» »

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Vlada 2020, rok trajanja do kdaj?

Temo vidijo: vsi
««
51 / 92
»»

HitraSperma ::

Zalostno je, da je na naš račun ušel s helikopterjem - če ga je strah naj na svoj račun pobegne. Nisem si mislil da je tako strahopeten
fgdsfjk

FireSnake ::

Sperma: že tretjič blodiš o stvari, ki se nikoli ni zgodila.
Sploh pa: če bi bil ta helikoper edini problem ga magari jaz plačam.


Zmist:
Ne bi se razburjal.
Rad bi ssmo vidrl kdo je tisti, ki ga smatraš za boljšega.
Da, tako preprosto.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

Sperma: že tretjič blodiš o stvari, ki se nikoli ni zgodila.
Sploh pa: če bi bil ta helikoper edini problem ga magari jaz plačam.


Zmist:
Ne bi se razburjal.
Rad bi ssmo vidrl kdo je tisti, ki ga smatraš za boljšega.
Da, tako preprosto.


Šarec > Janša

Predvidevam, da si ga spraševal, kdo je boljša opcija za PV.

Zgodovina sprememb…

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Sperma: že tretjič blodiš o stvari, ki se nikoli ni zgodila.
Sploh pa: če bi bil ta helikoper edini problem ga magari jaz plačam.


Zmist:
Ne bi se razburjal.
Rad bi ssmo vidrl kdo je tisti, ki ga smatraš za boljšega.
Da, tako preprosto.


Vsakdo, ki ni preprodajalec orozja (aka se ne okorisca z vojno in trpljenjem drugih), vsakdo, ki ni se poskusal narediti vojaskega udara, vsakdo, ki ne vlece Slovenije v diktaturu po vzoru Madzarske, vsakdo, ki ne polarizira Slovenije, vsakdo, ki ni fasist, vsakdo, ki nam ne dela sramoto v EU,... in seveda, ki ne sodeluje z SDSom. Vsaka taka stranka je neskoncno boljsa.

Koga bom pa volil, ti pa v tem trenutku ne znam povedati, bom sel cez njihove programe, ko bojo volitve.

Vem pa samo eno stvar, da SDSa ne bom volil. To je edina zadeva, ki je 100%, razen tega, da bom SEL na volitve, pa cetudi ospicene prekle padajo, ker z neudelezbo bi visal procente SDSu.

Svetujem enako tudi vsem ostalim, tudi tisti, ki ne vedo koga voliti. Cisto nepomembno koga volite (se razume, ne SDSovih kolaborantov), pojdite zato, da se znebimo SDSa in ne bo treba spet prenasati takega sranja kot ga zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

mtosev ::

FireSnake je izjavil:

mtosev je izjavil:

Sn vido o tem na dnevniku. JJ je naletel ljudi na njegovem nivoju. Sicer sem proti tem, a me je to dobro nasmejalo.


Ne razumem.
Ti govoriš, da je treba pleškota menjati.
To, kar ga je napadlo je alternativa
Zdaj si že proti njim.
Fant, počasi se bo treba odločiti.


Jaz sn že lepo odločen in vem za koga zagotovo ne bom glasoval in to sn že napisal. Sicer ta ženska ni iz LMŠ, SD ali SAB. To kar jaz mislim voliti na naslednjih volitvah. Mogoče se pojavi kdo nov in boljši, a do tedaj ostajam pri teh strankah. NSi bi tudi šlo, če tam ne bi bil Tonin. SDS, levica, SNS fail stranke.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Nedasemiveč ::

Jst bi Dobovška volil, pa na žalost nima medijske podpore in gre glas "v nič". Pa še nekako imam občutek, da bi on sprejel vabilo SDS-a v koalicijo. Ta neonacistična stranka pač ne sme vodit države.

LightBit ::

FireSnake je izjavil:

mtosev je izjavil:

Sn vido o tem na dnevniku. JJ je naletel ljudi na njegovem nivoju. Sicer sem proti tem, a me je to dobro nasmejalo.


Ne razumem.
Ti govoriš, da je treba pleškota menjati.
To, kar ga je napadlo je alternativa
Zdaj si že proti njim.
Fant, počasi se bo treba odločiti.

