» »

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala?

Kdaj in kako se bo epidemija Covida-19 končala?

1 2 3
4
»

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

zmaugy je izjavil:

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

A proti gripi ste bili vsako leto cepljeni? Nisem vedel, da je to tudi obstajalo v Sloveniji.


Ne, bili pa smo proti mumpsu, rdečkam, otroški paralizi, tetanusu pa takim rečem.

No, tisti, ki jih je kaj ugriznilo za prst, pa tudi proti steklini. :))

V tistih “junaških” časih so nas cepili proti kozam in so cepljene pocahnali po roki, tako da je ostal znak gor za zmeraj.
Si ne predstavljam kaj bi se danes zgodilo ob takšnih izvršenih dejstvih… Facebook bi pregorel.

Kaj tebi provokatorju ni jasno ob tem mojem zapisu?

kamiKaZaA je izjavil:


Če me kot malega ne bi cepili proti vodenim kozam (norice), bi verjetno umrl. Ker sem zbolel z njimi in jih po zaslugi cepiva prebolel brez posledic. Taka cepiva so pomembna. So tudi preizkušena.


Hahahaha, a ti to resno? A zaradi vodenih koz bi umrl, če ne bi bil cepljen? In potem govoriš o covidu? Jezus, molimo bratje in sestre...:))
Če po takšni klamfi ne ugotoviš, da si popolnoma nekvalificiran, da pišeš o epidemiji nalezljive bolezni, potem si pač…kamikaza…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

No, pa ti jaz povem da pri vsaki stvari jemlješ bombon iz vrečke kjer je par zastrupljenih. Ko sedež v avto, ko poješ kosilo,... Si samo preneumen da bi se tega zavedal.

Ti si preneumen. Mene so starši vedno učili, da nikoli ne jej bombona, ko se voziš v avtu ali s kolesom, ker se ti lahko zaleti in laho zaradi tega tudi umreš. In jaz ne jem bombonov, ko se vseden v avto. Ampak to takemu bučkotu kot si ti ne moreš dopovedati.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

Vodene koze so za otroka podobno nevarne kod covid (beri skoraj nič). Nevarne so starejšim (cca 50x bolj) ki jih niso preboleli v mladosti in zato cepimo otroke z njimi, da nebi bili prenašalci na starše,... In ne ker bi bile vodene koze otrokom nevarne. Bravo kamikaza, še ena tvoja genialna. Cepil si se proti bolezni kjer so zapleti okoli 1:4000 in te je rešilo, nebi se pa proti bolezni kjer so 1:100.

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

No, pa ti jaz povem da pri vsaki stvari jemlješ bombon iz vrečke kjer je par zastrupljenih. Ko sedež v avto, ko poješ kosilo,... Si samo preneumen da bi se tega zavedal.

Ti si preneumen. Mene so starši vedno učili, da nikoli ne jej bombona, ko se voziš v avtu ali s kolesom, ker se ti lahko zaleti in laho zaradi tega tudi umreš. In jaz ne jem bombonov, ko se vseden v avto. Ampak to takemu bučkotu kot si ti ne moreš dopovedati.


Če bi te starši naučili razumevanja bi razumel kaj pomeni izbrati iz vrecke bombonov...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

billy ::

za vodene koze je obvezno cepljenje otrok? oz koliko otrok se cepi?

jest10 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

No, pa ti jaz povem da pri vsaki stvari jemlješ bombon iz vrečke kjer je par zastrupljenih. Ko sedež v avto, ko poješ kosilo,... Si samo preneumen da bi se tega zavedal.

Ti si preneumen. Mene so starši vedno učili, da nikoli ne jej bombona, ko se voziš v avtu ali s kolesom, ker se ti lahko zaleti in laho zaradi tega tudi umreš. In jaz ne jem bombonov, ko se vseden v avto. Ampak to takemu bučkotu kot si ti ne moreš dopovedati.


