» »

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Visoka precepljenost in učinek zaščite

Temo vidijo: vsi
««
144 / 198
»»

PrihajaNodi ::

Zakaj? Sonce je bolj nevarno od virusa, pa nam ne vsiljujejo mazanja s kremo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

l0g1t3ch je izjavil:


Ti si neumen, ne morem lepše zapisat.
Cepil sem se ker nisem egoistična pizda za razliko od tebe.
Še vedno pa protestiram proti vladi, ker so začuda še večje pizde od tebe. Pa sem proti neumnim i fašističnim ukrepom, kot so policijske ure in maske na prostem.

Pa tudi nimam digivtalnega potrdila o cepljenju, ker sem tudi proti cepilnim potnim listom. Ker je pač to stvar, ki lahko vladam hitro pride v navado. Pač ne grem v tujino.


Proti fašizmu in za cepljenje!

Jaz imam samo več kmečke pameti od tebe, da se v tem trenutku ne grem cepiti z eksperimentalnim cepivom, katero še v zgodovini niso odobrili (z razlogom), razen sedaj, ko so ustvarili izredne razmere. In bom raje počakal, da se končajo vse testne faze in se potem odločim ali se cepiti ali pa ne. Ker zdravje je samo eno in če si ga s cepivom uničiš, ti ga nihče ne bo povrnil. Kdor pa se želi cepiti, pa se naj. Jaz nobenemu ne preprečujem dostopa do cepiva. Hkrati pa me ne posiljujte s temi eksperimenti, katere se sami greste. Če bo šlo kaj narobe, pa si boste čisto sami krivi. Ne se pol jokat...

Tudi jaz se ne bom jokal, če fašem COVID in bom zato imel dolgoročne posledice.

Vsak se naj sam odloči in sam poskrbi za svoje zdravje.

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:


Ti si neumen, ne morem lepše zapisat.
Cepil sem se ker nisem egoistična pizda za razliko od tebe.
Še vedno pa protestiram proti vladi, ker so začuda še večje pizde od tebe. Pa sem proti neumnim i fašističnim ukrepom, kot so policijske ure in maske na prostem.

Pa tudi nimam digivtalnega potrdila o cepljenju, ker sem tudi proti cepilnim potnim listom. Ker je pač to stvar, ki lahko vladam hitro pride v navado. Pač ne grem v tujino.


Proti fašizmu in za cepljenje!

Jaz imam samo več kmečke pameti od tebe, da se v tem trenutku ne grem cepiti z eksperimentalnim cepivom, katero še v zgodovini niso odobrili (z razlogom), razen sedaj, ko so ustvarili izredne razmere. In bom raje počakal, da se končajo vse testne faze in se potem odločim ali se cepiti ali pa ne. Ker zdravje je samo eno in če si ga s cepivom uničiš, ti ga nihče ne bo povrnil. Kdor pa se želi cepiti, pa se naj. Jaz nobenemu ne preprečujem dostopa do cepiva. Hkrati pa me ne posiljujte s temi eksperimenti, katere se sami greste. Če bo šlo kaj narobe, pa si boste čisto sami krivi. Ne se pol jokat...

Tudi jaz se ne bom jokal, če fašem COVID in bom zato imel dolgoročne posledice.

Vsak se naj sam odloči in sam poskrbi za svoje zdravje.

Saj bojda dobis odskodnino, ce gre kaj narobe. Tako pravijo strokovnjaki na sloteku. Zneski niso znani, mogoce primaknejo kaj ob pogrebu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

TheBlueOne je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Cepilec (visok IQ): "Dober dan, sem dobil proizvajalca za sončne kreme?"

Proizvajalec: "Seveda, izvolite."

Cepilec (visok IQ): "Problem je, da sem se namazal s kremo, pa me je vseeno precej opeklo."

Proizvajalec: "Hm, čudno. Povejte mi, so bili vsi na plaži namazani?"

Cepilec (visok IQ): "Ah ne, bilo je kar precej antikremašev, ki se sploh nočejo mazat."

