» »

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi

««
5 / 20
»»

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Torej je 60+% medicinskih sester na onkološkem in ca. 40-50% ostalega medicinskega osebja klasificiranega kot "pizde ki si bodo same krive za lockdown in ki nimajo pojma in ne poslušajo stroke"?


Da. In ne ni stroka, so kader, ki je kvalificiran za onkologijo in z infektologijo nima popolnoma nobene veze, razen, da je med studijem spoznal osnove in jih vmes ze pozabil. Tako kot si ti formulo za izracunat stranice v enakostranicnem trikotniku, ohmov zakon in se kaj.

OK, cool, torej so med. sestre in kar nekaj zdravnikov pizduni ki bodo brez veze krivi za naslednje lockdowne.
Njihovi pomisleki imajo pa nekako tako težo kot od sosedovega Janeza.

Got it!

Makes sense...


Mimogrede, sem se vmes pozanimal, vecina zdravnikov na onkologiji se je cepilo takoj, ko je bilo prvo cepivo dosegljivo. Ker nocejo skoditi pacientom. Skratka si nemarna laznjiva pizda, ki zlorablja onkologijo za lastno agendo zastrasevanja ljudi.


Če boš malo pobrskal po sporočilih boš videl da sem dodal vir ki je star 2 dni in kjer je tabela precepljenosti med zdravstvenimi delavci.
61% med. sester na onkologiji je zavrnilo cepljenje. Za zdravnike na onkologiji nisem nikjer posebej pisal.

Kdo je torej lažnjiva pizda, trdonja?

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Torej je 60+% medicinskih sester na onkološkem in ca. 40-50% ostalega medicinskega osebja klasificiranega kot "pizde ki si bodo same krive za lockdown in ki nimajo pojma in ne poslušajo stroke"?


Da. In ne ni stroka, so kader, ki je kvalificiran za onkologijo in z infektologijo nima popolnoma nobene veze, razen, da je med studijem spoznal osnove in jih vmes ze pozabil. Tako kot si ti formulo za izracunat stranice v enakostranicnem trikotniku, ohmov zakon in se kaj.

OK, cool, torej so med. sestre in kar nekaj zdravnikov pizduni ki bodo brez veze krivi za naslednje lockdowne.
Njihovi pomisleki imajo pa nekako tako težo kot od sosedovega Janeza.

Got it!

Makes sense...


Mimogrede, sem se vmes pozanimal, vecina zdravnikov na onkologiji se je cepilo takoj, ko je bilo prvo cepivo dosegljivo. Ker nocejo skoditi pacientom. Skratka si nemarna laznjiva pizda, ki zlorablja onkologijo za lastno agendo zastrasevanja ljudi.


Če boš malo pobrskal po sporočilih boš videl da sem dodal vir ki je star 2 dni in kjer je tabela precepljenosti med zdravstvenimi delavci.
61% med. sester na onkologiji je zavrnilo cepljenje. Za zdravnike na onkologiji nisem nikjer posebej pisal.

Kdo je torej lažnjiva pizda, trdonja?


Skratka govoris o nizjkvalificranem kadru, ki ima povdarek na FBju in povijanju ran in ga omenjas v povezavi z onkologijo, zato, da ljudi spravljas v zmedo. Ne vem zakaj nisi napisal, da 100% ljudi na onkoloskem ni cepljenih (in pozabis povedat, da gre za 2 snazilki). FU in bravo laznjivec nemarni. Kvalificirani. V ponedeljek dobim rezulate s strani zdravnikov (tisti, ki so dejansko kaj v zvezi z cepivi studirali)

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Lonsarg ::

Visje izobrazeni se vec cepijo, to pove več kot dovolj, nadaljna diskusija je brezpredmetna.

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Torej je 60+% medicinskih sester na onkološkem in ca. 40-50% ostalega medicinskega osebja klasificiranega kot "pizde ki si bodo same krive za lockdown in ki nimajo pojma in ne poslušajo stroke"?


Da. In ne ni stroka, so kader, ki je kvalificiran za onkologijo in z infektologijo nima popolnoma nobene veze, razen, da je med studijem spoznal osnove in jih vmes ze pozabil. Tako kot si ti formulo za izracunat stranice v enakostranicnem trikotniku, ohmov zakon in se kaj.

