» »

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi

««
14 / 20
»»

gddr85 ::

Cifix63 je izjavil:

gddr85 je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Necepljeni, tisti, ki si to lahko privoscimo, imamo pivo in kokice in bomo budno opazovali. Hvala bogu mam pripravljene nacrte tudi ce mi v sluzbi recejo, da moram. Fu** off, sam je itak remote tako da jih boli k.


Od nekoga, ki ima svojega brata zaposlenega na višji poziciji v notranjem ministrstvu. Tole mu je rekel:
Trajalo bo najmanj še 5 let. Za delto prihaja še mnogo bolj "strašen" sev lambda, ki bo povzročal težave kmalu po novem letu 2021/22. Sedanja cepiva ne bodo pomagala, razvijali bodo nova, dočim cepiva ima EU naročena za vse članice še do leta 2023. Ta bodo podarili afriškim državam.
Necepljenim bodo prepovedali prestopati vse meje, lahko bodo se nahajali samo v Sloveniji.
Odvzete jim bodo takorekoč vse ustavne pravice. Odpoved delovnega razmerja, non stop karantene, konstantno zapiranje in številne prepovedi.
Cepljene bodo vabili na vedno nove obnovitvene oz poživitvene odmerke cepiva. Prvo bodo začela umirati starejše generacija, sprva manjše število nato z vedno večjo dinamiko. Nato bo val zajel sledečo generacijo po starosti. Mlajše ženske bodo imele velike težave z zanositvijo, srednja generacija pa s kognitivnim razmišljanjem. Za otroke se pripravlja cepivo na povsem drugačni osnovi. Vse je skrbno pripravljen in voden načrt.

ok, od kod ste pa ta hollywood script pobrali?..jfc


Ja iz hollywooda a ne, kaj te sploh sprašuješ? Bože mili...ej.

hm, da ni to Soderberghov Contagion 2? :))

PrihajaNodi ::

hm, da ni to Soderberghov Contagion 2? :))


Mogoce bo pa schindlerjev seznam 2:O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Ne bom obujal 9/11, ker je že passe. Kar se tiče pandemije pa:

Izvor: Wuhan 2019/2020
Akterji: CCP (vojaški biolab v wuhanu), Eco Healt Alliance (Peter dazak pošiljal denar in znanje dol), Fauci (middleman, Moderna solastnik), Gates Fundation (sponzor skoraj vsega), Pentagon (30 miljonov cirka je končalo v wuhanskem labu), WHO (prikrival je virus in dobesedno navajal CCP slogane), Christian Drosden (pokvarjen znanstvenik, ki je sproduciral ta PCR test) ... so še drugi malo manj znani akterji amapk vsaj ta glavni.
Potek: Izbruh v wuhanu, WHO skupaj s CCP prikrival razsežnosti, se razširil po svetu, naše elite skupaj s korporacijami pa že z napol pripravljenimi cepivi in covidnimi potnimi listi.

Za vsako trditev imam številne članke, ki to potrjujejo vse od 2020 naprej.

To je najbolj čista in transparentna globalna zarota ever. Delno zaradi nesposobnosti zarotnikov, delno zaradi ker je težko prav vse skrivat. Niso omnipotentni za božjo voljo.

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

Moje vprašanje je smrtno resno.

Dajte se v vlogo Xi Jinpinga.
Krvavo si želi Tajvana, ampak ve, da če sedaj napade, bo dobil po pički.

Kako še v njegovem življenju doseči cilje in ne čakati na naravni razpad ZDA?

Simple. Infiltriraš se v vse mednarodne organizacije. Sproduciraš bioweapon, dogovoriš se z lokalnimi mediji, veljaki, ki jim itak že sedaj jedo iz roke (Bloomberg, Disney itd.) in voila.
Istočasno pa naše skorumpirane elite vidijo priložnost kako sesuti liberalni red in prevzeti bolj CCP model, kjer višji partijci imajo praktično proste roke.

To se je v zgodovini dogajalo konstantno. Niste še nikoli slišali, da bi nasprotnik podkupil vratarja dvižnega mostu, da mu sredi noči odpre?
Vojaška taktika 101.


Možno je in ni popolnoma za zavreči...zgodovina je polna neverjetno drznih primerov. Holčwoodska industrija pa zna to dobro spraviti v biznis mar ne @**** kaj si že. Znan je primer iz ww2 iz naših krajev, ki pa dolga leta po vojni ni bi obelodanjen dokler se eden od udeležencev akcije ni odločil, da zgodbo pove v enem intervuju.
Celjski stari pisker, vsi ste najbrž slišali zanj. Zapori v grajskih kleteh, sobanah, strogo zastraženi in vodeni od Gestapa.
In nekaj mesecev pred koncem vojne se je glavni od udeležencev akcije ko je izvedel odločilne informacije, kar tisti trenutek odločil, da je to treba storiti še to isto noč ali pa bodo rano naslednje jutro postreljali (točnega števila zdaj ne vem, da se pa to vse najti na netu) cca 80+ talcev. To informacijo je izvedel od nekoga iz stavbe, ki je tam bil zaposlen (naš človek).
Do akcije je bilo na razpolago samo nekaj ur časa! Vmes pa kar nekaj km peš hoje po snegu, pa še nekatere ljudi je bilo treba obvestiti o tem, ni bilo nebene tehnike (telefonov ipd..). Da skrajšam.
Okrog 2h ponoči so prišli na grad, podkupljeni paznik jim je odprl vrata in vse ljudi do zadnjega iz tega paketa so rešili v okrilju trde teme. Čez 3 ure bi bili vsi ti ljudje ustreljeni. Akcija vseh akcij, na meji neverjetnega.
Gestapo je ponorel in sprožil veliko iskalno akcijo z vojaki, SS enotami s psi itn...nekaj pobeglih so izsledili ne pa veliko. Po tem dogodku je bil posnet celo film.

gddr85 je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

gddr85 je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Necepljeni, tisti, ki si to lahko privoscimo, imamo pivo in kokice in bomo budno opazovali. Hvala bogu mam pripravljene nacrte tudi ce mi v sluzbi recejo, da moram. Fu** off, sam je itak remote tako da jih boli k.


