» »

Formula 1 2021

Formula 1 2021

««
4 / 139
»»

TribesMan ::

Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

ripmork ::

Alonso “awaiting medical examinations” on possible injury after cycling accident
Na srečo nič resnega kot kaže, več info očitno jutri izvemo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

billy ::

Upam da ne bo kaj, toliko let čakamo da se vrne...

          ::

Ne nadejaj se preveč: je star, prihaja v nekonkurenčno moštvo, bil je kar nekaj časa neaktiven, tehnika pa se je od njegovih najboljših let precej spremenila.

billy ::

Tudi šumaherja je bilo fun gledat, kako je vozil "star", takrat je šele pridobil moj rešpekt, do takrat je bil šupak.

          ::

Ali se to nanaša na zadnja leta v Ferrariju ali na obdobje v Mercedezu?

dild0idis ::

billy logika, manj uspešen je dirkač, manj osvoji, bolj ga ceni!
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

ripmork ::

Update: sum na zlom čeljusti/zob in ostaja na preiskavah, naj pa ne bi bilo hujšega, na srečo.

          je izjavil:

Ne nadejaj se preveč: je star, prihaja v nekonkurenčno moštvo, bil je kar nekaj časa neaktiven, tehnika pa se je od njegovih najboljših let precej spremenila.

Kar črnogledo tole :) Mislim, da se bo Ferdo super znašel.
Na prvem testu decembra je pokazal lepo hitrost napram svojemu bodočemu sovozniku in ostalim. Je bil kar aktiven v drugih večjih serijah in očitno lepo ohranjal splošno dirkaško kondicijo. Kot Kimi, ki je po 2 letih eksperimentiranja/odmora padel nazaj v f1 v Lotus in tam impresioniral do te mere, da je potem spet dobil sedež v Ferrariju.

Francoska ekipa je pomoje lani ujela pravo smer v razvoju in zna bit Alpine letos kar konkurenčen.

Cveto ::

          je izjavil:

Ali se to nanaša na zadnja leta v Ferrariju ali na obdobje v Mercedezu?


V Mercedesu. Ironija je, da če ne bi bilo Hamiltona in bi Schumi ostal še par let, bi imel kar nekaj šans, da je še kdaj prvak (res pa da ne proti Hamiltonu, tako kot danes v istem avto ne bi bil prvak proti Max-u).

ripmork je izjavil:

Update: sum na zlom čeljusti/zob in ostaja na preiskavah, naj pa ne bi bilo hujšega, na srečo.

          je izjavil:

Ne nadejaj se preveč: je star, prihaja v nekonkurenčno moštvo, bil je kar nekaj časa neaktiven, tehnika pa se je od njegovih najboljših let precej spremenila.

Kar črnogledo tole :) Mislim, da se bo Ferdo super znašel.
Na prvem testu decembra je pokazal lepo hitrost napram svojemu bodočemu sovozniku in ostalim. Je bil kar aktiven v drugih večjih serijah in očitno lepo ohranjal splošno dirkaško kondicijo. Kot Kimi, ki je po 2 letih eksperimentiranja/odmora padel nazaj v f1 v Lotus in tam impresioniral do te mere, da je potem spet dobil sedež v Ferrariju.

Francoska ekipa je pomoje lani ujela pravo smer v razvoju in zna bit Alpine letos kar konkurenčen.


Kdo ga bo zamenjal, če ne bo šlo? Sirotkin? Ali bodo šli raje klicat kakšnega Hulka? Kdo je še prost? Albon ne...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cveto ()

ripmork ::

Cveto je izjavil:

V Mercedesu. Ironija je, da če ne bi bilo Hamiltona in bi Schumi ostal še par let, bi imel kar nekaj šans, da je še kdaj prvak (res pa da ne proti Hamiltonu, tako kot danes v istem avto ne bi bil prvak proti Max-u).

Se strinjam. Mislim da je Michael po vrnitvi še vedno imel hitrost, le res dolgo je rabil, da se je privadil na lastnosti novejših dirkalnikov. Tisti (sicer odvzet) pole v monaku 2012 je bil brilijanten in pomoje demonstracija, da še ima v rokah / glavi. Je pa res, da je bil Nico konsistentno hitrejši...

Cveto je izjavil:

Kdo ga bo zamenjal, če ne bo šlo? Sirotkin? Ali bodo šli raje klicat kakšnega Hulka? Kdo je še prost? Albon ne...

Mislim da ni bojazni. V primeru, da bi iz kakršnegakoli razloga rabili zamenjavo, je pa pomoje Hulk prvi kandidat :)

billy ::

dild0idis je izjavil:

billy logika, manj uspešen je dirkač, manj osvoji, bolj ga ceni!


