» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
145 / 198
»»

gozdar1 ::

;-) je izjavil:

Če bomo upoštevali moje nasvete s 100% zaščito ga nebo, niti ga ne bomo potrebovali.

Skafander je enkraten strošek, razkužilo pa lahko delamo sami doma, ko smo #ostanidoma.


Kaj pa vem, eksponentna rast števila skafandrov.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Če bomo upoštevali moje nasvete s 100% zaščito ga nebo, niti ga ne bomo potrebovali.

Skafander je enkraten strošek, razkužilo pa lahko delamo sami doma, ko smo #ostanidoma.


ALi pa ce pridejo/te k meni na prakso, pa vam dam znanje kako se zivi zivljenje, brez da bi sploh vedelik da korona obstaja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:


Ker je cepljenje vseeno relativno prakticno in glede na projekcije dokaj elegantna resitev? Pa niti ni tako pomembna 100% zascita, bolj vazno je, da je cim manj komplikacij.


Če gre za preživetje menda ne bomo gledali na praktičnost in eleganco ?

Skafander!


Morda ne bo slo za prezivetje, ce bo razmerje oboleli:smrti ugodno.

;-) je izjavil:

Če bomo upoštevali moje nasvete s 100% zaščito ga nebo, niti ga ne bomo potrebovali.

Skafander je enkraten strošek, razkužilo pa lahko delamo sami doma, ko smo #ostanidoma.


Kdo pa pravi, da skafandri niso nevarni? Slabsa vidljivost, neznosna vrocina itn. Da ne govorimo, da bi verjetno dobili polvinilasto vreco z rocno odrezanimi luknjami.

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Pandemija je že davno zavila v teater absurda. Ampak folk, sodelujte, ne bodite egoistični!
https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/za...
2020 is new 1984
Corona World order

;-) ::

Ja za tistega ko je na levi strani- oboleli:smrti gre za preživetje.

Skafandri nevarni ? Je kdo v zdravstvu umrl v tem letu in pol kaj jih nosijo ?

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

;-) je izjavil:

Če bomo upoštevali moje nasvete s 100% zaščito ga nebo, niti ga ne bomo potrebovali.

Skafander je enkraten strošek, razkužilo pa lahko delamo sami doma, ko smo #ostanidoma.


ALi pa ce pridejo/te k meni na prakso, pa vam dam znanje kako se zivi zivljenje, brez da bi sploh vedelik da korona obstaja.

https://sh.wikipedia.org/wiki/Podzemlje...

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:

Ja za tistega ko je na levi strani- oboleli:smrti gre za preživetje.

Skafandri nevarni ? Je kdo v zdravstvu umrl v tem letu in pol kaj jih nosijo ?


Gre za prezivetje in za manjsi pritisk na bolnice.

Jaz delam del sluzbe v skafandru v klimatiziranih prostorih. Garantiram, da bi zunaj na vrocini ljudje padali kot muhe.

PrimoZ_ ::

sbawe64 je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.


Zato pa je treba držat vlado za vrat, da jasno definira pogoje kdaj je konec vse zaklepanj in omejitev. No ifs and buts....

Črno na belem kaj in kako, sicer naslednjič pridemo s pračami in granitnimi kockami.

Nategnili so te z samo '14 dni'.
Nategnili so te z 'flatten the curve'.
Nategnili so te s semaforjema, 1 mesec nazaj.

Reče se frača, si prepričan, da znaš vreči kocko več kot 2 metra, in to večkrat ?

Večji pogajalski argument dajejo dobri stari ak47 in rpg (količinsko na enega kolesarja seveda).


Mislim da si butelj izpadelj samo ti.
Pra%C4%8Da @ Wikipedia

Prača - tista stvar s katero je David zalučal kamen v betico Goljatu.

Skylord ::

kamiKaZaA je izjavil:

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))

A spet odhajaš iz teme!

