» »

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Ali so cepilni potni listi uvod v digitalno diktaturo po kitajskem vzoru?

Temo vidijo: vsi

ubermensch ::

digitalcek je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Fašizem je način komunikacije - digitalček 2021

Čudno, da v FAŠIZMU lahko protestirate, kljub ukrepom. XD


Ipak, na srečo, NISMO 1938.
Je pa manipulacija (po zaslugi spleta) tako napredovala, da se jim na naše reakcije - smeje. In hebe.

Janša se dejasnko boji baje le nad 50.000 demonstrantov.
Prav zato v Sloveniji NIKOLI VEČ ne bo dovoljeno zbiranje več kot 5000 ljudi naenkrat. Pa naj bo epidemija, plandemija, ali nič od tega.

5000 ljudi v celi Sloveniji, ne v Ljubljani...

Da ni fašizma vsak dan več?

"Pred poslanci odločanje o nadzoru izvajanja karantene na domu"...

https://www.rtvslo.si/slovenija/pred-po...


digitalcek je izjavil:

Da ni fašizma v Sloveniji vsak dan več?

https://www.rtvslo.si/slovenija/pred-po...


Lol, kaj bi potem šele rekel glede Nove Zelandije, kjer so ustanavljali "karantenska taborišča"? In mnogo hujši ukrepi drugod po svetu?

Dej nehej prosim, neveš kaj je f od fašizma, če je zate trenutna vlada fašistična. Pa nisem nek zagovornik vlade ali karkoli, ampak take izjave levih snežink so pa res smešne.

Ben Dover ::

Propaganda naredi svoje.. digitalček pa vse pokonzumira, brez pogleda v tujino, razen HR, tja hodi na morje in to ga skrbi. :))

snezak21 ::

ubermensch je izjavil:

Lol, kaj bi potem šele rekel glede Nove Zelandije, kjer so ustanavljali "karantenska taborišča"? In mnogo hujši ukrepi drugod po svetu?

To da imajo podobne "zamisli" tudi drugod, se ne pomeni da je vse ok. Konec koncev je bil nacizem/fasizem tudi v Italiji in Spaniji, se pravi je je bilo v Nemciji vse cisto cool, ker so Italjani in Spanci imeli podobno. Dost cool logika.

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

Propaganda naredi svoje.. digitalček pa vse pokonzumira, brez pogleda v tujino, razen HR, tja hodi na morje in to ga skrbi. :))


Je pa hecno, ane, DA ME NE skrbi, ker se kar 43% Hrvatov ne misli cepiti...
Je lepo napisal nekaj mesecev nazaj tisti na demonstracijah v Zagrebu: Cijepi si ti tvoju mamu...

https://www.novilist.hr/novosti/cak-43-...

In me ne skrbi niti za tistih (približno) mijon Slovencev, ki bo letos šlo na dopust na Hrvaško. Manjka smajli, ki vam kaže jezik...

Zakaj ravno na Hrvaško? Ker obstaja velika možnost, da nam bodo julija in avgusta na njihovi meji njihovi policisti samo mahali: Vozi, vozi...
Torej nič PCR-a = nič prcanja v glavo = nič stroškov.

In obstaja velika možnost, da nam bodo, Slovencem, ob vrnitvi v Slovenijo Hrvati financirali polovico stroška za PCR test!
Torej NIČ prcanja v glavo v obliki karantene...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Te bo skrbelo jeseni, ko boš spet zaprt in se drl fašizem..

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

Te bo skrbelo jeseni, ko boš spet zaprt in se drl fašizem..


Mislim, da bom kar ostal dol do pomladi, mogoče celo do maja, ali junija 2022.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

snezak21 ::

Ben Dover je izjavil:

Te bo skrbelo jeseni, ko boš spet zaprt.

Ma niti ne, tako kot me ni ob tokratnem zaprtju. Potrdilo da si sluzbeno resi vse stvari. Od gostilen in hotelov pa do virusa, ki na ljudi, ki so na poti sluzbeno ne deluje... vsaj sodec po znanstvenih razlagah. ;)

Ben Dover ::

Ja, fašizem nam dovoljuje izjeme, če se gre za preživetje, kdo bi si mislil..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

snezak21 ::

Bolj prav bi bilo napisano, da fasizem dovoljuje izjeme svoji kasti priviligirancev. Jaz imam zgolj to sreco, da lahko izkoristim te izjeme, ki v osnovi niso misljene za tiste, ki delajo, za vse tisto kar delam tudi za veselje in ne za sluzbo. Tako da grem lahko tudi sluzbeno kolesarit v Italijo, smucat v Avstrijo ali tect po hribih v Svico, ce je treba. Tako da mi je cisto vseeno glede zaprtja, norih pogojev ali cepljenja. Bo pac vec sluzbenih poti, big deal.