:)):)):))
Noro, kako ti fali že popolnoma enostavno razumevanje

zmaugy ::

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če me kot malega ne bi cepili proti vodenim kozam (norice), bi verjetno umrl. Ker sem zbolel z njimi in jih po zaslugi cepiva prebolel brez posledic. Taka cepiva so pomembna. So tudi preizkušena.


Ti očitno ne ločiš niti črnih in vodenih koz.

Tip je eden večjih strokovnjakov foruma za nalezljive bolezni…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

3p ::

kamiKaZaA je izjavil:

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če me kot malega ne bi cepili proti vodenim kozam (norice), bi verjetno umrl. Ker sem zbolel z njimi in jih po zaslugi cepiva prebolel brez posledic. Taka cepiva so pomembna. So tudi preizkušena.


Ti očitno ne ločiš niti črnih in vodenih koz.

;((

What? Kdo še te zboli s črnimi kozami danes? Kot kaže ti ne ločeih med vodenimi kozami (noricami) in črnimi kozami. Malo pogooglaj, pa boš takoj našel razliko.


Ne, jaz že ločim. Ampak ti govoriš o nevarnosti smrti zaradi vodenih koz. In o pomembnosti cepljenja. (lepo in prav)

Hkrati pa "prodajaš" covid za prehlad ali gripo.

Za vodenimi kozami je leta 2015 umrlo 6400 ljudi. Pa si ti je zdelo vredno cepiti. Verjetno jih je več umrlo za "navadnim prehladom". Za covidom je v 2020 umrlo, koliko že, ljudi?

Vodene koze so, v še v primerjavi z navadno sezonsko gripo, res "prehlad".

Še malo zgodovine: cepljenje proti vodenim kozam je dokaj novo. Nas niso cepili. Ni veljalo za dovolj nevarno bolezen. Pač, tiste izpuščaje si si mazal z ogabno belo packarijo, pa je minilo.

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Vodene koze so za otroka podobno nevarne kod covid (beri skoraj nič). Nevarne so starejšim (cca 50x bolj) ki jih niso preboleli v mladosti in zato cepimo otroke z njimi, da nebi bili prenašalci na starše,... In ne ker bi bile vodene koze otrokom nevarne. Bravo kamikaza, še ena tvoja genialna. Cepil si se proti bolezni kjer so zapleti okoli 1:4000 in te je rešilo, nebi se pa proti bolezni kjer so 1:100.


1:100. Torej je od COVIDA lani umrlo 70.000.000 ljudi. Res si pameten s temi tvojimi matematičnimi številkami. Sem že 100x povedal, pa bom še 101x. Ti v gospodarstvu s tvojim znanjem matematike (diplomo) nimaš kaj početi. Imaš srečo, da obstaja javna uprava, kjer so važne veze in poznanstva, ter je vseeno, če imaš OŠ ali diplomo iz matematike. Za tisto nedelo ste vsi enako plačani (razne agencije same sebi namen).

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

billy ::

Pomoje mislil črne koze in ne vodene? Ne vem če sem kadarkoli slišal, da se kak otrok cepi za vodene koze?

A110 ::

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

Vodene koze so za otroka podobno nevarne kod covid (beri skoraj nič). Nevarne so starejšim (cca 50x bolj) ki jih niso preboleli v mladosti in zato cepimo otroke z njimi, da nebi bili prenašalci na starše,... In ne ker bi bile vodene koze otrokom nevarne. Bravo kamikaza, še ena tvoja genialna. Cepil si se proti bolezni kjer so zapleti okoli 1:4000 in te je rešilo, nebi se pa proti bolezni kjer so 1:100.


1:100. Torej je od COVIDA lani umrlo 70.000.000 ljudi. Res si pameten s temi tvojimi matematičnimi številkami. Sem že 100x povedal, pa bom še 101x. Ti v gospodarstvu s tvojim znanjem matematike (diplomo) nimaš kaj početi. Imaš srečo, da obstaja javna uprava, kjer so važne veze in poznanstva, ter je vseeno, če imaš OŠ ali diplomo iz matematike. Za tisto nedelo ste vsi enako plačani (razne agencije same sebi namen).


