Ampak antivexxerje vsakič preseneti.
Najprej rečejo hahah za teh 10 v bolnicah panika, čez 1 teden rečejo hahaha za teh 100 v bolnici panika in čez 1 mesec rečejo hahah teh 1000 v bolnici so se zmislili ker v misterijih nič ne piše v tem.

Mato989 je izjavil:

cesnja je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Ta citat hoče pokazat predvsem na to, da so problem cepljeni ki mislijo da je z njimi vse ok, čeprav so za večino raznašanja okužb krivi prej oni kot necepljeni ki so morali bit v karanteni.

Seveda sem za nič omejitev nisem pa za omejitve za ene ja, za druge pa ne, pol pa ti drugi raznašajo krivi se pa prve =)

Veliko vecino okuzb povzrocite necepljeni, kar je povsem normalno, zato tega glede vsakega posameznega primera ne beres v casopisu.


En cepljen ki povzroči okužbe je dovolj da invalidira bistvo cepljenosti ker če bomo vsi cepljeni in vsi trosili kaj pa pol? Pol bo pa ok?


Ti si sigurno hodil na tekmovanja iz Logike. Ker tak način sklepanja so mogl ljudje v živo vidt.
Še 1x preber vzemi si čas za razmislek in boš videl kakšne bedarije trosiš. Probaj.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

HappyPills je izjavil:

Sej veš kaj praviš. Če si dolgo želiš. Mogoče zboliš za čim drugim npr. Kak Rak al pa kej.
Nič bat tudi tebe še najde Matilda.
Se strinjamo, ampak vi trdite, da bomo od korone pocrkali. Če se vzdržimo pripravkov kemične industrije.

A ni un "znanstvenik" za DDT dobil celo Nobelovo nagrado, ker je bila to najboljša stvar po izumu namazanega kruha? Ups.

Eni bomo počakali tudi tokrat. Če bo slučajno "ups".

HappyPills ::

Noben tega ne trdi da boste pocrkali. Te zgodbice za lahko noč kar svojim otrokom govori. Tebe morajo imet radi feryz si tak nakladač in sproti si kakšno stvar izmisliš da bolje ustrezaš narativi pogovora.

Btw kot večkrat omenjeno smrt ni edini outcome virusa. Vem da je to treba stalno pozabljat saj so drugi outcomi prizadeli mnogo več ljudi in ja tisto je bolj realno. Recimo strdki so 1000x bolj pogosti kot pri cepivu. Npr kaka demenca čez 5 let al pa nevrološka scena. Ja ja od virusa ne od cepiva tak da kar nehaj tipkat.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Vedno bolj se ponavlja vzorec, da se necepljeni ne okužijo, cepljeni se pa.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

showsover ::

feryz je izjavil:

Se strinjamo, ampak vi trdite, da bomo od korone pocrkali. Če se vzdržimo pripravkov kemične industrije.

Ne, ne, tega verjetno nihče ne trdi zares, mogoče kakšni doomsdayerji...

Gre samo za korenček in palico in za to, da vzameš možnost lockdowna in da življenje zalavfa normalno (ali blizu tega), z inflacijo ali brez.

Če pa nas bodo res gagnili vseh teh N milijard, pa neka.
Dvomim, da bo preživelim bistveno boljše, pravzaprav nasprotno.

Tak je moj reasoning, strašno enostaven, brez nekih hudih scenarijev.

Osebno ne verjamem v neko posebno zaroto zasužnjevanja.
So že sami krediti zelo učinkoviti...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Čakaj, čakaj, kaj ima pa cepivo veze z lockdownom!? Popolnoma in absolutno nič.
Eno je zdravstvena zadeva, drugo pa politična.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Noben tega ne trdi da boste pocrkali. Te zgodbice za lahko noč kar svojim otrokom govori. Tebe morajo imet radi feryz si tak nakladač in sproti si kakšno stvar izmisliš da bolje ustrezaš narativi pogovora.

