» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
32 / 198
»»

multivac ::

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju.
Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.

Gremo naprej...

sparklyslo ::

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju


5200 jih je umrlo 28 po cepljenju ? Zaradi cepiva, starosti, ali kakšne druge bolezni?

Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.


Naj bi ?

fikus_ ::

" . . . ljudi umrlo 28 dni po cepljenju . . . "

Torej imam samo še nekaj dni časa zagonim vse premoženje, ali da napišem oporoko. Hitro se bo potrebno odločiti, kaj bom storil. :))
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

feryz ::

Sem zdejle skočil v tri majhne štacune. Še prej pa na tehnični.
Maske so passe. Še dobro, da smo vsi cepljeni, pa ni problema če se družimo med sabo. Brez nagobčnikov, v majhnih prostorih.
Oz. točneje, ostali so se hvalili, da so cepljeni, jaz sem bil pa modro tiho. Ker ne lažem glih rad.

Conini ::

multivac je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju.
Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.

Gremo naprej...


Kje ti to pobiraš, resno človek in da celo verjameš v te bedarije??

Unchancy ::

multivac je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju.
Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.

Gremo naprej...

Ivanmeketin naj ne bi bil učinkovit proti peronospori ampak bolj proti parazitom.

multivac ::

sparklyslo je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju


5200 jih je umrlo 28 po cepljenju ? Zaradi cepiva, starosti, ali kakšne druge bolezni?

Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.


Naj bi ?


Edini pravilen način beleženja.
Niste se toliko smejali, ko smo beležili covid smrti ane?

showsover ::

multivac je izjavil:

Edini pravilen način beleženja.
Niste se toliko smejali, ko smo beležili covid smrti ane?

Multivac, treniraj pogajanje, mogoče pa še bo kaj iz tebe :-)
Samo kakšne uradne linke bi še dodal.

multivac ::

Sicer pa imam eno fanj za vas:

The CDC stopped monitoring non-severe COVID-19 cases among vaccinated people in May.

It's hard to assess Delta's risk without knowing what mild breakthrough cases look like - or whether they're becoming more common.


https://news.yahoo.com/cdc-stopped-trac...

Ni čudno, da pol beremo kako samo ne-vaxxerji "zbolevajo".
Dam roko v ogonej, da so tudi zelo konzervativni pri beleženju smrti od cepljenih.

Unchancy ::

Kdaj pol dobijo robo v kmetijski zadrugi?

showsover ::

multivac je izjavil:

Ni čudno, da pol beremo kako samo ne-vaxxerji "zbolevajo".
Dam roko v ogonej, da so tudi zelo konzervativni pri beleženju smrti od cepljenih.

Samo ti bi res rad, da pomremo vsi cepljeni, očitno.
Enak si kot digitalček.
Tako si razpizden, da bi kar privoščil množično pomiranje nas, cepljencev...
No, jaz tega ne želim za necepljene, kakorkoli.

Conini ::

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju.
Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.

Gremo naprej...


Kje ti to pobiraš, resno človek in da celo verjameš v te bedarije??



Še vedno čakam...
Pa saj to valjda veš, da cepimo na zahodu vsi z enimi in istimi cepivi. Če se to dogaja na Škotskem in v ZDA, se mora tudi pri nas.

Uporabnik ::

No ja, pač eni so že cca 10 let nazaj naroči zadostno količino kam z vsemi temi mrtvimi
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

showsover ::

Ok, cepljeni pomremo.
Potem Kitajci zavladajo svetu.
Poldi112 visok partijec, verjetno kar v izvršnem odboru.
Multivac, kaj boš ti?
Svetovalec za zdravstveno strategijo?
Si boš to uspel izpogajati?

Mato989 ::

sparklyslo je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju


5200 jih je umrlo 28 po cepljenju ? Zaradi cepiva, starosti, ali kakšne druge bolezni?

Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.


Naj bi ?


Enako vprašanje lahko nardimo za okužene S COVIDOM19... so umrli zaradi bolezni Covid ali starosti ali kake druge bolezni itd...