:)) Seveda, ker je bilo 7 milijar okuženih na svetu. V Sloveniji je bilo 300.000 potrjenih primerov in 4000 smrti. Se dobro da cel svet vodi dokaj natančno statistiko

zmaugy ::

kamiKaZaA je izjavil:

3p je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Če me kot malega ne bi cepili proti vodenim kozam (norice), bi verjetno umrl. Ker sem zbolel z njimi in jih po zaslugi cepiva prebolel brez posledic. Taka cepiva so pomembna. So tudi preizkušena.


Ti očitno ne ločiš niti črnih in vodenih koz.

;((

What? Kdo še te zboli s črnimi kozami danes? Kot kaže ti ne ločeih med vodenimi kozami (noricami) in črnimi kozami. Malo pogooglaj, pa boš takoj našel razliko.

OMG, res je razlog, da ne berem več tvojih neumnosti in jih potem opazim v odgovorih prisebnih članov foruma.
Daj se odklopi od tele teme, svojo kvoto neumnosti si že porabil…>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

jest10 ::

billy je izjavil:

Pomoje mislil črne koze in ne vodene? Ne vem če sem kadarkoli slišal, da se kak otrok cepi za vodene koze?

Seveda se lahko cepi proti vodenim. Sicer pri nas ni tako popularno, ponekod pa se cepi veliko otrok.
Drugače se tudi priporoča, da se cepiš, če nisi prebolel v mladosti

A110 ::

Tele njegove blodnje danes so dejansko suho zlato. Tako za v okvir. Dvomim da lahko to se kdaj preseže. Pustimo se presenetiti :)):))

billy ::

Cepljenje proti noricam ni vključeno v obvezni ali priporočeni cepilni program in je zato samoplačniško.

zmaugy ::

A110 je izjavil:

Tele njegove blodnje danes so dejansko suho zlato. Tako za v okvir. Dvomim da lahko to se kdaj preseže. Pustimo se presenetiti :)):))

Pazi, te bo obtožil, da si zmaugy…:))
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

billy ::

niti priporočajo ne cepljenje za otroke, in to je za bolezen ki je poznana že xy let, cepivo pa tudi verjetno že x let.

Za kovid pa bodo kar naenkrat začeli svetovat, oz priporočat, da se otroki cepijo. hm hm?

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

A110 je izjavil:

Vodene koze so za otroka podobno nevarne kod covid (beri skoraj nič). Nevarne so starejšim (cca 50x bolj) ki jih niso preboleli v mladosti in zato cepimo otroke z njimi, da nebi bili prenašalci na starše,... In ne ker bi bile vodene koze otrokom nevarne. Bravo kamikaza, še ena tvoja genialna. Cepil si se proti bolezni kjer so zapleti okoli 1:4000 in te je rešilo, nebi se pa proti bolezni kjer so 1:100.


1:100. Torej je od COVIDA lani umrlo 70.000.000 ljudi. Res si pameten s temi tvojimi matematičnimi številkami. Sem že 100x povedal, pa bom še 101x. Ti v gospodarstvu s tvojim znanjem matematike (diplomo) nimaš kaj početi. Imaš srečo, da obstaja javna uprava, kjer so važne veze in poznanstva, ter je vseeno, če imaš OŠ ali diplomo iz matematike. Za tisto nedelo ste vsi enako plačani (razne agencije same sebi namen).


:)) Seveda, ker je bilo 7 milijar okuženih na svetu. V Sloveniji je bilo 300.000 potrjenih primerov in 4000 smrti. Se dobro da cel svet vodi dokaj natančno statistiko

Daj preberi si še enkrat to ali pa najami prevajalca:
Pa ne mi zdaj od gripe umre 10x manj. Ni res. Ker so vsakega, ki je bil COVID pozitiven zadnjih 28 dni (z nesigurnimi testi in preveč cikli 35-45) avtomatsko pripisali, da je umrl zaradi COVIDa. A na drugi strani, pri cepljenih kateri umrejo v roku 2 tednov po cepljenju, pa trdijo, da to ni zaradi cepiva, ampak zaradi od prej pridruženih bolezni.