Kje sem napisal, da točno iz te teme odhajam danes? ;((

Si očitno nepismen. Ker sem včeraj napisal za včeraj. :))

Si ti očitno mal prilagojen program!
Kje sem napisal, da točno iz te teme odhajaš danes?
Ti itak ko ti nekdo pove kaj si, spizdis iz teme kot neka pickica.
Najbolj pameten v vseh temah na forumu. Kot rečeno pojdi na MON kjer ti je mesto in tam nakladaj babicam, ker edino one so še na tvojem nivoju, pa še to verjetno ne dolgo:))

;-) ::

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:

Ja za tistega ko je na levi strani- oboleli:smrti gre za preživetje.

Skafandri nevarni ? Je kdo v zdravstvu umrl v tem letu in pol kaj jih nosijo ?


Gre za prezivetje in za manjsi pritisk na bolnice.

Jaz delam del sluzbe v skafandru v klimatiziranih prostorih. Garantiram, da bi zunaj na vrocini ljudje padali kot muhe.

Kaj pa bi delali zunaj na vročini v skafandru ?

TheBlueOne ::

sbawe64 je izjavil:


Nategnili so te z samo '14 dni'.
Nategnili so te z 'flatten the curve'.
Nategnili so te s semaforjema, 1 mesec nazaj.

Reče se frača, si prepričan, da znaš vreči kocko več kot 2 metra, in to večkrat ?

Večji pogajalski argument dajejo dobri stari ak47 in rpg (količinsko na enega kolesarja seveda).


Podatek 14 dni mi ni poznan. Od kod je to? Jaz se spomnem, da so govorili o totalnem sranju za jesen ze poleti, ko se ni bilo nic, ko antivaxerji sploh se niste obstajali, ko se je samo vedelo, kako priblizno je na Kitajskem. Ti ne morem pomagati, ce ne poslusate.

Flatten the curve je delovalo.

Kaksen semafor? Kaj naj bi tu bil nateg.

;-) je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:

Ja za tistega ko je na levi strani- oboleli:smrti gre za preživetje.

Skafandri nevarni ? Je kdo v zdravstvu umrl v tem letu in pol kaj jih nosijo ?


Gre za prezivetje in za manjsi pritisk na bolnice.

Jaz delam del sluzbe v skafandru v klimatiziranih prostorih. Garantiram, da bi zunaj na vrocini ljudje padali kot muhe.

Kaj pa bi delali zunaj na vročini v skafandru ?


Sorry ne poznam detajlov tvojega umotvora.

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Pa saj se je že vsem odpeljalo, folk bi pošiljali v skafandrih na vročino...

Skafander bomo uporabili le za prevzem robe na verandi, sedaj ti že itak vse pripeljejo domov. Drugače pa od novembra do februarja recimo je skafander super rešitev.

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:

Pa saj se je že vsem odpeljalo, folk bi pošiljali v skafandrih na vročino...

Skafander bomo uporabili le za prevzem robe na verandi, sedaj ti že itak vse pripeljejo domov. Drugače pa od novembra do februarja recimo je skafander super rešitev.


Zakaj skafander? Pac ti pustijo na verandi.

feryz ::

Prevzeti moraš okuženo robo. Jej, jej.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Pa saj se je že vsem odpeljalo, folk bi pošiljali v skafandrih na vročino...

Skafander bomo uporabili le za prevzem robe na verandi, sedaj ti že itak vse pripeljejo domov. Drugače pa od novembra do februarja recimo je skafander super rešitev.


Ne pozabi se polkletno ali kletno stanovanje. Ce zivis z zeno in otroci se locis oz jih preselis v kletno stanovanje sam pa si najdes podobno zadevo toliko da se izolira druzinske clane. Za izhod po hrano pa samo skafandr.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))

A spet odhajaš iz teme!

Kje sem napisal, da točno iz te teme odhajam danes? ;((

Si očitno nepismen. Ker sem včeraj napisal za včeraj. :))

Si ti očitno mal prilagojen program!
Kje sem napisal, da točno iz te teme odhajaš danes?
Ti itak ko ti nekdo pove kaj si, spizdis iz teme kot neka pickica.
Najbolj pameten v vseh temah na forumu. Kot rečeno pojdi na MON kjer ti je mesto in tam nakladaj babicam, ker edino one so še na tvojem nivoju, pa še to verjetno ne dolgo:))

Nadutež, kateri še ni zapustil Ljubljane, preberi si še enkrat ta komentar:
https://slo-tech.com/forum/t498146/p723...