Proizvajalec: "Aha, se mi je kar zdelo. Veste to je problem. Naše kreme delujejo le, če so vsi namazani z našo kremo. Temu rečemo kolektivna zaščita in odgovornost."

Cepilec (visok IQ): "Hvala, logično. Se mi je zdelo, da je tako..."


Nekdo je pa sprical osnovno solo, da ne pozna razlike med delovanjem kreme in cepivi. Tu pa je precej butalska primerjava.

INTERSPAR Ljubljana

Antivax (Si lahko mislimo kaksen IQ): Vracam vam posodo, ki sem jo kupil!
Prodajalka: Smem vprasati zakaj
Antivax (Si lahko mislimo kaksen IQ): Isti dan sem kupil solato, ki je v enem tednu zgnila, zato bo zdaj zdaj zgnila tudi posoda!
Prodajalka: Ok?!?!?!

;((

Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))

Skylord ::

kamiKaZaA je izjavil:



Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))

A spet odhajaš iz teme!

TheBlueOne ::

kamiKaZaA je izjavil:


;((

Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))


Ampak razumes podobnost tvoje primerjave in te primerjave?

;-) ::

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.

l0g1t3ch ::

kamiKaZaA je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Cepilec (visok IQ): "Dober dan, sem dobil proizvajalca za sončne kreme?"

Proizvajalec: "Seveda, izvolite."

Cepilec (visok IQ): "Problem je, da sem se namazal s kremo, pa me je vseeno precej opeklo."

Proizvajalec: "Hm, čudno. Povejte mi, so bili vsi na plaži namazani?"

Cepilec (visok IQ): "Ah ne, bilo je kar precej antikremašev, ki se sploh nočejo mazat."

Proizvajalec: "Aha, se mi je kar zdelo. Veste to je problem. Naše kreme delujejo le, če so vsi namazani z našo kremo. Temu rečemo kolektivna zaščita in odgovornost."

Cepilec (visok IQ): "Hvala, logično. Se mi je zdelo, da je tako..."


Nekdo je pa sprical osnovno solo, da ne pozna razlike med delovanjem kreme in cepivi. Tu pa je precej butalska primerjava.

INTERSPAR Ljubljana

Antivax (Si lahko mislimo kaksen IQ): Vracam vam posodo, ki sem jo kupil!
Prodajalka: Smem vprasati zakaj
Antivax (Si lahko mislimo kaksen IQ): Isti dan sem kupil solato, ki je v enem tednu zgnila, zato bo zdaj zdaj zgnila tudi posoda!
Prodajalka: Ok?!?!?!

;((

Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))


A si šel še enkrat prebrat kaj si napisal, pa si dojel kako neumno je ?

kamiKaZaA ::

Skylord je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:



Večjega idiotizma že dolgo nisem prebral.

Zmagal si. :))

A spet odhajaš iz teme!

Kje sem napisal, da točno iz te teme odhajam danes? ;((

Si očitno nepismen. Ker sem včeraj napisal za včeraj. :))

l0g1t3ch ::

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Ubistvu je zelo neumna primerjava.

Necepljeni ste bazen gostiteljev za virus. Nobeno cepivo ni 100% in necepljeni predstavljate neko dodatno, povsem nepotrebno tveganje.

kamiKaZaA ::

l0g1t3ch je izjavil:



A si šel še enkrat prebrat kaj si napisal, pa si dojel kako neumno je ?


Read this:



;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


+1

THIS!


Ampak korona-paničarji-lockdownerji tega ne bodo dojeli.

l0g1t3ch ::

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.

Slopek ::

Dej ti skoči v bazen.

PrihajaNodi ::

l0g1t3ch je izjavil:

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Ubistvu je zelo neumna primerjava.

Necepljeni ste bazen gostiteljev za virus. Nobeno cepivo ni 100% in necepljeni predstavljate neko dodatno, povsem nepotrebno tveganje.


Clovek je bazen za viruse in bakterije. Mogoce je skafander optimalna resitev?

