» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
10 / 139
»»

BT52 ::

PrimozR je izjavil:

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.


Pa saj jih ni imel. Tole da je Hamiltona parkrat zajebal je bil še v zimskem spanju. Nemški inženiring pač.


Ena beseda. Troll. Nisi sposoben normalno se vključit v debato in komentirat.


Pa jade. Prašna steza in nov dirkalnik. Setupa z polno posodo goriva pač ne morejo vsakič zadet. Gre se zgolj za teste in pripravo setupa in aero map. Ferrari je bil tudi 2019 v Barceloni stabilen. Ko pa so vsi pritisnili so tanko piskali. Dokler ne bomo videli Q3 nebo nič. Da ne govorimo o očisteni stetzi in idelani liniji, ki se iz krog v krog izboljšuje.



Hmm možno. Nmareč Merc zelo pospešeno dela na zavitkih in mini difuzorčkih na tem področju pred zadnjo gumo (veliko sprememb iz testov). Čeprav zajebava jih tudi lahko totalna relativna % izguba površine dna. Namreč ker imajo največjo medosno razdaljo na gridu in z tem imajo teoretično toliko bolj zmanjšano delovno površino dna. Sploh, če so imeli prejšnja leta zelo učinkovito dno in se vsaka sprememba pri njih toliko bolj pozna. Čeprav verjamem, da lahko efektivni bleed off dna dosežejo z temi valovitkami na robih dna, ter mogoče prekofigurirajo rob difuzorja z krilci, kot je tole naredo Ferrari. Še enkrat pa počakajmo na Q3, da vidimo kako se Merc obnese z trakcijskih conah, ter kako je aerodinamično učinkovit. Ni rečeno, da bo RB recimo njabjoljši na koncu. Se spomnimo leta 2018, ko je Ferrari bil monster na "hitrih", trakcijskih progah. Samo kaj ko je bil Merc še posebej v Azijskem zavitem delu razred zase.

scythe ::

A že kdo ve kakšna je tale nova inovacija Mercedesa? Govorijo da nekaj čist novega, noben še ni tega uporabil oz. naredil. Nekaj so se od lani naučili, inovacij ne vozi na testiranje, pol ostale ekipe protestirajo pred prvo dirko.
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

BT52 ::

scythe je izjavil:

A že kdo ve kakšna je tale nova inovacija Mercedesa? Govorijo da nekaj čist novega, noben še ni tega uporabil oz. naredil. Nekaj so se od lani naučili, inovacij ne vozi na testiranje, pol ostale ekipe protestirajo pred prvo dirko.


Ne vem. Po mojem mnenju nakladanje. No mogoče gre za zelo zelo dober motorni paket. Kaj pa vem glede na videz in paket. Tako lahko z veliko veliko manjšimi zaboji naredijo podobno moč kot konkurenca z 2 večjimi (Fer in Reno).

scythe ::

Vse je možno, mogoče bo pa pestro na vrhu. :) Po 3 dirkah bomo videli, kdo ima probleme in kdo ima najbolši paket. Iz preteklih sezon smo se naučili, da ima Mercedes prvo polovico sezone vedno neke težave...
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

PrimozR ::

Kakšna inovacija?

BT52 ::

PrimozR je izjavil:

Kakšna inovacija?


Zaenkrat PR bs. Dandanes vse bazira na inkrementalnih spremembah in dodatkih. Mogoče bomo videli 2022 kako "aero" luknjo v pravilo to pa bo to.

Riff ::

a še obstajajo stremi za spremlanje za v žvio za pleyer tako kot včasih :D ??

Boobiz ::

a ima kdo težave na f1tv ko se live prenos konstantno ustavlja? pa ni problem v liniji, ker mi je ne saturira na polno.
I'm drunk, what's your excuse?

b3D_950 ::

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Riff ::

b3D_950 je izjavil:

https://ščžlivegp.me/ščž/live.html

ščž zamenjaj z f1.



hvala za tole :)

šernk ::

a je komu uspelo F1TV plačat z N26 ali revolut kartico? error mi vrže ven...druge pa nimam
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

ttommy ::

A naša televizija letos ne bo prenašala? Kje pa lahko gledam dirke?
Gamer

AaBoy ::

Drugace omogoca www.servustv.com/ prenos F1 zastonj, edino mogoce rabis Avstrijski VPN

Edit: Se casting iz PC na Chromecast dela vredi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AaBoy ()

Tilen88 ::

ttommy je izjavil:

A naša televizija letos ne bo prenašala? Kje pa lahko gledam dirke?

sportklub

ttommy ::

Ja hvala, sem že poiskal in super da bo lepo na TV HD prenos...
Gamer

BT52 ::

Boobiz je izjavil:

a ima kdo težave na f1tv ko se live prenos konstantno ustavlja? pa ni problem v liniji, ker mi je ne saturira na polno.