Btw kot večkrat omenjeno smrt ni edini outcome virusa. Vem da je to treba stalno pozabljat saj so drugi outcomi prizadeli mnogo več ljudi in ja tisto je bolj realno. Recimo strdki so 1000x bolj pogosti kot pri cepivu. Npr kaka demenca čez 5 let al pa nevrološka scena. Ja ja od virusa ne od cepiva tak da kar nehaj tipkat.


Ampak ko smo mi trdili da smrt ni edini outcome virusa da so tudi stiske zaradi lockdownov, depresija zaradi prepovedi opravljanja dejavnosti n služnja denarja , uničenja življenja, izselitve zaradi tega, ste vsi v en glas trdili da to ni pomembno proti smrti...

Torej odloči se zdaj je pomembno ali ni.

Če je, potem bi moralo bit tudi pomembno ko smo zapirali v imenu PREŽIVETJA ljudi ki so stari 95... zdaj ko pa ni več to pasalo v "narrative" zdaj pa se opozarja da niso LE smrti...

Recimo največ ljudi po Svetu so prizadeli lockdowni ne Covid... torej je lockdown hujša težava in ga odpravimo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

RedDrake ::

HappyPills je izjavil:


... Recimo strdki so 1000x bolj pogosti kot pri cepivu. Npr kaka demenca čez 5 let al pa nevrološka scena. Ja ja od virusa ne od cepiva tak da kar nehaj tipkat.

COVID poznamo 5 let?
Cepivo poznamo 5 let?
Kako potem lahko to primerjaš?
Pa v kateri starostni skupini so strdki 1000x bolj pogosti?
0-18?
40-50?
85+?
Ker saj veš, tisočkrat bolj (pri cepivu je koliko 1:100.000?), to pomeni, da je v SLO imelo težave s strdki zaradi COVID-a okoli 3000 ljudi?
Manj kot jih je dejansko umrlo?

HappyPills ::

Seveda je pomembno. Od virusa UMIRAJO in imajo HUDE POSLEDICE. Prav tako so POSLEDICE od LOCKDOWNA.

In čisto za vse slabe stvari se odločate antivexxerji.
Zakaj Mato izbira umiranje, hude posledice in lockdown? Ker ga je strah pikice?

showsover ::

feryz je izjavil:

Čakaj, čakaj, kaj ima pa cepivo veze z lockdownom!? Popolnoma in absolutno nič.
Eno je zdravstvena zadeva, drugo pa politična.

Domnevam (vem ne), če bo velika precepljenost, politika izgubi vzvod za urejanje družbe po svojih preferencah.
Ti ne misliš tako? Res ne?

Te tudi necenzurirano.si nateguje po novem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

RedDrake ::

Ko politika enkrat dobi vzvod ga nikoli ne opusti.
Samo glej razne krizne DDV-je in podobno.
Dokler ne bodo bingljali s kandelabrov bodo vzvodi ostali.

showsover ::

RedDrake je izjavil:

Ko politika enkrat dobi vzvod ga nikoli ne opusti.
Samo glej razne krizne DDV-je in podobno.
Dokler ne bodo bingljali s kandelabrov bodo vzvodi ostali.

Očitno nas premalo moti krizni ddv, da bi šli pred parlament ali kam je že potrebno iti. Tako enostavno je.

Vklopi razum, vzemi račun.

HappyPills ::

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:


... Recimo strdki so 1000x bolj pogosti kot pri cepivu. Npr kaka demenca čez 5 let al pa nevrološka scena. Ja ja od virusa ne od cepiva tak da kar nehaj tipkat.

COVID poznamo 5 let?
Cepivo poznamo 5 let?
Kako potem lahko to primerjaš?
Pa v kateri starostni skupini so strdki 1000x bolj pogosti?
0-18?
40-50?
85+?
Ker saj veš, tisočkrat bolj (pri cepivu je koliko 1:100.000?), to pomeni, da je v SLO imelo težave s strdki zaradi COVID-a okoli 3000 ljudi?
Manj kot jih je dejansko umrlo?