To je ta dvoličnost, laž in propaganda. Če bi vse bilo regularno in pošteno bi od COVIDA umrlo podobno ljudi kot od gripe, ker je vse podobno. Razen, da se COVID hitreje širi. A ni tako nevaren kot Ebola ali kuga kot nekateri korona-paničarji radi primerjate. Zato je tudi vseeno, če se hitreje širi, če 99% ljudi 2x kihne, za dan ali dva odleži v postelji s čajčekom in preboli ta virus.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

3p ::

billy je izjavil:

Pomoje mislil črne koze in ne vodene? Ne vem če sem kadarkoli slišal, da se kak otrok cepi za vodene koze?


Cepivo je na voljo, cepljenje pa ni obvezno, kolikor vem.

Zdaj, ali je staknil črne koze, pa ga je cepivo rešilo. Malo verjetno.
Ali je staknil vodene koze, pa ... najbrž sploh ni bil cepljen proti njim. Pa ni vedel. Najbolj verjetno.
Ali pa je staknil vodene koze kljub temu, da je bil cepljen proti njim. Malo verjetno.

No, če komu do zdaj ni bilo kristalno jasno, kakšen ekspert za nalezljive bolezni je pisec, upam da je tole dvome dodatno razblinilo.

zmaugy ::

billy je izjavil:

niti priporočajo ne cepljenje za otroke, in to je za bolezen ki je poznana že xy let, cepivo pa tudi verjetno že x let.

Za kovid pa bodo kar naenkrat začeli svetovat, oz priporočat, da se otroki cepijo. hm hm?


To je res, ko so moji zboleli, sploh nismo vedeli, da to cepivo obstaja. Mislim pa, da so norice primer, ko bolezen nudi boljšo trajno imunost kot cepivo.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

A110 ::

zmaugy je izjavil:

billy je izjavil:

niti priporočajo ne cepljenje za otroke, in to je za bolezen ki je poznana že xy let, cepivo pa tudi verjetno že x let.

Za kovid pa bodo kar naenkrat začeli svetovat, oz priporočat, da se otroki cepijo. hm hm?


To je res, ko so moji zboleli, sploh nismo vedeli, da to cepivo obstaja. Mislim pa, da so norice primer, ko bolezen nudi boljšo trajno imunost kot cepivo.


V vsakem primeru je za otroke izjemno nenevarna bolezen. In je cepljenje priporočeno starejšim nad 50 ki se niso preboleli. Mi je pa res vedno bolj smešno vse skupaj. Tip trdi da ima odličen imunski sistem ter da se covida ne boji obenem pa ga na drug svet skoraj spravijo vodene koze. Najboljša pa je bila "lekcija" kako so njega starši učili da ne je bombonov med voznjo :))

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

billy je izjavil:

niti priporočajo ne cepljenje za otroke, in to je za bolezen ki je poznana že xy let, cepivo pa tudi verjetno že x let.

Za kovid pa bodo kar naenkrat začeli svetovat, oz priporočat, da se otroki cepijo. hm hm?


To je res, ko so moji zboleli, sploh nismo vedeli, da to cepivo obstaja. Mislim pa, da so norice primer, ko bolezen nudi boljšo trajno imunost kot cepivo.


V vsakem primeru je za otroke izjemno nenevarna bolezen. In je cepljenje priporočeno starejšim nad 50 ki se niso preboleli. Mi je pa res vedno bolj smešno vse skupaj. Tip trdi da ima odličen imunski sistem ter da se covida ne boji obenem pa ga na drug svet skoraj spravijo vodene koze. Najboljša pa je bila "lekcija" kako so njega starši učili da ne je bombonov med voznjo :))

Najboljša šola tvojih staršev je bila ta, da so te prepričali, da se zapreš za mesec dni v stanovanje >:D

Pravi Džek si. Pičke padajo na takšne. :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

zmaugy ::

A110 je izjavil:

zmaugy je izjavil:

billy je izjavil:

niti priporočajo ne cepljenje za otroke, in to je za bolezen ki je poznana že xy let, cepivo pa tudi verjetno že x let.

