» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
9 / 139
»»

no comment ::

Ni vprašanje tehnične implemenacije, ampak politike. F1 bi ob spodobnem F1TV appu, ki bi delal tudi na smart TVjih, lahko prodajala pravice lokalnim distributerjem za bistveno manjši denar.

Konlov ::

In potem info, da bo na slo2...

Konlov ::

Ali je tisti f1pro yt in lahko gledamo na tv yt aplikaciji, ali je vezano samo za ogled na računalnike?

PrimozR ::

Glede na to, da je govora o namenskem appu (za mobile naprave ter prihajajoč za Android TV), kaj misliš? :)

Konlov ::

A namenska je. Ne rabim več vedeti, res hvala...

Ne a se na siolu res ne bo dal gledat f1?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

b3D_950 ::



:O
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

billy ::

Noben hibrid ali EV mi ne more dvignit toliko kocin, kot en konkreten ICE.

The Fire...

PrimozR ::

Mah, same but different na koncu dneva. Tole jamranje čez EV-je je isto, kot da se jamra nad ukinitvijo parnih lokomotiv. Get with the times.

Ne me narobe razumet, tale V16ka je prfuknjena (sploh za 1,5 litra), kar lepo pokaže tale video:


Ampak pač, gremo naprej, ne nazaj.

billy ::

Hja, valda da gremo, saj jaz tudi vozim EV avto.

Ampak vseeno dobim trdega, ko slišim te motorje, od EV pa glih ne :)

driver_x ::

EV in dirkanje ne gre skupaj! Prav tako ne ekologija.

Cveto ::

Seveda gre. Samo je pa z bencinom še vedno bolj tisto pravo. Saj grede na količino ostalih izpuhov, je dirkanje plunek v morje, je pa pomemben iz stališča razvoja in promocije novih tehnologij.

Bomo imeli pa "retro" dirke, kot v rallyu, ko je včasih kakšno predvozilo bolj vredno ogleda od dejanskih dirkalnikov.

Konlov ::

Torej na TV, ki ima android, lahko namestiš f1pro in gledaš??

Cveto ::

Odvisno, ali ima navaden android ali ima android tv (je razlika). Na navadnega gre, pač telefonska aplikacija, kar pomeni da je v portrait načinu, ko daš video je pa ok.

Naj pa pove še kdo, ki ima android tv.

driver_x ::

Cveto je izjavil:

Seveda gre. Samo je pa z bencinom še vedno bolj tisto pravo. Saj grede na količino ostalih izpuhov, je dirkanje plunek v morje, je pa pomemben iz stališča razvoja in promocije novih tehnologij.


Na račun ekologije uvajajo hibridne motorje, po drugi strani pa v koledar uvajajo nočne dirke z umetno razsvetljavo. ;((

PrimozR ::

billy je izjavil:

Hja, valda da gremo, saj jaz tudi vozim EV avto.

Ampak vseeno dobim trdega, ko slišim te motorje, od EV pa glih ne :)

Thja, meni je R18ka še vedno impresivna, ko leti krepko čez 300 kph v Monzi, istočasno se pa avto komaj sliši:

ripmork ::

Cveto je izjavil:

Saj grede na količino ostalih izpuhov, je dirkanje plunek v morje

Exactly!
EV in napredek, sure. Sam pomoje lahko F1 z leti samo še pridobiva na vrednosti, če ostaja ICE powered. Enkrat, ko bo vse na cestah elektrificirano, bodo bencinski gladiatorji še toliko bolj izstopali - vpliv tistih 22 dirkalnikov na okolje je tako zanemarljiv, da ni omembe vreden.

driver_x ::

ripmork je izjavil:

vpliv tistih 22 dirkalnikov na okolje je tako zanemarljiv, da ni omembe vreden.


Saj to sploh ni pomembno. Pomembno je to, da moraš biti politično korektern in dajati vtis "eko" ozaveščenosti, sicer se takoj pojavijo gibanja v stilu #cancelF1 ...

Konlov ::

Cveto je izjavil:

Odvisno, ali ima navaden android ali ima android tv (je razlika). Na navadnega gre, pač telefonska aplikacija, kar pomeni da je v portrait načinu, ko daš video je pa ok.

Naj pa pove še kdo, ki ima android tv.