Ampak takrat se tega nihče ni spraševal.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

showsover ::

Mato989 je izjavil:

Enako vprašanje lahko nardimo za okužene S COVIDOM19... so umrli zaradi bolezni Covid ali starosti ali kake druge bolezni itd... Ampak takrat se tega nihče ni spraševal.

V resnici ni pomembno, Kitajci in Multivac so skupaj z digitalčkom aktivirali proces depopulacije cepljenih. Kar poglej, kako se privoščljivo smejejo, skoraj krohotajo se. Saj tudi tebi gre nekam na smeh, a? Malo tolažbe pa bo zdaj, če si slučajno kaj izgubil (zamudil) na kriptu, ali?

multivac ::

Dokler bodo cepljeni pritiskali na nas, da se cepimo. Toliko čas bom želel, da jih zima počisti. Nič osebnega, zgolj biznis.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

showsover ::

Dokler bodo cepljeni pritiskali na nas, da se cepimo. Toliko čas bom želel, da jih zima počisti. Nič osebnega, zgolj biznis.

Počisti v smislu, da pomrejo? Zaradi parih plakatov in nas forumašev ti želiš smrt vseh covid cepljencev? Biznis, praviš? Tvoj biznis, multivac? Kaj si, mater, pogrebnik? Multivac je nevaren poslovnež, želi smrt VSEM covid cepljencem, še to zimo, očitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

feryz ::

Od dveh doz že ne bodo šli. Vsaj glavnina ne. Tako švoh pa le niso.
Pri petem ali šestem šusu se bo začela čistka. Ob letu osorej, torej.

showsover ::

Ja, ne, multivac ima dobre vire, iz samega štaba depopulacije.
To zimo gremo, vsak od cepljenec, 1, 2, N doz, ni pomembno.
Tudi digitalček se smeje, bo le zaslužil tisti svoj miljonček.

Tudi multivac pravi, da gre samo za posel, da ni sploh nič osebnega.
ZA POSEL!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

Conini ::

showsover je izjavil:

Dokler bodo cepljeni pritiskali na nas, da se cepimo. Toliko čas bom želel, da jih zima počisti. Nič osebnega, zgolj biznis.

Počisti v smislu, da pomrejo? Zaradi parih plakatov in nas forumašev ti želiš smrt vseh covid cepljencev? Biznis, praviš? Tvoj biznis, multivac? Kaj si, mater, pogrebnik? Multivac je nevaren poslovnež, želi smrt VSEM covid cepljencem, še to zimo, očitno.


Multivac je samo hudo mentalno bolan. Tko enostavno je to.

;-) ::

Že imamo kakšne podatke okuženi-ki so že bili cepljeni, koliko cepljenih je že umrlo s covid itd. ?

showsover ::

Conini je izjavil:

Multivac je samo hudo mentalno bolan. Tko enostavno je to.

Ne verjamem... Mislim, da je Multivac arhitekt globalne depopulacije.

Saj je sam napisal, da čaka, da cepljenci pomremo, da se bo lahko z elito pogajal.
Digitalček pa uživa, ko v mukah umiramo in se nam pljuča sesedajo in krvni strdki delajo.
Pa samo zdravi smo želeli biti in se prosto gibati.
Na, zdaj pa imamo, nekaj milijard mrtvih še to zimo.

Multivacov in digitalčkov plan od vsega začetka, kar dobro preberi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

vnetidebater ::

Mater koliko nervoze in agresije.

Človek kar nekako razume kaj se je dogajalo med domobranci in partizani ko so se klali med sabo namesto da bi branili zemljo.

showsover ::

vnetidebater je izjavil:

Mater koliko nervoze in agresije.

Človek kar nekako razume kaj se je dogajalo med domobranci in partizani ko so se klali med sabo namesto da bi branili zemljo.

Ja, zloben je Multivac, res je. Tudi digitalček.

multivac ::

;-) je izjavil:

Že imamo kakšne podatke okuženi-ki so že bili cepljeni, koliko cepljenih je že umrlo s covid itd. ?