Ti prepuščam da si odgovore na to sam najdeš. Vrjamem da si sposoben in vešč googlanja in da si boš znal odgovorit na vprašanja ki si si jih zastavil. Menda antivexxerji radi preverite zadeve...

Kar se tiče covid vs cepivo je pa ena stvar jasna ne vemo kaj bo čez 10 let vemo pa kakšne posledice trenutno povzroča in virus in cepivo.
Izbira je logična. Precej jasno je tudi kakšna verjetnost je da bo hujše posledice čez leta povzročal virus ta trend je že jasen.
Kar pogooglaj si. Vse je na voljo. VSE.

Mato989 ::

HappyPills je izjavil:

Seveda je pomembno. Od virusa UMIRAJO in imajo HUDE POSLEDICE. Prav tako so POSLEDICE od LOCKDOWNA.

In čisto za vse slabe stvari se odločate antivexxerji.
Zakaj Mato izbira umiranje, hude posledice in lockdown? Ker ga je strah pikice?


Torej če ukinemo lockdowne in vse omejitve se vsaj enih posledic zagotovo izognemo... brez pikanja prebivalstva... za drugi del se naj odloči ljudstvo demokratično
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Machete ::

HappyPills je izjavil:

Machete je izjavil:

Ma virus ni prijel ni prijel.. polno nas je bilo okuženih pred cepivi in ni nihče zbolel doma ne v pisarni.


Sej veš kaj praviš. Če si dolgo želiš. Mogoče zboliš za čim drugim npr. Kak Rak al pa kej.
Nič bat tudi tebe še najde Matilda.


Dfak je tale drekotvor?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Mato989 ::

showsover je izjavil:

RedDrake je izjavil:

Ko politika enkrat dobi vzvod ga nikoli ne opusti.
Samo glej razne krizne DDV-je in podobno.
Dokler ne bodo bingljali s kandelabrov bodo vzvodi ostali.

Očitno nas premalo moti krizni ddv, da bi šli pred parlament ali kam je že potrebno iti. Tako enostavno je.

Vklopi razum, vzemi račun.


Ko nas bo nekaj zmotilo dovolj se boste pa zgražali ko bo kdo pihnil Kreksterja kajne? Večkrat videno čez zgodovino.

HappyPills je izjavil:

RedDrake je izjavil:

HappyPills je izjavil:


... Recimo strdki so 1000x bolj pogosti kot pri cepivu. Npr kaka demenca čez 5 let al pa nevrološka scena. Ja ja od virusa ne od cepiva tak da kar nehaj tipkat.

COVID poznamo 5 let?
Cepivo poznamo 5 let?
Kako potem lahko to primerjaš?
Pa v kateri starostni skupini so strdki 1000x bolj pogosti?
0-18?
40-50?
85+?
Ker saj veš, tisočkrat bolj (pri cepivu je koliko 1:100.000?), to pomeni, da je v SLO imelo težave s strdki zaradi COVID-a okoli 3000 ljudi?
Manj kot jih je dejansko umrlo?


Ti prepuščam da si odgovore na to sam najdeš. Vrjamem da si sposoben in vešč googlanja in da si boš znal odgovorit na vprašanja ki si si jih zastavil. Menda antivexxerji radi preverite zadeve...

Kar se tiče covid vs cepivo je pa ena stvar jasna ne vemo kaj bo čez 10 let vemo pa kakšne posledice trenutno povzroča in virus in cepivo.
Izbira je logična. Precej jasno je tudi kakšna verjetnost je da bo hujše posledice čez leta povzročal virus ta trend je že jasen.
Kar pogooglaj si. Vse je na voljo. VSE.


Če je izbira LOGIČNA po tvoje ne pomeni da je vsem... meni je tudi izbira da ne kupit bajte logična, pa se 65% Slovenije ne strinja z mano.

