» »

Zakaj je brazilska agencija za zdravila zavrnila rusko cepivo Sputnik proti covidu-19

1
2
»

Conini ::

z0mbie je izjavil:

Dejansko pa je vse skupaj popolnoma identicno za zunanjega opazovalca,


Kako je lahko popolnoma identično, če niti tretje faze preiskusa cepiva niso naredili!??!

MrStein ::

Če si dovolj fanatik, vidiš vse mogoče.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

z0mbie ::

Sem slucajno, ko sem smrklji kazal Laibache nasel lep primer kako se obnasajo fanboyi tukaj, seveda bo imela ona fotra, ki mu je nekaj jasno, kar je bilo njim odtujeno. Za vecino bo obveljala John Oliverjeva razlaga in hudo pametne friske bojo delali, ko bojo razlagali amerisko mnenje kot svoje.



Pa da ne bo pomote, John Oliver mi je zelo ljub (splaca se prebrati komentarje, mislim, da je to njegov dalec najbolj downvotan prispevek: "Great! In just 3 minutes I lost all the respect I've ever had for this guy... "), ampak kot je on brcal v temo "na prvo zogo", tako brca v temo navijastvo v tem threadu. Pac zabava podkozolske ljudske mnozice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

z0mbie ::

/.../ "A bomo drkali na Astra Zeneco? Ampak Pfizer ima pa vecje joske, pa faf-znabl od Mondene me pa bolj rajca. Marine Aleksandrove pa ne poznam, mogoce je dobra ampak je ne poznam dovolj, ker samo Hollywoodske blowjobe spremljam, torej zagotovo ni ok. Hebes intelektualce, \"men nou nben gov'ru\""

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

showsover ::

Mene je to precej presenetilo...

V Rusiji cepili le šest odstotkov prebivalcev

V Rusiji cepljenje proti novemu koronavirusu še vedno napreduje počasi. Z dvema odmerkoma cepiva do zdaj cepljenih približno devet milijonov ljudi, kar je približno šest odstotkov prebivalstva, prvi odmerek pa je prejelo 13 milijonov ljudi.

Glede na raziskave večina Rusov ne želi biti cepljena, saj mnogi dvomijo v varnost ruskih cepiv, po nekaterih poročilih pa cepiva niso na voljo v vseh ruskih regijah.

Ruski predsednik Vladimir Putin državljane poziva, naj se cepijo, saj bodo lahko vse ukrepe za zajezitev pandemije odpravili šele takrat, ko bo cepljenih okoli 70 odstotkov vseh odraslih.

V Rusiji, ki ima 144 milijonov prebivalcev, so razvili in registrirali tri cepiva proti novemu koronavirusu: poleg Sputnika V, še EpiVacCorona in CoviVac. Cepivo Sputnik V je sicer na ruskem trgu že skoraj devet mesecev.

zmaugy ::

z0mbie je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jaz verjamem Rusom. Poglejmo Srbijo vsi happy.


Tudi jaz. Ce pri cepivu kdo v UK/ZDA zahebe, izgubi sluzbo, pa mastno odpravnino odnese domov (da bo tiho), v Rusiji bi pa izginil, pa se familija zraven, tako da verjamem v Putinovo pozitivno vzpodbudo raziskovalcem, da je cepivo karnajboljse. Se grem takoj cepit z njim, niti trepnil ne bi.


Takole sposobni so ruski ministri (vključuje tudi Putinovo reakcijo):

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

z0mbie ::

zmaugy je izjavil:

Takole sposobni so ruski ministri (vključuje tudi Putinovo reakcijo):


U, je ze prevec casa poteklo, pa so nekateri ze marsikaj pozabili, mar ne? Dajmo malo obujat spomine... best and the brightest... best and the brightest...









Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

LightBit ::

Na da se boš še malo jezil: https://www.space.com/russian-soyuz-hol...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LightBit ()

D3m ::

Kakšen satelit so pa poslali?
|HP EliteBook|R5 6650U|

z0mbie ::

LightBit je izjavil:

Na da se boš še malo jezil: https://www.space.com/russian-soyuz-hol...


Ce je na mene letelo, jaz se nic ne jezim, rezim se, kako se obupno trudite povedati, da so pizde, ki so vam sprale mozgane z marketingom, hollywoodom,... boljse od drugih pizd, ki tega niso naredile, dejansko je pa oboje ena in isti "smorn". :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

zmaugy ::

@z0mbie:

Ti si trdil, kako so Rusi hladno učinkoviti in oh in sploh, praktično si jim pripisal skoraj nadnaravne sposobnosti, ker če je kakšna pizdarija, potem grejo glave ipd.
Ne vem kako si v to privlekel predsednike ampak si kot kaže na tegale pozabil:

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

LightBit ::

z0mbie je izjavil:

LightBit je izjavil:

Na da se boš še malo jezil: https://www.space.com/russian-soyuz-hol...