Zaenkrat imamo mešane podatke.
https://www.salamanca24horas.com/local/...
Cepljeni z eno dozo, sprejeli 10 ljudi s komplikacijami od covida, eden na ICU.


Kot rečeno, zares vedeli bomo šele z nastopom sezone tam novembra.

Utk ::

Mato989 je izjavil:

sparklyslo je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju


5200 jih je umrlo 28 po cepljenju ? Zaradi cepiva, starosti, ali kakšne druge bolezni?

Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.


Naj bi ?


Enako vprašanje lahko nardimo za okužene S COVIDOM19... so umrli zaradi bolezni Covid ali starosti ali kake druge bolezni itd...

Ampak takrat se tega nihče ni spraševal.

Tu je zanimivo kako naj bi "znanstveniki" zmeraj gledali samo podatke čisto nepristransko. In pravi znanstveniki to tako tudi delajo. Samo da mi ne moremo vedet kateri so pravi in kateri ne. Večina jih ni. Glasni so pa glih tako. Dokler ne bomo dobili odgovore tudi na vsa ta zoprna vprašanja, je nekdo, ki se razglaša za znanstvenika, zame v rangu vrača. S štempljem neke države ali univerze, ampak še zmeraj vrač.
Nihče nima nič proti znanosti, ampak vsak, ki natakne belo haljo, če ni znanstvenik.

showsover ::

multivac je izjavil:

Kot rečeno, zares vedeli bomo šele z nastopom sezone tam novembra.

Ja, vi necepljeni boste videli, ker cepljeni bomo pomrli.
Tako to je pač.

vnetidebater ::

Hipoteza za klepet:
Mene me ne briga ali je Covid19 prišel iz netopirjeve riti ali iz laboratorija.
Mene me ne briga ali so cepiva, razkužila in maske neka žlehtnoba s katero hoče nekdo zaslužiti in je to bilijonski biznis.


V tej situaciji smo in se moramo rešiti da bo naša realnost spet normalna.

Kako do tega pridemo?
Go.


Da vidim če ste sposobni dati predloge kako normalniziramo ta svet ali pa ste samo zdologčaseni in se nameravate samo prepirat.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

;-) je izjavil:

Že imamo kakšne podatke okuženi-ki so že bili cepljeni, koliko cepljenih je že umrlo s covid itd. ?
Približno toliko, kot necepljenih. Če misliš v zadnjem času.
Kdor je mislil iti, je že šel. Cepljen ali ne.
Bodo pa počasi drugi prišli na vrsto za odhod. Cepljeni ali ne.

CoolBits ::

Potovanje v svetlobo, kakšna ironija :))

showsover ::

vnetidebater je izjavil:

Kako do tega pridemo?
Go.

Slabo bereš.
Cepljenci smo že v postopku depopulacije.
Necepljenci preživijo.
Multivac se spogaja z elito in postane slovenski nadšef.
Digitalček postane najsrečnejši človek na svetu.

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

Mater koliko nervoze in agresije.

Človek kar nekako razume kaj se je dogajalo med domobranci in partizani ko so se klali med sabo namesto da bi branili zemljo.


V bistvu preden so šli v partizane so kar svobodno se udejstvovali v življenju. Nato je prišel okupator z nekimi zahtevami in ostalo je zgodovina.

Podobno je tu. Pred covidom smo vsi svobodno uživali življenje, nato je okupator zahteval da povsem terminiramo svoje navade in če ne sprejmemo njegovih pogojev nas čaka taborišče.

Kaj pa bi ti naredil na mojem mestu?

vnetidebater ::

To te sprašujem, povsem resno. Oba sva v isti gnili situaciji. Kako se rešiti?


Virus je med nami, ne vemo koliko je nevaren, ne vemo ali nas bo pobil. Dokler bo virus tu, bo gospodarstvo trpelo, jeseni bomo spet zaprti. Kaj naredit?