Od nekoga, ki ima svojega brata zaposlenega na višji poziciji v notranjem ministrstvu. Tole mu je rekel:
Trajalo bo najmanj še 5 let. Za delto prihaja še mnogo bolj "strašen" sev lambda, ki bo povzročal težave kmalu po novem letu 2021/22. Sedanja cepiva ne bodo pomagala, razvijali bodo nova, dočim cepiva ima EU naročena za vse članice še do leta 2023. Ta bodo podarili afriškim državam.
Necepljenim bodo prepovedali prestopati vse meje, lahko bodo se nahajali samo v Sloveniji.
Odvzete jim bodo takorekoč vse ustavne pravice. Odpoved delovnega razmerja, non stop karantene, konstantno zapiranje in številne prepovedi.
Cepljene bodo vabili na vedno nove obnovitvene oz poživitvene odmerke cepiva. Prvo bodo začela umirati starejše generacija, sprva manjše število nato z vedno večjo dinamiko. Nato bo val zajel sledečo generacijo po starosti. Mlajše ženske bodo imele velike težave z zanositvijo, srednja generacija pa s kognitivnim razmišljanjem. Za otroke se pripravlja cepivo na povsem drugačni osnovi. Vse je skrbno pripravljen in voden načrt.

ok, od kod ste pa ta hollywood script pobrali?..jfc


Ja iz hollywooda a ne, kaj te sploh sprašuješ? Bože mili...ej.

hm, da ni to Soderberghov Contagion 2? :))


Tega be vem. Čisto resno, to sem izvedel od znanca...kot sem zapisal. Če si je to izmislil potem sem si izmislil tudi jaz. Zato ne morem jamčiti. Ni se mi pa zdelo, da bi človek kar nekaj bluzil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

PrihajaNodi ::

Tega be vem. Čisto resno, to sem izvedel od znanca...kot sem zapisal. Če si je to izmislil potem sem si izmislil tudi jaz. Zato ne morem jamčiti. Ni se mi pa zdelo, da bi človek kar nekaj bluzil.


Realno gledano, je uresničljiv scenarij. Še posebno sedaj ko mešajo cepiva, se nič več ne ve. Pa recimo, da že vsaka 10 doza vsebuje nekaj kar lahko vpliva na telo (ne kot cepivo), teh podatkov ne bomo izvedeli. A so na tistih zelenih potnih listih kjer je qr koda tudi številke flaške in vsi detajli? Kako markirajo? Čisto legit vprašanje za ceplence.
Židi tudi niso vedeli kam gredo:O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Jasno. Zgodovina je polna tega.

Trdit, da je imela CCP tam vojaški biolab kar tako za lepo vidt pa je naravnost smešno.
Vzpenjajoča velesila nima biolaba kar tako. Ima ga za to, da razvija orožje/protiorožje za nasprotnika.

Sicer res ne vem, če so ga namenoma lansirali. Lahko, da je res zbežal vn nek polizdelek, pa so morali it v "damage control" oz. iz situacije narediti najbolje.
Zato pa tak pritisk naših oblasti za ta cepiva. Na vse možne načine nas želijo vbrizgati z gensko terapijo, za virus ki skoraj nobenemu ne naredi nič

Za virus, ki so ga same sfinancirale.

https://www.jeremyrhammond.com/2020/09/...

Fauci in Gates oba investirana v Moderno. Torej prvo podjetje, ki je imelo cepivo še preden se je vedelo ali je virus tranzmisabilen med ljudmi.
https://nymag.com/intelligencer/2020/12...

Mislim prekleto, tako lepo soslednje. 2+2 = 4.

PrihajaNodi ::

Še enkrat, zanemarimo da gre za grde teorije zarote, kjer nas želijo precepiti, spremeniti dnk itd...gremo po vrsti, kaj točno vsebuje QR koda? Kje ste cepljenci? Kolikor berem samo podatke, da je nekdo bil cepljen oz. prebolel. Mislim, kot v vrtcu, kjer ti dajo za umivanje zob štampiljko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tega be vem. Čisto resno, to sem izvedel od znanca...kot sem zapisal. Če si je to izmislil potem sem si izmislil tudi jaz. Zato ne morem jamčiti. Ni se mi pa zdelo, da bi človek kar nekaj bluzil.


Realno gledano, je uresničljiv scenarij. Še posebno sedaj ko mešajo cepiva, se nič več ne ve. Pa recimo, da že vsaka 10 doza vsebuje nekaj kar lahko vpliva na telo (ne kot cepivo), teh podatkov ne bomo izvedeli. A so na tistih zelenih potnih listih kjer je qr koda tudi številke flaške in vsi detajli? Kako markirajo? Čisto legit vprašanje za ceplence.
Židi tudi niso vedeli kam gredo:O


Mene bolj zanima kaj pomenijo govorice, da EMA ne bo zahtevala certificiranja za boosterje.
Kaj to pomeni, da dobimo direkt "night-build" v žile, brez vprašanja?

Resno. Če so se to res dogovorili...kaj zavraga.
Štos teh cepiv je, da niso klasična, da ne vemo kaj zares je spisano notri. Pri gripi približno vemo. Pri teh pa ne. In če regulatorji ne bodo imeli temeljitega vpogleda, potem dobesedno lahko nas naredijo pri naslednjem boosterju svetleče v temi.

PrihajaNodi je izjavil:

Še enkrat, zanemarimo da gre za grde teorije zarote, kjer nas želijo precepiti, spremeniti dnk itd...gremo po vrsti, kaj točno vsebuje QR koda? Kje ste cepljenci? Kolikor berem samo podatke, da je nekdo bil cepljen oz. prebolel. Mislim, kot v vrtcu, kjer ti dajo za umivanje zob štampiljko.


Uradno kolikor vem, vsebuje nek šifriran ID, dozo cepiva in vrsto, ter čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

Cifix63 ::

PrihajaNodi je izjavil:

hm, da ni to Soderberghov Contagion 2? :))


Mogoce bo pa schindlerjev seznam 2:O


Da rečem moje mnenje. Nihče ne ve kam nas vse to pelje. Sumljivo je pa že. Se kar "v zraku" čuti ta neka napetost. Norčeval se ravno iz tega ne bi...kdor pa želi pa se itak bo. Bodisi je premlad, nafilan s preveč filmi in premalo življenja bodisi je to zanj neka teorija, ki ne more piti vode. Kakorkoli že...za vse velja sledeče.

Naj preteče nekaj časa in pokazalo se bo samo od sebe. Ali bodo se strašljivi namigi iz nekaterih navedb v člankih ovrgli ali pa žal potrdili. Tega z gotovostjo v tem trenutku nihče od nas ne ve.

Zato jemljimo to kot nevtralno materijo, aktivirajmo naša čutila ter opazujmo vse okrog sebe. Določimo si neki trefpunkt, časovno točko, ko bomo se ustavili, se ozrli in naredili en print screen situacije v tistem trenutku, recimo julija 2023 (to je čez dve leti) in prepričan sem, da bomo vedeli veliko več!

PrihajaNodi ::

Uradno kolikor vem, vsebuje nek šifriran ID, dozo cepiva in vrsto, ter čas.


