» »

Neuralink pokazal opico, ki z možganskim vsadkom igra Pong

1
2
»

janezvalva ::

mogoče je opica izurjena uporabljat joystick.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

kuall ::

TheBlueOne je izjavil:

Ne vem, ce se izplaca. Ovce, koze itn so smesno poceni, ce kupis cele. Govedo pa res ni majhen projekt.

Bike in kokoši imamo mi. to dvoje je IMO tudi najbolj okusno: goveji zrezki imajo od vsega mesa največ okusa, kakšna svinjina je kot bi jedel žaganje, brez okusa. jajca so pa itak in. Kaj drugega nitn ne nameravam, razmišljal sem o prašičih, da bi jih pasel zato, ker bi jim lahko fotral svašta, kar nam ostaja od kosila, pa še krompir itd. zdaj gre to večinoma v odpad, kar je škoda, sicer hrana čist kvalitetna samo nimajo eni občutka za količino in vedno ostane. ampak prašiče je treba klati bolj pogosto kot govedo, ker so manjši plus pametnejši so. že telice bi težko klal. bike mi ni tako težko, ker ratajo žleht, ko so veliki in se glih za glih izide, da ti gre mau na živce. kokoši se pa ne kolje, glavno, da nesejo jajca, piščančjega mesa ne jemo več, odkar imamo kokoši. eno kokoš sem v življenju ubil, ker ji je sosed odkosil nogo, še zdaj ko pomislim mi je žal, da sem jo, ampak kaj naj kokoš dela v življenju z eno nogo? fotr je nekaj rekel, da bi se nogo dalo prilimat nazaj, ma dvomim v to. zdej ko si 15 let star tudi ni tako težko, zdej je ne bi mogel več obglaviti, pamži so bolj krvoločni kot starejši ljudje. pa še takrat sem jo samo iz usmiljenja, da bi se čimmanj časa matrala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

LeQuack ::

Končno lahko nadomestimo javni sektor, samo veliko opic rabimo in teh vsadkov. Ampak na dolgi rok se bo obratovalo.
Quack !

DostMam ::

Bolje bi bilo poudarjati morebitne pozitivne rezultate te tehnologije. A v vsakem dobrem je tudi nekaj slabega, kaj češ...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neuralink pokazal opico, ki z možganskim vsadkom igra Pong (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
5311656 (5308) DostMam
»

Možganske elektrode v žilah delujejo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
103886 (2665) poweroff
»

Musk pokazal novo generacijo Neuralinkovega možganskega vsadka

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
208631 (5680) digitalcek
»

Napredek v nadzoru eksoskeleta z možganskimi valovi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
63064 (2392) Markoff
»

Neuralink že načrtuje poskuse na ljudeh

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
259485 (8218) Gregor P

Več podobnih tem