Ben Dover ::

Torej izkoriščaš privilegije za lastne užitke, lepo da priznaš. Ravno zato rabimo hude ukrepe, ker vidite samo sebe. Malo razmisli kaj si napisal, zmedenec.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

snezak21 ::

Tako kot vsi. Eni se cepite za lastne uzitke, drugi pa namesto tega raje napisemo delovni nalog.

Ben Dover ::

Oh ja... :))

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

Torej izkoriščaš privilegije za lastne užitke, lepo da priznaš. Ravno zato rabimo hude ukrepe, ker vidite samo sebe. Malo razmisli kaj si napisal, zmedenec.


Hudi ukrepi po tvoje (seveda podtikam ampak ne morem drugače):

- zašvasat v stanovanja
- nekajletna prepoved iti iz Ljubljane v Domžale, ali v Litijo
- vsako leto vsaj 9-mesečna policijska ura od 20-ih do osmih zjutraj
- če ne zaleže pa ciklon B v stanovanja skozi ventilacijo, ali skozi ključavnico...

Taki bi bili zelo uporabni že leta 1936, 1937. Bi bili najmanj Oberstumfürerji...
Se taki sploh zavedate, da imate vse potrebne nastavke za fašiste, naciste?

Na srečo ste se rodili 100 let prepozno. Ampak vseeno ŠKODITE človeštvu, svobodnemu duhu. Pa tudi zdravi pameti ravno ne delate usluge...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

A bo drgač? Špila ti ga fejst..

digitalcek ::

snezak21 je izjavil:

Tako kot vsi. Eni se cepite za lastne uzitke, drugi pa namesto tega raje napisemo delovni nalog.


No, mogoče se ne cepijo za užitke, se pa ZAGOTOVO gemblajo z lastnim zdravjem, predvsem z imunskim sitemom, ki je pred cepljenjem stabilen, po cepljenju pa nič več..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

snezak21 ::

digitalcek je izjavil:

No, mogoče se ne cepijo za užitke

Vecina se jih cepi za lastne uzitke. Prost vstop v gostilno, odhod na dopust na Hrvasko in podobne stvari so tocno to... lasten uzitek in cisto nic drugega. Vecini, tako kot tudi meni, visi dol za ostale. Samo jaz vsaj ne spilam dobrega samaritana, ki se zrtvuje za ostale, pac pa priznam da me boli k za ostale.

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

A bo drgač? Špila ti ga fejst..


A kaj drugega pa se ne moreš spomniti? Pri 10.000+ zapisih dnevno na slovenskjem spletu?

Ti ga špila, kaj pa jemlješ, jaz bi tudi.. Sami Prešerni, ki prepisujejo od drugig, polpismenih uporabnikov spleta.

Nisem na "mamile" sem pa vsak dan na meditaciji, ki ni niti "mamile", niti čakanje na to, kaj bo rekel Janša, ali Hojs...

In jasno vidim, da bolj kot se bliža poletje + dopsuti, bolj ste živčni (ti, Janša, Hojs in Šter).
Ne samo živčni, tudi togotni ste. Ker korona puši, izgublja moč na ljudmi.
To pa vas paravzaprav še najbolj boli.

Da boste vsaj za nekaj mesecev izgubili "moč".

Če vas take like ljudstvo jeseni, pozimi (nezaupnica, mogoče "Islandija), ker si ne bo želelo še enkrat podobnih 6 mesecev sranja- zamenjalo, mogoče celo nagnalo...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Ben Dover ::

Če nisi na mamilih jih vzemi, mogoče ti pomaga.

digitalcek ::

snezak21 je izjavil:

digitalcek je izjavil:

No, mogoče se ne cepijo za užitke

Vecina se jih cepi za lastne uzitke. Prost vstop v gostilno, odhod na dopust na Hrvasko in podobne stvari so tocno to... lasten uzitek in cisto nic drugega. Vecini, tako kot tudi meni, visi dol za ostale. Samo jaz vsaj ne spilam dobrega samaritana, ki se zrtvuje za ostale, pac pa priznam da me boli k za ostale.