TheBlueOne ::

feryz je izjavil:

Prevzeti moraš okuženo robo. Jej, jej.


To moras tudi v skafandru. Pac poskropis z alkoholom, ko je se zunaj. Sej ne bo paket kihal nate.

Mato989 ::

feryz je izjavil:

Prevzeti moraš okuženo robo. Jej, jej.


Pusti jo 3 dni zunaj pa je
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrimoZ_ ::

PrihajaNodi ::

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

Prevzeti moraš okuženo robo. Jej, jej.


To moras tudi v skafandru. Pac poskropis z alkoholom, ko je se zunaj. Sej ne bo paket kihal nate.


Sam nikol se pa ne ve.Lahko kihne nate. Pa ko si v skafandru je ok se masko met. Torej cepivo, maska in skafandr in podobno okolje kot ga ima nodi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrimoZ_ ::

Nodi spizdi nazaj v Romunijo. Tam je vse boljše.

VaeVictis ::

Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

VaeVictis je izjavil:



Sam fora je da zmaj sploh nikoli ni obstajal.

PrimoZ_ je izjavil:

Nodi spizdi nazaj v Romunijo. Tam je vse boljše.

???
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

TheBlueOne je izjavil:

feryz je izjavil:

Prevzeti moraš okuženo robo. Jej, jej.


To moras tudi v skafandru. Pac poskropis z alkoholom, ko je se zunaj. Sej ne bo paket kihal nate.


Na verandah se ponavadi vrtinci zrak, menda ja noces da fases virus kam na hrbet ali vrat.

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

VaeVictis je izjavil:



Sam fora je da zmaj sploh nikoli ni obstajal.



Ja ta baloncek se manjka pri drugi sliki.

gozdar1 ::

TheBlueOne ::

gozdar1 je izjavil:



Ce pa nihce ne pravi, da je najbolj smrtonosen virus v zgodovini. Ce bi bil, se verjetno ne bi razsiril dalec. Kaj take slikice so futer za antivaxerje?

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ce pa nihce ne pravi, da je najbolj smrtonosen virus v zgodovini. Ce bi bil, se verjetno ne bi razsiril dalec. Kaj take slikice so futer za antivaxerje?


Obnašamo vsekakor se kot da je.
Poppravljam, oblast in stroka se obnaša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gozdar1 ()

PrimoZ_ ::

gozdar1 je izjavil:



Ne bit neumen.
Če boš nekoč imel operacijo, poglej kaj bo nosil kirurg.
Poanta je da ti ne pljuvaš aerosola po drugih oz. da se ga čimbolj zmanjša.

Ko sem hodil na hematonko oddelek pediatrične, smo vsi nosili maske, pa nihče se ni bunil da ga kaj duši ali pa da ni učinkovito. Preden si vstopil si si nadel masko in temeljito razkužil roke. Vsi brez izjeme.

;-) ::

Cepivo je namenjeno točno tim ki se cepijo, samoizločajo se iz družbe.

Menim da je farmacija vnaprej vedela kdo se bo cepil, to ni tezko ugotovit.

gozdar1 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ne bit neumen.
Če boš nekoč imel operacijo, poglej kaj bo nosil kirurg.
Poanta je da ti ne pljuvaš aerosola po drugih oz. da se ga čimbolj zmanjša.

Ko sem hodil na hematonko oddelek pediatrične, smo vsi nosili maske, pa nihče se ni bunil da ga kaj duši ali pa da ni učinkovito. Preden si vstopil si si nadel masko in temeljito razkužil roke. Vsi brez izjeme.


Nisem kirurg, ne pomnim pa da bi v preteklosti kirurgi nosili maske v trgovinah.

;-) ::

Mogoce pa bodo delali operacije v trgovinah.

TheBlueOne ::

gozdar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ce pa nihce ne pravi, da je najbolj smrtonosen virus v zgodovini. Ce bi bil, se verjetno ne bi razsiril dalec. Kaj take slikice so futer za antivaxerje?


Obnašamo vsekakor se kot da je.
Poppravljam, oblast in stroka se obnaša.


Se nisem zasledil take izjave, niti takega obnasanja?