Zgodovina sprememb…

showsover ::

multivac je izjavil:

Podobno je tu. Pred covidom smo vsi svobodno uživali življenje, nato je okupator zahteval da povsem terminiramo svoje navade in če ne sprejmemo njegovih pogojev nas čaka taborišče.

Kaj pa bi ti naredil na mojem mestu?

Ja, vse cepljene pobit, normalno, dosledno.
Prav imaš, Multivac.
Odhajamo v svetlobo...
Še to zimo.

vnetidebater je izjavil:

To te sprašujem, povsem resno. Oba sva v isti gnili situaciji. Kako se rešiti?

Nista, multivac je glavni arhitekt pomora cepljencev.
Pogaja se z elito.
Ti, ti, lahko kvečjemu multivacu čistiš čevlje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

vnetidebater ::

showsover je izjavil:

multivac je izjavil:

Podobno je tu. Pred covidom smo vsi svobodno uživali življenje, nato je okupator zahteval da povsem terminiramo svoje navade in če ne sprejmemo njegovih pogojev nas čaka taborišče.

Kaj pa bi ti naredil na mojem mestu?

Ja, vse cepljene pobit, normalno, dosledno.
Prav imaš, Multivac.
Odhajamo v svetlobo...
Še to zimo.


calm down.

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

Hipoteza za klepet:
Mene me ne briga ali je Covid19 prišel iz netopirjeve riti ali iz laboratorija.
Mene me ne briga ali so cepiva, razkužila in maske neka žlehtnoba s katero hoče nekdo zaslužiti in je to bilijonski biznis.


V tej situaciji smo in se moramo rešiti da bo naša realnost spet normalna.

Kako do tega pridemo?
Go.


Da vidim če ste sposobni dati predloge kako normalniziramo ta svet ali pa ste samo zdologčaseni in se nameravate samo prepirat.


Enostavno. Ukinemo popolnoma vse kar smo naredili od 2020 naprej in gremo na pre-2020 norme.
Dobesedno vse bi bilo ok.

vnetidebater ::

Torej trdiš da zagovarjaš da pač poizkusimo kaj se zgodi če zboli celotna populacija na enkrat? 100% okuženost v roku 1 meseca?

showsover ::

multivac je izjavil:

Dobesedno vse bi bilo ok.

Multivac ima naštudirano.
Large-scale pomor covid cepljencev.
DOBESEDNO. VSE. BI. BILO. OK.

Kaj je še potrebno dodati...

Jaz sem še premalo paničen...

vnetidebater je izjavil:

Torej trdiš da zagovarjaš da pač poizkusimo kaj se zgodi če zboli celotna populacija na enkrat? 100% okuženost v roku 1 meseca?

O ne, ne... To pa ne, tako poceni pa se ne bomo rešili cepljenci... O ne, ne, vsaj ne, dokler je multivac šef.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: showsover ()

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

Torej trdiš da zagovarjaš da pač poizkusimo kaj se zgodi če zboli celotna populacija na enkrat? 100% okuženost v roku 1 meseca?


Celotna populacije JE zbolela na enkrat.
Ukrepi niso popolnoma nič pomagali, ali vsaj njihov vpliv je tako majhen, da ga ni mogoče izmeriti.

Virus je naredil kar je imel za narediti.

Zato pa pravim, da so dovolj pre-2020 protokoli za obvladovanje TEGA covida. Ne dam roko v ogenj za kakega drugega.

showsover ::

multivac je izjavil:

Ne dam roko v ogenj za kakega drugega.

Pomor covid cepljencev, torej, še to zimo, kot si napovedal.
Nič osebnega, samo biznis.
Tvoj biznis.
Pogajanje z elito.

vnetidebater ::

Veš multivac, s tem se ne strinjam. Jaz naprimer nisem nikdar imel simptomov te bolezni, niti jih ni imel nihče v moji ožji družini.

Torej so nas ti ukrepi zaščitili.

Jaz naprimer sem mnenja da so bili ukrepi prehitri, prestrogi in preveč efektivni. Zato zdaj obstajajo ljudje ki se bolezni ne bojijo saj je bila bolezen zaradi preveč uspešnih ukrepov pravočasno zatrta.