Kruto dejstvo je, da so praktično vsi kredibilni avtorji, ki pišejo o duhovnosti, ugotovili, da je treba NAJPREJ POSKRBETI zase. Za lastno srečo, direktno rečeno za lastno rit.

Šele potem pridejo na vrsto ostali. Šele potem. Če pridejo.

Če ne verjamete, berite. In tem piscem dam prav!

Ben Dover je izjavil:

Če nisi na mamilih jih vzemi, mogoče ti pomaga.


Recepti s slovenskega spleta. Ne gre pogruntat-napisat kaj inovativnega? IQ 42?

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

Dokler je ROI moje energije namenjene tebi v moj prid in iz sebe zraven še delaš bebca, ni nobene potrebe preveč mislit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

Dokler je ROI moje energije namenjene tebi v moj prid in iz sebe zraven še delaš bebca, ni nobene potrebe preveč mislit.



Kdo od naju je bebec, je inteligentim jasno... ROI pa si nekam vtakni.
Ne bi te zaposlil niti za pobranje evra za lulanje na javnem WC.

Piši kar hočeš. Si javno dokazal, kakšna kapaciteta si.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Nedasemiveč ::

Ma pustite tega Ben Doverja. Tip trolla ali je pa pac totalno retardiran idiot.

Ben Dover ::

Triggered. :))

PacificBlue ::

Men se zdi da si bivsi Uizi..gut feeling.

Morda pa tudi ne;)

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

A nisem zmaugy? Al jype? Uizi?

Nikol konca..

Mr.B ::

digitalcek je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Torej izkoriščaš privilegije za lastne užitke, lepo da priznaš. Ravno zato rabimo hude ukrepe, ker vidite samo sebe. Malo razmisli kaj si napisal, zmedenec.


Hudi ukrepi po tvoje (seveda podtikam ampak ne morem drugače):

- zašvasat v stanovanja
- nekajletna prepoved iti iz Ljubljane v Domžale, ali v Litijo
- vsako leto vsaj 9-mesečna policijska ura od 20-ih do osmih zjutraj
- če ne zaleže pa ciklon B v stanovanja skozi ventilacijo, ali skozi ključavnico...

Taki bi bili zelo uporabni že leta 1936, 1937. Bi bili najmanj Oberstumfürerji...
Se taki sploh zavedate, da imate vse potrebne nastavke za fašiste, naciste?

Na srečo ste se rodili 100 let prepozno. Ampak vseeno ŠKODITE človeštvu, svobodnemu duhu. Pa tudi zdravi pameti ravno ne delate usluge...

Najprej boste morali nehati utrujat da ste se doma v karanteni ukuzili.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

digitalcek ::

Meklova: Letovali bodo lahko celo tisti (Nemci), ki še niso cepljeni.

Kakšna dobrota, empatija, ljubezen do sodržavljanov... Neve5rjetno.

Ja, tudi nemške volitve se jim bližajo in zeleni bodo, tako kaže, povozili dolgoletno nemško koalicijo.

Ko te enkrat proglasijo za nacistko (hint: napisi na transparentih in skandiranje na demonstracijah po Nemčiji), potem na volitvah TEŽKO zmagaš...

https://www.vecernji.hr/vijesti/merkel-...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Uporabnik ::

digitalcek je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

Dokler je ROI moje energije namenjene tebi v moj prid in iz sebe zraven še delaš bebca, ni nobene potrebe preveč mislit.



Kdo od naju je bebec, je inteligentim jasno... ROI pa si nekam vtakni.
Ne bi te zaposlil niti za pobranje evra za lulanje na javnem WC.

Piši kar hočeš. Si javno dokazal, kakšna kapaciteta si.


Po moje je boljša taktika za zmyugyja oz. bend overja kar ignore. Ker sej veš, "Never argue with an idiot. They will drag you down to their level and beat you with experience."
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

ajdov2 ::

darkolord je izjavil:

Veleizdaja

Kdor s silo ali grožnjo, da bo uporabil silo, ogrozi obstoj Republike Slovenije ali tako poskuša spremeniti njeno ustavno ureditev ali strmoglaviti najvišje državne organe, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

se pravi so lockdownerji krivi veleizdaje ker so nam ugrabili državo

hendriks ::

https://www.rtvslo.si/slovenija/pred-po...