Za kovid pa bodo kar naenkrat začeli svetovat, oz priporočat, da se otroki cepijo. hm hm?


To je res, ko so moji zboleli, sploh nismo vedeli, da to cepivo obstaja. Mislim pa, da so norice primer, ko bolezen nudi boljšo trajno imunost kot cepivo.


V vsakem primeru je za otroke izjemno nenevarna bolezen. In je cepljenje priporočeno starejšim nad 50 ki se niso preboleli. Mi je pa res vedno bolj smešno vse skupaj. Tip trdi da ima odličen imunski sistem ter da se covida ne boji obenem pa ga na drug svet skoraj spravijo vodene koze. Najboljša pa je bila "lekcija" kako so njega starši učili da ne je bombonov med voznjo :))


Saj smo že ene parkrat videli, da na drugi strani dejansko nimajo milega pojma o osnovnih stvareh.
Ampak to jih ne ustavi pri trosenju bebavosti kar naprej. Sam ga dejansko ne berem, včasih opazim kaj v postih drugih in na kakšen resnično neumen “ocvirek” reagiram…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

A110 ::

Vedno so in vedno bodo.

kamiKaZaA ::

zmaugy je izjavil:

Sam ga dejansko ne berem, včasih opazim kaj v postih drugih in na kakšen resnično neumen “ocvirek” reagiram…

Zanimivo, da ne bereš, a pri "Opozori moderatorja" so skoraj vedno moji komentarji od tebe poslani... :D

dstr17_ ::

Velika kužnost je problematična, tudi če je relativno nizka smrtnost. Npr.:

- če se okuži 100k ljudi in ima virus 1% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 99k stranske učinke ali posledice.

- če se okuži 2k ljudi in ima virus 50% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 1k stranske učinke ali posledice.

V prvem primeru je škoda večja, saj je 99x več ljudi s stranskimi učinki.

A110 ::

dstr17_ je izjavil:

Velika kužnost je problematična, tudi če je relativno nizka smrtnost. Npr.:

- če se okuži 100k ljudi in ima virus 1% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 99k stranske učinke ali posledice.

- če se okuži 2k ljudi in ima virus 50% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 1k stranske učinke ali posledice.

V prvem primeru je škoda večja, saj je 99x več ljudi s stranskimi učinki.


Po kamikazovi logiki je za vse stvari enaka verjetno. Ali se zgodi ali pa ne. 1/2. Logično. :))

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

dstr17_ je izjavil:

Velika kužnost je problematična, tudi če je relativno nizka smrtnost. Npr.:

- če se okuži 100k ljudi in ima virus 1% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 99k stranske učinke ali posledice.

- če se okuži 2k ljudi in ima virus 50% smrtnost, potem je to 1000 smrti, pri čemer ima 1k stranske učinke ali posledice.

V prvem primeru je škoda večja, saj je 99x več ljudi s stranskimi učinki.


Po kamikazovi logiki je za vse stvari enaka verjetno. Ali se zgodi ali pa ne. 1/2. Logično. :))

;((

Spet si nekaj iz svoje riti potegnil in naredil svoje zaključke, ter jih meni podtaknil. ;(
To počnejo le idioti.

Sem že napisal, da če bi imel virus 50% smrtnost bi taboril pred ZD, da bi me cepili. Tako pa je meni ta virus nenevaren, ker nisem starejši od 70. let in nimam pridruženih bolezni. Ter sem ocenil sam pri sebi, da bolj tvegam z eksperimentanim cepivom kot pa okužbo z virusom. Moje telo, moje odločitve. In jaz sem tisti, ki bom nosil posledice. Enako velja za vse. Le da se danes tukaj debatira, ker je spet prišel fašizem na oblast in določene prisile in omejitve za vse zdrave ljudi, kateri smo spoštovali vse ukrepe in nismo zboleli. Sedaj bomo pa kaznovani zaradi tega. Čisti fašizem!

