» »

Denarna socialna pomoc

Denarna socialna pomoc

Poorlilgirl ::

Imam Nlb racun, pa me zanima ce si ustvarim se racun preko Wise.com (nevem kako znano vam je to), ali bom ob zaprositvi denarne pomoci morala prilagati izpiske tudi tega, ali bo dovolj samo od NLB.

Zanima me tudi, ce se sploh da ugotovit da uporabljam ta racun?

hipertija ::

Nekdo bi pa rad državo in tiste, ki delamo, prinesel okoli... vse se vidi in vse se ve na računu. Tudi če imaš tujino, so dolžna poročati na furs.

Pa delat se spravi
Prekle za kurnk

Kurzweil ::

Seveda, zaradi tovrstnih stvari pa imamo davčne številke, na katere so vezani ti računi... tudi če ob odprtju kakšnega računa ni potrebno nevesti davčne, pa je to seveda tvoja dolžnost, da javiš FURSu... sicer zna biti, da gre stvar skozi, se pa moraš zavedat, da so kazni v povezavi z davkarijo tradicionalno brutalno visoke - se ni za igrat.

Tudi moj predlog je, da si najdeš zaposlitev, vse v življenju bo lažje ;)

Gagatronix ::

CSD-ji imajo zakonsko podlago za vpogled v vso dokumentacijo, skupaj z bancnimi racuni in podobnim.

Naj te se opomnim, da ce ne navedes resnicnih bancnih podatkov tu ne gre vec za prekrsek, temvec za kaznivo dejanje.

Ti je par stotakov res toliko pomemben ?

kriptobog ::

Itak. Če mutiš, samo denar na roke...

kixs ::

Ce imas denar v stumfu, ti ga noben ne vidi...

marsRover ::

pozdravljeni po očetu dobim 230€ penzije, a lahko dobim še podporo zraven? (sem zgubil službo pred kratkim)

xx23 ::

Ja, osnovna socialna je 402, dodatek za delovno aktivnost 104 EUR.

Lahko dobiš razliko med tvojih trenutnim prihodkom in zneskom socialne.

styrian ::

marsRover je izjavil:

pozdravljeni po očetu dobim 230€ penzije, a lahko dobim še podporo zraven? (sem zgubil službo pred kratkim)


Kako lahko dobiš penzijo po očetu?

nightrage ::

styrian je izjavil:

marsRover je izjavil:

pozdravljeni po očetu dobim 230€ penzije, a lahko dobim še podporo zraven? (sem zgubil službo pred kratkim)


Kako lahko dobiš penzijo po očetu?



To mene tudi zanima. 8-O

Ma_en_tm ::

Po očetu je prijatelj dobival penzijo vsaj do 20ga leta, ker mu je oče umrl nekje pri 15ih(mogoče jo dobiva še naprej, ga nisem že dolgo videl). Verjetno kaj na to foro?

beta1 ::

Izredni status? Izredno solanje?

Samo ce ima ta status, potem ne more imeti DSPja.

Edino da neha prejemati pokojnino in vzame DSP.

Tako nekako bi lahko bilo to.
Huawei LTE CPE master.

tikitoki ::

Starsi so te dolzni prezivljati do 26 leta, v primeru, da se se solas. Znajo veljapti podobni pogoji.

Njegov oce je vplaceval prispevke, v primeru zgopdnje smrti, je edino pravilno, da iz tega naslova crpajo sredstva morebitni potomci. Nekateri imate socutje kamna.

Ma_en_tm ::

tikitoki je izjavil:

Starsi so te dolzni prezivljati do 26 leta, v primeru, da se se solas. Znajo veljapti podobni pogoji.

Njegov oce je vplaceval prispevke, v primeru zgopdnje smrti, je edino pravilno, da iz tega naslova crpajo sredstva morebitni potomci. Nekateri imate socutje kamna.


Ja imaš prav ja, sem se zdaj spomnil da mi je ata pravil da jo je tudi on imel, ko je bil mlajši(še v 70ih), imel jo je pa nekje do začetka 90ih ko se je prvič zaposlil.

filip007 ::

Vsak priliv, ki je zunaj socialne in ni naveden v Vlogi ti odbijejo, pa tudi če je samo 20€.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Gagatronix ::

Ne govori na pamet.

filip007 ::

Če je to namenjeno meni, to imam in sem že imel tako.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

zobnik ::

Upoštevajo vse kar lahko vidjo, no nov TV za 1000 evrov, avto pisan na drugega za 10 jurjev in dnar v nogavici...tega ne vidjo in tudi šefi firm tko delajo.
Ampak zarad takih mamo davke visoke in če maš s.p. plačuješ cca 400 evrov mesečno. Če bi bli šefi fer bi lahko plačeval na promet.
Rešitve tukaj ni kot pa al smo fer državljani al pa ne in bo država nabila davke, prispevke vsem.

kriptobog ::

zobnik je izjavil:

Upoštevajo vse kar lahko vidjo, no nov TV za 1000 evrov, avto pisan na drugega za 10 jurjev in dnar v nogavici...tega ne vidjo in tudi šefi firm tko delajo.
Ampak zarad takih mamo davke visoke in če maš s.p. plačuješ cca 400 evrov mesečno. Če bi bli šefi fer bi lahko plačeval na promet.
Rešitve tukaj ni kot pa al smo fer državljani al pa ne in bo država nabila davke, prispevke vsem.


Najprej naj bo fer država, pa bomo tudi ostali fer. Dokler moram pa za enako storitev plačevati veliko več, kot večina, bomo pa goljufali. Za zdravstvo sem plačeval ogromno, dobil pa enako storitev, kot vsi. Za vrtec plačujem max znesek, medtem ko nekateri plačujejo 30€. Za isto storitev! Dokler bodo tako kaznovali uspešne, bomo uspešni prikazovali minimalni promet in si izplačevali minimalce, ter kar se da preselili v davčne oaze.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokojnina po očetu?

Oddelek: Loža
266900 (5201) [D]emon

Simobil Pobral Vse :/

Oddelek: Loža
283443 (2899) opeter
»

Oce umrl: Komu pripada penzija?

Oddelek: Loža
204406 (3619) Tilen
»

Priimek otroka: po očetu, materi ali obeh? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10015106 (11388) duque

Več podobnih tem