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.

Jah glej, zivi kot jaz pa virus ne gre nikamor, niti cepljenje ni potrebno ce si skoz doma.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.

kamiKaZaA ::

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.


@darkolord - točno te osebe sem imel v mislih, ko sem ti dal ta zapis:

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Tako izgledajo zgodbice, ki jih pišejo tisti z nižjim IQ-jem, da.

Tako izgledajo tisti, ki kričijo na druge, da se morajo cepiti, ker so se tudi sami cepili. ;)

l0g1t3ch ::

gozdar1 je izjavil:

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.


Zato pa je treba držat vlado za vrat, da jasno definira pogoje kdaj je konec vse zaklepanj in omejitev. No ifs and buts....

Črno na belem kaj in kako, sicer naslednjič pridemo s pračami in granitnimi kockami.

Mato989 ::

l0g1t3ch je izjavil:

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Ubistvu je zelo neumna primerjava.

Necepljeni ste bazen gostiteljev za virus. Nobeno cepivo ni 100% in necepljeni predstavljate neko dodatno, povsem nepotrebno tveganje.


Jedci cukra, fast fooda, kadilci cigaret, pivci alkohola tudi predstavljajo neko DODATNO, POVSEM NEPOTREBNO TVEGANJE... hell zaradi cukra, alkohola, fast fooda je več mrtvih kot zaradi covida... opa več ljudi letno v bolnicah
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

l0g1t3ch ::

Tvoj cukr in holesterol pač ni nalezljiv.

Zej pa pojdi bit neumen še kakm drugam.

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

darkolord je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Torej sedaj ko pride tretja doza, in si vzel pred to ze dve y proizvajalca s tretjo pa se cepis od x proizvajalca, kdo bo kriv.
Če je kateri od proizvajalcev ravnal malomarno ali je zamolčal kakšne podatke, potem bo kriv tisti.


Vau, super logika, ker stranski efekti VEDNO pridejo takoj po cepljenju. Zdravnica jih se isto sekundo prijavi


ne ne, stranki učinki cepiva nastopijo po ca 100 letih. In v 99% je ta stranki učinek smrt.

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Meni res ni jasno ali ne poslusate kaj pravijo cepilci ali pa halucinirate. Cepilci si zadev ne predstavljamo tako enostavno, kot anticepilci, da bi delovale neke bizarne primerjave.

Cepilci vecinoma razumemo kaj pomeni manjsa verjetnost za dolocene scenarije, anticepilci pa razumete samo crno belo, ceprav vam vsi kricijo, da je zadeva bolj sive barve.

In tudi ni tako, da ne gledamo kaj pocne vlada, ce morda gre predalec itn. In jaz sem zaenkrat bil sposoben razumeti stroko, tudi na tockah, kjer se je kaksno mnenje spremenilo. Nikoli nisem imel pricakovanja, da bo vse o virusu znano na prvi dan ampak sem predvideval, da se bomo malo lovili.

Kako bi clovek to obrazlozil v anticepilskem zargonu mi pa ni jasno.

Mato989 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Tvoj cukr in holesterol pač ni nalezljiv.

Zej pa pojdi bit neumen še kakm drugam.


Govora je o pritisku na bolnice... in če alkoholiziran tip ubije nekoga treznega, kako točno je tu razlika če jaz prenesem virus babicxi in umre?

Oba sta namreč mrtva...

Ampak nam bluzite da se naj cepimo da zmanjšamo PRITISK NA BOLNICE (tako pravi krek in ostali) pritisk na bolnice bi se zmanjšal tudi če prepovemo cuker, alkohol, maščobo, fast food, cigarete itd...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrimoZ_ ::

kamiKaZaA je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.


@darkolord - točno te osebe sem imel v mislih, ko sem ti dal ta zapis:

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Tako izgledajo zgodbice, ki jih pišejo tisti z nižjim IQ-jem, da.