OK, cool, torej so med. sestre in kar nekaj zdravnikov pizduni ki bodo brez veze krivi za naslednje lockdowne.
Njihovi pomisleki imajo pa nekako tako težo kot od sosedovega Janeza.

Got it!

Makes sense...


Mimogrede, sem se vmes pozanimal, vecina zdravnikov na onkologiji se je cepilo takoj, ko je bilo prvo cepivo dosegljivo. Ker nocejo skoditi pacientom. Skratka si nemarna laznjiva pizda, ki zlorablja onkologijo za lastno agendo zastrasevanja ljudi.


Če boš malo pobrskal po sporočilih boš videl da sem dodal vir ki je star 2 dni in kjer je tabela precepljenosti med zdravstvenimi delavci.
61% med. sester na onkologiji je zavrnilo cepljenje. Za zdravnike na onkologiji nisem nikjer posebej pisal.

Kdo je torej lažnjiva pizda, trdonja?


Skratka govoris o nizjkvalificranem kadru, ki ima povdarek na FBju in povijanju ran in ga omenjas v povezavi z onkologijo, zato, da ljudi spravljas v zmedo. Ne vem zakaj nisi napisal, da 100% ljudi na onkoloskem ni cepljenih (in pozabis povedat, da gre za 2 snazilki). FU in bravo laznjivec nemarni. Kvalificirani.


Lahko se ne strinjaš s tem kar sem napisal, lažnjivec je pa med nama zgolj eden.
FU enako tudi tebi.

zmist ::

Lonsarg je izjavil:

Visje izobrazeni se vec cepijo, to pove več kot dovolj, nadaljna diskusija je brezpredmetna.


Tako je. Primitivci vseh strok pa se seveda ne.

apfelstrudl je izjavil:

Lahko se ne strinjaš s tem kar sem napisal, lažnjivec je pa med nama zgolj eden.
FU enako tudi tebi.


Da. Ti lazes v skodo celotne Slovenije. In ja, take bi bilo treba zapreti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

Lonsarg je izjavil:

Visje izobrazeni se vec cepijo, to pove več kot dovolj, nadaljna diskusija je brezpredmetna.


Tako je. Primitivci vseh strok pa se seveda ne.

apfelstrudl je izjavil:

Lahko se ne strinjaš s tem kar sem napisal, lažnjivec je pa med nama zgolj eden.
FU enako tudi tebi.


Da. Ti lazes v skodo celotne Slovenije. In ja, take bi bilo treba zapreti.


Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.
Good luck pa tistemu ki me proba zapreti ker ne fuknem experimentalnega cepiva v svoje telo.

Ben Dover ::

Ok ne boš se cepil, razumemo, now STFU.

apfelstrudl ::

Ben Dover je izjavil:

Ok ne boš se cepil, razumemo, now STFU.

In kdo si ti da me boš utišal?
Te moti kar pišem? Preskoči in ignoriraj.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.
Good luck pa tistemu ki me proba zapreti ker ne fuknem experimentalnega cepiva v svoje telo.


Trenutno mi nic ne manjka, tebi pa ze brez cepiva manjkajo mozgani in razgledanost, da bi razumel kaj to pomeni. In cez 10 let ti bom pa rekel, da si brez kancka dvoma popoln kreten.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.
Good luck pa tistemu ki me proba zapreti ker ne fuknem experimentalnega cepiva v svoje telo.


Trenutno mi nic ne manjka, tebi pa ze brez cepiva manjkajo mozgani in razgledanost, da bi razumel kaj to pomeni. In cez 10 let ti bom pa rekel, da si brez kancka dvoma popoln kreten.

Super replika
Mater si me zabil... sej grem po plašč no. Si prepameten zame :)

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.

Da. In ti delas skodo, najmanj gospodarsko, ce ignoriram vse tiste, ki jih imas na svoji vesti skupaj z ostalimi pripadniki prestrasenih.

apfelstrudl je izjavil:

Si prepameten zame


Seveda. Ne odlocas se na podlagi dejstev ampak na podlagi trolov na FBju. Si nekje poden od podna. Lahko pa zadevo izboljsas, odstrani se iz vseh debat in svoja primitivna stalisca obdrzi zase. Nimam nobenega problema s tem, da je pac 10% antivaxxerjev in ignorirajo kompletno znanost, enak procent verjetno najdes tudi med najbolj zaplankanimi kmeti. Nehaj pa siriti svoja primitivna verovanja med ostalo populacijo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

multivac ::

zmaugy je izjavil:



https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Te ni sram, da tako nesramno lažeš?!