Šumi se je takrat dokazal, da zna, do časa v mercu je pač sedel v superiornem dirkalniku, poleg njega pa oproda, to lahko tudi opica osvoji naslov.

krucymucy ::

ripmork je izjavil:

Cveto je izjavil:

V Mercedesu. Ironija je, da če ne bi bilo Hamiltona in bi Schumi ostal še par let, bi imel kar nekaj šans, da je še kdaj prvak (res pa da ne proti Hamiltonu, tako kot danes v istem avto ne bi bil prvak proti Max-u).

Se strinjam. Mislim da je Michael po vrnitvi še vedno imel hitrost, le res dolgo je rabil, da se je privadil na lastnosti novejših dirkalnikov. Tisti (sicer odvzet) pole v monaku 2012 je bil brilijanten in pomoje demonstracija, da še ima v rokah / glavi. Je pa res, da je bil Nico konsistentno hitrejši...

Cveto je izjavil:

Kdo ga bo zamenjal, če ne bo šlo? Sirotkin? Ali bodo šli raje klicat kakšnega Hulka? Kdo je še prost? Albon ne...

Mislim da ni bojazni. V primeru, da bi iz kakršnegakoli razloga rabili zamenjavo, je pa pomoje Hulk prvi kandidat :)

Dobro Nico je bil hitrejsi tudi od Hamiltona, le da so ga vedno postavljali v ozadje.

billy ::

Nico je moral bit kar konkretno hitrejši od lojza, če je ob vsem šikaniranju vseeno postal prvak?

          ::

billy je izjavil:

dild0idis je izjavil:

billy logika, manj uspešen je dirkač, manj osvoji, bolj ga ceni!


Šumi se je takrat dokazal, da zna, do časa v mercu je pač sedel v superiornem dirkalniku, poleg njega pa oproda, to lahko tudi opica osvoji naslov.


Pa še Mercedeza je razvil, da lahko še sedaj v njem Hamilton zmaguje. To tudi ni zanemarljiva lastnost!

billy ::

Res je ja, celotno ekipo je postavil iz bunke v top shit killing zerman machine.

Scorpy84 ::

ripmork je izjavil:

Cveto je izjavil:

V Mercedesu. Ironija je, da če ne bi bilo Hamiltona in bi Schumi ostal še par let, bi imel kar nekaj šans, da je še kdaj prvak (res pa da ne proti Hamiltonu, tako kot danes v istem avto ne bi bil prvak proti Max-u).

Se strinjam. Mislim da je Michael po vrnitvi še vedno imel hitrost, le res dolgo je rabil, da se je privadil na lastnosti novejših dirkalnikov. Tisti (sicer odvzet) pole v monaku 2012 je bil brilijanten in pomoje demonstracija, da še ima v rokah / glavi. Je pa res, da je bil Nico konsistentno hitrejši...

Cveto je izjavil:

Kdo ga bo zamenjal, če ne bo šlo? Sirotkin? Ali bodo šli raje klicat kakšnega Hulka? Kdo je še prost? Albon ne...

Mislim da ni bojazni. V primeru, da bi iz kakršnegakoli razloga rabili zamenjavo, je pa pomoje Hulk prvi kandidat :)


Ni bil odvzet, ima ga v statistiki, samo kazen je dobil in pac ni startal iz prvega mesta.

PrimozR ::

Tilen88 ::

A se bo kje dalo gledat unveil od mclarna ?

Ganon ::

Na uradni strani je odštevalnik. Bomo videli, kako in kaj.

broken/link ::

zgleda da bo na YT
https://www.youtube.com/watch?v=RzI4hdoKjk8

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

Lahko prilepiš samo link pa ST posrkbi za vse:

Ganon ::







broken/link ::

mogoče pa bo pink panter prisoten tudi leta 2021, samo da se bo utelesil v drugem moštvu.
"Haas and Williams linked to BWT sponsor move" https://www.motorsport.com/f1/news/haas...

broken/link ::

alpine (renault) in merc objavila svoje nove barve
alpine: https://twitter.com/AlpineF1Team/status...
merc: https://twitter.com/MercedesAMGF1/statu...

Tilen88 ::

Kakšen porazen livery od AM :/

springfield ::

Meni je pa kar vsec. Veliko bol kot recimo Mercedes, ki mi deluje kot iz neke nizje serije s tisto sivo in rdeco.

weasel ::

 Slovenska F1

Slovenska F1

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: weasel ()

Tilen88 ::

Sicer vem da je samo livery na starem modelu, ampak bom razočaran če bom pri hasu in ferrariju gledal te široke nosove

Ganon ::

Všeč mi je, da imamo veliko različnih barvnih kombinacij. Letos bo lepo videti štartno vrsto.

