» »

JAVNI POZIV ADMNINISTRATORJEM FORUMA

JAVNI POZIV ADMNINISTRATORJEM FORUMA

Okapi ::

Administratorji, lastniki Slo-Techa, nemudoma vzemite moderatorska pooblastila Barakudi, ki forum izkorišča za širjenje teorije zarot, lažnih vesti, lažne znanosti. To je za forum, ki naj bi med drugim spodbujal znanost in tehnologijo preprosto nedopustno. Dovolj žalostno je, da se takšnih pisanj, očitno v imenu svobode govora, sproti ne briše, da to piše moderator, pa je popolnoma nedopustno.

Barakuda1 je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:



Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov).


8-O

Gornji zapis (ugotovitev ma podlagi zdravega razuma), si preberite še enkrat in si ga vtisnitev v možgane.
Ga bom (upam da avtor ne bo jezen), še enkrat ponovil, za vsak slučaj:

Ali po domače povedano; Včasih so naredili protivirusno zaščito za celo življenje, danes se pa to ne splača, ker je premalo zaslužka in boš moral vsako leto hoditi po odmerke za isti virus. (in farmacija si je zagotovila stalen vir dohodkov)
  • zaklenil: bluefish ()

zmaugy ::

Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

kamiKaZaA ::

Snežinkice, v Mercatorju imajo Paloma robčke na akciji. Hitro pokupit in si brisat te svoje krokodilje solze. :D

sheeshkar ::

Se pridružujem pozivu OPja.

Moje razloge za strinjanje z OPjem si lahko ogledate tudi v Pritožbah.

IL_DIAVOLO ::

To ni teorija zarote, ampak zgolj dobra poslovna priloznost.

Saj tudi slabse aparate delajo, da jih folk čimbolj pogosto kupuje.

matobeli ::

Pa ne da je Okapiju crknil sarkazem detektor, to pa je eno zjebano leto :))

Okapi ::

Na žalost Barakudin zapis ni sarkastičen.

kopriwa ::

Se pridružujem. Moderator, ki to ne bi smel biti, podpira neke bizarne teorije, nima nikakršnega pojma o znanosti, razvoju in napredku človeštva. Brez argumentov ter racionalnih misli, ki izvirajo iz znanja področja.

sheeshkar ::

Okapi je izjavil:

Na žalost Barakudin zapis ni sarkastičen.

Niti edini primer takšnega pisanja.

kopriwa ::

kamiKaZaA je izjavil:

Snežinkice, v Mercatorju imajo Paloma robčke na akciji. Hitro pokupit in si brisat te svoje krokodilje solze. :D

"Reeeeee, mamiiii, ubili nas bojo, 2 milijardi, Bill prihaja, reeee, jaz se ne bom cepil." Toliko o paničarjih, haha.

kamiKaZaA ::

kopriwa je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Snežinkice, v Mercatorju imajo Paloma robčke na akciji. Hitro pokupit in si brisat te svoje krokodilje solze. :D

"Reeeeee, mamiiii, ubili nas bojo, 2 milijardi, Bill prihaja, reeee, jaz se ne bom cepil." Toliko o paničarjih, haha.

Ti se kar veselo cepi in pusti vse ostale, kateri nismo posrani paničarji, ter bomo raje korono na moški imunski sistem premagali in dalje živeli normalno brez mask in brez lockdownov.

Zdaj pa idi hitro plenico menjat. Ker si se spet posral od straha oz. od korone.

Zgodovina sprememb…

LightBit ::

Dokler ne briše tistih ki se ne strinjajo z njim ne vidim ravno problema.

Reycis ::

Popolnih moderatorjev ni. Meni bolj motijo moderatorji, s svojim legalističnim a še vedno zelo pristranskim (s selektivno aplikacijo in široko razlago pravil) pristopom aka. BigWhale, Maverik, etc. Še najbolj pa mi gre na k****, da se imajo za moralno superiorne
Diversity is our greatest strength

cvalsr ::

Boljša varianta:
Moderatorji NAJ NE SODELUJEJO v nobeni debati na forumu in s tem prihajajo v konflikte s 'civilnimi' uporabniki ter jih posledično po svoje 'moderirajo'. To je, kot da bi policaji kradli žlebove skupaj s cigani, potem pa jih lovili. Samo svoje delo naj opravljajo, aktivno pa pišejo pač kje drugje.
O tem, kakšna zmeda nastaja z brisanjem na horuk vsenavzkriž, sem pa že pisal.

