» »

Kako do visoke precepljenosti?

Kako do visoke precepljenosti?

««
3 / 13
»»

c00L3r ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

V kamikazinem svetu je za vse enaka verjetnost. 0.5. Ali je ali pa ni. On ne vidi razlike da bo necepljen v povprečju ob okužbi) okužil v času svoje kužnosti 1 osebo ali več (R_0), cepljen pa 0.1 (verjetno v bistvu še dosti manj). Zanj je to isto. Ne vidi da cepljen zajema bombone iz vrečke kjer je 1 strupen in 9 užitnih, necepljen pa iz vrečke kjer je 1 strupen in 1 užiten. Še dobro da so njega starši učili, da ne sme zajemati bombonov :))

Ne v tem primeru tisti, ki se cepite jeste bombone, kjer so nekateri strupeni (dobite krvne strdke, doživite kap...), medtem, ko necepljeni ne jemo teh bombonov iz teh vrečk, ker se zavedamo, da je med njimi kakšen strupen (cepiva so nekatere tudi ubila). Kar se pa tiče okužb, je vseeno, če jih ubiješ 10 s kalašnikovo ali 1 s pištolo. V vsakem primeru si morilec. Tisti, ki pa ne ubija ima prednost pred tistim, ki ubija s pištolo ali kalašnikovo. Zato tudi tvoja primejrava z okužbami ni na mestu. Na mestu bi bil, če bi mi necepljeni okužili druge, cepljeni pa ne.

Pa še glede okužb. Beovička je dejala, da partnerja katera skupaj živita, jesta iz istega krožnika, spita v isti postelji je možnost okužbe od 10% do 30%. To ti samo pove, če imaš logiko, da virus ni tako hudo prenosljiv kot nas mediji strašijo. In če imaš male možnosti da partnerja okužiš, kako so potem večje možnosti, da naključnega Jožeja na ulici okužiš.

Vidiš zdaj primerjavo.

Zdaj pa se spet idi zapret v stanovanje za 1 mesec. Pred pol leta si se že. Čas je da ponoviš vajo. Pa nauči se vejice pisat (enkrat jo napišeš, spet drugič pa ne). Prav mučno je brati tvoje vpise, kateri imajo ogromno slovničnih napak.


Verjetnost krivih strdkov je vsaj 1000x večja pri covid okužbi, kot pri cepljenju. Če te res to skrbi, potem se čimprej cepi. Glede strupov v cepivih, pa pišeš bedarije. Ve se kaj je not, nič od tega ni strupeno v takšnih količinah. Je pa tudi sol strupena, če je daš preveč v telo.

kamiKaZaA ::

koyotee je izjavil:

DostMam je izjavil:

Kamikaza razume in nas zafrkava.


Žal ne.

Odlični argumenti nasprotne strani. Res vredno si je bilo prebrati vaše razlage...

DostMam ::

Sklenimo tako: v cilju povečanja precepljenosti je Smerkar1 predlagal kaznovalno politiko do necepljenih. Kamikaza je opozoril, da tudi cepljeni v manjši meri nosijo odgovornost. Zato v cilju povečanja precepljenosti kaznujmo oboje glede na nevarnost, ki jo širijo. Cepljeni so že kaznovani, saj navkljub cepljenosti morajo upoštevati omejitve zaradi necepljenih.

Smrekar1 ::

kamiKaZaA je izjavil:


Ne izmišljuj si. Najdi mi vpis, kje sem jaz pisal, da hodiš z nogavico okoli. Lažnivec, lažnivi, kateri podtika svoje vpise kot, da so ga drugi napisali. Jaz sem pisal, da eni hodite s pištolo okoli in streljate, eni pa s kalašnikovo in streljamo. Obojni smo torej morilci. Prednost ima torej tisti, ki hodi po ulici brez orožja in ne strelja. In ne podtikaj mi nekih nogavic, ker jih jaz nisem nikjer omenjal. To si ti začel omenjati.


Če ne razumeš razlike, da je nekdo s kalašnikovo bolj nevaren od nekoga z nogavicami in je zato popolnoma razumljivo, da zakonodaja dovoljuje nošnjo nogavic v javnosti in hkrati prepove nošnjo kalašnikovih v javnosti, si pač prezabit za ta vprašanja.