Tudi če bodo kolesarji kandidirali to ni edina alternativa.

FireSnake je izjavil:

LightBit je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Ti še kar blodiš o helikopterju?
Imaš povezavo, ki te postavi na laž

Pa sploh ne razumem: kaj je finta tega helikopterja?

Kakor da verjamem Hojsu in Olaju na besedo. :|

Na FlightRadar24 sem šel preverit in nisem videl nobenega helikopterja tam v petek.
Očitno so ugibali da so z helikopterjem šli tako kot takrat z Borrellom.


Koliko računov imaš ti? Sploh ne veš več iz katerega se oglašaš.

Aja, verjeli bomo pa tebi, ki info potegneš iz riti.
Al kako?

In še enkrat: kaj je sploh finta helikopterja.

Jaz imam en račun. Če ti ne verjameš Hojsu, Olaju ali meni greš lahko sam preverit da helikoperja očitno res ni bilo. Razen če je bil "skrit".

FireSnake ::

LightBit: narobe sva se razumela, ali pa sem jaz narobe odgovoril. Tako, kot si ti zastavil ti jaz čisto lepo verjamem.
Odgovoriti sem hotel nekomu, ki je govoril, da helikopter je bil.
Olaj je to zanikal. Zato sem rekel, da prej verjamem njemu kot pa naključnemu slo-techovcu.
Sicer še zdaj ne vem kakšna je razlika helikopter da/ne.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

LightBit ::

Očitno so kolesarji hoteli prikazati da so se jih tako bali da so pobegnili z helikoperjem.

dild0idis ::

mirator je izjavil:

Janša na volitvah ni še nikoli zmagal. Res je, da je njegova stranka dobila relativno večino glasov, vendar je moral vedno v koallicijo. Če levica ne bi bila tako razdrobljena, Janša nikoli ne bi bil premier. Pa si že kdaj razmislil, zakaj je levica tako razdrobljena? Dvomim. Tudi verjetno nikoli nisi razmislil od kje Janši podpora ca 25%?


Zakaj je levica tako razdrobljena?

Ker vsakič išče nov obraz s programom SDNJ, ko pa je ta nov obraz izvoljen in pride do težav, pa popiha, kolikor hitro se da.

Rešitev bi bila, to kar pravimo tukaj že ves čas, da se zgradi iz nule eno eno konkretno levo stranko s konkretnim programom, samo zato si je potrebeno vzeti čas in zbrati prave ljudi in jih počasi vzgojiti v politike in to bo trajalo nekaj mandatov.

Zakaj dobi SDS 25%?

Ker furajo več ali manj enako politiko in imajo bazo volilcev, ki to podpira, poleg tega imajo pa predsednika, ki polarizira ljudi, eni ga ljubijo, drugi ga sovražijo in zato dobijo 25% in samo 25% glasov.

Kako se to spremeni, po svoje enako, kakor na levi stran, zgradi se iz nule konkretno desno stranko s konkretnim programom...


ps: Edina pot, da se kaj spremeni, pa niso jalovi protesti na kolesih, ampak trdo delo v politiki (vzpostavitvi nove konkretne stranke) in preko demokratičnih volitev vsaka 4 leta.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

zmist ::

dild0idis je izjavil:

Edina pot, da se kaj spremeni, pa niso jalovi protesti na kolesih, ampak trdo delo v politiki (vzpostavitvi nove konkretne stranke) in preko demokratičnih volitev vsaka 4 leta.


Se strinjam. Samo zdaj imamo bolj eminenten problem, treba se je SDSa in JJa znebiti iz vlade, se raje iz politike.

FireSnake ::

LightBit je izjavil:

Očitno so kolesarji hoteli prikazati da so se jih tako bali da so pobegnili z helikoperjem.


Ne bi bilo prvič, da bi lagali ko pes teče.