Tako izgledajo tisti, ki kričijo na druge, da se morajo cepiti, ker so se tudi sami cepili. ;)


In kje se moti ?
Družbena odgovornost je pretežek koncept zate ?

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Meni res ni jasno ali ne poslusate kaj pravijo cepilci ali pa halucinirate. Cepilci si zadev ne predstavljamo tako enostavno, kot anticepilci, da bi delovale neke bizarne primerjave.

Cepilci vecinoma razumemo kaj pomeni manjsa verjetnost za dolocene scenarije, anticepilci pa razumete samo crno belo, ceprav vam vsi kricijo, da je zadeva bolj sive barve.

In tudi ni tako, da ne gledamo kaj pocne vlada, ce morda gre predalec itn. In jaz sem zaenkrat bil sposoben razumeti stroko, tudi na tockah, kjer se je kaksno mnenje spremenilo. Nikoli nisem imel pricakovanja, da bo vse o virusu znano na prvi dan ampak sem predvideval, da se bomo malo lovili.

Kako bi clovek to obrazlozil v anticepilskem zargonu mi pa ni jasno.


Če razumeš to kar praviš, potem NE MOREŠ razumet kako lahko nekaj trdijo tako zagotovo javnosti če pametni vemo da vse ni znano... predstavljajo pa kot rešitev in tako in konec je...

Ne upajo rečt da pač nimajo pojma in PREDVIDEVAJO da bi to mogoče pomagalo? Seveda, ker pač dokler ne poznaš nekaj dovolj ne delaš zaključkov kar tako na oko
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

kamiKaZaA ::

PrimoZ_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.


@darkolord - točno te osebe sem imel v mislih, ko sem ti dal ta zapis:

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Tako izgledajo zgodbice, ki jih pišejo tisti z nižjim IQ-jem, da.

Tako izgledajo tisti, ki kričijo na druge, da se morajo cepiti, ker so se tudi sami cepili. ;)


In kje se moti ?
Družbena odgovornost je pretežek koncept zate ?

Jup, družbena odgovornost. :D

Cepilec (visok IQ): "Dober dan, sem dobil proizvajalca za sončne kreme?"

Proizvajalec: "Seveda, izvolite."

Cepilec (visok IQ): "Problem je, da sem se namazal s kremo, pa me je vseeno precej opeklo."

Proizvajalec: "Hm, čudno. Povejte mi, so bili vsi na plaži namazani?"

Cepilec (visok IQ): "Ah ne, bilo je kar precej antikremašev, ki se sploh nočejo mazat."

Proizvajalec: "Aha, se mi je kar zdelo. Veste to je problem. Naše kreme delujejo le, če so vsi namazani z našo kremo. Temu rečemo kolektivna zaščita in družbena odgovornost."

Cepilec (visok IQ): "Hvala, logično. Se mi je zdelo, da je tako..."

PrihajaNodi ::

l0g1t3ch je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.


Zato pa je treba držat vlado za vrat, da jasno definira pogoje kdaj je konec vse zaklepanj in omejitev. No ifs and buts....

Črno na belem kaj in kako, sicer naslednjič pridemo s pračami in granitnimi kockami.


Ves kdaj bo konec, ko bo 70% pospikanih tretjic, aja wait no. Ker pride novi sev pa bo se cetrta doza. Ne se jezit zdaj.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

mailer ::

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.

Egoistične cepljene pizde ne dojamete, da se lahko še vedno okužite in okoli trosite virus brez simptomov. Zdaj ste "ubermensch" v bolnicah pa boste predstavljali 60% populacije.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

kamiKaZaA ::

l0g1t3ch je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.


Zato pa je treba držat vlado za vrat, da jasno definira pogoje kdaj je konec vse zaklepanj in omejitev. No ifs and buts....

Črno na belem kaj in kako, sicer naslednjič pridemo s pračami in granitnimi kockami.

Vlada nas je že nasankala oz. cela EU, ko so rekli, da ko bodo države zelene po EU semaforji, se vsi ukrepi sprostijo. Ko smo to dosegli, so ukrepi ostali, semafor pa zabrisali v koš. Zakaj bi zdaj bilo kaj drugače?