Seveda nimam nekih brutalnih dokazov zato da imam prav, saj na žalost ni države na tem svetu, ki ne bi imela popolnoma nobenih ukrepov....razen Indije in deloma Rusije kjer je ta virus popolnoma absolutno neobvladljiv trenutno.

Zgodovina sprememb…

sparklyslo ::

Multivac (in podobni), da ne boš bral samo neke bedarije na facebooku:

Tukaj imaš podatke za UK:

https://www.gov.uk/government/publicati...

Na začetku boš našel zadnjo publikacijo iz 15.7.2021

https://assets.publishing.service.gov.u...

Notri boš lahko prebral nekaj ugotovitev iz resnih raziskav. Med drugim je narisanih tudi precej grafov, ki ti, če jih znaš brati marsikaj povejo.
Na koncu so podani viri podatkov za raziskavo, kot se seveda v znanosti spodobi.

Pfizer, ki ga pri nas dobiš brezplačno, ti po njihovih analizah nudi zelo dobro zaščito:
Table 1. Summary of evidence on vaccine effectiveness against different
outcomes (data relate to period when the Alpha variant dominated)

Vaccine effectiveness Pfizer-BioNTech Oxford-AstraZeneca
Outcome 1 dose 2 doses 1 dose 2 doses
Symptomatic disease 55-70% 85-95% 55-70% 70-85%
Hospitalisation 75-85% 90-99% 75-85% 80-99%
Mortality 70-85% 95-99% 75-85% 75-99%
Infection 55-70% 70-90% 55-70% 65-90%
Transmission
(secondary cases)* 45-50% No data 35-50% No data

Proti DELTI:
Vaccine effectiveness against symptomatic disease for Alpha and Delta variants

Vaccine Status Vaccine Effectiveness
Alpha Delta
Dose 1 49 (46 to 52) 35 (32 to 38)
Dose 2 89 (87 to 90) 79 (78 to 80)

Ergo, zdaj pa ti pošlji resno protiraziskavo.
Pa da ne bo pomote: Ne mislim da ta cepiva nimajo negativnih učinkov - seveda jih imajo, ampak ne takšne kot jih ti navajaš

Conini ::

Conini je izjavil:

Conini je izjavil:

multivac je izjavil:

Škotski FOI pokazal, da je med decembrom in junijem umrlo 5200+ ljudi umrlo 28 dni po cepljenju.
Z ZDA so v zvezni državi vložili tožbo, da naj bi oblasti prikrivale 45k mrtvih od cepiva.

Gremo naprej...


Kje ti to pobiraš, resno človek in da celo verjameš v te bedarije??



Še vedno čakam...
Pa saj to valjda veš, da cepimo na zahodu vsi z enimi in istimi cepivi. Če se to dogaja na Škotskem in v ZDA, se mora tudi pri nas.



še vedno čakam...

multivac ::

vnetidebater je izjavil:

Veš multivac, s tem se ne strinjam. Jaz naprimer nisem nikdar imel simptomov te bolezni, niti jih ni imel nihče v moji ožji družini.

Torej so nas ti ukrepi zaščitili.

Jaz naprimer sem mnenja da so bili ukrepi prehitri, prestrogi in preveč efektivni. Zato zdaj obstajajo ljudje ki se bolezni ne bojijo saj je bila bolezen zaradi preveč uspešnih ukrepov pravočasno zatrta.


Pred časem so že bili indici, da je večina že prekužena oz. ima naravno imunost (0- skupina al neki).

Se spomneš tistega podjetja, kjer so testirali kri zaposlenih in so opazili, da veliko (večina??) jih že ima protitelesa?

To je najvrjetneje tudi tvoja zgodba. In moja. In od 90% ostalih.

vnetidebater ::

Hja glej, verjamem. Vendar eno je da se prepirava na forumu in vlečeva štrik vsak na svojo stran.