Je zabelezen id flaske? Upam da ima kdo od cepljencev, ki so se pogloboli v stevilo mrtvih za kovidom kaj vec detajlev.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Cifix63 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

hm, da ni to Soderberghov Contagion 2? :))


Mogoce bo pa schindlerjev seznam 2:O


Da rečem moje mnenje. Nihče ne ve kam nas vse to pelje. Sumljivo je pa že. Se kar "v zraku" čuti ta neka napetost. Norčeval se ravno iz tega ne bi...kdor pa želi pa se itak bo. Bodisi je premlad, nafilan s preveč filmi in premalo življenja bodisi je to zanj neka teorija, ki ne more piti vode. Kakorkoli že...za vse velja sledeče.

Naj preteče nekaj časa in pokazalo se bo samo od sebe. Ali bodo se strašljivi namigi iz nekaterih navedb v člankih ovrgli ali pa žal potrdili. Tega z gotovostjo v tem trenutku nihče od nas ne ve.

Zato jemljimo to kot nevtralno materijo, aktivirajmo naša čutila ter opazujmo vse okrog sebe. Določimo si neki trefpunkt, časovno točko, ko bomo se ustavili, se ozrli in naredili en print screen situacije v tistem trenutku, recimo julija 2023 (to je čez dve leti) in prepričan sem, da bomo vedeli veliko več!


Ne trdim, da imam 100% prav. Je pa prekleto sumljiv in priročen scenarij. Profitirajo namreč vsi ta slabi akterji. CCP zavlada, elite pa dodatno moč in vpliv.
Da so naše elite nam že dlje let sovražne pa tudi ni neka skrivnost. Samo poglejte kaj dela z nami JJ.
Še vardovci so ga napadli, ker je tak degen.

PrihajaNodi ::

JJ je placan, kot vsi ostali bumbarji. Bogati se selijo na otoke, kjer omejitev ni.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Uradno kolikor vem, vsebuje nek šifriran ID, dozo cepiva in vrsto, ter čas.


Je zabelezen id flaske?


Ne vem točno, bi pa rekel, da zagotovo bo, če že ni. Gre za trivialni korak.
Ko prideš s svojim appom socialnih kreditnih točk, ti bodo samo gor naložili updejt.

Pustimo ob strani to, da smo kot liberalna družba praktično na robu sprejetja sistema socialnih kreditnih točk.

Kdor misli, da bo green pass čez 1 leto odslovljen...se HUDOOO moti.
Ne greš delat vsega tega samo za 1 leto.

Sem praktično prepričan, da do leta 2030 bo veliko ex-cepljenčkov uvidelo, kaj zares se dogaja. Prbolem je ker takrat bo prepozno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

pirat ::

Zanimivo ne, ko multivac pravi 'pri gripi priblizno vemo, tu pa ne'...
Zal multivac, v resnici pojma nimas. Ne o cepivu za gripo, ne o cepivih za Covid. Si pa glasen. Neumen, nerazgledan, a glasen.

multivac ::

pirat je izjavil:

Zanimivo ne, ko multivac pravi 'pri gripi priblizno vemo, tu pa ne'...
Zal multivac, v resnici pojma nimas. Ne o cepivu za gripo, ne o cepivih za Covid. Si pa glasen. Neumen, nerazgledan, a glasen.


Ne razumeš. Pri gripah gre za repliciranje naravnih sevov (vsaj dosedaj).
mRNA in vektorska cepiva so sintetične narave. Generirajo jih v aplikacijah, ne petrijevkah.

Že obstoječa cepiva imajo patentirane vložke, ki mislim, da niti regulatorji nimajo vpogleda.

The success of mRNA vaccines in clinical trials highlights the potential of mRNA technology to be the future of medicine. The rapid development and clinical success of COVID-19 mRNA vaccines can be credited to the relationship between inventors and innovators. As evidenced by our network analysis, key technological advancements were invented in academic labs or small biotech companies and then licensed to larger companies for product development. Despite this success, patents, trade secrets and know-how owned by or assigned to larger companies may impede future research and development of mRNA technology by creating legal barriers that limit access to this technology.


https://www.nature.com/articles/s41587-...

Sprašujem se, koliko zares imajo regulatorji vpogled v naravo cepiva.
Mogoče mi bo vedel kdo iz stroke povedati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

pirat je izjavil:

Zanimivo ne, ko multivac pravi 'pri gripi priblizno vemo, tu pa ne'...
Zal multivac, v resnici pojma nimas. Ne o cepivu za gripo, ne o cepivih za Covid. Si pa glasen. Neumen, nerazgledan, a glasen.


Kdo je nerazgleden se vidi iz tvojih postov oz cepljencev. Tu samo gonite o mrtvih, ne znate mi pa tocno povedati, kaj tocno vam pise v qr kodi, je res samo to da si bil cepljen in s katerim cepivom ali je tudi ID dejanske doze, kjer se tocno vidi, kdaj, kje je bilo cepivo proizvedeno in verjetno še ostali parametri, ki običajnemu človeku niso znani.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

The EU Digital COVID Certificate contains necessary key information such as name, date of birth, date of issuance, relevant information about vaccine/ test/recovery and a unique identifier. This data remains on the certificate and is not stored or retained when a certificate is verified in another Member State.

The certificates will only include a limited set of information that is necessary. This cannot be retained by visited countries. For verification purposes, only the validity and authenticity of the certificate is checked by verifying who issued and signed it. All health data remains with the Member State that issued an EU Digital COVID Certificate.


https://ec.europa.eu/info/live-work-tra...

PrihajaNodi ::

https://www.nature.com/articles/s41587-...

Sprašujem se, koliko zares imajo regulatorji vpogled v naravo cepiva.
Mogoče mi bo vedel kdo iz stroke povedati.


Regulatorji, kareri regulatorji?

WHO validates Sinovac COVID-19 vaccine for emergency use and issues interim policy recommendations


Ta cepiva so bila odobrena kot, da bi razsajala najhujša oblike kuge.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

pirat je izjavil:

Zanimivo ne, ko multivac pravi 'pri gripi priblizno vemo, tu pa ne'...
Zal multivac, v resnici pojma nimas. Ne o cepivu za gripo, ne o cepivih za Covid. Si pa glasen. Neumen, nerazgledan, a glasen.


Ne razumeš. Pri gripah gre za repliciranje naravnih sevov (vsaj dosedaj).
mRNA in vektorska cepiva so sintetične narave. Generirajo jih v aplikacijah, ne petrijevkah.

Že obstoječa cepiva imajo patentirane vložke, ki mislim, da niti regulatorji nimajo vpogleda.



Samo še to, ker je bilo govora o teh kovid pasoših.
Kako je glede tega v ZDA? Nekje sem slišal, da jih nimajo in če je to res...se mi potem zdi čudno, da je EU ubrala drugačno, restriktivnejšo pot ko je pa bilo ponavadi vedno tako, da se je v vsem zgledovala po ZDA.
Kako je s tem v resnici a kdo ve kaj več?