Massacra ::

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:



Povsem nepotrebno je potem torobiti in drugim vsiljevati svoje razmišlanje, sam se imaš možnost zaščititi 100% a se zaenkrat tega nihče ne poslužuje...zakaj nevem, kot da se delate norce sami iz sebe. Sam se 100% zaščiti, ostale normalne pa pusti pri miru.


Kdo tocno govori o 100% zasciti?


Zblojena cepilna agenda. Izrael bo glih kar začel s tretjim odmerkom, t.i. boosterjem.

Ce tudi ta ne bo dal ustreznih rezultatov (najbrž najpomembnejši bi bil, da cepljeni več ne širijo virusa), bo sledil 4 odmerek, nekje v začetku naslednjega leta.

Če je torej okuženost in zbolevnost možno z multiplikaciJo odmerkov znižati na minimum (A TEGA ŠE NIHČE NE VE!!!), je edini cilj cepiti čimvečkrat v določenem časovnem obdobju.

Skratka cepiti, cepiti in cepiti!

Aja še to: zgolj 1% od vseh hospitaliziranih v Izraelu je bolanih in potrebujejo bolnišnično oskrbo, IN NISO BILI CEPLJENI, kar pri cca. 120 hospitalitiranih pomeni 1,2 takšnih. iz tega sledi, da je trenutno v njihovih bolnicah 118,8 cepljenih.

Ps: naj popravim trditev: 9% hospitaliziranih trenutno je necepljenih!
(cca. 11 od 120)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mato989 ::

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ne bit neumen.
Če boš nekoč imel operacijo, poglej kaj bo nosil kirurg.
Poanta je da ti ne pljuvaš aerosola po drugih oz. da se ga čimbolj zmanjša.

Ko sem hodil na hematonko oddelek pediatrične, smo vsi nosili maske, pa nihče se ni bunil da ga kaj duši ali pa da ni učinkovito. Preden si vstopil si si nadel masko in temeljito razkužil roke. Vsi brez izjeme.


Po tej logiki bi samo cepljeni še morali met maske, ker necepljeni po cepljenih ne bomo okužili njih če so zaščuiteni torej MASKE SAMO ZA CEPLJENE
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Izrael bo glih kar začel s tretjim odmerkom, t.i. boosterjem.


|HP EliteBook|R5 6650U|

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ce pa nihce ne pravi, da je najbolj smrtonosen virus v zgodovini. Ce bi bil, se verjetno ne bi razsiril dalec. Kaj take slikice so futer za antivaxerje?


Obnašamo vsekakor se kot da je.
Poppravljam, oblast in stroka se obnaša.


Se nisem zasledil take izjave, niti takega obnasanja?


Kako ne, za kaj smo pa do zdaj imeli tak lockdown? Obnašamo se kot da hujšega človeštvo še ni dalo skozi in preživelo

nam pa se niti naravni prirastek ni podal v negativno, tako HUD je ta virus!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Invictus ::

Govoril s kolegom v Nemčiji, Nemci hočejo pred šolo celo državo za 14 dni fuknit v karanteno. Tako necepljene, kot cepljene, prebolevnike in testirane.

Skratka, to da si se karkoli šel, nima pomena.

Diskriminacija je huda stvar in se je celo nemška država nemore privoščiti.....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

TheBlueOne ::

Massacra je izjavil:



Aja še to: zgolj 1% od vseh hospitaliziranih v Izraelu je bolanih in potrebujejo bolnišnično oskrbo, IN NISO BILI CEPLJENI, kar pri cca. 120 hospitalitiranih pomeni 1,2 takšnih. iz tega sledi, da je trenutno v njihovih bolnicah 118,8 cepljenih.

Ps: naj popravim trditev: 9% hospitaliziranih trenutno je necepljenih!


Koliko % Izraelcev je cepljenih? Od kje imas podatke?

Massacra ::

TheBlueOne je izjavil:

Massacra je izjavil:



Aja še to: zgolj 1% od vseh hospitaliziranih v Izraelu je bolanih in potrebujejo bolnišnično oskrbo, IN NISO BILI CEPLJENI, kar pri cca. 120 hospitalitiranih pomeni 1,2 takšnih. iz tega sledi, da je trenutno v njihovih bolnicah 118,8 cepljenih.