Sori.

feryz ::

Jaz ne razumem, kako nekdo, pri zdravi pameti, primerja kalašnikova z zdravimi ljudmi, ki naj bi okužili zdrave ljudi.

Ben Dover ::

Boljša primerjava:

Kamikaza hodi s flamet hrowerjem in 40kg napalma na hrbtu po mestu. Vse je ok, dokler ga slučajno ne zadane cepljeni s pištolo, ker nima safety on ves čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

snezak21 ::

DostMam je izjavil:

Sklenimo tako: v cilju povečanja precepljenosti je Smerkar1 predlagal kaznovalno politiko do necepljenih. Kamikaza je opozoril, da tudi cepljeni v manjši meri nosijo odgovornost. Zato v cilju povečanja precepljenosti kaznujmo oboje glede na nevarnost, ki jo širijo. Cepljeni so že kaznovani, saj navkljub cepljenosti morajo upoštevati omejitve zaradi necepljenih.

Kaj bomo pa naredili glede kaznovanja tistih, ki so se do sedaj okuzili in v prvi vrsti povzrocili vecino tega sranja? Jaz predlagam, da jim izdamo racun za vse te miljarde, kolikor samo Slovenijo pride vse to sranje. Ok? Ja vem vam verjetno ni ok, ker ne mores kar tako pavsalno kaznovat ljudi, kajne?
Najbolj me pa navdusuje ravno ta bedak, ki po eni strani pljuva po Jansi ravno zaradi istih stvari, kot jih on sam potem predlaga...

billy ::

A zagovarjate tudi vsakoletno obvezno cepljenje proti influenzi, za vso populacijo? ker vsak necepljen lahko potencialno prenese virus na rizično skupino in ga "umori" s tem početjem.

Lonsarg ::

Ocitno se ne moremo zmenit ali bi kaznovali cepljene ali necepljene.

Dajmo torej raje kaznovati obolele (kar bodo itak skoraj samo med necepljenemi). In sicer tako da se vse ukrepe, tudi jeseni, ukine in obolevajo. Ko zmanjka ventilatorjev in osebja pa pac dobi za domov eno jeklenko.

Smrekar1 ::

billy je izjavil:

A zagovarjate tudi vsakoletno obvezno cepljenje proti influenzi, za vso populacijo? ker vsak necepljen lahko potencialno prenese virus na rizično skupino in ga "umori" s tem početjem.


Če bomo kdaj dobili tako nalezljivo in smrtonosno gripo kot Covid, potem vsekakor.

kamiKaZaA ::

c00L3r je izjavil:


Verjetnost krivih strdkov je vsaj 1000x večja pri covid okužbi, kot pri cepljenju. Če te res to skrbi, potem se čimprej cepi. Glede strupov v cepivih, pa pišeš bedarije. Ve se kaj je not, nič od tega ni strupeno v takšnih količinah. Je pa tudi sol strupena, če je daš preveč v telo.

Nisem napisal, da so v cepivih strupi, ampak sem bučkotu @A110, kateri se za mesec dni prostovoljno zapre v stanovanje, odgovarjal na njegove strupene bombone iz vrečka. Jaz ne jem iz vrečke z bomboni, če so v njej nekateri strupeni. To mu nikakor nemoreš dopovedati.

Sam pri sebi sem ocenil, da umirajo starejši od 70. let s pridruženimi boleznimi, pa še to ne vsi. Zato se je meni nesmiselno cepiti in tvegati s krvnim strdkom od cepiva kot da se naravno okužim. Sem prebolel v svojem živeljenju nekaj virusnih obolenj, pa sem še živ. In to je razlog, da ker se ne cepim proti virusnim okužbam, se ne bom niti proti COVIDU, pa če bi bilo 1.000.00x več možnosti, da dobim krvni strdek z okužbo.

Ti je jasno, da če bi izločili vse, ki so bili starejši od 70. let in umrli, bi imeli 1000x manj krvnih strdtkov pri okužbi COVID?

In ti je morda tudi jasno, da jih je več mlajših od 50. let umrlo od cepiva s krvnim strdkom kot pa pri naravni okužbi in krvni strdek? Vidiš, za razliko od tebe jaz znam tudi na takšne primerjave pogledati in se na podlagi tega odločiti in ne gledam celotne statistike. Zakaj ne? Ker sem pod 70. let star in nimam pridruženih bolezni. Torej mi cepivo predstavlja večje tveganje od okužbe.