Ok.

https://www.livescience.com/coronavirus...

In this context, these new approaches include skipping over some animal testing, although virologists at the National Institute of Allergy and Infectious Diseases did give the experimental vaccine to lab mice on the same day that the human trial began recruiting participants, according to Stat News.


Ljudje so tehnično gledano res živali, ampak "you're doing it wrong" kot gre tisti rek.

Lonsarg je izjavil:

Visje izobrazeni se vec cepijo, to pove več kot dovolj, nadaljna diskusija je brezpredmetna.


To zgolj lahko pomeni, da imajo več investirano v sistem in zato ga bolj poslušajo.

Mlahavo korelacijo si prikazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.

Da. In ti delas skodo, najmanj gospodarsko, ce ignoriram vse tiste, ki jih imas na svoji vesti skupaj z ostalimi pripadniki prestrasenih.

Prestrašenih?

OK, dajva takole.

Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva ker se bojijo virusa ki ima smrtnost bolj v stilu napake v statistiki in ker jim čelavi grozi z zaprtjem in ostalimi nebulozami, ostali pa razmišljamo z lastno glavo in rajši tvegamo virus (katerega sem osebno prebolel by the way) kot da bi si metali v telo nepreverjeno (fakt ki je podkrepljen z dokumenti registracije teh cepiv) cepivo.

Torej. Kdo je tukaj prestrašen je zelo odprto za debato ;)

Lej sej grem. Trdonje sploh ne pogruntate da tukaj nismo vsi striktno antivaxx ampak samo želimo da se cepiva razvijajo po ustaljenih postopkih in da se ne prehitevajo zadeve zaradi "viruska" ki ima smrtnost izraženo v promilih.

Če te že zanima bučman, se bom cepil ... ampak takrat ko bo cepivo vsaj ven iz PRVE razvojno/testne faze (to bo pa oktobra leta 2022 za Moderno, za ostale pa šele leta 2023) - in če bo takrat cepljenje sploh še potrebno, ker delta verzija že daje prve znake da bo ta koronca res ratala zgolj prehlad.

Itak ste pa "vaxxerji" dostikrat hujši kot tisti totalni anti vaxx teoretiki zarote ki so nasplošno proti celotni znanosti (jaz nisem), tako da vidim da brez veze da poskušam napisat še kaj, kar bi vas "vaxxerje" vsaj prisililo v razmislek. V RAZMISLEK model. Jaz nimam nič proti če se greš ti cepit. Fair play. In upam da ne bo nič narobe s teboj, ... pa če verjameš ali ne.

Ajd. Fejst bod.

Pa živi in pusti živet model.

zmist ::

multivac: ne nakladaj pac, gre se ti za dodatke k placi in bi rad, da covid kriza traja v neskoncnost. Ostali imajo druge zelje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

kot da bi si metali v telo nepreverjeno (fakt ki je podkrepljen z dokumenti registracije teh cepiv
Pijača, alkohol, cigareta, hrana iz trgovine. Svinjarija, da ni večje. Sedaj boš pa neke sestavine v cepivu naprej metal. Mal si poglej, kaj je v cepivu, potem boš videl, da boš precej več svinjarije čez vikend pojedel in popil. mrna-ja pa z mesom in zelenjavo itak na tone poješ....

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.

Da. In ti delas skodo, najmanj gospodarsko, ce ignoriram vse tiste, ki jih imas na svoji vesti skupaj z ostalimi pripadniki prestrasenih.

Prestrašenih?

OK, dajva takole.

Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva ker se bojijo virusa ki ima smrtnost bolj v stilu napake v statistiki in ker jim čelavi grozi z zaprtjem in ostalimi nebulozami, ostali pa razmišljamo z lastno glavo in rajši tvegamo virus (katerega sem osebno prebolel by the way) kot da bi si metali v telo nepreverjeno (fakt ki je podkrepljen z dokumenti registracije teh cepiv) cepivo.