PrihajaNodi ::

mailer je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.

Egoistične cepljene pizde ne dojamete, da se lahko še vedno okužite in okoli trosite virus brez simptomov. Zdaj ste "ubermensch" v bolnicah pa boste predstavljali 60% populacije.


Tretja doza bo bojda naredila cloveka imunega na vse seve, aja wait, no.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Ja, ja, to so tisti, ki so proti fašizmu, so pa za cepljenje.

snezak21 ::

l0g1t3ch je izjavil:

Necepljeni ste bazen gostiteljev za virus. Nobeno cepivo ni 100% in necepljeni predstavljate neko dodatno, povsem nepotrebno tveganje.

Zares ne, ceprav verjamem da ti je pretezko razumet, ampak dajmo vseeno poskusiti. Vsi ti necepeljeni in nepreboleli ki vam gremo tako na kurac, se do danes v enem letu in pol nismo nalezni virusa, ker kot kaze skrbimo zase in se drzimo potrebnih ukrepov da ne zbolis. Ne vem zakaj je iznenada to problem.
Ce ze kdo je bazen gostiteljev virusa so to preboleli (lahko tudi preboleli cepljeni), ki se jim je do sedaj jebalo za svoje in tuje zdravje in so se uspeli okuziti kljub temu, da je z minimalno higieno in ukrepi to skoraj nemogoce. Ampak ne ti jebivetri so najvecji carji, sploh ce so se sli potem se cepit, in je vse ok, problem so tisti, ki se drzijo ukrepov in se jim v letu in pol ni uspelo okuziti. Vem prevec za tvojo pamet.

PrihajaNodi ::

Cepljeni pac mislijo da se jim ni treba vec umivat, kaj sele umivati rok ce se bodo cepili...noro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrimoZ_ ::

kamiKaZaA je izjavil:

PrimoZ_ je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.


@darkolord - točno te osebe sem imel v mislih, ko sem ti dal ta zapis:

kamiKaZaA je izjavil:

darkolord je izjavil:

Tako izgledajo zgodbice, ki jih pišejo tisti z nižjim IQ-jem, da.

Tako izgledajo tisti, ki kričijo na druge, da se morajo cepiti, ker so se tudi sami cepili. ;)


In kje se moti ?
Družbena odgovornost je pretežek koncept zate ?

Jup, družbena odgovornost. :D

Cepilec (visok IQ): "Dober dan, sem dobil proizvajalca za sončne kreme?"

Proizvajalec: "Seveda, izvolite."

Cepilec (visok IQ): "Problem je, da sem se namazal s kremo, pa me je vseeno precej opeklo."

Proizvajalec: "Hm, čudno. Povejte mi, so bili vsi na plaži namazani?"

Cepilec (visok IQ): "Ah ne, bilo je kar precej antikremašev, ki se sploh nočejo mazat."

Proizvajalec: "Aha, se mi je kar zdelo. Veste to je problem. Naše kreme delujejo le, če so vsi namazani z našo kremo. Temu rečemo kolektivna zaščita in družbena odgovornost."

Cepilec (visok IQ): "Hvala, logično. Se mi je zdelo, da je tako..."


Čredna odpornost. Si že slišal zato ?
Pri visoko nalezljivih boleznih se vedno cilja na to.
Če je cepivo 90% efektivno, še vedno pomeni da 10% cepljenih lahko dobi zadevo.

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Tako da primerjava s sončnimi kremami je zgolj in samo slaboumen poskus zavajanja.

mailer je izjavil:

l0g1t3ch je izjavil:

Egoistične pizde ne dojamete, da necpljeni predstavljate bazen za ohranjanje virusa.

Egoistične cepljene pizde ne dojamete, da se lahko še vedno okužite in okoli trosite virus brez simptomov. Zdaj ste "ubermensch" v bolnicah pa boste predstavljali 60% populacije.