In na podlagi teh preverjanj, sem se odločil kot sem se. Moje telo, moje odločitve. In za napačne odločitve bom tudi sam nosil posledice. Noben drug ne bo zaradi tega nastradal. Ne bo pa me nihče silil, da je potrebno skočiti v prepad, če še kdaj želim oditi v notranjost gostilne, prenočiti ali prečkati mejo. Tega ne bom storil, a bom zato tudi kaznovan, da nebom smel nikamor, ker sem se pazil, se nisem okužil in sem zdrav. Amapk raje to kot pa morebitna smrt pri skoku v prepad.

billy ::

Smrekar1 je izjavil:

billy je izjavil:

A zagovarjate tudi vsakoletno obvezno cepljenje proti influenzi, za vso populacijo? ker vsak necepljen lahko potencialno prenese virus na rizično skupino in ga "umori" s tem početjem.


Če bomo kdaj dobili tako nalezljivo in smrtonosno gripo kot Covid, potem vsekakor.


covid je tako zelo smrtonosen? a ni smrtnost nekje v rangu 1%?

Kaj pa bi zagovarjali, če bi bila smrtnost v rangu 10%? ali pa 50% ?

Direktno pred strelski vod vse tiste, ki se nočejo cepit? totalni lockdown, ne smeš iz stanovanja, dokler te ne obišče "milica" in prisilno cepi?

m0LN4r ::


covid je tako zelo smrtonosen? a ni smrtnost nekje v rangu 1%?
Glede na celotno opulacijo? Bistveno manj.

Saj smo prisli do nekega tresholda, kjer so se tisti s slabim imunskim sistemom okuzili in pretezno so ostali samo se tisti, ki se ne nalezejo vsakega virusa kr tko.

Problem je bil samo na zacetku, ker je med nami en kup mehkuzcev v mehurcku.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

DostMam ::

snezak21 je izjavil:

...Kaj bomo pa naredili glede kaznovanja tistih, ki so se do sedaj okuzili in v prvi vrsti povzrocili vecino tega sranja? Jaz predlagam, da jim izdamo racun za vse te miljarde, kolikor samo Slovenijo pride vse to sranje. Ok? Ja vem vam verjetno ni ok, ker ne mores kar tako pavsalno kaznovat ljudi, kajne?
Najbolj me pa navdusuje ravno ta bedak, ki po eni strani pljuva po Jansi ravno zaradi istih stvari, kot jih on sam potem predlaga...

Zakon točno predvideva kaj narediti: dokazati naklep in nato kaznovati.

kriptobog ::

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...

m0LN4r ::

Nemcija ima 83 mio prebivalcev, zaradi covida jih bo vseskup umrlo 80-100k, koliko % je to, ve kdo izracunat?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Rok Woot ::

kriptobog je izjavil:

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...


Odvisno kam. Sicer ne razumem. saj si že prej rabil cepiti za nekatera potovanja in to obvezno. Kakor, da je to nekaj novega.

m0LN4r ::

Rok Woot je izjavil:

kriptobog je izjavil:

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...


Odvisno kam. Sicer ne razumem. saj si že prej rabil cepiti za nekatera potovanja in to obvezno. Kakor, da je to nekaj novega.
Novo ni, ce gre na drug kontinent ali v tretje drzave, ne pa 30km na drugo stran meje na trznico, kjer je na obeh straneh meje isti virus.

Nismo v EU brez mej al koji kurac? Gres v Graz, Zagreb, cepi se. Gres na drug konc Slovenije pa ne. lol.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

kamiKaZaA ::

Rok Woot je izjavil:

kriptobog je izjavil:

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...


Odvisno kam. Sicer ne razumem. saj si že prej rabil cepiti za nekatera potovanja in to obvezno. Kakor, da je to nekaj novega.

Ko človek primerja prečkanje meje na Hrvaško, Madžarsko, Avstrijo ali Italijo z prečkanjem v Kongo, Nigerijo, Somalijo ali Sudan, je to znak, da se umakneš iz debate. Res ful idiotske primerjave. Kdo pa dela takšne zaključke, pa naj vsak sam pri sebi ugotovi.

no comment ::

m0LN4r je izjavil:

Nemcija ima 83 mio prebivalcev, zaradi covida jih bo vseskup umrlo 80-100k, koliko % je to, ve kdo izracunat?