Torej. Kdo je tukaj prestrašen je zelo odprto za debato ;)

Lej sej grem. Trdonje sploh ne pogruntate da tukaj nismo vsi striktno antivaxx ampak samo želimo da se cepiva razvijajo po ustaljenih postopkih in da se ne prehitevajo zadeve zaradi "viruska" ki ima smrtnost izraženo v promilih.

Če te že zanima bučman, se bom cepil ... ampak takrat ko bo cepivo vsaj ven iz PRVE razvojno/testne faze (to bo pa oktobra leta 2022 za Moderno, za ostale pa šele leta 2023) - in če bo takrat cepljenje sploh še potrebno, ker delta verzija že daje prve znake da bo ta koronca res ratala zgolj prehlad.

Itak ste pa "vaxxerji" dostikrat hujši kot tisti totalni anti vaxx teoretiki zarote ki so nasplošno proti celotni znanosti (jaz nisem), tako da vidim da brez veze da poskušam napisat še kaj, kar bi vas "vaxxerje" vsaj prisililo v razmislek. V RAZMISLEK model. Jaz nimam nič proti če se greš ti cepit. Fair play. In upam da ne bo nič narobe s teboj, ... pa če verjameš ali ne.

Ajd. Fejst bod.

Pa živi in pusti živet model.


Ajde, fejst bodi, pa daj izseli se. Takih primitivcev res ne rabimo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

49106 ::

A si res moral citiriati celoten prispevek za enovrstičnico?

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

kot da bi si metali v telo nepreverjeno (fakt ki je podkrepljen z dokumenti registracije teh cepiv
Pijača, alkohol, cigareta, hrana iz trgovine. Svinjarija, da ni večje. Sedaj boš pa neke sestavine v cepivu naprej metal. Mal si poglej, kaj je v cepivu, potem boš videl, da boš precej več svinjarije čez vikend pojedel in popil. mrna-ja pa z mesom in zelenjavo itak na tone poješ....


Ne sodi drugih po sebi. Kadar je na voljo, pijem zgolj vodo, ne kadim, ne konzumiram alkohola in prehranjujem se na podoben način, zdravo torej.

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Seveda, ker ti delaš pa v dobro slovenije.

Da. In ti delas skodo, najmanj gospodarsko, ce ignoriram vse tiste, ki jih imas na svoji vesti skupaj z ostalimi pripadniki prestrasenih.

Prestrašenih?

OK, dajva takole.

Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva ker se bojijo virusa ki ima smrtnost bolj v stilu napake v statistiki in ker jim čelavi grozi z zaprtjem in ostalimi nebulozami, ostali pa razmišljamo z lastno glavo in rajši tvegamo virus (katerega sem osebno prebolel by the way) kot da bi si metali v telo nepreverjeno (fakt ki je podkrepljen z dokumenti registracije teh cepiv) cepivo.

Torej. Kdo je tukaj prestrašen je zelo odprto za debato ;)

Lej sej grem. Trdonje sploh ne pogruntate da tukaj nismo vsi striktno antivaxx ampak samo želimo da se cepiva razvijajo po ustaljenih postopkih in da se ne prehitevajo zadeve zaradi "viruska" ki ima smrtnost izraženo v promilih.

Če te že zanima bučman, se bom cepil ... ampak takrat ko bo cepivo vsaj ven iz PRVE razvojno/testne faze (to bo pa oktobra leta 2022 za Moderno, za ostale pa šele leta 2023) - in če bo takrat cepljenje sploh še potrebno, ker delta verzija že daje prve znake da bo ta koronca res ratala zgolj prehlad.

Itak ste pa "vaxxerji" dostikrat hujši kot tisti totalni anti vaxx teoretiki zarote ki so nasplošno proti celotni znanosti (jaz nisem), tako da vidim da brez veze da poskušam napisat še kaj, kar bi vas "vaxxerje" vsaj prisililo v razmislek. V RAZMISLEK model. Jaz nimam nič proti če se greš ti cepit. Fair play. In upam da ne bo nič narobe s teboj, ... pa če verjameš ali ne.

Ajd. Fejst bod.

Pa živi in pusti živet model.


Ajde, fejst bodi, pa daj izseli se. Takih primitivcev res ne rabimo.