Jaz sem gledal zadnjih 10 min pa mi je od začetka nekaj trokiralo. Potem pa zgleda ko je promet padu proti koncu treninga je pa potalo bolje. Čudno lani je vredu delalo. Zgleda so nekaj mrdali backend. Upam, da bodo porihtali. Je malce nadležno to pa ja.

skyform ::

Uf Max 0.7 pred Hamiltonom, če bo tako na quali se lahko pripravimo na zelo dolgčasno sezono, potem bo tak Max vse dirke zmagal, ker to pa je huda prednost. Redbull izgleda kot na tirih kot v časih, ko ga je vozil Vettel. Res upam, da ne bo spet nekdo dominiral, ful bi rad gledal tesno bitko med Maxom in Lewisom. Veliko presenečenja za enkrat je Sainz, kako mu uspeva biti hitrejši kot Leclerc že v prvih treningih, neverjetno, no, če gledamo, da je Vettel trenutno slabši kot Stroll potem me ne čudi, da ga je Leclerc zlahka nesel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Konlov ::

Tilen88 je izjavil:

ttommy je izjavil:

A naša televizija letos ne bo prenašala? Kje pa lahko gledam dirke?

sportklub

A mal telekomovce dražiš?:))

Tilen88 ::

No why ? Pač sportklub bo letos prenašal dirke f1

broken/link ::

pozabite na rezultate iz p3.
so cel prenos poudarjali, da ni reprezentativen, ker so temperature cca 10stopinj višje, kot bodo na dirki.

Zgodovina sprememb…

Tilen88 ::

Ja sej je bilo jasno že pred testi, da bodo največ povedale kvalifikacije in prva dirka.

skyform ::

Ja pa saj za ene nič ne velja, ne testiranja, ne FP1, FP2 in FP3, ko pa bo Verstappen na Quali prvi za 0.5sec ali več pa se bodo eni čudili in praskali po glavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

no comment ::

šernk je izjavil:

a je komu uspelo F1TV plačat z N26 ali revolut kartico? error mi vrže ven...druge pa nimam

Z virtualnimi karticami zagotovo ne bo šlo. F1TV ima lepo navado, da te o izteku naročnine (ali poskusne dobe) obvesti isto sekundo, ko ti tudi avtomatsko podaljša naročnino. Tako nimaš možnosti si premisliti glede podaljšanja. Z virtualnimi ali celo disposable karticami je potem za njih izplen iz takega scama premajhen, da bi se jim splačalo ;)

(in, ne, kartice po avtorizaciji ne moreš zbrisati iz svojega profila)

connel ::

Riff je izjavil:

a še obstajajo stremi za spremlanje za v žvio za pleyer tako kot včasih :D ??


https://sportsurge.net/#/groups/0
Ni da ni na strani, uporabljam že leta.

Konlov ::

Boobiz je izjavil:

a ima kdo težave na f1tv ko se live prenos konstantno ustavlja? pa ni problem v liniji, ker mi je ne saturira na polno.

Torej 70€ naročnina, potem pa ne deluje bp?

Tilen88 ::

Si upa kdo napovedat top 5 ? D:

šernk ::

no comment je izjavil:

šernk je izjavil:

a je komu uspelo F1TV plačat z N26 ali revolut kartico? error mi vrže ven...druge pa nimam

Z virtualnimi karticami zagotovo ne bo šlo. F1TV ima lepo navado, da te o izteku naročnine (ali poskusne dobe) obvesti isto sekundo, ko ti tudi avtomatsko podaljša naročnino. Tako nimaš možnosti si premisliti glede podaljšanja. Z virtualnimi ali celo disposable karticami je potem za njih izplen iz takega scama premajhen, da bi se jim splačalo ;)

(in, ne, kartice po avtorizaciji ne moreš zbrisati iz svojega profila)


sej to imajo vsi...no sem uspel preko android appa s to isto kartico od N26 se registrirat preko google pay :))
da vidim sedaj ko je 7 day free če je moja linija sploh približno dovolj, pa tud mlinček če bo podpiral zadevo :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Scorpy84 ::

Od vceraj imate aplikacijo na store za android tv, f1tv viewer. Upisete ze up. ime in geslo, ki jo imate naroceno za f1tv. Zaenkrat deluje lepo.

Boobiz ::

Konlov je izjavil:

Boobiz je izjavil:

a ima kdo težave na f1tv ko se live prenos konstantno ustavlja? pa ni problem v liniji, ker mi je ne saturira na polno.