Ti @A110 pa se lahko spet počasi zapreš v stanovanje za 1 mesec. Prostovoljno seveda kot si to že storil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Dimnik ::

Moderatorji, dajte kamikazo mal na hladno

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Moderatorji, dajte kamikazo mal na hladno

Zakaj eni, ki ne napišete niti enega argumenta, pozivate po cenzuri in da se osebo odstrani iz debate? 8-O

Dimnik ::

Škoda časa za take

A110 ::

Jaz bi pa rad da teh postov modi ne pobrišejo da se bo čim dlje in da bo čimveč ljudi videlo kakšne idiotizme kamikaza strelja.

kamiKaZaA ::

Dimnik je izjavil:

Škoda časa za take

Saj pa ti ni potrebno niti brati teme, če ne misliš sodelovati. Vidim pa, da si moj sledilec in vedno klikneš na moj vpis "predlagaj izbris". In ker se v zadnjem času ni nič izbrisalo, sedaj že pozivaš, da se me odstrani iz debate. To je ja bolano.

Niti argumenta nisi dal, zakaj se me naj odstrani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Jaz bi pa rad da teh postov modi ne pobrišejo da se bo čim dlje in da bo čimveč ljudi videlo kakšne idiotizme kamikaza strelja.

Ti se prvo nauči pravilno vejice postavljat, potem pa pametuj drugim kaj pišejo. Da se sploh ne začnemo pogovarjati kako ti stavke tvoriš.

Le čevlje sodi naj Kopitar!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

A110 ::

Kako ironično da si ne tako dolgo nazaj se zbunil ravno na tako opazko soforumasov:8). Se pa strinjam da znajo biti moji stavki vcasih težko berljivi. Avtocorrect včasih naredi kakšno bedarijo ki je ne popravljam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

Kako ironično vejica da si ne tako dolgo nazaj se zbunil ravno na tako opazko soforumaŠov:8). Se pa strinjam vejica da znajo biti moji stavki vČasih težko berljivi. Avtocorrect včasih naredi kakšno bedarijo vejica ki je ne popravljam.

Vejice spet ne znaš postavljati. Prav tako imaš težave s šumniki. Tako, da se ne vlači ven z nekimi samopopravki, ker pojma nimaš in ne znaš pisati! Torej ni autocorrect kriv, da tvoriš čudno povezane stavke brez vejic.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

A110 je izjavil:

Tele njegove blodnje danes so dejansko suho zlato. Tako za v okvir. Dvomim da lahko to se kdaj preseže. Pustimo se presenetiti :)):))


Prava legenda ST-ja. :)) Hvaljen Jezus!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

A110 ::

:))

kamiKaZaA ::

A110 je izjavil:

:))

Tak ja, ti se rajši smeškotov drži, ker tu se potem ne vidijo slovnične napake oziroma, da ne znaš pisati. >:D

Vprašanje, če ti še niso diplomo iz matematike starši kupili? 8-)

Oziroma vprašanje, če ti sploh imaš diplomo ali se pa lažeš, da jo imaš? :)

Ker pri matematiki in statistiki isto kažeš, da nimaš pojma! :D

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Aha, zdaj si se, pa spravil, na slovnico, ker nimaš, argumentov!

:));(

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Aha, zdaj si se, pa spravil, na slovnico, ker nimaš, argumentov!

:));(

Namesto tebe sem začel delati slovnične popravke, ker vidim, da ti tega ne počneš več. >:D

Ben Dover ::

Zakaj uporabljaš mojo strategijo? Spomni se kaj svojega, to ne bo problem, ker si izredno inteligenten.

Telbanc ::

Torej da poskusim odgovorit na vprašanje, ki je postavljeno na začetku.

Epidemija je biila razglašena ko je blo u bolnicah ene 140 , na intenzivni pa 40 oseb.

Torej, bi lah bli čez 14 dni zunaj epidemije. Ko gremo pod te številke.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

kamiKaZaA ::

Ben Dover je izjavil:

Zakaj uporabljaš mojo strategijo? Spomni se kaj svojega, to ne bo problem, ker si izredno inteligenten.