Naj uganem, sprašuješ za prijatelja?

(v šolo pojdi, ne pa na slo-tech)

m0LN4r ::

Jaz pa pravim, da brez cepljena nebi smel v drugo Regijo znotraj Slovenije, ker lahko koroska mutacija pride slucajno v ljubljano, pol pa je game over.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DostMam ::

kriptobog je izjavil:

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...

Tako je. V vsakem stavku je treba natančno napisaati "potovanje brez izreka ukrepa obvezne karantene z možnostjo preklica le-tega z izvedbo negativnega testa PCR ali dokazila o prebolelosti".

m0LN4r ::

no comment je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Nemcija ima 83 mio prebivalcev, zaradi covida jih bo vseskup umrlo 80-100k, koliko % je to, ve kdo izracunat?

Naj uganem, sprašuješ za prijatelja?

(v šolo pojdi, ne pa na slo-tech)
Tako tako, prijatelja. V soli so rekli, da to znajo samo strokovnjaki (imenovani od vlade) za Covid izracunat, zato pa je treba tu vprasat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kriptobog ::

Rok Woot je izjavil:

kriptobog je izjavil:

DostMam je izjavil:

Jasno je, da se ljudje ne cepijo SAMO zato, da vidijo vnuke. Ravno tako se ne cepijo SAMO zato, da zaščitijo družino, okolico (necepljene == laž!), da lahko potujejo... Vsak ima več lastnih (več ali manj sebičnih) razlogov. Vse ostalo je samo EPP. Tudi tista "da bom videl vnuke". Sporočevalec pač mora v 15ih sekundah poslati močno, jasno sporočilo. Ne ga jemat dobesedno.


Potuješ lahko brez cepljenja...


Odvisno kam. Sicer ne razumem. saj si že prej rabil cepiti za nekatera potovanja in to obvezno. Kakor, da je to nekaj novega.



Še nisem rabil. Kar je "tretjega" sveta sem bil pa v Keniji, Zanzibarju in Južni Afriki. V Aziji pa Tajska, Kitajska, Bali, Burma. V Ameriki pa ZDA, Mehika in Kanada.

kamiKaZaA ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz pa pravim, da brez cepljena nebi smel v drugo Regijo znotraj Slovenije, ker lahko koroska mutacija pride slucajno v ljubljano, pol pa je game over.

Tu bi dodal, da je COVID bil do 20.59 dokaj nenevaren, od 21h naprej in do 5h zjutraj, pa je čisto vsakega okužil, če je zapustil lastno stanovanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

m0LN4r ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz pa pravim, da brez cepljena nebi smel v drugo Regijo znotraj Slovenije, ker lahko koroska mutacija pride slucajno v ljubljano, pol pa je game over.
Eh moram se citirat, zakaj bi se ustavili pri sosednjih mejah in regijah, edino pravilno bi blo, da brez cepljenja ne smes v drugo obcino. Za zascito!!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Invictus ::

m0LN4r je izjavil:

Jaz pa pravim, da brez cepljena nebi smel v drugo Regijo znotraj Slovenije, ker lahko koroska mutacija pride slucajno v ljubljano, pol pa je game over.

Saj je prišla velenjska, pa poglej kaj se je zgodilo z državo...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

m0LN4r ::

kamiKaZaA je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Jaz pa pravim, da brez cepljena nebi smel v drugo Regijo znotraj Slovenije, ker lahko koroska mutacija pride slucajno v ljubljano, pol pa je game over.

Tu bi dodal, da je COVID bil do 20.59 dokaj nenevaren, od 21h naprej in do 5h zjutraj, pa je čisto vsakega okužil, če je zapustil lastno stanovanje.
Itak, celo pa za starejse zelo nevaren, ki po 21 uri sele zazivijo in hodijo po diskotekah in furajo nighlife na veliko. Moment. Med tednom, VSAK DAN!
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

DostMam ::

kamiKaZaA je izjavil:

...Ko človek primerja prečkanje meje na Hrvaško, Madžarsko, Avstrijo ali Italijo z prečkanjem v Kongo, Nigerijo, Somalijo ali Sudan, je to znak, da se umakneš iz debate. Res ful idiotske primerjave. Kdo pa dela takšne zaključke, pa naj vsak sam pri sebi ugotovi.