Nah, bom kar tukaj ostal. ;)

Ampak ti res ne moreš brez žaljivk nobenega posta spisat, kajne?
Kaj ti misliš da mene srček zaboli ko to preberem al kaj je poanta take komunikacije?

multivac ::

@za zmaugyja

He said this trial isn't just doing away with a significant safety step, it's also skipping the important step of learning, through the animal trial, if the vaccine will be useful at all.

"So this is a pretty big deal," he said.

Animal trials almost always precede human trials but Moderna managed to convince the U.S. Food and Drug Administration (FDA) to give the green light for conducting human trials while animal tests are still ongoing. The animal trials began at the same time as the human trial began recruiting participants back in March.


https://www.ibtimes.com/coronavirus-upd...

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Ampak ti res ne moreš brez žaljivk nobenega posta spisat, kajne?
Kaj ti misliš da mene srček zaboli ko to preberem al kaj je poanta take komunikacije?


Ne. Gnoji od ljudi, sploh tisti, ki zaradi lastnih strahov delajo stalo celotni druzbi, me ekstremno motijo. In morda ne morem prepreciti njihovih primitivnih gonov, lahko jim pa vsaj povem kaj so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

@za zmaugyja

He said this trial isn't just doing away with a significant safety step, it's also skipping the important step of learning, through the animal trial, if the vaccine will be useful at all.

"So this is a pretty big deal," he said.

Animal trials almost always precede human trials but Moderna managed to convince the U.S. Food and Drug Administration (FDA) to give the green light for conducting human trials while animal tests are still ongoing. The animal trials began at the same time as the human trial began recruiting participants back in March.


https://www.ibtimes.com/coronavirus-upd...



Pohvalno, da si citiral relevanten del, za razliko od zmaugyja, ki je prilepi mrtev zgolj link.

zmaugy je izjavil:

multivac je izjavil:


Ta cepiva so preskočila "animal trials", kar je praktično nedoumljivo za tovrstni pripravek.
Tudi študije so kombinirali, da so dobili ugodne rezultate. Študije potrjevali na podlagi PCR testov itd.
Skratka, povsem nedopustno je, kako so splavili te zadeve na trg.

To, da si birokrati vzamejo čas za nekaj kar je tak poseg v telo kot cepiva, je morda eden redkih "prav" iz njihove strani.
Si se prijavu kot testni subjekt leto nazaj?


https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl...

Te ni sram, da tako nesramno lažeš?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ampak ti res ne moreš brez žaljivk nobenega posta spisat, kajne?
Kaj ti misliš da mene srček zaboli ko to preberem al kaj je poanta take komunikacije?


Ne. Gnoji od ljudi me ekstremno motijo.

A bogi no. Pa veš da te bo vsa ta jeza pa živčnost prej ubila kot koronca? :)

Ne saj res grem. Nima smisla... kot sem rekel.
Fejst bodi ded. Upam da ti roka ne odpade od cepiva. Pa kot sem ti že napisal. Živi in pusti živet. Nisi ti glavni na tem svetu in ni tvoja beseda sveta... kot tudi enako za mene velja.

uvodV?? ::

apfelstrudl je izjavil:


Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva

Kako misliš nepreverjeno?

apfelstrudl ::

uvodV?? je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva

Kako misliš nepreverjeno?

Prvi klinični razvojni test za Moderno se zaključi oktobra 2022, za ostala cepiva pa v 2023.

Javna informacija (tega ne smejo skrivat).
Cepiva so pustili dati v obtok zgolj zaradi "emergency factors".
Ljudje so, basically, beta testerji.

Imaš vse na netu (in te podatki so podani tudi direktno od inštitucij, ne iz Youtube-a).

Zato jaz čakam. Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja. Žal. Gre za poseg v telo in tukaj se jaz ne mislim zajebavat.

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ampak ti res ne moreš brez žaljivk nobenega posta spisat, kajne?
Kaj ti misliš da mene srček zaboli ko to preberem al kaj je poanta take komunikacije?


Ne. Gnoji od ljudi me ekstremno motijo.

A bogi no. Pa veš da te bo vsa ta jeza pa živčnost prej ubila kot koronca? :)

Ne saj res grem. Nima smisla... kot sem rekel.
Fejst bodi ded. Upam da ti roka ne odpade od cepiva. Pa kot sem ti že napisal. Živi in pusti živet. Nisi ti glavni na tem svetu in ni tvoja beseda sveta... kot tudi enako za mene velja.