Hvala. A Sony XH9505 ima navaden android ali je endroid TV?

broken/link ::

kaj misliš? sklepaj.

buneech ::

Cveto je izjavil:

Naj pa pove še kdo, ki ima android tv.

Ne moreš, ni aplikacije. No, če sideloadaš mobilno aplikacijo, vrjetn, sam vprašanje kolk je kej udobn za uporabo. Mogoče bo kej hmal, ampak trenutno je edin način, če maš Android TV, da na kompu odpreš f1tvpro v browserju, v playerju stisneš cast gumb pa izbereš TV. Kasnej pride posodobitev aplikacije, da boš na telefonu loh stisnu cast gumb znotraj aplikacije, in izbral TV.

driver_x ::

Lahko pa si na TV priključite Raspberryja, kakšen drug mini ralunalnik ali prenosnik ter F1TV spremljate preko brskalnika.

Cveto ::

Malo sem pogledal P1 in jasno, LH brez "vreč peska" odločno prvi.

Zeh.

Grega3 ::

Jaz na racunalniku v playerju nimam cast gumba?? Ali bo gumb omogočen samo za dirko?

Sem uštimal. Na chrome dela. Na firefox ni omogočeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Grega3 ()

billy ::

Torej...FP1 je v teku.

Komentarji?

Cveto ::

Saj pravim. Business as usual. Sem pa gledal samo par minut, zdaj ni časa.

Sej mi pa zdi od Mercedesa zelo bedno, da to delajo. Tako se bodo samo zamerili ljudem. Imajo vse za bedake.

buneech ::

driver_x je izjavil:

Lahko pa si na TV priključite Raspberryja, kakšen drug mini ralunalnik ali prenosnik ter F1TV spremljate preko brskalnika.

Lahko, ni pa tolk na komot. To sem z F1TV delal pred ene 2 leti, zdaj bi pričakoval, da imajo to urejeno. Drugače pa, na Androidu Web Video Caster omogoča, da si streame castaš, dela z F1TV.

skyform ::

Ne vidim noben business as usual. Redbull je definitivno nahitrejši in izgleda dosti stabilnejši na stezi kot Mercedes. Mercedes je videti zelo nemiren, sploh v rokah Hamiltona, še Mclaren jim lahko povzroči preglavice.

Cveto ::

Ja, prehitro sem pogledal. Torej je upanje. Bomo videli.

ripmork ::

Evo, prvi live preizkus F1TV; lepo deluje, komentatorji res na nivoju. Pa brez konstantnih reklam, aleluja! :D
Mclaren močan deluje, tole bo še zanimivo - sploh tudi interne borbe med dirkači. Upam, da Alpine mal zobe pokaže, tole zaenkrat je bolj švoh...

skyform ::

Če bo Max zlahka zmagoval pol ni nobenga upanja, smo na enakem kot prej oz skoraj slabše, ker Max z najboljšim bolidom bo neustavljiv in za enkrat kaže tako.

buneech ::

FP1 prve dirke je, tle so pa že neke predaje. Vsaj počakte do kvalifikacij, al pa dirke, preden se začne zaključke za sezono vlečt. Testiranje in prva dirka sta to leto na istem dirkališču, vprašanje kako se bojo dirkalniki obnašal na naslednjih progah.

billy ::

Škoda mi je vettla in alonsa.

skyform ::

Vettel in Alonso, zakaj, sta imela svoj čas. Alonso si je popolnoma sam kriv kako se je odvila njegova kariera, Vettel pa ni več to kar je bil, je lepo pokazal Leclerc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

billy ::

RBR mora pa bit iber samozavesten, še najmanj krogov so naredili.