Okužim SE LAHKO, če grem po cepivo je fiks vbrizg...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Ko nas bo nekaj zmotilo dovolj se boste pa zgražali ko bo kdo pihnil Kreksterja kajne? Večkrat videno čez zgodovino.

Ja, 'pihanje' zagotovo ni ustrezna rešitev, niti 'obešanje' na kandelabre ali pod mostove. Že tvoje vprašanje kaže na tvoje latentno barbarstvo in izživljanje nad takšnimi in drugačnimi nasprotniki, lahko kar zaključiva z debato za vselej, štajerski (so)rojak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Kaj pa bi ti naredil? NIč, ne. Zato pa je tako, kot je.
Pa ne da je meni slabo, samo ostale poslušam.

D3m ::

Invictus je izjavil:

feryz je izjavil:

Nisi na tekočem. V Evropi nimamo delte, ampak delto plus. Zato je tako grozna situacija.

Pride pa še epsilon turbo. Ta bo šele položil folk...


Fuck you......pride OMEGA ZERO kmalu po Epsilon Turbo. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

showsover ::

feryz je izjavil:

Kaj pa bi ti naredil? NIč, ne. Zato pa je tako, kot je.
Pa ne da je meni slabo, samo ostale poslušam.

Ne vem, kaj bi naredil, sem malo proč (v mislih) od ponorelega slovenskega sveta...
Ampak 'pihat' in 'obešat' ljudi zagotovo ne bi šel...

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Ko nas bo nekaj zmotilo dovolj se boste pa zgražali ko bo kdo pihnil Kreksterja kajne? Večkrat videno čez zgodovino.

Ja, 'pihanje' zagotovo ni ustrezna rešitev, niti 'obešanje' na kandelabre ali pod mostove. Že tvoje vprašanje kaže na tvoje latentno barbarstvo in izživljanje nad takšnimi in drugačnimi nasprotniki, lahko kar zaključiva z debato za vselej, štajerski (so)rojak.


Aha, torej praviš da Francoska revolucija ni bila prava poteza in bi morali kaj? Prosjačit itd? Torej praviš da nobeno nasilje v zgodovini ni bilo ok, noben upor nič?

Prav, imej to mnenje, jaz se ne strinjam.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

HappyPills ::

Mato989 je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Seveda je pomembno. Od virusa UMIRAJO in imajo HUDE POSLEDICE. Prav tako so POSLEDICE od LOCKDOWNA.

In čisto za vse slabe stvari se odločate antivexxerji.
Zakaj Mato izbira umiranje, hude posledice in lockdown? Ker ga je strah pikice?


Torej če ukinemo lockdowne in vse omejitve se vsaj enih posledic zagotovo izognemo... brez pikanja prebivalstva... za drugi del se naj odloči ljudstvo demokratično


Demokratično bi ti pobijal ljudi? To je bolj kak fašizem ali pa nacizem. Si malo zamešal ali pa je to samo skrita želja po pobijanju na plano spet skočila tako kot ti večkrat.

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Aha, torej praviš da Francoska revolucija ni bila prava poteza in bi morali kaj? Prosjačit itd? Torej praviš da nobeno nasilje v zgodovini ni bilo ok, noben upor nič?

Prav, imej to mnenje, jaz se ne strinjam.

Ti imaš očitno mnenje, da je francoska revolucija 17xy ekvivalent Sloveniji v letu 2021.
Ali, da ste necepljenci novi Židi v EU leta 2021.
Zakaj pa ne gremo potem še dlje nazaj?
V praskupnost?
Bedak.

PS: 17xy, ne 18xy, mea culpa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Mato989 ::

showsover je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Aha, torej praviš da Francoska revolucija ni bila prava poteza in bi morali kaj? Prosjačit itd? Torej praviš da nobeno nasilje v zgodovini ni bilo ok, noben upor nič?

Prav, imej to mnenje, jaz se ne strinjam.

