» »

Vlada 2020 - ????, drugič

Vlada 2020 - ????, drugič

Temo vidijo: vsi
««
133 / 133
»
»»

Konlov ::

Povampirila se je tudi desnica, ki ji ni več nerodno obujati duhov fašizma, za katere smo mislili, da so bili leta 1945 v Evropi dokončno pokopani.

Mesec o povampirjeni desnici

Ben Dover ::

I think i'll pass, hvala za povabilo. Lahko pa prideš na joint, da se malo sprostiš in resetiraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Konlov ::

Edini sposoben za vodit vlado je Počivalšek. Sva zadnjič govorila, pa je za. Samo ne ve v kero stranko bi šel. Bomo še videli kako bomo ..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

GregiB ::

dild0idis je izjavil:

prktično nobena leva ali desna vlada po svetu ne izvaja izključno levih oz. izključno desnih ukrepov.
Zakaj se potem volivce strank, ki sedijo levo od SDSa lima z komunajzerji?

dild0idis je izjavil:

Dokler v parlamentu opozcija nima 46 glasov, bo ta Vlada obstala, pa jih je lahko 160k+ na cesti..

Dej, za razumevanje, dej povej, so SNS, DESuS koalicijske ali opozicijske stranke? In kakšno “moč” ima po tvojem mnenju ta vlada? Nobenega zakona, ki se ga ta… maloštevilna opozicija odloči minirat, ne more spravit “skoz”…
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

49106 ::

Je že 25% manj, zanimiva je tudi ocena policije.

Po ocenah protestnikov se je na protivladnem shodu zbralo več kot 30 tisoč ljudi, po oceni Policije pa več tisoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Ben Dover ::

Max 15k
So bili v deliriju tile protestniki, no v bistvu so vedno v njem. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

digitalcek ::

Ben Dover je izjavil:

I think i'll pass, hvala za povabilo. Lahko pa prideš na joint, da se malo sprostiš in resetiraš.


Hvala za povabilo, na joint pa ne pridem!
Sem eden največjih nasprotnikov "mamile" v državi, pa tudi uspaval, anksiolitikov, antidepresivov, vsakršnih tablet nasploh, ter pravzaprav nasprotnik cele farmacevtske industrije.

In na to sem ponosen! In na to, da bi dilerje kaznoval s smrtno kaznijo.

TheBlueOne ::

digitalcek je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

I think i'll pass, hvala za povabilo. Lahko pa prideš na joint, da se malo sprostiš in resetiraš.


Hvala za povabilo, na joint pa ne pridem!
Sem eden največjih nasprotnikov "mamile" v državi, pa tudi uspaval, anksiolitikov, antidepresivov, vsakršnih tablet nasploh, ter pravzaprav nasprotnik cele farmacevtske industrije.

In na to sem ponosen! In na to, da bi dilerje kaznoval s smrtno kaznijo.


Zvecer pa se preobleces v feministko in se prijavis pod drug nick.

Zgodovina sprememb…

Vitamia ::

An Interview with the Director & founder of ICD Initiative for Human Rights Janez Janša, Prime minister of Slovenia:

Ben Dover ::

digitalcek je izjavil:

Ben Dover je izjavil:

I think i'll pass, hvala za povabilo. Lahko pa prideš na joint, da se malo sprostiš in resetiraš.


Hvala za povabilo, na joint pa ne pridem!
Sem eden največjih nasprotnikov "mamile" v državi, pa tudi uspaval, anksiolitikov, antidepresivov, vsakršnih tablet nasploh, ter pravzaprav nasprotnik cele farmacevtske industrije.

In na to sem ponosen! In na to, da bi dilerje kaznoval s smrtno kaznijo.


To me sploh ne preseneča, važno da se pije, to je kul. :))

Konlov ::

A preškarji pa ne poplaknete:O

Ben Dover ::

Konlov je izjavil:

A preškarji pa ne poplaknete:O


Ne, engaa pokadimo, pol je pa že heroin na vrsti. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

solatko ::

endelin - Je izjavil idiot!
Ben Dover - Se opazi v vsakem tvojem postu.:O
Delo krepa človeka

dild0idis ::

GregiB je izjavil:

dild0idis je izjavil:

prktično nobena leva ali desna vlada po svetu ne izvaja izključno levih oz. izključno desnih ukrepov.
Zakaj se potem volivce strank, ki sedijo levo od SDSa lima z komunajzerji?


Saj koncept navijaštva ti je verjetno znan?