Številke so vsakokrat napihovali.
Tudi za faktor 5.
To je eden izmed razlogov zakaj se mi gnusijo.
Ko tole babo, ki je lajala, prištejemo mi pa niti na misel ne pride, da bi bil del te črede.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Nedasemiveč ::

dild0idis je izjavil:

mirator je izjavil:

Janša na volitvah ni še nikoli zmagal. Res je, da je njegova stranka dobila relativno večino glasov, vendar je moral vedno v koallicijo. Če levica ne bi bila tako razdrobljena, Janša nikoli ne bi bil premier. Pa si že kdaj razmislil, zakaj je levica tako razdrobljena? Dvomim. Tudi verjetno nikoli nisi razmislil od kje Janši podpora ca 25%?


Kako se to spremeni, po svoje enako, kakor na levi stran, zgradi se iz nule konkretno desno stranko s konkretnim programom...


Takšna stranka obstaja: Dobra dr%C5%BEava @ Wikipedia

Sicer ni desnica, se pa uvršča na sredino. Tudi predsednik stranke predstavlja neko zaupanje v nasprotju z ostalimi na levi in desni: "Po diplomi na Pravni fakulteti v Ljubljani je doktoriral na Fakulteti za družbene vede iz politoloških znanosti. Podoktorski študij je nadaljeval kot raziskovalec na Inštitutu za politične vede na Univerzi v Würzburgu."

Takšne stranke pa ne dobijo medijske pozornosti, ker:

1. 24ur promovira stranke kot so LMŠ, SD in Levica
2. Siol odkrito navija za SDS in potolče vsakega nasprotno mislečega.

Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.

Na žalost kaj takšnega ni izvedljivo, ker je preveč kretenov, ki volijo SDS, SD in Levico. Pa tudi težko tu krivim kogarkoli. Pač naši mediji (levi in desni), predstavijo naše stranke, kot, da smo v Ameriki in moramo na koncu izbirati med dvema.

https://twitter.com/bojandobovsek?lang=...

Primerjate njegove twitte s tistimi iz SDS/SD/LMŠ/Levica. SMC pa itak ne obstaja več.

Zgodovina sprememb…

FireSnake ::

Za predsednika sem slišal, da je do vratu zapufan (pa to ne malo, govorimo o stotinah tisoč).
Kaj je prvo, kar bo naredil?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

LightBit ::

FireSnake je izjavil:

LightBit je izjavil:

Očitno so kolesarji hoteli prikazati da so se jih tako bali da so pobegnili z helikoperjem.


Ne bi bilo prvič, da bi lagali ko pes teče.

Številke so vsakokrat napihovali.
Tudi za faktor 5.
To je eden izmed razlogov zakaj se mi gnusijo.
Ko tole babo, ki je lajala, prištejemo mi pa niti na misel ne pride, da bi bil del te črede.

Dokler nam PM brez sramu laže je napihovanje protestnikov še najmanjši problem.

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Za predsednika sem slišal, da je do vratu zapufan (pa to ne malo, govorimo o stotinah tisoč).
Kaj je prvo, kar bo naredil?


Jaz sem tudi slisal, da ti SDS placuje za tvoje manipuliranje javnega mnenja tule, na siolu in 24ur.

Nedasemiveč je izjavil:


Takšne stranke pa ne dobijo medijske pozornosti, ker:

1. 24ur promovira stranke kot so LMŠ, SD in Levica
2. Siol odkrito navija za SDS in potolče vsakega nasprotno mislečega.


Za Siol sicer ne vem, ampak na PopTV so naredili resno cistko preko njihovega lastnika, novinarji se ne upajo niti pisniti vec in imajo kontrolorja, tako, da PopTV bo navijal kvecemu za SDS, imajo prevec radi svoje sluzbe.

Nedasemiveč je izjavil:


Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.


Njaaah, Bojan Dobovšek mi je sicer vsec in bi ga zlahka volil, samo se bojim, da ne bo do parlamenta prisel, kar je sicer skoda. LMS ok, NSi so mi sicer vredu po programu, samo RKC nocem nikjer niti blizu drzave. SAB je pa zalost.

Sem sel pa Twitter pogledat od Dobovska in ja, nekaj takega bi lahko z lahkoto volil, razen tega mi je bil ze na soocenjih pri prejsnjih volitvah vsec, govoril je jasno, mirno in razumljivo, pac nekaj takega kar bi pricakoval od politika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

FireSnake ::

LightBit je izjavil:

FireSnake je izjavil:

LightBit je izjavil:

Očitno so kolesarji hoteli prikazati da so se jih tako bali da so pobegnili z helikoperjem.