Zanimiv spin: postavimo nekaj "urejenih" držav naproti "neurejenim" in s tem diskreditiramo sogovornika, čeprav so v tem primeru vse omenjene države enako kategorizirane na neki barvnoži lestvici. Kot sami ugotavljate "Kdo pa dela takšne zaključke, pa naj vsak sam pri sebi ugotovi."

m0LN4r ::

Dobr no, dobis tocko, ampak njegov point zaradi tega ni nic manjsi.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

3p ::

m0LN4r je izjavil:

Nemcija ima 83 mio prebivalcev, zaradi covida jih bo vseskup umrlo 80-100k, koliko % je to, ve kdo izracunat?


To ni dovolj za izračun smrtnosti. Iz tega lahko izračunaš umrljivost, ki je okoli 0,1% (v zadnjem letu).

Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.

Ben Dover ::

Računanje je igra. :)) a sploh preberete za sabo kaj napišete in razmislite? Ali je vse FB infused auto pilot?

Holy fuck mon.

DostMam ::

m0LN4r je izjavil:

Dobr no, dobis tocko, ampak njegov point zaradi tega ni nic manjsi.

Tudi večji ni. Gre za enostavno dejstvo: ko se nekje pojavi epidemija, so/so bili/bodo zahtevani ukrepi pri potovanjih. Ne glede na to ali je država sosednja in ali je urejena. Bolj problematično je, da je odločitev za ukrepe politična.

feryz ::

3p je izjavil:

Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.
Ni res.
Za izračun bi moral upoštevati vse, ki so se z virusom srečali. To je pa neznanka.

m0LN4r ::

3p je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Nemcija ima 83 mio prebivalcev, zaradi covida jih bo vseskup umrlo 80-100k, koliko % je to, ve kdo izracunat?


To ni dovolj za izračun smrtnosti. Iz tega lahko izračunaš umrljivost, ki je okoli 0,1% (v zadnjem letu).

Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.
Sem napisal smrtnost, umrljivost karkoli? E vidis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kamiKaZaA ::

feryz je izjavil:

3p je izjavil:

Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.
Ni res.
Za izračun bi moral upoštevati vse, ki so se z virusom srečali. To je pa neznanka.

+1

Pa še ena neznanka je. Niso vsi, katere so šteli pod COVID umrle, resnično umrli zaradi COVIDA. Če bi vse bilo pošteno in resnično, bi smrtnost COVIDA bila zelo podobna smrtnosti gripe. Ker pa so manipulirali podatke, pa sedaj lahko prikazujejo, da jih od COVIDA 10x več umre kot od gripe, katera je pazi to celo izginila :)) (prvič v 10.000 letni zgodovini ni gripe). Laž in propaganda. To sicer ti veš, pišem bolj drugim, ki tega ne vedo (korona-paničarji).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

DostMam ::

feryz je izjavil:

3p je izjavil:

Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.
Ni res.
Za izračun bi moral upoštevati vse, ki so se z virusom srečali. To je pa neznanka.

Na tak način ne moremo izračunati smrtnosti za nobeno blezen ali drugi pojav. Bo kar držalo tisto o številu okuženih, vsaj kot dober približek.

kamiKaZaA je izjavil:

...Pa še ena neznanka je. Niso vsi, katere so šteli pod COVID umrle, resnično umrli zaradi COVIDA. Če bi vse bilo pošteno in resnično, bi smrtnost COVIDA bila zelo podobna smrtnosti gripe. Ker pa so manipulirali podatke, pa sedaj lahko prikazujejo, da jih od COVIDA 10x več umre kot od gripe, katera je pazi to celo izginila :)) (prvič v 10.000 letni zgodovini ni gripe). Laž in propaganda. To sicer ti veš, pišem bolj drugim, ki tega ne vedo (korona-paničarji).

Pri tem poznate razliko med "COVID umrl", "umrl s COVID-om" in "umrl za COVID-om"?
Jaz ne čisto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DostMam ()

Invictus ::

3p je izjavil:


Za izračun smrtnosti potrebuješ še število okužb, ki je okoli 3,6M. Smrtnost covida v Nemčiji je okoli 2,5%.

Nikjer nisem zasledil, da bi v Nemčiji umrlo 2 milijona ljudi...