Uporabnik ::

Reycis je izjavil:

Popolnih moderatorjev ni. Meni bolj motijo moderatorji, s svojim legalističnim a še vedno zelo pristranskim (s selektivno aplikacijo in široko razlago pravil) pristopom aka. BigWhale, Maverik, etc. Še najbolj pa mi gre na k****, da se imajo za moralno superiorne


+1

Pozivanje k cenzuri je nedopustno, kar pa je v preteklosti vodilo le v vse slabo na tem svetu.
If You Don\'t Stand for Something, You\'ll Fall for Anything

Žiiiga ::

Prvi pozivi po ministrstvu resnice.

zmaugy ::

matobeli je izjavil:

Pa ne da je Okapiju crknil sarkazem detektor, to pa je eno zjebano leto :))


Ne se blamirat z takšnimi. Saj nismo na na Trump zborovanju.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Hemi426 ::

Jap pa dajem svoj podpis PROTI, brisanju moderatorskih privilegijev uporabniku Barakuda1

1. Barakuda1 v tej temi nikoli ni kršil svojega moderatorskega privilegija, različno mislečih ljudi ni odstranjeval iz debate.

2. Njegova stališča, pogledi in argumenti, čisto lepo spadajo v okvirje 39. člena ustave
"Zagotovljena je svoboda izražanja misli, govora in javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja. Vsakdo lahko svobodno zbira, sprejema in širi vesti in mnenja."

Kar ti sedajle izvajaš, ni čisto nič drugega kot osebni, subjektivni poziv na odstranitev nekoga(njegove pozicije), ki se ne strinja s tvojim pogledom!

nergac ::

cvalsr je izjavil:

Boljša varianta:
Moderatorji NAJ NE SODELUJEJO v nobeni debati na forumu in s tem prihajajo v konflikte s 'civilnimi' uporabniki ter jih posledično po svoje 'moderirajo'. To je, kot da bi policaji kradli žlebove skupaj s cigani, potem pa jih lovili. Samo svoje delo naj opravljajo, aktivno pa pišejo pač kje drugje.
O tem, kakšna zmeda nastaja z brisanjem na horuk vsenavzkriž, sem pa že pisal.


+1

Ampak razumem tudi improvizacijo, ko zmanjkuje kadra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nergac ()

nergac ::

Malce naj vsak premisli kako in kaj po novem letu.

Moderatorji in administratorji predvsem, kako naprej.

Nekateri tukaj smo kar podkovani v statistiki, programiranju in biologiji, pa vsega ne obešamo na veliki zvon.

Sem pa vesel, da sem lahko letos sodeloval aktivno na najbolj demokratičnem (zame osebno) forumu v SI.

To je zgolj moja subjektivna ocena.

Hvala vsem!

49106 ::

Uporabnik je izjavil:

Reycis je izjavil:

Popolnih moderatorjev ni. Meni bolj motijo moderatorji, s svojim legalističnim a še vedno zelo pristranskim (s selektivno aplikacijo in široko razlago pravil) pristopom aka. BigWhale, Maverik, etc. Še najbolj pa mi gre na k****, da se imajo za moralno superiorne


+1

Pozivanje k cenzuri je nedopustno, kar pa je v preteklosti vodilo le v vse slabo na tem svetu.



Strinjam se z obema.

bambam20 ::

A je uporabnik sploh moderator, glede, da imajo moderatorji modro ikono v avatarju?

Jarno ::

Puščavniki se pritožujejo nad slabim vremenom. >:D
#65W!

zmaugy ::

Uporabnik je izjavil:

Reycis je izjavil:

Popolnih moderatorjev ni. Meni bolj motijo moderatorji, s svojim legalističnim a še vedno zelo pristranskim (s selektivno aplikacijo in široko razlago pravil) pristopom aka. BigWhale, Maverik, etc. Še najbolj pa mi gre na k****, da se imajo za moralno superiorne


+1

Pozivanje k cenzuri je nedopustno, kar pa je v preteklosti vodilo le v vse slabo na tem svetu.


Le da se na tem forumu zelo redno briše poste, ki tako ali drugače po presoji moderatorjev ne sodijo nanj. Tudi po presoji Barakuda1. In njegovi pričujoči posti so prikaz njegove presoje.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

SuperKripto ::

kopriwa je izjavil:

Se pridružujem. Moderator, ki to ne bi smel biti, podpira neke bizarne teorije, nima nikakršnega pojma o znanosti, razvoju in napredku človeštva. Brez argumentov ter racionalnih misli, ki izvirajo iz znanja področja.

kaksen napredek clovestva? Napreduje samo tehnologija. Clovestvo pa...ostani doma. Ne hodi ven.

Machete ::

Se strinjam z alternativnim Mačetejem. Also Okapi, se ne strinjaš z njim, ga pa ni garanta, da nima prav, vsaj v tistem tvojem vzorčnem citatu. Tvoja resnica ni nuno ultimativni pravilna.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kopriwa ::

SuperKripto je izjavil:

kopriwa je izjavil:

Se pridružujem. Moderator, ki to ne bi smel biti, podpira neke bizarne teorije, nima nikakršnega pojma o znanosti, razvoju in napredku človeštva. Brez argumentov ter racionalnih misli, ki izvirajo iz znanja področja.

kaksen napredek clovestva? Napreduje samo tehnologija. Clovestvo pa...ostani doma. Ne hodi ven.