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

The EU Digital COVID Certificate contains necessary key information such as name, date of birth, date of issuance, relevant information about vaccine/ test/recovery and a unique identifier. This data remains on the certificate and is not stored or retained when a certificate is verified in another Member State.

The certificates will only include a limited set of information that is necessary. This cannot be retained by visited countries. For verification purposes, only the validity and authenticity of the certificate is checked by verifying who issued and signed it. All health data remains with the Member State that issued an EU Digital COVID Certificate.


https://ec.europa.eu/info/live-work-tra...



relevant information about vaccine


Zanimivo. Pomoje je ID doze tudi notri. Če hipoteticno na vsakih 10 doz ni cepivo, jasno da morajo vedeti kako se testiranci vedejo oz reakcije...je napisano, ampak preveč splošno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

@cifix
Florida je recimo prepovedala covid passe.

ZDA je pomojem nekje 50%. Demokratske zvezne države skoraj gotovo bodo implementirale. Republikanske pa predvsem tam, kjer so fejk republikanci/razprodanci.

Bo pa eventuelno povsot, če se ne upremo.

Covid pasuš bo pasuš za dnevno življenje, ne samo za prehajanje mej.
PCT je dejansko to, samo, da je še bebasto formaliziran. Ko bo infrastruktura polno vzpostavljena, skenerji pa vse povsot, takrat bo se šlo zares.

Upam se napovedat, da konec leta 2022 boste šli kupovat kruh samo še z green passom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Cifix63 je izjavil:

multivac je izjavil:

pirat je izjavil:

Zanimivo ne, ko multivac pravi 'pri gripi priblizno vemo, tu pa ne'...
Zal multivac, v resnici pojma nimas. Ne o cepivu za gripo, ne o cepivih za Covid. Si pa glasen. Neumen, nerazgledan, a glasen.


Ne razumeš. Pri gripah gre za repliciranje naravnih sevov (vsaj dosedaj).
mRNA in vektorska cepiva so sintetične narave. Generirajo jih v aplikacijah, ne petrijevkah.

Že obstoječa cepiva imajo patentirane vložke, ki mislim, da niti regulatorji nimajo vpogleda.



Samo še to, ker je bilo govora o teh kovid pasoših.
Kako je glede tega v ZDA? Nekje sem slišal, da jih nimajo in če je to res...se mi potem zdi čudno, da je EU ubrala drugačno, restriktivnejšo pot ko je pa bilo ponavadi vedno tako, da se je v vsem zgledovala po ZDA.
Kako je s tem v resnici a kdo ve kaj več?


ZDA ima loterijo 1 miljon za tiste, ki se cepijo, nudijo sladolede, hamburgerje...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

The EU Digital COVID Certificate contains necessary key information such as name, date of birth, date of issuance, relevant information about vaccine/ test/recovery and a unique identifier. This data remains on the certificate and is not stored or retained when a certificate is verified in another Member State.

The certificates will only include a limited set of information that is necessary. This cannot be retained by visited countries. For verification purposes, only the validity and authenticity of the certificate is checked by verifying who issued and signed it. All health data remains with the Member State that issued an EU Digital COVID Certificate.


https://ec.europa.eu/info/live-work-tra...



relevant information about vaccine


Zanimivo. Pomoje je ID doze tudi notri. Če hipoteticno na vsakih 10 doz ni cepivo, jasno da morajo vedeti kako se testiranci vedejo oz reakcije...je napisano, ampak preveč splošno.


Povsem pričakujem, da bo poleg uradne databaze še nekakšna "emergency" databaza z več informacijami.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

@cifix
Florida je recimo prepovedala covid passe.

ZDA je pomojem nekje 50%. Demokratske zvezne države skoraj gotovo bodo implementirale. Republikanske pa predvsem tam, kjer so fejk republikanci/razprodanci.

Bo pa eventuelno povsot, če se ne upremo.

Covid pasuš bo pasuš za dnevno življenje, ne samo za prehajanje mej.
PCT je dejansko to, samo, da je še bebasto formaliziran. Ko bo infrastruktura polno vzpostavljena, skenerji pa vse povsot, takrat bo se šlo zares.

Upam se napovedat, da konec leta 2022 boste šli kupovat kruh samo še z green passom.


PCT ni več PCT, ker preboleli ima dovoljenje samo za nekaj mesecev. Torej se sklepa, da bo cepivo mandatorno.

Kar se pasušov tiče, hja Kalifornija, kjer živijo že itak samo ultra bogati. Makes sense?

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

The EU Digital COVID Certificate contains necessary key information such as name, date of birth, date of issuance, relevant information about vaccine/ test/recovery and a unique identifier. This data remains on the certificate and is not stored or retained when a certificate is verified in another Member State.

The certificates will only include a limited set of information that is necessary. This cannot be retained by visited countries. For verification purposes, only the validity and authenticity of the certificate is checked by verifying who issued and signed it. All health data remains with the Member State that issued an EU Digital COVID Certificate.


https://ec.europa.eu/info/live-work-tra...



relevant information about vaccine


Zanimivo. Pomoje je ID doze tudi notri. Če hipoteticno na vsakih 10 doz ni cepivo, jasno da morajo vedeti kako se testiranci vedejo oz reakcije...je napisano, ampak preveč splošno.


Povsem pričakujem, da bo poleg uradne databaze še nekakšna "emergency" databaza z več informacijami.


To bi bilo zanimivo vedeti, to so konkretne informacije, ne pa da se trobezlja o številu mrtvih in iskrivljenih statistikah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

@cifix
Florida je recimo prepovedala covid passe.

ZDA je pomojem nekje 50%. Demokratske zvezne države skoraj gotovo bodo implementirale. Republikanske pa predvsem tam, kjer so fejk republikanci/razprodanci.

Bo pa eventuelno povsot, če se ne upremo.

Covid pasuš bo pasuš za dnevno življenje, ne samo za prehajanje mej.
PCT je dejansko to, samo, da je še bebasto formaliziran. Ko bo infrastruktura polno vzpostavljena, skenerji pa vse povsot, takrat bo se šlo zares.

Upam se napovedat, da konec leta 2022 boste šli kupovat kruh samo še z green passom.


Hvala.
Se kar bojim, da bo tako, kot si navedel za prihodnost. Kar velika verjetnost....majko mila! Kaj bodo v tem primeru rekli takrat tisti situaciji in obravnavanju cepljenci..to me še najbolj zanima.
Mreža ca 40.000 mini satelitov se tudi že vzpostavlja, se ve zakaj. In to pod krinko privatnih korporacij, da je manj sumljivo.

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

@cifix
Florida je recimo prepovedala covid passe.

ZDA je pomojem nekje 50%. Demokratske zvezne države skoraj gotovo bodo implementirale. Republikanske pa predvsem tam, kjer so fejk republikanci/razprodanci.