Ti imaš očitno mnenje, da je francoska revolucija 18xy ekvivalent Sloveniji v letu 2021.
Ali, da ste necepljenci novi Židi v EU leta 2021.
Zakaj pa ne gremo potem še dlje nazaj?
V praskupnost?
Bedak.


Samo vprašam, ker kot kaže hočeš sodit kaj je in kaj ni kdaj pravilna odločitev, jaz pa trdim naj to odloči ljudstvo =)

Tista z židi pa ni tako slaba primerjava, glede na novelo zakona ko bi nas kar v taborišča zaprli!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Samo vprašam, ker kot kaže hočeš sodit kaj je in kaj ni kdaj pravilna odločitev, jaz pa trdim naj to odloči ljudstvo =)

Tista z židi pa ni tako slaba primerjava, glede na novelo zakona ko bi nas kar v taborišča zaprli!

Ja, kar prepuščaj odločitve ljudstvu, ko se mu odpelje.
Kaos, razbijanje, pobijanje, posiljevanje.
Bedak.

Kdo te bo v taborišče zaprl?
Ti si še/že v vojni in revoluciji.

K sreči vsaj necenzurirano.si ni tako tumasto kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

RedDrake ::

HappyPills je izjavil:


Ti prepuščam da si odgovore na to sam najdeš. Vrjamem da si sposoben in vešč googlanja in da si boš znal odgovorit na vprašanja ki si si jih zastavil. Menda antivexxerji radi preverite zadeve...

Kar se tiče covid vs cepivo je pa ena stvar jasna ne vemo kaj bo čez 10 let vemo pa kakšne posledice trenutno povzroča in virus in cepivo.
Izbira je logična. Precej jasno je tudi kakšna verjetnost je da bo hujše posledice čez leta povzročal virus ta trend je že jasen.
Kar pogooglaj si. Vse je na voljo. VSE.

Seveda, ko si izmišljuješ dejstva, naj pa sam preverim da ni niti trohice resnice v njih.
Ker, kot da razne gripe, pljučnice in druge viroze nimajo dolgoročnih posledic.
Itak da jih majo.
Mojo mat je enkrat pr ~40-ih položila viroza za dva tedna, pa od takrat dalje ni bila NIKOLI več sposobna it v hribe ker je kondicija šla v pisane marjetice. To je blo konec 90-ih.
Ja, COVID ima za kak velikostni razred tega več.
Ampak to ne spremeni dejstva, da dokler ne bom imel zagotovljenega potomstva, se cepiva ne dotaknem.
In s tem ogrožam sebe, in ne drugih.
Včeraj sem bil v manjšem prostoru s poslovnim partnerjem. Prideva oba z masko. On da potem masko dol in reče, "saj sem že prebolel in bil dvakrat cepljen, saj lahko, a ne?". Sem si mislil svoje, ker takim degenom razlagati, da to kvečjemu pomeni da JAZ ne rabim nositi maske, nima niti najmanjšega smisla. Folk po letu in pol še VEDNO ne ve čemu so maske.
Tako kot ti še vedno ne veš čemu cepivo. Cepivo ŠČITI pred posledicami. Tako mutagenega virusa NE BOŠ iztrebil, ker preprosto par miljard ljudi na zemlji ne bo nikoli prišlo dovolj hitro do cepiva. Posledično je torej cepivo samozaščita, maske pa so zaščita drugih. Če si cepljen, moraš še vedno nositi masko, ker komot okužiš druge, sicer z manjšo možnostjo a še vedno.

Ponavljam se kot stara plošča.
Zdravstvene krize je konec.
Zdaj smo v "političnem" delu krize.
In ko bo počilo bodo ljudje bingljali po kandelabrih. Vprašanje je samo kdo bo izgubil. Mi, ali vi.

showsover ::

RedDrake je izjavil:

Mi, ali vi.

Misliš reči, Ursula, Merkelca, Macron, Biden ali vi?
««
36 / 198
»»