Ne bi bilo prvič, da bi lagali ko pes teče.

Številke so vsakokrat napihovali.
Tudi za faktor 5.
To je eden izmed razlogov zakaj se mi gnusijo.
Ko tole babo, ki je lajala, prištejemo mi pa niti na misel ne pride, da bi bil del te črede.

Dokler nam PM brez sramu laže je napihovanje protestnikov še najmanjši problem.


Bi se strinjal: če se le-ti ne bi imeli za alternativno.
Tako so pa še večji gnoj od tega kar imamo na oblasti.
Še Fajonka jih je obsodila (pa je posebne vrste ptič). Pol lahko vidimo koliko so vredni.

zmist je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Za predsednika sem slišal, da je do vratu zapufan (pa to ne malo, govorimo o stotinah tisoč).
Kaj je prvo, kar bo naredil?


Jaz sem tudi slisal, da ti SDS placuje za tvoje manipuliranje javnega mnenja tule, na siolu in 24ur.

Nedasemiveč je izjavil:


Takšne stranke pa ne dobijo medijske pozornosti, ker:

1. 24ur promovira stranke kot so LMŠ, SD in Levica
2. Siol odkrito navija za SDS in potolče vsakega nasprotno mislečega.


Za Siol sicer ne vem, ampak na PopTV so naredili resno cistko preko njihovega lastnika, novinarji se ne upajo niti pisniti vec in imajo kontrolorja, tako, da PopTV bo navijal kvecemu za SDS, imajo prevec radi svoje sluzbe.

Nedasemiveč je izjavil:


Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.


Njaaah, Bojan Dobovšek mi je sicer vsec in bi ga zlahka volil, samo se bojim, da ne bo do parlamenta prisel, kar je sicer skoda. LMS ok, NSi so mi sicer vredu po programu, samo RKC nocem nikjer niti blizu drzave. SAB je pa zalost.

Sem sel pa Twitter pogledat od Dobovska in ja, nekaj takega bi lahko z lahkoto volil, razen tega mi je bil ze na soocenjih pri prejsnjih volitvah vsec, govoril je jasno, mirno in razumljivo, pac nekaj takega kar bi pricakoval od politika.


Zato sem pa volil proti zakonu, ane?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

mtosev ::

Aja sem nekaj pozabil prej dodati. Nekateri kolesarji so zabiti enako kot večina volilcev sdsja. Jebiga stupid people je povsod. Od levih, desnih in sredinskih.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

zmist ::

Nedasemiveč je izjavil:

Zato sem pa volil proti zakonu, ane?


To ves pa samo ti.

mtosev je izjavil:

Aja sem nekaj pozabil prej dodati. Nekateri kolesarji so zabiti enako kot večina volilcev sdsja. Jebiga stupid people je povsod. Od levih, desnih in sredinskih.


Absolutno se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

LightBit ::

mtosev je izjavil:

Aja sem nekaj pozabil prej dodati. Nekateri kolesarji so zabiti enako kot večina volilcev sdsja. Jebiga stupid people je povsod. Od levih, desnih in sredinskih.

Zato bi pa bilo super, če bi imeli prefernčni glas.

digitalcek ::

FireSnake je izjavil:


Ko tole babo, ki je lajala, prištejemo mi pa niti na misel ne pride, da bi bil del te črede.

Že, že, ampak psihopatu, ali, kot pravijo mnogi: slovenskemu pacientu št. 1 je treba povedati, kar mu gre.

Pove pa mu lahko vsakdo, od levuharskega "jugo" usmerjenega hišnika, do neke vreščeče ženske, magari sindikalistke.

Lastniki vikendov mu bodo PRAVTAKO "povedali" na volitvah, kar mu gre, ko bo samo na račun lastnikov, imel 150-200.000 "proti" glasov...

Vsi, predvsem pa lastniki, se namreč spomnimo nekajmesečne prepovedi iti do vikenda, ter Hojsove izjave, zabeležene v medijih "Dajte 400 evrov, pa lahko greste"...