Bo pa eventuelno povsot, če se ne upremo.

Covid pasuš bo pasuš za dnevno življenje, ne samo za prehajanje mej.
PCT je dejansko to, samo, da je še bebasto formaliziran. Ko bo infrastruktura polno vzpostavljena, skenerji pa vse povsot, takrat bo se šlo zares.

Upam se napovedat, da konec leta 2022 boste šli kupovat kruh samo še z green passom.


PCT ni več PCT, ker preboleli ima dovoljenje samo za nekaj mesecev. Torej se sklepa, da bo cepivo mandatorno.

Kar se pasušov tiče, hja Kalifornija, kjer živijo že itak samo ultra bogati. Makes sense?

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

The EU Digital COVID Certificate contains necessary key information such as name, date of birth, date of issuance, relevant information about vaccine/ test/recovery and a unique identifier. This data remains on the certificate and is not stored or retained when a certificate is verified in another Member State.

The certificates will only include a limited set of information that is necessary. This cannot be retained by visited countries. For verification purposes, only the validity and authenticity of the certificate is checked by verifying who issued and signed it. All health data remains with the Member State that issued an EU Digital COVID Certificate.


https://ec.europa.eu/info/live-work-tra...



relevant information about vaccine


Zanimivo. Pomoje je ID doze tudi notri. Če hipoteticno na vsakih 10 doz ni cepivo, jasno da morajo vedeti kako se testiranci vedejo oz reakcije...je napisano, ampak preveč splošno.


Povsem pričakujem, da bo poleg uradne databaze še nekakšna "emergency" databaza z več informacijami.


To bi bilo zanimivo vedeti, to so konkretne informacije, ne pa da se trobezlja o številu mrtvih in iskrivljenih statistikah.


Tako nekako. Prebolelost bodo kljub študijam, ki dokazujejo nasprotno, omejili na neko obdobje.
Pač čista laž, ampak dosedaj jih ni ustavilo.

Rekel sem, da bo nesluteno boosterjev. Ostajam pri teh trditvah. Letos bo vrjetno že padel prvi. Drugo leto 2. 2023 še dva.
Elite so se odločile, da treba do leta 2025 izvesti gensko terapijo nad celotnim zahodnim (in tudi ostalim) prebivalstvom.
Naj se vsak sam odloči kaj naj bi to res pomenilo.

PrihajaNodi ::

Se je kdo tudi vprašal kdo se dejansko testira? Se uporablja hitre teste ali PCR teste. Če zbolim poskušam prehlad pozdraviti sam, razen če ne bi bil skoraj mrtev, pol bi valda šel do dohtarja.

Elite so se odločile, da treba do leta 2025 izvesti gensko terapijo nad celotnim zahodnim (in tudi ostalim) prebivalstvom.
Naj se vsak sam odloči kaj naj bi to res pomenilo.


Glej, dejansko smo že tako daleč, da se uresničuje roman "Krasni Novi Svet". Vsi javni usležbenci se bodo primorani cepiti. V Španiji so že začeli s prisilnim cepljenm zobozdravnikov.

Drugo vprašanje je mešanje cepiv. Kako hudiča bodo merili učinke če bodo stalno mešali, ampak ok se kartelno dogovorijo da dajo v vsako 10 dozo xy snov in se opazuje.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Cifix63 je izjavil:

multivac je izjavil:

@cifix
Florida je recimo prepovedala covid passe.

ZDA je pomojem nekje 50%. Demokratske zvezne države skoraj gotovo bodo implementirale. Republikanske pa predvsem tam, kjer so fejk republikanci/razprodanci.

Bo pa eventuelno povsot, če se ne upremo.

Covid pasuš bo pasuš za dnevno življenje, ne samo za prehajanje mej.
PCT je dejansko to, samo, da je še bebasto formaliziran. Ko bo infrastruktura polno vzpostavljena, skenerji pa vse povsot, takrat bo se šlo zares.

Upam se napovedat, da konec leta 2022 boste šli kupovat kruh samo še z green passom.


Hvala.
Se kar bojim, da bo tako, kot si navedel za prihodnost. Kar velika verjetnost....majko mila! Kaj bodo v tem primeru rekli takrat tisti situaciji in obravnavanju cepljenci..to me še najbolj zanima.
Mreža ca 40.000 mini satelitov se tudi že vzpostavlja, se ve zakaj. In to pod krinko privatnih korporacij, da je manj sumljivo.


Za uvesti green passe v štacunah ni nobenih omejitev. Rabiš 220V vtičnico in povezan UTP kabel z minimalno hitrostjo.
Prenos podatkov je razmeroma minimalen.

Enostavno, če ne boš primerno posodobljen z novim cepivom, boš pač rdeč pass, ne green pass.
Bolj preprosto ne more biti.
Tako boš efektivno izločen iz sistema.
Štacune bodo to postavile bodisi na blagajne, najvrjetneje na vhod. Skeniranje tega traja približno toliko kot traja razkuževanje rok pri vstopu. Zelo malo. Nekih nevšečnosti zaradi tega ne bodo imeli.

Pravim. Tehnično tu ni nobenih težav.
Četudi začasno male štacune izpustimo, ta velike bodo zagotovo to imele. Za to zimo nisem 100%, za naslenjo pa skoraj ja.

PrihajaNodi ::

Tako boš efektivno izločen iz sistema.
Štacune bodo to postavile bodisi na blagajne, najvrjetneje na vhod. Skeniranje tega traja približno toliko kot traja razkuževanje rok pri vstopu. Zelo malo. Nekih nevšečnosti zaradi tega ne bodo imeli.

Pravim. Tehnično tu ni nobenih težav.
Četudi začasno male štacune izpustimo, ta velike bodo zagotovo to imele. Za to zimo nisem 100%, za naslenjo pa skoraj ja.


Škoda, ker nimam več videja v ZDA je bil na tiktok že posnetek, ki prakazuje neke čitalce, so sicer samevali ob blagajnah, nihče pa ne ve komu so namenjeni. Upam da se vsi skupaj motimo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:


Glej, dejansko smo že tako daleč, da se uresničuje roman "Krasni Novi Svet". Vsi javni usležbenci se bodo primorani cepiti. V Španiji so že začeli s prisilnim cepljenm zobozdravnikov.


Kdo bi si mislil, da bomo na zahodu prišli do tega, da nam vlade (katere naj bi delal za ljudstvo) ukazale, da se prisilno vbrizgamo z gensko terapijo.

Si predstavljate kam smo prišli?

Pustili smo našim izvoljencem, da nad nami izvajajo svojo voljo.
To ni več liberalna država, to smo že z levo nogo v diktaturi....po definiciji.

Dodatna sol na rano, da to ne gre za črne koze kot nekoč v jugi, ampak neko bolezen podobno prehladu.