Ene se pač obmetava z nacisti, druge s komunisti...

Tipična slovenska folklora.


GregiB je izjavil:

dild0idis je izjavil:

Dokler v parlamentu opozcija nima 46 glasov, bo ta Vlada obstala, pa jih je lahko 160k+ na cesti..

Dej, za razumevanje, dej povej, so SNS, DESuS koalicijske ali opozicijske stranke? In kakšno “moč” ima po tvojem mnenju ta vlada? Nobenega zakona, ki se ga ta… maloštevilna opozicija odloči minirat, ne more spravit “skoz”…


Vlada je slabotna in ima relativno malo moči, v določenih primerih je to dobro, ker mora sodelovati z opozicijo, v določenih primerih je to slabo, ker mora sodelovati z opozicijo.

Kakšen status ima DeSUS, mislim, da še DeSUS sam ne ve, za SNS je že vsem jasno koliko je ura.

Realno je pa tako, da dokler se Janša ne odloči, da bi šel na volitve, volitev ne bo, pa je lahko 180k+ ljudi na cesti.

Verjetno bo počakal minimalno do konca predsedovanja EU, mogoče celo do rednih volitev.

Predvidevam, da odvisno od situacije in javno mnenjske podpore.

SNS, SMC, DeSUS si volitev ne morejo privoščiti zaradi svoje anketirane podpore in bi s tem izgubili dobro plačane službice in ne bodo glasovali proti svojim financam.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Zgodovina sprememb…

dild0idis ::

ps: Še nekaj dodam, SNS si, enako kakor Levica, ne more privoščiti vstopa v Vlado, ker si s tem zaprejo vrata parlamenta za vse možne veke.

Dokler pa lajajo in kritizirajo ob strani, si pa s tem kupujejo glasove in upajo na vstop v naslednji parlament.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

Ben Dover ::

solatko je izjavil:

endelin - Je izjavil idiot!
Ben Dover - Se opazi v vsakem tvojem postu.:O


Ta pravi se je oglasu. :))
Ti pa digitalcek sta lih za skupaj, lol.

m0LN4r ::

Pisal sem Jansi pa Pahorju na messenger, da naj zacasni DDV, zacasno dvignejo na 25%
Da se korona dodatki hitreje vrnejo.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ben Dover ::

m0LN4r je izjavil:

Pisal sem Jansi pa Pahorju na messenger, da naj zacasni DDV, zacasno dvignejo na 25%
Da se korona dodatki hitreje vrnejo.


Jaz pa Angoli Merkel o komunistih v Sloveniji.

m0LN4r ::

Angela pa JJ si piseta preko telegrama.

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

Ben Dover ::

To meni odpisuje.

solatko ::

Ben Dover - Si pa močno dozo potegnu. Pazi, da ne boš preteral.:'(

Pa pozdravi zadnjega Stalinista v SLO, če si že tako blizu. Ga povprašaj, gdaj gremo spet na romanje v Jajce in, če bo brigado vodil osebno.;)
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Ben Dover ::

solatko je izjavil:

Ben Dover - Si pa močno dozo potegnu. Pazi, da ne boš preteral.:'(


Za razliko od tebe mam vsaj kaj za pazit. :O Kakšni napadi, lol, kadiš travo = narkoman, ah starci..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

solatko ::

Jaz vse počnem premišljeno in ni nevarnosti, tako, da ne rabim pazit.8-)
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

solatko je izjavil:

Jaz vse počnem premišljeno in ni nevarnosti, tako, da ne rabim pazit.8-)


Aha se pravi se drogiraš.

solatko ::

Celo življenje, s športom, čistim zrakom, sexom, delom, sproščanjem, meditacijami, .....
Kemičnih drog ne potrebujem, zato, da bi občutil zadovoljstvo, mi zadostujejo zelo majhne stvari, včasih je dovolj objem žene ali sprehod po gozdu, ogled kakšne galerije, gledališke predstave, uspešno opravljeno delo ali trening, ...
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

Zakaj misliš da me/nas to zanima?

solatko ::

Ben Dover - Sem ti samo odgovoril na vprašanje, če te nebi zanimalo, nebi vprašal, ti pa verjetno moj odgovor ni všeč, zato te ne zanima več. Skadi še en špinel pa se boš verjetno počutil manj zamorjenga. l.p.
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

Očitno ti ? že butajo iz glave. Lp

Nebi - ne bi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Konlov ::

solatko je izjavil:

Celo življenje, s športom, čistim zrakom, sexom, delom, sproščanjem, meditacijami, .....
Kemičnih drog ne potrebujem, zato, da bi občutil zadovoljstvo, mi zadostujejo zelo majhne stvari, včasih je dovolj objem žene ali sprehod po gozdu, ogled kakšne galerije, gledališke predstave, uspešno opravljeno delo ali trening, ...