In točno tako, mic po mic, se izgubi volitve.
Vreščanje na Janšo v javnosti je samo majhen sprožilček, ki mu je SPET odneslo nekaj tisoč glasov. Zrno na zrno - pogača, glas proti na glas proti - že sedaj izgubljene volitve...

Kajti nekateri menijo takole: dobro mu je povedala, ampak nujno bi ga morala še klofniti...

Zgodovina sprememb…

zmist ::

zmist je izjavil:


Nedasemiveč je izjavil:


Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.


Njaaah, Bojan Dobovšek mi je sicer vsec in bi ga zlahka volil, samo se bojim, da ne bo do parlamenta prisel, kar je sicer skoda. LMS ok, NSi so mi sicer vredu po programu, samo RKC nocem nikjer niti blizu drzave. SAB je pa zalost.

Sem sel pa Twitter pogledat od Dobovska in ja, nekaj takega bi lahko z lahkoto volil, razen tega mi je bil ze na soocenjih pri prejsnjih volitvah vsec, govoril je jasno, mirno in razumljivo, pac nekaj takega kar bi pricakoval od politika.


Prebral tudi program, zaenkrat eden boljsih, kar sem jih videl. Mislim, da so zadeli vse bistvene detajle. Dejansko bi radi drzavo naredili spet last drzavljanov ne pa razlicnih gospodarskih elit, kar je vsekakor korak v pravo stran.
https://www.dobradrzava.si/uploads/gg4R...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

IL_DIAVOLO ::

zmist je izjavil:

V osnovi je treba Teo Jarc "odstaviti", sicer podpiram proteste, samo ta zenska je pac zmesana (pa se zoprna za popizdit, jo je prav tezko gledat in/ali poslusat). Mi je pa vsec, da sta se JJ in Hojs usrala, sta koncno dobila malo stika z realnostjo.


Janso je bilo malo strah, se dobro da je potem na koncu en pripomnil nekaj o Afganistanu haha
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

FireSnake ::

mtosev je izjavil:

Aja sem nekaj pozabil prej dodati. Nekateri kolesarji so zabiti enako kot večina volilcev sdsja. Jebiga stupid people je povsod. Od levih, desnih in sredinskih.


Pogojno res!
Primitivci skupaj blejejo.
Tam, kjer je pa večina pametna pa primitivce takoj obsodijo/izločijo sami.
Ker temu ni tako dejansko vidimo kakšna je večina.

Če bi jaz bil kolesar bi kuri na posnetku rekel, da je zadnjič siknila da ona spada med molesarje.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

sbawe64 ::

Hojsovi specialci so ostali v dolini ?
Ali ni bilo prostora v helikopterju ?

CH-47 Chinook bo treba nabaviti.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

zmist ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

zmist je izjavil:

V osnovi je treba Teo Jarc "odstaviti", sicer podpiram proteste, samo ta zenska je pac zmesana (pa se zoprna za popizdit, jo je prav tezko gledat in/ali poslusat). Mi je pa vsec, da sta se JJ in Hojs usrala, sta koncno dobila malo stika z realnostjo.


Janso je bilo malo strah, se dobro da je potem na koncu en pripomnil nekaj o Afganistanu haha


Jansa si je nadel poker face, ki ga da gor vedno kadar se pocuti ogrozenega (na youtubu imate, ko ga je novinarka rtvslo masirala), Hojs je bil pa do konca zivcen, po mojem sta se ze videla na dnu severne stene Triglava :)) :)) :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: sbawe64 ()

FireSnake ::

sbawe64 je izjavil:

Hojsovoi specialci so ostali v dolini ?
Ali ni bilo prostora v helikopterju ?


Kaj eni še kar o helikopterju?
Razloži nam dvoje:
- kaj je finta helikopterja (me zelo zanima)
- zakaj se lažeš (me niti ne zanima zelo, samo vprašam)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmist ::

sbawe64 je izjavil:

CH-47 Chinook bo treba nabaviti.