Tako daleč smo prišli. Patriot act je iz tega vidika razmeroma benigen, ko je snowden nam pričal.

PrihajaNodi ::

BTW letalske karte za Australijo so se podražile in stanejo tudi do 70000 eur ali AUD. So na spletu tudi za 4 - 5k eur. samo se bojda datumi stalno zamikajo. Tam so jih totalno izolirali.

Objavljeno 6 dni nazaj:
https://www.news.com.au/travel/travel-a...

Kdo bi si mislil, da bomo na zahodu prišli do tega, da nam vlade (katere naj bi delal za ljudstvo) ukazale, da se prisilno vbrizgamo z gensko terapijo.

Si predstavljate kam smo prišli?

Pustili smo našim izvoljencem, da nad nami izvajajo svojo voljo.
To ni več liberalna država, to smo že z levo nogo v diktaturi....po definiciji.

Dodatna sol na rano, da to ne gre za črne koze kot nekoč v jugi, ampak neko bolezen podobno prehladu.

Tako daleč smo prišli. Patriot act je iz tega vidika razmeroma benigen, ko je snowden nam pričal.


Potihoma upam da imajo cepljenci prav, verjamem in mislim pa da tole ni normalno in presega naše meje razuma, kaj se skriva v ozadju.
Še bolj fino pa je, ko vse skupaj mediji zmešajo z flat earth, cheemtrail in ostalimi teoritiki zarote tako, da se izvaja diverzija in upraviči cepljenje v smislu ONI so zabiti...bog pa pomagaj tistim, ki imajo otroke. Če gre samo za uveljavitev sistema socialnih točk je še ok. Čeprav bi tudi to mogoče lahko uvedli drugače.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

Jaz tudi upam na nek način, da imajo cepljenci prav. Ker če ne...smo globoko v riti.


Nekaj v razmislek.
Če je covid+cepive res nek plan za destrukcijo zahoda iz strani CCPja...
...s tem ko smo precepili celotno vojsko...

...bog nam pomagaj, če čez 2 leti 3/4 vojakov postane invalidov. Ostanemo popolnoma brez obrambe.

Res mislite, da bi CCP tako priložnost izpustila?
Dobesedno smo ji servirali na pladnju svoj poraz v tem primeru.

Leaked documents have confirmed that China is using its communist party workers to infiltrate consulates of foreign countries and multinational companies of repute, including the coronavirus vaccine maker, Pfizer.


Read more at: https://www.oneindia.com/international/...

https://nypost.com/2020/12/13/us-compan...

Boeing, Qualcomm and Pfizer are just three US companies that have employed dozens of CCP members in their Chinese facilities, the database reveals.


Kitajski operativci v naših proizvajalcih cepiv?
Le kaj bi lahko šlo narobe ane?

Če ima ST kaj pripadnikov SV, dajte to informacijo razširit med sovojaki.

Potencialno vas so/bodo razorožili, še preden boste prvi šaržer vstavili v puško.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Nekaj v razmislek.
Če je covid+cepive res nek plan za destrukcijo zahoda iz strani CCPja...
...s tem ko smo precepili celotno vojsko...


Ne sanjaj o kitajcih. Kitajska in Amerika krepko sodelujeta. Ni nikakršne potrebo po vojakih več. Pogovarjamo se o MRNA cepivih ti pa puške ven vlečeš, ki so bile izumljene 1860. Imaš toliko boljših orožij kot pa puške. Človek itak ni več potreben, razen za nadzor dronov in raket.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Cifix63 ::

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Glej, dejansko smo že tako daleč, da se uresničuje roman "Krasni Novi Svet". Vsi javni usležbenci se bodo primorani cepiti. V Španiji so že začeli s prisilnim cepljenm zobozdravnikov.


Kdo bi si mislil, da bomo na zahodu prišli do tega, da nam vlade (katere naj bi delal za ljudstvo) ukazale, da se prisilno vbrizgamo z gensko terapijo.

Si predstavljate kam smo prišli?

Pustili smo našim izvoljencem, da nad nami izvajajo svojo voljo.
To ni več liberalna država, to smo že z levo nogo v diktaturi....po definiciji.

Dodatna sol na rano, da to ne gre za črne koze kot nekoč v jugi, ampak neko bolezen podobno prehladu.

Tako daleč smo prišli. Patriot act je iz tega vidika razmeroma benigen, ko je snowden nam pričal.



Združene države so se odločile, da so cepljeni ljudje po vsem svetu patentirani po ameriški zakonodaji, niso več ljudje.
Z modificiranim DNA ali RNA GEN cepljenjem, s cepljenjem mRNA ste vi lastnina imetnika patenta gensko spremenjenega cepljenja. Ker imajo genom niso več "ljudje" (naravni ljudje), temveč "trans- ljudje" in vse človekove pravice so izgubljene.
Velja po vsem svetu - za ameriške patente velja ameriška zakonodaja.

Od leta 2013 so bile vse osebe, ki jih je spremenil GEN, mRNA, cepljene in zakonito trans-ljudje in so pravno opredeljene kot trans-ljudje ter ne prejemajo nobenih človekovih pravic ali drugih pravic države, kar velja za celoten svet.

PrihajaNodi ::

To smo dali že skozi med severom in jugom v ZDA, črncimi in ostalimi sužnji. Obstaja hipotetična potreba po lastninju človeka? Saj imaš Amazonove delavce, ki so pravzaprav prostovoljni sužnji.

Ni poanta v tem...še enkrat, sam bom vesel da se motim, Bo pa pokazal čas.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Nekaj v razmislek.
Če je covid+cepive res nek plan za destrukcijo zahoda iz strani CCPja...
...s tem ko smo precepili celotno vojsko...


Ne sanjaj o kitajcih. Kitajska in Amerika krepko sodelujeta. Ni nikakršne potrebo po vojakih več. Pogovarjamo se o MRNA cepivih ti pa puške ven vlečeš, ki so bile izumljene 1860. Imaš toliko boljših orožij kot pa puške. Človek itak ni več potreben, razen za nadzor dronov in raket.


Ljudstvo ZDA ne sodeluje z CCP. Sodelujejo elite in nekaj uradnikov.
Če je ljudstvo zdravo, potem odpor bo močen. Zato treba potolči ljudstvo.

Že res je, da se ne bodo puške uporabljale v klasičnem smislu. CCP bo pač nastavil kvizlinge in višijevce.

Cifix63 je izjavil:

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Glej, dejansko smo že tako daleč, da se uresničuje roman "Krasni Novi Svet". Vsi javni usležbenci se bodo primorani cepiti. V Španiji so že začeli s prisilnim cepljenm zobozdravnikov.


Kdo bi si mislil, da bomo na zahodu prišli do tega, da nam vlade (katere naj bi delal za ljudstvo) ukazale, da se prisilno vbrizgamo z gensko terapijo.