Predlagam, da nadaljuješ s študijem koledarjev. Pravo delo zate, samo to.

LunaJoy ::

bambam20 je izjavil:

A je uporabnik sploh moderator, glede, da imajo moderatorji modro ikono v avatarju?

Sam res. Kaj točno pa sploh je s tem tipom? Rad poudarja, da ima mod privilegije, ampak na trenutke deluje že kar imposter na ravni Vostoka. A je tip dejansko moderator?

zmaugy ::

LunaJoy je izjavil:

bambam20 je izjavil:

A je uporabnik sploh moderator, glede, da imajo moderatorji modro ikono v avatarju?

Sam res. Kaj točno pa sploh je s tem tipom? Rad poudarja, da ima mod privilegije, ampak na trenutke deluje že kar imposter na ravni Vostoka. A je tip dejansko moderator?


Človek se res vpraša, ampak ja, dejansko je moderator.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

ajdov ::

Predlagam da moderatorji pustite eno korona temo, ne pa da jih vztrajno zaklepate.

Raptor F16 ::

Mene ne moti.

Menim da je zelo fer saj dopušča tudi mnenja ki so njemu tuja, dokler tema ne zaide v osebno prepucavanje. Ker spoštuje moje mnenje lahko spoštujem tudi njegovega ne rabim se pa z njim strinjati in vice versa.
Leva ... Leva ... leva desna ena dva

Zgodovina sprememb…

sandmat ::

Hemi426 je izjavil:

Jap pa dajem svoj podpis PROTI, brisanju moderatorskih privilegijev uporabniku Barakuda1

1. Barakuda1 v tej temi nikoli ni kršil svojega moderatorskega privilegija, različno mislečih ljudi ni odstranjeval iz debate.

2. Njegova stališča, pogledi in argumenti, čisto lepo spadajo v okvirje 39. člena ustave
"Zagotovljena je svoboda izražanja misli, govora in javnega nastopanja, tiska in drugih oblik javnega obveščanja in izražanja. Vsakdo lahko svobodno zbira, sprejema in širi vesti in mnenja."

Kar ti sedajle izvajaš, ni čisto nič drugega kot osebni, subjektivni poziv na odstranitev nekoga(njegove pozicije), ki se ne strinja s tvojim pogledom!

Tole dobesedno pomeni, da si lahko postavis svoj forum in pises gor bedarije. Ne mores pa prisiliti s-t folka, da bos sral po njihovem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sandmat ()

Barakuda1 ::

zmaugy je izjavil:

Uporabnik je izjavil:

Reycis je izjavil:

Popolnih moderatorjev ni. Meni bolj motijo moderatorji, s svojim legalističnim a še vedno zelo pristranskim (s selektivno aplikacijo in široko razlago pravil) pristopom aka. BigWhale, Maverik, etc. Še najbolj pa mi gre na k****, da se imajo za moralno superiorne


+1

Pozivanje k cenzuri je nedopustno, kar pa je v preteklosti vodilo le v vse slabo na tem svetu.


Le da se na tem forumu zelo redno briše poste, ki tako ali drugače po presoji moderatorjev ne sodijo nanj. Tudi po presoji Barakuda1. In njegovi pričujoči posti so prikaz njegove presoje.


[8-O]

da ne bo pomot. Tudi pod razno se ne opravičujem, za svoje postopke glede morderiranja.
Tebe osebno pa pozivam, da pokažeš en sam post, kjer sem te pobrisal, ker mi ni bilo všeč tvoje mnenej ali stališče v zvezi z naslovno temo. Ne dveh ali treh, enega samega.
Pa da ne bo pomot. Brisal sem tebe pa še koga (Vostoka še največkrat), ampak ne zaradi drugačnega mnenja, ali stališča, pač pa zaradi kršitve pravil Slo-tech

2. člen
(kultura dialoga)
Prepovedana je razžalitev, obrekovanje, žaljiva obdolžitev in opravljanje.

Ali pa misliš, da če me boš dovolj vstrajno "napdal", da ti bodo v bodoče žalitve, osebne dikvalifikacije in podobno (kljub opozorilom) dovoljene.
Preden se razburiš pomisli, če ne gre morda za sarkazem


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mali priročnik, kako diskreditirati (onemogočiti) sodelujočega v debati

Oddelek: Loža
402495 (1109) vostok_1

Peticija zoper naziv Persona rudis (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
8914501 (11209) Mavrik

Več podobnih tem