Perez 0.7 za maxom, to bo še slabše kot je bilo lansko leto, res ne vem kaj vidijo v tem mehičanu...razen denar?

skyform ::

Perez je imel skoraj enak S2 in S3 kot Verstappen, vse je izgubil v S1, lahko da napaka ali kaj, bomo še vidli. Ne moraš pljuvati po vozniku že kar po enem treningu, wtf ej.

billy ::

ok ok, sori

skyform ::

Jaz sem sicer mnenja, da ga bo Max pojedel ampak ne bom pa presojal že po enem treningu, dajmo mu saj 4-5 dirke možnosti, če v tem času ne bo na nivoju Maxa ali saj bližje kot sta bila Gasly in Albon potem nebo nič s tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

ripmork ::

MIslim, da Perez nikoli ne bo povsem na nivoju Max-a (slednji je že ko ulit skupaj z RB dirkalnikom); od Sergia se pričakuje le, da mu bo blizu sledil, ter bo ekipi konsistentno prinašal večjo mero točk, mešal štrene zasledovalcem. Gasly, Albon te naloge nista zmogla resno opravljat. Bi bilo pa vsekakor fajn, če preseneti in gledamo interni spopad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

Tilen88 ::

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.

BT52 ::

Tilen88 je izjavil:

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.


Pa saj jih ni imel. Tole da je Hamiltona parkrat zajebal je bil še v zimskem spanju. Nemški inženiring pač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

ripmork ::

Drugi trening pravkar končan; Verstappen tik pred Norrisom in Lewisom, Ferrari izgleda dobro, prvih deset voznikov pod sekundo razlike, če sem prav videl. Sicer bomo čez vikend zares videli kako in kaj, ampak zaenkrat kaže na pestro sezono :D

Tilen88 ::

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.


Pa saj jih ni imel. Tole da je Hamiltona parkrat zajebal je bil še v zimskem spanju. Nemški inženiring pač.


Ena beseda. Troll. Nisi sposoben normalno se vključit v debato in komentirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

skyform ::

Na simulaciji dirke sta bila Max in Lewis klasa zase, Max malenkost hitrejši. Bottas, Perez in Mclarna so bili tam nekje. Bottas je spet uničil gume na koncu stinta in je rekel po radiu, da je bolid nevozljiv. Če Bottas ne porihta race pace bodo ga Perez, Norris in Ricciardo na dirki kar namučli. Btw sem se pred FP2 registriral za 7 dni free F1 TV zakon. FP1 sem gledal na Sportklub, FP2 pa F1 TV, joj koliko boljše kot Sportklub, sploh, ko lahko izbiraš med komentarji, angleški, nemški, itd. Tale, ki komenttira treninge na Sportklub pa je kr nekaj, kot da bi neke pravljce poslušaš, ne vem ne morem ga poslušati.

Tilen88 ::

A potem jazbec že komentira proste treninge ? Ne gledam prek sportkluba.

BT52 ::

Tilen88 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.


Pa saj jih ni imel. Tole da je Hamiltona parkrat zajebal je bil še v zimskem spanju. Nemški inženiring pač.


Ena beseda. Troll. Nisi sposoben normalno se vključit v debato in komentirat.


Pa jade. Prašna steza in nov dirkalnik. Setupa z polno posodo goriva pač ne morejo vsakič zadet. Gre se zgolj za teste in pripravo setupa in aero map. Ferrari je bil tudi 2019 v Barceloni stabilen. Ko pa so vsi pritisnili so tanko piskali. Dokler ne bomo videli Q3 nebo nič. Da ne govorimo o očisteni stetzi in idelani liniji, ki se iz krog v krog izboljšuje.

Tilen88 ::

Ne trdim, da je merc slab in da ne bodo top na quali, samo težave s stabilnostjo so pa imeli tega ne gre zanikati. Pa sm vse teste pogledal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

PrimozR ::

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

BT52 je izjavil:

Tilen88 je izjavil:

Merc je kar lepo popravil težave z stabilnostjo zadka.


Pa saj jih ni imel. Tole da je Hamiltona parkrat zajebal je bil še v zimskem spanju. Nemški inženiring pač.


Ena beseda. Troll. Nisi sposoben normalno se vključit v debato in komentirat.


Pa jade. Prašna steza in nov dirkalnik. Setupa z polno posodo goriva pač ne morejo vsakič zadet. Gre se zgolj za teste in pripravo setupa in aero map. Ferrari je bil tudi 2019 v Barceloni stabilen. Ko pa so vsi pritisnili so tanko piskali. Dokler ne bomo videli Q3 nebo nič. Da ne govorimo o očisteni stetzi in idelani liniji, ki se iz krog v krog izboljšuje.

BT52 ::

Uizi ::

Kimi ROFL :))

BT52 ::

bwoah kmečka logika. xD
««
9 / 139
»»