Ce je na mene letelo, jaz se nic ne jezim, rezim se, kako se obupno trudite povedati, da so pizde, ki so vam sprale mozgane z marketingom, hollywoodom,... boljse od drugih pizd, ki tega niso naredile, dejansko je pa oboje ena in isti "smorn". :))

Ali potem Brazilci in Slovaki samo Hollywood propagando širijo?
Ti si dejansko trdil, da bi se raje cepil z Sputnikom zaradi Putina.

z0mbie ::

zmaugy je izjavil:

Ti si trdil, kako so Rusi hladno učinkoviti in oh in sploh, praktično si jim pripisal skoraj nadnaravne sposobnosti


zmaugy, saj danes si vzel tablete? Skrbi me, resno haluciniras, mogoce ne bi bilo slabo, ce bi sel k zdravniku, rabis mocnejso dozo. A glasove ze tudi slisis?

(predsednike sem ti nalimal, da ti pokazem neumnost tvojega odgovora... ampak izgleda nisi dojel)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

z0mbie ::

LightBit je izjavil:

Ti si dejansko trdil, da bi se raje cepil z Sputnikom zaradi Putina.


Ma nemoj, kaj ne poves :)):)):)):)):)) Tisti malo bolj inteligentni navijaci so utihnili, tisti ta malo bolj "trdi" pa ostajajo in jim ni cisto nic jasno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: z0mbie ()

LightBit ::

Za koga pa jaz navijam?

zmaugy ::

z0mbie je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jaz verjamem Rusom. Poglejmo Srbijo vsi happy.

Tudi jaz. Ce pri cepivu kdo v UK/ZDA zahebe, izgubi sluzbo, pa mastno odpravnino odnese domov (da bo tiho), v Rusiji bi pa izginil, pa se familija zraven, tako da verjamem v Putinovo pozitivno vzpodbudo raziskovalcem, da je cepivo karnajboljse. Se grem takoj cepit z njim, niti trepnil ne bi.


Le kdo rabi tablete, ha? :D Ruskemu ministru ni niti jasno, zakaj je v Indonezijo težko izvažati svinjino, ob tej blamaži ne "izgine njegova družina", ampak se Putin zgolj prime za glavo in nemočno reži svojemu pajdašu...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Ben Dover ::

Pijani Jelcin je res vse zafural do nafte, na srečo je predal štafeto Putinu, od takrat pa gredo samo na bolje. Anti propaganda pa se povečuje sorazmerno z močjo Rusije, če niste opazili, tudi demokracija se "širi" počasneje, ker je spet protiutež na vzhodu.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

zmaugy je izjavil:

z0mbie je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jaz verjamem Rusom. Poglejmo Srbijo vsi happy.

Tudi jaz. Ce pri cepivu kdo v UK/ZDA zahebe, izgubi sluzbo, pa mastno odpravnino odnese domov (da bo tiho), v Rusiji bi pa izginil, pa se familija zraven, tako da verjamem v Putinovo pozitivno vzpodbudo raziskovalcem, da je cepivo karnajboljse. Se grem takoj cepit z njim, niti trepnil ne bi.


Le kdo rabi tablete, ha? :D Ruskemu ministru ni niti jasno, zakaj je v Indonezijo težko izvažati svinjino, ob tej blamaži ne "izgine njegova družina", ampak se Putin zgolj prime za glavo in nemočno reži svojemu pajdašu...

Saj mu taki ustrezajo. Če bi bili pametni, bi se mu lahko upirali.

zmaugy ::

LightBit je izjavil:

zmaugy je izjavil:

z0mbie je izjavil:

mahoni je izjavil:

Jaz verjamem Rusom. Poglejmo Srbijo vsi happy.

Tudi jaz. Ce pri cepivu kdo v UK/ZDA zahebe, izgubi sluzbo, pa mastno odpravnino odnese domov (da bo tiho), v Rusiji bi pa izginil, pa se familija zraven, tako da verjamem v Putinovo pozitivno vzpodbudo raziskovalcem, da je cepivo karnajboljse. Se grem takoj cepit z njim, niti trepnil ne bi.


Le kdo rabi tablete, ha? :D Ruskemu ministru ni niti jasno, zakaj je v Indonezijo težko izvažati svinjino, ob tej blamaži ne "izgine njegova družina", ampak se Putin zgolj prime za glavo in nemočno reži svojemu pajdašu...

Saj mu taki ustrezajo. Če bi bili pametni, bi se mu lahko upirali.

Točno to. In ob temu so neki miti o tem, kako so ruske institucije in službe učinkovite, precej hecni.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

z0mbie ::

Ben Dover je izjavil:

Anti propaganda pa se povečuje sorazmerno z močjo Rusije, če niste opazili, tudi demokracija se "širi" počasneje, ker je spet protiutež na vzhodu.


Cestitke. Vsaj en, ki ni na tabletah.

zmaugy ::

z0mbie je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Anti propaganda pa se povečuje sorazmerno z močjo Rusije, če niste opazili, tudi demokracija se "širi" počasneje, ker je spet protiutež na vzhodu.


Cestitke. Vsaj en, ki ni na tabletah.

Hvala, ker si pohvalil kolega Bena Doverja. Tudi sam zelo cenim njegovo mnenje, s katerim se v bistvu strinjam - kakor koli protislovno se to morda zdi.

PS: Ups, upam da nekdo ne bo prebral tegale posta...>:D
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Velika Britanija prva odobrila oxfordsko vektorsko cepivo proti covidu-19 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
11220551 (16097) BlaY0

Več podobnih tem