Jaz pred in po cepljenju ne opazim razlike v ukrepih.
Torej je verjetnost, da kaj trosim naokoli kvečjemu nižja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Govora je o pritisku na bolnice... in če alkoholiziran tip ubije nekoga treznega, kako točno je tu razlika če jaz prenesem virus babicxi in umre?

Oba sta namreč mrtva...

Ampak nam bluzite da se naj cepimo da zmanjšamo PRITISK NA BOLNICE (tako pravi krek in ostali) pritisk na bolnice bi se zmanjšal tudi če prepovemo cuker, alkohol, maščobo, fast food, cigarete itd...


Za alkohol imas aktivne kampanije + kazni v dolocenih primerih. Za holesterol imas aktivne kampanije, zdravniki dajejo diete itn., kaj vec pa tezko pricakujes. Enako za sladkor in vse nezdrave razvade.

Pri virusih, posebej takih, ki EKSPONENTNO rastejo in so novi, pa je zadeva dosti manj obvladljiva, kot pa zivljenjski stil na katerega imas kar veliko casa za reagirat. Prosim preberi si kaj je oskponentna rast in morda bos doumel, da ko so bile konice ne bi skocile za +10% ampak vec 100%, kasneje za vec 1000% glede na zadnje konice itn. in hitro poracunaj kje si potem s stevilkami.

https://www.rapidtables.com/calc/math/e...

PrihajaNodi ::

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Caki a ni Izrael precepljen pa vseen zbolevajo, oh wait, ocitno se ne umivajo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Caki a ni Izrael precepljen pa vseen zbolevajo, oh wait, ocitno se ne umivajo.

+1

:)):)):))

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:



Govora je o pritisku na bolnice... in če alkoholiziran tip ubije nekoga treznega, kako točno je tu razlika če jaz prenesem virus babicxi in umre?

Oba sta namreč mrtva...

Ampak nam bluzite da se naj cepimo da zmanjšamo PRITISK NA BOLNICE (tako pravi krek in ostali) pritisk na bolnice bi se zmanjšal tudi če prepovemo cuker, alkohol, maščobo, fast food, cigarete itd...


Za alkohol imas aktivne kampanije + kazni v dolocenih primerih. Za holesterol imas aktivne kampanije, zdravniki dajejo diete itn., kaj vec pa tezko pricakujes. Enako za sladkor in vse nezdrave razvade.

Pri virusih, posebej takih, ki EKSPONENTNO rastejo in so novi, pa je zadeva dosti manj obvladljiva, kot pa zivljenjski stil na katerega imas kar veliko casa za reagirat. Prosim preberi si kaj je oskponentna rast in morda bos doumel, da ko so bile konice ne bi skocile za +10% ampak vec 100%, kasneje za vec 1000% glede na zadnje konice itn. in hitro poracunaj kje si potem s stevilkami.

https://www.rapidtables.com/calc/math/e...



Ne ne, ekvivalenten ukrep za zdravje ljudi bi bil kot pogoj da maš manj kot 80 kil da stopiš v restavracijo, nekako v stilu pogoje PCT... ali pa za kino, pa za mekiča pogoj da si pod 80kg oz pod določenim indeksom telesne teže...

To bi bilo potem AKTIVNO soočanje z težavo debelosti...

Aja, pa vsak dan preden stopiš v avto bi se moral it peš na policijo testirat in pihat v frulico da si trezn, to bi bilo pol ekvivalent testiranju PCT
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

;-) ::

l0g1t3ch je izjavil:

;-) je izjavil:

Nima veze razlika v delovanju kreme ali cepiva, dobro je opisal visoko intiligentno razmišljanje cepilcev, ki zaradi tega ker so izbrali ne sigurno zaščito krivijo druge, ker je ne izberejo.

Isto kot če bi vozniki Renaultov pričakovali da vsi vozimo avtomobile, ker so njihovi siugrni in le če jih bomo imeli vsi, se lahko prišlepamo do skupnih ciljev.