Žal ne tako inteligenten kot ti. Priznam. In želim se učiti od najboljših. Znanja pa ni nikoli preveč!

Ben Dover ::

kamiKaZaA je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Zakaj uporabljaš mojo strategijo? Spomni se kaj svojega, to ne bo problem, ker si izredno inteligenten.

Žal ne tako inteligenten kot ti. Priznam. In želim se učiti od najboljših. Znanja pa ni nikoli preveč!


A lahko jem bombone leže ali je preveč smrtonosno? Kaj meniš?

m0LN4r ::

Ben Dover je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Zakaj uporabljaš mojo strategijo? Spomni se kaj svojega, to ne bo problem, ker si izredno inteligenten.

Žal ne tako inteligenten kot ti. Priznam. In želim se učiti od najboljših. Znanja pa ni nikoli preveč!


A lahko jem bombone leže ali je preveč smrtonosno? Kaj meniš?
Si ze koncal?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Ben Dover ::

m0LN4r je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Zakaj uporabljaš mojo strategijo? Spomni se kaj svojega, to ne bo problem, ker si izredno inteligenten.

Žal ne tako inteligenten kot ti. Priznam. In želim se učiti od najboljših. Znanja pa ni nikoli preveč!


A lahko jem bombone leže ali je preveč smrtonosno? Kaj meniš?
Si ze koncal?


Ne, zdaj mi ga vleče, ker se moram spočit malo, ona pa tudi.. A si ti?

m0LN4r ::

Torej ti si, ona ni.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kamiKaZaA ::

Telbanc je izjavil:

Torej da poskusim odgovorit na vprašanje, ki je postavljeno na začetku.

Epidemija je biila razglašena ko je blo u bolnicah ene 140 , na intenzivni pa 40 oseb.

Torej, bi lah bli čez 14 dni zunaj epidemije. Ko gremo pod te številke.

Imaš še kako prav. A "stroka" se po novem ne strinja s tem. Namesto, da bi že jutri bili v "zelenem", bo vlada s stroko zavlačevala še vsaj 1 mesec. Ker kaj bi se zgodilo, če bi jutri prešli v zeleno? Lahko bi prečkali v Avstrijo in nazaj brez PCR testov, cepilnega potnega lista... in tudi v druge države. Kdo bi se še potem cepil od jutri naprej? Vsi, ki se niso in imajo namen se cepiti, bi počakali do jeseni s tem cepljenjem.




https://www.24ur.com/novice/korona/ijs-...
S tem, ko sproščamo ukrepe, lahko prehitro dobimo občutek, da je vsega konec, kar pa ne drži, dodaja Logarjeva. Virus je še vedno v populaciji, zato na zaščitne ukrepe ne smemo pozabiti. Po besedah Logarjeve zelena faza ta teden verjetno še ne bo uradno razglašena. Stroka bo tudi temeljito premislila, ali bo ostala v zastavljeni obliki ali bi jo denimo razdelili na dva dela. "Morda prvi del do 100 in nato pod 100 povprečje dnevno. Bistvena razlika je namreč, ali imaš 290 ali pa 70 okužb dnevno v povprečju," pravi.

V praksi to pomeni, da bi se ukrepi sproščali nekoliko bolj postopno. "Da bi bilo v obdobju zelene faze v času epidemije še eno vmesno obdobje. V rumeni fazi smo sprostili veliko stvari, vendar pa ljudje še niso čisto ponotranjili principa PCT," razlaga Logarjeva. Kljub temu sproščenim ukrepom je namreč še vedno potrebno upoštevati določena pravila, kot je nošnja zaščitne maske in vzdrževanje socialne distance, dodaja.

Ben Dover ::

m0LN4r je izjavil:

Torej ti si, ona ni.


Nimfomanka pač.. (much not fun many hard work)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odobreno prvo cepivo proti covidu za mladostnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9510882 (1257) Pithlit

Prisilno cepljenje in rdeci seznam (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38653419 (43682) bluefish

Več podobnih tem