Ne seri, bojo sli res v nabavo, Patrije so bile dovolj.

sbawe64 ::

Umiri se.
Helikopter za gor.Ne morejo specialci v bojni opremi hoditi na Triglav.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

FireSnake ::

Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmist ::

FireSnake je izjavil:

kaj je finta helikopterja (me zelo zanima)


Rotor ustvari vzgonsko silo, da pa se ne bi zacel vrteti okrog svoje osi imal se enega na repu, ki kompenzira vrtilni moment glavnega.

FireSnack ::

Helikopter je rešil že veliko ljudi ki so se zaplezali, med drugim pokojnega Tomaža Humarja, Janeza Janšo in Aleša Hojsa.

FireSnake ::

zmist je izjavil:

zmist je izjavil:


Nedasemiveč je izjavil:


Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.


Njaaah, Bojan Dobovšek mi je sicer vsec in bi ga zlahka volil, samo se bojim, da ne bo do parlamenta prisel, kar je sicer skoda. LMS ok, NSi so mi sicer vredu po programu, samo RKC nocem nikjer niti blizu drzave. SAB je pa zalost.

Sem sel pa Twitter pogledat od Dobovska in ja, nekaj takega bi lahko z lahkoto volil, razen tega mi je bil ze na soocenjih pri prejsnjih volitvah vsec, govoril je jasno, mirno in razumljivo, pac nekaj takega kar bi pricakoval od politika.


Prebral tudi program, zaenkrat eden boljsih, kar sem jih videl. Mislim, da so zadeli vse bistvene detajle. Dejansko bi radi drzavo naredili spet last drzavljanov ne pa razlicnih gospodarskih elit, kar je vsekakor korak v pravo stran.
https://www.dobradrzava.si/uploads/gg4R...


In kako bodo to naredili?
Kupili firme nazaj?
Zafixan mesečev isto bleje.
Kako bi to zgledalo v praksi?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmist ::

FireSnake je izjavil:

zmist je izjavil:

zmist je izjavil:


Nedasemiveč je izjavil:


Idealna koalicija po mojem mišljenju: Dobra Država, LMŠ, NSi, SAB. Torej stranke, ki so leve/desne, vendar vseeno bližje sredini kot "skrajni" levici/desnici.


Njaaah, Bojan Dobovšek mi je sicer vsec in bi ga zlahka volil, samo se bojim, da ne bo do parlamenta prisel, kar je sicer skoda. LMS ok, NSi so mi sicer vredu po programu, samo RKC nocem nikjer niti blizu drzave. SAB je pa zalost.

Sem sel pa Twitter pogledat od Dobovska in ja, nekaj takega bi lahko z lahkoto volil, razen tega mi je bil ze na soocenjih pri prejsnjih volitvah vsec, govoril je jasno, mirno in razumljivo, pac nekaj takega kar bi pricakoval od politika.


Prebral tudi program, zaenkrat eden boljsih, kar sem jih videl. Mislim, da so zadeli vse bistvene detajle. Dejansko bi radi drzavo naredili spet last drzavljanov ne pa razlicnih gospodarskih elit, kar je vsekakor korak v pravo stran.
https://www.dobradrzava.si/uploads/gg4R...


In kako bodo to naredili?
Kupili firme nazaj?
Zafixan mesečev isto bleje.
Kako bi to zgledalo v praksi?


Dobovska vprasaj, je avtoriteta na tem podrocju. Od protikorupcijske komisije, poucevanja, napisal kar nekaj knjig na to temo. Ce on ne ve, potem pri nas ne ve nihce.

FireSnake ::

zmist je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kaj je finta helikopterja (me zelo zanima)


Rotor ustvari vzgonsko silo, da pa se ne bi zacel vrteti okrog svoje osi imal se enega na repu, ki kompenzira vrtilni moment glavnega.


Hvala, a odgovor ni pravi, ker si funkcionalno nepismen.
Zato me tvoj odgovor ne preseneča.
Vseeno hvala.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmist ::

FireSnake je izjavil:

zmist je izjavil:

FireSnake je izjavil:

kaj je finta helikopterja (me zelo zanima)


Rotor ustvari vzgonsko silo, da pa se ne bi zacel vrteti okrog svoje osi imal se enega na repu, ki kompenzira vrtilni moment glavnega.


