» »

Hitri testi

Hitri testi

Temo vidijo: vsi
1 2
3
»

zuz3k ::

kolk časa velja Hitri Antigenski Test 12EUR
Life is a psychological game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zuz3k ()

widj3098dj32 ::

Invictus je izjavil:

Saj je isti test...

Seveda je vsakemu z zdravo pametjo to jasno, obenem pa naj verjamemo da gre za zdravje in ne siljenje k porabi davkoplacevalskih cepiv in doseganju kvot za prihodnje denarce "vbogajme" EU monarhov.

kixs ::

Ali se kje med vikendom opravljajo hitre teste? Lokacija NM z okolico.

Vem, da jih opravljajo v LJ na parih mestih in tudi v KR.

kuglvinkl ::

Kaj pa rabis?
Your focus determines your reallity

kixs ::

Rabim za tujino izven Evrope.

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

Misl jaz grem tudi v pon, mislm da bi cert mogu bit dovolj. A to sploh se gledajo?

Ok 3.5 so ukinl vse obveznosti.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Ni se dokoncno. Vendar gre letalo v nedeljo zjutraj. Tako rabim narediti test enkrat v soboto popoldne. Ne bi se rad vozil v LJ samo za test (potrdilo). V nasih koncih delajo teste samo med tednom.

nirburu ::

Lol :))

avtek ::

A pri BTC ali Qlandii ni več tega?

kixs ::

Sem preverjal v NM in ce imam prave informacije, ni vec pri Mercator Centru niti pri Supernovi.

avtek ::

Verjetno ti je od rok, tako kot Ljubljana ... v Sevnici v ZD imaš testiranje vse dni v tednu (tudi nedelja in praznik)... Predvidevam, da je še aktualno - glede na objavo.

kixs ::

Niti ni toliko od rok. Ampak glede na ta zapis, bi rekel, da je informacija stara:

Testiranja potekajo brez predhodnega naročanja za imetnike ZZZS kartice brezplačno, za tujce je cena HAG testiranja s potrdilom 10 e, PCR test za tujce in samoplačnike 100 e.


Sem poklical in zaenkrat imajo cez vikend med 10 in 12h. Js bi sicer rabil cim bolj popoldne.

Zdaj gledam let iz drugega letalisca med tednom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Hitri test covid cena (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20830998 (23988) matevz1337

Več podobnih tem