Ps: naj popravim trditev: 9% hospitaliziranih trenutno je necepljenih!


Koliko % Izraelcev je cepljenih? Od kje imas podatke?


Sem se ze popravil, 9% necepljenih je trenutno hospitalizziranih (cca. 11 od 120)

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Kako ne, za kaj smo pa do zdaj imeli tak lockdown? Obnašamo se kot da hujšega človeštvo še ni dalo skozi in preživelo

nam pa se niti naravni prirastek ni podal v negativno, tako HUD je ta virus!


Ahm pravijo obratno. Virus je razmeroma mil, zato se hitro prenasa. Ceprav odstotek hujsih potekov ni ne vem kako velik, je problem, da mali ostotek postane velika stevilka.

Se enkrat, pravi eksperiment bo menda delala Avstrija, ker bodo menda ukrepe balansirali glede na hospitalizacije.

Massacra je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Massacra je izjavil:



Aja še to: zgolj 1% od vseh hospitaliziranih v Izraelu je bolanih in potrebujejo bolnišnično oskrbo, IN NISO BILI CEPLJENI, kar pri cca. 120 hospitalitiranih pomeni 1,2 takšnih. iz tega sledi, da je trenutno v njihovih bolnicah 118,8 cepljenih.

Ps: naj popravim trditev: 9% hospitaliziranih trenutno je necepljenih!


Koliko % Izraelcev je cepljenih? Od kje imas podatke?


Sem se ze popravil, 9% necepljenih je trenutno hospitalizziranih (cca. 11 od 120)


Ali je kje v tvojih statistikah koliksen je odstotek cepljenih v celotni populaciji?

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Invictus je izjavil:

Govoril s kolegom v Nemčiji, Nemci hočejo pred šolo celo državo za 14 dni fuknit v karanteno. Tako necepljene, kot cepljene, prebolevnike in testirane.

Skratka, to da si se karkoli šel, nima pomena.

Diskriminacija je huda stvar in se je celo nemška država nemore privoščiti.....


Aha sedaj že znamenitih 14 dni, zaradi novega virusa.

PrihajaNodi ::

Vam bo enkrat napisal dnevnik, kako sam zivim in ne dobim korone. Ce bo dovolj energije in boste izrazili zeljo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Massacra ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Kako ne, za kaj smo pa do zdaj imeli tak lockdown? Obnašamo se kot da hujšega človeštvo še ni dalo skozi in preživelo

nam pa se niti naravni prirastek ni podal v negativno, tako HUD je ta virus!


Ahm pravijo obratno. Virus je razmeroma mil, zato se hitro prenasa. Ceprav odstotek hujsih potekov ni ne vem kako velik, je problem, da mali ostotek postane velika stevilka.

Se enkrat, pravi eksperiment bo menda delala Avstrija, ker bodo menda ukrepe balansirali glede na hospitalizacije.


Te nove parametre bodo vse države sprejele, ne kot je bilo do sedaj, da je zgolj št. okuženih osnovno merilo za ukrepe.

Ps: še enkrat dopolnjujem in sicer: 9% Izraelcev je necepljenih a predstavljajo 9x manj hospitaliziranih glede na to merilo (120/9= cca. 12 oseb hospitaliziranih necepljenih trenutno)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

TheBlueOne ::

Massacra je izjavil:



Te nove parametre bodo vse države sprejele, ne kot je bilo do sedaj, da je zgolj št. okuženih osnovno merilo za ukrepe.

Ps: še enkrat se popravljam in sicer: 9% Izraelcev je necepljenih a predstavljajo 9x manj hospitaliziranih glede na to merilo.


Ja to pomeni, da je 91% cepljenih? 9% Neceplenih?

Ali razmerje okuzbe:hospitalizacije pada? To bi te moralo najbolj zanimati. Glede na to, da je velika vecina cepljena, bi pricakoval, da bo zbolela vecina cepljenih. Bi pa pricakoval, da je manj komplikacij glede na stevilo okuzb.

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Massacra je izjavil:



Te nove parametre bodo vse države sprejele, ne kot je bilo do sedaj, da je zgolj št. okuženih osnovno merilo za ukrepe.