Hvala, a odgovor ni pravi, ker si funkcionalno nepismen.
Zato me tvoj odgovor ne preseneča.
Vseeno hvala.


Se kar bevska :)) Tlesk s prsti in tss.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

LightBit ::

FireSnack je izjavil:

Helikopter je rešil že veliko ljudi ki so se zaplezali, med drugim pokojnega Tomaža Humarja, Janeza Janšo in Aleša Hojsa.

Tokrat so tako zaplezali da jih pomoje ne more več rešiti.

FireSnake ::

zmist:

Tipično za primitivca, ko mu zmanjka argumentov.
Sem jaz tebe kje žalil?
Upam samo, da nisi tako neumen, da misliš da kar koli ti napišeš lahko mene užali (v tvoje debro to upam).
Glede na tvoje objave sem si jaz mnenje že ustvaril.
Ni ga treba še bolj "posrati".
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmist ::

FireSnake je izjavil:

zmist:

Tipično za primitivca, ko mu zmanjka argumentov.
Sem jaz tebe kje žalil?
Upam samo, da nisi tako neumen, da misliš da kar koli ti napišeš lahko mene užali (v tvoje debro to upam).
Glede na tvoje objave sem si jaz mnenje že ustvaril.
Ni ga treba še bolj "posrati".


Zalis intelekt, dragi propagandist, pa ne samo moj. Tss.

"Vse prevec je prikritega oglasevanja posameznih strank." ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

FireSnake ::

Ti pa intelekt?
Po vsem, kar si napisal (in iz riti potegnil)?

Resno? ;((
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Ti pa intelekt?
Po vsem, kar si napisal (in iz riti potegnil)?

Resno? ;((

"Vse prevec je prikritega oglasevanja posameznih strank." ;)

FireSnake ::

Žal na takem podn nivoju s tabo ne morem naprej.
Ali dvigni nivo debate, ali poišči drugega sogovornika.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Žal na takem podn nivoju s tabo ne morem naprej.
Ali dvigni nivo debate, ali poišči drugega sogovornika.

Kdo je pa rekel, da te hocem za sogovornika? Pac SDSovska propaganda in svinjanje po drugih me ne zanimajo.

FireSnake ::

Funkcionalno nepismen (dokazano) drugič: kje jaz SDS promoviram?
Citat prosim. Drugače STFU z izgovori.
Ker vem, da ne razumeš najbolje bom ponovil: citiraj me, kje sem jaz promoviral SDS?

To, da sem rekel osebi, ki je napadla pleškota kura ne šteje.
Propaganda za SDS smo rekli.

Čakam in se veselim mojega citata.

Počasi se ponavljaš. Vse tvoje trditve smo ovrgli. Potem si šel na žalitve. Ni pomagalo.
Veš kaj? Na koncu tudi laži ne bodo. :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

zmist ::

FireSnake je izjavil:

Funkcionalno nepismen (dokazano) drugič: kje jaz SDS promoviram?
Citat prosim. Drugače STFU z izgovori.
Ker vem, da ne razumeš najbolje bom ponovil: citiraj me, kje sem jaz promoviral SDS?

To, da sem rekel osebi, ki je napadla pleškota kura ne šteje.
Propaganda za SDS smo rekli.

Čakam in se veselim mojega citata.

Počasi se ponavljaš. Vse tvoje trditve smo ovrgli. Potem si šel na žalitve. Ni pomagalo.
Veš kaj? Na koncu tudi laži ne bodo. :D


Si spet zmagal kuall? Cestitke. Propagandist :))

Nedasemiveč ::

FireSnake je izjavil:

Funkcionalno nepismen (dokazano) drugič: kje jaz SDS promoviram?
Citat prosim. Drugače STFU z izgovori.
Ker vem, da ne razumeš najbolje bom ponovil: citiraj me, kje sem jaz promoviral SDS?

To, da sem rekel osebi, ki je napadla pleškota kura ne šteje.
Propaganda za SDS smo rekli.

Čakam in se veselim mojega citata.