Zanimivo pa, da se prav nihče ne poslužuje dobrih rešitev in 100% zaščite, vsi samo na spol.


Ubistvu je zelo neumna primerjava.

Necepljeni ste bazen gostiteljev za virus. Nobeno cepivo ni 100% in necepljeni predstavljate neko dodatno, povsem nepotrebno tveganje.


Tudi cepljeni ste gostitelji tega virusa, v nekaterih delih sveta ugotavljajo, da še večji.

Cepivo ni nobeno 100% ne pri bolezni, ne pri tem da ne rataš gostitelj, ne pri tem da ga ne prenašaš.

Povsem nepotrebno je potem torobiti in drugim vsiljevati svoje razmišlanje, sam se imaš možnost zaščititi 100% a se zaenkrat tega nihče ne poslužuje...zakaj nevem, kot da se delate norce sami iz sebe. Sam se 100% zaščiti, ostale normalne pa pusti pri miru.

UganiKdo ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Caki a ni Izrael precepljen pa vseen zbolevajo, oh wait, ocitno se ne umivajo.


Saj to je bilo že 10x razloženo pa nodi še vedno ne razume. Oh wait, nič novega...

PrihajaNodi ::

UganiKdo je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Caki a ni Izrael precepljen pa vseen zbolevajo, oh wait, ocitno se ne umivajo.


Saj to je bilo že 10x razloženo pa nodi še vedno ne razume. Oh wait, nič novega...

So rekli ko bodo vsi cepljeni jih bodo dali svobodo. Oh wait, nop:).
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

TheBlueOne ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zdej pa več ko nas bo cepljenih, bolje bomo ščitili drug drugega.


Caki a ni Izrael precepljen pa vseen zbolevajo, oh wait, ocitno se ne umivajo.


Ne vem, kje dobivas ti novice ampak meni so rekli, da bom imel manjso verejtnost za tezji potek bolezni. Podjetje kjer sem in to pravtako ve vseeno testira tudi cepljene.

Napaka bo, ce bodo enako hitro kot prej rasle hospitalizacije in smrti. Torej gledas razmerje okuzeni:hospitalizacije
okuzeni:smrti

Ne bo pa napaka, ce bo v bolnici dosti cepljenih, posebej, ce bo vecina cepljena. Ker ceprav je manj verjetno, da kaj fasejo, jih bo vec in verjetno se bodo gibali bolj svobodno in s tem bolj rizicno.

;-) ::

Clovek je bazen za viruse in bakterije. Mogoce je skafander optimalna resitev?


Skafander je optimalna rešitev za cepilce, v kolikor se ne precepimo 100% in nimam pojma zakaj so tako neumni ter tvegajo izhod iz hiše brez skafandra. Ob enem pa še ščiti proti UV žarkom.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:



Povsem nepotrebno je potem torobiti in drugim vsiljevati svoje razmišlanje, sam se imaš možnost zaščititi 100% a se zaenkrat tega nihče ne poslužuje...zakaj nevem, kot da se delate norce sami iz sebe. Sam se 100% zaščiti, ostale normalne pa pusti pri miru.


Kdo tocno govori o 100% zasciti?

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Clovek je bazen za viruse in bakterije. Mogoce je skafander optimalna resitev?


Skafander je optimalna rešitev za cepilce, v kolikor se ne precepimo 100% in nimam pojma zakaj so tako neumni ter tvegajo izhod iz hiše brez skafandra. Ob enem pa še ščiti proti UV žarkom.

Jim skoz razlagam naj zivijo kot jaz, pa ne dojamejo. Pomojem se namerno nocejo umivati ker so cepljeni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

;-) ::

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:



Povsem nepotrebno je potem torobiti in drugim vsiljevati svoje razmišlanje, sam se imaš možnost zaščititi 100% a se zaenkrat tega nihče ne poslužuje...zakaj nevem, kot da se delate norce sami iz sebe. Sam se 100% zaščiti, ostale normalne pa pusti pri miru.


Kdo tocno govori o 100% zasciti?