Ti si za na film. Ps.: kaj pa ko delo ne opraviš uspešno? Per pa šnops?

solatko ::

Konlov - Ga pač moram opraviti ponovno, česar pa se izogibam in raje že prvič opravim o.k..>:D
Do sedaj še niče ni opravil mojega dela namesto mene, vedno počaka.
Čemu bi bil za na film, a ni taka miselnost normalna? Tako so me naučili in tega se držim.

Ben Dover - Ko in če bom izdajal roman, bom bolj pazil na slovnico, za formu pišem, za enkrat, kar razumljivo in z redkimi napakami, profesor Slovenštine.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Ben Dover ::

Another brick in the wall.

feryz ::

Dejstvo je, da v Sloveniji nimamo ne levih, ne desnih vlad. Imamo samo kradljive vlade. Kako se glavni lopov piše, je popolnoma nepomembno.
Še niti eden ni spucal prejšnjih prikoritnikov, ko se je prigrebel na oblast, ampak je zgolj svoje dodal. Zato se lopovski krožek javnega sektorja zgolj napihuje. Čedalje Dokler bolj, dokler ne bo vsega požrl.

ripmork ::

feryz je izjavil:

Dejstvo je, da v Sloveniji nimamo ne levih, ne desnih vlad. Imamo samo kradljive vlade. Kako se glavni lopov piše, je popolnoma nepomembno.
Še niti eden ni spucal prejšnjih prikoritnikov, ko se je prigrebel na oblast, ampak je zgolj svoje dodal. Zato se lopovski krožek javnega sektorja zgolj napihuje. Čedalje Dokler bolj, dokler ne bo vsega požrl.


Točno tako. Sam je malikovalcem velikega vodje to težko razložit. Ker če te veliki vodja moti, si avtomatsko komunajzar, častilec Tita, Jugonostalgik, ipd... “kult osebnosti” je tako močno zabetoniran v nekaterih glavah, da si ne predstavljajo življenja brez slednjih, ne dojemajo česarkoli izven ekstremov.

Delež neopredeljenih volilcev, ki ne zaupajo več nobeni stranki medtem postaja vedno večji...

solatko ::

ripmork - Zapriseženim sledilcem političnih ali verskih idolov, ne moreš dopovedat nič, saj jih veliko verjame že 2000+ let v neobstoječega strička v vesolju, taki imajo radi tudi božanstvo v obliki ljubega vodje, na zemlji.
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

solatko je izjavil:

ripmork - Zapriseženim sledilcem političnih ali verskih idolov, ne moreš dopovedat nič, saj jih veliko verjame že 2000+ let v neobstoječega strička v vesolju, taki imajo radi tudi božanstvo v obliki ljubega vodje, na zemlji.


Čaki, a nisi ti zadnjič izjavil, da si imel orošene oči, ko se je Tito peljal mimo tebe proti grobu? :))
Tak narkoman sem, pa vse se spomnim, damn...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

solatko ::

Ben Dover - Res je in tega me niti slučajno ni sram, ker nisem bil edini, ampak v veliki večine vseh takratnih prebivalcev bivše države. Slutili smo, kakšna sranja se bodo začela, ko bodo enkrat prevaladali parcialni interesi posameznikov elit. Bilo je še huje, kot smo lahko takrat predvideli.

Da si narkoman, si napisal sam, da me ne boš v prihodnosti obtoževal, da te zmerjam, če prav te ne poznam.:D
Delo krepa človeka

Ben Dover ::

Hahahahhahah ne me jebat... :))
Harakiri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

Hypathia ::

Dopoldne sem pokosila travo nato oprala in zlikala perilo, skuhala kosilo in spekla kekse, zdaj grem na WC in gledat TV.

Mislim, da bo to imelo odločilen vpliv na vlado in politično dogajanje prihodnji teden, zato sem vas morala s tem seznaniti.
If you're a man, don't say anything
to a woman on the street that you wouldn't
want a man saying to you in prison.

bluefish ::

Poskusite znova, ko boste osvojili osnove bontona.
««
133 / 133
»
»»