Zdaj pa si predstavljaj da imaš v rokah celotno gospodarstvo države. Ali boš ravnal tako kot cel svet in na podlagi tega imel nek dober izgovor zakaj si ravnal tako kot si ali pa bi si upal tvegati in rečt "mi pa ne bomo cepili nikogar niti ne bomo imeli ukrepov" in s tem tvegati da .... morda pa nimaš prav in boš morda kriv za ogromno smrti?

multivac ::

sparklyslo je izjavil:

Multivac (in podobni), da ne boš bral samo neke bedarije na facebooku:

Tukaj imaš podatke za UK:

https://www.gov.uk/government/publicati...

Na začetku boš našel zadnjo publikacijo iz 15.7.2021

https://assets.publishing.service.gov.u...

Notri boš lahko prebral nekaj ugotovitev iz resnih raziskav. Med drugim je narisanih tudi precej grafov, ki ti, če jih znaš brati marsikaj povejo.
Na koncu so podani viri podatkov za raziskavo, kot se seveda v znanosti spodobi.

Pfizer, ki ga pri nas dobiš brezplačno, ti po njihovih analizah nudi zelo dobro zaščito:
Table 1. Summary of evidence on vaccine effectiveness against different
outcomes (data relate to period when the Alpha variant dominated)

Vaccine effectiveness Pfizer-BioNTech Oxford-AstraZeneca
Outcome 1 dose 2 doses 1 dose 2 doses
Symptomatic disease 55-70% 85-95% 55-70% 70-85%
Hospitalisation 75-85% 90-99% 75-85% 80-99%
Mortality 70-85% 95-99% 75-85% 75-99%
Infection 55-70% 70-90% 55-70% 65-90%
Transmission
(secondary cases)* 45-50% No data 35-50% No data

Proti DELTI:
Vaccine effectiveness against symptomatic disease for Alpha and Delta variants

Vaccine Status Vaccine Effectiveness
Alpha Delta
Dose 1 49 (46 to 52) 35 (32 to 38)
Dose 2 89 (87 to 90) 79 (78 to 80)

Ergo, zdaj pa ti pošlji resno protiraziskavo.
Pa da ne bo pomote: Ne mislim da ta cepiva nimajo negativnih učinkov - seveda jih imajo, ampak ne takšne kot jih ti navajaš


Glede na to, da oblasti zelo konzervativno merijo probleme cepljenih, kar sem že dokazal...bom te podatke vzel z nekaj ščepci soli. Ali kar škatlami soli.

Zame bo prvi pravi test Februar 2022, po možnosti brez večjih ukrepov (recimo prepoved obiskov DSO itd.).

vnetidebater ::

Februar 2022? Zakaj?


edit.: ah, takrat pričakuješ šesti val?

Zgodovina sprememb…

showsover ::

vnetidebater je izjavil:

Februar 2022? Zakaj?

Ne, nas cepljencev ne bo več, zima vzela.
Pač biznis, nič osebnega.

vnetidebater ::

Že zdaj jeseni se bo pokazalo kako efektivna so cepiva. Pričakujem da bo še vedno kar nekaj ljudi zbolelo za Covidom, bo pa bistveno manj ljudi v bolnicah in ogromno manj zabeleženih smrti.
Seveda si zdaj lahko teoretik zarote in rečeš da bodo pač...namerno zabeležili manj smrti. Ampak tu ti ne morem pomagati...verjemi kar želiš. Če si tako paničen ti svetujem da niti aluminijaste folije ne daješ na glavo saj ima CIA tehnologijo da na podlagi vibracij aluminijaste folije lahko razbere kaj govoriš iz razdalje nekaj kilometrov in celo skozi neprodušno zaprta okna (samo direkten pogled nate rabijo).

showsover je izjavil:

vnetidebater je izjavil:

Februar 2022? Zakaj?

Ne, nas cepljencev ne bo več, zima vzela.
Pač biznis, nič osebnega.


Še enkrat te prosim da se malenkost umiriš.

Zgodovina sprememb…

««
32 / 198
»»