Si predstavljate kam smo prišli?

Pustili smo našim izvoljencem, da nad nami izvajajo svojo voljo.
To ni več liberalna država, to smo že z levo nogo v diktaturi....po definiciji.

Dodatna sol na rano, da to ne gre za črne koze kot nekoč v jugi, ampak neko bolezen podobno prehladu.

Tako daleč smo prišli. Patriot act je iz tega vidika razmeroma benigen, ko je snowden nam pričal.



Združene države so se odločile, da so cepljeni ljudje po vsem svetu patentirani po ameriški zakonodaji, niso več ljudje.
Z modificiranim DNA ali RNA GEN cepljenjem, s cepljenjem mRNA ste vi lastnina imetnika patenta gensko spremenjenega cepljenja. Ker imajo genom niso več "ljudje" (naravni ljudje), temveč "trans- ljudje" in vse človekove pravice so izgubljene.
Velja po vsem svetu - za ameriške patente velja ameriška zakonodaja.

Od leta 2013 so bile vse osebe, ki jih je spremenil GEN, mRNA, cepljene in zakonito trans-ljudje in so pravno opredeljene kot trans-ljudje ter ne prejemajo nobenih človekovih pravic ali drugih pravic države, kar velja za celoten svet.


V teoriji ta cepiva naj ne bi spreminjala DNKja. Ni pa izključeno. Našli so neke indice, da del covida zna se prepisati v DNK, govorim o mRNK, vektorska pa so že bolj nevarna iz tega vidika. Kot drugo mRNK ima sintetičen mRNK zapis in Yeadon je rekel, da ne vedo zares, če ima kako interakcijo z jedrom.

Zaenkrat še ne bi trdil, da so trans-ljudje. Zagotovo pa nismo več daleč. Če bo naslendji booster recimo vseboval kak tak mehanizem...potem bodo res vas gensko spremenili, vas in vaš celotni rod za naslednjih N generacij.

PrihajaNodi ::

Ljudstvo ZDA ne sodeluje z CCP. Sodelujejo elite in nekaj uradnikov.
Če je ljudstvo zdravo, potem odpor bo močen. Zato treba potolči ljudstvo.


Ljudstvo nima totalno nobenega vpliva vec. Sam Bill Gates je pokupil celotna kmetijska zemljisca. Zakaj bi "cepil" narod ce jih lahko istradas in navijes cene?
Kje so forumasi tipa yipe in zee?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Citiram iz down under news:

"police breakup illegal party, 5 men played FIFA game in mancave".
Vas ne jebem. Bilo v sidneju te dni.


Če vam res ni jasno kam pes taco moli, bo vam kmalu.

PrihajaNodi ::

Zaenkrat še ne bi trdil, da so trans-ljudje. Zagotovo pa nismo več daleč. Če bo naslendji booster recimo vseboval kak tak mehanizem...potem bodo res vas gensko spremenili, vas in vaš celotni rod za naslednjih N generacij.


S socialnega stalisca ne vidim, smisla? Razen da, spet hipoteticno, pride do neplodnosti, mi agenda se ni cisto jasna. Narod kot tak je pa ze sedaj zabit.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

anoq ::

multivac je izjavil:


V teoriji ta cepiva naj ne bi spreminjala DNKja. Ni pa izključeno. Našli so neke indice, da del covida zna se prepisati v DNK, govorim o mRNK, vektorska pa so že bolj nevarna iz tega vidika. Kot drugo mRNK ima sintetičen mRNK zapis in Yeadon je rekel, da ne vedo zares, če ima kako interakcijo z jedrom.


Pa ti veš kaj je to DNK, RNK, mRNK, tRNK itd..., in kaj je njihvova funkcija?

multivac je izjavil:


Zaenkrat še ne bi trdil, da so trans-ljudje. Zagotovo pa nismo več daleč. Če bo naslendji booster recimo vseboval kak tak mehanizem...potem bodo res vas gensko spremenili, vas in vaš celotni rod za naslednjih N generacij.


Ajoj, kaj to dela preveč konzumiranja interneta in prevelika domišlija :D

c3p0 ::

gddr85 je izjavil:

ne moreš tko, Vaxerji imajo insijderske info, da je vedno kriv covid, kar se tiče žene pa pač collateral damage oz. "redki možni stranski učinki" al kako že :P


Zdaj morajo obrnit ploščo. Po dogodku so bili prepričani, da je ta ženska pač del statistike in ni vax related.

feryz je izjavil:

Na UKC-ju imajo od 33 okuženih, dva z dvema dozama. To sploh ni malo. In to vejo zgolj zato, ker sta kljub cepivom, relativno hudo zbolela.
Koliko cepljenih je okuženih, recimo temu, asimptomatsko, nihče ne ve, ker se jih ne testira. Pljuvajo virus pa vse naokrog, ker so prepričani v svojo nadmoč.


Zato pa je nujno izenačit pogoje in vse testirat, brez izjem. A potem se bo jih še manj hotelo cepilo, pa že zdaj jim ne uspeva, tough luck. Kdor se je mislil cepit, se je že, dopust je tu. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: c3p0 ()

HappyPills ::

Dobro jutro delovni narod kitajske!

Breaking!
FDA je rekel ne 3jemu odmerku.

Se je FDA skozi elitno speljano prikrito operacijo znebila kitajskih vohunov in vplivnežev? Je to že od nekdaj načrtovano? Je Bill Gates res danes oblekel rdečo majico? V najbolj precepljeni zasavski regiji odprli novo kitajsko restavracijo! Črni helikopterji celo noč vozili mrtve cepljene v sežigalnico Maribor. Italijani osvojili evropsko prvensto cepljeni samo z 8mimi odmerki pfizerja.

More at 11 vaš voditelj Multivac. Šport vodi Nodi (hehe).
Sponzor: Talismani in fitnes napitki Potrč.
Vabljeni!

digitalcek ::

Cifix63 je izjavil:


Od nekoga, ki ima svojega brata zaposlenega na višji poziciji v notranjem ministrstvu. Tole mu je rekel:
Trajalo bo najmanj še 5 let. Za delto prihaja še mnogo bolj "strašen" sev lambda, ki bo povzročal težave kmalu po novem letu 2021/22. Sedanja cepiva ne bodo pomagala, razvijali bodo nova, dočim cepiva ima EU naročena za vse članice še do leta 2023. Ta bodo podarili afriškim državam.
Necepljenim bodo prepovedali prestopati vse meje, lahko bodo se nahajali samo v Sloveniji.
Odvzete jim bodo takorekoč vse ustavne pravice. Odpoved delovnega razmerja, non stop karantene, konstantno zapiranje in številne prepovedi.
Cepljene bodo vabili na vedno nove obnovitvene oz poživitvene odmerke cepiva. Prvo bodo začela umirati starejše generacija, sprva manjše število nato z vedno večjo dinamiko. Nato bo val zajel sledečo generacijo po starosti. Mlajše ženske bodo imele velike težave z zanositvijo, srednja generacija pa s kognitivnim razmišljanjem. Za otroke se pripravlja cepivo na povsem drugačni osnovi. Vse je skrbno pripravljen in voden načrt.