Opa! Tole je pa pohvalno. Sem predlagal na PredlagajVladi že lani, pa se je samo par snežinkic oglasilo, da se lahko predlog obrne proti meni. :)) Snežinkice vidijo samo pravice, dolžnosti seveda nobenih. Resnično upam še na privilegije tistih ki smo cepljeni. >:D

LeQuack ::

hendriks je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/pred-po...

Opa! Tole je pa pohvalno. Sem predlagal na PredlagajVladi že lani, pa se je samo par snežinkic oglasilo, da se lahko predlog obrne proti meni. :)) Snežinkice vidijo samo pravice, dolžnosti seveda nobenih. Resnično upam še na privilegije tistih ki smo cepljeni. >:D


"Predlog spremembe zakona temelji na načelih sorazmernosti in solidarnosti, kar pomeni, da zakon ne posega prekomerno v pravice posameznika, daje pa prednost javnemu interesu pred interesom posameznika"

Konec je s svobodo v Sloveniji. Najbolj je to ker so se dve leti nazaj še vsi smejali Severni Koreji kako tam nič ne smejo, zdaj pa je po celi Evropi še dosti slabše.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

belo mleko ::

hendriks je izjavil:

https://www.rtvslo.si/slovenija/pred-po...

Opa! Tole je pa pohvalno. Sem predlagal na PredlagajVladi že lani, pa se je samo par snežinkic oglasilo, da se lahko predlog obrne proti meni. :)) Snežinkice vidijo samo pravice, dolžnosti seveda nobenih. Resnično upam še na privilegije tistih ki smo cepljeni. >:D


Hehe... snežinka pravi nekdo ki se že drugo leto pred mikrobi v kleti skriva.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

hendriks ::

LeQuack je izjavil:


Konec je s svobodo v Sloveniji. Najbolj je to ker so se dve leti nazaj še vsi smejali Severni Koreji kako tam nič ne smejo, zdaj pa je po celi Evropi še dosti slabše.


Aha, ko pa je lani v Avstriji policija preverjala ali ljudje spoštujejo karanteno, ste pa gledali mimo? Ko so lani epidemiologi svetovali nošenje mask, ste jo nosili? Ko v avstralski pokrajini Victoria (6.6 mio prebivalcev) zaradi 13 (z besedo: trinajst) primerov za 5 dni uvedejo lockdown , si tudi glasen? Še enkrat povem tebi in ostalim snežinkicam: Polna usta so vas pravic, na dolžnosti pa pozabite. Nesposobni ste bili upoštevati priporočila, kar je prineslo lockdowne. Sedaj se pa kljub dokazom (kup linkov v videu) da cepiva delujejo še cepit nočete? Pejte se solit in resnično upam, da bomo cepljeni imeli več pravic kot pa tisti, ki se nočete cepit.

belo mleko je izjavil:


Hehe... snežinka pravi nekdo ki se že drugo leto pred mikrobi v kleti skriva.


Seveda, potem pa nabijaš, ker nimaš argumentov. Tipično za snežinkice :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

Ben Dover ::

Necepljeni samo še v Eurospin! Zvezdice svobode

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

enemon ::

A bo potem ta nadzornik karantene pred hišo lahko skočil v štacuno po par stvari, da bo za kakšno rabo? Tisti v karanteni namreč ne bo smel nikamor. Če bo pa nadzornik kaj preveč težil, bom pa pokašljal malo vanj, se bo hitro umaknil.

belo mleko ::

hendriks je izjavil:


belo mleko je izjavil:


Hehe... snežinka pravi nekdo ki se že drugo leto pred mikrobi v kleti skriva.


Seveda, potem pa nabijaš, ker nimaš argumentov. Tipično za snežinkice :))


Hendriks... saj veš da tudi cepljeni baje virus prenašajo. In poglej koliko ljudi kiha, nevarno. Mikrobi so povsod! Edino klet je safe space.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

hendriks ::

enemon je izjavil:

A bo potem ta nadzornik karantene pred hišo lahko skočil v štacuno po par stvari, da bo za kakšno rabo? Tisti v karanteni namreč ne bo smel nikamor. Če bo pa nadzornik kaj preveč težil, bom pa pokašljal malo vanj, se bo hitro umaknil.