Torej 70EUR naročnina, potem pa ne deluje bp?


Zgleda tako. Vse kar je live riba 100 na uro. Ostalo, kar je iz arhiva dela bp. Nisem pa edini, ker vidm da je subreddit f1tv z istimi problemi. Vse skupaj deluje zelo half baked. Še najbolj me je zbodlo v oči, da sploh ne podpirajo Firefoxa, želijo da imaš browser na chromiumu.

Obstaja sicer še tole https://github.com/robvdpol/RaceControl pa meni sicer ne deluje tko da ne vem...

kakorkoli, tisti stream ki je nekdo nalepil iz SkyF1 deluje BP.
I'm drunk, what's your excuse?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boobiz ()

skyform ::

Za enkrat nimam nobenih težav z F1 TV, vse dela v nulo.

Blaz90 ::

Tudi kvaliteta stream-a je dobra. Se takoj opazi, da je 1080p@50fps.

Tilen88 ::

AM kar porazno :/

AvtoR ::

Honda zgleda kar močna...

BT52 ::

Mazepain kaki ološ je ta tip. Skoraj kot jaz. LOL

PrimozR ::

Riff je izjavil:

a še obstajajo stremi za spremlanje za v žvio za pleyer tako kot včasih :D ??

Kot je bilo že rečeno, Sportsurge.

BT52 je izjavil:

Mazepain kaki ološ je ta tip. Skoraj kot jaz. LOL

Skoraj tolk ološ kot? :P

Ma dajmo mu 3 dirke, v tehle kvalifikacijah se je vrtel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Skyman ::

BT52 je izjavil:

Mazepain kaki ološ je ta tip. Skoraj kot jaz. LOL


Mislis Mazespin? :)) ta je big LOL ja

BT52 ::

Skyman je izjavil:

BT52 je izjavil:

Mazepain kaki ološ je ta tip. Skoraj kot jaz. LOL


Mislis Mazespin? :)) ta je big LOL ja


Sbinnala se razširja. lol

WTF

Kak tesno OMG

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

Skyman ::

A je pod celado perez al albon? prasam za kolega :D

skyform ::

Blaz90 je izjavil:

Tudi kvaliteta stream-a je dobra. Se takoj opazi, da je 1080p@50fps.


Je ja, celo lepša slika kot na Sportklub, Telamach tak ima meni osebno razočarljivo sliko.

BT52 ::

No Merc in RB Med gume. Ferrari in Mclaren pa za zadnja mesta v deseterici. Vsaj tako zgleda. Perez RIP

Tilen88 ::

fer pa tudi zgleda nekoliko boljše kot na testih pa čeprav na soft gumah

BT52 ::

Skyman je izjavil:

A je pod celado perez al albon? prasam za kolega :D


Je en napisal na redditu, da bo zdaj šel Marko sam za volan drugega RBja. LMAO

Map ::

šernk je izjavil:

a je komu uspelo F1TV plačat z N26 ali revolut kartico? error mi vrže ven...druge pa nimam

Ja, ravno danes zjutraj z N26, brez problema. Dela tudi normalno zaenkrat, Q2 sem gledal brez zatikanja.

Tilen88 ::

Merc sandbags al kako že? Še zmeraj 0.4sec za RB

Jutre pa zaniimiva dirka

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

AvtoR ::

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))

BT52 ::

#MindGames :D

Skyman ::

AvtoR je izjavil:

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))


Do 1 ovinka..malo bolj ko vetl vn canade

ripmork ::

AvtoR je izjavil:

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))

lol, sem glih gruntal kaj tam počne, ja :))

Tole letos obetavno izgleda. Alonso pa z Alpine-om v Q3, lep začetek.
F1TV zaenkrat super; dela brez težav, komentatorji so face in me pritegnejo, manjek reklam je pa tudi balzam.

skyform ::

AvtoR je izjavil:

Kako je Lojze jezno porinil dvojko na "prvo"mesto:))


Če bi gledal malo bolj pozorno bi videl, da to ni naredil iz jeze ampak je nardil Maxu uslugo, je dal Maxu prostor, da je lahko postavil avto tja kamor si zasluži. Nekdo je gro parkiral bolid in je bilo zelo malo prostora za Maxa in Lewisa, Lewis je komaj prišel na svojo mesto zaradi malo prostora in je zato potisnil tablo naprej, da je dal Maxu prostor. Ampak to nič novega, vse kaj nardil Hamilton je iz jeze in slabega namena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

Uizi ::

Zamudil bom qualy.. :( a se kje da pogledat posnetek free?
««
10 / 139
»»