Ah, ja, se en stajerski primitivec, ki misli, da je car in siri svoj primitivizem izven meja stajerske. Tako kot vlada. Sicer pa hvala za lepe zelje, se nikomur na celem sirnem svetu, ni odpadla roka zaradi cepiva, tako, da bom kar vredu.

Pojdi se nazaj alkoholizirat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Kadar je na voljo, pijem zgolj vodo, ne kadim, ne konzumiram alkohola in prehranjujem se na podoben način, zdravo torej.
Jp, čisto zdravje. Ko pa ni na voljo, pa vse ostalo. Tako da tudi ti bluziš. Oh-je je treba, beljakovine je treba itd. Drugi pa niti tega ne in ne ne sodim po sebi. Pogledaš povprečnega prebivalca in je vse jasno. Voda pa seveda neoporečna in dnevno testirana. Dejte si nehat lagat, pa bo.

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ampak ti res ne moreš brez žaljivk nobenega posta spisat, kajne?
Kaj ti misliš da mene srček zaboli ko to preberem al kaj je poanta take komunikacije?


Ne. Gnoji od ljudi me ekstremno motijo.

A bogi no. Pa veš da te bo vsa ta jeza pa živčnost prej ubila kot koronca? :)

Ne saj res grem. Nima smisla... kot sem rekel.
Fejst bodi ded. Upam da ti roka ne odpade od cepiva. Pa kot sem ti že napisal. Živi in pusti živet. Nisi ti glavni na tem svetu in ni tvoja beseda sveta... kot tudi enako za mene velja.


Ah, ja, se en stajerski primitivec, ki misli, da je car in siri svoj primitivizem izven meja stajerske. Tako kot vlada. Sicer pa hvala za lepe zelje, se nikomur na celem sirnem svetu, ni odpadla roka zaradi cepiva, tako, da bom kar vredu.

Pojdi se nazaj alkoholizirat.

"Ded" ne govorijo zgolj štajerci. Hint ;)
Pijem ne že več kot 10 let. Zate velja isto?

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja.
Vsi smo že živi. Pijača, alkohol, cigarete, hrana iz trgovine, junk food?

apfelstrudl ::

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja.
Vsi smo že živi. Pijača, alkohol, cigarete, hrana iz trgovine, junk food?

Alkohol, junk food nikoli.
Hrana iz trgovine... redko. Imam doma svoje na "naraven način".

Še kaj kar te zanima?

uvodV?? ::

apfelstrudl je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva

Kako misliš nepreverjeno?

Prvi klinični razvojni test za Moderno se zaključi oktobra 2022, za ostala cepiva pa v 2023.

Javna informacija (tega ne smejo skrivat).
Cepiva so pustili dati v obtok zgolj zaradi "emergency factors".
Ljudje so, basically, beta testerji.

Imaš vse na netu (in te podatki so podani tudi direktno od inštitucij, ne iz Youtube-a).

Zato jaz čakam. Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja. Žal. Gre za poseg v telo in tukaj se jaz ne mislim zajebavat.


Hm če te prav razumem je testirano in to na precej veliko ljudeh?

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Ne sodi drugih po sebi. Kadar je na voljo, pijem zgolj vodo, ne kadim, ne konzumiram alkohola in prehranjujem se na podoben način, zdravo torej.
Jp, čisto zdravje. Ko pa ni na voljo, pa vse ostalo. Tako da tudi ti bluziš. Oh-je je treba, beljakovine je treba itd. Drugi pa niti tega ne in ne ne sodim po sebi. Pogledaš povprečnega prebivalca in je vse jasno.


Sodiš po sebi, ja, na to, kaj povprečen prebivalec počne, pa nimam vpliva. Argumente imaš še hujše kot flateartherji.

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja.
Vsi smo že živi. Pijača, alkohol, cigarete, hrana iz trgovine, junk food?

Alkohol, junk food nikoli.
Hrana iz trgovine... redko. Imam doma svoje na "naraven način".

Še kaj kar te zanima?
Posledice izpred 10+ let? Vsi ste kao neki neoporočniki,v vsakem primeru pa z odkloni.

apfelstrudl ::

uvodV?? je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

uvodV?? je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:


Eni si v ramo butajo nepreverjena experimentalna cepiva

Kako misliš nepreverjeno?