Ps: še enkrat se popravljam in sicer: 9% Izraelcev je necepljenih a predstavljajo 9x manj hospitaliziranih glede na to merilo.


Ja to pomeni, da je 91% cepljenih? 9% Neceplenih?

Ali razmerje okuzbe:hospitalizacije pada? To bi te moralo najbolj zanimati. Glede na to, da je velika vecina cepljena, bi pricakoval, da bo zbolela vecina cepljenih. Bi pa pricakoval, da je manj komplikacij glede na stevilo okuzb.


NE, če je večina skupina cepljenih bi pričakoval da skoraj noben okužen ne bo med cepljenimi če je možnost okužbe res znatno nižja kajne...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Massacra ::

TheBlueOne je izjavil:

Massacra je izjavil:



Te nove parametre bodo vse države sprejele, ne kot je bilo do sedaj, da je zgolj št. okuženih osnovno merilo za ukrepe.

Ps: še enkrat se popravljam in sicer: 9% Izraelcev je necepljenih a predstavljajo 9x manj hospitaliziranih glede na to merilo.


Ja to pomeni, da je 91% cepljenih? 9% Neceplenih?

Ali razmerje okuzbe:hospitalizacije pada? To bi te moralo najbolj zanimati. Glede na to, da je velika vecina cepljena, bi pricakoval, da bo zbolela vecina cepljenih. Bi pa pricakoval, da je manj komplikacij glede na stevilo okuzb.


Ja, to bi bil ustrezen izplen cepljenja, da cepljeni ne rabijo hospitalizacij.

Ja, razmerje okužbe/hospitalizacija pa dejansko pada.

Sicer je en problematičen faktor: julij/avgust je, pa hospitalizacije kljub temu naraščajo in kljub visoki precepljenosti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



NE, če je večina skupina cepljenih bi pričakoval da skoraj noben okužen ne bo med cepljenimi če je možnost okužbe res znatno nižja kajne...


Ne!!!! Kaj vam ni jasno. Cepljenje ne pomeni, da ne mores zboleti. Ce bi bilo cepljenih 100%, bi imel v bolnici 100% cepljenih. Sedaj pa imas razmerje cepljenih 10:1, v bolnmici pa 9:1.

Kar te zanima je, koliko na 100.000 okuzenih je hospitaliziranih, ker cepivo bi naj rezultiralo v manj hospitalizacijah.

zmaugy ::

Mato989 je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

gozdar1 je izjavil:



Ne bit neumen.
Če boš nekoč imel operacijo, poglej kaj bo nosil kirurg.
Poanta je da ti ne pljuvaš aerosola po drugih oz. da se ga čimbolj zmanjša.

Ko sem hodil na hematonko oddelek pediatrične, smo vsi nosili maske, pa nihče se ni bunil da ga kaj duši ali pa da ni učinkovito. Preden si vstopil si si nadel masko in temeljito razkužil roke. Vsi brez izjeme.


Po tej logiki bi samo cepljeni še morali met maske, ker necepljeni po cepljenih ne bomo okužili njih če so zaščuiteni torej MASKE SAMO ZA CEPLJENE

Logika za pod 1200 EUR mesečno neto. Take pijavke sistema bi jaz enostavno odklopil in jih pustil da propadejo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Massacra ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



NE, če je večina skupina cepljenih bi pričakoval da skoraj noben okužen ne bo med cepljenimi če je možnost okužbe res znatno nižja kajne...


Ne!!!! Kaj vam ni jasno. Cepljenje ne pomeni, da ne mores zboleti. Ce bi bilo cepljenih 100%, bi imel v bolnici 100% cepljenih. Sedaj pa imas razmerje cepljenih 10:1, v bolnmici pa 9:1.

Kar te zanima je, koliko na 100.000 okuzenih je hospitaliziranih, ker cepivo bi naj rezultiralo v manj hospitalizacijah.


Glede na januar 2021 je nedvomno precej manj hospitalizacij.

Sicer je pa en problematičen faktor: julij/avgust je, respiratorni virusi so (po naravi) mnogo manj akrivni, a hospitalizacije zadne 3 tedne v Izraelu kljub temu naraščajo in kljub visoki precepljenosti!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()
««
145 / 198
»»