In kaj bosta naredila on sam, ter njegov brat?

Se strinjala, fasala cepivo in se mogoče OBA poslovila zaradi posledic v treh letih?
In vedela, da so bodo mogoče PREDČASNO poslovili tudi otroci, če jih imata?

Pozabljate, da lahko te načrte "elite" razreši:

1. Neprišteven oficir v kontrolni sobi za izstrelitev raket z atomskimi glavami severnokorejske armije, ki pritisne na gumb

2. Civilizacije "tam zgoraj", ki so po pameti daleč daleč pred nami, pa jim mogoče vseeno ni prav, da je zraven njih ena civilizacija, polna psihopatov tipa Bill, grabežljivcev, ter raznih drugih likov, ki bi jih bilo treba čim prej onemogočiti.

P.S: Da pa nas (tisti gor), če hočejo, potolčejo, onemogočijo, ali kaj tretjega, je nam, ki v kaj takega verjamemo, kristalno jasno...

digitalcek ::

c3p0 je izjavil:

Kdor se je mislil cepit, se je že, dopust je tu. :)


Dopustov bo letos presenetljivo kmalu - konec. Dobro informirani pravijo: najkasneje 15. avgusta.

Vsaj 150.000 Slovencev, ki so rezervirali termine konec avgusta, ali celo septembra, ter 100.000 upokojencev, ki so rezervirali za spetember, zaradi nižjih cen in manjših vročin, bo dopustovalo na parkingu pred blokom. No, lahko tudi na balkonu. Če ga imajo...

Hvala, plandemisti, omenjeni ljudje vam bodo večno hvaležni.
In ni niti najmanjšega dvoma, da vas bodo z veseljem - volili.

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Na kitajskem ni volitev... Tako da nevem o cem ti.

apfelstrudl ::

Dnevna doza štrudla, pol pa spet grem.

Doctor finds 62% of his tested patients have elevated D-dimer within 7 days of #Covid vaccination, indicating recent blood clots otherwise unnoticed.

This suggests the vax may cause microvascular clots that could impair brain, lung, and heart function.


Dobra kolegica ima od kar je bila cepljena hude probleme s kratkoročnim spominom. Zdaj je zelo vesela, da je padla na propagando kako je cepivo "varno". A sem omenil, da je bila velik zagovornik cepljenja, zato ker je tako prav za "reševanje človeštva".
Recimo da zdaj... hm... ni več tako prepričana v to ;)
Aja, Covid bi zelo verjetno (ja 99,9999%) preživela kot malo hujši prehlad. Tako kot sem ga preživel jaz osebno.

V eni drugi temi tukaj na tabli je en od, recimo par 10 ljudi v temi, napisal da ga je cepivo spravilo na urgenco (tema kjer se o nezaželenih pojavih cepiva za kovid pogovarjajo).

Sorry, ampak tukaj ne govorimo o 0,00001% nezaželenih pojavov. Kje pri cepivu za gripo toliko ljudi pada v postelje za 3 dni ali pristane na urgenci v takih številih zaradi cepiva, da jih najdemo kar tukaj na slo-techu brez vsakih problemov?
Kaj ste vsi tako omejeni, da imate dokaze da vse le ni 100% ok direktno pred nosom, pa se še delate kot da ste slepi? Ali ste tako prepričani v svoje poteze, da boste v zanikanju dokler ne bo kdo od vaših "dol padel"?

Še enkrat. Cepite se, če želite. Naj bi bila svobodna država tole (demokracija, svoboda govora and shit like that).
Nehajte pa ostalim vsiljevati svoja prepričanja.

In za božjo voljo. To se bom ponavljal kot stara papiga.
Korona je otrokom praktično nenevarna. Ne dvigujte svojega ega in ne dokazujte svojega prav na plečih (lastnih) otrok.
Za cepljenje otrok ni enega samega pametnega argumenta. In ne, namakanje debele riti v hrvaškem morju, NI pameten argument. Če že ne morete brez hrvaške slane vode, peljite otroka na testiranje.

Tako. Štrudel touch and go na tej tabli. Uživajte.

HappyPills ::

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

apfelstrudl ::

HappyPills je izjavil:

A ni čudno, kako ima antivexx res nebroj teh izkušenj, od enga kolegica krvavi zdaj po cepljenju, ta se ničesar več ne spomni spet drugemu je sosed v rokah umrl.
Prav smola no.

Sploh je res bedno se cepit ker apfelštrudl pravi da ti verjetno nič ne bo če dobiš covid, ker pač on ga je prebolel čist za šalo. Apfel boš dal odškodnino če temu nebi bilo tako? :)

Jure, Jure, Jure ...

Zanimivo kako imajo "vaxx" (pač labeling v tvojem stilu) protiargumente v stilu "lej kako laže" in žaljivke.
Bom kolegici povedal da je "Jure" rekel da je polna sranja, oz. da sploh ne obstaja.

Boš dal kak protiargument proti citatu katerega sem dal? 62% testiranih pacijentov je imelo strdke na en ali drugačen način v telesu.
Ja strdke, ki lahko naredijo probleme na krajši ali daljši rok (tudi kap recimo).
Citat je od doktorja, ki dela na raziskavah teh strdkov po cepljenju za korono.
Ni od medicinskih sester (katere ste vaxx-erji označili kot "butaste prinašalke svežih rjuh").

Bo šlo?
Ali je to prevelik inteligentni domet zate?


p.s. : Tudi tisti slo-techovec ki nima nič s to temo ki je napisal da je pristal v bolnici po cepljenju je verjetno sam sebe izmislil kajne?

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Splošno sporočilo:

in low to moderate doses, methamphetamine can elevate mood, increase alertness, concentration and energy in fatigued individuals, reduce appetite, and promote weight loss. At very high doses, it can induce psychosis, breakdown of skeletal muscle, seizures and bleeding in the brain. Chronic high-dose use can precipitate unpredictable and rapid mood swings, stimulant psychosis (e.g., paranoia, hallucinations, delirium, and delusions) and violent behavior.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

belimato ::

Se vidi kdo ima čas postati sredi noči, multirac and company. Mislim da, okoli 11ih vstane in pride nazaj. :D
««
14 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17028396 (5035) globoko grlo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96886772 (24960) OutOfTheBox
»

V EU odobrili peto cepivo proti covidu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6512146 (9847) enota13

Več podobnih tem