Počasi se ponavljaš. Vse tvoje trditve smo ovrgli. Potem si šel na žalitve. Ni pomagalo.
Veš kaj? Na koncu tudi laži ne bodo. :D


Ubistvu ti provociraš kreg. Saj ti je prilepil del programa stranke Dobra Država, prilepil ti je članek Dobovška, kaj bi še rad? Na vse odgovoriš z nekimi neutemeljenimi in bednimi provokacijami, ki ne prispevajo k debati (tako kot sedaj moj vpis ne). Nikoli ne odgovarjaš na poste, ki imajo ob sebi dodatne vire. Nevem kako potem pričakuješ normalen dialog z nasprotne strani?

Nikjer direktno ne promoviraš SDS-a, si pa vidno (po vpisih sodeč) nagnjen v njihovo smer. Vsakega, ki je proti janši pa okličeš za levičarja. V temo zaideš samo takrat, ko levičarji storijo neko neumnost, si pa vedno tiho ostalih 364 dni, ko to delajo pri SDS-u, zanimivo kajne? Mislim, da si enkrat napisal, da boš volil NSi. Ok. Tvoja pravica. Boš pa tako dal glas koaliciji s SDSom (Janša tokrat logično ne bo imel dovolj podpore, da bi jo potem dejansko sestavil).

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Kako a ni Tonin že nekaj osvajal Fajonovo?

enemon ::

Sem hotel nalimati v temo o great resetu, pa je že zaklenjena. Z vladnega twitterja:

mag.
@GregorMacedoni
: Zavzemal se bom, da pridemo do enotnega digitalnega računa vsakega državljana. Postaviti bi si morali cilj, da čez leto ali dve, vsak rojeni otrok dobi ta račun in od takrat naprej se nobenemu od teh otrok ne zgodi ničesar izven tega digitalnega računa.

Vir: https://mobile.twitter.com/vladars/stat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

arnecan1 ::

zmist je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Sperma: že tretjič blodiš o stvari, ki se nikoli ni zgodila.
Sploh pa: če bi bil ta helikoper edini problem ga magari jaz plačam.


Zmist:
Ne bi se razburjal.
Rad bi ssmo vidrl kdo je tisti, ki ga smatraš za boljšega.
Da, tako preprosto.


Vsakdo, ki ni preprodajalec orozja (aka se ne okorisca z vojno in trpljenjem drugih), vsakdo, ki ni se poskusal narediti vojaskega udara, vsakdo, ki ne vlece Slovenije v diktaturu po vzoru Madzarske, vsakdo, ki ne polarizira Slovenije, vsakdo, ki ni fasist, vsakdo, ki nam ne dela sramoto v EU,... in seveda, ki ne sodeluje z SDSom. Vsaka taka stranka je neskoncno boljsa.

Koga bom pa volil, ti pa v tem trenutku ne znam povedati, bom sel cez njihove programe, ko bojo volitve.

Vem pa samo eno stvar, da SDSa ne bom volil. To je edina zadeva, ki je 100%, razen tega, da bom SEL na volitve, pa cetudi ospicene prekle padajo, ker z neudelezbo bi visal procente SDSu.

Svetujem enako tudi vsem ostalim, tudi tisti, ki ne vedo koga voliti. Cisto nepomembno koga volite (se razume, ne SDSovih kolaborantov), pojdite zato, da se znebimo SDSa in ne bo treba spet prenasati takega sranja kot ga zdaj.

A lahko volim Šiškota?

zmist ::

enemon je izjavil:

Sem hotel nalimati v temo o great resetu, pa je že zaklenjena. Z vladnega twitterja:

mag.
@GregorMacedoni
: Zavzemal se bom, da pridemo do enotnega digitalnega računa vsakega državljana. Postaviti bi si morali cilj, da čez leto ali dve, vsak rojeni otrok dobi ta račun in od takrat naprej se nobenemu od teh otrok ne zgodi ničesar izven tega digitalnega računa.

Vir: https://mobile.twitter.com/vladars/stat...


Zdruzevanje baz niti po sedanjem ZVOP ni dovoljeno, pac se en beden vladni trol.
««
51 / 92
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Se nam jutri obeta zapora države? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13818308 (15382) c3p0

Več podobnih tem