Če nimaš nobenega, prav nobenega, imamo civilno zaščito za take primere. V vsaki fakin občini. Ti bodo šli iskat, brez skrbi.

belo mleko je izjavil:


Hendriks... saj veš da tudi cepljeni baje virus prenašajo. In poglej koliko ljudi kiha, nevarno. Mikrobi so povsod! Edino klet je safe space.


Vem, v primeru cepljenja s Pfizerjem, jih bo 5% zbolelo. Noben pa ne bo umrl. Dokazano. Najdi dokaze sam. Če znaš. Najbrž ne..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hendriks ()

Ben Dover ::

GPS Zapestnice boste dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

hendriks ::

Ben Dover je izjavil:

GPS Zapestnice.


Ne pomaga. Jo okuženi pusti doma in gre. Fizični nadzor in 400€ kazni pomaga. V Sloveniji.

Ben Dover ::

Samo če si nogo odreže, kar je ok. Bi pomagalo, podpiram.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

belo mleko ::

hendriks je izjavil:

Vem, v primeru cepljenja s Pfizerjem, jih bo 5% zbolelo. Noben pa ne bo umrl. Dokazano. Najdi dokaze sam. Če znaš. Najbrž ne..


Dont care. Mi ki smo fizično in psihično fit ne zapravljamo časa za cepiva in zadeve ki se dotikajo ranljivih skupin aka šibkih.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

hendriks ::

belo mleko je izjavil:


Dont care. Mi ki smo fizično in psihično fit ne zapravljamo časa za cepiva in zadeve ki se dotikajo ranljivih skupin aka šibkih.


Kolega, 39 let. Športnik, fizično in psihično fit, zbolel za korono. 5 tednov v postelji, sedaj že 1 teden jemlje tablete proti vrtoglavici. Don't be so sure about yourself mate...

Ben Dover ::

Grozna zgodba, zamislite se anticepilci..

Utk ::

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.

Ben Dover ::

Ne VI ste ODGOVORNI! VI! Sodite na sodišče v Nurnbherger!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

hendriks ::

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Aha, si se testiral za protitelesa? Good for you. Si upošteval ukrepe? Super, čestitam. Jaz tudi. Sem se pa tudi cepil, ker imam zaupanje v znanost in v rek "follow the evidence, wherever it leads".

enemon ::

hendriks je izjavil:

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Aha, si se testiral za protitelesa? Good for you. Si upošteval ukrepe? Super, čestitam. Jaz tudi. Sem se pa tudi cepil, ker imam zaupanje v znanost in v rek "follow the evidence, wherever it leads".


Evidence is pretty weak v cepivu, starem manj kot pol leta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

Utk ::

hendriks je izjavil:

Utk je izjavil:

Antikoronacepilci se večinoma nismo okužili. Zamislite se vi kaj ste delali ali delate...pri vseh teh ukrepih.


Aha, si se testiral za protitelesa? Good for you. Si upošteval ukrepe? Super, čestitam. Jaz tudi. Sem se pa tudi cepil, ker imam zaupanje v znanost in v rek "follow the evidence, wherever it leads".

Ne, nikoli se nisem testiral, ni bilo razloga. Kot tudi ne vidim razloga, da se bi poleti cepil s cepivom, ki drži pol leta. V nasprotju z znanostjo, smo normalni že lani vedeli, da čez poletje virus ne bo nevaren. Znanstveniki pa tega niti letos še ne priznavajo. Znanost je eno, razlage "znanstvenikov" pa nekaj drugega. Ne sledijo zmeraj dokazom.

Ben Dover ::

Grosno, koliko ljudi ste ne vede ubili.. :(

hendriks ::

Utk je izjavil:


Ne, nikoli se nisem testiral, ni bilo razloga. Kot tudi ne vidim razloga, da se bi poleti cepil s cepivom, ki drži pol leta. V nasprotju z znanostjo, smo normalni že lani vedeli, da čez poletje virus ne bo nevaren. Znanstveniki pa tega niti letos še ne priznavajo. Znanost je eno, razlage "znanstvenikov" pa nekaj drugega. Ne sledijo zmeraj dokazom.


No pa dajmo, brez linkov na študije. Jaz verjamem, da bo cepivo delovalo desetletja, kljub temu da ti praviš da drži pol leta. Zdaj pa dokaži da se motim. :))