Prvi klinični razvojni test za Moderno se zaključi oktobra 2022, za ostala cepiva pa v 2023.

Javna informacija (tega ne smejo skrivat).
Cepiva so pustili dati v obtok zgolj zaradi "emergency factors".
Ljudje so, basically, beta testerji.

Imaš vse na netu (in te podatki so podani tudi direktno od inštitucij, ne iz Youtube-a).

Zato jaz čakam. Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja. Žal. Gre za poseg v telo in tukaj se jaz ne mislim zajebavat.


Hm če te prav razumem je testirano in to na precej veliko ljudeh?

Testiranje je v teku.
Gre za dokaj nov tip cepiv, ki deluje na drugačen način kot "standardna" cepiva.
Dolgoročne posledice še niso jasne.
To se je zareklo tudi enemu od vladnih govorcev na intervjuju (imaš članek na RTVSlo portalu).

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Sodiš po sebi, ja, na to,
Sodiš po sebi, kaj sodim za druge. Če bi sodil po sebi, ne bi omenjal alkohola in cigaret, pa jih. Kaj zdaj živiš ultra zdravo, zdravo, povprečno in ne tikaš sestavin, ki so v povprečni dozi cepiva?

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

"Ded" ne govorijo zgolj štajerci. Hint ;)
Pijem ne že več kot 10 let. Zate velja isto?


Ti ni videti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: 49106 ()

apfelstrudl ::

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Čakam da se zaključijo vsaj prva testiranja.
Vsi smo že živi. Pijača, alkohol, cigarete, hrana iz trgovine, junk food?

Alkohol, junk food nikoli.
Hrana iz trgovine... redko. Imam doma svoje na "naraven način".

Še kaj kar te zanima?
Posledice izpred 10+ let? Vsi ste kao neki neoporočniki,v vsakem primeru pa z odkloni.

Pa znate vi, ki zagovarjate to cepljenje, še š čim drugim opletat kot z žaljivkami?
To veliko pove o človeku.

In ne... alkoholik nisem bil nikoli. Vikend "drinker" največ kar je bilo. Nehal pit iz zdravstvenih razlogov in zaradi športanja.

Te še kaj zanima?

Ali boš povedal, če tudi ti živiš tako zdravo, ali zgolj moraliziraš drugim?

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Gre za dokaj nov tip cepiv, ki deluje na drugačen način kot "standardna" cepiva.
Kaj to pomeni - drugačen?

apfelstrudl ::

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

"Ded" ne govorijo zgolj štajerci. Hint ;)
Pijem ne že več kot 10 let. Zate velja isto?


Ti ni videti.

Žal je vseeno tako.

Ponavljam: zate velja isto? Ali zgolj drugim mečeš zadevo v faco?

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Ali boš povedal, če tudi ti živiš tako zdravo, ali zgolj moraliziraš drugim?
Kažem s prstom na to, da kričite o nekih dolgoročnih posledicah, dnevno pa vnesete več svinjarije v telo kot jo je v cepivih. Kot sem že napisal.

apfelstrudl ::

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Gre za dokaj nov tip cepiv, ki deluje na drugačen način kot "standardna" cepiva.
Kaj to pomeni - drugačen?

Tole je pa zadeva ki je dokumentirana tako na dolgo in široko da ne rabiš mene da ti razlagam (če te res zanima).

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

zmist je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

"Ded" ne govorijo zgolj štajerci. Hint ;)
Pijem ne že več kot 10 let. Zate velja isto?


Ti ni videti.

Žal je vseeno tako.

Ponavljam: zate velja isto? Ali zgolj drugim mečeš zadevo v faco?


Seveda, ze 25 let ne pijem alkohola. Kar pa zate ne velja.

Ampak dajva se vrniti na bistvo... lazes in uporabljas onkologijo za sirjenje svojih lazi (kjer prikrijes ravno najbolj pomembne informacije - da so necepljene medicinske sestre, kar ne velja za izobrazen del kadra - zdravnike). Skratka, si se vedno navaden alkoholicarski poden od cloveka, ki zavaja javnost z izmisljenimi dejstvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

49106 ::

Aston_11 je izjavil:

49106 je izjavil:

Sodiš po sebi, ja, na to,
Sodiš po sebi, kaj sodim za druge. Če bi sodil po sebi, ne bi omenjal alkohola in cigaret, pa jih. Kaj zdaj živiš ultra zdravo, zdravo, povprečno in ne tikaš sestavin, ki so v povprečni dozi cepiva?