Nevem kdo govori, v citiranem postu govorim jaz. Vsak se ima možnost 100% zaščitit a se tega nihče ne poslužuje, zato mi ni jasno zakaj se vsiljuje neko cepivo ki je mogoče le 60% zaščita.

sbawe64 ::

l0g1t3ch je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Še vedno ni garancij, da cepljene pomeni konec lockdownov.
Vsi novi "sevi" dosedaj so uvoženi.


Zato pa je treba držat vlado za vrat, da jasno definira pogoje kdaj je konec vse zaklepanj in omejitev. No ifs and buts....

Črno na belem kaj in kako, sicer naslednjič pridemo s pračami in granitnimi kockami.

Nategnili so te z samo '14 dni'.
Nategnili so te z 'flatten the curve'.
Nategnili so te s semaforjema, 1 mesec nazaj.

Reče se frača, si prepričan, da znaš vreči kocko več kot 2 metra, in to večkrat ?

Večji pogajalski argument dajejo dobri stari ak47 in rpg (količinsko na enega kolesarja seveda).
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

TheBlueOne ::

;-) je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

;-) je izjavil:



Povsem nepotrebno je potem torobiti in drugim vsiljevati svoje razmišlanje, sam se imaš možnost zaščititi 100% a se zaenkrat tega nihče ne poslužuje...zakaj nevem, kot da se delate norce sami iz sebe. Sam se 100% zaščiti, ostale normalne pa pusti pri miru.


Kdo tocno govori o 100% zasciti?


Nevem kdo govori, v citiranem postu govorim jaz. Vsak se ima možnost 100% zaščitit a se tega nihče ne poslužuje, zato mi ni jasno zakaj se vsiljuje neko cepivo ki je mogoče le 60% zaščita.


Ker je cepljenje vseeno relativno prakticno in glede na projekcije dokaj elegantna resitev? Pa niti ni tako pomembna 100% zascita, bolj vazno je, da je cim manj komplikacij.

;-) ::

PrihajaNodi je izjavil:

;-) je izjavil:

Clovek je bazen za viruse in bakterije. Mogoce je skafander optimalna resitev?


Skafander je optimalna rešitev za cepilce, v kolikor se ne precepimo 100% in nimam pojma zakaj so tako neumni ter tvegajo izhod iz hiše brez skafandra. Ob enem pa še ščiti proti UV žarkom.

Jim skoz razlagam naj zivijo kot jaz, pa ne dojamejo. Pomojem se namerno nocejo umivati ker so cepljeni.


Jaz imam v hiši walk in tuš, 4m od vhoda. Ko bo zunaj kosil kakšen res nevaren virus ter bom moral 1x na 2 meseca po robo ven na verando ki mi jo bo pripeljala dostava si bom oblekel skafander, pošprical robo, odnesel noter ter se v walk in tušu pošprical z razkužilom. Walk in je tule najpomembnejši člen zaščite, da se ne dotikaš vrat itd.

Ko slečem skafander pošpricam v kontra smeri nazaj vse proti vhodu in je to to. Za vsak slučaj še šilček 80% stroha po grlu.

Sem siguren da je takšna zaščita najbolj optimalna, zraven #ostanidoma.

Ampak trenutno še pač takšnega virusa ni, ne takšnega da bi se cepil ne da bi uporabil svojo 100% zaščito.

Ker je cepljenje vseeno relativno prakticno in glede na projekcije dokaj elegantna resitev? Pa niti ni tako pomembna 100% zascita, bolj vazno je, da je cim manj komplikacij.


Če gre za preživetje menda ne bomo gledali na praktičnost in eleganco ?

Skafander!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

gozdar1 ::

Naslednji lockdown kdaj, pobiramo stave.

;-) ::

Če bomo upoštevali moje nasvete s 100% zaščito ga nebo, niti ga ne bomo potrebovali.

Skafander je enkraten strošek, razkužilo pa lahko delamo sami doma, ko smo #ostanidoma.
««
144 / 198
»»