» »

Pisarniški stol (gamin oblika)

Pisarniški stol (gamin oblika)

sceh ::

Sem pred nakupom novega stola, trenutno mam enega crappy starega “gamerskega” iz jyska. Mi je dejansko odgovarjal vendar po 4rih letih počasi razpada.
Iščem spet “gamersko” obliko, gledala sem UVI pa SecretLab. Ma kdo kake izkušnje predvsem z ta drugim? Hvala:)

sceh ::

*gaming oblika

Gejspodar ::

Ben Dover ::

Gejspodar je izjavil:




Ta stol ni kul, ker te v ovinkih preveč ven nese.

yayo ::

da se razumemo, tudi med pisarniškimi stoli je kup nekvalitetne, generične robe z napihnjenimi cenami. Če podrobno pogledaš razne "ergo" stole različnih znamk lahko vidiš, da prihajajo vsi iz iste kitajske fabrike, ki izdeluje poljubno število različnih delov in jih potem kombinira po željah naročnikov, ki jih potem prodajajo pod raznimi imeni z večkratno maržo. Enako kot pri gaming stolih.

yayo ::

sceh je izjavil:

Sem pred nakupom novega stola, trenutno mam enega crappy starega “gamerskega” iz jyska. Mi je dejansko odgovarjal vendar po 4rih letih počasi razpada.
Iščem spet “gamersko” obliko, gledala sem UVI pa SecretLab. Ma kdo kake izkušnje predvsem z ta drugim? Hvala:)

drugače Secretlab velja nekako za špico med temi stoli, skupaj z Noblechairs in še kako firmo. Problem je v temu, da jih ni v trgovinah in jih ne moreš preizkusiti. Nakup po pošti je rizičen, ker, če ti ne odgovarja, ga pošiljaš nazaj na lastne stroške. 30-40 kg v kako Nemčijo, Poljsko ipd. 100 in več evrov? Drugače je na Redditu skupnost.

smacker ::

Mam secretlaba 2 leti, zelo zadovoljen.

Kayzon ::

Kupi Ergovision,sem vec kot zadovoljen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri pisarniški stol kupiti

Oddelek: Loža
93605 (1277) kuall
»

UVI Chair mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5615044 (7172) smacker
»

Računalniški stol

Oddelek: Pomoč in nasveti
243812 (3040) Unilseptij
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
235088 (3992) sthep

Več podobnih tem