Kako, da ne, neoporečnik?

Aston_11 je izjavil:

Posledice izpred 10+ let? Vsi ste kao neki neoporočniki,v vsakem primeru pa z odkloni.



Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ali boš povedal, če tudi ti živiš tako zdravo, ali zgolj moraliziraš drugim?
Kažem s prstom na to, da kričite o nekih dolgoročnih posledicah, dnevno pa vnesete več svinjarije v telo kot jo je v cepivih


Država in podjetja, ki izdelujejo cepivo, naj prevzamejo odgovornost za morebitne posledice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Tole je pa zadeva ki je dokumentirana tako na dolgo in široko da ne rabiš mene da ti razlagam (če te res zanima).
Izogibaš se. Sem prebral. Zato mi niso zanimivi manipulativni odgovori tipa, da deluje drugače. To ne pove nič.

49106 je izjavil:

Kako, da ne, neoporečnik?
Nikjer nisem tega trdil. ne podtikaj mi v svojem slogu ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

49106 ::

Naj ne ponavljam za tabo? Gre za avtorsko zaščiteno vsebino?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Naj ne ponavljam za tabo?
Zakaj?

apfelstrudl ::

Aston_11 je izjavil:

apfelstrudl je izjavil:

Ali boš povedal, če tudi ti živiš tako zdravo, ali zgolj moraliziraš drugim?
Kažem s prstom na to, da kričite o nekih dolgoročnih posledicah, dnevno pa vnesete več svinjarije v telo kot jo je v cepivih. Kot sem že napisal.

In jaz sem ti napisal da temu (vsaj v mojem primeru) ni tako.

Še enkrat za vedno : Jaz nimam nič proti temu da si se ti cepil. Fair play. Tvoja odločitev. Ampak kdo si pa ti da boš meni zapovedal kaj naj jaz delam s svojim telesom? To je tukaj problem na tem forumu. Da se tisti ki so se cepili naenkrat spremenijo v heroje ki rešujejo svet in s prstom navzdol kažejo na ljudi ki imajo pač drugo mnenje.

Kot sem napisal enemu pred tabo.
Živi in pusti živeti model.

Hitlerjevske metode nimajo kaj iskati v SLO leta 2021.

Aston_11 ::

apfelstrudl je izjavil:

Ampak kdo si pa ti da boš meni zapovedal kaj naj jaz delam s svojim telesom?
Citat, kjer sem to napisal. Pretty please!

Please please ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

49106 ::

Torej praviš, naj se ne cepijo tisti, ki ne želijo?

Aston_11 ::

49106 je izjavil:

Torej praviš, naj se ne cepijo tisti, ki ne želijo?

Citat, please please!!

Saj ste pismeni, boste ja razumeli. Hint: je zgoraj boldano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

zmist ::

apfelstrudl je izjavil:

Ampak kdo si pa ti da boš meni zapovedal kaj naj jaz delam s svojim telesom? To je tukaj problem na tem forumu. Da se tisti ki so se cepili naenkrat spremenijo v heroje ki rešujejo svet in s prstom navzdol kažejo na ljudi ki imajo pač drugo mnenje.


A ne, malo drugace izgleda. Tisti, ki so se cepili, so heroji, ki resujejo svet, tisti, ki pa se niso, so pizde, ki bi na podlagi svoje lastne nerazgledanosti in potencialne koristoljubnosti (multivac; rad bi vzdrzeval covid dodatke k placi karseda dolgo in glede na to, da si multivac pravzaprav ti...) vzdrzevali lockdown kar se da dolgo.
««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Covid-19: Pfizer v ZDA zaprosil za izredno registracijo cepiva, EU naročila 300 milij (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
17028549 (5188) globoko grlo
»

Prihajajo mRNA-cepiva proti gripi (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
96887718 (25906) OutOfTheBox
»

V EU odobrili peto cepivo proti covidu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6512237 (9938) enota13

Več podobnih tem