Uradna statistika pravi drugače...

https://www.destatis.de/EN/Themes/Socie...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kamiKaZaA ::

DostMam je izjavil:


Pri tem poznate razliko med "COVID umrl", "umrl s COVID-om" in "umrl za COVID-om"?
Jaz ne čisto.

Napisal sem, da so preveč ljudi šteli pod vzrok smrti COVID. Dovolj jasen zapis?

DostMam ::

kamiKaZaA je izjavil:

DostMam je izjavil:


Pri tem poznate razliko med "COVID umrl", "umrl s COVID-om" in "umrl za COVID-om"?
Jaz ne čisto.

Napisal sem, da so preveč ljudi šteli pod vzrok smrti COVID. Dovolj jasen zapis?

Pravzaprav ne, želel bi razumeti kdo je štel in o kateri kategoriji govorite. Mogoče kak link?

3p ::

molnar: Nisi omenjal smrtnosti, odgovarjal pa si na vprašanje o njej.

"covid je tako zelo smrtonosen? a ni smrtnost nekje v rangu 1%? " - "Glede na celotno opulacijo? Bistveno manj."
---
Invictus: 2,5% smrtnost pomeni, da je umrlo 2,5% potrjeno okuženih. Torej, približno vsak 40., ki so mu potrdili covid.
---
Kamikaza: Ja, manipulacije bi bile mogoče. Ampak teoretiki zarot imate problem, kako pojasniti odvečno število mrtvih.

feryz ::

Štel je vsak po svoje. Niti pri par mrtvih dnevno, se niso mogli uskladiti. Ali jih je na določen dan umrlo 5 ali 6.
En uraden podatek je bil 5, drugi 6. Tako da...

DostMam ::

feryz je izjavil:

Štel je vsak po svoje. Niti pri par mrtvih dnevno, se niso mogli uskladiti. Ali jih je na določen dan umrlo 5 ali 6.
En uraden podatek je bil 5, drugi 6. Tako da...

To drži. Sramotno je, da evidence umrlih nimamo urejene in jo upravne enote dopolnjujejo tudi po 6 mesecev. Vendar iz tega še ne moremo sklepati da je smrtnost pri COVID-u zanemarljiva. Mogoče je potemtakem le smotrno prisluhniti poročilom zdravstvene službe?

kamiKaZaA ::

3p je izjavil:


---
Kamikaza: Ja, manipulacije bi bile mogoče. Ampak teoretiki zarot imate problem, kako pojasniti odvečno število mrtvih.

Eden od vzrokov je tudi, da si pred korono dobil za vsak drek antibiotike. Od korone naprej pa niso več tako pogosto dajali antibiotike. In tudi tu je vzrok, da jih je zato več umrlo kot prejšnja leta. Slišal od zdravstvene delavke.

m0LN4r ::

Kolegov oce je umrl v bolnici, ker ga je dobil infarkt, hkrati pa je bil covid pozitiven, ga je ob smtri vprasal, ce lahko na krton napisejo, da je umrl zaradi covida, ker potem dobijo vec od drzave.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

DostMam ::

Pazi: spet eden, ki dovoli, da se v karton napiše, ker se dobi od države!
In ne samo to! Še doktorji ga milo prosijo: "Gospod, ali lahko?"
Ah! Čisto sem pozabil državo, ki vse to gleda in plačuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DostMam ()

enemon ::

m0LN4r je izjavil:

Kolegov oce je umrl v bolnici, ker ga je dobil infarkt, hkrati pa je bil covid pozitiven, ga je ob smtri vprasal, ce lahko na krton napisejo, da je umrl zaradi covida, ker potem dobijo vec od drzave.


Težko verjamem, da umirajočega nadlegujejo s tem, kaj naj napišejo kot vzrok smrti. Pa najmanj nehigienično je tako početje.

m0LN4r ::

Kolega (sina) so vprasali na hodniku po tistem, ko je umrl, ce ima kaj proti, da ne bo pozneje kaksnih nesporazumov.
Se je strinjal, kaj pa naj.
Dvomim, da si je to izmislil, ko sem govoril znjim iz oci v oci naslednji dan po pogrebu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

sbawe64 ::

Kolega (sina) so spraševali, ne očeta.


V Kanadi so za samomorilce, ki so bili pozitivni na testu, pod vzrok smrti navedli covid.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

kamiKaZaA ::

««
3 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Antivaxx club (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25839775 (36780) ahac

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653408 (43671) bluefish

Več podobnih tem