MonoPattern ::

Nov Haas pa slovenskih barv :)

b3D_950 ::

Se pravi, da bo Vettel vozil "lanski Mercedes"?

Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

skyform ::

Aston Martin je totalna zmaga, noro zgleda bolid na stezi, Alpine je tudi lep. Mercedes ga je malo mimo pihnil z rdečo in AMG posipom, lahko bi bil ful dober Tronovski, ampak so ga zasrali.

Drugače pa, ko sem videl Vettla v zeleni si nisem mogel pomagati in sem malo za hec nardil tole :)

Mamma Mia


In še original

skyform ::

Čelada od Strolla v enaki zeleni barvi (ki se baje imenuje Storm Green) kot bolid, res dober dizajn.

https://preview.redd.it/paqcej8uw6l61.j...

In še Aston Martin SC in Medical Car

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: skyform ()

PrimozR ::

Čak, konec Merca?

(No, tole je itak na pol Mercedes...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

Ganon ::

Škoda, da jim McLaren ne dobavlja avtomobilov. Je pa res, da nimajo športnih terencev in karavanov ...

skyform ::

PrimozR je izjavil:

Čak, konec Merca?

(No, tole je itak na pol Mercedes...)


Ne, 50/50, pol dirk bo SC in MC Merc pol pa Aston.

Scorpy84 ::

PrimozR je izjavil:

Čak, konec Merca?

(No, tole je itak na pol Mercedes...)


Ne pol dirk na koledarju bo poskrbel mercedes, pol pa aston.

bzp ::

Tole sem dobil po mailu: F1 TV 25% off with code: F1TV25
Nisem pa še sprobal če deluje tudi F1TV99 :D

Cveto ::

Tole -25 deluje, cela sezona tako stane 48 eur. Jaz bom kar vzel, je še veliko drugih vsebin gor. Telemach in njihov sportklub naj se pa jeb*ta.

roCkY ::

Sam sem še na nekem popustu od lani. Ne spomnim se točno kolk sem plačal. Zaradi bonusov in premikov (nedelovanje nekajkrat; nekaj so vračali del naročnine nekajkrat prestavili datum veljavnosti naprej...) se mi naročnina izteče enkrat poleti. Upam, da me takrat kot naročnika od začetke ne uskubijo za polno ceno. Morda so dali rabat samo tistim, ki lani niso koristili in se jim kmalu izteče letna naročnina oz. akcija za nove naročnike.

Lokalno pokrivanje pa je itak uporabno le za backup, če/ko internet verzija počepne. Se pa bojim, da bodo letos v začetku sezone spet težave, če bo več naročnikov. Iz leta v leto jim ne uspe štartat začetka sezone brez zatikanj in izpadov.

Nov vmesnik, ki je predstavljen zgleda kar obetaven. A nikjer nisem našel jasno napisano, če bo zadeva delala na isti način tudi prek browserja.

bzp ::

Jaz sem mislim da 2019 dobil 50% popusta, potem je pa par dirk počepnila zadeva in so vračali polno ceno za vsako dirko. Na koncu sem bil že blizu 0 :)

AvtoR ::

Ali bo sploh še kaka TV prenašala F1?

BorutK-73 ::

Sportklub

AvtoR ::

Škoda, Sport kluba nimam v svoji shemi.
Kaj pa kak BBC?

Alexius Heristalski ::

BBC je nazadnje prenašal sezono 2015.

https://www.formula1.com/en/toolbar/bro...
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

billy ::

BorutK-73 je izjavil:

Sportklub


Sport klub ima Telemach? programsko mesto?

Tilen88 ::

Pri ferrariju pa zgleda da že pogrešajo Seba pa so mal zelene dali na avto :D hehe


https://pbs.twimg.com/media/EwHrWQEWgAA...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tilen88 ()

springfield ::

Ze 2 odtenka rdece nista najbolj posrecena, zelena je pa cist mimo. Na sreco na vecini dirk ne bodo smeli uporablja MW logota :P
Dokaj razocaran z letosnjimi barvami dirkalnikov.

billy ::

Glavno, da je BLM mavrica na safety car.

Za bruhat.

Uizi ::

Naj vsiljujejo to politično agendo kje drugje, naprimer UMETNOSTNO DRSANJE ali KOTALKANJE bi bilo najbolj primerno, pizda, sam še čakam kdaj bo v UFC kakšna mavrica...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()
««
4 / 139
»»